Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:GHEORGHE MAGHERU
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
HUMA DAVIDIV AEGROZAVESCU NADIA
ILIESCU EDUARDIV AEGROZAVESCU NADIA
Smarandache ClaudiaIV BEDUMBRAVA NELA
Constantinescu EllaPregatitoare AEDADULESCU MONICA
SANDU MARIOPregatitoare AEDADULESCU MONICA
ENACHE ANASTASIAPregatitoare BEZAMFIRESCU CAMELIA
HAASE LUCIAPregatitoare BEZAMFIRESCU CAMELIA
ILIESCU IANNISPregatitoare BEZAMFIRESCU CAMELIA
TOMA ROBERTPregatitoare BEZAMFIRESCU CAMELIA
VRANCEA DARIAPregatitoare BEZAMFIRESCU CAMELIA
DRAGHICI LIGIAIV AIGROZAVESCU NADIA
DUMITRESCU ALEXIAIV AIGROZAVESCU NADIA
RISTEA VLADIV AIGROZAVESCU NADIA
Achile LauraIV BIIDUMBRAVA NELA
Busica MariusI BIIVRANCEA MARIANA
ANDREI STEFANIAI AIIROTUNJANU LOREDANA
DOLDOREA VLADI AIIROTUNJANU LOREDANA
Mitrica ROXANAI AIIROTUNJANU LOREDANA
Bocai Ingrid MariaI BIIVRANCEA MARIANA
Dimian BiancaI BIIVRANCEA MARIANA
Truican Natalia IrinaI BIIVRANCEA MARIANA
IGNUTA LUCIANIII BIIBRINZAN VIOLETA
TRIFONESCU ANDREIIII BIIBRINZAN VIOLETA
DINU DARIUSIV AIIGROZAVESCU NADIA
NICOLAIE ALEXANDRUIV AIIGROZAVESCU NADIA
ROGOBETE NECTARIAIV AIIGROZAVESCU NADIA
TUINEA ALEXANDRAIV AIIGROZAVESCU NADIA
TUDOR BIANCAPregatitoare AIIDADULESCU MONICA
OLTEANU GABRIELAPregatitoare BIIZAMFIRESCU CAMELIA
DADULESCU RAZVANII AIIINICOLA ALINA
MICU KARINAII AIIINICOLA ALINA
VOICULESCU PATRICIAPregatitoare BIIIZAMFIRESCU CAMELIA
DOBRE MARINAPregatitoare BIIIZAMFIRESCU CAMELIA
MANEA NAIDIN DARIUSPregatitoare BIIIZAMFIRESCU CAMELIA
PRUNA STEFANPregatitoare BIIIZAMFIRESCU CAMELIA
CIOBANU MAIAII AIIINICOLA ALINA
STANCU ALEXIAII AIIINICOLA ALINA
Ene RobertoIV BIIIDUMBRAVA NELA
BOARTA BIANCAI AMROTUNJANU LOREDANA
DIACONU ANDRAI AMROTUNJANU LOREDANA
DUICA MIRUNAI AMROTUNJANU LOREDANA
GUTA MARIOI AMROTUNJANU LOREDANA
MITRICA SARAI AMROTUNJANU LOREDANA
Caldararu GabrielI BMVRANCEA MARIANA
PETRE STEFANII AMNICOLA ALINA
RADU IRINAII AMNICOLA ALINA
COLCEAG ANDREEAIV AMGROZAVESCU NADIA
Ivan AdelinaIV AMGrozavescu Nadia
VISAN BIANCAIV AMGROZAVESCU NADIA
Cioflan RobertoPregatitoare AMDADULESCU MONICA
COLAC IONUTPregatitoare AMDADULESCU MONICA

Inapoi la centrele de concurs