Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 129
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
APOSTOL MARIO-ANDREIII AEANDREI GEORGIANA
GHEORGHE ANA-SANZIANAII AEANDREI GEORGIANA
MARINOF ADRIANA-MARIAII AEANDREI GEORGIANA
PISAU YANNIS-GABRIELII AEANDREI GEORGIANA
LAZAR LUCA CRISTIANII CESZERAC ILEANA CARMEN
FARIDI ANDREWIII BEAlexandrina Vasile
NEGOITA ANAIII BEAlexandrina Vasile
NEGOITA TUDORIII BEAlexandrina Vasile
DIRINEA DIANAIII CEGeorgescu Carmen
DUMITRIU THEA ALEXANDRAIII CEGeorgescu Carmen
GHERGHINA IOANAIII CEGeorgescu Carmen
NICOLAE CEZARAIII CEGeorgescu Carmen
VODA DIMITRIEIII CEGeorgescu Carmen
BUZOIANU ROBERTPregatitoare BEBIRA DANIELA
CARLOGEA ANNAISPregatitoare BEBIRA DANIELA
CARP NICOLAPregatitoare BEBIRA DANIELA
CISMARESCU CLARAPregatitoare BEBIRA DANIELA
DINCA VICTORPregatitoare BEBIRA DANIELA
FLORESCU MIRCEAPregatitoare BEBIRA DANIELA
IANCU MAYAPregatitoare BEBIRA DANIELA
KANIKLI SIBELPregatitoare BEBIRA DANIELA
MARAI RADUPregatitoare BEBIRA DANIELA
MARDARE ANDREIPregatitoare BEBIRA DANIELA
NANU TEODORAPregatitoare BEBIRA DANIELA
PLAESU JULIAPregatitoare BEBIRA DANIELA
POPA CATALINPregatitoare BEBIRA DANIELA
PREDA MIHAIPregatitoare BEBIRA DANIELA
SALCUDEANU MARIAPregatitoare BEBIRA DANIELA
SPULBER SONIAPregatitoare BEBIRA DANIELA
STERPU DAVIDPregatitoare BEBIRA DANIELA
STOICA ADELAPregatitoare BEBIRA DANIELA
SUHETZKI EDUARDPregatitoare BEBIRA DANIELA
TURCULET DAVIDPregatitoare BEBIRA DANIELA
URECHE NICOLEPregatitoare BEBIRA DANIELA
VINTILA MARAPregatitoare BEBIRA DANIELA
ZANFIR MATEIPregatitoare BEBIRA DANIELA
BOBEICA LUCAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
CARBUNARU ANA CRISTINAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
COCIS CRISTIANAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
CONSTANTIN ISABELAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
COSTEA ALEXIAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
DINA DIANAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
GHEORGHE CRISTIANPregatitoare DEPASCU CAMELIA
IFTENE CRISTIANPregatitoare DEPASCU CAMELIA
MANITA EDUARDPregatitoare DEPASCU CAMELIA
MITU VLADPregatitoare DEPASCU CAMELIA
NEGOESCU MATEIPregatitoare DEPASCU CAMELIA
NICULAE CARINAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
NISTOR YANNISPregatitoare DEPASCU CAMELIA
OLTEANU ALEXIAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
SANDULESCU RALUCAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
SIMANDAN DELIAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
TOMA ALEXANDRUPregatitoare DEPASCU CAMELIA
URSAN VLADPregatitoare DEPASCU CAMELIA
VERIGA ALESSIAPregatitoare DEPASCU CAMELIA
RUSU IOANA-GABRIELAII AIANDREI GEORGIANA
STAN MARA-ELENAII AIANDREI GEORGIANA
FILIP STEFAN-TUDORII AIIANDREI GEORGIANA
POPESCU ANAII AIIANDREI GEORGIANA
PRIOTEASA LUCA-STEFANII AIIANDREI GEORGIANA
MITRICA ANDREIII BIIGEORGESCU ROXANA
HALAFAWI RYMPregatitoare BIIBIRA DANIELA
ENACHE DIANA-MIHAELAII AIIIANDREI GEORGIANA
MARCULESCU TEODORA-GABRIELAII AIIIANDREI GEORGIANA
DULGHERU TEODORAPregatitoare BIIIBIRA DANIELA
BORZEA ANA-MARIAPregatitoare DIIIPASCU CAMELIA
RUSEN ANDRAPregatitoare DIIIPASCU CAMELIA
ANDREIANA STEFANII BMGEORGESCU ROXANA
HAPENCIUC VLADIMIRII BMGEORGESCU ROXANA
GHELA TOMAS OTTOII CMSZERAC ILEANA CARMEN
BORBIU-POPA ANDREEAPregatitoare DMPASCU CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs