Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:scoala gimnaziala nr.80
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MARTINESCU RADUI BECOCOS IULIA - MIHAELA
BELDIMAN LUCIAI CECRAIOVEANU SIMONA
CERNICA STEFANI CECRAIOVEANU SIMONA
CIOCHINA LUCA RARESI CECRAIOVEANU SIMONA
CRISTEA MIHAIL RAULI CECRAIOVEANU SIMONA
DOBRITA DAVIDI CECRAIOVEANU SIMONA
DOBRITA SEBASTIANI CECRAIOVEANU SIMONA
GHEORGHE LUCA CRISTIANI CECRAIOVEANU SIMONA
JUGANU ANDA DARIAI CECRAIOVEANU SIMONA
LUPASCU MIHAII CECRAIOVEANU SIMONA
MAVRODIN SOFIA MIHAELAI CECRAIOVEANU SIMONA
MOLODOI MARIA AMALIAI CECRAIOVEANU SIMONA
OPRAN CARLA MARIAI CECRAIOVEANU SIMONA
PANAITESCU DAVIDI CECRAIOVEANU SIMONA
RADULESCU MIHAI ANDREASI CECRAIOVEANU SIMONA
SLANICEAN ERICA ANDREEAI CECRAIOVEANU SIMONA
SOLOMON DARIA MARIAI CECRAIOVEANU SIMONA
STEFANESCU EMMAI CECRAIOVEANU SIMONA
TIHAN ANA SOFIAI CECRAIOVEANU SIMONA
TOMA DARIA ALEXANDRAI CECRAIOVEANU SIMONA
TRIFU SOFIA MARIAI CECRAIOVEANU SIMONA
VRANCEA IRINAI CECRAIOVEANU SIMONA
CIAMPURU ELIZA MARIAI EEENACHE RALUCA
BRUMA ALEXANDRUI FEPoenaru Nicoleta
DUMITRU MARIANI FEPoenaru Nicoleta
MANEA IRINAI FEPoenaru Nicoleta
TOADER CRISTIANI FEPoenaru Nicoleta
ZAINEA CLAUDIA GABRIELAI FEPoenaru Nicoleta
CUMPANASU IULIANAIII AECOSTACHE ELENA
GEORGESCURALUCAIII AECOSTACHE ELENA
GHEORGHE MIHNEAIII AECOSTACHE ELENA
BICIILA ANDREIIII BEDRAGAN MIRELA
ANTONIU BIANCAIV AEBUZICA ECATERINA
FLORESCU VLADIV AEBUZICA ECATERINA
JERCAN DEIAIV AEBUZICA ECATERINA
VASIE TUDORIV AEBUZICA ECATERINA
VISAN SMARANDAIV AEBUZICA ECATERINA
FOALEA VALENTINAIV BECIOSVARDA MARIANA
GHEORGHE RUXANDRAIV BECIOSVARDA MARIANA
MARINESCU DAVIDIV BECIOSVARDA MARIANA
MIRCIU MIHAELAIV BECIOSVARDA MARIANA
NEGOITA GEORGEIV BECIOSVARDA MARIANA
NICOLAE TEODORIV BECIOSVARDA MARIANA
SPINU CLARA MARIAIV BECIOSVARDA MARIANA
VALEANU HUGOIV BECIOSVARDA MARIANA
POPESCU RADUIV BICIOSVARDA MARIANA
TOADER MARIAIII AIICOSTACHE ELENA
PAVEL CATALINIII AIICOSTACHE ELENA
G0S0NIU DELIAIII BIIDRAGAN MIRELA
ALEXE MARIA - ANASTASIAI AIIMOLDOVAN LUCRETIA
BARBU SOFIA MARIAI CIICRAIOVEANU SIMONA
BADITA MIHAII FIIPoenaru Nicoleta
TRUFASU ALEXANDRUIII AIIICOSTACHE ELENA
GHITA DENISAIV BIIICIOSVARDA MARIANA
STROE IULIUSIV BIIICIOSVARDA MARIANA
ASIMINOAEI ALEXIAIII AIIICOSTACHE ELENA
NICULAE ANDREIIII AIIICOSTACHE ELENA
ALEXANDRU MIRUNA- MIHAELAI AMMOLDOVAN LUCRETIA
ANGHELOIU MARA - IOANAI AMMOLDOVAN LUCRETIA
BALOI CRISTIAN ANDREII AMMOLDOVAN LUCRETIA
CARBUNARU RARES ANDREII AMMOLDOVAN LUCRETIA
GLODEANU ERIC - MATEII AMMOLDOVAN LUCRETIA
LICA LAURA MARIAI AMMOLDOVAN LUCRETIA
MATEESCU OCTAVIAN- ANDREII AMMOLDOVAN LUCRETIA
MOLDOVEANU MIHAI - IONUTI AMMOLDOVAN LUCRETIA
PETROV IANIS - ANDREII AMMOLDOVAN LUCRETIA
POPESCU LUCA - BOGDANI AMMOLDOVAN LUCRETIA
STOICA ANDREI - SEBASTIANI AMMOLDOVAN LUCRETIA
VARSA TUDOR- STEFANI AMMOLDOVAN LUCRETIA
PISLARU ANAI BMCOCOS IULIA - MIHAELA
Anton Matei AlexandruI CMCRAIOVEANU SIMONA
BERBEC DARIA ARIANAI CMCRAIOVEANU SIMONA
GAVRILA DIANA MARIAI CMCRAIOVEANU SIMONA
STANCA REBECAI CMCRAIOVEANU SIMONA
TANASE LIANAIII AMCOSTACHE ELENA
PATROLEA DANIELIII BMDRAGAN MIRELA
FILIS TUDORIII CMNEGULICI GINA
MOROZOVA MAIA SOFIAIII CMNEGULICI GINA
CORBULEANU ANDREIIV AMBUZICA ECATERINA
CURTICAPEAN BOGDANIV AMBUZICA ECATERINA
UNGUR ANA - TEODORAIV AMBUZICA ECATERINA

Inapoi la centrele de concurs