Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bancila DavidI Step100Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Ilioiu AnaI Step90Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Iordache Titus AndreiI Step80Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Economu Radu DumitruI Step78Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Mitroiu AlexandruI Step78Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Despa AnastasiaI Step70Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Nita FilipI Step70Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Radu Melissa MariaI Step70Delureanu Eliza Roxana si Stefan Tataranu Bianca
Vizitiu Silvia IoanaII Step100Catalina Catalina si Saghel Ionela
Arghira AnaIII Step100Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Dragoi AlbertIII Step100Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Dragomir Mihai CristianIII Step100Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Istrate DariaIII Step100Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Mihailescu MelisaIII Step100Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Musescu SoniaIII Step100Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Rizea SanzianaIII Step98Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Tincescu ErikaIII Step98Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Vlad DianaIII Step98Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Popescu DariaIII Step90Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Serb CristinaIII Step82Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Safta MarioIII Step72Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Gheorghe SiminaIII Step66Vlasceanu Maria si Creata Dorina
Oprea AlexandraIII StepParticipantVlasceanu Maria si Creata Dorina
Badea AdrianaIII StepParticipantVlasceanu Maria si Creata Dorina
Zamfir RaresIII StepParticipantVlasceanu Maria si Creata Dorina
Mincu FlorinIII StepParticipantVlasceanu Maria si Creata Dorina
Nita AlbertIII StepParticipantVlasceanu Maria si Creata Dorina
Hura Tudor Ana-MariaIV Step100Anton Maria Milica si Fintaneru Gabriela
Radu Anisia CosminaIV Step100Anton Maria Milica si Fintaneru Gabriela
Hrisca RobertIV Step98Anton Maria Milica si Fintaneru Gabriela
Luca Ene MihailIV Step98Anton Maria Milica si Fintaneru Gabriela
Mihaloiu IoanaIV Step98Anton Maria Milica si Fintaneru Gabriela
Ciurezu Ioana AndraPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Dragut Dragos AndreiPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Gruia Marius MarianPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Neaga Robert MarianPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Nicolae Darius IonutPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Nitescu Maria ClaraPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Pietrareanu Marius AlexandruPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Serban Matei RaduPregatitoare A100Blidaru Roxana Maria
Badicioiu Sofia IoanaPregatitoare A96Blidaru Roxana Maria
Milea Nicolle JasminePregatitoare A88Blidaru Roxana Maria
Banu Natalia RucsandraPregatitoare A87Blidaru Roxana Maria
Dobrica Daria ElenaPregatitoare A87Blidaru Roxana Maria
Preda Ionut LucianPregatitoare A85Blidaru Roxana Maria
Radu SaraPregatitoare A82Blidaru Roxana Maria
Cioroiu Sefora BeatricePregatitoare A80Blidaru Roxana Maria

Inapoi la centrele de concurs