Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Scoala Anghel Saligny
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Buturuga TeodorI B95Dima Marinela
Ivghenie DariusI B91Dima Marinela
Vucmanovici VladI B90Dima Marinela
Bogdan Rares GabrielI B87Dima Marinela
Bogiu DenisI B87Dima Marinela
Constantin GabrielI B87Dima Marinela
Girlescu CosminI B87Dima Marinela
Gyrgu DavidI B87Dima Marinela
Ichim CarlaI B87Dima Marinela
Plesa BiancaI B87Dima Marinela
Sonea MarioI B87Dima Marinela
Tinjala EduardI B87Dima Marinela
Antohe MateiI B85Dima Marinela
Ciochina DenisaI B85Dima Marinela
Arshad Elam MateiI B83Dima Marinela
Lupu PatriciaI B83Dima Marinela
Merticar RebecaI B83Dima Marinela
Nicoara IonutI B83Dima Marinela
Cristescu Miruna I B75Dima Marinela
Duta AlexandraI B75Dima Marinela
Olaru LauraI B75Dima Marinela
Stanciu SaraI B75Dima Marinela
Tugui LucaI B75Dima Marinela
Adam DanielI B70Dima Marinela
Ghebus Ana- MariaI BParticipantDima Marinela
Moldoveanu DavidI BParticipantDima Marinela
Ciobotaru Ioan Luca FlorentinI BParticipantDima Marinela
Angheluta RaresII A100Serban Ileana
Voineag MirunaII A98Serban Ileana
Nor RalucaII A92Serban Ileana
Nicolae ElenaII A90Serban Ileana
Grigoras IlariaIII A100Alstanei Mihaela
Rentea CezarIII A100Alstanei Mihaela
Vilcu MiriamIII A100Alstanei Mihaela
Constantinescu DragosIII B100Chirazi Maria
Gheorghita Seserman DariusIII B100Chirazi Maria
Lensu AlexandruIII B100Chirazi Maria
Stefan SoniaIII B100Chirazi Maria
Anton ClaudiaIII B98Chirazi Maria
Turturica IlariaIII B98Chirazi Maria
Negoita DavidIII B96Chirazi Maria
Turcu AndreiIII B96Chirazi Maria
Untu DariaIII B95Chirazi Maria
Lupu SebastianIII B92Chirazi Maria
Tataru MihneaIII B90Chirazi Maria
Barbu Ana-MariaIII B86Tudoroiu Sandica
Androni StefanIII B85Chirazi Maria
Natu MirunaIII B85Chirazi Maria
Asanache BiancaIII B80Tudoroiu Sandica
Enache DragosIII B80Chirazi Maria
Nichita Andreea III B79Tudoroiu Sandica
Simion IustinIII B70Tudoroiu Sandica
Caraiman SorinIII B66Tudoroiu Sandica
Tilvar CristinaIII B66Tudoroiu Sandica
Iftimi GabrielaIII B60Tudoroiu Sandica
Iancu MihneaIII BParticipantTudoroiu Sandica
Soare GiuliaIII BParticipantTudoroiu Sandica
Gaidargi MateiIII D100Badasca Loredana
Popa Rialda MariaIII D100Badasca Loredana
Tugui Constantin TeodorIII D100Badasca Loredana
Ciobanu MariaIII D98Badasca Loredana
Ciusleanu AminaIII D97Badasca Loredana
Moise RicardoIII D96Badasca Loredana
Topor Antonia MariaIII D93Badasca Loredana
Petrea Justina MariaIII D91Badasca Loredana
Anton Medeea TeodoraIII D86Badasca Loredana
Ionescu Almira StefaniaIII D86Badasca Loredana
Dumitru Ana-MariaIII D84Badasca Loredana
Munteanu IoanaIII D72Badasca Loredana
Paise AlexandruIII D70Badasca Loredana
Prodan RazvanIII Step by Step100Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Vizitiu VladIII Step by Step100Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Fodor AndreiIII Step by Step98Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Popa Ana MariaIII Step by Step97Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Toma CosminIII Step by Step97Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Croitoru LavniaIII Step by Step95Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Zamfiroiu AndradaIII Step by Step95Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Medeleanu BiancaIII Step by Step94Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Tilvar SabinIII Step by Step94Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Lungu Andreea III Step by Step87Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Bitca MelaniaIII Step by Step85Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Chityu JuliaIII Step by Step82Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Paraiu AndreiIII Step by Step82Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Baciu GiuliaIII Step by Step80Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Savu DenisIII Step by Step80Nastasa Mioara Beteringhe Ionela
Constantinescu DavidIV B100Ifrim Geanina
Ionescu RobertoIV B95.5Ifrim Geanina
Dima AndraIV B95Ifrim Geanina
Dumitru AdrianaIV B94.5Ifrim Geanina
Ifrim SebastianIV B94.5Ifrim Geanina
Dumbrava GeorgeIV B93.5Ifrim Geanina
Serban AlbertIV B93Ifrim Geanina
Badasca CalinIV B92Ifrim Geanina
Predescu MariaIV B90Ifrim Geanina
Moldoveanu AnastasiaIV B89Ifrim Geanina
Dulhan AlexandraIV B87.5Ifrim Geanina
Ifrim DorisandraIV B87.5Ifrim Geanina
Paraiac IrinaIV B85.5Ifrim Geanina
Vasiliu NicoleIV B85Ifrim Geanina
Cruceanu AlexandruIV B83Ifrim Geanina
Manea BogdanIV C100Vucmanovici Rodica
Potop AliciaIV C100Vucmanovici Rodica
Vasilache MihaiIV C100Vucmanovici Rodica
Vasilache MadalinaIV C95Vucmanovici Rodica
Apostolie IoanaIV C90Vucmanovici Rodica
Niscoveanu StefanIV C90Vucmanovici Rodica
Stefan LucaIV C90Vucmanovici Rodica
Raducanu DenisIV C80Vucmanovici Rodica
Micu BiancaPregatitoare A100Tecu Maria
Motic MedeeaPregatitoare A100Tecu Maria
Sirbu PetruPregatitoare A100Tecu Maria
Velic LucaPregatitoare A100Tecu Maria
Bodas NataliaPregatitoare A95Tecu Maria
Buhaescu RaresPregatitoare A95Tecu Maria
Ene MihaelaPregatitoare A95Tecu Maria
Ignea RianaPregatitoare A95Tecu Maria
Spinu MateoPregatitoare A95Tecu Maria
Dan AnastasiaPregatitoare A90Tecu Maria
Marin AndrePregatitoare A90Tecu Maria
Mihai AndreeaPregatitoare A90Tecu Maria
Mihalache MaraPregatitoare A90Tecu Maria
Mihalceanu NataliaPregatitoare A90Tecu Maria
Mocanu AlexandraPregatitoare A90Tecu Maria
Subtirelu DavidPregatitoare A90Tecu Maria
Tanase RenataPregatitoare A90Tecu Maria
Movileanu DragosPregatitoare A85Tecu Maria
Onia DavidPregatitoare A85Tecu Maria
Prescura PatrickPregatitoare A85Tecu Maria
Ticu RobertPregatitoare A85Tecu Maria
Potirniche DenisaPregatitoare A80Tecu Maria
Stanculescu SebastianPregatitoare A80Tecu Maria
Lovin Andreea Pregatitoare A75Tecu Maria
Matei AlexandraPregatitoare A75Tecu Maria
Riciu DariaPregatitoare A70Tecu Maria
Necula MariaPregatitoare C100Rusu Mirela
Popa TeodorPregatitoare C100Rusu Mirela
Reteanu AmaliaPregatitoare C100Rusu Mirela
Stoian FlorinPregatitoare C100Rusu Mirela
Atanasiu MarioPregatitoare C90Rusu Mirela
Branzei DianaPregatitoare C90Rusu Mirela
Cucoli CristianPregatitoare C90Rusu Mirela
Lepadatu AnaPregatitoare C90Rusu Mirela
Micu DenisPregatitoare C90Rusu Mirela
Pasare MateiPregatitoare C90Rusu Mirela
Serafomivici AlexandraPregatitoare C90Rusu Mirela
Catanoiu LarisaPregatitoare C85Rusu Mirela
Curca IrinaPregatitoare C85Rusu Mirela
Fantanaru RazvanPregatitoare C85Rusu Mirela
Stanculea AlexandruPregatitoare C85Rusu Mirela
Voicu TudorPregatitoare C85Rusu Mirela
Harabor SaraPregatitoare C80Rusu Mirela
Jiu FlaviaPregatitoare C80Rusu Mirela
Maftei AlexandruPregatitoare C80Rusu Mirela
Soare DenisaPregatitoare C80Rusu Mirela
Soroiu DenisaPregatitoare C80Rusu Mirela
Androni RaduPregatitoare D100Rusu Mirela
Avram DariaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Baldovin Ana Pregatitoare D100Stavar Mihaela
Boldeanu RazvanPregatitoare D100Rusu Mirela
Ciobanu MaraPregatitoare D100Stavar Mihaela
Cretu Dinu MariaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Dragomirescu TheiaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Gaina DariusPregatitoare D100Rusu Mirela
Galoiu AlesiaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Jelea DianaPregatitoare D100Rusu Mirela
Largeanu IoanaPregatitoare D100Rusu Mirela
Manescu AnaPregatitoare D100Rusu Mirela
Marchidan NicolaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Mihai IoanaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Mihaila TeodoraPregatitoare D100Rusu Mirela
Miroslav DenisPregatitoare D100Stavar Mihaela
Negriu Elena MariaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Orsanu DavidPregatitoare D100Stavar Mihaela
Paise CatalinaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Pamfil RazvanPregatitoare D100Stavar Mihaela
Pelin EvaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Rotaru CristinaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Sebe MateiPregatitoare D100Stavar Mihaela
Stama ElisaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Topor Ana SofiaPregatitoare D100Stavar Mihaela
Tudor Alina Pregatitoare D100Stavar Mihaela
Chirita MateiPregatitoare D95Stavar Mihaela
Coroiu Cristian Pregatitoare D95Stavar Mihaela
Leica VasilePregatitoare D95Stavar Mihaela
Bunea ValentinaPregatitoare D90Stavar Mihaela
Stanescu SofiaPregatitoare D90Stavar Mihaela
Sirbu GeorgianaPregatitoare D85Stavar Mihaela
Lazar AlexandraPregatitoare D80Stavar Mihaela
Dincan RemusPregatitoare D60Stavar Mihaela

Inapoi la centrele de concurs