Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BREAZU MADALINAI A100NITA GINA
DINCA ANNA ERIKAI A100NITA GINA
GEORGESCU DENISI B95GLONT LAURENTIA
PERIETEANU MIHAII B85GLONT LAURENTIA
MARIN CRISTINAI B83GLONT LAURENTIA
BADEA ALEXANDRUII B100SERPOU CORNELIA
MATEESCU MATEIII B100SERPOU CORNELIA
OCHENATU VLADII B100SERPOU CORNELIA
PARASCHIVA OCTAVIANII B100SERPOU CORNELIA
PEIA CLAUDIUII B100SERPOU CORNELIA
DICA CRISTIII B95SERPOU CORNELIA
DUMITRACHE ANDRADAII B95SERPOU CORNELIA
ION OFELIAII B95SERPOU CORNELIA
SLAV DENISAII B95SERPOU CORNELIA
BRAZDEANU ANCAII B92.5SERPOU CORNELIA
ANGHELACHE ALEXANDRAII B92SERPOU CORNELIA
CIOCAN LAVINIAII B90SERPOU CORNELIA
BADEA CORNELII B85SERPOU CORNELIA
PANTELICA ALEXAII B80SERPOU CORNELIA
IGNAT OTILIAIII A100CIOABA VIRGINIA
NEDEIANU OANAIII A100CIOABA VIRGINIA
POPESCU DENISAIII A100CIOABA VIRGINIA
SIMA ALBERTIII A98CIOABA VIRGINIA
GOTOI MATEIIII A95CIOABA VIRGINIA
MARIUS ANDREEAIII A95CIOABA VIRGINIA
VISAN MARIAIII A94CIOABA VIRGINIA
IANCU STEFANIII A90CIOABA VIRGINIA
MILITARU BIANCAIII A90CIOABA VIRGINIA
TORCEA RARESIII A90CIOABA VIRGINIA
CRIVEANU DENISA GEORGIANAIII B100MARIN ALINA MARILENA
BOBEICA RADU MATEIIII B96MARIN ALINA MARILENA
OLANU GABRIEL ALEXANDRUIII B90MARIN ALINA MARILENA
BABARELU SARAIII B81MARIN ALINA MARILENA
MAFTEI GRATZIELA ANA MARIAIII B67MARIN ALINA MARILENA
BOTOGAN MARIA CRISTINAIV A100TRAISTARU RELYMONICA
COMANESCU ANDREIIV A100TRAISTARU RELYMONICA
CONSTANTIN FRANCECAIV A100TRAISTARU RELYMONICA
NICOLA CLARA ANDREEAIV A100TRAISTARU RELYMONICA
TRAISTARU MARIA COSMINAIV A100TRAISTARU RELYMONICA
NICOLA BIANCA MARIAIV A96TRAISTARU RELYMONICA
SMARANDACHE ANDREEAIV A95TRAISTARU RELYMONICA
CIUSNEL BIANCAIV A90TRAISTARU RELYMONICA
MOGOSANU ANDREEAIV A90TRAISTARU RELYMONICA
NANE MIHNEAIV B85DUMITRA IOANA GABRIELA
MIHALACHE LORENAIV B83DUMITRA IOANA GABRIELA
VISAN ALEXANDRAPregatitoare B96FILIP EMILIA
DUMBRAVESCU DRAGOSPregatitoare B93FILIP EMILIA
MUSA PATRICIAPregatitoare B93FILIP EMILIA
CIOROIANU SOFIAPregatitoare B92FILIP EMILIA
NEDELCU ELENAPregatitoare B91FILIP EMILIA
BONDOC ALEXIAPregatitoare B90FILIP EMILIA
MIHAILESCU ADRIANAPregatitoare B90FILIP EMILIA
POPA AYANPregatitoare B90FILIP EMILIA

Inapoi la centrele de concurs