Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
TRANDAFIR NICOLETAI AEVLADESCU IOANA
BOBEANU DENISI BEFILIP EMILIA
CRUCERU CLAUDIAI BEFILIP EMILIA
POPA AYANI BEFILIP EMILIA
BREAZU MADALINAII AENITA GINA
DINCA ANNA ERIKAII AENITA GINA
TANASE BIANCAII AENITA GINA
BUJGOI EMILIAII BEGLONT LAURENTIA
DOBRE DIANAII BEGLONT LAURENTIA
GEORGESCU DENISII BEGLONT LAURENTIA
GLAVAN STEFANII BEGLONT LAURENTIA
MARIN CRISTINAII BEGLONT LAURENTIA
PERIETEANU MIHAIII BEGLONT LAURENTIA
ALBU SERGIUIII AEBOIANGIU MARINELA
CHITA IANISIII AEBOIANGIU MARINELA
CIUBOTARU ANDREIIII AEBOIANGIU MARINELA
PASCU SABINAIII AEBOIANGIU MARINELA
BADEA STAFENITAIII BESERPOU CORNELIA
MATEESCU MATEIIII BESERPOU CORNELIA
PARASCHIVA OCTAVIANIII BESERPOU CORNELIA
PEIA CLAUDIUIII BESERPOU CORNELIA
TANASE REBECAIII BESERPOU CORNELIA
IGNAT OTILIAIV AECIOABA VIRGINIA
NEDEIANU OANAIV AECIOABA VIRGINIA
SIMA ALBERTIV AECIOABA VIRGINIA
TORCEA RARESIV AECIOABA VIRGINIA
BABARELU SARAIV BEMARIN ALINA MARILENA
BOBEICA RADU MATEIIV BEMARIN ALINA MARILENA
CRIVEANU DENISA GEORGIANAIV BEMARIN ALINA MARILENA
VLADUT ALEX GABRIELIV BEMARIN ALINA MARILENA
CHITA ANDRADAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
DIRA DARIAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
DITA IAZMINAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
DOGARU BRIANAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
GHITA ANDREEA MIHAELAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
IVAN ALEXANDRAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
LAPADAT ALESIAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
NEGREANU DAVIDPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
OPORANU ALECSIAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
OPRIS BIANCAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
PAPUC ANTONIOPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
STAN IOANPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
STANCIU TANIAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
TAIFAS KLARA IOANAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
VANATORU ANIAPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
ZAMFIR RADUPregatitoare AETRAISTARU RELY MONICA
ALEXANDRU MARIAPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
CIOCIRLAN DARIA ELENAPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
COSTEA LUCA ANDREIPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
DOBRE ELENI TEODORAPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
MARIN ALEXANDRU CONSTANTINOPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
MARTINESCU REBECA MARIAPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
PERITEANU ANAMARIA MADALINAPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
STANCULESCU ALEXANDRA GABRIELAPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
VILVOI GABRIEL ALBERTO JOANPregatitoare BEDUMITRA IOANA GABRIELA
GOTOI MATEIIV AICIOABA VIRGINIA
BOSTINARU DAVIDPregatitoare AITRAISTARU RELY MONICA
DRAGAN BIANCAPregatitoare AITRAISTARU RELY MONICA
PALOIU DARIAPregatitoare AITRAISTARU RELY MONICA
VASILOIU MIHNEAPregatitoare AITRAISTARU RELY MONICA
POPA CRISTIAN ANDREIPregatitoare BIDUMITRA IOANA GABRIELA
ANGHELACHE ALEXANDRAIII BISERPOU CORNELIA
COCOSILA DAVIDPregatitoare AITRAISTARU RELY MONICA
NEACSU LARISA ELENAPregatitoare AITRAISTARU RELY MONICA
GLIGORE LUCIAN DANIELIV BIIMARIN ALINA MARILENA
MIHAILESCU ADRIANAI BIIFILIP EMILIA
FLORESCU TUFEANU ALEXANDRAII AIINITA GINA
GHINESCU MARIAII AIINITA GINA
SERBAN ALEXANDRUII AIINITA GINA
TUDOSIE ANDREEAII AIINITA GINA
CIRCIUMARU ANDREIIII AIIBOIANGIU MARINELA
STEFAN IRINELIII AIIBOIANGIU MARINELA
CIOCAN LAVINIAIII BIISERPOU CORNELIA
OCHENATU VLADIII BIISERPOU CORNELIA
JUGANARU VLADUTIV AIICIOABA VIRGINIA
MARIUS ANDREEAIV AIICIOABA VIRGINIA
OLANU GABRIEL ALEXANDRUIV BIIMARIN ALINA MARILENA
BAJAN BRIANAPregatitoare AIITRAISTARU RELY MONICA
ALEXANDRU MARIAPregatitoare BIIDUMITRA IOANA GABRIELA
BISCOVEANU MARIO DRAGOSPregatitoare BIIDUMITRA IOANA GABRIELA
PATRU NICOLAS ANDREIPregatitoare BIIDUMITRA IOANA GABRIELA
RUSU MARIA ANDRADA NICOLETAPregatitoare BIIDUMITRA IOANA GABRIELA
CORBEANU MIHNEAI AIIIVLADESCU IOANA
ION OFELIAIII BIIISERPOU CORNELIA
IVANA ALESSIA VALENTINAPregatitoare BIIIDUMITRA IOANA GABRIELA
DUMITRACHE ANDRADAIII BIIISERPOU CORNELIA
ONICA MARUTA ANASTASEI AMVLADESCU IOANA
IORDACHE IUSTINI BMFILIP EMILIA
BADICA ALBEANU DARIUSII AMNITA GINA
SAVULESCU MIRUNAII AMNITA GINA
CIOBANU ALEXANDRUII BMGLONT LAURENTIA
IANCU EMANUELII BMGLONT LAURENTIA
BOBARU VICTORIII AMBOIANGIU MARINELA
BOGOI TEODORAIII AMBOIANGIU MARINELA
BORTA ALEXANDRAIII AMBOIANGIU MARINELA
DUMITRASCU ANDRAIII AMBOIANGIU MARINELA
TURLEA DELIAIII AMBOIANGIU MARINELA
BRAZDEANU ANCA MARIAIII BMSERPOU CORNELIA

Inapoi la centrele de concurs