Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.24
Nume elevClasaCadru didactic
ARAPU BOGDANI APANDURU ZORITA
BALITA MARIOI APANDURU ZORITA
CIOVICA ANDREII APANDURU ZORITA
FARCA RALUCAI APANDURU ZORITA
MNERIE ANDREII APANDURU ZORITA
PENDELETE LUCAI APANDURU ZORITA
BURLACU MIHAII CHAHUE LILIANA
CHIRCULESCU BOGDANI CHAHUE LILIANA
DAVID ANDREI SEBASTIANI CHAHUE LILIANA
MATEI ISABELAI CHAHUE LILIANA
PAIUSAN ALEXANDRAI CHAHUE LILIANA
RADU CRISTIANI CHAHUE LILIANA
ROSU TEODORAI CHAHUE LILIANA
SIRCA NICOLASI CHAHUE LILIANA
BOCICA LUCAI DCRUTU CATALINA
ASTRATINEI ROBERTI EPOPA ELENA
BERGHEA DARIAI EPOPA ELENA
CIOCILTEA CHRISTAI EPOPA ELENA
DOBRA ELENAI EPOPA ELENA
ERIMESCU ADELAI EPOPA ELENA
SERBANOIU BOGDANI EPOPA ELENA
VICOL CARAGEA TOMAI EPOPA ELENA
LADAKIS FILIPPOSII AZOTA MIHAELA
PATRASCU BIAII AZOTA MIHAELA
SILASI ALEXANDRUII AZOTA MIHAELA
GHEORGHITA DANAII BALBULESCU CORNELIA
JUCHEL DAVIDII BALBULESCU CORNELIA
MURESAN IRISII BALBULESCU CORNELIA
PATA ANDREIII BALBULESCU CORNELIA
TOLEA MARAII BALBULESCU CORNELIA
BALINT PATRICIAII CVLAD TATIANA
MADA MEDEEAII CVLAD TATIANA
ROSU DENISII CVLAD TATIANA
BODEA MATEI STEFANII DVITU SNEJANA
STANCULETE CEZARII EVLAD IOAN
PINTEA DARIUSIII ABACIU ELENA
CERCEL ANDREEA ANAIII BCHIRTES SEVERIANA
NEGRU RAISA DARIAIII BCHIRTES SEVERIANA
STANCU VLADIII BCHIRTES SEVERIANA
TEGHIU BOGDAN STEFANIII BCHIRTES SEVERIANA
CHIHAIA ANDREEAIII CIATIN EUGENIA
ASTRATINEI OVIDIUIII DDURBACA DIANA
BRAILEANU ANDREEAIII DDURBACA DIANA
CALAPIS ALEXANDRUIII DDURBACA DIANA
NARTEA ANDRAIII DDURBACA DIANA
SIMION BODA ANDREIIII DDURBACA DIANA
PANTALIR IOANAIV CNOVACOVICI GIA
GHEORGHE ANDRAPregatitoare ASERBAN LIVIU
STOICANESCU RADUPregatitoare ASERBAN LIVIU
TANASE AMARISPregatitoare ASERBAN LIVIU
BACIU IASMINAPregatitoare FNEAGOE MONICA
BEJAN MARIOPregatitoare FNEAGOE MONICA
CHITU DORAPregatitoare FNEAGOE MONICA
CODREA SEBASTIANPregatitoare FNEAGOE MONICA
COICULESCU SILVIAPregatitoare FNEAGOE MONICA
DRUGA RAISAPregatitoare FNEAGOE MONICA
DUMITRU ANDRADAPregatitoare FNEAGOE MONICA
HOPIRTEAN ANDREIPregatitoare FNEAGOE MONICA
ILIE IULIAPregatitoare FNEAGOE MONICA
MAIER DAVIDPregatitoare FNEAGOE MONICA
PAUNEL BIANCAPregatitoare FNEAGOE MONICA
SILASI ANDREEAPregatitoare FNEAGOE MONICA

Inapoi la centrele de concurs