Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LAZAR ALEXANDRAI AEMARIN CRISTINA
BELU ALEXANDRUI CEBREJAN MARIA
Chisamera-Neagu DianaII AERADULESCU CAMELIA
Ene MaraII AERADULESCU CAMELIA
Grama AndreiII AERADULESCU CAMELIA
Iliescu BiancaII AERADULESCU CAMELIA
Levodeanschi NadiaII AERADULESCU CAMELIA
Tanase AlexandraII AERADULESCU CAMELIA
Toader IrinaII AERADULESCU CAMELIA
BOBEICA DAVIDII CEMATACHE ECATERINA
FILIPESCU LUCAII DEROGOZEA DOINITA
PELIN ALEXIAII DEROGOZEA DOINITA
TANASESCU RADUII DEROGOZEA DOINITA
SAVU FABIAN ADRIANIII EEBOIERU MIHAELA
GILIE DAVIDIV AECOMANESCU MARIA
MOCANU TUDOR IV AECOMANESCU MARIA
SOLDEA IOANAIV AECOMANESCU MARIA
Ionita AlexandruIV CEDOBRE FLORICA
Provian AlexiaIV CEDOBRE FLORICA
VOINEA ALEXANDRUIV CEDOBRE FLORICA
CERCEL TUDOR STEFANIV DEDINITA DANIELA
NAFTAN MARIA VICTORIAIV DEDINITA DANIELA
SAVU STEFAN CATALINIV DEDINITA DANIELA
ARDELEANU STEFANPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
BOGDAN ALEXANDRUPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
BURDUSEL RAISAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
CIRJAN ANTONIAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
COLTANEL HORIAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
DINU MARIAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
DRAGHICEANU MATEIPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
DRAGOMIR ERICPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
GHITA IOANAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
MARINICA REBECAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
MOLITOR MATHIASPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
OANCEA ALEXANDRUPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
PAUN MARAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
RADUCANU MATEIPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
VASILE MARAPregatitoare AELOREDANA VEZETEU
DUMITRACHE STEFANPregatitoare CESERBAN DIANA
STEFAN TUDORPregatitoare CESERBAN DIANA
STEFANESCU ALEXANDRUPregatitoare CESERBAN DIANA
CALOTA ALEXIA IOANAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
GRIGORE ALEXANDRA IOANAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
GRIGORE CORVIN DANIELPregatitoare DEBROASCA ROXANA
IONESCU MIHAI ANDRESPregatitoare DEBROASCA ROXANA
IRIZA CLARA MARIAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MARIN HORIA ANDREIPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MATEI SIMONA GABRIELAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MIHAILESCU BIANCA EMILIA MARIAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
MIRCEA MIHAELA Pregatitoare DEBROASCA ROXANA
NICA MATEIPregatitoare DEBROASCA ROXANA
TOMA MEDEEA GABRIELAPregatitoare DEBROASCA ROXANA
BINDER DARIUSIII DIGHERASIM IULIANA
DUMITRACHE DIANA MARIAIII DIGHERASIM IULIANA
PADURE DENIS STEFANIII DIGHERASIM IULIANA
FERENT OCTAVIANIV CIDOBRE FLORICA
RADU ALEXIAPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
ALEXANDRESCU ILIEIII DIIGHERASIM IULIANA
ANDREI DAVID NICOLASIII DIIGHERASIM IULIANA
DAVIDESCU SILVIA VALENTINAIII DIIGHERASIM IULIANA
PARIS DARIUS - FLORINIII DIIGHERASIM IULIANA
SERBAN ANDREIIII DIIGHERASIM IULIANA
STOIAN TEODORAIV AIICOMANESCU MARIA
SIA MARIA ISABELAIV DIIDINITA DANIELA
BAZGA DRAGOSII AIIRADULESCU CAMELIA
Fialcovschi AlexandraII AIIRADULESCU CAMELIA
SORESCU ADRIANII AIIRADULESCU CAMELIA
Tanase DavidII AIIRADULESCU CAMELIA
HAINA ALEXANDRUII CIIMATACHE ECATERINA
FILIPESCU REMUSII DIIROGOZEA DOINITA
BUNGHEZ DELIAPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
CHIRA SOFIAPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
GRIGORE NICHOLASPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
IONESCU ALEXANDRUPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
LUPU MARIAPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
NAJULEA CALINPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
PLESA EDUARDPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
UIDUNAC VLADPregatitoare AIILOREDANA VEZETEU
BALAN LAVINIAPregatitoare CIISERBAN DIANA
BARDAS OCTAVIANPregatitoare CIISERBAN DIANA
CHIVU RARESPregatitoare CIISERBAN DIANA
DANILA LAURENTIUPregatitoare CIISERBAN DIANA
NICOLAE DAVIDPregatitoare CIISERBAN DIANA
PRAJEA ALEXAPregatitoare CIISERBAN DIANA
TASCA KARINAPregatitoare CIISERBAN DIANA
ALDEA MARIA BIANCAPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
EDULESCU ANDREI ALEXANDER DENISPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
GANEA MARA SOFIAPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
IORDAN DARIUS ANDREIPregatitoare DIIBROASCA ROXANA
ORLEAN IOANA-DENISAIV DIIIDINITA DANIELA
BANUC CARLAI BIIIPRISTOLEANU CAMELIA
MIHAI CRISTIANIV CIIIDOBRE FLORICA
CONSTANTIN ALESSIAPregatitoare CIIISERBAN DIANA
RADULESCU ANDREIIII AIIIMARIN MIHAELA
ANDREESCU IOANAIV AIIICOMANESCU MARIA
MARACINEANU ANISIAPregatitoare CIIISERBAN DIANA
BRUJBAN SARAII CIIIMATACHE ECATERINA
ION ANDREEA MARIAPregatitoare DIIIBROASCA ROXANA
STAVARACHE RAISA MARIAI AMMARIN CRISTINA
ANGHELACHE IOANAI BMPRISTOLEANU CAMELIA
MATEI CARLAI BMPRISTOLEANU CAMELIA
SUDITU RADUI BMPRISTOLEANU CAMELIA
ALECU ALISIAI CMBREJAN MARIA
BAICU ANELIESEI CMBREJAN MARIA
RADU MATEII CMBREJAN MARIA
ANASTASE SOFIAII AMRADULESCU CAMELIA
BILC MARIAII AMRADULESCU CAMELIA
MORARU ANA MARIAII AMRADULESCU CAMELIA
Tarida NicholasII AMRADULESCU CAMELIA
Vlad BiancaII AMRADULESCU CAMELIA
Zamfir AlexandruII AMRADULESCU CAMELIA
ONCIU IRINAII CMMATACHE ECATERINA
ISTRATE MIHAIII DMROGOZEA DOINITA
Danilof TudorIV CMDOBRE FLORICA
Giurea AnaIV CMDOBRE FLORICA
COZMA RAZVANPregatitoare AMLOREDANA VEZETEU
MIHAI ERICPregatitoare AMLOREDANA VEZETEU
BULIGA DARIUSPregatitoare CMSERBAN DIANA
EVA LUCAPregatitoare CMSERBAN DIANA
EVA LUCAPregatitoare CMSERBAN DIANA
OPREA DARIAPregatitoare CMSERBAN DIANA
STOIAN BIANCAPregatitoare CMSERBAN DIANA
BAICU MARIA NICOLETAPregatitoare DMBROASCA ROXANA

Inapoi la centrele de concurs