Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Fialcovschi AlexandraI AERADULESCU CAMELIA
PARVUTOIU ANDREIII AEMARIN MIHAELA
STROE SARA TEODORAII AEMARIN MIHAELA
NICOLAE BIANCA II CEUDREA LAVINIA
PATRASCU VLAD GEORGEII CEUDREA LAVINIA
CUDALBU TIBERIU IOANII DEGHERASIM IULIANA
DAVIDESCU SILVIA VALENTINAII DEGHERASIM IULIANA
VIZIREANU ANDREIII EEBOIERU MIHAELA
ANDREESCU IOANAIII AECOMANESCU MARIA
BADEA STEFANIII AECOMANESCU MARIA
BIDIVENCIU MAYAIII AECOMANESCU MARIA
COZMA LETITIAIII AECOMANESCU MARIA
DAVID DANIELAIII AECOMANESCU MARIA
GALIE DAVIDIII AECOMANESCU MARIA
ILIE ANCAIII AECOMANESCU MARIA
MOCANU TUDOR III AECOMANESCU MARIA
PETRE LUCIAIII AECOMANESCU MARIA
POPESCU ALEXIAIII AECOMANESCU MARIA
SOLDEA IOANAIII AECOMANESCU MARIA
TUDOR GABRIELIII AECOMANESCU MARIA
VAIDEAN LUISIII AECOMANESCU MARIA
CERNAT IOAN TATIAN III BEDAVIDESCU SILVIA
CIOBANU ANDREIIII BEDAVIDESCU SILVIA
MARINOIU STEFAN SORINIII BEDAVIDESCU SILVIA
SERBAN RAYSA MARIA RALUCAIII BEDAVIDESCU SILVIA
VAIDA BOGDAN ALEXANDRUIII BEDAVIDESCU SILVIA
VASILE ANDREI CALINIII BEDAVIDESCU SILVIA
VASILE CALINIII BEDAVIDESCU SILVIA
Dogaru CezarIII CEDOBRE FLORICA
ENESCU EDUARDIII CEDOBRE FLORICA
GALATANU REBECA III CEDOBRE FLORICA
Ionescu AndreeaIII CEDOBRE FLORICA
Provian AlexiaIII CEDOBRE FLORICA
VOINEA ALEXANDRUIII CEDOBRE FLORICA
CERCEL TUDOR-STEFANIII DEDINITA DANIELA
LUPUIII DEDINITA DANIELA
NAFTAN MARIA-VICTORIAIII DEDINITA DANIELA
OPRESCU ALEXANDRA-IOANAIII DEDINITA DANIELA
ORLEAN IOANA-DENISAIII DEDINITA DANIELA
RADUCANU LUCA ANDREIIII DEDINITA DANIELA
SAVU STEFAN CATALINIII DEDINITA DANIELA
STEFANESCU ANDREI- MIHAIIII DEDINITA DANIELA
UTA ANDREI -LUCIANIII DEDINITA DANIELA
ANTONICA MARIAIV AEVEZETEU LOREDANA
PREDA ILINCAIV AEVEZETEU LOREDANA
STOIAN TEODORAIV AEVEZETEU LOREDANA
TILINA MATEIIV AEVEZETEU LOREDANA
COJOCARU VLAD IOANIII DIDINITA DANIELA
GHEORGHE ALEXANDRU- CORNELIII DIIDINITA DANIELA
SORESCU ADRIANI AIIRADULESCU CAMELIA
Toader IrinaI AIIRADULESCU CAMELIA
ANDREI DAVID NICOLASII DIIGHERASIM IULIANA
BINDER DARIUSII DIIGHERASIM IULIANA
SERBAN ANDREIII DIIGHERASIM IULIANA
SINCA DAVID MIHAIII DIIGHERASIM IULIANA
BANICA TUDORIII AIICOMANESCU MARIA
FRONE EDUARDIII AIICOMANESCU MARIA
Stoian C TeodoraIII AIICOMANESCU MARIA
Giurea AnaIII CIIDOBRE FLORICA
CALARASU RADUIV AIIVEZETEU LOREDANA
PARVUTOIU MARIAIV AIIVEZETEU LOREDANA
PIRVU RARESIV AIIVEZETEU LOREDANA
KNIPELBERG CHRISTIAN HERWIGIII DIIIDINITA DANIELA
BELUII AIIIMARIN MIHAELA
ISTRATE MATEIII AIIIMARIN MIHAELA
Ciuperca AndreiI AIIIRADULESCU CAMELIA
Danilof TudorIII CIIIDOBRE FLORICA
Enache RuxandraIII CIIIDOBRE FLORICA
Ionita AlexandruIII CIIIDOBRE FLORICA
MIHAI CRISTIANIII CIIIDOBRE FLORICA
Soare AndreiIII CIIIDOBRE FLORICA
Levodeanschi NadiaI AMRADULESCU CAMELIA
VIZANTEII EMBOIERU MIHAELA
ENESCU MIRUNAIV AMVEZETEU LOREDANA
IAGAR LORENAIV AMVEZETEU LOREDANA
MARIN ANDREIIV AMVEZETEU LOREDANA
NEDEA COSMINAIV AMVEZETEU LOREDANA
NITU ALEXANDRUIV AMVEZETEU LOREDANA
PINTEA MIRUNAIV AMVEZETEU LOREDANA
SLOBOZEANU TEODORAIV AMVEZETEU LOREDANA
STANESCU MARIAIV AMVEZETEU LOREDANA

Inapoi la centrele de concurs