Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 188
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DOBRE PAULI AEGHITA NELLA
FLOREA MATTEOI AEGHITA NELLA
GIULEA REBECAI AEGHITA NELLA
MITITELU ALEXIAI AEGHITA NELLA
MORAIT ROBERTI AEGHITA NELLA
POPESCU ENOLAI AEGHITA NELLA
Badoi Ana GabrielaI BEDaniela Vierasu
Bobaru StefanI BEDaniela Vierasu
Buzatu ErikaI BEDaniela Vierasu
Dogaru AlexandraI BEDaniela Vierasu
Dumitrascu IustinaI BEDaniela Vierasu
Grama StefanI BEDaniela Vierasu
Gutic AlexiaI BEDaniela Vierasu
Hudrea DianaI BEDaniela Vierasu
Iordache IuliaI BEDaniela Vierasu
Kiss PatriciaI BEDaniela Vierasu
Lungu TeodoraI BEDaniela Vierasu
Nedelescu MateiI BEDaniela Vierasu
Nicolae MelaniaI BEDaniela Vierasu
Olteanu CatalinaI BEDaniela Vierasu
Rusu MirunaI BEDaniela Vierasu
Secareanu RaresI BEDaniela Vierasu
Stan MadalinaI BEDaniela Vierasu
Tuloiu Ana MariaI BEDaniela Vierasu
Vilcea RobertI BEDaniela Vierasu
Visan Ana MariaI BEDaniela Vierasu
Boca Ana MariaIII AECIUFU ANCA EMANUELA
Damaschin Maria AlexandraII AECIUFU ANCA EMANUELA
Dumitrache Razvan GabrielII AECIUFU ANCA EMANUELA
Mircea Eva IuliaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Muclea Radu AlexandruII AECIUFU ANCA EMANUELA
Ogararu Stefan GeorgeII AECIUFU ANCA EMANUELA
Pandelea Elena DanielaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Pirvu Radu AlexandruII AECIUFU ANCA EMANUELA
Simulescu Alexia MihaelaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Stirbu Alexia ElenaII AECIUFU ANCA EMANUELA
Ciltea Andra IulianaII CENAE MIHAELA
Deliu Maria IoanaII CENAE MIHAELA
Tanase Ema CristinaII CENAE MIHAELA
Vladescu Karina MariaII CENAE MIHAELA
Gheorghe AlexiaIII BENica Cornelia
Lungu RaduIII BENica Cornelia
Suciu AndreasIII BENica Cornelia
Maslaev AnaII AICIUFU ANCA EMANUELA
Stana Mihai RobertII AICIUFU ANCA EMANUELA
Iordache BogdanIII BINica Cornelia
Oprea AndreiIII BINica Cornelia
Chirca Eduard MarioII AICIUFU ANCA EMANUELA
Mircea Vera MadalinaII AICIUFU ANCA EMANUELA
Stana Andreea ValentinaII AICIUFU ANCA EMANUELA
Tudor Mario GabrielII AICIUFU ANCA EMANUELA
Birzu Alberto ChristianII CINAE MIHAELA
Stoicescu RaisaII CINAE MIHAELA
Badea CrinaIII BINica Cornelia
Boboc DariaIII BINica Cornelia
Manea Natalia MariaII AIICIUFU ANCA EMANUELA
Costache NicolasIII BIINica Cornelia
Maslaev MariaIII BIINica Cornelia
Nichita Narcis MirelII CIINAE MIHAELA
Stancu Alexandru StefanII CIINAE MIHAELA
Gelea MariaIII BIINica Cornelia
MAZGAREANU RALUCAI AIIGHITA NELLA
RUGU LARISAI AIIGHITA NELLA
STOICA STEFANI AIIGHITA NELLA
TURCAN DARIUSI AIIGHITA NELLA
Pop David AndreiII AIICIUFU ANCA EMANUELA
Mina EsteraIII BIIINica Cornelia
Samson RebecaIII BIIINica Cornelia
Soare DianaIII BIIINica Cornelia
Mustata CristianIII BIIINica Cornelia
Serban MariaIII BIIINica Cornelia
Joita PetrisorI BIIIDaniela Vierasu
Pavel Denis AntonioII CIIINAE MIHAELA
Nicolai AndreiIII BIIINica Cornelia
CHIRIAC STEFANI AMGHITA NELLA
GRECU CARINAI AMGHITA NELLA
ROMANIUC CRINAI AMGHITA NELLA
TEODORESCU ANNE MAIEI AMGHITA NELLA
Cardasol CristianI BMDaniela Vierasu
Alecu CristianII AMCIUFU ANCA EMANUELA
Matota Vladimir GabrielII AMCIUFU ANCA EMANUELA
Miclos Gabriel CristianII AMCIUFU ANCA EMANUELA
Pop Elena CristinaII AMCIUFU ANCA EMANUELA
Treveleanu RebecaII AMCIUFU ANCA EMANUELA
Irimia Nicolas ConstantinII CMNAE MIHAELA
Pavel Mario CristianII CMNAE MIHAELA
Murariu DariaIII BMNica Cornelia

Inapoi la centrele de concurs