Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Marin Preda
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CALDARUS MARIOIII AEBACIU FLORINA
CHIRITA IOANAIII AEBACIU FLORINA
FLORESCU MIHAIIII AEBACIU FLORINA
MARIN DARIAIII AEBACIU FLORINA
MARIN TUDORIII AEBACIU FLORINA
MATEI ANDREIIII AEBACIU FLORINA
MITRIC ANISIAIII AEBACIU FLORINA
MODROGAN DARIAIII AEBACIU FLORINA
PETCULESCU CRISTIANIII AEBACIU FLORINA
SANDU IUSTINIII AEBACIU FLORINA
SERBAN ALEXIAIII AEBACIU FLORINA
STOICA LUCASIII AEBACIU FLORINA
TUDORACHE DANIELIII AEBACIU FLORINA
VIJULIE MATEIIII AEBACIU FLORINA
ANTON DAVIDIII BENECULA MIHAELA
STAN MALINA DANNAYIII BENECULA MIHAELA
STEFAN DOINA MARIAIII BENECULA MIHAELA
ALEXANDRU DARIAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
ALEXANDRU DARIAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
CENAN ALEXANDRUPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
CIOBANU MIRUNAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
DUMITRU REBECAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
HURDUC ANASTASIAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
NICOLAE KARINAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
SIMION SARAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
STANCIULESCU DAVIDPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
VLADUTU TEODORAPregatitoare AEAMBROSE ADRIANA
Bogdan LidiaPregatitoare BEBadea Liliana
David RaresPregatitoare BEBadea Liliana
Giugea AlinPregatitoare BEBadea Liliana
Guta EduardPregatitoare BEBadea Liliana
Hurez DariaPregatitoare BEBadea Liliana
Ilie RaresPregatitoare BEBadea Liliana
Morar FilipPregatitoare BEBadea Liliana
Muzica GabrielaPregatitoare BEBadea Liliana
Neagu SarahPregatitoare BEBadea Liliana
Paun DariaPregatitoare BEBadea Liliana
Rusu DenisaPregatitoare BEBadea Liliana
Scarlat MariaPregatitoare BEBadea Liliana
Selavartea ErikPregatitoare BEBadea Liliana
Stan CristianPregatitoare BEBadea Liliana
DARESCU AUGUSTIN- ANDREIPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
DONIGA DAVID- CRISTIANPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
Ionescu VictorPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
NITA RARES- STEFANPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
PIETRARU CALINPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
RADELESNE IULIA- CATRINELPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
TELETIN ANYAPregatitoare CEDONIGA MARIA SIMONA
MANOLEA RARES DANIELIII BINECULA MIHAELA
MARINESCU THEODORIII BINECULA MIHAELA
SCARLAT ANA MARIAIII BINECULA MIHAELA
CODOI MARA ALESSANDRAIII BIINECULA MIHAELA
GEGO MATEIIII BIINECULA MIHAELA
GRIGORE RADU ANDREIIII BIINECULA MIHAELA
TRANDAFIR AMALIAIII BIINECULA MIHAELA
TURCHINA MATEI STEFANIII BIINECULA MIHAELA
ALECU DARIA ANDREEAPregatitoare AIIAMBROSE ADRIANA
ANGHELACHE ANASTASIAPregatitoare AIIAMBROSE ADRIANA
DOBRE MARIAPregatitoare AIIAMBROSE ADRIANA
NECULA RARESPregatitoare AIIAMBROSE ADRIANA
PREDA MIHAIPregatitoare AIIAMBROSE ADRIANA
Bastina DragosPregatitoare BIIBadea Liliana
RADULESCU LUCA- STEFANPregatitoare CIIDONIGA MARIA SIMONA
TRUSCA ANDREIIII AIIIBACIU FLORINA
PINZARU RUGINA MARIAIII BIIINECULA MIHAELA
POHOATA ANISIAIII BIIINECULA MIHAELA
IONITA ALEXANDRAIII BIIINECULA MIHAELA
PARFENIE MIRCEAPregatitoare AIIIAMBROSE ADRIANA
CIOBANU ALEXANDRAIII AMBACIU FLORINA
DUTA MIC ERIKIII AMBACIU FLORINA
HURDUC RIANAIII AMBACIU FLORINA
MIHAI ANDREASIII AMBACIU FLORINA
PIRJOLEA VLAD ANDREIIII BMNECULA MIHAELA
EL BAABOUA LARAPregatitoare AMAMBROSE ADRIANA
IONESCU MARAPregatitoare AMAMBROSE ADRIANA
Pal AlexiaPregatitoare BMBadea Liliana
Papa CristinaPregatitoare BMBadea Liliana
Pui AlexandruPregatitoare BMBadea Liliana

Inapoi la centrele de concurs