Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr.12 B. P.Hasdeu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Baciu RaresI AECostin Liliana
Batranca DianaI AECostin Liliana
Boramet DenisI AECostin Liliana
Chehaia SaraI AECostin Liliana
Crangasu RaduI AECostin Liliana
Ghebaur CrinaI AECostin Liliana
Seceleanu AndiI AECostin Liliana
Stan IrinaI AECostin Liliana
Harbu NathalieI BEAlexandru Mihaela
Iacolovici AlexiaI BEAlexandru Mihaela
Blacioti PetruI DEZamfir Eugenia
Cojocaru Ema IoanaI DEZamfir Eugenia
Cornea AndreiI DEZamfir Eugenia
Ionescu StefanI DEZamfir Eugenia
Rudencu Bianca SofiaI DEZamfir Eugenia
Serif Melec MelisaI DEZamfir Eugenia
Vieru Nicolae AlexandruI DEZamfir Eugenia
Colodrovschi VictoriaI EEPetre Felicia
Dinu RazvanI EEPetre Felicia
Gherghe DavidI EEPetre Felicia
Mandescu Bianca-MihaelaI EEPetre Felicia
ARITON TUDORII AEBrabete Violeta-Olimpia
CRANGUS FLAVIA STEFANIAII AEBrabete Violeta-Olimpia
PLESOIANU CLARA MARIAII AEBrabete Violeta-Olimpia
NICOLA AMIRAII CECRISTEA CARMEN
PERJU CRISTIANII CECRISTEA CARMEN
POPESCU ALEXANDRUII CECRISTEA CARMEN
Barbu MateiII DECotofana Veronica
Manta AdrianaII DECotofana Veronica
JEILEANU BIANCAII EESUMEDREA ELIZ
NAE MIHAI ALEXANDRUII EESUMEDREA ELIZ
NEGUS DAVID CHRISTIANII EESUMEDREA ELIZ
Cumitu LucaIII AEManciu Victoria
Fuduli AndreeaIII AEManciu Victoria
Naum AlbertIII AEManciu Victoria
Radulescu AndreiIII AEManciu Victoria
Toiu StefanIII AEManciu Victoria
Trenchea DariusIII AEManciu Victoria
Voicu DaliaIII AEManciu Victoria
Demirgian ErinIII BECocargeanu Anamaria
Economu CarinaIII BECocargeanu Anamaria
Pilici ConstantinIII BECocargeanu Anamaria
Beu Mihai RobertIII CEMihai Aurelia
Cociasu AlexandruIII CEMihai Aurelia
MANEA RARES ANDREIIII DETARAS VALENTINA
POPESCU LOREDANA CRISTINAIII DETARAS VALENTINA
VIERU MIHAI ALEXANDRUIII DETARAS VALENTINA
Isleam BilghinIV BEGheldi Filis
Lucaci AlexandraPregatitoare DECaraman Mariana
Negoescu EricPregatitoare DECaraman Mariana
Olaru AndreiPregatitoare DECaraman Mariana
Zus BogdanaPregatitoare DECaraman Mariana
Arsene Albert PeterI DIZamfir Eugenia
Dumitrache Anna ElenaI DIZamfir Eugenia
Isleam Harun EdenIV BIGheldi Filis
Feizula SerginI AICostin Liliana
Regep ErenI AICostin Liliana
Beghim Izel ElyfI DIZamfir Eugenia
Halep CristianI DIZamfir Eugenia
Iordache Eduard StefanI DIZamfir Eugenia
Popescu Mateo-CosminI EIPetre Felicia
VRINCEANU LAURAII FIBechir Ghiulbera
Iscu DavidIII CIMihai Aurelia
Muedin Elif AnelisI DIIZamfir Eugenia
Bajdu TheoIII BIICocargeanu Anamaria
GHITA SOFIA MARIAIII DIITARAS VALENTINA
LICOI DARIA MIHAELAIII DIITARAS VALENTINA
Iscu SofiaI AIICostin Liliana
Dobre DianaI BIIAlexandru Mihaela
Stan GabrielI BIIAlexandru Mihaela
Gavaz Razvan-NicolasI EIIPetre Felicia
Negoita Luca-VladI EIIPetre Felicia
TURTURICA BIANCAII CIICRISTEA CARMEN
Blebea AndreeaII DIICotofana Veronica
CORBU ANDREEAII FIIBechir Ghiulbera
CRUNTEANU LUCAII FIIBechir Ghiulbera
DOBRILA LAURENTIUII FIIBechir Ghiulbera
Gradinariu TeodoraIV AIIPetre Georgiana
Medeleanu AlessioPregatitoare DIICaraman Mariana
Preda SofiaPregatitoare DIICaraman Mariana
Bratu NeliIII BIIICocargeanu Anamaria
Ivanov TeodoraIII BIIICocargeanu Anamaria
Creanga MariaIV BIIIGheldi Filis
Zana Alexia MariaIV BIIIGheldi Filis
Bela Teodora LarisaI DIIIZamfir Eugenia
Buicli MihalysI DIIIZamfir Eugenia
Costea Luca IoanI DIIIZamfir Eugenia
Stoiciu RalucaIV AIIIPetre Georgiana
MOROSAN VALERIAII AIIIBrabete Violeta-Olimpia
NANU STEFANII AIIIBrabete Violeta-Olimpia
Tudoroiu MariaII DIIICotofana Veronica
Taranescu AliceIII BIIICocargeanu Anamaria
Stoica EmmaI DIIIZamfir Eugenia
Cretu GiuliaI AMCostin Liliana
Jugravu VladI AMCostin Liliana
Mocanu MateiI AMCostin Liliana
Murgulet SebastianI AMCostin Liliana
Raileanu TudorI AMCostin Liliana
Stere Dimitri I AMCostin Liliana
Gore GeorgianaI BMAlexandru Mihaela
Iuliu TaniaI BMAlexandru Mihaela
Milea AndreeaI BMAlexandru Mihaela
Agiibram HarunI DMZamfir Eugenia
Livanu Carla GabrielaI DMZamfir Eugenia
Munteanu BiancaI DMZamfir Eugenia
Nicolae Ioana CarinaI DMZamfir Eugenia
Oniscu MateiI DMZamfir Eugenia
Bajdu Elena-MariaI EMPetre Felicia
Guliu Ana-CristinaI EMPetre Felicia
PASCU MARC NICOLASII AMBrabete Violeta-Olimpia
VASII RAZVANII CMCRISTEA CARMEN
Buicli DianaII DMCotofana Veronica
Pera AlexandruII DMCotofana Veronica
Suliman EmyneII DMCotofana Veronica
ANDREI VLADII EMSUMEDREA ELIZ
CHICHELUS MIHAIII EMSUMEDREA ELIZ
HUGEANU FILIPII EMSUMEDREA ELIZ
IORDACHE ALEXIA MARIAII EMSUMEDREA ELIZ
PETREANU MAXIMOII EMSUMEDREA ELIZ
TUDOR EDMOND MATEIII FMBechir Ghiulbera
Gula KarinaIII AMManciu Victoria
Zavera StefanIII BMCocargeanu Anamaria
Ciorbaru StefanIII CMMihai Aurelia
Dinca IoanaIII CMMihai Aurelia
CEAUS ROBERT MIHAIIII DMTARAS VALENTINA
MARDIROSIAN EMANUELIII DMTARAS VALENTINA
Marinescu AndreiIV BMGheldi Filis
Emurla AysunPregatitoare DMCaraman Mariana
Ismail OnurPregatitoare DMCaraman Mariana
Nicon AlexandruPregatitoare DMCaraman Mariana
Putinica AlexandruPregatitoare DMCaraman Mariana
Putinica MariaPregatitoare DMCaraman Mariana

Inapoi la centrele de concurs