Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 81
Nume elevClasaCadru didactic
CIOBANU ANDREII AOPRESCU LEONTINA
Dumitrache Negoita DeliaI AOPRESCU LEONTINA
IOSIF DIANAI AOPRESCU LEONTINA
MACIUCA SEBASTIANI AOPRESCU LEONTINA
STEFANESCU GIULIAI AOPRESCU LEONTINA
COLTUC DARIA MARIAI BELENA BARBUTA
DARIE MARA IOANAI BELENA BARBUTA
MIHAI DENIS ALEXANDRUI BELENA BARBUTA
TUDOR ANA GABRIELAI BELENA BARBUTA
RUSU IOANAI DROSIOARA RODICA
VIDU TUDORI EVASILE CATALINA MARIA
BRATU TUDORII ATRIF LAURA
CONSTANTIN VLADII ATRIF LAURA
DUMITRASCONIU RAZVANII ATRIF LAURA
FRATICA ARYANAII ATRIF LAURA
SERBU DENISAII ATRIF LAURA
TERZI REBECCAII ATRIF LAURA
ARSENIE ELIZAII BROTARU ALINA
BOZSANUI ANDREEAII BROTARU ALINA
BRANEA IANISII BROTARU ALINA
BRANEA IANISII BROTARU ALINA
DUMITRU ANA MARIA LACRAMIOARAII BROTARU ALINA
FEHER DELIAII BROTARU ALINA
NITU BOGDAN II BROTARU ALINA
PANOIU TEODORII BROTARU ALINA
SINTION RAZVANII BROTARU ALINA
ALAMZAD DARYAII CFERCHIU ALINA
DUBLES ALEXIAII CROTARU ALINA
MARGINE STEFANIA MAYAII CFERCHIU ALINA
SANDULACHE ANDREI BOGDANII CFERCHIU ALINA
STEREA IOANA CARINAII CFERCHIU ALINA
VISOIU ROSE MARIEII CFERCHIU ALINA
ALBUSOIU EDUARDII DPicu Valentina
MIHAI DAVID ANDREI II DNAN ANICA
MIHAI DAVID MATEI II DNANA ANICA
MIHAILA IRINA ANAII DNANA ANICA
MIHAILA IRINA ANAII DNAN ANICA
MOISE ANDREIII DPicu Valentina
OPREA TUDOR ANDREIII DNAN ANICA
OPREA TUDOR ANDREIII DNAN ANICA
MANOLACHE RAZVANIII AURSACHE ANISOARA
MIRSANU IONUTIII AURSACHE ANISOARA
SECARA LIDIAIII AURSACHE ANISOARA
GHICA MARIAIII BDONCIU MIHAELA
STAN MIHAIIII BDONCIU MIHAELA
DEDU ALEXANDRUIII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA
PETRESCU DIANAIII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA
DINCA MIRUNAIII DIVAN CATALINA
DUMITRACHE -NEGOITA BEATRICEIII DIVAN CATALINA
MOSCU RARES MIHNEAIII DIVAN CATALINA
CARABAS VLADIV AMUTU IULIA
COLGIU MIRUNAIV AMUTU IULIA
CIOBOTARU MIHAIIV BMUTU IULIA
ENACHE ANDREIIV BMUTU IULIA
BADOI LUCIANPregatitoare AMOISE AURELIA
COMAN STEFANPregatitoare AMOISE AURELIA
GRAMA TATIANAPregatitoare AMOISE AURELIA
ISCRU OTILIAPregatitoare AMOISE AURELIA
MOROSANU ROBERTPregatitoare AMOISE AURELIA
PETCU ANAPregatitoare AMOISE AURELIA
RAICU VLADPregatitoare AMOISE AURELIA
TATU FILIPPregatitoare AMOISE AURELIA
VASILOIU ELIZAPregatitoare AMOISE AURELIA
VONCU MIRCEAPregatitoare AMOISE AURELIA
Bhojwani NidhiPregatitoare BBirsan Simona
Ion SebastianPregatitoare BBirsan Simona
Nanu MayaPregatitoare BBirsan Simona
Nistor VladPregatitoare BBirsan Simona
Nuta LiviaPregatitoare BBirsan Simona
Panait CristianaPregatitoare BBirsan Simona
Simionescu AntoniaPregatitoare BBirsan Simona
Tanase-David SophiaPregatitoare BBirsan Simona
Timbal MariaPregatitoare BBirsan Simona
BODOLAN ALEXIAPregatitoare DGELEA MARIANA
BURCEA ERIKA Pregatitoare DGELEA MARIANA
IAMANDI IURIPregatitoare DGELEA MARIANA
URSACIUC ADINAPregatitoare DGELEA MARIANA
URSACIUC DIANAPregatitoare DGELEA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs