Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 81
Nume elevClasaCadru didactic
BADOI FILIPI ATRIF LAURA
BRATU TUDORI ATRIF LAURA
BUJOR DAVIDI ATRIF LAURA
CAZACU VLADI ATRIF LAURA
CEAUSU CLARAI ATRIF LAURA
CONSTANTIN VLADI ATRIF LAURA
IONESCU RALUCAI ATRIF LAURA
ISTRATE LAURAI ATRIF LAURA
NICOLAIE LUIZAI ATRIF LAURA
NITAN DANIELI ATRIF LAURA
PETCU DRAGOSI ATRIF LAURA
RADU KARINAI ATRIF LAURA
RUSU IOANAI ATRIF LAURA
SERBU DENISAI ATRIF LAURA
TARASEVICI KATARINAI ATRIF LAURA
TERZI REBECAI ATRIF LAURA
VASILOIU ALEXIAI ATRIF LAURA
ALAMZAD DARYAI CFERCHIU ALINA
GRIGORE IOAN ALEXANDRUI CFERCHIU ALINA
IANCU ALEXANDRU EDUARDI CFERCHIU ALINA
MORARU VLAD MIHAII CFERCHIU ALINA
NECULA STEFANI CFERCHIU ALINA
PIRLOG ANA ECATERINAI CFERCHIU ALINA
STEREA IOANA CARINAI CFERCHIU ALINA
GHEORGHE FIDANIDIS MIHAI IUSTINI E NAN ANICA
MIHAI DAVIDI E NAN ANICA
MIHAILA IRINA ANAI E NAN ANICA
OPREA TUDOR ANDREII E NAN ANICA
PAUN GABRIEL CRISTIANI E NAN ANICA
SORICA EDUARD CRISTIANI E NAN ANICA
POPA VICTORII AURSACHE ANISOARA
SECARA LIDIAII AURSACHE ANISOARA
BRATU CRISTINAII BDONCIU MIHAELA
CIUBOTARU MIHAIII BLUNGU IULIANA
GAICA MARIAII BDONCIU MIHAELA
SANDU ANDREIII BLUNGU IULIANA
SIMA TEODORII BDONCIU MIHAELA
STAN MIHAIII BDONCIU MIHAELA
DEDU ALEXANDRUII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA
MOC ELIZAII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA
MOGA PALER ANDREIII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA
DINCA MIRUNAII DIVAN CATALINA
IVUTA MATEI GEORGEII DIVAN CATALINA
TANASESCU ROBERTII DIVAN CATALINA
CARABAS VLADIII AMUTU IULIA
COLGIU MIRUNAIII AMUTU IULIA
CULINA NATALIAIII CARGHIR ROXANA
ENE KARINAIII CARGHIR ROXANA
AFTODIE IRINA IOANAIV AMOISE AURELIA
MANOLACHE SEBASTIAN STEFANIV AMOISE AURELIA
VOICU DAVIDPregatitoare AOPRESCU LEONTINA
ARAPU MATEOPregatitoare BBARBUTA ELENA
MIAHI DENISPregatitoare BBARBUTA ELENA
PANAIT LUCAPregatitoare BBARBUTA ELENA
DIACONU YASEMINAPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
IACOB SEBASTIANPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
MOLIE CIOTIR NICHOLASPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
OPRITA ALEXANDRAPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
VIDU TUDORPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA
VOINEA MARCPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA

Inapoi la centrele de concurs