Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Grigore Moisil
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
FERAR CEZARAI A95COSTACHE CORNELIA
MORARU ANDREI I A95COSTACHE CORNELIA
TOMA ANTONIAI A90COSTACHE CORNELIA
NITA DARIAI A86COSTACHE CORNELIA
ENE DIMITRIEI A85COSTACHE CORNELIA
TACHE LUCAI A85COSTACHE CORNELIA
ALEXANDRA TEODORAI A82COSTACHE CORNELIA
DOBRE REBECAI B100NAE ELENA
VASILESCU RUXANDRA I B100NAE ELENA
PAUN BRIANAI B96NAE ELENA
SCORTEA ALEXANDRAI B96NAE ELENA
IACOB PATRICKI B95NAE ELENA
DRAGANESCU EVA I B92NAE ELENA
PETROSANU BIANCA-ANDREEAII A100GEORGESCU CRISTINA
POPESCU ILINCAII A100GEORGESCU CRISTINA
NEDEA DARIA-IOANAII A90GEORGESCU CRISTINA
BAICOIANU MIHAI-NICUSORII E97DOGARU IOANA
BADEA ANDRADA-COSTINAII E95DOGARU IOANA
DOBRE ANDREIII E95DOGARU IOANA
DAN OLGUTA-ANTONIAII E92DOGARU IOANA
STAN ANDRAII E90DOGARU IOANA
VASILE STEFAN-TIBERIUII E90DOGARU IOANA
DUCA ADELINAIII A100IONESCU MAGDALENA
NICOLAE ANDREAS III A100IONESCU MAGDALENA
STANESCU MARIAIII A100IONESCU MAGDALENA
VASILE CRISTIANAIII A100IONESCU MAGDALENA
COLTANEL ANAIII A98IONESCU MAGDALENA
DUMITRU ALEXANDRU III A98IONESCU MAGDALENA
POPESCU ANDREEA III A96IONESCU MAGDALENA
ENACHE TEODORAIII A94IONESCU MAGDALENA
GHITA ANDREIIII A90IONESCU MAGDALENA
DRAGOMIR RADUIII B100DIACONU IOANA
GHEORGHICA ANDREASIII B100DIACONU IOANA
IONESCU DARIUS III B100DIACONU IOANA
PAUN DAVIDIII B100DIACONU IOANA
TACHE DAVIDIII B100DIACONU IOANA
DINU MIHAI III B90DIACONU IOANA
SCARLAT MATEI III B90DIACONU IOANA
DEDU ADELINAIII C100SULT LIVIA
DIMOV ALEXANDRUIII C95SULT LIVIA
SANDULESCU MARIAIII C95SULT LIVIA
DOBRICA MIHAIIII C90SULT LIVIA
PUSCASU ALESSIAIII C90SULT LIVIA
CHIRIC NICOLASIII D100IONESCU CORINA
MELENCIUC SARAHIII D100IONESCU CORINA
OANCEA MARIUSIII D100IONESCU CORINA
RAGHINA ALEXIAIII D91IONESCU CORINA
CHIRCIOIU SORINAIII D90IONESCU CORINA
POSTU IONUTIII D90IONESCU CORINA
ZINCA ANCAIII D90IONESCU CORINA
COJANU DARIUSPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
DUMITRACHE TEODORPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
LUCA RADUPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
RIZEA RARESPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
STOICA RADUPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
MIHAI DAVIDPregatitoare A96MITROIU CRISTINA
MIHU STEFANPregatitoare A96MITROIU CRISTINA
BAICU SARAPregatitoare A95MITROIU CRISTINA
CONSTANTIN ALEXANDRAPregatitoare A95MITROIU CRISTINA
PETRE TIMEEAPregatitoare A95MITROIU CRISTINA
CIUHAT ANISIAPregatitoare A91MITROIU CRISTINA
TAMAS MARIAPregatitoare A90MITROIU CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs