Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roman
Scoala:Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CONSTANTIN MARIA-STEFANIAI AESORLESCU CRISTINA
HANGANU MARA ILEANAI AESORLESCU CRISTINA
TALMACEL ALEXANDRU- CRISTIANI AESORLESCU CRISTINA
Ivan LauraI BEMorosanu Carmen-Corina
Jitaru-Ichimas Maria-SorinaI BEMorosanu Carmen-Corina
Oprea SabinaI BEMorosanu Carmen-Corina
Serediuc OvidiuI BEMorosanu Carmen-Corina
Bilboc IonutI DEMare Cristina
Petrisor EmanuelI DEMare Cristina
AIOANEI NATALIA-GABRIELAI EEPetrici Lucica
BARSAN DARIA STEFANIAI EEPetrici Lucica
CRETU BIANCA STEFANIAI EEPetrici Lucica
DUMEA MATEI LUCIANI EEPetrici Lucica
DUMITRU ADRIANA IOANAI EEPetrici Lucica
FINARU ANDREI STEFANI EEPetrici Lucica
IUSCINSCHI IOANA STEFANIAI EEPetrici Lucica
STOGRIN SARA ELLENAI EEPetrici Lucica
DUMBRAVA DARIUS-STEFANII CEROMANIUC CRISTINA
MARTICI TEODORII CEROMANIUC CRISTINA
MIHAI MALINA-ELENAII CEROMANIUC CRISTINA
NEGRU MIRUNA-IOANAII CEROMANIUC CRISTINA
Arcana Flavia MirunaIII AEObreja Cristina
Buzdugan TeodoraIII AEObreja Cristina
Maiogan MihneaIII AEObreja Cristina
Radu AndreiIII AEObreja Cristina
Rosu SmarandaIII AEObreja Cristina
CIOBANU COSMINIII EELoghin Elena Gioconda
COSTEA ALESIA ELENAIII EELoghin Elena Gioconda
Craciun MihaiIII EELoghin Elena Gioconda
HUTAN LIZUCAIII EELoghin Elena Gioconda
IVANOV ANA MARIA ALEXANDRAIII EELoghin Elena Gioconda
NECHITA GEORGIANA STEFANIAIII EELoghin Elena Gioconda
NICA DARIUSIII EELoghin Elena Gioconda
Laic Andrei StefanIV CESTANCU ANA MARIA
Antonescu IlincaPregatitoare BETizu Mirela
Astancai DariusPregatitoare BETizu Mirela
Bibire DavidPregatitoare BETizu Mirela
Ceuca CaterinaPregatitoare BETizu Mirela
Croitoru AmaliaPregatitoare BETizu Mirela
Farcas MateiPregatitoare BETizu Mirela
Leahu BiancaPregatitoare BETizu Mirela
Miron AdelinaPregatitoare BETizu Mirela
ACRETOAIEI ARIANNAPregatitoare CECIURDEA ELENA LIVIA
IACOB MARIA MAGDALENAPregatitoare CECIURDEA ELENA LIVIA
LEVARDA ANDREI DAVIDPregatitoare CECIURDEA ELENA LIVIA
MIRCIA MIRUNAPregatitoare CECIURDEA ELENA LIVIA
RAMARU ELIZA CRISTINAPregatitoare CECIURDEA ELENA LIVIA
URSACHI ALESSIAPregatitoare CECIURDEA ELENA LIVIA
Ceparu-Ungureanu MirunaPregatitoare DEStefania Cobzaru
Eva OtiliaPregatitoare DEStefania Cobzaru
Grigore CosminaPregatitoare DEStefania Cobzaru
Vranceanu SiminaPregatitoare DEStefania Cobzaru
Alexandru NataliaI DIMare Cristina
Zamfiroi NaianaI DIMare Cristina
Spiridon RalucaIII BIHARABAGIU ELENA
AILINCAI ROXANAPregatitoare CIICIURDEA ELENA LIVIA
Tanaru NicholasIII AIIObreja Cristina
GRIGORE STEFANIII BIIHARABAGIU ELENA
ANDRIES IOANAI AIISORLESCU CRISTINA
COJOCARIU DAVID-ALEXANDRUI AIISORLESCU CRISTINA
LATKULIK NICALAS CRISTIANI EIIPetrici Lucica
ANDREI STEPHAN DANIELII CIIROMANIUC CRISTINA
BUMBU TUDOR-MARIUSII CIIROMANIUC CRISTINA
MARICA-UNGUREANU VLAD-STEFANII CIIROMANIUC CRISTINA
ONISORU LUCA-ALEXANDRUII CIIROMANIUC CRISTINA
ANGHELUTA ALEXANDRU MADALINII EIIRACHITEANU MARIA MIRABELA
Carnariu Diana NicoletaII EIIRACHITEANU MARIA MIRABELA
CIOBANU MIRUNA STEFANIAII EIIRACHITEANU MARIA MIRABELA
ROCA VICTORII EIIRACHITEANU MARIA MIRABELA
CORCODEL MARINAIII DIIUrsarescu Mihaela
Cozma MateiPregatitoare BIITizu Mirela
Kerekes FabianPregatitoare BIITizu Mirela
BUZDUGAN STEFANPregatitoare CIICIURDEA ELENA LIVIA
ISCIUC DAVIDPregatitoare CIICIURDEA ELENA LIVIA
Cobuz AnastasiaPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Cozmaciuc MedeeaPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Cozmaciuc SerenaPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Creanga ArianaPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Hociung RaresPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Homiceanu AlexandraPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Irimiea PatrickPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Nour IanisPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Vatrici SofiaPregatitoare DIIStefania Cobzaru
Rachieru Maria AdelinaIII AIIIObreja Cristina
Bura CodrinIII AIIIObreja Cristina
DINGA ALESSIAIII BIIIHARABAGIU ELENA
Iftime AlexandruPregatitoare BIIITizu Mirela
Mirt Andrei ClaudiuIII AIIIObreja Cristina
Stefanescu StefanIII AIIIObreja Cristina
Veniamin MihneaIV DIIIMANOLACHE MARTIN NINA ANA
MARTINAS ALESSIAPregatitoare CIIICIURDEA ELENA LIVIA
ARTENIE ANDREI-ALEXANDRUI AMSORLESCU CRISTINA
FECIORU COSMIN-ANDREII AMSORLESCU CRISTINA
GABIRA TEFANI AMSORLESCU CRISTINA
JUGARU ILINCAI AMSORLESCU CRISTINA
Prisacaru DariusI AMSORLESCU CRISTINA
STOICA STEFAN-ALINI AMSORLESCU CRISTINA
Stoian Rafael-GabrielI BMMorosanu Carmen-Corina
Izota RaresI DMMare Cristina
Ladan Miruna DariaI DMMare Cristina
CRAMAROC DAVID DANIELI EMPetrici Lucica
DORNEANU EMANUELAI EMPetrici Lucica
ARUSTEI CRINA-IARINAII CMROMANIUC CRISTINA
DASCALU DRAGOSII CMROMANIUC CRISTINA
LAZAR THEODORII CMROMANIUC CRISTINA
LIUREA ALEXANDRUII CMROMANIUC CRISTINA
Mihalache AnnemarieII EMRACHITEANU MARIA MIRABELA
SERBAN DAVIDE STEFANOII EMRACHITEANU MARIA MIRABELA
Capraru Serban III AMObreja Cristina
Leonatu Roberta MariaIII AMObreja Cristina
Lungu JuliaIII AMObreja Cristina
Manca StefanIII AMObreja Cristina
Scutariu Ana SoranaIII AMObreja Cristina
Tacal Daria ElenaIII AMObreja Cristina
LADAN ISABELAIII DMUrsarescu Mihaela
VINCA ALEXANDRAIII DMUrsarescu Mihaela
Pavelescu LetitiaPregatitoare BMTizu Mirela
SOLOMON CRISTIANPregatitoare CMCIURDEA ELENA LIVIA
Buzdugan AmaliaPregatitoare DMStefania Cobzaru
Naturas Sara6Pregatitoare DMStefania Cobzaru
Stan MihaiPregatitoare DMStefania Cobzaru
Stogrin AndreiPregatitoare DMStefania Cobzaru

Inapoi la centrele de concurs