Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Falticeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BALAN ROBERT GEORGEI B100CLIPA DUMITRITA
NECHIFOR ANA ALEXIAI B100CLIPA DUMITRITA
NECHITA YANNIS THEODORI B100CLIPA DUMITRITA
SILISTEANU DARIA MARIUCAI B100CLIPA DUMITRITA
OSTAFI ALEXANDRU DRAGOSI B98CLIPA DUMITRITA
VASILIU ALEXANDRA ANDREEAI B98CLIPA DUMITRITA
MERCORE RARESI B97CLIPA DUMITRITA
TARANU ALESIA TEODORAI B97CLIPA DUMITRITA
PRISACARIU MATEI IONUTI B95CLIPA DUMITRITA
DUMITRU ANA MARIAI B93CLIPA DUMITRITA
MATEICIUC ALEXANDRU NICOLAEI B91CLIPA DUMITRITA
OANEA FRANCESCA STEFANIAI B91CLIPA DUMITRITA
CIOCARLAN BIANCA IOANAI B90CLIPA DUMITRITA
MIHAI ALIYA IOANAI B88CLIPA DUMITRITA
CHIRILA GAVRILIU ALEXANDRUI B87CLIPA DUMITRITA
MITOCARIU MARIA MIRUNAI B87CLIPA DUMITRITA
LUCA DARIUS TEODORI B86CLIPA DUMITRITA
CIOBANU DELIA MARIAI B83CLIPA DUMITRITA
AGAVRILOAEI LUCA ALEXANDRUI B80CLIPA DUMITRITA
MOLDOVANU LIONTE GEORGIANA IOANAI B78CLIPA DUMITRITA
CIOBANU DARIA GEORGIANAI B76CLIPA DUMITRITA
ANITA MARIAI B65CLIPA DUMITRITA
BIZIIAC ALEXANDRUI B65CLIPA DUMITRITA
VORNICU ALEXANDRU DAVIDI B61CLIPA DUMITRITA
PISALTU RICCARDO GABRIELEI BParticipantCLIPA DUMITRITA
GAVRILUT ANTONIO ALEXANDRUI BParticipantCLIPA DUMITRITA
MORARU DAVIDI BParticipantCLIPA DUMITRITA
GRIGORAS ADELA NATALIAI BParticipantCLIPA DUMITRITA
CASANDRA ANDREI CONSTANTINI BParticipantCLIPA DUMITRITA
DULGHERU CLAUDIA MARIAI BParticipantCLIPA DUMITRITA
ALEXANDROAIA LUCIANII A100BENKE CARMEN
SIMINOC SORANAII A100BENKE CARMEN
TAPES ABDULLAHII A100BENKE CARMEN
BUBUTANU TUDORII A95BENKE CARMEN
ATOMEI MARTINA - ILARIAII C100VASILACHE MARIA
CLIPA RARES ADRIANII C100VASILACHE MARIA
GAVRILESCU CRISTIAN RAZVANII C100VASILACHE MARIA
GAVRILESCU ROBERT STEFANII C100VASILACHE MARIA
GRADINARIU MARIAII C100VASILACHE MARIA
JITARIU ANDREI II C100VASILACHE MARIA
LUPU ANDREI TEODORII C100VASILACHE MARIA
PETROV CLAUDIAII C100VASILACHE MARIA
RADU ELENA II C100VASILACHE MARIA
AVARVAREI BIANCAII C93VASILACHE MARIA
CONSTANDACHE MARTA-GEORGIANAII C90VASILACHE MARIA
GAVRILIU MATEI II C90VASILACHE MARIA
ONOFRIESEI YANNES-ANDREIII C85VASILACHE MARIA
URSACHI ALBERTO-DANIELII C85VASILACHE MARIA
STIRBU CLAUDIU II C80VASILACHE MARIA
PRISACA SONYAII C60VASILACHE MARIA
CHIRIAC ALEXIV A95PRISACARIU DARIA
BUTACU SABINAIV B60STEFAN FLORENTINA
SINAUCEANU MARIA-AMALIAIV BParticipantSTEFAN FLORENTINA
GAFITA ANDREI IV BParticipantSTEFAN FLORENTINA
ONOFRIESEI VANESSA -MARIA IV BParticipantSTEFAN FLORENTINA
PASCANU DARIA MARIAPregatitoare B95TRISI ALEXANDRINA
TOLESCU ROBERT MIHAIPregatitoare B95TRISI ALEXANDRINA
DASCALU MIRCEA CEZARPregatitoare B91TRISI ALEXANDRINA
BALTAG NATALIA MARIAPregatitoare B90TRISI ALEXANDRINA
CHITICARIU ANDREIPregatitoare B90TRISI ALEXANDRINA
HERLEA DANIELPregatitoare B90TRISI ALEXANDRINA
ALBU MARIA RADIANAPregatitoare B86TRISI ALEXANDRINA
BALAN CARMINA MARIAPregatitoare B86TRISI ALEXANDRINA
AMARIEI VASILE FLAVIUPregatitoare B85TRISI ALEXANDRINA
ANANIA CARINA ELENAPregatitoare B85TRISI ALEXANDRINA
CIOROIANU DARIA ELENAPregatitoare B85TRISI ALEXANDRINA
GRADINARU IOANA BEATRICEPregatitoare B85TRISI ALEXANDRINA
GRADINARU MARIA IUSTINAPregatitoare B85TRISI ALEXANDRINA
TARANU FLORIN DAVIDPregatitoare B85TRISI ALEXANDRINA
MAFTEI MARIA ALEXIAPregatitoare B81TRISI ALEXANDRINA
DULGHERU ELENA FABIANAPregatitoare B80TRISI ALEXANDRINA
STOICA LUCIA IOANAPregatitoare B80TRISI ALEXANDRINA
VASILACHE EUSEBIU STEFANPregatitoare B80TRISI ALEXANDRINA
AMARIEI ALICE MIHAELAPregatitoare B77TRISI ALEXANDRINA
FINAGA IZABELAPregatitoare B77TRISI ALEXANDRINA
ILIES LUCA LORIMERPregatitoare B76TRISI ALEXANDRINA
ZAHARESCU EMANUEL GABRIELPregatitoare B72TRISI ALEXANDRINA
MARZAN SEBASTIAN ANDREIPregatitoare B71TRISI ALEXANDRINA
ACHITEI DAVIDPregatitoare B67TRISI ALEXANDRINA
NITA LUCA ANDREIPregatitoare B63TRISI ALEXANDRINA
NITA ALESIA IULIAPregatitoare B62TRISI ALEXANDRINA
CHITICARIU BIANCA DENISAPregatitoare B60TRISI ALEXANDRINA
ANITA ANDREEA IRINAPregatitoare BParticipantTRISI ALEXANDRINA
APETREI IOAN LUCIANPregatitoare BParticipantTRISI ALEXANDRINA
ION DAVID TEODORPregatitoare BParticipantTRISI ALEXANDRINA
CORDUNEANU STEFANPregatitoare BParticipantTRISI ALEXANDRINA
NITA EDUARD STEFANPregatitoare BParticipantTRISI ALEXANDRINA

Inapoi la centrele de concurs