Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Falticeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DASCALU CEZAR MIRCEAI B98TRISI ALEXANDRINA
BALTAG NATALIA MARIAI B95TRISI ALEXANDRINA
PASCANU DARIA MARIAI B93TRISI ALEXANDRINA
GRADINARU IUSTINA MARIAI B88TRISI ALEXANDRINA
BALAN CARMINA MARIAI B85TRISI ALEXANDRINA
HERLEA DANIELI B85TRISI ALEXANDRINA
GRADINARU IOANA BEATRICEI B83TRISI ALEXANDRINA
ION DAVID TEODORI B80TRISI ALEXANDRINA
VASILACHE EUSEBIU STEFANI B75TRISI ALEXANDRINA
STOICA IOANA-LUCIAI B73TRISI ALEXANDRINA
TOLESCU ROBERT MIHAII B73TRISI ALEXANDRINA
ALBU MARIA RADIANAI B68TRISI ALEXANDRINA
AMARIEI VASILE FLAVIUI B68TRISI ALEXANDRINA
CHITICARIU ANDREII B68TRISI ALEXANDRINA
ANANIA ELENA CARINAI B65TRISI ALEXANDRINA
ACHITEI DAVIDI B63TRISI ALEXANDRINA
DULGHERU ELENA FABIANAI B63TRISI ALEXANDRINA
ILIES LUCA LORIMERI B60TRISI ALEXANDRINA
AMARIEI ALICE MIHAELAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
CORDUNEANU STEFANI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
MUSTATA MARIAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
STRUGARU LUCAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
FINAGA IZABELAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
ZAHARESCU GABRIELI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
CHITICARIU BIANCA DENISAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
APETREI IOAN LUCIANI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
TARANU FLORIN DAVIDI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
MARZAN SEBASTIAN ANDREII BParticipantTRISI ALEXANDRINA
NITA ANDREI LUCAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
NITA IULIA ALESIAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
ANITA IRINA ANDREEAI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
NITA EDUARD STEFANI BParticipantTRISI ALEXANDRINA
CIUCA ALEXANDRAI C95PAVAL LUMINITA
BOARIU DARIUSI C75PAVAL LUMINITA
BLANARIU ANDREEAI C63PAVAL LUMINITA
TARANU ALESIA TEODORAII B100CLIPA DUMITRITA
SILISTEANU DARIA MARIUCAII B96CLIPA DUMITRITA
BALAN ROBERTII B95CLIPA DUMITRITA
CIOCIRLAN BIANCA IOANAII B90CLIPA DUMITRITA
MERCORE RARESII B90CLIPA DUMITRITA
MOLDOVANU LIONTE GEORGIANA IOANAII B90CLIPA DUMITRITA
OANEA STEFANIAII B90CLIPA DUMITRITA
CHIRILA ALEXANDRUII B85CLIPA DUMITRITA
CHIRILA ALEXANDRUII B85CLIPA DUMITRITA
DUMITRU ANA MARIAII B85CLIPA DUMITRITA
NECHITA YANNIS THEODORII B83CLIPA DUMITRITA
MATEICIUC ALEXANDRU NICOLAEII B80CLIPA DUMITRITA
NECHIFOR ALEXIAII B80CLIPA DUMITRITA
OSTAFI ALEXANDRUII B80CLIPA DUMITRITA
PAVEL TEOFANAII B80CLIPA DUMITRITA
AGAVRILOAEI LUCA ALEXANDRUII B75CLIPA DUMITRITA
ANITA MARIAII B75CLIPA DUMITRITA
CIOBANU DELIAII B75CLIPA DUMITRITA
PRISACARIU MATEI IONUTII B75CLIPA DUMITRITA
MIHAI ALIYAII B70CLIPA DUMITRITA
VORNICU DAVIDII B60CLIPA DUMITRITA
PISALTU RICCARDOII BParticipantCLIPA DUMITRITA
SIMINOC BIRGAOANU MARIA SORANAIII A99BENKE ELENA CARMEN
TAPES ABDULLAHIII A95BENKE ELENA CARMEN
ALEXANDROAIA PETRU LUCIANIII A78BENKE ELENA CARMEN
GHEORGHITA TEODOR CRISTIANIII A72BENKE ELENA CARMEN
CLIPA RARES ADRIANIII C83VASILACHE MARIA
PETROV IUSTINIV C78OSLOBANU MARIA
TURCAN ARISIV C72OSLOBANU MARIA
DOCHIA RARESIV C63OSLOBANU MARIA
ATOMEI STEFAN DIMITRIEIV C60OSLOBANU MARIA
PAPUC DARIUSIV CParticipantOSLOBANU MARIA
TANASA DAVID CONSTANTINIV CParticipantOSLOBANU MARIA
VARVARA ANDREEA CATALINAIV CParticipantOSLOBANU MARIA
ANDREI IUSTIN Pregatitoare A100PRISACARIU DARIA
BEJINARU GABRIELPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
BESLEAGA EMMAPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
CUCU DARIUSPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
IACOB ANDREIPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
MERCORE CODRINPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
ROTARITA ANDREIPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
ROTARU DAVIDPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
SUMAN ILINCAPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
TRIS TEODORPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
VOINEA LUCAPregatitoare A100PRISACARIU DARIA
DUMITRIU IASMINA Pregatitoare A93PRISACARIU DARIA
IACOB SOFIAPregatitoare A92PRISACARIU DARIA
ROTARITA STEFANPregatitoare A92PRISACARIU DARIA
DASCALU RARESPregatitoare A71PRISACARIU DARIA

Inapoi la centrele de concurs