Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Seini
Scoala:Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Vaida DavidI A85Tamas Delia
Lukacs Anna SofiaI A83Tamas Delia
Codrea DavidI A80Tamas Delia
Ajtai MiriamI A75Tamas Delia
Cadar StefaniaI A70Tamas Delia
Cociorva AlexandraI A70Tamas Delia
Dirle RaulI A70Tamas Delia
Pop MateoI A70Tamas Delia
Scripca IuliaI A65Tamas Delia
Tamaian RaresI A63Tamas Delia
Balog CezarI A60Tamas Delia
Pop CristinaI A60Tamas Delia
Boitor AndreiII C85Sabo Doina
Craciun VictorII C85Sabo Doina
Cocoara MaraII C80Sabo Doina
Kolcsey DalmaII C80Sabo Doina
Mesesan SaraII C80Sabo Doina
Lazar GabrielII C78Sabo Doina
Cicioc DanielaII C75Sabo Doina
Magda MayaII C75Sabo Doina
Firisar MihaelaII C70Sabo Doina
Bace CezarII C65Sabo Doina
Paul LarisaII C60Sabo Doina
Oniga MirunaII CParticipantSabo Doina
Bozantan AlexandruIII B96Moldovan Nicoleta
Zovany MayaIII B92Moldovan Nicoleta
Oprescu CarinaIII B89Moldovan Nicoleta
Miclaus MaraIII B82Moldovan Nicoleta
Balog Roland III B81Moldovan Nicoleta
Micle JessicaIII B79Moldovan Nicoleta
Naghi MaraIII B66Moldovan Nicoleta
Czompa RebecaIII B65Moldovan Nicoleta
Bledea-Feraru LarisaIII B63Moldovan Nicoleta
Eva MelisaIII B63Moldovan Nicoleta
Brata CalinaIII B60Moldovan Nicoleta
Fechete NicholasIII B60Moldovan Nicoleta
Ardelean GabrielIII C93Balan Ana Maria
Carabat BogdanIII C81Balan Ana Maria
Ciorba AnastasiaIII C81Balan Ana Maria
Vezentan TudorIII C81Balan Ana Maria
Szollosy RobertIII C74Balan Ana Maria
Ducai RaisaIII C66Balan Ana Maria
Istrate TaniaIII C65Balan Ana Maria
Tomoioaga AlexandraIII C65Balan Ana Maria
Glodan AlinaIII C61Balan Ana Maria
Tamas FlaviaIV B100Mihai Marcela
Firisar MariaIV B87Mihai Marcela
Ghinea MihaiIV B74Mihai Marcela
Flontas DariaIV B70Mihai Marcela
Barsovan AndradaIV B64Mihai Marcela
Sima AntoniaIV B62Mihai Marcela
Darle AlexiaIV C76Pomian Florica
Cotriscau Sarah DenisaPregatitoare A100Racolta Luminita Georgeta
Craciun Victoria GeorgianaPregatitoare A100Racolta Luminita Georgeta
Morar AnaPregatitoare A100Racolta Luminita Georgeta
Vezentan StefanPregatitoare A100Racolta Luminita Georgeta
Oros AlessandroPregatitoare A97Racolta Luminita Georgeta
Berinde Adina IoanaPregatitoare A95Racolta Luminita Georgeta
Nagy Marius MarinPregatitoare A93Racolta Luminita Georgeta
Svinti AbigailPregatitoare A93Racolta Luminita Georgeta
Nastase Ana AlessandraPregatitoare A91Racolta Luminita Georgeta
Dirle Fabian GabrielPregatitoare A90Racolta Luminita Georgeta
Lazin Maria MonicaPregatitoare A88Racolta Luminita Georgeta
Miclaus Sofia MariaPregatitoare A85Racolta Luminita Georgeta
Focsa Antonia RominaPregatitoare A82Racolta Luminita Georgeta
Risco John CristianPregatitoare AParticipantRacolta Luminita Georgeta

Inapoi la centrele de concurs