Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 4
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Hadarau Raul NatanaelIII BEBartes Bombonica
Moldovan Darius RazvanIII BEBartes Bombonica
Chindris Robert AdrianPregatitoare BESvinti Victoria
Draganescu-Curea AlbertPregatitoare BESvinti Victoria
Gabor SerbanPregatitoare BESvinti Victoria
Gheorghiu Lucas AlexandruPregatitoare BESvinti Victoria
Moldovan Darius Pregatitoare BESvinti Victoria
Ureche Ioana MariaPregatitoare BESvinti Victoria
Baci RazvanPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Chiorean DariusPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Crisan RaisaPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Farcas FabritioPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Marincus DenisPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Mehelean-Pop LaurentiuPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Nedelea StefaniaPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Rus MihaiPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Rus NatasaPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Rusti DariaPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Sbarcea DariaPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Tarnita MariaPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Vitan MarioPregatitoare sEHordoan Mirela Gril Alexandra
Nat PatrisiaIV sI Diaconu Carmen Pop Sorina
Rus Amalia MariaPregatitoare BIISvinti Victoria
Coman AnaPregatitoare sIIHordoan Mirela Gril Alexandra
Deac RobertaIII SIIBor Mariana Cuciurean Ancuta
Muresan AlexandraIII SIIBor Mariana Cuciurean Ancuta
Costinca LaurentiuPregatitoare BIISvinti Victoria
Szekely Roxana MirunaPregatitoare BIISvinti Victoria
Terea Alexandra IustinaPregatitoare BIISvinti Victoria
Amuza EmanuelaPregatitoare sIIHordoan Mirela Gril Alexandra
Mititean DavidPregatitoare sIIHordoan Mirela Gril Alexandra
Badita RubenIII BIIIBartes Bombonica
Denes Alexandra III BIIIBartes Bombonica
Bendik PatriciaIII BIIIBartes Bombonica
Jurcan ValentinaIII SMBor Mariana Cuciurean Ancuta
Coman David RazvanPregatitoare BMSvinti Victoria
Arghire MariaPregatitoare sMHordoan Mirela Gril Alexandra
Croitor BogdanPregatitoare sMHordoan Mirela Gril Alexandra

Inapoi la centrele de concurs