Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Bistrita
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Titieni AndreiI AECheta Olimpia
Voica RadaI AECheta Olimpia
Pascu BiancaI CETelcean Dorina
BELEI PATRICKII AETODEA MONIA
HUCIU IRINAII AETODEA MONIA
MIHAILA DARIUSII AETODEA MONIA
SIDOR OCTAVIAII AETODEA MONIA
Dadu RazvanIII AELupoaie Ionela
Danila AntoniaIII BEButa Valeria
Pop RaisaIII BEButa Valeria
Bora AndreiIII CEToma nicoleta
Negrea DavidIII CEToma nicoleta
Sangeorzan CristianIII CEToma nicoleta
Timis AndreeaIII CEToma nicoleta
Pacurariu PaulaPregatitoare EEManzat Daniela- Matean Liana
Salak PaulPregatitoare EEManzat Daniela- Matean Liana
Lupsa DragosPregatitoare FEScridon Corneluta-Moldovan Doris
Oltenas RazvanPregatitoare FIScridon Corneluta-Moldovan Doris
Viman DariaPregatitoare EIIManzat Daniela- Matean Liana
Irimies AlexI AIICheta Olimpia
Necula MiriamI DIIDenes Maria
AMARIE DARIAII AIITODEA MONIA
ARMASU ANDREEAII AIITODEA MONIA
BURZO DARIUSII AIITODEA MONIA
KIRALY ROBERTII AIITODEA MONIA
PARTENE CRISTINAII AIITODEA MONIA
Cotu DragosIII BIIButa Valeria
Vlad MariaIII BIIButa Valeria
Dascalul IuliaIII CIIToma nicoleta
Pop DavidIV DIIRusu Irina
Campean DariaPregatitoare EIIManzat Daniela- Matean Liana
Catanas Calugar MariaPregatitoare EIIManzat Daniela- Matean Liana
Mate AlesiaPregatitoare EIIManzat Daniela- Matean Liana
Nechiti DarianaPregatitoare EIIManzat Daniela- Matean Liana
Bortas Daria ArianaPregatitoare FIIScridon Corneluta-Moldovan Doris
Meliean SaraPregatitoare FIIScridon Corneluta-Moldovan Doris
Rexa AdrianPregatitoare FIIScridon Corneluta-Moldovan Doris
Smith BogdanPregatitoare FIIScridon Corneluta-Moldovan Doris
Span AmeliaPregatitoare FIIScridon Corneluta-Moldovan Doris
Zanfir FlorinaIII BIIIButa Valeria
Irzsa RaulIV DIIIRusu Irina
Sarb OanaI AMCheta Olimpia
Albu RazvanI DMDenes Maria
CSILLOG LUCASZII AMTODEA MONIA
Kovacs AlessiaIII BMButa Valeria
Tatar RobertIII BMButa Valeria
Maier TudorIV DMRusu Irina
Berar PaulPregatitoare EMManzat Daniela- Matean Liana
Beudean MiriamPregatitoare EMManzat Daniela- Matean Liana
Dan RaresPregatitoare EMManzat Daniela- Matean Liana
Giurgiu IoanaPregatitoare EMManzat Daniela- Matean Liana
Pop DavidPregatitoare EMManzat Daniela- Matean Liana
Rus BogdanPregatitoare EMManzat Daniela- Matean Liana
Miholca DavidPregatitoare FMScridon Corneluta-Moldovan Doris

Inapoi la centrele de concurs