Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Hamburg Sc 195
Nume elevClasaCadru didactic
Ardelean Tudor StefanI ACumpanasu Elena
Ban Ioana MariaI ACumpanasu Elena
Boros Alexandru CristianI ACumpanasu Elena
Chirea Tudor AndreiI ACumpanasu Elena
Diaconescu Andra DianaI ACumpanasu Elena
Ionescu Lara MariaI ACumpanasu Elena
Mitran Catalina GabrielaI ACumpanasu Elena
Mogace PavelI ACumpanasu Elena
Mutlu Safi EminI BMoldovanu Mariana
Baragan RaresI EPanaitescu Maria
Chiriac NoraI EPanaitescu Maria
Iavroschi RalucaI EPanaitescu Maria
Patru MariaI EPanaitescu Maria
Purcarea MihneaI EPanaitescu Maria
Siminiuc LaraI EPanaitescu Maria
Caiali TimurI FStefanescu Iuliana
Corliceanu AlexandraI FStefanescu Iuliana
Donciu DragosI FStefanescu Iuliana
Szilagy AlexandruI FStefanescu Iuliana
Toma LucaI FStefanescu Iuliana
Zanfir TiberiuI FStefanescu Iuliana
ANDONE STEFANII BCanepescu Mariana
CIRSTEA MARIAII BCanepescu Mariana
GAINA EDUARD ANDREIII BCanepescu Mariana
GHETU MIHAI ANTONII BCanepescu Mariana
LOGHIN DIANA ELENAII BCanepescu Mariana
LUPU ANDREIII BCanepescu Mariana
POPA IRINA ECATERINAII BCanepescu Mariana
Bercea IleanaII CMihai Florica
Craciun CezarII CMihai Florica
Curicheriu AlexiaII CMihai Florica
Oprea StefanII CMihai Florica
Deciu PavelII DMoise Mirela
Popescu EmiliaII DMoise Mirela
ENACHE IANCUII FCUCUI NICOLETA
Ghelmez MaiaII JChivu Andreea
Mocanasu RebecaII JChivu Andreea
Nenu MariaII JChivu Andreea
Nenu MariaII JChivu Andreea
Nicuale IannisII JChivu Andreea
Tanasescu MonicaII JChivu Andreea
CALOGREA MIHAIII KAlexandru Gratiela
STAN CRISTINAII KAlexandru Gratiela
Bolocan RaresII NAlexe Monica
Cojocariu LucaII NAlexe Monica
Munteanu MaiaII NAlexe Monica
Popescu SarahII NAlexe Monica
Popovici MaraII NAlexe Monica
Preoteasa DariaII NAlexe Monica
Prisecaru AndreiII NAlexe Monica
Radu CatincaII NAlexe Monica
Simpetru TudorII NAlexe Monica
Latea Milena MariaII OSmuleac Gabriela Iuliana
Onescu Anstasia AndreeaII OSmuleac Gabriela Iuliana
Soare SanzianaII OSmuleac Gabriela Iuliana
Barac KatrinaIII AFrujina Aida
Copaescu GeorgeIII AFrujina Aida
Creasta IrisIII AFrujina Aida
Ionescu TominaIII AFrujina Aida
Manea Busuioc MihaiIII AFrujina Aida
Marin DavidIII AFrujina Aida
Neagu TomaIII AFrujina Aida
Nebel Ana III AFrujina Aida
Nichita AnastasiaIII AFrujina Aida
Pralea AlexandruIII AFrujina Aida
Preda IrinaIII AFrujina Aida
Romascu IuliaIII AFrujina Aida
Tabacaru AlexandraIII AFrujina Aida
Turtoi MariaIII AFrujina Aida
BADOIU DARIAIII BTIMOFTE EMILIA
CRISTEA STEFANIAIII BTIMOFTE EMILIA
DOBRE LUCAIII BTIMOFTE EMILIA
GHIMES ANDREIIII BTIMOFTE EMILIA
GRESOIU MARIAIII BTIMOFTE EMILIA
MARINESCU MARIAIII BTIMOFTE EMILIA
AVAKIAN KARENIII FDilea Stela
BOLMA MIRUNAIII FDilea Stela
BUCUROIU MARAIII FDilea Stela
DOGARU ANISAIII FDilea Stela
DUMBRAVA LAURAIII FDilea Stela
IONESCU LUCAIII FDilea Stela
LAZAR FLORINIII FDilea Stela
MILITARU BIANCAIII FDilea Stela
ZGLOBIU CALINIII FDilea Stela
Dragulinescu Ana-MariaIII GPop Gabriela
ANESCU FILIPIV CIONITA DENISA
BALUTA MIHNEAIV CIONITA DENISA
DRAGAN TUDORIV CIONITA DENISA
MIHAILA LUCAIV CIONITA DENISA
PLESA ALEXANDRUIV CIONITA DENISA
RADU DARIUSIV CIONITA DENISA
RIZEA VLADIV CIONITA DENISA
STANCIU THEODORAIV CIONITA DENISA
TOMA VICTORIV CIONITA DENISA
DICU RAISA ALEXANDRAIV DBADESCU ANGELICA
GHEORGHE MATEIIV DBADESCU ANGELICA
ILIESCU SEBASTIANIV DBADESCU ANGELICA
PROFEANU STEFANIV DBADESCU ANGELICA
RADU IRENE NICOLEIV DBADESCU ANGELICA
TANRIKULU BARISIV DBADESCU ANGELICA
TOPALA ELENAIV DBADESCU ANGELICA
TUDOR ALEXANDRUIV DBADESCU ANGELICA
VARAZARU OANAIV DBADESCU ANGELICA
Brulea Tudor FlorinIV EPopa Ana-Maria
Cazacu Eduard CristianIV EPopa Ana-Maria
Cermak Alesia MariaIV EPopa Ana-Maria
Chivu Calin AndreiIV EPopa Ana-Maria
Constantinescu Theodora AndreeaIV EPopa Ana-Maria
Dobromir Vlad AndreiIV EPopa Ana-Maria
Gansac Mircea CristianIV EPopa Ana-Maria
Grigore MateiIV EPopa Ana-Maria
Popescu Bogdan GabrielIV EPopa Ana-Maria
Rizea Maria TheodoraIV EPopa Ana-Maria
Simion Darius PaulIV EPopa Ana-Maria
Sion Sara MariaIV EPopa Ana-Maria
Achim Eva MariaPregatitoare BSincu Ileana
Badea Eva GabrielaPregatitoare BSincu Ileana
Chesnoiu Andreea IoanaPregatitoare BSincu Ileana
Chivu Victor MironPregatitoare BSincu Ileana
Dolea MariucaPregatitoare BSincu Ileana
Gheorghiu Daria MariaPregatitoare BSincu Ileana
Grigore-Radulescu LaviniaPregatitoare BSincu Ileana
Marinciu Luca VicentiuPregatitoare BSincu Ileana
Mazuru Maria AndreeaPregatitoare BSincu Ileana
Nedelea IrinaPregatitoare BSincu Ileana
Papuc MaraPregatitoare BSincu Ileana
Parcalabu MihaiPregatitoare BSincu Ileana
Scripcaru Natalia IoanaPregatitoare BSincu Ileana
Siia Mihai CristianPregatitoare BSincu Ileana
ARDELEANU CALINPregatitoare CCRACIUN DIANA
CONSTANTIN MIRUNAPregatitoare CCRACIUN DIANA
FIGLEA ALEXANDRUPregatitoare CCRACIUN DIANA
GRIGORE ADAPregatitoare CCRACIUN DIANA
LISCAN IRINAPregatitoare CCRACIUN DIANA
MOCANU SMARANDAPregatitoare CCRACIUN DIANA
MORARU MARAPregatitoare CCRACIUN DIANA
NICULAE SOPHIAPregatitoare CCRACIUN DIANA
RADU ALESIAPregatitoare CCRACIUN DIANA
STAN IARINAPregatitoare CCRACIUN DIANA
STAN MIRUNAPregatitoare CCRACIUN DIANA
CHIRCULESCU VLAD DUMITRUPregatitoare FPANTAZI ELENA
CRISAN TEODORPregatitoare FPANTAZI ELENA
GERLAN MATEI SEBASTIANPregatitoare FPANTAZI ELENA
MURESN NICOLASPregatitoare FPANTAZI ELENA
RUSU DIANAPregatitoare FPANTAZI ELENA
TEODORESCU MARIAPregatitoare FPANTAZI ELENA
TOADER ARIANAPregatitoare FPANTAZI ELENA
Ionescu Calin TomaPregatitoare GCoscodan Mihaela
Paun TudorPregatitoare GCoscodan Mihaela
Petru BalutaPregatitoare GCoscodan Mihaela
BELDIE ALEXANDRUPregatitoare IROSU ALEXANDRA MARIA
MARINESCU MIHNEA Pregatitoare IROSU ALEXANDRA MARIA
NICA ANASTASIAPregatitoare IROSU ALEXANDRA MARIA
RADUCAN STEFANPregatitoare IROSU ALEXANDRA MARIA
Stanescu Theodor Pregatitoare IROSU ALEXANDRA MARIA
STOICA ARIANA Pregatitoare IROSU ALEXANDRA MARIA

Inapoi la centrele de concurs