Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu Carbunesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Diaconescu CristianI A100Dragoescu Daniela
Firulete RobertaI A100Dragoescu Daniela
Luntraru DenisaI A100Dragoescu Daniela
Luntraru HoratiuI A100Dragoescu Daniela
Setran RaresI A100Dragoescu Daniela
Stanila IonutI A100Dragoescu Daniela
Vulpe SebastianI A100Dragoescu Daniela
Daianu MariaI A95Dragoescu Daniela
Ardeleanu AyanI A90Dragoescu Daniela
Gilca MariaI A90Dragoescu Daniela
Motca AnamariaI C98Pitulescu Ionela
Chionea EmaI C96Pitulescu Ionela
Busoi AlissiaI C70Pitulescu Ionela
Ghinea MilusaI C66Pitulescu Ionela
Istratie CristinaI C65Pitulescu Ionela
Topor AdelinI C64Pitulescu Ionela
Belvedere JenniferI CParticipantPitulescu Ionela
Stoicoiu AndreeaI CParticipantPitulescu Ionela
Cuslea CristianI CParticipantPitulescu Ionela
Albei ArianaI CParticipantPitulescu Ionela
Casuneanu Vasile Rares II A100Dumitrescu Marian
Dumitra Miruna MariaII A100Dumitrescu Marian
Bora Ioan AlexandruII A90Dumitrescu Marian
Novac Leea MariaII A75Dumitrescu Marian
Zorlescu Gelu AndreiII A73Dumitrescu Marian
Borhina Lorena TeodoraII A68Dumitrescu Marian
Burghidi Daria MariaII AParticipantDumitrescu Marian
Calugarita Ciprian BogdanII B100Setran Maria Madalina
Paraianu Eliza Patricia II B100Setran Maria Madalina
Dulamita David AndreiII B88Setran Maria Madalina
Doloc AndreeaII B80Setran Maria Madalina
Feraru Evrica MariaIII A95Petrica Loredana Elena
Malaelea DenisIII A95Petrica Loredana Elena
Postelnicu Andrei ClaudiuIII A95Petrica Loredana Elena
Dutu Gabriel ConstantinIII A90Petrica Loredana Elena
Tuturiga MarioIII A90Petrica Loredana Elena
Malaelea AdrianIII A85Petrica Loredana Elena
Staiculescu IzabelaIII A85Petrica Loredana Elena
Brujan RaresIII B98Cerban Anca
Negoita Deivid BogdanIII B95Cerban Anca
Topala TiberiuIII B94Cerban Anca
Nenicioiu AndreiIII B92Cerban Anca
Tanase Nicolescu Ilie MarianIII B90Cerban Anca
Deaconescu Andrada ElenaIII B88Cerban Anca
Dragoescu Elena NicoletaIII C100Crau Rodica
Vasile AlbertIII C85Crau Rodica
Pasare DariusIII C83Crau Rodica
Ridichie RaisaIII C83Crau Rodica
Baltaretu AlinIII C81Crau Rodica
Fanut TeodoraIII C79Crau Rodica
Borcan AdrianIV A100Popescu Veronica
Amarinoaei MadalinIV A95Popescu Veronica
Bilan Iordache Antonio AndreiPregatitoare B91Ciltaru Mariana
Ciltaru Daria NicollPregatitoare B80Ciltaru Mariana
Gusita Marina MarcelaPregatitoare B80Ciltaru Mariana

Inapoi la centrele de concurs