Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALEXANDRU RAISAII A98CRISTINA ELENA ALEXA
SECRIERIU MIRUNAII A96CRISTINA ELENA ALEXA
ANDRIES MATEI STEFANELII A95CRISTINA ELENA ALEXA
SUCIU EMILIANII A95CRISTINA ELENA ALEXA
ALDEA ELENAII A94CRISTINA ELENA ALEXA
BORTICA DARIAII A93CRISTINA ELENA ALEXA
ILUT ROBERTII A90CRISTINA ELENA ALEXA
MARIAN RALUCAII A87CRISTINA ELENA ALEXA
GRADINARIU SARAII A85CRISTINA ELENA ALEXA
PUSCASU MELANIAII C100RODICA COJOCARU
STEFANACHI MARIAII C100RODICA COJOCARU
URSANU MARAII C100RODICA COJOCARU
VORNICU BEATRICEII C100RODICA COJOCARU
VORNICU BIANCAII C100RODICA COJOCARU
GHEORGHICA ANDREEAII C95RODICA COJOCARU
PLACINTA MATEIII C95RODICA COJOCARU
BUTNARU IOANNAII C90RODICA COJOCARU
CIBI COSMINII C90RODICA COJOCARU
CONDURAT MIRUNAII C90RODICA COJOCARU
MUNTEANU GEORGEII C90RODICA COJOCARU
PETRE ANASTASIAII C90RODICA COJOCARU
PINTILIE ALEXANDRAII C90RODICA COJOCARU
SBERA LUIZAII C90RODICA COJOCARU
BALTATU RARESII C85RODICA COJOCARU
ICHIM ANDREIII C85RODICA COJOCARU
RADEANU SEBASTIANII C85RODICA COJOCARU
SACU COSMINII C80RODICA COJOCARU
SMAU IOANAII C80RODICA COJOCARU
BADAN VICTORII C75RODICA COJOCARU
COCOS TEODORII C70RODICA COJOCARU
MUNTEANU IONUTII C70RODICA COJOCARU
ROTARU LIVIAII C70RODICA COJOCARU
PADURARIU DENISII C65RODICA COJOCARU
PETRISOR EDUARDII C65RODICA COJOCARU
IFTIME BEATRICEIII A92LORENA BUJOR
STANGACIU BIANCAIII A92LORENA BUJOR
UNGUREANU LAVINIAIII A91LORENA BUJOR
RUSU DENISIII A87LORENA BUJOR
BEJAN STEFANIAIII A82LORENA BUJOR
CAPANU NICOLETAIII A82LORENA BUJOR
HULUTA OANAIII A82LORENA BUJOR
NICOLA EMANUELAIII A81LORENA BUJOR
CHIRNOAGA RARESIII A76LORENA BUJOR
SACRIERU DENIS CONSTANTINIII A73LORENA BUJOR
ANITEI ADELINA III A68LORENA BUJOR
ANDRIAN YASMINAIII A64LORENA BUJOR
MARGARINT ISABELLAIII A64LORENA BUJOR
CIURDEA SEBASTIANPregatitoare A100HUTANU ANDREEA
COCIERU CLAUDIAPregatitoare A100HUTANU ANDREEA
DUMITRACHE LUCAPregatitoare A100HUTANU ANDREEA
OLARU ANTONIEPregatitoare A100HUTANU ANDREEA
DUMITRASCU EMMAPregatitoare A95HUTANU ANDREEA
PANZARU RADUPregatitoare A95HUTANU ANDREEA
CRUDU CHRISTIANPregatitoare A93HUTANU ANDREEA
ARGHIR MELANIAPregatitoare A90HUTANU ANDREEA
ESTESO AARONPregatitoare A90HUTANU ANDREEA
MORARITA MATEIPregatitoare A90HUTANU ANDREEA
TERTELICI MARIAPregatitoare A90HUTANU ANDREEA
TUFA AMALIAPregatitoare A89HUTANU ANDREEA
NISTOR ADELINA RIAPregatitoare A88HUTANU ANDREEA
ZARIF STEFANIAPregatitoare A88HUTANU ANDREEA
NEAMTU CARINAPregatitoare A85HUTANU ANDREEA
STANESCU ADELINAPregatitoare A85HUTANU ANDREEA
BADAN ANAPregatitoare A83HUTANU ANDREEA
PUSCASU DAVIDPregatitoare B100RALUCA BRASOVEANU
BACIU BIANCAPregatitoare B95RALUCA BRASOVEANU
BUCATARU DARIAPregatitoare B95RALUCA BRASOVEANU
STAFIE ILINCA Pregatitoare B95RALUCA BRASOVEANU
BUTOIANU VLADPregatitoare B92RALUCA BRASOVEANU
PAPIS ANDREEAPregatitoare B90RALUCA BRASOVEANU
COVALIOV CRINAPregatitoare B83RALUCA BRASOVEANU

Inapoi la centrele de concurs