Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Pascani
Scoala:IORDACHE CANTACUZINO
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BABALAU DENISII B95TEODORESCU FLORINA
BALAN TEODORAII B90TEODORESCU FLORINA
CILTEA MARAII B90TEODORESCU FLORINA
OLARIU TEODORAII B90TEODORESCU FLORINA
BRANZILA DAVIDII B85TEODORESCU FLORINA
GONTARIU DAVIDII B85TEODORESCU FLORINA
CHELARU MATEIII B80TEODORESCU FLORINA
CIOCANEL ANDREIII B80TEODORESCU FLORINA
JORA NIKOLASII B80TEODORESCU FLORINA
DAVIDOAIA ALEXIAII BParticipantTEODORESCU FLORINA
APAVALOAEI EDUARD IUSTINIII A100OLARIU DORINA
BAROI SOFIA THEAIII A100OLARIU DORINA
COROBCO RAZVANIII A100OLARIU DORINA
JIPA LUCA ANDREIIII A100OLARIU DORINA
SIRGHIE FLAVIA PATRICIAIII A100OLARIU DORINA
Hutanu IlincaIII A90OLARIU DORINA
AilincaiTeodorIII B100PINTILIE LIDIA
Dascalu AndreiIII B100PINTILIE LIDIA
Munteanu RaresIII B100PINTILIE LIDIA
RADEANU GEORGEIII B100PINTILIE LIDIA
Sofian EricIII B100PINTILIE LIDIA
DUMITRASC DELIAIII B85PINTILIE LIDIA
GAVRIL ALEXANDRAIII B80PINTILIE LIDIA
ASOLTANEI MAYA ALESSIAIII C95Catiru Paula
Cibotariu EmanuelIII C95Catiru Paula
Anton Mario DavidIII C90Catiru Paula
Jilavu Albert Paul III C90Catiru Paula
Biber MirunaIII CParticipantCatiru Paula
Balan Bianca- AndreiaIV A100Condurachi Daniela
Mercas MirceaIV A100Condurachi Daniela
Lupoaea VictorIV A99Condurachi Daniela
Andrei AlexandruIV A98Condurachi Daniela
DAVIDOAIA MARCU NARCISPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
FLORESCU ALEXANDRUPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
KATZIGHERA ANTONIA IOANAPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
LUPOAIE STEFANIAPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
MARIUTA EDUARD DAVIDPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
POPA IRIS ANDREEAPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
SPIRIDON IOANA CRINAPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
VASILE AISHA IOANAPregatitoare B100BIRGAOANU CLAUDIA
BURCUT ALEXANDRU DORINPregatitoare B95BIRGAOANU CLAUDIA
PODARU LUCIA GEORGIANAPregatitoare B95BIRGAOANU CLAUDIA
DASCALU DONATELLA ANDREEAPregatitoare B92BIRGAOANU CLAUDIA
MARTIN ALEXIA ELENAPregatitoare B92BIRGAOANU CLAUDIA
BOLOHAN YANIS ANTONIOPregatitoare B90BIRGAOANU CLAUDIA
GRIGORE EMANUEL MATHIASPregatitoare B87BIRGAOANU CLAUDIA
POPOAEA GEORGE DARIUSPregatitoare B87BIRGAOANU CLAUDIA
IRIMIA VLAD CONSTANTINPregatitoare B80BIRGAOANU CLAUDIA

Inapoi la centrele de concurs