Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Singeorz-Bai
Scoala:Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUGA CATALINI A100BENTA VICTORIA
BUIA ANA MARIAI A100BENTA VICTORIA
MARICA EMILIAI A100BENTA VICTORIA
MIHALI MINAI A94BENTA VICTORIA
BUGA ESTERAI A91BENTA VICTORIA
AVRAM CRISTIANI A90BENTA VICTORIA
TRUFAN TIMOTEII A90BENTA VICTORIA
CIRCU IULIAI A87BENTA VICTORIA
SANTA IRINAI A86BENTA VICTORIA
BUGA EMILI A85BENTA VICTORIA
MARCUS ALESSIAI A85BENTA VICTORIA
LAZAR ALEXANDRUI A84BENTA VICTORIA
BUIA ALEXANDRAI A83BENTA VICTORIA
BUGA ALEXANDRAI A80BENTA VICTORIA
MIRON DAVIDI A80BENTA VICTORIA
MORARI IONATANI A80BENTA VICTORIA
BENTA ALEXANDRAI A78BENTA VICTORIA
HARAPASCU SORINI C100URECHE MARIA
CIFOR NAOMII C98URECHE MARIA
STRIMBU BOGDANI C96URECHE MARIA
MARICA MAYAI C93URECHE MARIA
BUIA SIMINAI C91URECHE MARIA
FLORE CATALINI C90URECHE MARIA
GEORGES LAURAI C85URECHE MARIA
BACIU FLAVIUI C84URECHE MARIA
BATES SIMONAI C84URECHE MARIA
SOHORCA ROBERTI C84URECHE MARIA
GAGEA REBECAI C81URECHE MARIA
RUSTI BENIAMINI C76URECHE MARIA
ARAMA EMANUELI C75URECHE MARIA
COSTAN CATALINI C75URECHE MARIA
UTALEA GABRIELAI C74URECHE MARIA
STRIMBU ANDRAI C73URECHE MARIA
IUGAN NATANAELI C70URECHE MARIA
MAGUREAN LUCAI C70URECHE MARIA
NAROS STEFANI C66URECHE MARIA
BALATCHI MIRIAMI C60URECHE MARIA
RUSTI RALUCAI CParticipantURECHE MARIA
TAHIS DANIELI CParticipantURECHE MARIA
SORECAU ANDREII CParticipantURECHE MARIA
ROS DARIUSI CParticipantURECHE MARIA
HATOS CATALIN ROBERTI E100BORS SILVIA
NEAMT ALEXANDRA IOANAI E100BORS SILVIA
HIRUTA ILIE IONUTI E96BORS SILVIA
MIRON DARIUS SAMUELI E96BORS SILVIA
ALEXI CRISTIANI E90BORS SILVIA
DARABAN MARIUS IONUTI E90BORS SILVIA
RUSTI ALEXANDRA IONELAI E90BORS SILVIA
ADAM IONELA CATALINAI E85BORS SILVIA
DAVID ILIE ALEXANDRUI E85BORS SILVIA
JARDA IOAN DANIELI E85BORS SILVIA
MIHAILA ALEXANDRA INAI E85BORS SILVIA
SOHORCA MIHAI CATALINI E84BORS SILVIA
VANCA ALEXANDRAI E81BORS SILVIA
ALGEORGE TIMEEAI E76BORS SILVIA
PIORAS CRISTINA ANCUTAI E75BORS SILVIA
MARCUS ANA ELISABETAI E70BORS SILVIA
NICULAI ANDREEAI E70BORS SILVIA
MACAVEI ADRIAN ILIEI E60BORS SILVIA
NICULAI DENIS SEBASTIANI E60BORS SILVIA
ANISIE MAXIMILIANI EParticipantBORS SILVIA
MOTOFELEA RAUL VALENTINI EParticipantBORS SILVIA
NEAMT SIMONAI EParticipantBORS SILVIA
NICULAI DARIUS LEVYI EParticipantBORS SILVIA
CORDOS TRAIANI EParticipantBORS SILVIA
STRUGARI MAXIMILIANA GABRIELAII A100ISTRATE MARIANA
BUGA SAMUELII A98ISTRATE MARIANA
OANEA FLORIN ADRIANII A98ISTRATE MARIANA
SOHORCA ALEX SEBASTIANII A98ISTRATE MARIANA
PETRASCU ANAII C100POP ANUTA
SZEKELY MARIOII C95POP ANUTA
HALITA DANIELII C80POP ANUTA
MUTU DENISII C80POP ANUTA
POP ANAII C75POP ANUTA
SFRENGEU MARAII C70POP ANUTA
VARVARI ANDREEAII C70POP ANUTA
DARABAN SAMUELII D100OARCAS IONEL
MIHAI AUGUSTINII D100OARCAS IONEL
RUS DANIELII D95OARCAS IONEL
AVRAM CRISTINAIII A100BONTAS GABREIELA
LAZAR GABRIELIII A100BONTAS GABREIELA
PETRASCU FLORINELAIII A100BONTAS GABREIELA
PETRASCU TRAIANIII A100BONTAS GABREIELA
TAHIS CRISTIANIII A100BONTAS GABREIELA
TRUFAN ALEXANDRUIII A100BONTAS GABREIELA
TRUFAN MARCUSIII A100BONTAS GABREIELA
NEAMT ANCUTAIII A98BONTAS GABREIELA
CIRCU STEFANIAIII A95BONTAS GABREIELA
HIRUTA ALEXIII A95BONTAS GABREIELA
JARDA IONUT ALEXIII A90BONTAS GABREIELA
BORGOVAN ALEXANDRAIII C100SORECAU CATALINA
GEORGES MIHAIIII C100SORECAU CATALINA
LARIONESI STEFANIII C100SORECAU CATALINA
SFRENGEU RARESIII C100SORECAU CATALINA
SOFINETI ALEXANDRAIII C100SORECAU CATALINA
STRIMBU EDWARDIII C100SORECAU CATALINA
BANDEAN ELISAIII C95SORECAU CATALINA
BUGA SARAIII C95SORECAU CATALINA
COSTAN CRISTIANIII C95SORECAU CATALINA
PASCA ALEXANDRAIII C95SORECAU CATALINA
CIOCAN MAIAIII C90SORECAU CATALINA
CORDOS ANDRAIII C90SORECAU CATALINA
POP DELIAIII C90SORECAU CATALINA
AVRAM FLORINAIII E100CALIN LEONORA
HARUTA SAVETUCAIII E100CALIN LEONORA
LAZAR GIULIAIII E100CALIN LEONORA
PARTENE DENISAIII E90CALIN LEONORA
STEOPOAE MARIAIII E90CALIN LEONORA
PARTENE DANIELIII E80CALIN LEONORA
MARC BIANCAIII E70CALIN LEONORA
RUS IOANAIII E70CALIN LEONORA
ANI ANTONIAIV B100ANI IOANA
HALITA MARIAIV B100ANI IOANA
SORECAU BENIAMINIV B95ANI IOANA
MARICA ELISABETAIV B90ANI IOANA
MURESAN FLORINAIV B73ANI IOANA
SERETAN LOREDANAIV B73ANI IOANA
ALGEORGE GABRIELIV B66ANI IOANA
LARIONESI ANDREEAIV B60ANI IOANA
CRISTUREAN IONUTIV C100DANILA ANA
NISTOR ALEXIV C100DANILA ANA
PALAGI CHRISTIAN ANDREIIV C100DANILA ANA
POP IOANAIV C100DANILA ANA
RUSTI MARIAIV C100DANILA ANA
COSTAN ANDREEAIV C95DANILA ANA
TAHIS OANAIV C90DANILA ANA
BUGA EDENAPregatitoare B100TAMAS VASILE
LUCI CRISTIANPregatitoare B100TAMAS VASILE
MARCUS FLORINAPregatitoare B100TAMAS VASILE
SUCILA EDUARDPregatitoare B100TAMAS VASILE
JARDA IONUTPregatitoare B95TAMAS VASILE
URS ADRIANAPregatitoare B95TAMAS VASILE
MOLDOVAN VIORELPregatitoare B85TAMAS VASILE
URS ALEXPregatitoare B85TAMAS VASILE
MIHAI IONELAPregatitoare B70TAMAS VASILE
STRUGARI FLORINPregatitoare B70TAMAS VASILE
ANDRONESI ADINAPregatitoare D100DANILA DORINA
BUGA DENISPregatitoare D100DANILA DORINA
MIRON CRISTIANPregatitoare D100DANILA DORINA
POP LENUTAPregatitoare D100DANILA DORINA
GABOR GEORGIANAPregatitoare D95DANILA DORINA
BULTA IOANAPregatitoare D86DANILA DORINA
CIOCIU ANAPregatitoare D85DANILA DORINA
MUTU RAULPregatitoare D85DANILA DORINA
NEGOI NURIAPregatitoare D81DANILA DORINA
SESTAC MAIAPregatitoare D81DANILA DORINA
LAZAR IONUTPregatitoare D77DANILA DORINA
MIHAILA NATALIAPregatitoare D77DANILA DORINA
POP ANTONELPregatitoare D77DANILA DORINA
CARBUNE DANIELPregatitoare D73DANILA DORINA
MIHAILA MARIAPregatitoare D71DANILA DORINA

Inapoi la centrele de concurs