Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Romuli
Scoala:Scoala Gimnaziala Romuli
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cilian Daniela-MariaI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Ferchi Ioana BeatriceI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Mare StefaniaI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Pop Vasile MihaiI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Telcean Mustoiuc IrinaI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Telcian Mustoiuc IrinaI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Andreea VasilicaI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Tirnovan Diana MariaI AETelcian Mustoiuc Maria Elena
Ani Iulian IonutII AECampan Alexandra
Bulz Nicoleta MariutaII AEHerta Elena-Gabriela
Bulz Nicoleta MariutaII AEHerta Elena-Gabriela
Bumbu Paul ConstantinII AECampan Alexandra
Bumbu Paul ConstantinII AECampan Alexandra
Bumbu Paul ConstantinII AEHerta Elena-Gabriela
Burnari Andreea NicoletaII AECampan Alexandra
Burnari Andreea NicoletaII AECampan Alexandra
Burnari Cristian BogdanII AECampan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII AECampan Alexandra
Cordos Grigorel IonutII AECampan Alexandra
Curtuius Alexandru TanaseII AEHerta Elena-Gabriela
Curtuius GeorgeII AEHerta Elena-Gabriela
Hortopan Maria IsabelaII AECampan Alexandra
Mititel IuliaAndreeaII AECampan Alexandra
Modovan Florina ValeriaII AECampan Alexandra
Moldovan Ionut GabrielII AECampan Alexandra
Moldovan Marina NataliaII AEHerta Elena-Gabriela
Moldovan Marina NataliaII AEHerta Elena-Gabriela
PupezaTeodora StefaniaII AECampan Alexandra
Stefoi Flavius- DorinII AEHerta Elena-Gabriela
Tarnovan Ana-MariaII AEHerta Elena-Gabriela
Timoce Teodosia FlorinaII AEHerta Elena-Gabriela
Vasil Lucas TeodoraII AECampan Alexandra
Virvaruti Mihaela AndreeaII AECampan Alexandra
Bulz IuliaIII AEMoldovan Ioana
Font DanielIII AEMoldovan Ioana
Moldovan GheorgheIII AEMoldovan Ioana
Rus GeorgianaIII AEMoldovan Ioana
Susca MargaretaIII AEMoldovan Ioana
Timis Petrisor VasileIII AEMoldovan Ioana
Timoce TatianaIII AEMoldovan Ioana
Bulz DariaPregatitoare AEMonita Narcisa
Bulz Mircea AndreeaPregatitoare AEMonita Narcisa
Hojda GeorgePregatitoare AEMonita Narcisa
Moti MariaPregatitoare AEMonita Narcisa
Neamt SorinPregatitoare AEMonita Narcisa
Salvar GabrielPregatitoare AEMonita Narcisa
Rus David CiprianIV AIIvan Ioana
Dancs Tania MariaIV AIIIvan Ioana
Ani Iulian IonutII AIIHerta Elena-Gabriela
Barta SebastianIII AIIMoldovan Ioana
Bulz AlexandruIII AIIMoldovan Ioana
Mare AlexandruIV AIIIvan Ioana
Suciu Adrian MarianIV AMIvan Ioana
Font GabrielPregatitoare AMMonita Narcisa

Inapoi la centrele de concurs