Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ROANA CRINAI B100Dragici Nicoleta
SPATARU IULIANAI B100Dragici Nicoleta
URSU LAURENTIUI B100Dragici Nicoleta
VOCHIN MIHAII B100Dragici Nicoleta
TERPEZAN RADUI B95Dragici Nicoleta
FURTUNA CLARAI B90Dragici Nicoleta
TANASE DAVIDI B90Dragici Nicoleta
CALINA MARIOI B85Dragici Nicoleta
VASILE BIANCAI B85Dragici Nicoleta
VASILE SARAI B85Dragici Nicoleta
MEHEDINTU ANDREEAI B75Dragici Nicoleta
MUSTACIOSU DAVIDI B75Dragici Nicoleta
BADANOIU MADALINI B65Dragici Nicoleta
STOICA IONUTI B65Dragici Nicoleta
CONSTANDA AMALIAI B60Dragici Nicoleta
DINACI NARCISAI B60Dragici Nicoleta
ENE TEODORI BParticipantDragici Nicoleta
OLTEANU NICOLETAI BParticipantDragici Nicoleta
PAHONTU STEFANIAI BParticipantDragici Nicoleta
BURCEA DENISAII B100DAVIDESCU MARIAN
COLUMBAN EDWARDII B100DAVIDESCU MARIAN
CRIVAT DIANAII B100DAVIDESCU MARIAN
DEGERATU LARISAII B100DAVIDESCU MARIAN
ENUS CLAUDIUII B100DAVIDESCU MARIAN
GUGIU ANDREIII B100DAVIDESCU MARIAN
NUTU MATEIII B100DAVIDESCU MARIAN
STANCIU LUCAII B100DAVIDESCU MARIAN
CHIRU RIANAII B95DAVIDESCU MARIAN
DOGEANU VLADII B95DAVIDESCU MARIAN
IORDACHE COSMINII B95DAVIDESCU MARIAN
STANCIU NICOLETAII B95DAVIDESCU MARIAN
BORDEI ADELINAII B85DAVIDESCU MARIAN
MILITARU ANA-MARIAII B85DAVIDESCU MARIAN
NECULA RARESII B85DAVIDESCU MARIAN
TOMA TUDORII B85DAVIDESCU MARIAN
RADU TEODORAII B80DAVIDESCU MARIAN
BAJAN STEFANIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
BRANESCU IONUTIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
DAVIDESCU MARICAIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
GEORGESCU AURAIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
LETCANU IOANAIII A100DOGEANU ALEXANDRINA
DRAGHICI DENISAIII A95DOGEANU ALEXANDRINA
BECHEANU MARIAIII A90DOGEANU ALEXANDRINA
TAROIU EDUARDIII A90DOGEANU ALEXANDRINA
DONOS IOANAIII A80DOGEANU ALEXANDRINA
TANASE TEODORAIII A80DOGEANU ALEXANDRINA
ARGATU IOANIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
DRAGHICI DARIAIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
DRAGUSIN ANDREIIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
GROZEA DIANAIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
NECULITA DAVIDIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
ROBACIU ROBERTIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
SERBAN CLAUDIUIII B100ROBACIU NELI-STEFANIA
VOICU BIANCAIII B92ROBACIU NELI-STEFANIA
BESLEAGA SERBANIII B90ROBACIU NELI-STEFANIA
BUNESCU OANAIV A100LUNGU VALENTINA
LUNGU VLADUTIV A97LUNGU VALENTINA
CIOCAN IONELAIV A95LUNGU VALENTINA
ENE ANA MARIAIV A95MARIN ANISOARA
IANCU ADRIANA GABRIELAIV A95MARIN ANISOARA
TANANAU SEBASTIAN IULIANIV A95MARIN ANISOARA
VACARU MARIA VALENTINAIV A95MARIN ANISOARA
BATRINU ANDREIIV B100ENE AURELIA
ENE DENISAIV B100ENE AURELIA
MANTEA RARESIV B100ENE AURELIA
VLADA ERICIV B100ENE AURELIA
SPINU FLORINELIV B98ENE AURELIA
BARBU DENISIV B97ENE AURELIA
DRAGHICI ANDREIIV B96ENE AURELIA
VIRBAN DAVIDIV B95ENE AURELIA
DRAGHICI MONICAIV B92ENE AURELIA
PALALAU TEODORAIV B92ENE AURELIA
ALEXE ANDREIIV B90ENE AURELIA
BADOI MATEIIV B90ENE AURELIA
NAVREA VLADUTIV B85ENE AURELIA
SITOIU IUSTINIV B73ENE AURELIA

Inapoi la centrele de concurs