Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ROANA CRINAI BEDragici Nicoleta
SPATARU IULIANAI BEDragici Nicoleta
URSU LAURENTIUI BEDragici Nicoleta
VOCHIN MIHAII BEDragici Nicoleta
BURCEA DENISAII BEDAVIDESCU MARIAN
COLUMBAN EDWARDII BEDAVIDESCU MARIAN
CRIVAT DIANAII BEDAVIDESCU MARIAN
DEGERATU LARISAII BEDAVIDESCU MARIAN
ENUS CLAUDIUII BEDAVIDESCU MARIAN
GUGIU ANDREIII BEDAVIDESCU MARIAN
NUTU MATEIII BEDAVIDESCU MARIAN
STANCIU LUCAII BEDAVIDESCU MARIAN
BAJAN STEFANIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
BRANESCU IONUTIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
DAVIDESCU MARICAIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
GEORGESCU AURAIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
LETCANU IOANAIII AEDOGEANU ALEXANDRINA
ARGATU IOANIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
DRAGHICI DARIAIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
DRAGUSIN ANDREIIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
GROZEA DIANAIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
NECULITA DAVIDIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
ROBACIU ROBERTIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
SERBAN CLAUDIUIII BEROBACIU NELI-STEFANIA
BUNESCU OANAIV AELUNGU VALENTINA
BATRINU ANDREIIV BEENE AURELIA
ENE DENISAIV BEENE AURELIA
MANTEA RARESIV BEENE AURELIA
VLADA ERICIV BEENE AURELIA
SPINU FLORINELIV BIENE AURELIA
LUNGU VLADUTIV AIILUNGU VALENTINA
BARBU DENISIV BIIENE AURELIA
DRAGHICI ANDREIIV BIIENE AURELIA
TERPEZAN RADUI BIIDragici Nicoleta
CHIRU RIANAII BIIDAVIDESCU MARIAN
DOGEANU VLADII BIIDAVIDESCU MARIAN
IORDACHE COSMINII BIIDAVIDESCU MARIAN
STANCIU NICOLETAII BIIDAVIDESCU MARIAN
DRAGHICI DENISAIII AIIDOGEANU ALEXANDRINA
CIOCAN IONELAIV AIILUNGU VALENTINA
ENE ANA MARIAIV AIIMARIN ANISOARA
IANCU ADRIANA GABRIELAIV AIIMARIN ANISOARA
TANANAU SEBASTIAN IULIANIV AIIMARIN ANISOARA
VACARU MARIA VALENTINAIV AIIMARIN ANISOARA
VIRBAN DAVIDIV BIIENE AURELIA
VOICU BIANCAIII BIIIROBACIU NELI-STEFANIA
DRAGHICI MONICAIV BIIIENE AURELIA
PALALAU TEODORAIV BIIIENE AURELIA
FURTUNA CLARAI BMDragici Nicoleta
TANASE DAVIDI BMDragici Nicoleta
BECHEANU MARIAIII AMDOGEANU ALEXANDRINA
TAROIU EDUARDIII AMDOGEANU ALEXANDRINA
BESLEAGA SERBANIII BMROBACIU NELI-STEFANIA
ALEXE ANDREIIV BMENE AURELIA
BADOI MATEIIV BMENE AURELIA

Inapoi la centrele de concurs