Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:LUMINA
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Abseleam CodrinI B100Badea Elena
Badescu EduardI B100Badea Elena
Dumitrache RobertI B100Badea Elena
Marioanta AndreeaI B100Badea Elena
Parvu AlessiaI B100Badea Elena
Perieteanu AntoniaI B100Badea Elena
Radu DariaI B100Badea Elena
Rusen GeorgianaI B100Badea Elena
Simion SabrinaI B100Badea Elena
Ungureanu BiancaI B100Badea Elena
Olteanu MariusI B95Badea Elena
Preda StefanI B95Badea Elena
Valciu AdelinaI B77.5Badea Elena
Baciu SebastianI B72.5Badea Elena
Nadrag EduardI B70Badea Elena
Monlasara SezenI B60Badea Elena
Iordache StefanI C100Rosioru Iuliana
Nutu SorinaI C100Rosioru Iuliana
Osman CristiI C100Rosioru Iuliana
Bornaz MarianI C95Rosioru Iuliana
Monlasara ErinI C95Rosioru Iuliana
Bosinceanu TudorI C90Rosioru Iuliana
Seghedi LorenaI C90Rosioru Iuliana
Badea ValentinI C85Rosioru Iuliana
Calin IanisI C85Rosioru Iuliana
Cimpulungeanu DianaI C85Rosioru Iuliana
Hapiuc LucaI C85Rosioru Iuliana
Serban LucasI C85Rosioru Iuliana
Stanciulescu AndreiI C85Rosioru Iuliana
Bordeianu AndreeaI C70Rosioru Iuliana
Craciun MaraI C70Rosioru Iuliana
Hodorog DariaI C70Rosioru Iuliana
Stoica SophiaI C60Rosioru Iuliana
Cernadarca MihailI CParticipantRosioru Iuliana
Dragan StefaniaI CParticipantRosioru Iuliana
Bataracai DarisI D100Moflic Ancuta
Gorgovan DavidI D85Moflic Ancuta
Scutariu FlorentinaI D80Moflic Ancuta
Ion KarinaI D70Moflic Ancuta
Guta MirunaI D67.5Moflic Ancuta
Parlog BigdanI DParticipantMoflic Ancuta
Popescu AndreeaI DParticipantMoflic Ancuta
Agavriloaia DariaI DParticipantMoflic Ancuta
Ena AndreiI DParticipantMoflic Ancuta
Chivoiu AndreiI DParticipantMoflic Ancuta
Buta DariaI I C100Rosioru Iuliana
Budacu AnreiII a II-a B100Mancer Rodica
Craiu DariaII a II-a B100Mancer Rodica
Draghici Alexandra MariaII a II-a B100Mancer Rodica
Ibadula Defne NazliII a II-a B100Mancer Rodica
Vasile Alisia IoanaII a II-a B100Mancer Rodica
Bucatariu DariusII a II-a B95Mancer Rodica
Calota MaraII a II-a B95Mancer Rodica
Cojanu Elena BeatriceII a II-a B95Mancer Rodica
Evdochim TeodoraII a II-a B95Mancer Rodica
Ionescu Diana IoanaII a II-a B95Mancer Rodica
Motirta RobertII a II-a B95Mancer Rodica
Iurea EduardII a II-a B85Mancer Rodica
Munteanu CorinaII a II-a B85Mancer Rodica
Micu Darius MateiII a II-a B75Mancer Rodica
ENE CIPRIAN ALEXANDRUIII C100RATOI ELENA DANIELA
KRUPENSKY IONUT ALEXANDRUIII C100RATOI ELENA DANIELA
MEMET AILINIII C85RATOI ELENA DANIELA
METREA MARIAIII C80RATOI ELENA DANIELA
ALEXE OANA DIANAIII C75RATOI ELENA DANIELA
BUMBUCEA MARIUS DANIELIII C75RATOI ELENA DANIELA
VICOL ALEXANDRU NICOLAEIII C75RATOI ELENA DANIELA
GUTA ANDREI ALEXANDRUIII C70RATOI ELENA DANIELA
IONITA ADRIANA ANA III C70RATOI ELENA DANIELA
Bursuc CatalinPregatitoare A100Dima Georgiana
Soanca DianaPregatitoare A100Dima Georgiana
Ciumacencu BogdanPregatitoare A95Dima Georgiana
Bolca DavidPregatitoare A90Dima Georgiana
calin ericPregatitoare A90Dima Georgiana
Munteanu EduardPregatitoare A90Dima Georgiana
Olteanu DanielaPregatitoare A90Dima Georgiana
Sasu AndraPregatitoare A90Dima Georgiana
Merlita GabrielaPregatitoare A87Dima Georgiana
dumitriu mariaPregatitoare A85Dima Georgiana
Lintzmaier SebastianPregatitoare A85Dima Georgiana
sasu lucaPregatitoare A85Dima Georgiana
Sava RobertaPregatitoare A85Dima Georgiana
Nicola RianaPregatitoare A80Dima Georgiana
Panait Ana-MariaPregatitoare A75Dima Georgiana
doroftei adelinaPregatitoare A72Dima Georgiana
Soanca LarisaPregatitoare A70Dima Georgiana
FANUT RUXANDRA ANA-MARIAPregatitoare B100Rus Ionela
GAVRILA DAVID SEBASTIANPregatitoare B100Rus Ionela
GUTA MARIA BIANCAPregatitoare B100Rus Ionela
HARNAGEA ANDREIPregatitoare B100Rus Ionela
IUREA DIANA GABRIELAPregatitoare B100Rus Ionela
LUPU BIANCA MARIAPregatitoare B100Rus Ionela
MATEESCU ANA CRISTINAPregatitoare B100Rus Ionela
MOCIAN ANDREEA DIANAPregatitoare B100Rus Ionela
OPREA DARIUS ANDREIPregatitoare B100Rus Ionela
PIRVU MIHAIPregatitoare B100Rus Ionela
Pirvu TeodoraPregatitoare B100Rus Ionela
RADU ELENA DANIELAPregatitoare B100Rus Ionela
SERBAN ALEXANDRA LACRAMIOARAPregatitoare B100Rus Ionela
TANASE ANGELICA MARIAPregatitoare B100Rus Ionela
TINGAN LARISA MARIAPregatitoare B100Rus Ionela
VARVAROIU DARIUS ANDREIPregatitoare B100Rus Ionela
RUSU DAVID ALEXANDRUPregatitoare B97Rus Ionela
VARVAROIU KARINA ELENAPregatitoare B97Rus Ionela
MIU IONUT CRISTIANPregatitoare B87.5Rus Ionela
LAZAR ANDA GEORGIANAPregatitoare B84.25Rus Ionela
Branza NicoletaPregatitoare C100Menagi Enise
Busegeanu IoanaPregatitoare C100Menagi Enise
Dumitriu EmaPregatitoare C100Menagi Enise
Echimescu RobertPregatitoare C100Menagi Enise
Mirancea IonutPregatitoare C100Menagi Enise
Palaghia EduardPregatitoare C100Menagi Enise
Tiripan MarioPregatitoare C100Menagi Enise
Marin EduardPregatitoare C97Menagi Enise
Bucur DavidPregatitoare C95Menagi Enise
Radu AlicePregatitoare C95Menagi Enise
Gherase FlorentinaPregatitoare C92Menagi Enise
Mitric AlexandruPregatitoare C85Menagi Enise
Radu AnamariaPregatitoare C80Menagi Enise
Duta Ana MariaPregatitoare C70Menagi Enise
Mantea RianaPregatitoare C65Menagi Enise

Inapoi la centrele de concurs