Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Boamba DeliaIII AEDavid Doina
Buzea Mario OctavianIII AEDavid Doina
Fagadau AlexandruIII AEDavid Doina
Iancu ArianaIII AEDavid Doina
Manole AlexandruIII AEDavid Doina
Benchea Rares AndreiIII BERupesac Ecaterina
Mandila Ekatrina IoanaIII BERupesac Ecaterina
Oprea AlexiaIII BERupesac Ecaterina
Pavel Bogdan StefanIII BERupesac Ecaterina
Campan AndreeaIII CEMihai- Radu Liliana
Georgescu MihaiIII CEMihai- Radu Liliana
Comanescu AlexiaPregatitoare BEOlea Maria
Grigore DragosPregatitoare BEOlea Maria
Pop AlexandraPregatitoare BEOlea Maria
Talawei SafinazPregatitoare BEOlea Maria
Bucur SophiaPregatitoare BIIOlea Maria
Lefter EduardPregatitoare BIIOlea Maria
Tode CristianPregatitoare BIIOlea Maria
Cretu Andrei MarianIII AIIDavid Doina
Demeca Tanase GeorgePregatitoare AIIMoraru Constanda
Dragomir Victor NicolaePregatitoare AIIMoraru Constanda
Nacuta Bianca Maria DanielaPregatitoare AIIMoraru Constanda
Bularda Maria AlexandraII BIIIComanici Mihaela
Batranu Robert AndreiIII BIIIRupesac Ecaterina
Baila AntoniaPregatitoare BIIIOlea Maria
Iancu AndreiPregatitoare BIIIOlea Maria
Munteanu EvelinePregatitoare BIIIOlea Maria
Socarici MarioPregatitoare BIIIOlea Maria
Mergeane AndreiIII AMDavid Doina
Badiu Xara IoanaIII BMRupesac Ecaterina
Capatina Delia MariaPregatitoare AMMoraru Constanda
Chiosea AnastasiaPregatitoare AMMoraru Constanda
Cusu CostaPregatitoare AMMoraru Constanda
Dimulescu Denis StefanPregatitoare AMMoraru Constanda
Dinu Rares IoanPregatitoare AMMoraru Constanda
Galan Diana ElenaPregatitoare AMMoraru Constanda
Ionita Mario RobertPregatitoare AMMoraru Constanda
Latea Tudor ConstantinPregatitoare AMMoraru Constanda
Mavlea Alexandru MihaiPregatitoare AMMoraru Constanda
Neicu Bianca MariaPregatitoare AMMoraru Constanda
Sinos Nicolas RazvanPregatitoare AMMoraru Constanda
Stoica Alexa SofiaPregatitoare AMMoraru Constanda
Trandafirescu Diana IsabelaPregatitoare AMMoraru Constanda
Zlate Alma MariaPregatitoare AMMoraru Constanda

Inapoi la centrele de concurs