Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Munteanu George GabrielI AEMoraru Constanda
Grigore Dragos AndreiI BEIorucu Constanta
Panait AndreiII AESocariciu Paula
Corneliu LucaII CEFilat Galina
Babu TudorII DECiuca Fevronia
Dumitrescu BiancaII DECiuca Fevronia
Datcu VladIII AEZecheru Florina
Tarina IustinIII AEZecheru Florina
Bufnea AlessiaIII BEComanici Mihaela
Dana Ina AndreeaIII BEComanici Mihaela
Dobre Anastasia MariaIII BEComanici Mihaela
Zaharia Sebastian AlexandruIII BEComanici Mihaela
Hotescu Iasmina IoanaIII CEStroe Ortansa
Pana Maria ElenaIII CEStroe Ortansa
Tofan Patricia IoanaIII CEStroe Ortansa
Lefter RoxanaIV AEDavid Doina
Tanase ParisIV AEDavid Doina
Batranu Robert AndreiIV BERupesac Ecaterina
Abibula AleynaPregatitoare AEIliescu Simona
Babu SofiaPregatitoare AEIliescu Simona
Bufnea BeatricePregatitoare AEIliescu Simona
Cantaragiu ErikPregatitoare AEIliescu Simona
Damasaru CostinPregatitoare AEIliescu Simona
Dusu Matei Pregatitoare AEIliescu Simona
Florea StefanPregatitoare AEIliescu Simona
Hotescu StefaniaPregatitoare AEIliescu Simona
Musat LucaPregatitoare AEIliescu Simona
Oprita StefanPregatitoare AEIliescu Simona
Teseleanu CarinaPregatitoare AEIliescu Simona
Tudor MarioPregatitoare AEIliescu Simona
Anagoste RazvanPregatitoare BEBurlacu Irina
Grosu AndreiPregatitoare BEBurlacu Irina
Lepadatu Daria MariaPregatitoare BEBurlacu Irina
Onofrei OanaPregatitoare BEBurlacu Irina
Zoga AnaPregatitoare BEBurlacu Irina
Dragan RobertPregatitoare CEOpincaru Silvia
Stanache Laura ElenaPregatitoare CEOpincaru Silvia
Tauteanu IrinaPregatitoare CEOpincaru Silvia
Caraman Theo CostinPregatitoare DEChivulescu Cristina
Vasilache StefanPregatitoare DEChivulescu Cristina
Zuca PaulPregatitoare DEChivulescu Cristina
Stoica StefanIII AIZecheru Florina
Popovici DenisaPregatitoare BIBurlacu Irina
Cheta Alexia MariaIII CIIStroe Ortansa
Dumitrache MariaPregatitoare BIIBurlacu Irina
Fagadau AndreiPregatitoare BIIBurlacu Irina
Ismail AlsuIII AIIZecheru Florina
Tega GeorgeIII AIIZecheru Florina
Cusu CostaI AIIMoraru Constanda
Buzoianu AnnaII CIIFilat Galina
Elpujan MarcoII CIIFilat Galina
Onofrei AlexandruII CIIFilat Galina
Papp AndreiII DIICiuca Fevronia
Tapu DavidII DIICiuca Fevronia
Turiceanu LairetteII DIICiuca Fevronia
Borcea StefanIII AIIZecheru Florina
Akando-Mocanu RuxandraPregatitoare AIIIliescu Simona
Began ElenaPregatitoare AIIIliescu Simona
Campan ElenaPregatitoare AIIIliescu Simona
Fiscuci AlexandraPregatitoare AIIIliescu Simona
Gheorghe Eva SofiaPregatitoare AIIIliescu Simona
Ismail TimurPregatitoare AIIIliescu Simona
Socariciu FilipPregatitoare AIIIliescu Simona
Burgui Craciun DavidPregatitoare BIIBurlacu Irina
Hnatiuc AndreeaPregatitoare BIIBurlacu Irina
Tatar RazvanPregatitoare CIIOpincaru Silvia
Alexe Ingrid MariaPregatitoare DIIChivulescu Cristina
Dulgheru ElissaPregatitoare DIIChivulescu Cristina
Dumitrache Maria AntoniaPregatitoare DIIChivulescu Cristina
Meleaca Victoria NataliaPregatitoare DIIChivulescu Cristina
Miron Dan ConstantinPregatitoare DIIChivulescu Cristina
Suteu Vlad AndreiPregatitoare DIIChivulescu Cristina
Cazacu MihaiIII CIIIStroe Ortansa
Boamba DeliaIV AIIIDavid Doina
Onofrei VeraI BIIIIorucu Constanta
Manea EvelinePregatitoare BIIIBurlacu Irina
Velea DaphnePregatitoare BIIIBurlacu Irina
Eghet SebastianII AIIISocariciu Paula
Becheanu AlexandruIII AIIIZecheru Florina
Georgescu MihaiIV CIIIMihai- Radu Liliana
Diaconescu Maia IoanaIII BIIIComanici Mihaela
Popescu Ana-MariaIII BIIIComanici Mihaela
Dinu Rares IoanI AMMoraru Constanda
Stoica SofiaI AMMoraru Constanda
Pop Ioana AlexandraI BMIorucu Constanta
Grigorita MateiI DMOance Georgiana
Neagu Darius AlexandruI DMOance Georgiana
Talinga Vedinas MihaiII AMSocariciu Paula
Bejan MariaII DMCiuca Fevronia
Carabas DimitrieII DMCiuca Fevronia
Dusu FilipII DMCiuca Fevronia
Tanase EduardII DMCiuca Fevronia
Duma Gabriel III AMZecheru Florina
Nacuta LucaIII AMZecheru Florina
Curea EduardIII BMComanici Mihaela
Cilb Tudor StefanIII CMStroe Ortansa
Nica CristinaIII CMStroe Ortansa
Olteanu Delia MihaelaIII CMStroe Ortansa
Buzea MarioIV AMDavid Doina
Draistaru Oancea RaresIV AMDavid Doina
Fagadau AlexandruIV AMDavid Doina
Matei DavidIV AMDavid Doina
Caragheorghe AlexandruPregatitoare AMIliescu Simona
Petica VladPregatitoare AMIliescu Simona
Vizireanu IoanaPregatitoare AMIliescu Simona
Voinea RuxandraPregatitoare AMIliescu Simona
Pata AnastasiaPregatitoare BMBurlacu Irina
Burlacu StefaniaPregatitoare CMOpincaru Silvia
Tuca GabiPregatitoare CMOpincaru Silvia
Oancea Marisa GabrielaPregatitoare DMChivulescu Cristina

Inapoi la centrele de concurs