Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Hunedoara
Scoala:Colegiul National de Informatica Traian Lalescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cerna EmilI BECristea Georgeta
Procovanu RobertI BECristea Georgeta
Pasca RobertIV AEStancioi Mariana
Butoi AlexandruIV BEGalesanu Cerasela
Herban AlexandruIV BEGalesanu Cerasela
Melicut DavidIV BEGalesanu Cerasela
Iancu cezaraPregatitoare CEToma Adina
Penea LucaPregatitoare CEToma Adina
Toma AnaPregatitoare CEToma Adina
Ludusan TteodoraPregatitoare IIIEPascu Claudia
Muresan AlexandruPregatitoare IIIEPascu Claudia
Sunda TudorPregatitoare IIIEPascu Claudia
Mateut AliciaIV BIGalesanu Cerasela
Popusoi AlexI BIICristea Georgeta
Moise RaulIV BIIGalesanu Cerasela
Onescu RaresIV BIIGalesanu Cerasela
Ceriseri RobertPregatitoare IIIIIPascu Claudia
Craciun AmandaPregatitoare IIIIIPascu Claudia
Susman RaulIV AIIStancioi Mariana
Lupsa RobertIV BIIGalesanu Cerasela
Angheluta AyanPregatitoare CIIToma Adina
Banceu DariaPregatitoare CIIToma Adina
Mitican MateiPregatitoare CIIToma Adina
Ruican ClaudiaPregatitoare CIIToma Adina
Todiras AntoniaPregatitoare CIIToma Adina
Vinga MaraPregatitoare CIIToma Adina
Dorobat KevinI BIIICristea Georgeta
Dorosenco Paul Pregatitoare IIIIIIPascu Claudia
Herbei Pencioiu AntoniaIV BIIIGalesanu Cerasela
Bulinschi AlexPregatitoare IIIIIIPascu Claudia
Bejanaru AyanaIV AMStancioi Mariana
Fedorciuc DariusIV AMStancioi Mariana
HaulicaFlaviusIV AMStancioi Mariana
Hritcu RazvanIV AMStancioi Mariana
Paunescu CezarIV AMStancioi Mariana
Rus RoxanaIV AMStancioi Mariana
Rusu DenisaIV BMGalesanu Cerasela
Voicu MelisaIV BMGalesanu Cerasela
Caceu MihneaPregatitoare CMToma Adina
Gala StefaniaPregatitoare CMToma Adina
Pecsar TudorPregatitoare CMToma Adina
Radu BeatricePregatitoare CMToma Adina
Zirbo KarinaPregatitoare CMToma Adina

Inapoi la centrele de concurs