Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Hunedoara
Scoala:Colegiul National de Informatica Traian Lalescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Badea BiancaI BEDuman Mihaela
Bartos AndradaI BEDuman Mihaela
Cirlan TraianI BEDuman Mihaela
Ghemes PetruI BEDuman Mihaela
Haulica AmaliaI BEDuman Mihaela
Iancu AlisiaI BEDuman Mihaela
Maciuca MadalinaI BEDuman Mihaela
Oltean MariaI BEDuman Mihaela
Oltean MariaI BEDuman Mihaela
Parfenie LucasI BEDuman Mihaela
Parfenie LucasI BEDuman Mihaela
Petruse RazvanI BEDuman Mihaela
Rus StefaniaI BEDuman Mihaela
Salasan AlessiaI BEDuman Mihaela
Stoica IuliaI BEDuman Mihaela
Truta RoxanaI BEDuman Mihaela
Bacioiu AnaliaPregatitoare AEStancioi Mariana
Badragan MirunaPregatitoare AEStancioi Mariana
Ciuraru RaulPregatitoare AEStancioi Mariana
Homorodean RobertPregatitoare AEStancioi Mariana
Istrate DavidPregatitoare AEStancioi Mariana
Lazea EduardPregatitoare AEStancioi Mariana
Onet OtiliaPregatitoare AEStancioi Mariana
Pencea AlisiaPregatitoare AEStancioi Mariana
Vagau CatalinaPregatitoare AEStancioi Mariana
Banica RebecaPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Cioata MateiPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Furdui MarcoPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Ilie SofiaPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Istrate EfremPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Mocan LucaPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Naramzoiu CatalinPregatitoare BEGalesanu Cerasela
Furtuna TheodorPregatitoare AIStancioi Mariana
Barna LucasPregatitoare AIIStancioi Mariana
Cerna EliasPregatitoare AIIStancioi Mariana
Mokany DariusPregatitoare AIIStancioi Mariana
Popescu AdelaPregatitoare BIIGalesanu Cerasela
Fedorean AlexandruI BIIDuman Mihaela
Hritcu DariaI BIIDuman Mihaela
Popescu PatriciaI BIIDuman Mihaela
Padurean IannaPregatitoare BIIGalesanu Cerasela
Spoiala CorinaPregatitoare BIIGalesanu Cerasela

Inapoi la centrele de concurs