Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti ordonati pe centre de concurs (editia 2016 - 2017)
Nume elevClasaPremiuCadru didactic (Scoala)
1. TUHUT PETRONELAII AIMURSA LILIANA AURICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
2. INDRES LARISAII AIPETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)
3. LAZAR CARINAII AIPETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)
4. LEGIAN CATALINII AIPETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)
5. MOLDOVAN IULIANII AIPETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)
6. ROMAN DAVIDII AIPETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)
7. SOSA CRISTINAII AIPETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)
8. BUTURIAN ARIANAI AICRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
9. Docea FilipI AICRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
10. Maier AnaI AICRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
11. Scrobota CristianI AICRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
12. Talos AlesiaI AICRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
13. Aloman AlexandruI BIManole Luminita (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
14. Horvath DavidII AIBanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
15. Ispas TudorII AIBanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
16. Miclea AlesiaII AIBanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
17. Pacurar SaraII AIBanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )
18. Clamba LucasPregatitoare AIDAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)
19. Ignea Ana MariaPregatitoare AIDAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)
20. SERBAN ALEXANDRA DANIELAPregatitoare BIDANCIU CLAUDIA (Liceul cu Program Sportiv)
21. BORDEA ANDREEA CLAUDIAPregatitoare CIMARGINEAN ANGELA (Liceul cu Program Sportiv)
22. CHERTES ANDREEA IRISPregatitoare CIMARGINEAN ANGELA (Liceul cu Program Sportiv)
23. Tat GiuliaPregatitoare AIIIDAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)
24. Jurcovet SebastianPregatitoare AMDAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)
25. FLOREA FLAVIAI AITETC NATALIA (Liceul cu Program Sportiv)
26. PASCA HELENAI AITETC NATALIA (Liceul cu Program Sportiv)
27. NEMES LUANA DANIELAII BIBALEA DELIA si BARBU VIORELA (Liceul cu Program Sportiv)
28. NEMES LUANA DANIELAII BIBALEA DELIA si BARBU VIORELA (Liceul cu Program Sportiv)
29. BERINDEIE IUSTINAII CIIIMAGDA ROXANA (Liceul cu Program Sportiv)
30. TURLICA ALEXANDRUII CIIIMAGDA ROXANA (Liceul cu Program Sportiv)
31. SUSMAN LARISAIII BIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA (Liceul cu Program Sportiv)
32. Achim IuliaIV AIBratu Marina (Liceul cu Program Sportiv)
33. Marcu TudorIV AIBratu Marina (Liceul cu Program Sportiv)
34. Marian Cozma AndaIV BIPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA (Liceul cu Program Sportiv)
35. PRALEA IRISPregatitoare CMCHIVOIU ILEANA (Scoala Avram Iancu)
36. PITU EDUARDI AIAVRAM ELENA LUCI (Scoala Avram Iancu)
37. Dragomir FilipPregatitoare AIBoit Daniela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
38. Dragosin AndreeaPregatitoare AIBoit Daniela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
39. Ianos ElisPregatitoare AIBoit Daniela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
40. Boanca SofiaPregatitoare BIPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
41. Borza MaraPregatitoare BIPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
42. Butu TudorPregatitoare BIPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
43. Gavrila LucasPregatitoare BIPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
44. Morar MadalinaPregatitoare BIPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
45. Buciuman SaraPregatitoare CIChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
46. Dobrescu AlexandraPregatitoare CIChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
47. Nicola IoanaPregatitoare CIChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
48. Onea DenisPregatitoare CIChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
49. Roman RaysaPregatitoare CIChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
50. Serdean EduardPregatitoare CIChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
51. Proca CristinaI AIDraghici Maria (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
52. Bratean RobertI CIUtiu Ileana (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
53. Suciu ArianaI CIUtiu Ileana (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
54. Suciu DenisI CIUtiu Ileana (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
55. Buzdugan DariaII AIMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
56. Ursales LaviniaII AIMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
57. Vintan AndreeaII AIMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
58. Burja ElenaIII CIBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
59. Paven EduardIII CIBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
60. Timbus TeodoraIII CIBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
61. Bolea DragosIV CITraxler Ionela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
62. Miron AndreiIV CITraxler Ionela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
63. TALPOS ALEXANDRAI BITOMA ADRIANA (Scoala Vasile Goldis )
64. TRIFAN RAZVAN STEFANI BITOMA ADRIANA (Scoala Vasile Goldis )
65. COSTEA CARINAI DIMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA (Scoala Vasile Goldis )
66. GHIGOLEA IONUTI DIIIMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA (Scoala Vasile Goldis )
67. BUCUR IOANAII CIVILCEANU DELIA (Scoala Vasile Goldis )
68. RADU IRINAII CIVILCEANU DELIA (Scoala Vasile Goldis )
69. Gaban TudorPregatitoare CIPuscasu Anca (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)
70. Catauta AndreiI BIIgnat Felicia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)
71. Anusca DenisII AISirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)
72. Carpaciu Cristian AmaliaII AISirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)
73. Comandasu Soare StephanieII AISirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)
74. Pripon MariaIII AIBalau Mirela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)
75. Bodea IrinaI AIJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)
76. Sicoe RobertI AIJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)
77. Bucur AlexandruI CIGligor Dana (Scoala Gimnaziala Campeni)
78. Senila IoanI CIGligor Dana (Scoala Gimnaziala Campeni)
79. Marcu AlexII AIBota Cristina (Scoala Gimnaziala Campeni)
80. David DragosII BIOnet Claudia (Scoala Gimnaziala Campeni)
81. Onet IoamaII CIOltean Niculina (Scoala Gimnaziala Campeni)
82. Salagean-Mihetiu MihaiIII CIBustan Adela (Scoala Gimnaziala Campeni)
83. BADU IOANAIII AIIIToader Lidia Maria (GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA)
84. OANCEA TUDORII CIISTANILA LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
85. KRISTOF MARIAIII AISICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)
86. POPA OLTEANU ALEXANDRAIII AISICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)
87. VERESIU IOAN - PAULIII AISICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)
88. LUCACI DARIANAII DIBOGADI ELENA ANDRADA (Liceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn Arad)
89. Tanase Simona IrinaPregatitoare IBadea Alina (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
90. Dragomir Nicolescu Camelia ElenaPregatitoare PreIBadea Alina (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
91. Tanase Simona IrinaPregatitoare PreIBadea Alina (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
92. Dumitrescu David FlorentinI IIBadea Alina (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
93. Alecu Bianca MihaelaII a II-aIOlteanu Danica (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
94. Gugiu Danut IonelII a II-aIOlteanu Danica (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
95. Balan Natalia FlorentinaIII a III-aIOlteanu Danica (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
96. Barbu Daria AndreeaIII a III-aIOlteanu Danica (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
97. Dragulin Raluca AndreeaIII a III-aIOlteanu Danica (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
98. Iordache Mario AndreiIII a III-aMOlteanu Danica (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
99. Ionila Raluca MariaIV a IV-aIIonila Cosmina (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
100. Oanta Rares MihaiIV a IV-aIIonila Cosmina (Scoala Gimnaziala nr. 1 Barla)
101. BADULESCU ANDREI COSTINELPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
102. LEAU IONUT ALEXANDRUPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
103. LECA TEODORA IOANAPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
104. ONCIOIU MARIAPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
105. SANDU IANIS GABRIELPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
106. STEFANESCU MIHAITA IRINELPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
107. VLAICU IOANA ANTONIAPregatitoare undIOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
108. ENARU MATEII undefinedISTEFANESCU LILIANA SILVIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
109. APOSTOLACHE ALEXANDRUII undefinedITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
110. BRAGAREA MARIAII undefinedITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
111. COJOCARU MIRUNAII undefinedITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
112. PAVEL CIOCANAS ALBERTII undefinedITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
113. VLAD ROBERTAII undefinedITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
114. CIOBANU DENISAII undefinedIIITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
115. PANTURU DIANAII undefinedIIITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
116. RIZOIU DENISAII undefinedIIITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
117. Enachescu MaiaII SIPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
118. Gava LoriaII SIPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
119. Parghel MariaII SIPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
120. Balea StefanII iIIIAndrei Cristina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
121. CERNOTCHI MARA ELENAPregatitoare CPISTOICA MARIA (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)
122. HOROBEANU INGRIDPregatitoare CPISTOICA MARIA (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)
123. Radulescu AndreiI BIRacasean Cristina (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)
124. Chivereanu George CalinIII AIIvascu Georgeta-Mihaela (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)
125. Craciun IoanaPregatitoare AIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
126. Dumitru YanisPregatitoare AIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
127. Vorovenci Ana MariaPregatitoare AIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
128. Croitoru NicoletaPregatitoare BIMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)
129. Grajdan VladPregatitoare BIMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)
130. Nitu MateiPregatitoare BIMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)
131. SENDROIU AMALIA STEFANIAPregatitoare DIPITEA ANCA (Scoala Nanu Muscel)
132. TUDOR DENIS ANDREIPregatitoare DIPITEA ANCA (Scoala Nanu Muscel)
133. Badulescu AlexiaPregatitoare AIIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
134. Manole AlessiaPregatitoare AIIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
135. Staicu TeodoraPregatitoare BIIMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)
136. INGUSTU MIHAIPregatitoare DIIPITEA ANCA (Scoala Nanu Muscel)
137. Cornateanu Iulia- MariaII AIOANA RODICA (Scoala Nanu Muscel)
138. Priboianu StefaniaII AIOANA RODICA (Scoala Nanu Muscel)
139. RADICI ALEXIAII BIBONCOI DANIELA (Scoala Nanu Muscel)
140. VLADOIU MIRUNAII DIBRAGAREA MARIANA (Scoala Nanu Muscel)
141. Ungureanu TeodoraI BIUngureanu Carmen (Scoala Oprea Iorgulescu )
142. Stoica DariaII AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
143. Tica StefanII BIBivol Oana (Scoala Oprea Iorgulescu )
144. BAJAN FILIPPregatitoare BISERBANESCU ANA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
145. SOLOMONESCU FLAVIUSPregatitoare BISERBANESCU ANA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
146. SAMARESCU MARIA GEORGIANAI AIPOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
147. SAMARESCU MARIA GEORGIANAI AIPOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
148. SON RADU STEFANI BIVINTILA MADALINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
149. SON RADU STEFANI BIVINTILA MADALINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
150. DOSPINESCU MIRUNAIV AIIIVELEA MONA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
151. DOSPINESCU MIRUNAIV AIIIVELEA MONA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)
152. Ciobanu YanisI AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
153. Mantu VladI AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
154. Savu IoanaI AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
155. Popescu Karina AndreeaI BIRotaru Despina (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
156. Bican MateiI CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
157. Ilie Rares ConstantinI CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
158. Boboc David AndreiIII CIBadea Silvia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
159. Mazilescu TeodoraIII DIIIGole Cristina (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
160. Bratu George AlexandruIV AIMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
161. Ionescu DorianIV AIMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
162. Tiroiu AlexiaIV AIMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
163. Mazilescu TeodoraIV DIIIGole Cristina (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
164. Dumitrascu LucaII AIProtopopescu Florina (Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel)
165. Zavoianu CatincaII AIProtopopescu Florina (Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel)
166. GHINESCU RAULPregatitoareIDamaschin Elena (Scoala Gimnaziala Nr 1)
167. NECULA DANIELPregatitoareIDamaschin Elena (Scoala Gimnaziala Nr 1)
168. VULPOIU MADALINAPregatitoareIDamaschin Elena (Scoala Gimnaziala Nr 1)
169. Borcaneci Sara MariaI AIPopa Cerasela (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)
170. Apostol GabrielaIV AIMaria Marioara Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)
171. Lazar DanielaIV AIMaria Marioara Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)
172. Manole AndreeaIV CIIISusnea Alexandra (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)
173. Nitu Stefan EduardPregatitoare AITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
174. Rosu Timeea AndreeaPregatitoare AITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
175. Stanciulescu Arthur StefanPregatitoare AITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
176. Cretu ElenaPregatitoare EINASTASE GHEORGHE (SCOALA LIVIU REBREANU)
177. Nitu ElizaPregatitoare EINASTASE GHEORGHE (SCOALA LIVIU REBREANU)
178. Aurel OctavianII DIPISICA GEORGETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
179. Radoi AndreiII DIPISICA GEORGETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
180. Sora MariaIV AISORA VALENTINA (SCOALA LIVIU REBREANU)
181. Tita TeodorIV AISORA VALENTINA (SCOALA LIVIU REBREANU)
182. POPESCU ADNANAII AIIONESCU ALINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
183. BARBU MIHAI RARESII BIBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
184. BICA ANDREEA CRISTIANAII BIBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
185. POPESCU ALESSIA ELENAII BIBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
186. CIRSTEA SARAIII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
187. CRISTIAN MIRUNAIII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
188. GHITA STEFANIII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
189. PANAITESCU IOANAIII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
190. DRAGUTA MIHAIIII DIEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
191. GUTU DARIUSIII DIEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
192. BRATUT KARINAIII EIGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
193. DELAYAT LISAIII EIGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
194. MILEA CLAUDIAIII EIGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
195. EPURE MALINAIII DIIEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
196. TARASILA BOGDANIII EIIGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
197. Draguta RaresPregatitoare BICristica Violeta (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
198. Cotandra MihaiPregatitoare CIFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
199. Necula RobertPregatitoare CIFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
200. Petre MayaPregatitoare CIFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
201. Barbulescu MaiaPregatitoare DIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
202. Ion DavidPregatitoare DIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
203. Rinceanu IoanaPregatitoare dIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
204. MOCANU TIMEEA-ECATERINAPregatitoare AIIREBEDEU DANA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
205. Cristescu RaduPregatitoare CIIFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
206. Ionescu AryanaPregatitoare CIIFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
207. DONESCU MATEIPregatitoare EIICirstea Mihaela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
208. ALEXE MIRUNA-MARIAPregatitoare AIIIREBEDEU DANA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
209. Panduru AndraPregatitoare CIIIFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
210. NASTA YANNISPregatitoare EMCirstea Mihaela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
211. Ghitulescu FlaviaPregatitoare BIGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
212. Luca Rares FlorianPregatitoare BIGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
213. Serbanescu StefanPregatitoare BIGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
214. Cearicu SofiaI BIIvascu Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
215. Dumitrica MateiI BIIvascu Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
216. KHATER ANTHONYIII AIILINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
217. KHATER ANTHONYIII AIILINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
218. BEJENARIU ANDYIII AIIILINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
219. BEJENARIU ANDYIII AIIILINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)
220. OLTEANU RALUCAPregatitoare CIMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
221. OLTEANU RALUCAPregatitoare CIMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
222. PREDA AYANNPregatitoare CIMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
223. BALAN RADU-STEFANI AIPOPESCU CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
224. DUMITRU ANA-MARIAI AIPOPESCU CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
225. LACRARU THEODOR-GEORGEI AIPOPESCU CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
226. POPESCU ELIANA-ANDREEAI AIPOPESCU CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
227. TATU DAVID-FLORINI AIPOPESCU CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
228. DINCA ELENA-CATALINAI BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
229. GHERGHIN DARIA-MIHAELAI BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
230. NEGOESCU BIANCA-ELENAI BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
231. PLETOIU KATRINEL-IOANAI BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
232. BUTNARU SABINI CIPLETOIU SIMONA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
233. COTOMAN STEFANI CIPLETOIU SIMONA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
234. DORE OCTAVIANI AIIIPOPESCU CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
235. NECHITA ADELAII AICHIRCA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
236. POPESCU STEFANII AICHIRCA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
237. POPESCU STEFANII AICHIRCA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
238. CRACIUN ALESSIAII BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
239. DIACONU VICTORII BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
240. MARIN MIHAIII BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
241. MINCU REBECAII BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
242. MITRACHE ALEXANDRUII BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
243. NASTASE RARESII BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
244. DORE STEFANIII AIMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
245. PANA SERGIUIII AIMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
246. PANAITESCU IVONAIII AIIIMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
247. BERECHET AYANAIV AIROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
248. BIZGA-NICOLESCU CARMENIV AIROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
249. LAZAR AMALIAIV AIROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
250. VASILESCU TUDORIV AIROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
251. Vlad Sara CristianaPregatitoare AIDicu Emanuela Stoica Florina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
252. Vlad Sara CristianaPregatitoare AIDicu Emanuela Stoica Florina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
253. Voicu Eduard StefanPregatitoare AIDicu Emanuela Stoica Florina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
254. Dinu Constantin Daniel VictorII AITiroiu Otilia (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
255. Pasavel StefanII AITiroiu Otilia (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
256. Duta Stefania ElenaI AIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
257. Soare Maya AndreeaI AIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
258. CEAUSESCU ALEXANDRAIII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
259. GRIGORE VICTORIII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
260. MAZARE EMANUELIII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
261. OPREA DIANAIII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
262. RADU TRAIANIII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
263. ANDREI NATASHAIV AISTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
264. BOGDAN IOANAIV AISTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
265. CRISTESCU ANDREEAIV AISTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
266. Dima DenisPregatitoare BIZahiu Rodica (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
267. Neacsu FlorinPregatitoare BIZahiu Rodica (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
268. Nedelea MariaII AIStoica Elena Camelia (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
269. Gherghina Sarah-Alexia-MariaIII AIBumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
270. Popa DariaIII AIBumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
271. Stefan Irina-IoanaIII AIBumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
272. Ungureanu Rebeca-DanielaIII AIBumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
273. Sima Elena-AlexandraIV AIParaschivescu Rozalia (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )
274. Danescu Maria NicoletaIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
275. Grigore Darius AlexandruIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
276. Hubert Alexia NicoleIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
277. Ionica Mihnea OctavianIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
278. Mihalcea Andrada MariaIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
279. Ticu MariaIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
280. Tudor Andrei IoanIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
281. Visan Rares CristianIII AIRacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)
282. Alexandru Andrei ViorelIVISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
283. Buru Theodor AdrianIVISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
284. Ciuca Andrei DanielIVISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
285. Ilie Daria ElizaIVISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
286. Ion Ionescu Alexandru SorinIVISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
287. Avram AnaIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
288. Chivu IrinaIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
289. Gae AndreiIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
290. Ivan bogdanIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
291. Neacsu EduardIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
292. Nedelcu BiancaIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
293. Negru RazvanIV AISerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)
294. BERECHET SEBASTIANI BISTOICA MARIA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)
295. ONECI DARIAI BISTOICA MARIA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)
296. RIZEA MARIA BIANCAII DIProistosescu Elena (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)
297. Carapostol NathasaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
298. Carstea Andrei GabrielPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
299. Catulescu EricPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
300. Glont ElisePregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
301. Mandu MariaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
302. Popescu AniaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
303. Radulescu IrenaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
304. Stan OtiliaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
305. Tibanu Maria BiancaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
306. Tibanu Maria BiancaPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
307. Vutan DariusPregatitoare AISTOICA MARIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
308. CHIRCIOAGA RADU ANDREIPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
309. DOROBANTU STEFAN CALINPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
310. FLOREA SEBASTIAN ANDREIPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
311. IORDACHE DENISA NICOLETAPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
312. OLAC DARIA MARIA ELENAPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
313. STANCU REBECCA ELENAPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
314. TULUC GIULIA ANDREEAPregatitoare EISCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
315. MARINESCU STEFAN MATEIPregatitoare EMSCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
316. LUPU BIANCAI AIEnita Ileana (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
317. TRANDAFIR MARIAI AIEnita Ileana (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
318. Micu CristianI BIAdriana Briceag (Scoala nr 18)
319. Paltin SebastianIV AIPeca Silvia (SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STOENESTI)
320. ADAM BOGDANPregatitoare AIBILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)
321. ALBU IOANPregatitoare AIBILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)
322. NISTOR AIDAPregatitoare AIBILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)
323. PURCARU HELENAPregatitoare AIBILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)
324. TARANU DANIELPregatitoare AIBILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)
325. ALISTAR ALEXANDRAPregatitoare BIZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)
326. PETROIU RADU FLORINPregatitoare BIZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)
327. POISVANTI ANDREI VLADPregatitoare BIZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)
328. STOIAN DENISPregatitoare BIZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)
329. CLUCI MATTEOII AISUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)
330. COTFAS RARESII AISUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)
331. SPOIALA IOANAII AISUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)
332. STANCIU MIHAELAII AISUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)
333. CIUBEREA MARIANIII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
334. DOBRE CARINAIII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
335. FLOROIU COSMINIII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
336. STRATULAT GABRIELIII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
337. STUART ALEXANDRUIII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
338. TOMA PETRAIII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
339. Levarda MihaiPregatitoare AIPopa Irina (Scoala Alecu Russo)
340. Nechifor DenisPregatitoare AIPopa Irina (Scoala Alecu Russo)
341. Rediu CristianaPregatitoare AIPopa Irina (Scoala Alecu Russo)
342. Higiu AndraPregatitoare BIGRIGORAS GABRIEL (Scoala Alecu Russo)
343. Lautaru StefanPregatitoare BIGRIGORAS GABRIEL (Scoala Alecu Russo)
344. Roman MateiPregatitoare BIGRIGORAS GABRIEL (Scoala Alecu Russo)
345. Zaharia IonutPregatitoare AIIIPopa Irina (Scoala Alecu Russo)
346. Pavel TeodorPregatitoare AMPopa Irina (Scoala Alecu Russo)
347. Florescu Angela-Elena- GabrielaI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
348. Iacob Georgiana DianaI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
349. Istoc Andreea ElenaI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
350. Matanie SmarandaI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
351. Maxim Denis AndreiI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
352. Neculaescu Lucas AndreiI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
353. Nistor MarioI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
354. Pistea Andrei IonutI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
355. Sima Lucas MateiI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
356. Vascan Mihai DragosI AIGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)
357. BUCIUMEL NATALIA LUIZAI BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
358. BUDAU DARIA ELVIRAI BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
359. BUDAU MARAI BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
360. DUTU RARES MARIANI BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
361. FILIP ALBERTO CELINII BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
362. GATEJ AMALIA MARIAI BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
363. NICA ION BOGDANI BIBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)
364. Mata GabrielaIV AICIUBOTARU RODICA (Scoala Alecu Russo)
365. Nasturas MarcoIV AMCIUBOTARU RODICA (Scoala Alecu Russo)
366. Butucaru ArianaPregatitoare AICojocaru Carmen Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
367. Contea EmilianPregatitoare AICojocaru Carmen Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
368. Stan MariaPregatitoare AICojocaru Carmen Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
369. Iamandi GeorgePregatitoare AIICojocaru Carmen Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
370. Curtianu AmaliaII BIGrigore Felicia (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
371. Danila DavidII BIGrigore Felicia (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
372. Stoica Ana-MariaII BIGrigore Felicia (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
373. Serban SoniaIII AIHagima Maria (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
374. Balint IustinIII CISpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
375. Anghelus AndreiIV CISeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
376. Bacaoanu PetraIV CISeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
377. Badara AndreeaIV CISeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
378. Maftei AlbertIV CISeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
379. Nita TeodoraIV CISeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
380. Dobranis StefanIV DIRomanschi Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
381. Dobranis StefanIV DIRomanschi Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
382. Axinte Patrik CristianI AIGrecu Lucica Maria (Scoala C-tin Platon)
383. Enasel Ana MariaI AIGrecu Lucica Maria (Scoala C-tin Platon)
384. Antohi RoxanaI BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
385. Osenschi LorenaI BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
386. Perja RaresI BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
387. Zaharia VladI BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
388. Bontas AlesiaII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
389. Hanga MatteoII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
390. Moisa RobertII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
391. Muraru Vlad TudorII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
392. Opinca GiuliaII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
393. Todireanu Stefan AlinII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
394. Ursu MariaII AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
395. Paduraru RaresII AIIIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
396. Andries TomaIII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
397. Huma DariaIII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
398. Munteanu MaiaIII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
399. Nica JasmineIII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
400. Chilianu Vladut AntonioIV BICiobanu Lenuta (Scoala C-tin Platon)
401. BOCA ANDREEAI AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
402. danailaI AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
403. Apalane Daria AndreeaII DIPerju Mihaela - Loredana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
404. Vieru Robert AlexandruII DIPerju Mihaela - Loredana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
405. Zamfir Rares MihaiII DIPerju Mihaela - Loredana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
406. ALBOTA ERICII EIMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
407. ANTON ANA-MARIAII EIMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
408. BIBIRE DAVIDII EIMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
409. ICHIM DENISAII EIMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
410. TANASE BEATRICEII EIMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
411. BACIU TEODORAII EIIMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
412. Boamba Ioana-EcaterinaIII CIComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)
413. Cozma RuxandraIII CIComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)
414. Enache ClaudiuIII CIComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)
415. ARBANAS-MOCANU TEODORAIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
416. FILIP MARIA-ILINCAIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
417. GOLOGAN COSMIN-CONSTANTINIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
418. HOLTEA CRISTIANAIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
419. PORCARU GEORGIANA-MARIAIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
420. STANCICU ANDRA-MARIAIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
421. STRATULA DARIA-MARIAIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
422. VLAD ANDREIIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
423. ABRUDAN ANDREIIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
424. BALAITA RALUCAIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
425. JUSCA ALEXANDRAIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
426. ROCA DARIUSIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
427. ROMAN ANA-MARIAIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
428. TAMI ELENAIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
429. UNGUREANU DAIANAIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
430. ISPASOAIA ANDREEAIII DIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
431. ANGHEL IOANA-DARIAIII DIIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
432. SANDULACHI DENISA-ELENAIII DIIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
433. ANGHEL DENNISIII EMZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
434. Negurita Tudor AlexandruIV BIGaspar Monica (Scoala Gimnaziala M. Costin)
435. Adam TeodoraPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
436. Apavaloaie IoanaPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
437. Axinte RaresPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
438. Chiscaneanu IlincaPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
439. Ciocan DianaPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
440. Costache RazvanPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
441. Costea AndreiPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
442. Gherasim AlexiaPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
443. Harjan EricPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
444. Iftime TeodorPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
445. Ungureanu RaresPregatitoare BIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
446. Jalboaie TudorPregatitoare BIIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
447. Mihaila MateoPregatitoare BIIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
448. Vizitiu SaraPregatitoare BIIButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
449. Moisa EcaterinaI AIMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
450. Obreja Nicolle-DaliaI AIMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
451. Andrei GabrielaI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
452. Axinte Raisa-TianaI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
453. Marcu Luca-AndreiI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
454. Mariut Serena MariaI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
455. Moise Ioana - CristinaI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
456. Ojog Delia-TeodoraI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
457. Rusti StefanI BIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
458. Cosa Tudor-AndreiI AIIMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
459. Ojog Ioan-AlexandruI AIIMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
460. Pantelimon IoanaI AIIMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
461. Nedelcu Mara-AndreeaI AIIIMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
462. Bleanda Matei-IonutI BIIIIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
463. CIORCILA MARA IOANAII AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
464. COJOCARU SOFIA IOANAII AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
465. Gavriliu Calin PetruII BIPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
466. ANGHEL VLADII CILEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
467. APETRI RICARDOII CILEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
468. ICHIM FLAVIUSII CILEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
469. ABU-AKIL SOFIA IRISIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
470. BANU ANDREEAIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
471. BUSTEAGA LORENAIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
472. CREMENE DRAGOS LUCAIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
473. LUNCANU DRAGOSIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
474. PARLEA MARAIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
475. PAVAL ISABELLAIII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
476. VATAVU MIHNEA TUDORIII BIIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
477. Tataru AndreiI BIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
478. Dogaru CosminaI AIIIBeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
479. Antip RalucaII AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
480. Panaite AnaII AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
481. Susanu VladII AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
482. Olaru StefaniaIII AISava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
483. Patriciu AndreiIII AIIISava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
484. Mocanu EmaIV BMSimon Marciana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
485. CATICHE TEODORAIV BIBUCUR LILIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)
486. TANASE ANA-MARIAIV BIBUCUR LILIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)
487. BALAN SOFIAI BIBirleanu Monica (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
488. DINESCU MATEIII BIIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
489. MARGASOIU TUDORII BIIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
490. POPOVENIUC SANZIANAII BIIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
491. BEJAN BIANCA DELIAII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
492. BONTAS LORENA MIHAELAII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
493. CIOBANU IRIS AGATAII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
494. COLPOS MATEIII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
495. PAUNESCU MEDEEA GABRIELAII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
496. PETRILA DIANAII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
497. POPESCU DAVIDII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
498. SLICARU BIANCAII CIPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
499. ANISEI CEZARII DIAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
500. CHITESCU MATEIII DIAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
501. DABIJA DELIAII DIAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
502. DAVID ANDREIII DIAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
503. LEAHU ERICII DIAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
504. RUSU ALEXANDRUII DIAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
505. AILENEI IOANAIII AIIIUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)
506. Balaita RuxandraI EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
507. Breahna CleopatraI EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
508. Uricaru TheodoraI EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
509. Herghelegiu MariaI EIIIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
510. DABIJA Bianca ElenaIV AICIUBOTARU Nicoleta-Violeta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
511. ADOMNICAI Maya-ElenaIV AIICIUBOTARU Nicoleta-Violeta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
512. Apostol SandraII CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
513. Balan MariusII CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
514. Druta NicoletaII CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
515. Monar DariaII CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
516. Stegaru MateiII DIPaisa Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
517. Bejenaru CodrutII CIIILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
518. Buzdugan Sabin-MateiII CIIILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
519. Suceveanu Elena TeodoraIII BMDiaconu Ionel-Catalin (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
520. Munteanu ValentinIV CIGrosu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
521. Botez StefanIV DIBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
522. Cornea CarminaIV DIBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
523. Grozav Elena-IoanaIV BIIIMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
524. Barbu MateiPregatitoare AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
525. Cosa Amalia-IoanaPregatitoare AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
526. Gavril EmaPregatitoare AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
527. Mocanu AnastasiaPregatitoare AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
528. Patache Raisa-ElenaPregatitoare AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
529. Toma Ilinca-AnastasiaPregatitoare AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
530. Apavaloaei Jimboreanu Ania MariaPregatitoare CIStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)
531. Aron AndreiPregatitoare CIStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)
532. Negulescu Amelia IoanaPregatitoare CIStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)
533. Tofan Sofia IoanaPregatitoare CIStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)
534. Lipovanu Maria-EvelinaPregatitoare DIMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)
535. Magdalin ConstantinPregatitoare DIMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)
536. Mircea RazvanPregatitoare DIMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)
537. Slabu StefanPregatitoare DIMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)
538. Melniciuc Andrei-DanielPregatitoare EIIRogojeanu Anca-Mihaela (Scoala M. Dragan)
539. Oprea Andrei-GabrielPregatitoare AIIICostea Delia (Scoala M. Dragan)
540. Taban Luca-CristianPregatitoare AIIICostea Delia (Scoala M. Dragan)
541. Apreotesei Aida-IoanaPregatitoare AMCostea Delia (Scoala M. Dragan)
542. Ungureanu Eliza-EcaterinaPregatitoare AMCostea Delia (Scoala M. Dragan)
543. Drug AntoniaPregatitoare EMRogojeanu Anca-Mihaela (Scoala M. Dragan)
544. Baraban Andrei IlieI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
545. Borcea Robert NicolaeI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
546. Cozma NicolasI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
547. Lupescu Denis StefanI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
548. Munteanu MirunaI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
549. Ploscaru Sofia MariaI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
550. Popa AnastasiaI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
551. Popa MaximilianI AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
552. Apetrei Maya TerezaI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
553. Balaban Cosmin StefanI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
554. Berza Vladimir StefanI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
555. Ghelbere MariaI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
556. Laza Rares ConstantinI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
557. Panturu Darius RazvanI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
558. Pavel Cezara ElenaI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
559. Surdu MalinaI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
560. Tatarasanu Alexia IoanaI BISpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)
561. Paveluc Rares PaulI DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
562. Balmus Vlad AndreiI EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
563. Bejan Tudor MarianI EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
564. Benchea Cristian StefanI EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
565. Rusu Octavian RaduI EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
566. Balan MihaiII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
567. Birsan Andrei SabinII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
568. Cosa Miruna ElenaII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
569. David TudorII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
570. Krantz Albert MatiasII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
571. Matasaru Rares ConstantinII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
572. Vintila Miruna ElenaII AISpiridon Doina (Scoala M. Dragan)
573. Boldur Alexandra MariaII CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
574. Manea AdelinaII CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
575. Odobisteanu Teodora NicoletaII CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
576. Prihoanca Ioana SophiaII CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
577. Sandu MirunaII CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
578. PALADE IOANA RUXANDRAPregatitoare BICUTUR COSTEL (Scoala S. Haret)
579. MIHAILA DARIUS-SEBASTIANI AIDUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)
580. RUSU BIANCA-IOANAI AIDUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)
581. DARIE OVIDIUI BIPINTILIE IRINA CRISTINA (Scoala S. Haret)
582. OLARIU ANDREEA-SARAI CIANTON MARIETA (Scoala S. Haret)
583. POPA ROBERT-CONSTANTINI AIIIDUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)
584. ADAM VLADII AIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
585. BALTARIU ANDRA IULIANII AIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
586. BOGHIAN TUDORII AIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
587. NEDELCU STEFAN-ANDREIII AIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
588. SERBAN LUCA-CRISTIANII AIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
589. TOMOZAI MIHAI-ALEXANDRUII AIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
590. CRISTEA LUCA-GEORGEII BICIOCHINA AURA (Scoala S. Haret)
591. GOGIU IOANAII BICIOCHINA AURA (Scoala S. Haret)
592. HAZAPARU TUDOR-STEFANII BICIOCHINA AURA (Scoala S. Haret)
593. CHICUS MATEIII CISOFRONE SIMONA (Scoala S. Haret)
594. DAVID ANDREI-TUDORII AIIIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
595. PRISACARU TEODORAII AIIIMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)
596. COJAN EDUARDIII AIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
597. COJOCARU CASIANAIII AIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
598. AXINTE CATINCAIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
599. BRIAHNA ILINCAIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
600. MIHAILA DARIAIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
601. MOVILEANU STEFANIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
602. PASCU INGRIDIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
603. POROSNICU STEFANIAIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
604. STOLERU STEFANIII AIIISTAN VALERIA (Scoala S. Haret)
605. AVRAMESCU TUDORIII BIIICERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)
606. BUCSA DARIUSIII BIIICERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)
607. DONICI SARAIII BIIICERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)
608. LAZAR DARIUSIII BIIICERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)
609. VASILAS VLADIII BIIICERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)
610. DOBOSERU BOGDAN VALENTINIV AITIRCA LAURA (Scoala S. Haret)
611. SOFIAN MIHNEA CIPRIANIV AITIRCA LAURA (Scoala S. Haret)
612. SOVA PETRU MATEIIV AITIRCA LAURA (Scoala S. Haret)
613. CHIBZUI ALEXANDRA-MARIAIV CIBOSINCEANU LUMINITA (Scoala S. Haret)
614. NASTRUT ALEXANDRU-GABRIELIV CIBOSINCEANU LUMINITA (Scoala S. Haret)
615. CERNAT IUSTIN CONSTANTINPregatitoare AIMIHAI CORNELIA (Scoala Gimnaziala Beresti-Tazlau)
616. OPINCA CHRISTINA YOANAPregatitoare AIIMIHAI CORNELIA (Scoala Gimnaziala Beresti-Tazlau)
617. ANDRUSCA RAZVANPregatitoare BICIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
618. BABASA DENNISPregatitoare BICIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
619. CINERU STEFANPregatitoare BICIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
620. EPURE DARIAPregatitoare BICIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
621. NISTOREANU ADELINAPregatitoare BICIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
622. RESMERITA MIHNEAPregatitoare BICIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
623. HERCIU AMALIAPregatitoare AICIUBOTARU ALINA-VOICHITA (Scoala Gimnaziala)
624. SAMOILA IOANAII AIFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)
625. HRIBAN DENISA-IOANAII AIIIFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)
626. CIOBANU PAULPregatitoare BICOZMA MARIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
627. FINTINARIU STEFANPregatitoare BICOZMA MARIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
628. HOMESCU COSTINPregatitoare BICOZMA MARIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
629. HURMUZACHE LUCAPregatitoare BICOZMA MARIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
630. LAZAR DRAGOSPregatitoare BICOZMA MARIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
631. MITREA ALEXANDRUPregatitoare BICOZMA MARIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
632. ARCHIP MATEII BIFRIGURA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
633. FRIGURA ILINCAI BI FRIGURA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
634. ONOFREI ALEXII AI SCUTARU MIORITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
635. BALAS ADINAIV AIBejan Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
636. MOLDOVAN MATEIIV AIBejan Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
637. STANCUTA ALESSIAIV AIBejan Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
638. STANCUTA ALESSIAIV AIBejan Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
639. Andrei Bogdan-IoanIII Serban Violeta (Scoala Mihai Eminescu)
640. ANDRONACHE IONUTII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
641. CRISTEA ALEXANDRUII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
642. IROFTE DENISAII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
643. MARIN DENISAII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
644. NEAGU LEONARDII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
645. Padure AdaII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
646. PANAITE GABRIELAII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
647. PISLARU ANDREIII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
648. TUDORACHE DELIAII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
649. TULUCA MIRUNAII AITOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
650. ANDREI MARIA ELENAIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
651. CHELARU CATALINAIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
652. DOBRE ANDREIIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
653. DUTA MARIA CATALINAIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
654. FACAOARU AMALIAIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
655. GHIMPU AMALIAIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
656. LEON ELIZAIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
657. NEAGU MATEIIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
658. NEAMTU MARIANIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
659. SANDULACHE SILVIUIII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
660. Ciobanu DenisaI AIMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)
661. Hanganu Ana MariaI AIMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)
662. Arseni DavidI AMMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)
663. Silochi MateoI AMMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)
664. LUNGU-CRETU TEODORAIII AICOLPOS MIRELA (Scoala Costachi S Ciocan)
665. Mititelu Dumitru- TeodorPregatitoare AMHazaparu Iustina (Liceul Tehnologic Darmanesti)
666. Minca Alexandru IoanI AIAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)
667. Bertalan AlexandraII AIMititelu Daniela Marina (Liceul Tehnologic Darmanesti)
668. Simon AlexandruIV .IIICengher Ionela (Scoala Nr 2 Darmanesti)
669. Chiper AlesiaII AIToma Mimi (Scoala Gimnaziala Emil Braescu)
670. Florea MaraII AIToma Mimi (Scoala Gimnaziala Emil Braescu)
671. Nutu JasmineII AIToma Mimi (Scoala Gimnaziala Emil Braescu)
672. Ciosu BiancaI BICaloian Laura (Scoala George Enescu)
673. Iorga RaissaI BICaloian Laura (Scoala George Enescu)
674. Zaharia Andrei RazvanI BICaloian Laura (Scoala George Enescu)
675. Cazan Robert StefanII CILupu Anca (Scoala George Enescu)
676. Maciuca Serban AndreiII CILupu Anca (Scoala George Enescu)
677. Tustiu Vlad CristianII CILupu Anca (Scoala George Enescu)
678. Dascalasu Daria MalinaIII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
679. Ene Paul DimitrieIII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
680. Petecuta Maya IoanaIII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
681. Vascan AlexiaIII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
682. Zota Elena AlexiaIII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
683. Lacatusu- Iscu VladIII AIIIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
684. Vinghiac Codrin AndreiIV BICioineag Ionela (Scoala George Enescu)
685. Marian Alexandra MariaPregatitoare BIBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)
686. Paval AlexandraPregatitoare BIBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)
687. Adochitei Dragos IonutII AIBalanica Carmen (Scoala St. Luchian)
688. Parascan DavidII AIBalanica Carmen (Scoala St. Luchian)
689. Urzica SergiuII AIBalanica Carmen (Scoala St. Luchian)
690. Catana Denis AlinII BIParascan Mircea (Scoala St. Luchian)
691. Prajescu Smaranda StefaniaII BIParascan Mircea (Scoala St. Luchian)
692. Maris NectariaIII AIHeres Viorica (Scoala St. Luchian)
693. Motei CristianaIII AIHeres Viorica (Scoala St. Luchian)
694. Prajescu Patricia ElenaIII AIHeres Viorica (Scoala St. Luchian)
695. Mariniuc StefaniaIII CIToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)
696. Martin AlexandruIII CIToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)
697. Maxim Eduard NicolasIII CIToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)
698. Florea AndreiIV AIPintilie Alina (Scoala St. Luchian)
699. Munteanu RaresIV AIPintilie Alina (Scoala St. Luchian)
700. Niculescu Maria DianaIV AIPintilie Alina (Scoala St. Luchian)
701. Iisei Radu StefanIV BIDascalul Ioana (Scoala St. Luchian)
702. Paduraru David IoanIV BIDascalul Ioana (Scoala St. Luchian)
703. Zota Bianca ElenaIV BIDascalul Ioana (Scoala St. Luchian)
704. MURARIU RALUCAIII BIIEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)
705. DOBROVAT LEONARDIV BICatana Liliana (Scoala Tristan Tzara)
706. BUDAU MATIAPregatitoare BIIISANDULACHE DANIELA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
707. VILCU RARESPregatitoare BIIISANDULACHE DANIELA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
708. ROSCA SARAPregatitoare BMSANDULACHE DANIELA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
709. BUDAU ROBERTO ALESSANDROII AIDEGERATU ROXANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
710. CIURARU FLAVIUSIV AIIIPOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
711. Coropca IoanaPregatitoare AIAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)
712. Dumitrache VladPregatitoare AIAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)
713. Magdalina VictorPregatitoare AIAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)
714. Pojoni RominaPregatitoare AIAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)
715. Weisthal KarinaPregatitoare AIAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)
716. Bucioaca IlincaPregatitoare BIRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)
717. Diaconu MedeeaPregatitoare BIRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)
718. Dumitrache DalilaPregatitoare BIRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)
719. Goaga BryanaPregatitoare BIRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)
720. CIOCA DAVID STEFANI AIMosie Cosette (Scoala E.Racovita)
721. MISU NICOLASII BIDobrea Monica (Scoala E.Racovita)
722. DEMSA SARAPregatitoare AIBratu Teodora (Scoala George Calinescu)
723. Istudor YannisPregatitoare AIBratu Teodora (Scoala George Calinescu)
724. Chirila MariaPregatitoare BIPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)
725. Stupu Andra MariaPregatitoare BIPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)
726. Toma Aniela StefaniaPregatitoare BIPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)
727. Gheorghita AugustinI AIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
728. Ruxandu MateiI AIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
729. Branici Faraon MatiaI AIIIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
730. Hanganu AriadnaII AITOMA VIORICA (Scoala George Calinescu)
731. SOARE CLAUDIUII CITUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)
732. APUSCASITEI DENISII DISANDU ANA (Scoala George Calinescu)
733. CIUBOTARU DARIUSII AIPANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)
734. IACOB VICTORII AIPANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)
735. MATA NICOLAEII AIIIPANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)
736. CHIRILA ANDREEAII BIMORARU STELUTA (Scoala nr 1)
737. COZMA ALEXIA NICOLETAII BIMORARU STELUTA (Scoala nr 1)
738. MORARU MARIUS ANTONIOII BIMORARU STELUTA (Scoala nr 1)
739. Andrei Nicoleta TaniaPregatitoareIInv.Rau Cezar (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
740. Ghinita Ioana AlessiaPregatitoareIInv.Rau Cezar (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
741. Dragoi Nicoleta Elena II Inv. Untea-Mare Brandusa Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
742. Panaite TicusorIVIInv. Chelmus Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
743. GANEA FILIPII AIICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)
744. GANEA FILIPII AIICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)
745. PATRICHE RADU-FLORINII AIICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)
746. PATRICHE RADU-FLORINII AIICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)
747. PURCARU ALESIAII AIICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)
748. PURCARU ALESIAII AIICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)
749. Circei PavelI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
750. Circei Robert-NicolasI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
751. Cleanu Petrina CristinaI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
752. Irimia Delia StefaniaI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
753. Irimia Robert GheorghitaI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
754. Petre Gabita-DragosI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
755. Petre Stefania MadalinaI IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
756. Finaru Andreea MadalinaIV IIIGalatanu Gabriela (Scoala Primara nr 3 Scurta)
757. MIHAI DENISA MARIAPregatitoare AIISION ANDREEA ( Gimnaziala Secuieni)
758. TURICEANU IUSTINAPregatitoare BIIRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)
759. GENES IUSTINIANII AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
760. PAVALACHE TEODORAII AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
761. POPA DANIELII AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
762. SILOCHI RARESII AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
763. DIACONU DARIAII BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
764. ARAMA ROXANAIII AIBALAN VIOLETA (Scoala nr 2)
765. SOPRON SASHAIII BIVLASIE ANA (Scoala nr 2)
766. POPA SANZIANAI AIIoja Angela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Turluianu)
767. SPATARU IULIA-ALEXANDRAI AIIoja Angela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Turluianu)
768. Boanca Ioana AndreeaPregatitoare AIAlexe Luminita-Erna (Scoala Gimnaziala Urechesti)
769. Talaba RaduPregatitoare AIAlexe Luminita-Erna (Scoala Gimnaziala Urechesti)
770. GAVITA IULIAII AIDONCA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)
771. LUPAU ALIN GEORGEII AIDONCA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)
772. Fernea AndreiPregatitoare AITirpe Maria - Eva (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)
773. Gordan IannisPregatitoare AIIITirpe Maria - Eva (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)
774. Magdas DavidI AIBrege Elena Viorica (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)
775. Dita LucaI AIIIBrege Elena Viorica (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)
776. Tautan NataliaPregatitoare DIMarian Marcela Gabriela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
777. Tiriteu RazvanPregatitoare DIMarian Marcela Gabriela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
778. Veres CarinaPregatitoare DIMarian Marcela Gabriela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
779. Belenesi AndreiI CIPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
780. Dumuta GeorgeI CIPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
781. Selegean GeorgeI CIPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
782. Halmagean TeodoraII BIDuma Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
783. Nicoara MaraIII AIPintean Brandusa (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
784. Mata AndreiPregatitoareIBUNICA  VALERIA  FLORENTINA   (LICEUL  DE  ARTE)
785. Veres AlexIIBUNICA  VALERIA  FLORENTINA   (LICEUL  DE  ARTE)
786. BAICAN VLADII AICOBE SIMONA (Scoala Gimnaziala Dacia)
787. BADEA EMMAII DIFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)
788. HANES MIHAIII DIFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)
789. LUPSE DRAGOSII DIFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)
790. GAVRILUT ADRIANII EILET LUCIA (Scoala Gimnaziala Dacia)
791. SZABO SARAII EILET LUCIA (Scoala Gimnaziala Dacia)
792. BIRES DARIAPregatitoare CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
793. CRISTEA RARESPregatitoare CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
794. REZ RAULPregatitoare CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
795. VARADI TUDORPregatitoare CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
796. GALATANU LUCAPregatitoare DIIENEI DAVID LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
797. POPA MARAPregatitoare DIIENEI DAVID LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
798. STANCIU ANASTASIAI AIVIDICAN CRISTIANA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
799. BACIU ANDAI BISABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
800. BODEA IULIAI BISABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
801. BURESCU ANAI BISABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
802. CIULEA DIANAI CIFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
803. CORBU CRISTINAI CIFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
804. ENDRES STEFANI CIIIFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
805. INDRIES LUCAII AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
806. MURESAN IULIAII AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
807. PACURAR MIHAIII AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
808. URSU MIRUNAII AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
809. ELES MARKII EIBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
810. FISSEL DAVIDII EIBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
811. MOTOC ROBERTII EIBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
812. Balog LucaIII AIOrban Iuliu Popa Minodora (LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA)
813. Zbarcea PaulIII AIOrban Iuliu Popa Minodora (LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA)
814. BEZERITA RAULPregatitoare AITAMAS AMALIA (C N Petru Rares)
815. MURESAN LIAPregatitoare AITAMAS AMALIA (C N Petru Rares)
816. MURESAN LUCAPregatitoare AITAMAS AMALIA (C N Petru Rares)
817. PASCA ANDREIPregatitoare AITAMAS AMALIA (C N Petru Rares)
818. CINDEA MARIAPregatitoare AIIITAMAS AMALIA (C N Petru Rares)
819. BLIDARU IOANAII AIDOROS IOANA (C N Petru Rares)
820. SASARMAN ADINAII AIDOROS IOANA (C N Petru Rares)
821. ZSIGMOND EDWINAII AIIIDOROS IOANA (C N Petru Rares)
822. RUSU MIHAIII AMDOROS IOANA (C N Petru Rares)
823. SASARMAN GABRIELAIII AICHIS LIDIA (C N Petru Rares)
824. TALOS RAULIII AICHIS LIDIA (C N Petru Rares)
825. DIUGAN RELUIII AIICHIS LIDIA (C N Petru Rares)
826. HITICAS ALICIAIII AIIICHIS LIDIA (C N Petru Rares)
827. PLAIAN IOANAIII AIIICHIS LIDIA (C N Petru Rares)
828. BLIDARU MIHAIIV AITOMOIAGA SINZIANA (C N Petru Rares)
829. VLAD ILINCAIV AITOMOIAGA SINZIANA (C N Petru Rares)
830. Cherhat MihaiPregatitoare BIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
831. Luca LiviuPregatitoare BIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
832. Mateiu SaraPregatitoare BIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
833. Risco LauraPregatitoare BIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
834. Zaborila AlisaPregatitoare BIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
835. Bodiu MirceaPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
836. Cicedea DavidPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
837. Cocian CarlaPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
838. Enyedi IonutPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
839. Macarie AlexandruPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
840. Malinas GabrielPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
841. Mic EmmaPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
842. Termure DenisPregatitoare CICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
843. Bucsa DianaPregatitoare BIIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
844. Dragos RazvanPregatitoare BIIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
845. Morar SebastianPregatitoare BIIRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
846. Florea AlexPregatitoare CIICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
847. Morar EmanuelPregatitoare CIICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
848. Lazar MirunaPregatitoare CIIICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
849. Denes Miruna AntoniaI CIPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
850. Diugan DavidI CIPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
851. Hrisman Bogdan MariusI CIPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
852. Costin Simijdean VladII BISeserman Veturia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
853. Blaga RutIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
854. Buia DariusIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
855. Gheorghiu DaianaIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
856. Lazar CristinaIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
857. Luca DenisIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
858. Lucacean IuliaIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
859. Marga LuizaIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
860. Moldovan IuliaIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
861. Muresan PaulaIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
862. Toderel DavidIII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
863. Cicedea MariaIII BIBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
864. Ciceu AlesiaIII BIBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
865. Ilosvai CiprianIII AIIIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
866. Farcas CristianIII AMMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
867. Czudik SofiaII DIDragonici Garofita (Colegiul National Andrei Muresanu)
868. Negrea DavidII CIToma Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
869. Pop David MihaiIII DIIIRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
870. CATESCU EDUARDII BIGANEA SANDA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
871. Croitor CristinaI AIBindea Rodovica (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
872. URECHE DIANAI BIPirlea Lucretia (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
873. Balota MariaII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
874. Buia MihaelaII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
875. Flamand EmanuelII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
876. Hadarau LuciaII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
877. Hadarau LuciaII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
878. Hoza AlinaII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
879. Luchi AdrianII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
880. Pui DanielII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
881. Rebrisorean DanielII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
882. Ursa LauraII CICraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
883. Dumitru SilviaIII BIBerende Elena (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
884. Hoza AugustinaIII BIBerende Elena (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
885. HODOROGA ANA-MARIAIV AILORINTIU ANA-MARIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
886. REBRISOREAN DENISAIV AILORINTIU ANA-MARIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
887. SILAS ELIZAIV AILORINTIU ANA-MARIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
888. Bojor Daniel EmanuelI undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
889. Pop Gabriela MariaI undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
890. Rus Bianca VasilicaI undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
891. Zagrai Denis AdrianI undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
892. Nistor Andrei CozminIII undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
893. Pop GeorgianaIII undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
894. Purcel AndreiIII undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
895. Sandretto MicheleIII undefinedISalvan Olimpia Elena (Mititei)
896. BUSCOI BIANCAPregatitoare AIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
897. GROSARIU ADRIANPregatitoare AIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
898. MOLDOVAN DENISAPregatitoare AIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
899. TALPOS DARIUSPregatitoare AIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
900. BUGA ALICEPregatitoare AIIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
901. BLAGA ROBERTPregatitoare AIIIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
902. GALAN RAZVANPregatitoare AIIIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
903. Bodiu Horatiu DavidI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
904. Burduhos Luana MariaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
905. Buzila Alexandra MariaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
906. Catana Lara SorinaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
907. Greabu EmanuelI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
908. Iliesi Lorena DoinaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
909. Moldovan Ana- MariaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
910. Muresan SebastianI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
911. Spaller Teodora IuliaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
912. Zagrean Tania IoanaI AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
913. Borsa IovianaI BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
914. Crisan IonelaI BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
915. Ilovan NataliaI BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
916. Dradici Catalin GabrielI CIFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
917. Ignat MariaI CIFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
918. Pintea AlexandraI CIFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
919. Pascu ElizaI BIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
920. Hognogi IoanaI AIIIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
921. Hordoan BeatrisI BIIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
922. Strutan AdrianI BIIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
923. Birnbaum Birbon Denisa CatalinaI CIIIFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
924. Geczo Greta MariaI CIIIFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
925. Pop Ana CarinaI AMBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
926. Calus AlexandruIV AITimis Adela Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
927. Ianul Andrei DariusIV AITimis Adela Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
928. Dolha AndreiIII AIpatras fira (Liceul Radu Petrescu)
929. Vlad MariaIII AIpatras fira (Liceul Radu Petrescu)
930. Cotu Denisa BeatricePregatitoare AIIBuzila Sanda (Iacob si Ioachim Muresanu )
931. Ilovan Razvan AndreiPregatitoare AIIBuzila Sanda (Iacob si Ioachim Muresanu )
932. Ani MacedonIII BIIICiuta Adina (Iacob si Ioachim Muresanu )
933. Cristurean CristianPregatitoare AIPetrican Maria (Scoala Gimnaziala Ion Pop Reteganul)
934. Cardan MarianPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
935. Daraban LarisaPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
936. Forogau AlexandruPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
937. Grapini TitusPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
938. Ionas ClaudiuPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
939. Niculai Petru RaulPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
940. Rebrean Daniela AnaPregatitoare BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
941. Lipan SimionPregatitoare BIIIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
942. Bodriheic Darius AlexandruIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
943. Bodriheic DorianaIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
944. Bodriheic EmilianaIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
945. Bureaca Emilian OctavianIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
946. Minastire Andreea MariaIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
947. Popescu Mario EduardIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
948. Rontea Tania AndradaIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
949. Tiolan Simona AntonelaIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
950. Vargotchi Razvan DanielIII AIBodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
951. Cilian Daniela-MariaPregatitoare AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
952. Cilian Daniela-MariaPregatitoare AITelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)
953. Ferchi ioana BeatricePregatitoare AITelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)
954. Telcian Mustoiuc IrinaPregatitoare AITelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)
955. Tirnovan Diana MariaPregatitoare AITelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)
956. Mare StefaniaPregatitoare AMTelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)
957. Font DanielII AIMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)
958. Moldovan DianaII AIMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)
959. Susca MargaretaII AMMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)
960. Bart IoanaIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
961. Curtuius VladIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
962. Moldovan NicoletaIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
963. Monita NataliaIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
964. Rus AndreiIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
965. Rus EricaIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
966. Tinca BogdanIV AIMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
967. Bulz AdinaIV AMMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
968. Rus AndreeaIV AMMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)
969. CORUT NICOLAPregatitoare AIFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
970. POP IANNYSPregatitoare AIFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
971. PASCU COSMINPregatitoare AIIFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
972. ANDRES DARIAPregatitoare AMFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
973. ANDRES RARESPregatitoare AMFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
974. Isip Denisa EmanuelaIIIIMartin Stefania Carmen (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
975. Gaftone Marian IVMSas Alexandra Lavinia (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)
976. MARCUS FLORINAPregatitoare BITAMAS VASILE (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
977. ANDRONESI ADINAPregatitoare DIDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
978. BUGA DENISPregatitoare DIDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
979. GABOR GEORGIANAPregatitoare DIDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
980. MIRON CRISTIANPregatitoare DIDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
981. BUGA CATALINI AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
982. BUIA ANA MARIAI AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
983. STRIMBU BOGDANI CIURECHE MARIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
984. HATOS CATALIN ROBERTI EIBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
985. HIRUTA ILIE IONUTI EIBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
986. MIRON DARIUS SAMUELI EIBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
987. NEAMT ALEXANDRA IOANAI EIBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
988. BUGA SAMUELII AIISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
989. OANEA FLORIN ADRIANII AIISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
990. STRUGARI MAXIMILIANA GABRIELAII AIISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
991. PETRASCU ANAII CIPOP ANUTA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
992. DARABAN SAMUELII DIOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
993. MIHAI AUGUSTINII DIOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
994. RUS DANIELII DIOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
995. AVRAM CRISTINA GABRIELAIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
996. CIRCU STEFANIAIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
997. HIRUTA ALEXIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
998. LAZAR GABRIELIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
999. NEAMT ANCUTAIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1000. PETRASCU FLORINELAIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1001. PETRASCU TRAIANIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1002. TAHIS CRISTIANIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1003. TRUFAN ALEXANDRUIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1004. TRUFAN MARCUSIII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1005. BORGOVAN ALEXANDRAIII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1006. COSTAN CRISTIANIII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1007. LARIONESI STEFANIII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1008. PASCA ALEXANDRAIII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1009. SFRENGEU RARESIII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1010. STRIMBU EDWARDIII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1011. LAZAR GIULIAIII EICALIN LEONORA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1012. ANI ANTONIAIV BIANI IOANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1013. SORECAU BENIAMINIV BIANI IOANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1014. COSTAN ANDREEAIV CIDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1015. NISTOR ALEXIV CIDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1016. PALAGI CHRISTIAN ANDREIIV CIDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1017. POP IOANAIV CIDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1018. RUSTI MARIAIV CIDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1019. Forai Andreea IoanaII AIRosca Elena (Liceul Tehnologic Tirlisua)
1020. Macovei Ianis Pregatitoare AIIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1021. Muraru DenisaPregatitoare AIIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1022. Agavriloaie MateiPregatitoare BILetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1023. Anghelache DariaPregatitoare BILetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1024. Truscanu TeodoraPregatitoare BILetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1025. Vanzariuc GilbertPregatitoare BILetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1026. Melinte Marius Pregatitoare BIILetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1027. Dulgheriu Iustina- MirunaI BINunvaliler Anca (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1028. Prajinariu NataliaI CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1029. Tolocariu StefaniaI CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1030. APETREI MEDEEA GABRIELAII AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1031. CODAU IOAN SEBASTIAN II AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1032. ONOFRICIUC ALESIO GABRIELII AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1033. RACLARIU ANDREEA II AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1034. UNGUREANU MAYA II AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1035. COLODIUC STEFAN II AIISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1036. MIRT ALEXANDRU STEFAN II AIISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1037. UCANU MARIA III BIAnitei Nina (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1038. Ciobanasu CiprianIII CIIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1039. Dincu Alin TeodorIII CIIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1040. Stefan ClaudiuIII CIIIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1041. Nimigean SofiaIV CIUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1042. Condurache VicentiuIV CIIUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1043. Mateiuc ElizaIV CIIUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1044. Mateiuc ElenaIV CIIIUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)
1045. Aolaritei BogdanI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1046. Buga MateiI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1047. Hritcu AlessiaI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1048. Pelin DariaI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1049. Petrisor ElenaI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1050. Valcu RazvanI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1051. Valcu RazvanI BICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1052. Burlacu SabrinI BIIICojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)
1053. Iftime MarioI EIGreta Cojocariu (Scoala Gimnaziala Nr. 11)
1054. Ananiesei- EmanuelaII AIMunteanu Mihaela- Monica (Scoala Gimnaziala Nr. 11)
1055. Balan AmeliaII AIMunteanu Mihaela- Monica (Scoala Gimnaziala Nr. 11)
1056. Ungureanu Maria- BiancaII AIMunteanu Mihaela- Monica (Scoala Gimnaziala Nr. 11)
1057. TEPELUS MIRELAII DIGindu Zvetlana (Scoala Gimnaziala Nr. 11)
1058. Baloiu KarinaPregatitoare CIIIAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1059. Ciontea SofiaPregatitoare CIIIAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1060. Irimescu RazvanPregatitoare CIIIAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1061. Scutaru BiancaPregatitoare CIIIAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1062. Stoenica MariaPregatitoare CIIIAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1063. CROITORU ANDRAI BIIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1064. PADURARU DELIAI BIIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1065. TUDOSE TOMAI BIIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1066. CRETU DARIA IOANAI CIZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1067. GAVRIL STEFANIAI CIZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1068. POBORONIUC ANA-MARIAI CIZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1069. Fedor Anamaria-BeatriceII CIJulei Daniela (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1070. Ivanov TeodorII CIJulei Daniela (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1071. Popovici SebastianII CIIIJulei Daniela (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1072. COROLIUC ANDREI SEBASTIANIII AIIlas Bianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1073. GHEATAU EMA - ALEXANDRAIII AIIlas Bianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1074. POMPARAU ANAIII AIIlas Bianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1075. SALEH ALI YASMINA - MARIAIII AIIlas Bianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1076. BACIU DEMETRIA ANASTASIAIII BIUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1077. MICU RARESIII BIUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1078. RAUTU COSMINIII BIUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1079. MAICARIU MATTIASIII BIIUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1080. AZAMFIREI SAMUELIII BIIIUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1081. KARAARSLAN ICLAL KEZBANIII BIIIUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1082. IRIMESCU PAUL- LUCIANIII BMUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1083. Alexa LarisaIV BISlabu Panseluta (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1084. Boicu TudorIV BISlabu Panseluta (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1085. Curecheriu DenisaIV BIIISlabu Panseluta (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1086. Robu AndreeaIV BMSlabu Panseluta (Scoala Gimnaziala Nr.10)
1087. APAVALOAIE MIRUNAIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1088. HRAB BOGDANIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1089. LUPASCU TIBERIUIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1090. MIRON TEIAIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1091. MORUZI ALEXISIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1092. OLOERIU MARIAIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1093. RADU ILINCAIII DIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1094. CRETU RADUIII DIIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1095. NECHITA ALEXANDRUIII DIIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1096. ZBUGHIN ALESIAIII DIIHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1097. ARICI IRINAPregatitoare CIAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1098. SCUTARIU TEODOR SEBASTIANPregatitoare CIAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1099. BUDNARU AROSCULESEI ELISAPregatitoare CIIAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1100. SIMIONESCU MATEI ALEXANDRUPregatitoare AIIISavu Licuta (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1101. CHIHAIA IONUTPregatitoare CIIIAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1102. LEUCA ANDREIPregatitoare CIIIAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1103. HUDISTEANU MATEI IOANI AIIGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1104. BONDREA TUDOR NICOLAEI AIIIGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1105. PINTILII IOANA ALEXANDRAI AMGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1106. BOICU DIANAII AIAsiminoaei Maria (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1107. ALUPOAICEI MADALINAPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1108. BADURLA PAULAPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1109. CIMPOI YASMINAPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1110. CRETU CASIANPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1111. PAPAGHIUC PETRONELAPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1112. STEFANICA MIRUNAPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1113. VICLIUC DENISAPregatitoare BIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1114. CARDAS ANDREIPregatitoare BIIIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1115. NANEA MARIANPregatitoare BIIIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1116. SAUCA ANDREIPregatitoare BIIIUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1117. CLIVET DENISA ALEXANDRAII AICRICLEVIT MONICA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1118. GRIGORAS SERGIU RAZVANII AICRICLEVIT MONICA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1119. DUMITRAS IUSTINAII CISACRIERIU MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1120. PATRIU LARISA- MARINELAII CISACRIERIU MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1121. ACSINTE ALEXANDRUIII CIACSINTE ADINA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1122. ACSINTE ALEXANDRUIII CIACSINTE ADINA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1123. Chirila CatalinaIII AIIIPlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1124. Cimpoesu AlexandraIII AIIIPlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1125. Doroftei TudorII AISauca Liliana (Mihail Kogalniceanu)
1126. Papusoi IustinII AIIISauca Liliana (Mihail Kogalniceanu)
1127. Tanase BiancaII AIIISauca Liliana (Mihail Kogalniceanu)
1128. Andries Alexandru StefanIII AIIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)
1129. Ciobanasu TeodorIII AIIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)
1130. Petcu AntonioIII AIIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)
1131. Ionel Alesia IoanaIII AIIIIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)
1132. DUMITRAS ELISAI aIIPOPOVICI ANCA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)
1133. POPOVICI MATEII aIIIPOPOVICI ANCA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)
1134. ACASANDREI ANASTASIAII aIIIIVANCOV GABRIELA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)
1135. BICZIS DEBORAPregatitoare AIPEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)
1136. CIOBANESCU MATEIPregatitoare AIPEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)
1137. CONDURACHE MATEIPregatitoare AIPEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)
1138. FILIMON COSMINPregatitoare AIPEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)
1139. TOFAN DARIAPregatitoare AIPEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)
1140. ANTON DENISAPregatitoare AIPOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)
1141. MIRON ANDREIPregatitoare AIPOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)
1142. APOSTOAIE RAOUL CONSTANTINI AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1143. DUMITRACHE MARIAII CIDRAGOS CRISTINA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1144. PUIU BOGDANIV BIIISTANGACIU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1145. DAN ROBERTII AICristina Burcea (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1146. MIHAILESCU SABINAII AICristina Burcea (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1147. PERTEA MARAII BIPerianu Constanta (Scoala Gimnaziala nr.1)
1148. VICOL CRISTIANII BIPerianu Constanta (Scoala Gimnaziala nr.1)
1149. MOCAN ANDREIII AMDragomirescu Carmen (Scoala Gimnaziala nr.1)
1150. Stefancu RaduI DINica Adriana (Scoala Gimnaziala Nr.5)
1151. JECZA IRENEIV CIIVladu Alina (Scoala Gimnaziala Nr.5)
1152. COJOCARIU RARESII AITOMA IONELA (ion bancila)
1153. Lesu LarisaII CITarachiu Madalina (Liceul de Arte Hariclea Darclee)
1154. Boboc AlexandruIII CIOrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)
1155. Danilov MirunaIII CIOrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)
1156. Turcoiu StefanIII CIOrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)
1157. Garliceanu FlorinaIII CIIIOrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)
1158. Munteanu RuxandraIII CMOrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)
1159. BARBIERU ANDREEAI BIMIHALCESCU LUMINITA (Liceul tehnologic Anghel Saligny)
1160. TUDOR GABRIELI BIMIHALCESCU LUMINITA (Liceul tehnologic Anghel Saligny)
1161. TUDOR GABRIELI BIMIHALCESCU LUMINITA (Liceul tehnologic Anghel Saligny)
1162. Moldoveanu MaraPregatitoare aIIIDragomir Liliana (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)
1163. Popa Iulian StefanPregatitoare aIIIDragomir Liliana (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)
1164. Barbieru Andreea I BIMihalcescu Luminita (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)
1165. Tudor GabrielI BIMihalcescu Luminita (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)
1166. Moldoveanu MaraIII BIDragomir Liliana (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)
1167. Popa Iulian StefanIII BIDragomir Liliana (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)
1168. Bobocea Mihai IoanPregatitoare AIBobocea Daniela (Mihai Viteazul)
1169. Cazan DariaPregatitoare AIBobocea Daniela (Mihai Viteazul)
1170. Dunose DenisaI AIIonescu Aliana (Mihai Viteazul)
1171. Selin StefanI AIIonescu Aliana (Mihai Viteazul)
1172. Copae CristianI BICotet Daniela (Mihai Viteazul)
1173. Ivan MihaelaIII AIPopa Anicuta (Mihai Viteazul)
1174. Baluta EduardIII BIBeiliciu Gabriela (Mihai Viteazul)
1175. Soalca CatalinIII BIBeiliciu Gabriela (Mihai Viteazul)
1176. Ioan RaresIV AIDragan Elena (Mihai Viteazul)
1177. Ionescu VladIV AIDragan Elena (Mihai Viteazul)
1178. CIUTA SILVIAPregatitoare AIToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1179. NEICU LUANAPregatitoare AIToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1180. TANESESCU ADRIENPregatitoare AIToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1181. TUTULAN BEATRICEPregatitoare AIToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1182. TUTULAN IRISPregatitoare AIToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1183. COSTACHE AMALIAPregatitoare AIIIToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1184. COSTIN ANAPregatitoare AMToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1185. ZAINEA CRISTIAN I BINeagu Florinela-Lucia (Scoala Al. I. Cuza)
1186. VLAD TUDOR IOANII BIBlanaru Dorina (Scoala Al. I. Cuza)
1187. CIOROIU CEZARII DIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1188. CIUREA COSMINII DIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1189. SCORTEANU IANAII DIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1190. ARSENE ALEXANDRUII AILiga Liliana (Scoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir)
1191. COSTIN ALEXPregatitoare BIMOISE CARMEN (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1192. BOLDEANU DRAGOSII BILUPU DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1193. HALICI KIANA MARIAII BILUPU DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1194. Paiovici AndreeaI AITaralunga Mirela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
1195. Alexandrou Andreas StefanII CIColt Rodica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
1196. Patrascu Sara JosipaII DIComan Didina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
1197. Chiroi Miruna AndreeaII CIIIColt Rodica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
1198. STRIMBIANU ANDREEAPregatitoare AINicolai Angela Simona (SCOALA GIMNAZIALA DUDESTI)
1199. BURCUS MIHAILPregatitoare BIICIUPERCA LUCIA (Scoala Gimnaziala Viziru)
1200. Cumpata TudorI AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1201. IOnescu Lascar MayaI AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1202. Mihalache AdelinaI AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1203. Popescu RalucaI AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1204. SURUGIU ANDREI ALEXANDRUI BIFILIP IONELA-CRISTINA (C. N. Mihai Eminescu)
1205. Bojica StefanII AIRodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)
1206. Deva VladII AIRodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)
1207. Lazar AndreiII AIRodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)
1208. Motica EduardII AIRodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)
1209. BOLOHAN VLAD TUDORII AIConstantin Mirela (CE Lauder-Reut)
1210. CONONOV MATEIII AIConstantin Mirela (CE Lauder-Reut)
1211. ROSU INGRID MEDEEAII AMConstantin Mirela (CE Lauder-Reut)
1212. Ujeniuc BiancaIII BIFelicia Enache (Colegiul National de Muzica George Enescu)
1213. CALINOVSCHI ELIZAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1214. GAGIU SARAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1215. LACHE DIANAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1216. MANTA ANDREII BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1217. MAZILU ALBERTI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1218. MUNTEANU RARESI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1219. NEDELEA MELISSAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1220. NEN IOANAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1221. ONOFREICIUC ANTONIAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1222. RADU STEFANI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1223. TALPALARIU MARAI BITOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)
1224. Burlan SoniaII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1225. Cachita DragosII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1226. Dumitru Ioana AnastasiaII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1227. Ilies SaraII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1228. Ispir FlaviaII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1229. Nica DenisaII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1230. Stoian SofiaII BITerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)
1231. DIACONU IANISPregatitoare AIPARGA SILVIA (Gimnaziala Nr 31)
1232. TUDORA ANAPregatitoare AIPARGA SILVIA (Gimnaziala Nr 31)
1233. CASANDROIU ANTONIAPregatitoare BICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1234. LUNGU BIANCAPregatitoare BICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1235. NEACSU MIRUNAPregatitoare BICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1236. PETRICA ALEXANDRAPregatitoare BICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1237. SAVA PATRICIAPregatitoare BICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1238. TINTEA ALESIAPregatitoare BICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1239. CONSTANTINESCU SEBASTIANPregatitoare CICONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)
1240. GUTU TEOFILPregatitoare CICONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)
1241. VERZIU ALEXANDRAPregatitoare CICONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)
1242. VOICULESCU STEFANIAPregatitoare CICONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)
1243. BOICESCU NICOLASPregatitoare BIICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1244. BORCEA ANA MARIAPregatitoare BIICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1245. CHELARU MATEIPregatitoare BIICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1246. GONT ALEXIAPregatitoare BIICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1247. NEACSU ALEXANDRAPregatitoare BIICARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)
1248. BAICU MARIAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1249. BRATU MATEII AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1250. COJOCARIU ANAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1251. DINU ROBERTAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1252. DRAGAN BOGDANI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1253. GOTHARD ALEXANDRUI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1254. ION STEFANI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1255. IORDACHE ALEXIA ANDREEAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1256. JOITA TEODORI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1257. MIHAI KARINAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1258. NISTOR SEBASTIANI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1259. POPA STEFANIAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1260. POPESCU IUSTINI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1261. RUSSU ALEXANDRAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1262. SERBAN DENISAI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1263. STOICESCU ADIELI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1264. VASILESCU ALEXANDRUI AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1265. ANDREICUT EVAI BIVISAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1266. MOCANU BEATRICEI BIVISAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1267. ACHIM IOANAI CINICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)
1268. BADEA ARINAI CINICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)
1269. DUMITRU ANDREII CINICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)
1270. EREMIA MARIAI CINICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)
1271. GROPARU MARIAI CINICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)
1272. TIMARU IOANAI CINICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)
1273. MIREA RAZVANI BIIVISAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1274. MOCANU DAVIDI BIIVISAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1275. PANAIT ALEXANDRAII CIDEACONU EMILIANA (Gimnaziala Nr 31)
1276. TANASE CRISTIANAII CIIIDEACONU EMILIANA (Gimnaziala Nr 31)
1277. ARHIP DARIA ALEXANDRAI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1278. CIRCIUMARU ALEXANDRU RADUI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1279. CIRSTEA MARIAI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1280. GAINA EDUARD ANDREII BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1281. GEMANARU MATEI STEFANI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1282. GHEORGHE MIHAI FLORINI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1283. GHETU MIHAI ANTONI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1284. ILIE SERBAN CRISTIANI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1285. LUPU ANDREII BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1286. MORARU VLADI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1287. POPA IRINA ECATERINAI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1288. PREDA MATHIAS ANDREII BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1289. RACEANU ALEXANDRUI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1290. STOICA CRISTIANI BICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1291. BERCEA ILEANAI CImihai florica (Hamburg Sc 195)
1292. OPREA RADU STEFANI CImihai florica (Hamburg Sc 195)
1293. SANDULACHE KARINA ANDREEAI CImihai florica (Hamburg Sc 195)
1294. Latea MilenaI OISmuleac Gabriela Iuliana (Hamburg Sc 195)
1295. HETRIUC MATEII BIICANEPESCU MARIANA (Hamburg Sc 195)
1296. Apreotesei TeodoraI JIIChivu Andreea (Hamburg Sc 195)
1297. Chifor SaraII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1298. Croitoru SanzianaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1299. Dumitrescu SofiaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1300. Ionescu TominaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1301. Marin DavidII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1302. Neagu TomaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1303. Paslaru TaisiaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1304. Pralea AlexandruII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1305. Romascu IuliaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1306. Rosu SimonaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1307. Stefanescu CristianII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1308. Tabacaru AlexandraII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1309. Turtoi MariaII AIFrujina Aida (Hamburg Sc 195)
1310. Alecu Vanessa MariaII DIStroia Ionela (Hamburg Sc 195)
1311. Serban Alexandru CristianII GIPop Gabriela (Hamburg Sc 195)
1312. Stan Teodora MariaII IICretu Mirela (Hamburg Sc 195)
1313. Constantinescu Theodora AndreeaIII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1314. Dobrin DavidIII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1315. Dobromir Vlad AndreiIII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1316. Gansac MirceaIII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1317. Popescu BogdanIII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1318. Spataru Vlad AndreiIII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1319. Diaconescu MariaIV AIBarac Mariana (Hamburg Sc 195)
1320. Mosul TudorIV AIBarac Mariana (Hamburg Sc 195)
1321. Nicola VictorIV AIBarac Mariana (Hamburg Sc 195)
1322. Varban AlexandruIV AIBarac Mariana (Hamburg Sc 195)
1323. Tudose SerbanIV DIBarbu Sorina (Hamburg Sc 195)
1324. Mihai LuciaPregatitoare CILungu Marlena (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1325. Virvaroiu AnaPregatitoare CILungu Marlena (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1326. Damian MirunaI AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1327. Macarascu FilipI AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1328. Nastase TudorI AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1329. Nica AndreeaI AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1330. Abraham StefanI BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1331. Csisser BrianaI BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1332. Gatea SophiaI BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1333. Ghita RobertI BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1334. Netcu ArminaI BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1335. Bratu DavidII AIJilaveanu Maria Ana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1336. Grigoras IlincaIII AIIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1337. Nita MariusIII AIIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1338. Rusu StefanIII AIIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1339. Sandulescu TudorIII AIIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1340. Sava AndreiIII AIIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1341. Ioan TudorIII AIIIIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1342. Marmureanu LauraIV BIJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1343. Cemartan NicolaeIV BIIIJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1344. Aldea Maria-AntoniaPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1345. Calin Bogdan-GabrielPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1346. Chiritoiu VladimirPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1347. Constantinescu Eric-AlexandruPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1348. Momanu Alexandra-MariaPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1349. Sola AnastasiaPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1350. Sola EcaterinaPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1351. Stoicescu CatincaPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1352. Stoicescu SmarandaPregatitoare BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1353. Olaru RazvanII AIPatru Monica (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1354. LICA TUDORII BIMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1355. VOICU KIRALINAII BIMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1356. Cosma TudorII CIAndrei Mirela (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1357. Babes AndreiIII CINegoita Irina (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1358. Al Yahya HadyIV AIIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1359. Ceornolet Denis CristianIV AIIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1360. Enache Vlad AlexandruIV AIIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1361. Plugaru Ioan alexandruIV AIIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1362. Sichitiu Iana AlexandraIV AIIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1363. COSTEA MATEIII AICristina Rusu (Liceul Teoretic Dante Alighieri )
1364. GHEORGHIU ANDREIII AICristina Rusu (Liceul Teoretic Dante Alighieri )
1365. MIRESCU VICTORII AICristina Rusu (Liceul Teoretic Dante Alighieri )
1366. STOICA MIHAIII AICristina Rusu (Liceul Teoretic Dante Alighieri )
1367. Lospa TamaraII CISerban Raluca Andreea (Liceul Teoretic Dante Alighieri )
1368. Manguci Luca GeorgeII CISerban Raluca Andreea (Liceul Teoretic Dante Alighieri )
1369. Manolache RalucaPregatitoare BIMosteanu Florenta (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1370. Tudor TeodoraPregatitoare BIMosteanu Florenta (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1371. Vintila AndraPregatitoare BIIMosteanu Florenta (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1372. Nedelcu GabrielII AIRamona Voicescu (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1373. Mocanu CalinIV BIIIDragan Dana (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1374. BERBECARIU MARK CONSTANTINPregatitoare DIhutanu alma (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1375. MAITA FELIXPregatitoare DIhutanu alma (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1376. PALOS VLADIMIR DANIELPregatitoare DIhutanu alma (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1377. Moraru David NicolaeI DIComan Georgiana (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1378. GRIGORE RADU ANDREIII BINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1379. MANOLEA RARES DANIEL ANDREIII BINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1380. STAN DANNAYII BINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1381. STEFAN DOINA MARIAII BIINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1382. STOICA MARIA ALEXANDRAII BMNECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1383. HRISTESCU MARIA SARAI AITOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)
1384. LAZARESCU ALEXANDRUI AITOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)
1385. NICULAE MARIA TEODORAI AITOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)
1386. NITULESCU DARIA IOANAI AITOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)
1387. NICULESCU ANA SOFIAI AIIITOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)
1388. CATA FLORINI AISERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)
1389. GLINISCHI TEODORAI AISERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)
1390. IOSIF RARESI AISERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)
1391. MALIN ANASTASIAI AISERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)
1392. GRIGORIU VICTORI AIIISERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)
1393. MUSCELEANU MARAI AIIISERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)
1394. DAIAN TUDOR MARIUSPregatitoare BIGHEORGHE NARCITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1395. GHEORGHE YANNIS MIHAIPregatitoare CIRENTEA CARMEN (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1396. KIRIMEAKA ADONIS MARIOPregatitoare DIGHEORGHE MARGARETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1397. TRACHE ANDREI ALEXANDRUPregatitoare DIGHEORGHE MARGARETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1398. FIRAN ELENA ROXANAPregatitoare BIIGHEORGHE NARCITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1399. RAC ANDREIPregatitoare AIIIROTARU AMALIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1400. STATE IONUT ALEXANDRUPregatitoare DIIIGHEORGHE MARGARETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1401. BODE TUDORI AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1402. IONESCU LORENAI AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1403. RADUICA EVA IOANAI AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1404. CONSTANTIN ROBERT MIHAII BIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1405. GAE MIHAI CALINI BIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1406. RADAN COSMIN TIBERIUI BIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1407. ISTRATE SOFIAI BIIIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1408. COMAN ANDREIII AIDRAGU PATRICIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1409. POPESCU ALEXIA IOANAII BIOBARSE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1410. TROIE OCTAVIAN ANTONIUII CIZEGHERU LIVIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1411. VOICU MIHAIIII AIPreda Iulia (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1412. GHEORGHIU VLADIII BMGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1413. BURLACU TUDORPregatitoare AIBarlan Iulia (Scoala Cezar Bolliac)
1414. GHEORGHIU ANDREIPregatitoare AIBarlan Iulia (Scoala Cezar Bolliac)
1415. BELAUS MATEIPregatitoare BIPetre Melinte Catalina (Scoala Cezar Bolliac)
1416. CARASEL ANDRIAPregatitoare BIPetre Melinte Catalina (Scoala Cezar Bolliac)
1417. Gheorghe Mihnea BogdanI BIStaicu Geanina (Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu)
1418. CALISTRU YASMINPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1419. CROITORU ROBERTPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1420. STANCU ANDREEAPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1421. TOMA EMANUELPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1422. BADET LIDIAPregatitoare AIIIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1423. Ion Mihail OctavianI IMihaela Mariana  David (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1424. GAVRILITA LUCAI AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1425. ION MIHAIL OCTAVIANI AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1426. MICULA PETRUI AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1427. STANESCU PAVELI AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1428. VICOL DANIELI BIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1429. BORTAN ALEXII AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1430. DUMITRIU STEFANII AIRamona Mara Pisoiu (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1431. MATEI IOANAII AIRamona Mara Pisoiu (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1432. MOCANU STEFANIA ARIANAII AIBARBU MARIA (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1433. NECULA IRINA CATINCAII AIBARBU MARIA (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1434. PATRASCU IULIAII AIIIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1435. Luceanu DariusPregatitoare AITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1436. Topuzaru Roxana StefaniaPregatitoare AITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1437. Gucianu AnnaPregatitoare BIBataus Cornelia (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1438. Calugaru Elena DariaPregatitoare AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1439. Dinca Milan AlexandruPregatitoare AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1440. Georgescu Maria AdnanaPregatitoare AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1441. Gurgui Eva MariaPregatitoare AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1442. Petrica Mihnea StefanPregatitoare AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1443. Zamfirescu VladPregatitoare AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1444. Bratu Albert CristianPregatitoare AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1445. Calin Adrian StefanPregatitoare AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1446. Ciurea StefanPregatitoare AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1447. Margarint Kevin AndreiPregatitoare AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1448. Nae Luca AlexandruPregatitoare AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1449. Panait Vladimir AndreiPregatitoare AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1450. Cocea Adelina NicolePregatitoare AMTuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1451. Robu Alexandra MariaPregatitoare AMTuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1452. BEM MARIAI AINechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1453. NICU ANDREII AINechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1454. POP SANZIANAI AINechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1455. SCARLAT RARESI AINechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1456. Icriverzi AndreiI CIPopescu Nela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1457. Manea MariaI CIPopescu Nela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1458. Bacanu MedeeaI CIIPopescu Nela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1459. BADUNA IANISII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1460. CONSTANTINESCU CEZARAII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1461. GEORGESCU LUCAII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1462. GHEORGHE EDUARTII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1463. ISAC LUCAII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1464. MIRON THEODORII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1465. NEGRE BRIANAII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1466. PALII ROBERTII DIILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1467. Rahman AminurII GIVISAN MIOARA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1468. CAUTIS DARIAPregatitoare BIRaducanu Florentina (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1469. MIRCEA IUSTIN Pregatitoare BIRaducanu Florentina (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1470. POPA IARINAPregatitoare BIRaducanu Florentina (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1471. CORCIOVEANU IRINAI BISANDU IOANA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1472. GOLOGAN ATHENAI BISANDU IOANA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1473. Atanasiu MariaII AIPotorac Silvia (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1474. Porojan AlessiaII AIPotorac Silvia (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1475. Belaconi AndreiPregatitoare AINitu Maerean Livia (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1476. Nagoda Vlad AlexandruPregatitoare AINitu Maerean Livia (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1477. Negoita AlexiaPregatitoare AINitu Maerean Livia (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1478. Banesaru Razvan MarianPregatitoare EIAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1479. Capraru Andrei CatalinPregatitoare EIAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1480. Mitrin MateiPregatitoare EIAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1481. Spalatelu Andrei RaulPregatitoare EIAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1482. Stoicescu Eduard AndreiPregatitoare EIAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1483. CUCU STEFANPregatitoare DIIIBANICA IULIANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1484. STOIAN IOANAI AIURCAN ROZICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1485. OPREA IVONAI BIMIU FLORICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1486. BUICA ILINCAI EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1487. CALARASU ANCAI EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1488. DUMITRU ANAI EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1489. ISPAS NICHOLASI EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1490. PAUNA ANASTASIAI EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1491. Olaru-Frumosu George Emanuel IIITaranu Mirela (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1492. BOBOC GEORGE ANDREIII BITARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1493. GHEORGHIU REBECAII BITARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1494. JILAVU ALEXANDRU GABRIELII BITARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1495. Zlota Matei IIIIRopota Maria (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1496. BELET CRISTIANIII AIROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1497. ENACHE MARIAIII AIROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1498. ROSU MIHNEAIII AIROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1499. SOARE BOGDANIII AIROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1500. CRAINIC THEODORIII CIZELDEA LAVINIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1501. MATARA ADRIANAIII BMLUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1502. RAICIU DAVIDIII BMLUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1503. Banoiu SophiaI AIMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)
1504. Gogonea RuxandraI AIMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)
1505. Ionescu MariaI AIMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)
1506. Toma VictorI AIMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)
1507. Vincze LucaI AIMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)
1508. BULULETE MARIAPregatitoare AIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1509. SAVIN PETRAPregatitoare AIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1510. ADAMESCU MAIAPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1511. Barbu MateiPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1512. Calin TudorPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1513. DONA CLARAPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1514. Enescu MateiPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1515. Ghitulescu NataliePregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1516. Guta NataliaPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1517. IONESCU ADELINAPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1518. Ionescu OliviaPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1519. MIHAILESCU STEFANIAPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1520. NICULESCU BOGDANPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1521. POPESCU-ILIONIU DIANAPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1522. Puiu ZoePregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1523. PUNGA VICTORPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1524. Radulescu Alexandra Pregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1525. Rosu LarisaPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1526. STEFANESCU FILIPPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1527. STEFANESCU FILIPPregatitoare CPICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1528. Stoinea DianaPregatitoare CPIStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1529. DUCA LARAPregatitoare CPIICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1530. MIHAI THEODORPregatitoare CPIICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1531. CHENDI NATALIEPregatitoare CPIIICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1532. TURCU MIHALISPregatitoare CPIIICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1533. Cazacu EvaI BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1534. Codreanu AlexandraI BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1535. David DanielI BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1536. Tihon AnaI BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1537. Unguru RaresI BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1538. Voicu AlexiaI BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1539. Gugosa MihaiII AIEnciu Eugenia (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1540. Anghel LauraIII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1541. Balan VladIII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1542. GOLIC VICTORIII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1543. Niculescu MateiIII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1544. Prelipcean AlexandraIII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1545. Savin MarthaIII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1546. MICU ILINCAIII BIOncescu Carmen (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1547. OPREA MARIAIII BIOncescu Carmen (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1548. STANICA ALEXANDRAIII BIOncescu Carmen (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1549. FABIAN CHILOM ALESIAIII BIIIOncescu Carmen (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1550. HARALAMBIE ALEXANDRUIII BIIIOncescu Carmen (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1551. Bonca Andra TeodoraIV CIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1552. Chivu Andreea AnaIV CIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1553. Lup Andrei MihaiIV CIIIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1554. Tenu Carla Maria LuciaIV CIIIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1555. TUDOR STEFANI BIBUDA LIVIA (Scoala Gimnaziala Iancului)
1556. BECA SOPHIAI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1557. BONCA ANDREII AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1558. DICA DELIAI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1559. GHEORGHE SARAI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1560. MOISESCU MATEII AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1561. RISTICI TUDORI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1562. SERBAN MAXI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1563. TITU RADUI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1564. VASILIU SEBASTIANI AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1565. Bonca Andra TeodoraIV CIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1566. Chivu Andreea AnaIV CIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1567. Lup Andrei MihaiIV CIIIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1568. Tenu Carla Maria LuciaIV CIIIIonita Mariana (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)
1569. Ghita Vlad StefanPregatitoare CIChirica Lucretia Diana (Scoala Gimnaziala Leonardo Da Vinci)
1570. BOBIRNAC MARIA ISABELLAI EIPOPESCU ARIANNA (Scoala Gimnaziala Leonardo Da Vinci)
1571. Apostolescu MariaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1572. Badescu LorenaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1573. Bohaltea ArianaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1574. Calarasu AlexandruPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1575. Citaru IuliaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1576. Condrut RaduPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1577. Cristea ElisaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1578. Dumitru DariaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1579. Gulie AntoniaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1580. Lixandru DanielPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1581. Martin AriannePregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1582. Oancea TeodorPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1583. Popescu InaPregatitoare BICatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1584. Badea AntoniaPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1585. Cimpoaca AndreeaPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1586. Cristea TeodorPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1587. Eftime RaresPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1588. Meterca TeodorPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1589. Niculescu MirceaPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1590. Paraschiv DragosPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1591. Sepilov CristianPregatitoare CIDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1592. Tascau NathaliaI BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1593. Constantinescu DianaI CISasu Ana (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1594. Englert Sofia MariaI DIManciulea Mihaela (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1595. Iordache FlorinI BIICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1596. Groseanu AlessiaII DINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1597. Istrate CarinaII DINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1598. Scarlatescu RianaII DINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1599. Grama Dragos AdrianIV CIGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1600. Mirita Rares IonutIV CIGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1601. Argeseanu TimeeaPregatitoare IDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1602. Cambera LarisaPregatitoare IDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1603. Bercariu CarinaPregatitoare IIIDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1604. Popescu DariusPregatitoare IIIDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1605. Stoian NicolasPregatitoare IIIDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1606. Birtalan VladPregatitoare MCristina Despescu (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1607. Iane RaduPregatitoare MDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1608. Popescu Daria Pregatitoare MDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1609. Singureanu DominikPregatitoare MDespescu Cristina (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)
1610. TIU DENIS STEFANII DIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu)
1611. BALAUREA CHIRILOV DOMINICPregatitoare AIVASILE ANGELA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1612. GHEORGHE ANDREIPregatitoare AIVASILE ANGELA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1613. IONEL ANAPregatitoare AIVASILE ANGELA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1614. MAZILU ERICPregatitoare AIVASILE ANGELA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1615. VOINEA ANDREI ALEXANDRUPregatitoare AIVASILE ANGELA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1616. Lazar MariaPregatitoare BIZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)
1617. Necea DorotheaPregatitoare BIZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)
1618. Porojan AlessiaPregatitoare BIZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)
1619. Barbu AndreeaPregatitoare CISandu Andreea (Scoala Gimnaziala nr 113)
1620. Birlog SofiaPregatitoare CISandu Andreea (Scoala Gimnaziala nr 113)
1621. CIOBANU EDUARDPregatitoare CISANDU ANDREEA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1622. Mihai CristianPregatitoare CISandu Andreea (Scoala Gimnaziala nr 113)
1623. Mirestean VanessaPregatitoare CISandu Andreea (Scoala Gimnaziala nr 113)
1624. Paun DavidPregatitoare CISandu Andreea (Scoala Gimnaziala nr 113)
1625. Dinu AlexandruI CICalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1626. Enache BogdanI CICalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1627. Ivanov AlexandraI CICalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1628. Manea TudorI CICalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1629. Popa StefanI CICalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1630. Radu AlinaII AICindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)
1631. Suta IoanaII AICindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)
1632. Danila BiancaII DIZAMFIR NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1633. Mocanu AndreiII DIZAMFIR NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1634. Nastasa AndreeaII DIZAMFIR NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1635. Samoil Kalambayi SofiaII DIZAMFIR NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1636. Todica MariaII DIZAMFIR NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1637. Dendea DariaIII AIDihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)
1638. Serbanoiu DianaIII AIDihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)
1639. Cautis VictorIII AIIIDihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)
1640. Ilinca AndreeaIII AIIIDihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)
1641. Grigore DavidIV AIIStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)
1642. Geamanu ConstantinIV AMStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)
1643. Gheorghe AnaIV AMStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)
1644. Cristescu OctavianIV DMMitu Antoaneta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1645. Ene SiminaIV DMMitu Antoaneta (Scoala Gimnaziala nr 113)
1646. Ghenea AlexandruPregatitoare DICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1647. Gherghe MaraPregatitoare DICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1648. Mariut EduardPregatitoare DICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1649. Seceleanu MateiPregatitoare DICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1650. Tudori VictorPregatitoare DICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1651. RADULESCU ANDREIPregatitoare GIPUSCAS MARIA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1652. Mocanita InaPregatitoare DIIICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1653. Zavarache EmaPregatitoare DIIICodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)
1654. GHERGHE STEFAN OCTAVIANPregatitoare GIIIPUSCAS MARIA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1655. Chivu Daria MihaelaI AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1656. Nitu Daria AndreeaI AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1657. Simion Andreea CristinaI AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1658. Chivu Alexia ElenaI EIDumitrescu Ecaterina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1659. BADEA STEFANII CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1660. MORARU-BOGDAN OCTAVIANII CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1661. PETCU IASMINAII CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1662. POLACEK ANASTASIAII CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1663. STOICAN DAVIDII CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1664. Iordache AndreiIII DIVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)
1665. Radu BogdanIII DIVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)
1666. Stanculescu IrisPregatitoare BIIBocman Georgiana (Scoala Gimnaziala nr 133)
1667. Barcutean RuxandraI BICristescu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 133)
1668. BERBECARU EMA GABRIELAPregatitoare AICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1669. POPESCU ANA SOFIAPregatitoare AICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1670. TATUCU FILIPPregatitoare DIBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1671. ATIMOFTIOAIE IANIS ANDREIPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1672. CIOLANEL ERIC TUDORPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1673. COMANESCU VLAD CONSTANTINPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1674. ENUCA VICTOR STEFANPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1675. FERENT ROBERTPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1676. MARJAN MATEIPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1677. MOHORA MARIA ECATERINAPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1678. SURDU SOFIAPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1679. TEACA CLARA ANASTASIAPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1680. TODICA MARIA DAFINAPregatitoare EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1681. CARATA ARMAND ALEXANDRUPregatitoare AIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1682. COVALCIUC MIHNAEA ANDREIPregatitoare AIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1683. NEGRU DARA IOANAPregatitoare AIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1684. OANEA DAVID TEODORPregatitoare AIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1685. CIULUVICA ANIA OLGAPregatitoare EIIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1686. TODIA DRAGOS GEORGEPregatitoare EIIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1687. BALANESCU SOFIA MARIAPregatitoare AIIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1688. GAVRILA RAZVANPregatitoare AIIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1689. GIJGAN EUGEN CALINPregatitoare AIIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1690. STOICA ANDREIPregatitoare AIIICARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1691. DUMITRACHE RADU ANDREIPregatitoare AMCARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1692. MOISE RADUPregatitoare AMCARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1693. DIACONU TUDORPregatitoare DMBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1694. CALIAN KARLAI BIDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1695. CARATA ILINCAI BIDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1696. FULEA RADUI BIDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1697. STEMATE ALBERTI BIDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1698. ALDOIU IONUT ALEXANDRUI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1699. BACH CLARA ALEXANDRAI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1700. BARNA SIMONA ELENAI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1701. BENDEAC VLADIMIRI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1702. DANESCU AMALIA MARIAI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1703. IVANOV TUDOR ANDREII DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1704. MUSTACIOSU TRAIANI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1705. NEATA MARA IOANAI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1706. SAVA ALEXANDRUI DISILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1707. VIJOLI TIBERIUI BIIDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1708. TEODOR FILIPI EIIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1709. EMILIAN MATEII BIIIDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1710. CACIULA DIANAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1711. CAPLAN ANNAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1712. CIMPOERU VICTORII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1713. COMANESCU IONII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1714. DIACONESCU IOANII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1715. DIACONESCU MIHNEAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1716. DIMA ALEXANDRUII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1717. FILIP DIANAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1718. IONEL IOANAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1719. IONESCU CRISTIANII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1720. MANDRAGIU MARAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1721. MATEI MARAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1722. PARAIPAN ALEXANDRUII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1723. STAN VLAD RALUCAII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1724. TANASE TUDORII AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1725. ANGHEL BEGANU TUDORII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1726. BABEANU BIANCAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1727. BIRTOI ANDREEAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1728. CEPISCA MARIAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1729. CIOLANEL ALBERTII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1730. CONSTANTINESCU ANNAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1731. DRAGHICI ANDREIII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1732. GANEA ALEXANDRUII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1733. IANCULESCU VLADII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1734. IONESCU MIHNEAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1735. LUNGU ELIZAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1736. MATIES KARAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1737. NEAGU ANISIAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1738. NITU TUDORII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1739. PANTAZESCU ANDREEAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1740. PREOTESCU DAVIDII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1741. PRIBOI IOANAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1742. SAVASTRE LUCAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1743. VOICU MARIAII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1744. IONESCU BIVOLUL ANA MARIAII CIPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1745. LEOVEANU MARTHA ELENAII CIPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1746. POHRIB NICOLASII CIPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1747. SIPOTEANU MARIA ADRIANAII CIPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1748. SLAVNICU IRINA STEFANIAII CIPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1749. ATIMOFTIOAIE SELENAII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1750. BARDAN VICTORIAII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1751. DUMITRESCU RAZVANII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1752. JORASCU ROBERTII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1753. MARZAVAN MIHAIII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1754. MILITARU NICOLAEII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1755. MOISE TUDORII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1756. MUSAT DAVID ADRIANII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1757. MUSAT DAVID SEBASTIANII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1758. NICU EDUARDII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1759. NITA-TUDOR RARESII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1760. PIRVU BIANCAII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1761. STRAUT ANAII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1762. TUTUI TUDORII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1763. ALEXESCU IRISII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1764. ANGHEL MALINAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1765. CIUNTU TIBERIUII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1766. COCA ALEXANDRUII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1767. DOBRE ALEXANDRUII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1768. DOBRE ALEXANDRUII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1769. GRIGORESCU MARAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1770. NICORESCU IOANAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1771. NICU ALEXANDRAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1772. PISLARU TEODORII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1773. RADOI VICTORII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1774. SERBANUT DENISAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1775. VASILE MANUELAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1776. VINTILA ADELINAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1777. VIRLAN SOFIAII EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1778. GUSITA MIHNEA III AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1779. NUTA ILINCAIII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1780. GLAVAN VLADIII BISTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1781. GLAVAN VLADIII BISTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1782. LUPU OZANAIII BISTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1783. TUTA ANDREIIII CIENACHE PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1784. COJOCARU DRAGOSIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1785. IACOBESCU RUXANDRAIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1786. IOSIFESCU SASHAIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1787. JOSANU ALEXANDRUIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1788. MOICEANU DAVIDIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1789. NITA ALEXANDRUIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1790. PATRINOIU MARIAIII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1791. CIOBANU ANDREIIII AIIIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1792. PASCUT ALEXANDRUIII AMMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1793. PAKZAD ALI LUCAIV AIANTON GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1794. PATRANOIU ANDREIIV AIANTON GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1795. DRAGAN ANAIV CICOARNA IULIANA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1796. Butoianu MihaiPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1797. Cumpanasu AlexandruPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1798. Dinca AdaraPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1799. Mihai MarcuPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1800. Opris GloriaPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1801. Piticas TeodoraPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1802. Tincea-Marinescu AndradaPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1803. Vintilescu PavelPregatitoare AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1804. Radulescu DianaPregatitoare AIIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1805. Dumitru Ana MariaI AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1806. Ivan Daria MariaI AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1807. Mot IngridI AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1808. Nastasa Andreea TeodoraI AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1809. Beldie DavidI BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1810. Dinu BiancaI BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1811. Fintescu MaraI BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1812. Bolboceanu DianaPregatitoare AICoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1813. Bunea MarinaPregatitoare AICoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1814. Catrinoiu MariaPregatitoare AICoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1815. Dima RaduPregatitoare AICoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1816. Oprican RaduPregatitoare AICoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1817. Paraschiv HoriaPregatitoare AICoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1818. ABALARU ALEXANDRUPregatitoare BINedelcu Marilena (Scoala Gimnaziala nr 169)
1819. ROMANCENCO MARIAPregatitoare BINedelcu Marilena (Scoala Gimnaziala nr 169)
1820. SIMION ELENAPregatitoare BINedelcu Marilena (Scoala Gimnaziala nr 169)
1821. LUPU RARESPregatitoare DICiurea Maria (Scoala Gimnaziala nr 169)
1822. PISTOL ANDREIPregatitoare DICiurea Maria (Scoala Gimnaziala nr 169)
1823. URSACHE SOFIAPregatitoare DICiurea Maria (Scoala Gimnaziala nr 169)
1824. Curelea DariaI AIPopescu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 169)
1825. GHERASIM OCTAVIAI AIPopescu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 169)
1826. PRISECARU TUDORI AIPopescu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 169)
1827. GHEORGHE MARIAI BICodrea Simona-Carmen (Scoala Gimnaziala nr 169)
1828. Circo MihneaII AIIlie Mirela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1829. GANE STEFANII CIBaican Mariana (Scoala Gimnaziala nr 169)
1830. Demir KarlaII AMIlie Mirela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1831. VLADUCU ANDRADAIII BIMuresan Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 169)
1832. CARUCERIU TEODORAI BIIUGA DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 189)
1833. Danciu AyannaPregatitoare BIGheorghe Roxana (Scoala Gimnaziala nr 190)
1834. Gherghescu EddyPregatitoare BIGheorghe Roxana (Scoala Gimnaziala nr 190)
1835. Taraban MariaPregatitoare BIGheorghe Roxana (Scoala Gimnaziala nr 190)
1836. Anton Darius I ISIDanciu Alina Petruta (Scoala Gimnaziala nr 190)
1837. Murgoci SaraI ISIDanciu Alina Petruta (Scoala Gimnaziala nr 190)
1838. Ciobanu MonicaIII BIVelicu Florica (Scoala Gimnaziala nr 190)
1839. Tavares Alexandre III BIVelicu Florica (Scoala Gimnaziala nr 190)
1840. LUNGOCI DARIAPregatitoare AIMARIANA POPESCU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1841. RADU ALEXIAPregatitoare AIMARIANA POPESCU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1842. CALIN TUDORPregatitoare CISIMONA MAICAN (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1843. NEGRU STEFANPregatitoare CISIMONA MAICAN (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1844. DRAGNE DARIAPregatitoare AIIIMARIANA POPESCU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1845. FRUNZA MATEIPregatitoare AIIIMARIANA POPESCU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1846. SERBAN ANDREEAPregatitoare AIIIMARIANA POPESCU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1847. ALEXE FELICIAI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1848. CIOFOAIA MAYAI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1849. CUCU MATEII AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1850. FABIAN TEODORAI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1851. FLOREA FILIPI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1852. GHEORGHE BIANCAI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1853. LUPU ROBERTI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1854. NEMTEANU MARIAI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1855. PETRE ANDREII AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1856. SIRBU ILINCAI AILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1857. VASILE CEZARAI AIIILILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1858. GABOR IRINAII AIElena Dumitru (Scoala Gimnaziala nr 84)
1859. ENACHE OCTAVIANII CIOana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)
1860. GLODEANU FILIPII CIOana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)
1861. TUDOR MARINAII CIOana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)
1862. CHECEA MAYAPregatitoare BIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1863. GRASU ILINCAPregatitoare BIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1864. ALBU DIANAPregatitoare CILAZARESCU GILDA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1865. CICALA VLADPregatitoare DINASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1866. CIUCHI ANTONIAPregatitoare DINASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1867. MANEA DAVIDPregatitoare DINASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1868. CRISTEA LAURAPregatitoare EIILUC GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1869. DUMITRU MIHAIPregatitoare EIILUC GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1870. IVAN TUDORPregatitoare EIILUC GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1871. LUPU DAVIDPregatitoare BIIIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1872. IVESCU DENISI CIISPAS MIOARA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1873. LIPIANU MARIAI CIISPAS MIOARA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1874. ACHIM MIHAIII AIRADU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)
1875. Bouyela Mitroi DariaII AIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1876. Dobrescu CezaraII AIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1877. Georgescu AlinII AIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1878. Tiron FilipII AIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1879. Varvoreanu AlexiaII AIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1880. Niculescu DariaII AIIIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1881. Roca TheaII AIIIBecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)
1882. BUZOIANU ROBERTPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1883. BUZOIANU ROBERTPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1884. CARLOGEA ANNAISPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1885. DINCA VICTORPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1886. FLORESCU MIRCEAPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1887. IANCU MAYAPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1888. KANIKLI SIBELPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1889. MARAI RADUPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1890. MARDARE ANDREIPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1891. NANU TEODORAPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1892. POPA CATALINPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1893. PREDA MIHAIPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1894. SALCUDEANU MARIAPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1895. SPULBER SONIAPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1896. STERPU DAVIDPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1897. STOICA ADELAPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1898. SUHETZKI EDUARDPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1899. SUHETZKI EDUARDPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1900. TURCULET DAVIDPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1901. URECHE NICOLEPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1902. ZANFIR MATEIPregatitoare BIBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1903. CONSTANTIN ISABELAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1904. DINA DIANAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1905. GHEORGHE CRISTIANPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1906. NICULAE CARINAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1907. NISTOR YANNISPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1908. OLTEANU ALEXIAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1909. OLTEANU ALEXIAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1910. SANDULESCU RALUCAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1911. TOMA ALEXANDRUPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1912. VERIGA ALESSIAPregatitoare DIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1913. MANITA EDUARDPregatitoare DIIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1914. SIMANDAN DELIAPregatitoare DIIPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1915. APOSTOL MARIO-ANDREIII AIANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1916. FILIP STEFAN-TUDORII AIANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1917. GHEORGHE ANA-SANZIANAII AIANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1918. POPESCU ANAII AIANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1919. PRIOTEASA LUCA-STEFANII AIANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )
1920. DINESCU ANAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1921. DRAGAN FABIAN ANDREIPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1922. IONESCU ANDREEA BIANCAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1923. MANICA MARIAN OCTAVIANPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1924. SULUMETE ALICE MARIAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1925. VASILE DIANA VALENTINAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1926. VILAU BIANCA MARIAPregatitoare AIBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1927. MAXINEANU RAMINA MARIAPregatitoare CISIRBU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1928. SAVA PATRIC ANDREIPregatitoare AMBOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1929. NICULAE REBECA GABRIELAI CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1930. NOUR ANA MARIAI CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1931. PETRESCU RADU CRISTIANI CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1932. PIRPILIU ALEXANDRU CIPRIANI CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
1933. JIMENEZ AIMEEPregatitoare BIBADEA LORENA (Scoala Gimnaziala Nr. 178)
1934. Grama StefanPregatitoare BIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1935. Iordache IuliaPregatitoare BIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1936. Nicolae MelaniaPregatitoare BIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1937. Popescu TheeaPregatitoare BIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1938. Badoi Ana GabrielaPregatitoare BIIIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1939. Buzatu ErikaPregatitoare BIIIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1940. Cardasol CristianPregatitoare BIIIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1941. Hudrea DianaPregatitoare BIIIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1942. Lungu TeodoraPregatitoare BIIIVierasu Daniela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1943. Boca Ana MariaII AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1944. Damaschin Maria AlexandraI AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1945. Dumitrache Razvan GabrielI AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1946. Mircea Eva IuliaI AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1947. Muclea Radu AlexandruI AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1948. Ogararu Stefan GeorgeI AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1949. Pirvu Radu AlexandruI AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1950. Banaseanu Andreea AlexandraI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1951. Cazacu Vladimir MihailI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1952. Cherciu Natalia GabirelaI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1953. Elisei Bianca RebecaI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1954. Huidan Ciprian IonutI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1955. Savescu Denis IonutI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1956. Stanciu BogdanI BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1957. Ciltea Andra IulianaI CINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1958. Tanase Ema CristinaI CINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1959. Ailinchi Adrian VasileI BIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1960. Szilaghy Andra StefaniaI BIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1961. Vasile Larisa Maria KarinaI BIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1962. Deliu Maria IoanaI CIINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1963. Vladescu Karina MariaI CIINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1964. Chirca Eduard MarioI AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1965. Manea Natalia MariaI AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1966. Pandelea Elena DanielaI AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1967. Chira Cezar NicholasI BIIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1968. Ivan Bianca ElenaI BIIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1969. Diea Gabriel IulianI CIIINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1970. Simulescu Alexia MihaelaI AMCIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1971. Manafu AlexandruI BMAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1972. BADESCU GIULIA ALEXANDRAII AIADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1973. CARABANEANU MARIO GABRIELII AIADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1974. ILIE ANDREIII AIADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1975. NITA FLAVIA ANDREEAII AIADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1976. RADU ALICE NICOLETAII AIADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1977. TOTEFF MARIO CRISTIANII AIADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1978. Costache NicolasII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1979. Gheorghe AlexiaII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1980. Iordache BogdanII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1981. Lungu RaduII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1982. Marin SebastianII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1983. Oprea AndreiII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1984. Suciu AndreasII BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1985. Gelea MariaII BIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1986. Badea CrinaII BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1987. Grama AlexandruII BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1988. Mircea StefanII BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1989. Samson RebecaII BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1990. Serban MariaII BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1991. Cremenescu IsabellaII BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1992. Dobos RafaelaII BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1993. Maslaev MariaII BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1994. Soare DianaII BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1995. MARIA MARAIV AIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1996. SUCIU PETRUIV AIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1997. TOFAN RARESIV AIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1998. BADOI MARIAIV BIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
1999. BOBARU CRISTIANAIV BIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2000. CHIRCA BIANCAIV BIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2001. CONSTANTINESCU EDUARDIV AIIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2002. GHEORGHE ANTONIAIV AIIIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2003. MISTIRIAN ADRIANAIV AIIIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2004. STEFANESCU ALEXANDRAIV AIIIIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2005. BUSILA EDUARTIV BIIIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2006. FIERARU MARIOIV BIIIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2007. PALADE ALEXANDRAIV BIIIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2008. BALA CRISTIANIV BMBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2009. CONSTANTIN ROBERTIV BMBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2010. Constantinescu ClaudiuII AIDinca Violeta (Scoala Gimnaziala nr. 279)
2011. Matu InesII AIDinca Violeta (Scoala Gimnaziala nr. 279)
2012. BABATA ALEXANDRAII BIHoara Camelia (Scoala Gimnaziala nr. 279)
2013. POPA VLADII BIHoara Camelia (Scoala Gimnaziala nr. 279)
2014. Preda MihneaIII BIBadea Roxana (Scoala Gimnaziala nr. 279)
2015. Baleanu CarinaPregatitoare AIMathias Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr. 6)
2016. VOICU DAVIDPregatitoare AIOPRESCU LEONTINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2017. CALIN ANDREIPregatitoare BIBARBUTA ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2018. COLTUC DARIAPregatitoare BIBARBUTA ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2019. DRAGNEA TIMOTEIPregatitoare BIBARBUTA ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2020. DIACONU YASMINAPregatitoare EIVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2021. IACOB SEBASTIANPregatitoare EIVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2022. TAGANSKI TALPregatitoare EIVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2023. VIDU TUDORPregatitoare EIVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2024. ARAPU MATEOPregatitoare BIIIBARBUTA ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2025. PANAIT LUCAPregatitoare BIIIBARBUTA ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2026. BADOI FILIPI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2027. CAZACU VLADI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2028. CEAUSU CLARAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2029. CONSTANTIN VLADI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2030. IONESCU RALUCAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2031. ISTRATE LAURAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2032. NICOLAIE LUIZAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2033. NITAN DANIELI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2034. SERBU DENISAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2035. TERZI REBECAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2036. VASILOIU ALEXIAI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2037. VISOIU ROSE MARIEI AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2038. BALESCU MARIAI CIFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2039. MENGAZI ALESYAI CIFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2040. MORARU VLAD MIHAII CIFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2041. STEREA IOANA CARINAI CIFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2042. BUJOR DAVIDI AIITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2043. TARASEVICI KATARINAI AIITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2044. MAGUI MIHNEAII AIURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2045. POPA VICTORII AIURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2046. SECARA LIDIAII AIURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2047. BRATU CRISTINAII BIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2048. GAICA MARIAII BIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2049. SARPE MATEIII BIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2050. DEDU ALEXANDRUII CIPANAITESCU LIESS GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2051. DINCA MIRUNAII DIIVAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2052. TANASESCU ROBERTII DIIVAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2053. SIMA TEODORII BIIIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2054. Ciobotaru MihaiIII BILungu Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2055. Sandu AndreiIII BILungu Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2056. AFTODIE IRINA IOANAIV AIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2057. MANOLACHE SEBASTIAN STEFANIV AIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2058. CUPANACHE ANA MARIAIV AIIIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2059. GILCEVESCU DARIA CRISTIANAIV AMMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2060. Serban DanII BIRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)
2061. BADESCU FILIP-BOGDANI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2062. BARCARU VLAD- DARIUSI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2063. BESTEALA ROBERT-STEFANI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2064. CIOCIOANA DAVID-ANDREII BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2065. CIUPITU SOPHIA-MARIAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2066. CONSTANTIN IARINA-IOANAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2067. DARABAN YASMIN-ELENAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2068. DUDAU ADRIAN- CRISTIANI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2069. FLOREA ANDREI-CRISTIANI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2070. GHITA SEBASTIAN-IOANI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2071. ION AMALIA-GEORGIANAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2072. MANOLE ANTONIO-ROBERTI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2073. MARIN CRISTINA-MARIAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2074. MAXIM ELENAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2075. MINZARESCU IORDAN NECTARIEI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2076. MITEA DAVID-GABRIELI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2077. MUSAT ANDREI-CRISTIANI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2078. NEDELCU GEORGE LUCA MATIASI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2079. PACURAR RARES-ANDREII BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2080. PAVEL LARISA MARIAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2081. POPESCU DARIA-IOANAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2082. PRETORIAN ELISABETAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2083. PRETORIAN TAISIAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2084. SANDOI ANDREI-LUCAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2085. STAN DARIA-ELENAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2086. STANCU ALEXANDRU-IONUTI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2087. STOIAN IRINA-IOANAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2088. STOICA ANELIS-GEORGIANAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2089. SURUGIU ANDREI-LUCAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2090. ULIAN MAYA-ALEXANDRAI BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2091. BADEA BRIANAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2092. BRANISTEANU ALEXIAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2093. BUDOIU IOANAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2094. CHIRNOGEANU ADINAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2095. CIORASCU DIANAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2096. CIUPITU DAVIDII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2097. DELEANU ANDREIII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2098. ENACHE ILIEII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2099. GHEORGHIU ANISIAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2100. IORDACHE STEFANII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2101. ISAC MEDEEAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2102. MANZDRANGUNA ADELINAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2103. POPESCU MAIAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2104. POPESCU SEBASTIANII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2105. REDNIC-ACHIM DARIA -MARIAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2106. ROSU LUCAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2107. STANCIU FILIPII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2108. TANASOIU TEODORII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2109. TARANU REBECCAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2110. TIRZIU MIHAIII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2111. ZORCA ELIZAII CICONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2112. DUMITRESCU MARIAIII AIVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2113. DUMITRESCU MARIAIII AIVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2114. STAFIE MARIOIII AIVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2115. TOADER FRANCESCAIII AIVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2116. Dragoescu LucasPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2117. Dragut PetruPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2118. Fulgeanu MaraPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2119. Nadolu KarinaPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2120. Paraschiv AuraPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2121. Pirlogeanu CarinaPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2122. Savin AndreeaPregatitoare AIRadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2123. MANEA ROBERTAPregatitoare CIGOSPODIN SORINA IULIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2124. MOCANU ELENA MIHAELAPregatitoare CIGOSPODIN SORINA IULIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)
2125. Bondrila DariaI GICioraneanu Dana (Scoala gimnaziala nr.56)
2126. Fratila Mihai TheodorI GICioraneanu Dana (Scoala gimnaziala nr.56)
2127. Petrescu DavidI GICioraneanu Dana (Scoala gimnaziala nr.56)
2128. Georgescu Livia MariaII AICocos Barbu Ana (Scoala gimnaziala nr.56)
2129. Pitigoi David MihaiII AICocos Barbu Ana (Scoala gimnaziala nr.56)
2130. Toma Denis GabrielII AICocos Barbu Ana (Scoala gimnaziala nr.56)
2131. Olescu Ovidiu II EIGrigorescu Alexandra (Scoala gimnaziala nr.56)
2132. Ivanescu TeodoraII FISandoiu Laura (Scoala gimnaziala nr.56)
2133. Popa MaurII FISandoiu Laura (Scoala gimnaziala nr.56)
2134. Vraciu LucaII FIIISandoiu Laura (Scoala gimnaziala nr.56)
2135. Ion Ovidiu MihaiIV CIAnton Eugenia (Scoala gimnaziala nr.56)
2136. Georgescu AureliaIV AIIINitu Madalina (Scoala gimnaziala nr.56)
2137. MARTINESCU RADUPregatitoare BICOCOS IULIA (scoala gimnaziala nr.80)
2138. PETREA VICTORPregatitoare BICOCOS IULIA (scoala gimnaziala nr.80)
2139. GEORGESCU RALUCAII AICOSTACHE ELENA (scoala gimnaziala nr.80)
2140. DRAGOMIRESCU ALEXANDRAIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2141. FOALEA VALENTINAIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2142. GHEORGHE RUXANDRAIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2143. MARINESCU DAVIDIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2144. NEGOITA GEORGEIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2145. NICOLAE TEODORIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2146. SPINU CLARA MARIAIII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2147. BOCIOACA CLARAPregatitoare BITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2148. LUPU MAYAPregatitoare BITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2149. MAZARARU SEBASTIANPregatitoare BITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2150. POP MIHAIPregatitoare BITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2151. RAPORTARU CATRINELPregatitoare BITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2152. TANASESCU VICTORIAPregatitoare BITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2153. COREISA PATRICKPregatitoare BIIITANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2154. GRIGORESCU TEODORAPregatitoare BMTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2155. PERIANU THEOPregatitoare BMTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2156. PALADOIU IULIANAI AINICA ALEXANDRA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2157. COMAN OVIDIUI BIGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2158. COSTAN DIANA ANISIAI BIGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2159. OBADA DANIELI BIGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2160. POTRA MARIAI BIGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2161. VRANCEANU TUDORI BIGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2162. CIOFLAN STEFANII BIMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2163. COSTACHE NATALIAII BIMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2164. ELFARRA NAWARII BIMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2165. GIUSCA DRAGOSII BIMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2166. MAICAN TEODORAII BIMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2167. Dragomir Tudor StefanPregatitoare AIAlexandrescu Eliana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2168. Iordache Maria StefaniaPregatitoare AIAlexandrescu Eliana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2169. STANCIU RARESPregatitoare BIConstantinescu Andreea (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2170. Drenea MaraPregatitoare FINicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2171. Haydu VivianaPregatitoare FINicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2172. CONSTANTIN EVELYN MARIAPregatitoare GIENACHE MIRELA DIANA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2173. OLARU RADU GABRIELPregatitoare GIENACHE MIRELA DIANA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2174. STAVRE MATEI GABRIELPregatitoare GIENACHE MIRELA DIANA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2175. DUMITRIU TEODORAPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2176. DUMITRU ALEXANDRUPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2177. GHERGHITA STEFANPregatitoare PCIDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2178. Buciceanu TudorPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2179. Nichitus Petru Pregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2180. Tesloveanu LarisaPregatitoare FIIINicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2181. CALCIU IOANAPregatitoare PCIIIDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2182. Balan NicholasPregatitoare FMNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2183. Popescu VladPregatitoare FMNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2184. Dragomir MirunaII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2185. Iurea TudorII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2186. Negrila AndreiII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2187. Savulescu MaraII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2188. Savulescu NoraII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2189. Stefan AlexandruII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2190. Viespe AlexandruII FIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2191. Constantinescu RuxandraII FIIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2192. Stefan RaresII FIIAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2193. Gheorghe SoniaIII cILubinschy Ramona (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2194. Petrescu StefanIII EIIITudoroiu Luminita (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2195. Gabor SaraIV CISibianu Angela (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2196. Ghita AlessiaIV CISibianu Angela (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2197. Voiu TudorIV CISibianu Angela (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)
2198. Balan RaduPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2199. Bercu MariaPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2200. Ciodarica DavidPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2201. Colac CatalinaPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2202. Constantinescu TudorPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2203. Popa AugustinPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2204. Popa VictorPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2205. Tache StefanPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2206. Truica MateiPregatitoare AIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2207. Bojan IlincaPregatitoare BIIvan Cornelia (Scoala Martisor)
2208. Codreanu TimeeaPregatitoare BIIvan Cornelia (Scoala Martisor)
2209. Alexe RaresPregatitoare AIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2210. Burada MirunaPregatitoare AIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2211. Dinu MaiaPregatitoare AIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2212. Simionescu LarisaPregatitoare AIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2213. Spiridon LucaPregatitoare AIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2214. Vlase CezarPregatitoare BIIIvan Cornelia (Scoala Martisor)
2215. Cinciulescu MariaPregatitoare BMIvan Cornelia (Scoala Martisor)
2216. MILEA STEFANI AIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
2217. Roman StefanII AIBalan Claudia (Scoala Martisor)
2218. Cojocaru AndraII BIIosifescu Liana (Scoala Martisor)
2219. Dinu MariaII BIIosifescu Liana (Scoala Martisor)
2220. SARBU RARESIII AIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2221. IVAN BIANCA MARIAIV BISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2222. NUTA STEFAN ALEXANDRUIV BISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2223. Preda Mario GeorgeII AIStanica Mariana (Scoala Metropolitana ARC)
2224. DEACONESCU MaraI AIJoita Adriana (Scoala nr 142)
2225. GRAMA AndreiII AIStroica Daniela (Scoala nr 142)
2226. DINCA StefaniaII CINitu Andra (Scoala nr 142)
2227. CADAR AndreiII AIIIStroica Daniela (Scoala nr 142)
2228. Corcodel AndreiPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2229. Enache MateiPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2230. Feclistov SaraPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2231. Gherman RenataPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2232. Popa IoanaPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2233. Popescu DavidPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2234. Popescu ErikPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2235. Purice NikolasPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2236. Radu Ana MariaPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2237. Rotaru MirunaPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2238. Tanase LucaPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2239. Voicila AntoniaPregatitoare AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2240. Isaic TudorII BIMagargiu Mirela (Scoala Nr 179)
2241. Ruse VladII BIMagargiu Mirela (Scoala Nr 179)
2242. EDU CEZARPregatitoare BIpetre elena (Scoala nr 197)
2243. MARICA MIHAIPregatitoare BIpetre elena (Scoala nr 197)
2244. AVACARITEI DRAGAN ALEXANDRU MATEIPregatitoare EIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2245. DIACONU MATEI STEFANPregatitoare EIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2246. HONCIUC LUCIAN ANDREIPregatitoare EIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2247. MANOLE ALEXANDRA CRISTINAPregatitoare EIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2248. PETRE DAVID CRISTIANPregatitoare EIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2249. VIRBAN CLAUDIA ANDREEAPregatitoare EIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2250. Bacain CarlaPregatitoare FIVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)
2251. Ciorchina SaraPregatitoare FIVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)
2252. Iamandi DavidPregatitoare FIVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)
2253. Zarna PetruPregatitoare FIVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)
2254. GROSEANU MARAPregatitoare CIIRIZEA MONICA (Scoala nr 197)
2255. LAZARICA MARIAPregatitoare DIIRADUCU OLGA (Scoala nr 197)
2256. MANDU MIHNEAPregatitoare AIIITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2257. MANDU MIHNEAPregatitoare AIIITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2258. NEAGU ANA-MARIAPregatitoare AIIITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2259. PAVEL IOANPregatitoare AIIITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2260. PAVEL IOANPregatitoare AIIITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2261. VLAD EMAPregatitoare AIIITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2262. PISICA THEEA ANTONIAPregatitoare EIIIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2263. STOICA VLAD NICOLAEPregatitoare EIIIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2264. STOICHICI DENISA IOANAPregatitoare EIIIIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)
2265. Mratic LucaPregatitoare FIIIVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)
2266. GHENEA RAZVANPregatitoare AMTUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2267. MITU AYANNA MARIAPregatitoare DMRADUCU OLGA (Scoala nr 197)
2268. Bogdan AnastasiaPregatitoare FMVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)
2269. BECHERU COSTIN ADRIANI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2270. BORCILA ANDREII AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2271. BOTEZATU ANDRA MARIAI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2272. ENE MARIA DARIAI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2273. ICHIM ANA ILEANAI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2274. NITA VLADI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2275. RIZEA IOANAI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2276. STANESCU DAVID GABRIELI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2277. VALOSCHI-NENCESCU YANIS TEODORI AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2278. BRICEAG ADELAI CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2279. MARINCA RADUI CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2280. OPREA TIBERIUI CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2281. STROIE IRINAI CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2282. CIOBOTARASU LUCAI DIBRANZARU FLOAREA (Scoala nr 197)
2283. Buta KarinaI EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2284. Dima AlexandruI EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2285. Luca MariaI EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2286. Tigau AndreiI EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2287. SECRI VICTOR AUGUSTINI FIDOBRE ANGELA (Scoala nr 197)
2288. Mares MateeaI EIIIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2289. Ruscior AndreeaI EIIIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2290. Stanciu SoniaII AISturza Luminita (Scoala nr 197)
2291. Carbunaru Sara DenisaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2292. Costantinescu EvaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2293. Jurca Bianca MariaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2294. Mihai AndreeaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2295. Nacu Bianca MariaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2296. Neacsu Andrei SebastianII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2297. Olaru EricaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2298. Petrisor MariaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2299. Roman AdelinaII BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2300. BABOI TEODORAII CIMITARU MARINA (Scoala nr 197)
2301. BABOI TEODORAII CIMitaru Marina (Scoala nr 197)
2302. HONCIUC ANDRAII DIIORDACHE ELIZA (Scoala nr 197)
2303. MAZILU ALEXANDRUII DIIORDACHE ELIZA (Scoala nr 197)
2304. TUICULESCU SARAII EIIIBughianu Loredana (Scoala nr 197)
2305. DOBRE RADUIV AILIESS WERNER (Scoala nr 197)
2306. Alexandru MedeeaIV DIStanculea Georgeta (Scoala nr 197)
2307. BACIS MIHAIII DIPascu Zina (Scoala nr 206)
2308. BERCEA STEFANIAII DIPascu Zina (Scoala nr 206)
2309. IONITA BIANCAII DIPascu Zina (Scoala nr 206)
2310. POPESCU LUCASII DIPascu Zina (Scoala nr 206)
2311. ONOFREI CATINCAIII DIGeorgescu Monica (Scoala nr 206)
2312. BALAS ERICA MIHAELAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2313. BARBUT ANDREEAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2314. BERDEI ANAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2315. CIOMIZGA MARGARIT IUNIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2316. CRISTESCU LUISA NATALIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2317. DUMITRICA OCTAVIANPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2318. FLORESCU DAVID Pregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2319. IANCU IOANAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2320. ISTRATE ANA MARIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2321. ISTRATE MIRUNA IOANAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2322. LUNGU TANIA MARIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2323. NICULA BIANCA MARIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2324. PETCU DAVID Pregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2325. POSTELNICU MATEIPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2326. RADUCAN RADU STEFANPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2327. RANETE RAZVAN ANDREIPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2328. ROSU GEORGIA DENISAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2329. SORESCU SOFIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2330. VITION DARIUSPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2331. VOICU ANA NATALIAPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2332. ZARNESCU PATRICK IOANPregatitoare AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2333. BRUTARU AYANPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2334. BUSCA MARIAPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2335. DIMA ALEXANDRUPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2336. GIRTAN RADUPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2337. MARINESCU AMELIAPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2338. MILEA DARIAPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2339. TOMA ADELINAPregatitoare BIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2340. BURCEA BEATRICEPregatitoare CIDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)
2341. NEBANCEA AMALIAPregatitoare CIDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)
2342. NEDELCU DIANAPregatitoare CIDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)
2343. PETRE SOFIAPregatitoare CIDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)
2344. VALCEANU BIANCAPregatitoare CIDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)
2345. BALOIU ANDRA SOFIAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2346. BITOI IULIAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2347. DANE DAVID IULIANPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2348. DINU EDUARDPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2349. DINU TEODORA Pregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2350. DRAGAN ANYAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2351. GHEORGHE ALEXIAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2352. ION AMALIAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2353. MANEA MARIOPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2354. MIHAI CHRISTIANPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2355. MOLDOVEANU RADUPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2356. NEGRET ROXANAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2357. NITA MATEIPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2358. RISTEA EVAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2359. ROSIOARA SASHA ANDREIPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2360. TUDORA DAVIDPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2361. UDROIU KARINAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2362. URSESCU ELISABETAPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2363. VLAD STEFANPregatitoare DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2364. ANASTASIU IARINAPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2365. CHIRILOIU KARINAPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2366. ENACHE VLADPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2367. GEORGESCU VLADPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2368. NEGUT DAVIDPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2369. PAVEL TEODORAPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2370. PETRE STEFANPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2371. RIMBU ALEXANDRUPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2372. SOFRONIE TEODORAPregatitoare EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2373. ALEXE LUCAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2374. CACIULAN BIANCAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2375. DUMITRU DARIAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2376. LAZAR DENISAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2377. LEONTE VALERIAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2378. MOLDOVEANU ANDREEAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2379. STANCIULESCU RARESPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2380. STOIAN ALEXIAPregatitoare FIIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)
2381. BOBE LUCASPregatitoare HIVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)
2382. GIRLEANU DANIELPregatitoare HIVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)
2383. NISTOR RARESPregatitoare HIVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)
2384. OANCEA DINUPregatitoare HIVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)
2385. SANDU DENISPregatitoare HIVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)
2386. USURELU ANDREIPregatitoare HIVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)
2387. LAZAR STEFANPregatitoare IIISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)
2388. MIREA ALEXANDRUPregatitoare IIISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)
2389. POPA DANIEL STEFANPregatitoare IIISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)
2390. SURDEANU RARESPregatitoare IIISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)
2391. MIRCEA ISABELAI AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2392. SAVU TEODORAI AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2393. STOIAN TEODORI AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2394. CIUCA CEZARAI BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2395. LUPASCU LARISAI BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2396. MIHUTESCU MAYAI BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2397. STAN DIANAI BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2398. VEZEANU CRISTIANI BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2399. VISINOIU MATEII BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2400. IOAN IRISI CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2401. MARCULESCU MARAI CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2402. GHEORGHE TEODORAI DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2403. TOMA RAULI DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2404. ISAILA ALEXANDRUI EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2405. SERBAN EDUARDI EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2406. TATU MIRUNAI EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2407. TRUSCA IOANAI EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2408. TAGARICI DELIAI EIIIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2409. JALCOVSCHI LUCA MIHAII BMSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2410. Anastasiu IoanaII AIDorina Dinu (Scoala nr 280)
2411. Badeanu Luca-GabrielII AIDorina Dinu (Scoala nr 280)
2412. Cristescu SofiaII AIDorina Dinu (Scoala nr 280)
2413. Mateescu GabrielII AIDorina Dinu (Scoala nr 280)
2414. Ursescu MariaII AIDorina Dinu (Scoala nr 280)
2415. Vlad TeodorII AIDorina Dinu (Scoala nr 280)
2416. COSTEA ELENA ROXANAII DINICOLESCU ANCA (Scoala nr 280)
2417. DIMA RALUCAII DINICOLESCU ANCA (Scoala nr 280)
2418. ALEXE MARIOII FIVRINCEANU VALERICA (Scoala nr 280)
2419. LOGHIN ANDREIII FIVRINCEANU VALERICA (Scoala nr 280)
2420. NEAMTU MATEIII FIVRINCEANU VALERICA (Scoala nr 280)
2421. DINU ANDREEAIV AIVLAD MARA (Scoala nr 280)
2422. GHITESCU COSMINAIV CICOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)
2423. PASCU EMMAPregatitoare BIMACARIE ELENA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2424. ALEXE DANIELPregatitoare DITECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2425. SPANU MATEIPregatitoare GIIPOPESCU SANDA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2426. NEAGU BIANCAPregatitoare DIIITECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2427. PASOL ALEXANDRUPregatitoare GIIIPOPESCU SANDA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2428. DOBRE TEODORAPregatitoare DMTECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2429. CIOLACU ALINAII CISTEFANITA ANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2430. CIUBOTARU SASHAII DISTEFAN DITA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2431. IONICA TUDORII EISTANCIU DANIELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2432. DARIE IOANAIII BITUDORACHE CAMELIA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2433. STAN ANDREIIV AIBURGA CLAUDIA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2434. SANDRU CLEOPATRAPregatitoare BIIIIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)
2435. GARGARITA CATALINII BIEMILIA BRATU (Scoala nr 309)
2436. TALA MIHNEAII BIEMILIA BRATU (Scoala nr 309)
2437. Adam AlexandruPregatitoare AIZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2438. Banu BogdanPregatitoare AIZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2439. Dragusin CalinPregatitoare AIZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2440. Duran LarisaPregatitoare AIZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2441. Gogooasa AndreiPregatitoare AIZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2442. Dumitrescu RaulPregatitoare BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2443. Dumitrescu YannisPregatitoare BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2444. Gata DavidPregatitoare BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2445. Neagu MariaPregatitoare BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2446. Zarcan MariaPregatitoare BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2447. Moldoveanu DianaPregatitoare AMZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2448. Lacatus DariaI AIBucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2449. Merticaru CristianI AIBucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2450. Oprisan BogdanI AIBucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2451. Petrici RaduI AIBucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2452. Surleac AlexiaI AIBucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2453. Jiman DoroteeaI BIConstantin Dana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2454. Timofei EvaI BIConstantin Dana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2455. Ionica FlorinII AIEnache Maria (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2456. Matei AnghelII AIEnache Maria (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2457. Calin SaraII BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2458. Gheorghe CarinaII BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2459. Negoita MaraII BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2460. Negrea CristinaII BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2461. Terpezan CarinaII BILacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2462. Martinovici IoanaIII BISabou Constantina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2463. Movileanu AlexandruIII BISabou Constantina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2464. Vlad AndreiIII CICojocaru Elena (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2465. Enache RobertIII DIDumitru Gabriela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2466. Gheorghe IrisaIII DIDumitru Gabriela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2467. Ciltea SaraIII BMSabou Constantina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)
2468. ION MARAI CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2469. OTOBICU ANDREII CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2470. PLOHI DAN IOANII AIPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
2471. PUTINELU ALEXANDRUII AIPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
2472. BAILESTEANU MARIAII BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2473. CUTIERU STEFANII BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2474. DIACONU CARMENII BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2475. DRUMES ALEXANDRU GABRIEL IONUTII CINICULAE IOANA (Scoala nr 46)
2476. ION DAVID EMANUELII CINICULAE IOANA (Scoala nr 46)
2477. POPISTEANU RARESIV CIGEORGESCU GIANINA (Scoala nr 46)
2478. MORECUT ALEXANDRUI BIIstodor Daniela (Scoala nr 97)
2479. MORECUT ALEXANDRUI BIIstodor Daniela (Scoala nr 97)
2480. MORECUT ALEXANDRUI BIIstodor Daniela (Scoala nr 97)
2481. Luca IrinaI EIPopa Angela (Scoala nr 97)
2482. GAVRILA ANA MARIAII AIMARIA ROBU (Scoala nr 97)
2483. SIMION DARIAII AIMARIA ROBU (Scoala nr 97)
2484. SUNA ANDREIII AIMARIA ROBU (Scoala nr 97)
2485. Lojnita TudorII BICostache Magdalena (Scoala nr 97)
2486. Podeanu MateiII CIBadea Ramona (Scoala nr 97)
2487. Gologan RaresII DICenac Olga (Scoala nr 97)
2488. Mocanu IoanaII FIVacareanu Raluca (Scoala nr 97)
2489. Nedelea DarianII FIVacareanu Raluca (Scoala nr 97)
2490. Stefan IuliaII FIVacareanu Raluca (Scoala nr 97)
2491. Buzgaru BogdanII CIIIBadea Ramona (Scoala nr 97)
2492. Vila AndreiIII BIZanfir Loredana (Scoala nr 97)
2493. Badea LucianIV AIMocanu Stefania (Scoala nr 97)
2494. Mocanu MihaiIV AIMocanu Stefania (Scoala nr 97)
2495. BREZEANU IANISPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2496. BRODEALA SOFIAPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2497. CIOBANU ALEXANDRAPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2498. GEOROCEANU FLAVIAPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2499. MATEI NATALIAPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2500. MIERLITA ALEXANDRUPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2501. MOCANU STEFANPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2502. NICA YANISPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2503. POPA VLADPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2504. STOICA ILEANAPregatitoare AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2505. BRODEALA ANA MARIAIII AIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
2506. BRODEALA ANA MARIAIII AIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2507. CONSTANTN LAURAIII BIPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
2508. GEOROCEANU ANDREIIII BIPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
2509. CORCODEL TEODORAIV C SC. PIA BRAIBURLAN CRISTINA (Scoala nr 99)
2510. AFILIPOAIE MARAPregatitoare BICOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)
2511. MIHAI CATALINPregatitoare BICOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)
2512. MOTOTOLEA RADU MATEIPregatitoare BICOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)
2513. TIRDEA RARES ANDREIPregatitoare BICOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)
2514. VIULET ALEXANDRUPregatitoare FICATALINA GHIOCEL (Scoala Nr. 49)
2515. BIBE IOANAI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2516. BOANTA MARIAI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2517. DOBRIN BIANCAI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2518. DRAGOMIR COSTINI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2519. DRAGOMIRESCU CLARAI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2520. DUMITRACHE LETITIAI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2521. HEBEAN PATRICKI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2522. MARIN ALEXIAI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2523. ROMEGHEA PATRICKI CIMIHAELA RADU (Scoala Nr. 49)
2524. DUMITRESCU LUCA ADRIANI DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2525. MANOLE MAYA ANDREEAI DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2526. STANCIU MATEII DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2527. TOGOE DULCU TUDOR GEORGEI DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2528. LEONTIES CRINA ILINCAII CICATALINA VASILIU (Scoala Nr. 49)
2529. DANCAESCU JESSICAIII BIMADALINA PETRE (Scoala Nr. 49)
2530. GHICA ALEXANDRUIII BIMADALINA PETRE (Scoala Nr. 49)
2531. Buzdruna AlexandruPregatitoare CIChiru Andreea (Scoala Primara King George II)
2532. Baltatanu SoniaPregatitoare CIIChiru Andreea (Scoala Primara King George II)
2533. Coman SofiaPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2534. Costea AnastasiaPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2535. Cretu DariaPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2536. Ionescu DavidPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2537. Lazar MateiPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2538. Merlici CristinaPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2539. Neagu TeodoraPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2540. Soare MarcPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2541. Vatamanu VladPregatitoare AIIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)
2542. Ancateu OctavianPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2543. Bulandra SebastianPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2544. Costache DavidPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2545. Giurca LucaPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2546. Mihai IsabellaPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2547. Pacurar IngridPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2548. Pascadi SaraPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2549. Patru NicolePregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2550. Petcu MateiPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2551. Tataru VictorPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2552. Tudor AndreiPregatitoare BIPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)
2553. Batea AdelinaI AINedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)
2554. Darie IonI AINedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)
2555. Harea LucaI AINedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)
2556. Marginean MateiI AINedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)
2557. Martin SoniaI AINedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)
2558. Savulescu BogdanI AINedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)
2559. Ababi RaduI BISipica Simona (Scoala Primara Teddybar)
2560. Lotreanu MariaI BISipica Simona (Scoala Primara Teddybar)
2561. Orceag SofiaI BISipica Simona (Scoala Primara Teddybar)
2562. Pana RobertI BISipica Simona (Scoala Primara Teddybar)
2563. Patru IonI BISipica Simona (Scoala Primara Teddybar)
2564. Bezer AlexandruII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2565. Boaru RaresII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2566. Carbunaru StefanII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2567. Cibu AidaII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2568. Danciu MateoII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2569. Georgescu VladII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2570. Lovin AlexanderII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2571. Mihaescu RaniII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2572. Niculescu LiviaII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2573. Patrasconiu DarisoII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2574. Zanescu StefanII AIGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)
2575. Boboc DavidII BIScarlat Valentina Georgiana (Scoala Primara Teddybar)
2576. Chinaloglu AlexandrosII BIScarlat Valentina Georgiana (Scoala Primara Teddybar)
2577. Sirbescu StefanII BIScarlat Valentina Georgiana (Scoala Primara Teddybar)
2578. Alexe AlonaIV ITudoroiu Anca (Scoala Primara Teddybar)
2579. Coman GiuliaIV AITudoroiu Anca (Scoala Primara Teddybar)
2580. Lupu AlexandruIV AITudoroiu Anca (Scoala Primara Teddybar)
2581. Tufler StefanPregatitoare AIIICleopatra Mihailescu (Scoala Vasile Alecsandri)
2582. ZOSMER YARONAPregatitoare BIDUMITRESCU LUCICA (Liceul de Arte Margareta Sterian)
2583. STAICU RARES STEFANPregatitoare BIIDUMITRESCU LUCICA (Liceul de Arte Margareta Sterian)
2584. RADULESCU ANDREI DANIELPregatitoare CIASPROIU ANINA SI ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2585. TOMA DARIUS ANDREIPregatitoare CIASPROIU ANINA SI ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2586. TRANDAFIR PATRICIA MAIAPregatitoare CIASPROIU ANINA SI ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2587. GHITA IONUT VALENTINPregatitoare CIIIASPROIU ANINA SI ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2588. VASILE IOANA FLORINAI CIALEXANDRU MARIA SI POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2589. MILEA DENIS GABRIELI DIZAMFIRESCU TATIANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2590. LUCA MATEIII AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2591. VOICILA MARAII AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2592. MIHALASCU ANDRAII BIANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2593. POPA ADELINA IOANAII BIANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2594. Pascu Cristian GeorgeII CIPOPESCU MIHAELA SI PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2595. Virlan-Belinschi Aylin ElenaII CIPOPESCU MIHAELA SI PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2596. NITU ANDREI CATALINII DICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2597. BLIDARU DAVID NICOLAEII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2598. BRINCOVEANU ANDREEA ISABELLEII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2599. DEDU ANAMARIAII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2600. DUMITRACHE ERICA FLORINAII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2601. IONESCU CATALINA CRISTINAII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2602. MANGALEA DENIS MADALIN VALENTINII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2603. MUCICA DENISA ANDREEAII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2604. ROSU STEFANIA GABRIELAII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2605. SAVA RARES FABIANII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2606. SUDITU ANDREI NICOLAEII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2607. SUDITU MIHAELA ALEXIAII DIIICRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2608. APOSTOL PATRICIA ELENAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2609. BUCUR CLARA TEODORAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2610. CIRSTIAN ELENA ALEXANDRAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2611. DRAGAN VALENTINAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2612. GRIGORE ANDREEA MARIAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2613. MERTIC RARES CONSTANTINIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2614. NEDELCU IOANA ILINCAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2615. ROTUNDU MARA ANDREEAIII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2616. OLTEANU ALEXIA MARIAIII AIITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2617. CIUREA ANDREIIII BIIJARCA MARIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2618. Banu DenisaII BIGavaneanu Aurelia (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2619. Bucur RaresII BIGavaneanu Aurelia (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2620. Bucur TeodoraII CIAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2621. Cristea VladII CIAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2622. Irimia EricII CIAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2623. Nechita StefaniaIII AITicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2624. Teodorescu DariaIII AIITicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2625. Chiriac Andreea AlexandraIII AMTicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)
2626. Bunea DariusPregatitoare AIPopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2627. Cacenschi StefanPregatitoare AIPopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2628. Capata DavidPregatitoare AIPopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2629. Ivana RobertaPregatitoare AIPopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2630. Dobre Daniela GeorgianaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2631. Iosif Teodora IoanaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2632. Jipa Antonia GabriellaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2633. Manole Sofia MariaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2634. Mirica Ioana DenisaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2635. Morarasu AlexiaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2636. Nedelcu AlbertPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2637. Olteanu Rebeca MariaPregatitoare CIDRENEA GEORGETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2638. BRATUCU SOFIAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2639. DRAGULIN ALEXIAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2640. IONITA MARIAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2641. NASTASACHE ERICPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2642. POPESCU MIHNEAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2643. TAPU SOFIAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2644. TARITE MARIAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2645. TATULESCU MARIAPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2646. VOINEA MIHAIPregatitoare DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2647. BALEA ERICAPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2648. BOACA VLADPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2649. BRASOVEANU MEDEEAPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2650. DIACONESCU MARIAPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2651. DOBRE BIANCAPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2652. MOLDOVANU MARIAPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2653. SACUIU CARLAPregatitoare EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2654. Ionascu RaulPregatitoare AIIPopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2655. APOSTOL SARAPregatitoare DIIITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2656. TANASE DARIUSPregatitoare DIIITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2657. OPREA MATEIPregatitoare EIIIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2658. GHINEA IOANAI CIAXENTE MIRELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2659. Stanciulescu Ariana I CIIIAXENTE MIRELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2660. Panait Bianca  a II a ICoseru Ana/ Teodor Sanda (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2661. Stoica Adrian   a II a ICoseru Ana/ Teodor Sanda (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2662. Stoica Andrei   a II a ICoseru Ana/ Teodor Sanda (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2663. MIRON RARESII BIMINEA MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2664. STANCU ANA MARIAII BIMINEA MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2665. Balaceanu MaraII CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2666. MERSOIU RAISA ANTONIAII CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2667. NEGOIAS MEDEEAII CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2668. POPESCU IOANAII CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2669. STEFANESCU IZABELAII CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2670. PRICOPIUC MONICAII DIPETRE DUMITRU (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2671. VICOL THEAII DIPETRE DUMITRU (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2672. ZAHARIA PETRUII DIPETRE DUMITRU (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2673. ILINCA RARESII CIIIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2674. Edu AndreiIII CIJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2675. Ion AntonioIII CIJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2676. Iorga AndreiIII CIJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2677. COTRUTA MARIAN - ALEXANDRUIII EIGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2678. AGHEANA CODRUTIII DMMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2679. SANDU DAVID MIHAIPregatitoare BIZECHERU CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2680. SAVA SOFIA MARIAPregatitoare AIICIMPEANU ANCA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2681. SANDU EVA MARIEPregatitoare BIIZECHERU CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2682. UNGUREANU ANDREIPregatitoare BIIZECHERU CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2683. DAVID ANDREEA-BEATRICEPregatitoare CIIIBARBU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2684. Minculescu AnaI BIISTRATOIU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2685. Popescu Stefan AdrianI FIGROZAVU VERONICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2686. NISTOR LUCAII AILUPSAN MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2687. DULEA MARIAII BIBLIDARU DUMITRU STROE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2688. POPESCU ANDREIII BIBLIDARU DUMITRU STROE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2689. ALECSANDRU MAYAII CIALBU DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2690. CIUBOTARU DARAII CIALBU DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2691. NEGOITA IRINAII CIALBU DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2692. BALAN ELIZAII EIPANAITE ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2693. CHIRIC EMANUELAII EIPANAITE ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )
2694. Disca InolaIII AIPopa Adrian Laurentiu (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2695. MARIN ANDRA NICOLETAIV BINAZARU ANISOARA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2696. DUMITRU ANDRA MIHAELAIV DITACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2697. Bacain StefanI aIOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)
2698. Dinu DariaI aIIIOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)
2699. Bicoiu RobertIV aIOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)
2700. Oncel Irina MariaPregatitoare AILazar Mihaela (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)
2701. Serban MirceaPregatitoare AILazar Mihaela (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)
2702. Ivan Luca MihailPregatitoare BIBuzoiu Elena (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)
2703. Chila MihailII BIPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)
2704. Cotici MariaIVICOTICI CRISTINA (LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA)
2705. SINICA EDIII AIVASILE TANTA (Scoala Pietroasele)
2706. Dirdiiac Maria BiancaI AIOprea Oana (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2707. BARUS ROMINA-FLORENTINA-MIHAELAII EIBanulescu Geanina (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2708. COSTIANU ROBERT-VALENTINII EIBanulescu Geanina (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2709. IONITESCU MARIO-DAVIDII EIBANULESCU GEANINA (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2710. TUDOSE ANDI-MIHAILII EIBanulescu Marian-Lucian (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2711. Ciui Christian RobertIII CIDumbravescu Rodica (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2712. Grama Bianca MihaelaIII CIStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2713. Ursachescu Alecsia CristinaIII CIStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2714. Preda Rares AndreiIII CIIIStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2715. Bezea Alessia GeorgianaIV AIHangan Marin (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2716. Anghel Diana AndreeaIV CITurcu Geanina (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2717. Perju Raluca StefaniaIV CITurcu Geanina (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2718. Grigore Romina NicolaIV DIUngureanu Daniela (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2719. Jalba Nelia StefaniaIV DIIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2720. Moise Elena MaraIV DIIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2721. Prodan Alexandra AuroraIV DIIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2722. Sontica Andrei IonutIV DIUngureanu Daniela (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)
2723. MARIN TEODORAPregatitoare AIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2724. PESTRITU MARIANPregatitoare AIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2725. RAILEANU MARINAPregatitoare AIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2726. SARARU ALEXANDRUPregatitoare AIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2727. SARARU DARIAPregatitoare AIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2728. ANGHEL ANDREI MADALINPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2729. CUCU DENISA GABRIELAPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2730. OLARU IRINA ANDREEAPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2731. OLARU PETRU ANDREIPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2732. UNTEA IOANAPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2733. VASILE MIRELAPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2734. VOICU BEATRICE ANDREEAPregatitoare BIOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2735. SELARU ALEXANDRAPregatitoare AIIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2736. CASAPU COSTINPregatitoare AIIIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2737. ANTON ANDRAI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2738. BAZIR MADALINI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2739. COVURLUI ANDRADAI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2740. DINICA DAVIDI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2741. GURITA DENISI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2742. MESCA RARESI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2743. STEFAN MARIAI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2744. TEODORESCU STEFANI AINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2745. SANDU CLAUDIUI AIINECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2746. Baicu IoanaPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2747. Burlacu TeodoraPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2748. Dumitru MihaiPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2749. Ionita DianaPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2750. Manolache AlexPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2751. Moldoveanu NinelPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2752. Popescu MariaPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2753. Talaba AndreeaPregatitoare AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2754. Albu EduardPregatitoare BIChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2755. Oprea AmaliaPregatitoare BIChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2756. APARASCHIVEI MARIAPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2757. COSTIN LARISAPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2758. ENE DAVID IOANPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2759. ICHIMESCU MIRUNAPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2760. MIROIU CONSTANTINPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2761. OPREA DARIAPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2762. PETREA STEFANIAPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2763. POPESCU TEODORPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2764. SOVAILA ALEXANDRAPregatitoare CINeagu Ioana (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2765. Nedeloiu CristianPregatitoare DIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2766. Dinu IoanaPregatitoare AIIISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2767. Grigore TeodorPregatitoare AIIISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2768. Barbu DavidPregatitoare DIIIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2769. Oprea MarioPregatitoare DIIIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2770. Morogan SofiaPregatitoare BMChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2771. Bizadea BorisI AICiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2772. Cernea AlbertI AICiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2773. Cretoiu SebastianI AICiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2774. Popa IoanaI AICiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2775. MORARU STEFANI BIBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2776. POPA ALEXANDRUI BIBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2777. ROTARU ANDREII BIBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2778. TEMELIE YANNISI BIBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2779. ANASTASIU MARIAI cIStanciu Constantina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2780. CRETOIU ANDREEAI CIStanciu Constantina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2781. DAMIAN RARESI CIStanciu Constantina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2782. PORUMB MIHNEAI CIStanciu Constantina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2783. Jantea SerenaI AIIICiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2784. LICA DAVIDI BMBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2785. NEAGU SERGIUI BMBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2786. BASESCU IULIA-CLAUDIAII AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2787. CALDARARU ELENA-TEODORAII AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2788. NOAPTES ALEXANDRA ANDREEAII AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2789. BARA RARESII BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2790. GANESCU ALEXANDRAII BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2791. MOISE RAZVANII BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2792. BRANZEA ANDRADAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2793. DAN BIANCAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2794. DINICA DELIAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2795. FUDULU CRINAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2796. MANAILA MARIAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2797. ROSU MIRUNAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2798. SINCA ELENAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2799. VOICU TATIANAII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2800. CRISTEA DARIAIII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2801. RADU ILINCAIII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2802. SOLOMON ANDRAIII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2803. PIRVU RADIANAIII EIBarticel Mirela Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2804. RADUTA CRISTINAIII AIIIMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2805. TOADER LAVINIAIII AIIIMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2806. CORCODEL ALINIV AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2807. MOROGAN IOANAIV AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2808. RADULESCU RAUL VALENTINIV AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2809. TONI CRISTIANA ANDREEAIV AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2810. TUDOR STEFAN GIANIIV AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2811. CHIRAC FLAVIA - PAULAIV BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2812. LEONTE LEONARDO IOANIV BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2813. POPESCU INGRIDIV BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2814. Anton RazvanIV DIPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2815. Balan SimonaIV DIPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2816. Cretu DimitrisIV DIPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2817. Andronescu Mihai - DariusPregatitoare AIIPlestici Gabriela (Liceul Mathias Hammer)
2818. AVRAM ARABELLA - MADALINAI BIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2819. CRESTESCU ARDELEAN ANIAI BIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2820. MITIDOI GEORGIANA - ALESIAI BIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2821. ON MARKO - ANDREEASI BIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2822. KORSOS DENIS - ANDREII BIIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2823. MICUCI DOMINIK - STEFANI BIIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2824. ANDRAS RAUL - ALEXANDRUI BIIIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2825. BODNARIUC AYAN - ANDREII BIIIKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2826. BODEN ERWIN - MICHAELI BMKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2827. BREBENAR LORELAIIII BIMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2828. POPTELECAN DARIUSIII BIMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2829. COLTO NARCISIII BIIMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2830. TUDOR ARISIII BIIMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2831. CALOTA MARIOIII BIIIMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2832. LAIES ANA-MARIAIV AIPOROINEANU MILORA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)
2833. Arnaut SaraII AIEpure Codruta (Scoala Gimnaziala Borlova )
2834. Minea Fabian Andrei MarianI BIPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2835. Tilca Michelle NaomiI BIPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2836. Voin Andreea LiaI BIIPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2837. Tismanari Miriam DaianaI BIIIPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2838. PAMPU MALINAII AIARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2839. LEPA RARESIII AISURU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2840. MARILA ANAMARIAIII AISURU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
2841. BRABETE DAVID LUKASPregatitoare BIBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)
2842. CHESCU ANDREIPregatitoare BIBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)
2843. OLARU ARIANA ALEXANDRAPregatitoare BIBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)
2844. UNGUREANU ISSABEL MARIAPregatitoare BIBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)
2845. VARGA NATALIA MARIAPregatitoare BIBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)
2846. PLOSCARU ADELINA ELENAPregatitoare BIIIBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)
2847. JIGOREA STEFAN DELIANPregatitoare AIBuliga Oana Loredana (Scoala Gimnaziala Trandafir Cocirla)
2848. Caracas Luca IoanPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2849. Ciolacu Valentina Maria IoanaPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2850. Enache Denisa ElenaPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2851. Enache Dragos StefanPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2852. Gheorghe Karlla Ana-MariaPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2853. Manoliu Theodoros Armand FlorianPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2854. Nastase Denis MarioPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2855. Zota Mihai AlexandruPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2856. Zota Radu GabrielPregatitoare CISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2857. Efrim Sara-AndreeaPregatitoare DIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
2858. Paduraru David-CristianPregatitoare DIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
2859. Varga Raul-GabrielPregatitoare DIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
2860. Costache Alessia-MariaPregatitoare DIIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
2861. Mitrea Andreea-Ana-MariaPregatitoare DIIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
2862. Vratiu Bianca-Ana-MariaPregatitoare DIIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
2863. Cantoneru Octavian MihaiPregatitoare CIIISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2864. Dinu Mihnea GeorgianPregatitoare CIIISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2865. Zota Irina MariaPregatitoare CIIISandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)
2866. Manea IasminaI BIVoicu Gigi (Nicolae Titulescu)
2867. Marin AndraII DIIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
2868. Plange CristinaII DIIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
2869. Tudor Robert GabrielII DIIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
2870. Badica ClaudiuII EIIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)
2871. Ivan RobertII EIIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)
2872. Dinca AmaliaIII BIIvanciu Claudia (Nicolae Titulescu)
2873. Ivan Irina MariaIII CIGhicolescu Genica (Nicolae Titulescu)
2874. Dumitrascu TimeeaIII BIIIIvanciu Claudia (Nicolae Titulescu)
2875. Chihaia AnamariaIV AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
2876. Deacu Antonio IulianIV AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
2877. Dumitrascu Riana ElenaIV AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
2878. Iliuta Andrei ValentinIV CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
2879. Musuroi BogdanIV CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
2880. Stoian AlexandruIV CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
2881. Prodan Robert AlexandruIV DIDeacu Alina-Silvica (Nicolae Titulescu)
2882. GUGU MARIA-MEDEEAPregatitoare AICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2883. OPRAN ANISIA-MARIAPregatitoare AICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2884. PAHONTU MARIA- TEODORAPregatitoare AICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2885. ROTARU MARIA - IUSTINAPregatitoare AICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2886. TOMESCU ADORA - NICOLLEPregatitoare AICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2887. ZMEU DIANA-ANDREEAPregatitoare AIICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2888. DUDA RARES- STEFANPregatitoare AIIICRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )
2889. Andrei Daniela LarisaII AIUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
2890. Caciularu Alexandru NicolaeII AIUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
2891. Cealacu Daria StefaniaII AIUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
2892. Dumitru Iustin FlorianII AIUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
2893. Ungureanu Irina MariaII AIUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
2894. ALIMAN ANDREEAI BIBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)
2895. CONSTANTIN TEODORI BIBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)
2896. PENU GABRIELI BIBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)
2897. Andronea David MacarieIII AIConstantinescu Daniela (Scoala gimnaziala Spiru Haret)
2898. Odaiasu Mara AlexiaIII AIConstantinescu Daniela (Scoala gimnaziala Spiru Haret)
2899. Barbu AlexandraIV BIDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)
2900. Cristea AlexandraIV BIDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)
2901. Preda Briana IoanaIV BIDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)
2902. Tugui Maria ValentinaIV BIIIDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)
2903. Sandea Iancu-IoanII G1ISimona Sacui (Colegiul National George Cosbuc)
2904. DEJEU MARIAIII AIMACARIE ADELA - ANTONELA (Colegiul National Pedagogic Gh. Lazar)
2905. NEGRU ELENAIII AMMACARIE ADELA - ANTONELA (Colegiul National Pedagogic Gh. Lazar)
2906. Luca MagdaI AIAbrudan Iuliu (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2907. Bors PetruI BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2908. Danciu Daniela I BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2909. Morariu- Grigore CosminI BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2910. Radutiu Alessia I BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2911. Rus AnnaI BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2912. Rusan Victor I BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2913. Szabo Ilinca I BIEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)
2914. BOLBOACA ELENA ALICEII AIRamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)
2915. GHIRISAN SERGIU FLORINII AIRamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)
2916. MOLNAR ALEXIA LARISAII AIRamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)
2917. POP LUCA BOGDANII AIRamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)
2918. Groza DavidPregatitoare EIMuncaciu Diana (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2919. Serban AlinPregatitoare EIMuncaciu Diana (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2920. Oprea IrinaPregatitoare FIMuresan Maria (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2921. Mahulea AndraPregatitoare GIIINicolaescu Norina (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2922. Zonga AndreiI AIBrie Simona (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2923. Petrescu AndreiI EISilosi Angela (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2924. Pintea LucaI EISilosi Angela (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2925. Achim MihailII AIAchim Adina (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2926. Duca IanisII AIAchim Adina (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)
2927. GHERGHEL MIHAIII AIIIBARBANTA DORINA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
2928. COSTEA MATEIIII DIITosa Abrudan Adrian (Scoala Gimnaziala Ioan Bob)
2929. Lupsa AndreiI CIPascu Margareta (scoala gimnaziala Ion Creanga)
2930. Rat NataliaI CIPascu Margareta (scoala gimnaziala Ion Creanga)
2931. Chetan RobertPregatitoare BIIIDragan Maria (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2932. Fenesan DeniaI AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2933. Balint MaiaI CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2934. Pop SiminaI CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2935. Todea AlexandruI CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2936. Iosza EduardII AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2937. Iosza EduardII AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
2938. Nemes ClaudiaPregatitoare AIPascalau Ioan Daniel (Scoala Gimnaziala Tureni)
2939. Muntean BogdanIII AIPacurar Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)
2940. Razman EvelinIII AIPacurar Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)
2941. Todea DenisaIII AIPacurar Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)
2942. Vaju StefanIV AIPascalau Ioan Daniel (Scoala Gimnaziala Tureni)
2943. Padurean Bianca AlexiaPregatitoare AITanciu Camelia (Scoala Gimnaziala Viisoara)
2944. EFTEI VLADII AICOTITU IULIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)
2945. BARBU DAVIDII BIENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)
2946. FRIGEA STEFANII BIENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)
2947. LUPOIU DIANAII BIENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)
2948. Sava Adina-IoanaPregatitoare AISimedre Elena (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)
2949. Panta AlexandruIII AIStrugariu Mihaela (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)
2950. HALEP VASILICAIII AIVarasteanu Carmen-Mihaela (CNA Regina Maria)
2951. ASAN AMINAPregatitoare AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2952. BECHERU MARIA-SOPHIAPregatitoare AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2953. BUNBAC STEFAN-CATALINPregatitoare AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2954. IANCU SEBASTIAN-ANDREIPregatitoare AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2955. POPESCU BIANCA-ANDREEAPregatitoare AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2956. REVENCU ANDREIPregatitoare AIIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2957. RADU NATALIA MARIAPregatitoare FIIISAMATA AURELIA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2958. VOCHITU MARIA ARIANAPregatitoare FIIISAMATA AURELIA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2959. SCRINIC STEFANPregatitoare VEVIIIANTONIE STEFANIA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2960. STEFAN DENISA IOANAPregatitoare FMSAMATA AURELIA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2961. Nita AndreeaI DIMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2962. Sapera SergiuI DIMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2963. Serban ChristianII AITANASOV GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2964. Ilie RuxandraII CISTOICOCI MELANIA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2965. Lupusoru Delia MihaelaIII DIIITARACHIU IRINA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2966. Lazar Mario AndreiIV CISUCIU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2967. Oase Andrei AlexandruIV CIIISUCIU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
2968. Amza KarinaPregatitoare CINegrila Mariana (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2969. Turcu IoanaPregatitoare CMNegrila Mariana (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2970. ESERGHEP ANELYSI AIRUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2971. ROSCULET ANDREII AIRUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2972. SIMION IRINAI AIRUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2973. Bucur StefanI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2974. Cismileanu DragosI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2975. Gradinaru MihailI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2976. Hanzu Pazara Cezar MaximilianI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2977. Jitaru Daria IoanaI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2978. Nicolae Darius GabrielI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2979. Radu David GabrielI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2980. Vergelea Gabriel CristianI CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2981. Bacescu Irina MariaI DICaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2982. Ignat Raisa CristianaI DICaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2983. Ilinca Alessia AndreeaI DICaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2984. Lepadatu RaduI DICaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2985. Pinzaru MihaiI DICaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2986. Zavaleanu Alexandru AndreiI DICaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2987. Botezatu DavidI EITudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2988. Buzarna AdelaI EITudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2989. Culea MariaI EITudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2990. Shalash Nisryn JulietteI EITudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2991. CIOCANU GABRIELII DIVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2992. GAINA MARIA BIANCAII DIVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2993. GHENESCU EDWIN MIHAIII DIVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2994. SVINARCIUC IUSTIN DANIELII DIVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2995. ASAN ELISAII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2996. BADEA EMAII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2997. BANCIU MIHAIII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2998. GLODEANU IOAN MATEIII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
2999. HATMAN TEODORAII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3000. MILITARU TEODORA AMALIAII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3001. PETREC DRAGOSII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3002. ROSCA SEBASTIANII EIMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3003. ANDERLIK SOFIA IRINAII DIIIVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3004. CONSTANTINESCU BIANCA MARIAIII AICIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3005. IBRAM AIDANIII AIICIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3006. LASCU ERIC GEORGEIII AIICIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3007. BUICA MIHNEA ANDREIIII AIIICIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3008. GRADEA IOAN CATALINIII AIIICIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3009. SACUIU NICOLAS LUCAIII AIIICIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3010. Tuglea StefanPregatitoare DIICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3011. Kacic Riana MariaIV CIIISIMONA PALASCA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3012. ENCIU SEBASTIANIV DIIIPELICAN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3013. FOCA ANDREIIV DIIIPELICAN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3014. ILINCA TEODORAIV DIIIPELICAN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3015. OLARU DARIA BIANCAIV DIIIPELICAN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3016. SEBASTIANIV DIIIPELICAN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3017. OTELEA THEODOR MIHAIII AIVOICU STEFANA (Scoala Gimnaziala nr 8)
3018. TERZI ALEXANDRA NARCISAII AIVOICU STEFANA (Scoala Gimnaziala nr 8)
3019. TRANCA OCTAVIANII BIBORUZI VALERICA (Scoala Gimnaziala nr 8)
3020. MUSAT RADUIII AIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3021. OANCEA DRAGOS VALENTINIII AIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3022. ASAN DENISAIII AIIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3023. IONITA ANDREEAIII AIIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3024. BOBEICA MIHAI COSMINIII AIIIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3025. SBURLEA RARESIII AIIIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3026. NEGRILA ANDREEA PAULAIII AMFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3027. Melcea AndradaI BISzente Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3028. Roiu PatricII AIUntaru Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3029. Zbranca IrisII AIUntaru Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3030. Ochesel JasmineII BIMacu Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3031. Boja Eric OctavianIII DIIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)
3032. Vasilescu-Naiden AnastasiaIII DMIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)
3033. Manole Maya AlexandraI EIValcu Alina - Maria (Scoala Nicolae Tonitza)
3034. Tanase RuxandraI EIValcu Alina - Maria (Scoala Nicolae Tonitza)
3035. Tanase RuxandraI EIValcu Alina - Maria (Scoala Nicolae Tonitza)
3036. Ursuleanu StefanI EIValcu Alina - Maria (Scoala Nicolae Tonitza)
3037. BANICA BOGDANPregatitoare BICHIORPEC MIHAELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3038. CAZACU SEBASTIANPregatitoare BIICHIORPEC MIHAELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3039. POPESCU RAZVANI AIZAHIU ALINA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3040. HORNET LARISAII AIBRATU MIRELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3041. CONSTANTIN DELIAIII AIPOPESCU VIORICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3042. CRISTEA CATALUI DRAGOSIII BIGEOGLAVAN LUCICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3043. DOROFTEI BOGDANIV AIOVANEZ ELENA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3044. PANDICHI ANDREIIV AIOVANEZ ELENA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3045. Barsan MateiI BIGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )
3046. Batman MelisaI BIGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )
3047. Stefanescu MariaI BIGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )
3048. Stefanescu MariaI BIGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )
3049. Radu RalucaI BIIIGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )
3050. Dinu StefanII CIFaget Cristina Mihaela (Scoala nr. 37 )
3051. Petrea AndreeaII CIFaget Cristina Mihaela (Scoala nr. 37 )
3052. Micu MihaiIV AIDinescu Laura (Scoala nr. 37 )
3053. Omer ArkanIV BICamelia Buruiana (Scoala nr. 37 )
3054. Olaru AndreiPregatitoare DICaraman Mariana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3055. Zus BogdanaPregatitoare DICaraman Mariana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3056. Baciu RaresI AICostin Liliana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3057. Ghebaur cRINAI AICostin Liliana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3058. Seceleanu AndiI AICostin Liliana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3059. Dinu RazvanI EIPetre Felicia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3060. Popescu Mateo-CosminI EIIIPetre Felicia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3061. Toiu StefanIII AIManciu Victoria (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3062. Pilici ConstantinIII BICaraman Mariana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3063. Cociasu AlexandruIII CIIIMihai Aurelia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3064. Isleam BilghinIV BIGheldi Filis (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3065. CIMPOIASU DAVIDPregatitoare AILuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3066. CIOBOTA ALEXANDRAPregatitoare AILuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3067. COLESA ALEXIAPregatitoare AILuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3068. GRIGORE ALEXANDRAPregatitoare AILuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3069. TOMA STEFANPregatitoare AILuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3070. PAVAL PAULPregatitoare DICustura Doina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3071. CHIRILA MARIA ARIANAPregatitoare EIMarinescu Nicoleta (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3072. CRISTEA DENISAPregatitoare EIMarinescu Nicoleta (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3073. PITIGOI SORINPregatitoare EIMarinescu Nicoleta (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3074. POPA MARIAPregatitoare DIICustura Doina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3075. POSTELNICU IULIAII AIPOENARU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3076. Catana AndreiII BIROTARU NINA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3077. Cristea Andreea ClaudiaII DIMangiurea Luminita (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3078. Vlaescu Alexia AndreeaII DIMangiurea Luminita (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)
3079. Bucea DavidPregatitoare BIRusnaciuc Carmen-Sanda (Liceul Teoretic Carmen Sylva)
3080. Barbatu MateoPregatitoare BIIIRusnaciuc Carmen-Sanda (Liceul Teoretic Carmen Sylva)
3081. Cincu DavidI AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3082. Culus TheodoraI AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3083. Tudose PatrickI AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3084. Meneveli AadenI AIIIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3085. Cristache RazvanII AIVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3086. Groza CarlaII AIVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3087. Orbocea MateiIII BIPaun Elisabeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3088. Necula Alexa MariaIV AIMemis Feiza (Scoala Gimnaziala nr 1)
3089. Badea MariaIV BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3090. Diaconescu VictorIV BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3091. Ignat VictorIV BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3092. Marinescu MariaIV BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3093. Bunoiu - Pavel StefaniaPregatitoare AIVladut Dorina (Liceul Teoretic Callatis)
3094. PAVEL BUNOIU STEFANIAPregatitoare AIVLADUT DORINA (Liceul Teoretic Callatis)
3095. SARGU ALEXANDRUPregatitoare BIDINCA ANCA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3096. VASILIU EDUARDPregatitoare BIDINCA ANCA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3097. COSMA MARIO-ANDREIPregatitoare CIBarbulescu Ana Maria (Liceul Teoretic Callatis)
3098. CAPOTA ANA MARIAII BIUNGUREANU MINODORA (Liceul Teoretic Callatis)
3099. STOICA ALEXIA TEODORAIII BIIVAN ANA ANCA (Liceul Teoretic Callatis)
3100. DINCA RADUIV AINECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3101. GRANAT ANDREIIV AINECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3102. FIRUTA RARESIV BMBIBICU MIRELA (Liceul Teoretic Callatis)
3103. Dragnea MateiPregatitoare BIBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3104. Kardas FerhanPregatitoare BIBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3105. Nizam AleinaPregatitoare BIBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3106. Panait DavidPregatitoare BIBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3107. Stoian AmaliaPregatitoare BIBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3108. Durac EdyPregatitoare BIIIBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3109. Garbaci DianaPregatitoare BMBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)
3110. Telescu DavidII DITelescu Iuliana (Scoala Constantin Brancusi)
3111. Dobroiu DianaPregatitoare BIZugravu Alina (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)
3112. Zugravu DariaIIHritac Florentina (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)
3113. Molnar DariaI AIBoghean Georgeta (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)
3114. Catarama CristinaIII AIIIParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)
3115. Guriuc CristinaIII AIIIParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)
3116. Olteanu OanaIII AIIIParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)
3117. Goran AlexandruII BIAgapie Smaranda (Scoala Gimnaziala nr.24 Ion Jalea Constanta)
3118. ALI AMALIAPregatitoare AISOPTELEA CAMELIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
3119. Maxim ElenaI AIStroe Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3120. Buzan AlesiaIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3121. Constandache MihaiIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3122. Mambet NadieIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3123. Panait SebastianIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3124. Staicu MaiaIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3125. Tudor BiancaIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3126. Ureche AntoniaIII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3127. Duta DavidIII BIIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3128. Baluta DariaIII BIIIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3129. Nita DenisaIII BMIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3130. COMAN DENISAPregatitoare AIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3131. GHELBAN SEBASTIANPregatitoare AIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3132. LEFTER CRISTIANPregatitoare AIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3133. MIRON DARIAPregatitoare AIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3134. OGREANU SOFIAPregatitoare AIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3135. AMET EBRU EGEPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3136. AMET GEANSU MELISPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3137. BEBU MARIA ANDREEAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3138. BEBU SARA STEFANIAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3139. COMAN DENNISPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3140. COMANITA MARIA CLAUDIAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3141. GHEARA EDUARD GABRIELPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3142. GHIATA MARIA CATALINAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3143. HILA MIHAELA IZABELAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3144. IFTIME ANDREI CATALINPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3145. LUCA ANA MARIAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3146. MARALOI CRISTIANAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3147. MARINESCU ALESSIAPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3148. ROSU ANDREIPregatitoare BIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3149. MITREA ANABELLAPregatitoare CIOANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3150. SIDAU BOGDANPregatitoare CIOANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3151. MOCANU ANDREIPregatitoare DITURICEANU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3152. NEDELCU NECTARIEPregatitoare DITURICEANU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3153. TAMASI ANDREIPregatitoare AMRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3154. GHEORGHE STEFAN DANIELI AIALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3155. MARCU DAVID ANDREII BIALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3156. BICHILIE IRINAII DMFEDULOV ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3157. VLAS AMALIA MARIAII DMFEDULOV ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3158. Cojocaru Patrycia MariaI BIStoian Maria (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3159. Parnic Albert MarianI BIStoian Maria (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3160. VLAD GHEORGHE-OCTAVIANI BIPIRVULESCU LAURA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3161. DAVIDESCU GEORGICAII BIPetrescu Andreea (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3162. DAVIDESCU GEORGICAII CIPetrescu Andreea (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3163. DOAMNA MARIA TEODORAIII CIDOAMNA NICOLETA-IONELA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3164. DRAGOI RADUIII CIISTRATE ELENA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3165. ISTRATE DARIO EMILIANIII CIISTRATE ELENA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3166. ONCIOIU REBEKA-MARIAIII CIDOAMNA NICOLETA-IONELA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3167. TRITA NICOLETA ALEXANDRAIII CIDOAMNA NICOLETA-IONELA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3168. Burtoiu AndreiIV BIDINCA ELVINIA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3169. Chiornita DenisIV BIDINCA ELVINIA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3170. Craciun AlessiaPregatitoare AINitu Marieana si Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
3171. Lita BiancaPregatitoare AINitu Marieana si Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
3172. Metehoiu AndreeaPregatitoare AINitu Marieana si Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
3173. Bogoi Alexandru StefanI AIMagirescu Mirela (Scoala Radu cel Mare)
3174. ALEXE DARIAIII AIPaun Dorina (Scoala Radu cel Mare)
3175. MIHAILA CALINIII AIPaun Dorina (Scoala Radu cel Mare)
3176. BRATU FLAVIAII BIMIRCESCU ANGELICA (Gimnaziala Nr.4)
3177. TOMA IOANA RUXANDRAIV AIBADEANU LAURA (Gimnaziala Nr.4)
3178. LITA DAVIDPregatitoare BIPETCU CRISTINA GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Ocnita)
3179. Georgescu Bogdan IoasafII IStancu Maria (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3180. Radu Eduard - AndreiII IStancu Maria (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3181. Stanculeanu Diana - MariaII IStancu Maria (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3182. Ion Alexandra StefaniaII IIStancu Maria (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3183. Matei Andrei SebastianII IIIStancu Maria (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3184. Badea Maria Antonia RamonaIII IMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3185. Manea Traian - Andrei III IMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3186. Obaciu Mihai - StefanIII IMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3187. Osiac Diana VioricaIII IMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3188. Stan Amalia - IoanaIII IMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3189. Dumitru Marius AlexandruIII IIMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3190. Piciu George AlinIII IIIMocaita Mariana (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3191. Andrei Octavian - GabrielIV IStoian Mihaela - Georgeta (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3192. Ivascu LaurentiuIV IStoian Mihaela - Georgeta (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3193. Stoica Paul - AdrianIV IStoian Mihaela - Georgeta (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3194. Badita CosminIV IIStoian Mihaela - Georgeta (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3195. Ilie Andreea - DenisaIV IIIStoian Mihaela - Georgeta (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3196. BACIU CRISTIANPregatitoare AIRADOI GHEORGHE (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
3197. Balasescu-Rusu EsteraI BIPincovici Alina (Scoala MihaiViteazul)
3198. Lupoiu DavidII BIDiaconu Florina (Scoala MihaiViteazul)
3199. Banu Iris AlexiaPregatitoare BIRodica Duta (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3200. Manta Sara MariaPregatitoare BIRodica Duta (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3201. LIXANDRU RARES ANDREIPregatitoare AISTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3202. MINCU PETRU MATHIASPregatitoare AISTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3203. PATRU BRIANA MARIAPregatitoare AISTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3204. BALAS RALUCA MARIAPregatitoare SIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3205. NITA MARIA CRISTINAPregatitoare SIDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3206. IORDACHE STEFANI BIPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3207. MIHALCEA ANDREI RAZVANI BIPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3208. ANTOFIE ALEXANDRA ELENAII BIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3209. RADU BM EDUARD STEFANII BIMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3210. MALAU DARIUS CRISTIANII AIIIGHERGHESCU LAURENTIU EMIL (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3211. MIHALACHE LUCIAPregatitoare BIIordache Elena (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3212. GRAPA MIRUNAPregatitoare DIMataoanu Viorica (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3213. ERCULESCU SARAIV BIIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3214. MARIA ANDREEA ELIZAI CIDUMITRACHE ROXANA (Scoala Matei Basarab)
3215. STANCU ANDREEA FLORENTINAI CIDUMITRACHE ROXANA (Scoala Matei Basarab)
3216. BADEA STEFAN RARESII AINEACSU CATALINA (Scoala Matei Basarab)
3217. BUTUCARU MIRUNA ANDREEAII AINEACSU CATALINA (Scoala Matei Basarab)
3218. SANDU ANDRA IOANAII AINEACSU CATALINA (Scoala Matei Basarab)
3219. BUCUR ANDREIII BITUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)
3220. MIRITOIU BOGDANII BITUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)
3221. SANDU ANDRAII BITUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)
3222. STOICAN ANDREIII BITUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)
3223. OLARU IONUTII CITUDOR IULIANA (Scoala Matei Basarab)
3224. DUMITRESCU DAVIDIV AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3225. HAMZA MARIAIV AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3226. ION RARESIV AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3227. NEACSU DARIAIV AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3228. NEACSU STEFANIAIV AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3229. SICOE SEBASTINIV AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3230. STANESCU ESTERAII AITUDOR GABRIELA (Scoala Mihai Viteazul)
3231. VOINEA PETRESCU DRAGOSPregatitoareIZEGHERU MARIA - SUICA RALUCA ALEXANDRA (Scoala prof. Paul Banica)
3232. BALASA MIRUNAPregatitoare AIZegheru M Suica R (Scoala prof. Paul Banica)
3233. NICOLESCU DENISAPregatitoare AIZegheru M Suica R (Scoala prof. Paul Banica)
3234. Petrescu DragosPregatitoare AIZegheru M Suica R (Scoala prof. Paul Banica)
3235. Vizitiu Silvia IoanaI Step by stepISaghel Ionela si Catalina Catalina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3236. Dragoi AlbertII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3237. Dragomir Mihai Cristian GabrielII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3238. Istrate DariaII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3239. Musescu SoniaII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3240. Oprea AlexandraII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3241. Rizea SanzianaII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3242. Tincescu ErikaII Step by stepIVlasceanu Maria si Creata Dorina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3243. Hura Tudor Ana MariaIII Step by stepIAnton Maria si Brebeanu Ciprian (Scoala Tudor Vladimirescu)
3244. Mihaloiu IoanaIII Step by stepIAnton Maria si Brebeanu Ciprian (Scoala Tudor Vladimirescu)
3245. Radu Anisia CosminaIII Step by stepIAnton Maria si Brebeanu Ciprian (Scoala Tudor Vladimirescu)
3246. Gherghin TeodoraII AIAlexandru Antoneta (Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu)
3247. Niculae Denisa IoanaII AIAlexandru Antoneta (Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu)
3248. Tudor Maria AlysaII AIAlexandru Antoneta (Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu)
3249. RADU MATEII AIPIRVU SILVIA (Scoala nr.2)
3250. Ciobanu RaresPregatitoare AIRistea Mihaela (C.N. Carol I)
3251. Pirvu OanaPregatitoare AIRistea Mihaela (C.N. Carol I)
3252. Gaina Eduard Giuseppe NicusorPregatitoare BIVeliscu Liana (C.N. Carol I)
3253. Preda Erik NoelPregatitoare BIVeliscu Liana (C.N. Carol I)
3254. Valu Rebecca MariaPregatitoare BIVeliscu Liana (C.N. Carol I)
3255. Ciochiu DamianPregatitoare EIStanescu Virginia (C.N. Carol I)
3256. Dobre-Mic AndreiPregatitoare EIStanescu Virginia (C.N. Carol I)
3257. Mihailescu AnisiaPregatitoare BIIVeliscu Liana (C.N. Carol I)
3258. Vladoianu MariaPregatitoare BIIVeliscu Liana (C.N. Carol I)
3259. Neamtu Teodora HaretinaPregatitoare DIISandu Lavinia (C.N. Carol I)
3260. Roinita Andra CristianaPregatitoare DMSandu Lavinia (C.N. Carol I)
3261. Bucataru Bogdan AndreiI DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3262. Radu Emma GabrielaI DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3263. Ungureanu Mihai CalinI BIIIRoinita Alina Elena (C.N. Carol I)
3264. Avramescu MariaII CIToma Georgiana (C.N. Carol I)
3265. Dragomirescu FrancescaII CIToma Georgiana (C.N. Carol I)
3266. Tandareanu YannisII CIToma Georgiana (C.N. Carol I)
3267. Tascovici CiprianII DIChilom Eliza (C.N. Carol I)
3268. Albastroiu ErikaPregatitoare AIPopescu Carmen Veronica (C.N. Fratii Buzesti)
3269. Barbu Darius GabrielPregatitoare AIPopescu Carmen Veronica (C.N. Fratii Buzesti)
3270. PARPALA DARIUSI AIBADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)
3271. Iordache AndreiI BIBarbarasa Ionela (C.N. Fratii Buzesti)
3272. Poenaru alexandruI BIBarbarasa Ionela (C.N. Fratii Buzesti)
3273. Tudorascu Rares AndreiI BIBarbarasa Ionela (C.N. Fratii Buzesti)
3274. ANCUTA TANIAI CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3275. MIHAILA MIRUNAI CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3276. VISAN GABRIELAI CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3277. BANICA ANNA MIHAELAI DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3278. ERHAN ILINCA MARIAI DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3279. ION MARIA VIOLETAI DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3280. MIU VLAD MIHAII DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3281. MARIA MARAI AIIIBADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)
3282. TOMA RAYSAI AIIIBADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)
3283. IONASCU ANDREIII AIAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)
3284. IONESCU MIHAIII AIAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)
3285. VIESPESCU CARINAII AIAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)
3286. Marcu IuliaII BIPrufu Veronica (C.N. Fratii Buzesti)
3287. Popescu SofiaII BIPrufu Veronica (C.N. Fratii Buzesti)
3288. Muscalu CristianII DIPopescu Camelia (C.N. Fratii Buzesti)
3289. FORTAN MARAII EIPopa Lavinia Ciuperceanu Marian (C.N. Fratii Buzesti)
3290. ANDREI RARESII AIIIAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)
3291. GAVRILA DAVIDII AIIIAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)
3292. Smolik AdrianaIII BIMirea Mihaela Ionica Simona (C.N. Fratii Buzesti)
3293. Girbovan LucaIV AIArgentoianu Liliana (C.N. Fratii Buzesti)
3294. Dumbrava Diana-OliviaIV DIVlad Mariana (C.N. Fratii Buzesti)
3295. Duta DragosPregatitoare BILica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)
3296. Firica AlexandruPregatitoare BILica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)
3297. Turneanu MaraPregatitoare BILica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)
3298. Galiceanu LucaI BIZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)
3299. Rotaru BogdanI BIZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)
3300. Codita IrinaI CIChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)
3301. Diaconescu EduardI CIChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)
3302. Dinu MihaiI CIChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)
3303. Regep RobertaI CIChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)
3304. Kasim-Agha LaraI CIIChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)
3305. Terpezeteanu IanisI BIIIZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)
3306. Diaconu Alessia NicoleIII AIPopescu Silvia (Colegiul National Elena Cuza)
3307. Ionescu AndreiIII CIPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)
3308. Giurca BrianaIII AIIIPopescu Silvia (Colegiul National Elena Cuza)
3309. Nitescu Andra-MariaIV AIVelea Monica (Colegiul National Elena Cuza)
3310. BARU MIHAIPregatitoare AIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3311. BEDELICI KARINAPregatitoare AIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3312. BORCAN ROBERTAPregatitoare AIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3313. CALIN MATEO LUCAPregatitoare AIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3314. VIERU MARIAPregatitoare AIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3315. VILCEA STEFANIAPregatitoare AIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3316. CALUGARITA AYANPregatitoare AIIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3317. ZAGARA CATALINPregatitoare AIIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3318. RADULESCU ANAISPregatitoare AIIIprof Soarece Sindile Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3319. CATANA ALEXANDRUI BIprof Nedelcu Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3320. SCHIOPU ALESIA-MARIAI BIprof Nedelcu Mihaela (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3321. BEBU RAFAELI CIIIprof Catun Florina (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3322. GHEORGHE-MEDELETE TEODORA-ELENAII BIprof SARBU Melania Antoaneta (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3323. STANULESCU STEFANIA-ANAMARIAII BIprof SARBU Melania Antoaneta (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3324. TICU MARIA-DIANAII BIIprof SARBU Melania Antoaneta (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3325. CORNEA DANIELII DIIIprof Gavrilescu Amalia (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3326. CERCELARU MIGUEL-FLORINII BMprof SARBU Melania Antoaneta (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3327. DESPA FABIANIII BIprof Neagoe Denisa (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3328. VASILE EDUARDOIII CIIprof Stuparu Verginica (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3329. FIEROIU RADUIV BMprof Nuta Irina (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3330. Gramada RianaPregatitoare AILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3331. Radu MihneaPregatitoare AILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3332. Putere DeyanPregatitoare AIILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3333. Manolea MariaPregatitoare AIIILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3334. Ciuca DarioPregatitoare AMLula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3335. CALINESCU ALEXANDRA -FLORENTINAII BIPAUNA TANTA (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3336. Scarlatescu RoxanaIV BITruica Ecaterina (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3337. Nitoi BogdanIV BIITruica Ecaterina (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3338. GAITA CLARAPregatitoare BIBalosache Dorina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3339. RAICU BIANCAPregatitoare BIBalosache Dorina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3340. RAICU BIANCAPregatitoare BIBalosache Dorina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3341. AVRAM AMELIA MARIAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3342. BESLIU ALEXANDRAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3343. BESLIU ALEXANDRAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3344. BESLIU ALEXANDRAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3345. COJOCAREANU PETRUPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3346. CONSTANTINESCU DAVIDPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3347. DOLAN ALEXA ANDREEAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3348. DOROBANTU MARIAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3349. GRIGORESCU MARIAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3350. MAIURU ELENAPregatitoare DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3351. CIUPUREANU DENISAPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3352. POPA NEACSU IOANAPregatitoare DIIIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3353. DIACONU MIHNEAPregatitoare DMPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3354. ASPROIU TIMEEAI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3355. AVRAM ANA MARIAI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3356. CONSTANTIN ALEXIAI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3357. DUMITRU SILVIUI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3358. GRIGORESCU DARIUSI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3359. IANCU ROBERTI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3360. PETRESCU EVOLETI AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3361. POPA MATEII AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3362. STANESCU MIHAII AIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3363. BALUNA RARES COSTINI CIDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3364. CERNEA BIANCAI CIDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3365. FAURESCU SORINI CIDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3366. FAURESCU SORIN ALEXANDRUI CIDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3367. IONITA DAVIDI DIGhinea Mihaela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3368. SERBANESCU BIANCAII EIMargineanu Alina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3369. CIOI MIHAI DAVIDII DMSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3370. IVANOVICI IARINA ANDREEAIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3371. IVANOVICI IARINA ANDREEAIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3372. POPA MIHAI ALEXANDRUIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3373. POPARTAN BOGDAN PAULIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3374. POPARTAN BOGDAN PAULIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3375. POPESCU ADRIANA FRANCESCAIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3376. TRUICA DORIN CRISTIANIII AIASPROIU DIANA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3377. VARUTU EVA STEFANIAIII AIStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3378. CODRES MIHAIIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3379. CODRES MIHAIIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3380. COLAN MARA DARIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3381. COLAN MARA DARIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3382. DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3383. DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3384. DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3385. GHEORGHE CAROL ALEXANDRUIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3386. POPA NEACSU STEFANIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3387. POPESCU DARIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3388. SELEA EMMA TEODORAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3389. TAPUSI SOFIAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3390. VILCULESCU IOANAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3391. TRUICA DORIN CRISTIANIV AIASPROIU DIANA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3392. IANCU GABRIELIV DIGRINARU NADIA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3393. LUPEANU ROBERTIV DIGRINARU NADIA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3394. Marinescu EugenioIV DMGRINARU NADIA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3395. NICOLAE MARIA CRISTINAII BIDracea Cristina (Scoala Gimnaziala Elena Farago)
3396. BOSNEANU REBECAII CIColita Rodica (Scoala Gimnaziala Elena Farago)
3397. CALU LARISAII CIColita Rodica (Scoala Gimnaziala Elena Farago)
3398. Toma AdinaPregatitoare -IAretu Madalina (Scoala Gimnaziala Ghercesti)
3399. Zamfirache RianaPregatitoare -IAretu Madalina (Scoala Gimnaziala Ghercesti)
3400. Ion CristianaI CIBucur Daniela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3401. Stanescu RazvanI DIStanescu Janina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3402. Matei Razvan- MihaiII AISibisanu Gheorghe (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3403. Pop AlexandruII AISibisanu Gheorghe (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3404. Dumitrescu RobertII DIRadut Liliana Stanila Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3405. Sutu TeodorII DIRadut Liliana Stanila Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3406. Draghici RobertIII DISerban Elena Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3407. Wieder SebastianIII DISerban Elena Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3408. Vladut DianaIV DISimileanu Ramona Tita Viorica (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3409. MELEACA AMERII AIDRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3410. RADUT IONUTII AIDRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3411. TUDORASCU DAVIDII AIDRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3412. VOICA ALEXANDRUPregatitoare AIMitrica Cristina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3413. COTEANU TEODORAPregatitoare AIIMitrica Cristina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3414. BARBULESCU GABRIELI AICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3415. DOICARU ALESSIAI AICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3416. VANCEA ANDREI ALEXANDRUI AICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3417. CARSTEA ALINA GABRIELAI AIIICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3418. Serbanescu IsabelaIIIElena Alina Margineanu (Scoala Gimnaziala nr 22 M. Eliade)
3419. CRACIUN LUCA DENISII DIHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3420. ILEANA-NITA ALEXANDRUII DIHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3421. ILEANA-NITA TEODORII DIHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3422. MARINCEAN ANDREEAII DIHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3423. MNEITA RIHANNAII DIHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3424. NICULEANU RALUCAII DIHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3425. ARANGHEL RIANNAIII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3426. FLORESCU MARIA ALEXANDRAIII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3427. FOTA KARINA ELENAIII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3428. HERASCU ALEXANDRAIII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3429. SONEI SARAIII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3430. MERNEA BIANCAIII DIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3431. PRAJEA DARIAIII DIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3432. COTIGA FLAVIUSIII DIIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3433. DEATCU ANASTASIAIII DIIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3434. PISTAE ALEXANDRUIII DIIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3435. BRAICU MIRCEAIII DMNORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3436. UDREA CLAUDIUIII DMNORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3437. BUNAIASU RAISAIII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3438. SABAU RUCSANDRAIV CIIIDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3439. CRAIOVEANU TEODORAPregatitoare AIPETCU EUGENIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3440. UNTARU ANDREI RAULPregatitoare AIPETCU EUGENIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3441. BACIOIU DARYAPregatitoare DIDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3442. DUCA DARIAPregatitoare DIDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3443. GANESCU ADRIANPregatitoare DIDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3444. GHITA ALBULESCU ANA- MARIAPregatitoare DIDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3445. GENOIU AGATHAI AIDAFINA DANIELA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3446. GENOIU AGATHAI AIDAFINA DANIELA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3447. CIUPITU ROXANAI CIBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3448. COTOLAN LUCIANI CIBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3449. MITRACHE MIHAII DIIONESCU LAURA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3450. PATRU CLARAI DIIONESCU LAURA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3451. DRAGANCEA STEFANIAIV BIOROVICEANU SILVIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3452. DINU SERGIUIV AIIIBUFU ELENA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3453. ANASTASESCU ALEXANDRUPregatitoare CIDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3454. IONICA ERIKPregatitoare CIDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3455. LAPADATU BIANCAPregatitoare CIDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3456. PELEPIUC VLADPregatitoare CIDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3457. IORDACHE STEFANPregatitoare CIIIDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3458. RUIU EMMA NICOLETAPregatitoare BMTOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3459. MIHAILESCU TEODORAII BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3460. PIRVESCU ERICII BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3461. STANICA OANAII BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3462. STEFANESCU ANTONIAII BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3463. VARABIEV DENISII BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3464. GAVRILA EDUARD ANDREIIII AIMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)
3465. BARLEA EDUARD MIHAITAIII BISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3466. MATEI ALEXANDRAIII BISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3467. PUCHEANU DARIA ALESSIAIII BISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3468. BARLEA SEBASTIAN STEFANITAIII BIIISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3469. OPREA IONELA STEFANIAIII BIIISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3470. POPESCU SOFIAIII BIIISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3471. SURDU ALEXANDRUIV CMRADU DANIELA (Sf. Dumitru)
3472. Dumitrascu AlexandraI -ISTAMIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Ghercesti)
3473. Ion MihneaI AIIvanus Sofia (C N Costache Negri)
3474. Filip Ana MariaII AIBobu Daniela (C N Costache Negri)
3475. Filip Matei AndreiII AIBobu Daniela (C N Costache Negri)
3476. GHELASE ELENAPregatitoare AIITudorache Alexandrina (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3477. DONOSE LAVINIAI AIDumitru Cornelia (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3478. BUNU HORIA-STEFANI BIPetcu Nicoleta (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3479. PALADE TEODORA-MARIAI BIPetcu Nicoleta (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3480. BRANDIU DAVID-ROBERTI CIIIComan Alexi-Daniela (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3481. TOFAN COSMINII AILupu-Neicu Stan (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3482. CIOBOTARU STEFAN SEBASTIANPregatitoare AITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3483. DRAGAN IRIS BIANCAPregatitoare AITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3484. CRACIUN KARINA LIVIAPregatitoare AIIITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3485. LUPU SOFIA IOANAPregatitoare AIIITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3486. NEAGU MARIOPregatitoare AIIITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3487. TANASE ELENAPregatitoare AIIITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3488. ZBARNEA RALUCA IOANAPregatitoare AIIITABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3489. VASILE DARIAI BIBUJOR LUMINITA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3490. HUZUM ELENAII AIJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3491. JATEA MIRUNAII AIJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3492. MATEI RARESII AIJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3493. RAGEA IUSTINII AIJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3494. RUGINA ROBERTII AIJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3495. PAIZAN BIANCA MARIAIII AIIILUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3496. Sava EduardI CIChiper Ionica (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)
3497. Filip AlexandruII CIMohorea Anicuta (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)
3498. Postolache MirunaII BIBadiu Alisa (Scoala Gimnaziala Iulia Hasdeu)
3499. ANGHEL AMALIA - ELENAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3500. BIRSAN DENISA ELENAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3501. CONACHE ALEXIA LACRAMIOARAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3502. CUCU MIRUNA RAMONAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3503. DIMA MIRUNA GABRIELAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3504. MOCANU PATRICK CALINPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3505. PAGU STEFAN ANDREIPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3506. PUSCASU DAVID CRISTIANPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3507. URSU BIANCA NICOLAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3508. VASILIU ARIANA ELENAPregatitoare BITELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3509. POPA ALEXANDRUPregatitoare CIPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3510. ANGHELUTA IONUT-SEBASTIANPregatitoare DISAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3511. BIDEA TEODORAPregatitoare DISAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3512. DARICIUC-ROMAS ROBERTPregatitoare DISAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3513. MAXIM ELENA ANTONIAPregatitoare DISAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3514. GUITA SARA IOANAII AIFlorea Ionela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3515. RUSU DAVID IONUTII AIFlorea Ionela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3516. Florea AlexandraII BIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3517. Iovu Rares CosminII BIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3518. Jiglau GiuliaII BIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3519. Stratila MadalinaII BIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3520. COCU ANDREEAII CITIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3521. CRIVAC RALUCAII CITIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3522. ILIE BOGDANII CITIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3523. JIPA ALEXANDRUII CITIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3524. LEFTER DARIAII CITIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3525. Banuc Erick MarianoII BIIIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3526. Bogatu DenisII BIIIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3527. Luca Sara MariaII BIIIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3528. Neagu IoanaII BIIIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3529. Nedica Alexandru MateiII BIIIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3530. Spiridon Raluca AndreaII BIIIRADU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3531. BICIOC FABIANII CIIITIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3532. Suvac Marina IrinaIV AIAngheluta Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)
3533. ANDREI SEBASTIANPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3534. BOBOC DAVIDPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3535. IVANOV BIANCAPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3536. POALELUNGI MIRUNAPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3537. POPESCU RADU ROBERTAPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3538. TESULA LUCAPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3539. VASILE LARISAPregatitoare AIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3540. FRUNZA ERICAI AICRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 18)
3541. IUREA DAVIDI AICRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 18)
3542. SOAVA MARIAI AICRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 18)
3543. TARU RARESI AICRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 18)
3544. STAN COSMINI BIOPREA LAURA (Scoala Gimnaziala nr 18)
3545. Dinu GabrielaII AIDediu Camelia (Scoala Gimnaziala nr 18)
3546. Mocanu MariaII AIDediu Camelia (Scoala Gimnaziala nr 18)
3547. Podasca MateiII AIDediu Camelia (Scoala Gimnaziala nr 18)
3548. MIHAILA IUSTINPregatitoare CIIPana Doina Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 22)
3549. CHETROSU MARIAI EIGITA MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3550. ENCIU IUSTINI EIGITA MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3551. BERARU ANA-RUXANDRAII BIBERDILA ANICA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3552. IVANOV MIHAIII BIBERDILA ANICA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3553. PARASCHIV MIHAIII BIBERDILA ANICA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3554. VASILICA ALEX-IUSTINII BIBERDILA ANICA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3555. CATOIU STEFAN-ANDREIII CIOLARIU LILIANA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3556. CONDRACHE ALESSIAII DIGAVRILA ELENA-DORELA (Scoala Gimnaziala nr 28)
3557. Basalic IoanaPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3558. Bivol SarahPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3559. Brasoveanu TheodoraPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3560. Dimofte RaresPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3561. Gheorghita AyanaPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3562. Ispas AlyssaPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3563. Lepadatu MihaiPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3564. Munteanu MariaPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3565. Radu Ana MariaPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3566. Rotaru AlexandraPregatitoare BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3567. Arama BiancaPregatitoare BIIILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3568. Cherciu LaviniaPregatitoare BIIILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3569. Palade MariaPregatitoare BIIILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3570. Petrea IrisPregatitoare BIIILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3571. Putanu GeorgePregatitoare BIIILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3572. Duman MelisaI AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3573. Profire PriscilaI AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3574. Teodoru SarahI AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3575. Gavrila RaresI CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3576. Mocanu RobertI CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3577. Patrascu TeodoraI CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3578. Neagu StefanI AIIIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3579. Pandele MihaiII AICaramalau Cecilia (Scoala Gimnaziala nr 29)
3580. Balmus LaviniaII DIMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3581. Boghean SebastianII DIMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3582. Ianos LucaII DIMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3583. Ramba MariaII DIMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3584. Chitac LucaII BIIIDragoi Lorena (Scoala Gimnaziala nr 29)
3585. Miron AlexiaIII DICostin Victoria (Scoala Gimnaziala nr 29)
3586. Cocu RobertIV DIGheorghiu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3587. CODREANU ANDREEAI AINEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)
3588. SIMIONICA ILINCA ZARAI AINEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)
3589. NEAGU SABINA- ANDREEAI AIINEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)
3590. Encica MayaPregatitoareIHulubei Laura (Scoala Gimnaziala nr.25)
3591. Chirvasa AlexandraPregatitoare AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3592. Melinte MirunaPregatitoare AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3593. Stefanescu OctavianPregatitoare AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3594. Berechet CristianPregatitoare BIHULUBEI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
3595. Damian Ana-MariaPregatitoare BIHULUBEI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
3596. Haineala IustinPregatitoare BIHULUBEI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
3597. Mircea StefanPregatitoare BIHULUBEI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
3598. Tanase MariaPregatitoare BIIHULUBEI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
3599. Iorga GabrielPregatitoare AIIIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3600. Gheorghe CatalinaII BITOFAN VIRGINIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3601. Mandru StefanIII AIGROSU CATIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3602. Tocu TeodorIV AICORNEA LUMINITA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3603. Tulei RaduIV AICORNEA LUMINITA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3604. Viorescu RaresIV AICORNEA LUMINITA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3605. Frunza DragosPregatitoare BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3606. Mitu MariaPregatitoare BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3607. Orac DragosPregatitoare BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3608. Racovita RaresPregatitoare BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3609. Savin EvaPregatitoare BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3610. Enache BiancaPregatitoare BIIIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3611. Ivascu MirunaPregatitoare BIIIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3612. Palade AndraPregatitoare BIIIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3613. Neculau Rares AndreiIII AIGeles Constanta (Scoala Gimnaziala nr.26)
3614. Furdui AnamariaIII BITanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3615. Iliescu AdrianaIII BITanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3616. Parvu Luca IanisIII AIIGeles Constanta (Scoala Gimnaziala nr.26)
3617. Busila MariaIII BIIITanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3618. Kesler Andra ElisabetaIII BIIITanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3619. Rotaru Teodora DanielaIII BIIITanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3620. Ilcaci LeonardIV BIPanaite Claudia (Scoala Gimnaziala nr.26)
3621. IGNAT MIRUNAI AIMOVILA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)
3622. WAKS ALEXANDRUI AIMOVILA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)
3623. TALPAU ALEXANDRU - MIHAII BINISTOR DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)
3624. FLOREA MIAIII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3625. NECULA SEBASTIANIII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3626. VOICU RALUCAIII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3627. BANCEANU BIANCAIV BIBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3628. BURIC ANDRA MIRUNAIV BIBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3629. BACIU DENISII AICIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3630. EMILIAN ADRIANAII AICIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3631. HURJUI STEFANII AICIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3632. POPLESANU CATALINAII AICIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3633. FELEA LIVIAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3634. IFTODE DENISAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3635. IORDAN TEODORAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3636. MAIEREANU ANDREEAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3637. TURCU ANA MARIAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3638. TURCU IOANAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3639. VERNER IASMINAII BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3640. Anghel Daria AndreeaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3641. Angheluta EduardIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3642. Bolfa TeodorIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3643. Bordeianu PaulaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3644. Catoiu Tanase AndreiIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3645. Constantin AlexandruIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3646. Craciun DariaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3647. Holban GiuliaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3648. Iacobescu RadianIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3649. Jora MariaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3650. Margarit DavidIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3651. Matei DragosIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3652. Mirzac AlexandraIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3653. Mocanu AlexandruIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3654. Pavel AndreiIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3655. Pavel StefanIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3656. Preda EmmaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3657. Stoianovici EvelinaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3658. Stoicescu IlincaIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3659. Zaharia VladIII BIARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)
3660. BERCEA ANDREII AITAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3661. HRISTACHE GABRIELI AITAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3662. NEDELCU TUDOR GABRIELI AITAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3663. SIRBU REBECA IOANAI AITAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3664. BUHUTA CRISTINA ALEXANDRAIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3665. GHENEA ANDRAIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3666. IONICA EDUARD MIHAIIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3667. IONICA KEVIN GABRIELIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3668. IVANOV ANASTASIA GEORGIANAIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3669. NICA ROXANA LIVIAIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3670. PASCU ANDREEAIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3671. STATE ALEXANDRUIII AINOUR MARIA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)
3672. Sandu Diana AlexandraPregatitoare DMBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3673. Zlate Luca GeorgePregatitoare DMBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3674. Ardelean Ana MariaII AICroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3675. Dimofte GeorgeII AICroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3676. Mihaila AndreiII AICroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3677. Moise MihneaII AICroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3678. Nicodim Daria IoanaII BISimpetru Doinita (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3679. Pislaru Tudor StefanIII DIVlad Tincuta (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3680. Pislaru Tudor StefanIII DIVlad Tincuta (Scoala Stefan cel Mare Galati)
3681. Brailescu SebastianII AICorodeanu Aglaia (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
3682. CARJEU DARIAPregatitoare BIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3683. CHIRITA IOANAPregatitoare BIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3684. BUTUNOI ANDREIIII BIGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3685. MARIN ANDREEAIII BIGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3686. VIZITIU ANA MARIAIII BIGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3687. LEFTER CLAUDIUIV AILEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3688. TOMOZEI ANDREEAII AIIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)
3689. Tudose BiancaII AIIIIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)
3690. AVRAM RUXANDRA ADELINA IOANAPregatitoare AIRADUCU MIRELA (Scoala gimnaziala nr.1Cosoba)
3691. ENACHE AURA ADELINAPregatitoare AIIIRADUCU MIRELA (Scoala gimnaziala nr.1Cosoba)
3692. RADUCU MIOARA STEFANIAI BIPAUNA ELEN A (Scoala gimnaziala nr.1Cosoba)
3693. MUNTEANU GABRIELIII AISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3694. MUNTEANU MIHAIIII AISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3695. VLADA ANA-MARIAIII AISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3696. IUGA COSMINAIII AIISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3697. SIMA MARIA ALEXANDRAIII AIISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3698. MARIN ALEXANDRAIII AIIISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3699. TARANU MIRUNAIII AMSimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3700. RABINCA MIHAIIV AIENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3701. STAVARAICHE ALINIV AIENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3702. ANDREI TIMEEA CRISTIANAPregatitoare BICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3703. DAESCU ROBERT CONSTANTINPregatitoare BICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3704. DRAICA ROBERT AUGUSTINPregatitoare BICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3705. SARCINA CATALINA GABRIELAPregatitoare BICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3706. SEMENESCU VLADPregatitoare BICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3707. URUCU ELENA CRISTINAPregatitoare BICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3708. VINTURIS DAVID STEFANPregatitoare BIICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3709. MILODIN CRISTINA ELENAPregatitoare BIIICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3710. NICA FILIP ROBERTPregatitoare BIIICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3711. COJOCARU ALESSIAPregatitoare CIIISEMENESCU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3712. Vacaru MariaII AIBejenaru Felicia (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3713. Andrei Cristian-AlexandruII BIVoicu Alina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3714. DECONESCU MARIANI AIZAVOIANU NICOLAE (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)
3715. CIONOIU MARIA-CATERINAI BIGOGELESCU-BADITA ANA-MARIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)
3716. Budeanu IoanII BIVladu Ana Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 ROVINARI)
3717. Borcan AdrianIV AIPopescu Veronica (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)
3718. Bengulescu RaresPregatitoare BIAnghel Simona (CNSH)
3719. Busan PetronelaPregatitoare BIAnghel Simona (CNSH)
3720. Rabu GabrielaPregatitoare BIAnghel Simona (CNSH)
3721. Parnescu RoxanaI BIChirita Larisa Irinel (CNSH)
3722. Chirita CristianaIII AIFleancu Ilie (CNSH)
3723. VLADESCU SERGIU Pregatitoare BIIIGRIGORESCU MARIA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3724. TATAR CRISTIANII AIMIREA SILVIA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3725. CRUCERU LUIZA CRISTIANAIII BISTANCIOI DANIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3726. BIRCEANU RADUII BITARCAU CAMELIA (Gimnaziala Sf. Nicolae)
3727. POPESCU CRISTIANAII DIMILITARU DANIELA (Gimnaziala Sf. Nicolae)
3728. Bolovan ElenaPregatitoare BISTAICU IONELA-DENISA (Gimnaziala Sfantul Nicolae)
3729. Georgescu MihaiII AIHirean Vasilica-Delia (Liceul de Arte Constantin Brailoiu)
3730. Albu AlexandraI EINiculete Mihaela (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3731. Ecobescu NicolasI EINiculete Mihaela (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3732. Popa DenisI EINiculete Mihaela (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3733. MIRICA PATRICIAII CIBOJA MELANIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3734. ENACHE MIHAIIV BITEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3735. TILOIU DARIUSIV BITEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3736. MANASIA NICOLASIV DIJUREBIE ANAMARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3737. SECOTA TEODORAIV DIJUREBIE ANAMARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3738. TITERLEA STEFANIV BIIITEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3739. DINCA DARIAIV CIMIGNEA SIMONA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)
3740. CURCA ANISSIAIV CIIIMIGNEA SIMONA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)
3741. Cirstoc RobertaPregatitoare BIRadoi Adriana-Cristina (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3742. Grigore DavidPregatitoare CIFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3743. Schiopu ArianaPregatitoare CIFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3744. Nasui RaissaPregatitoare CIIFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3745. Tanasescu RaduPregatitoare BIIIRadoi Adriana-Cristina (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3746. Virjan BiancaPregatitoare BMRadoi Adriana-Cristina (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3747. Osiac IoanaPregatitoare CMFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)
3748. Onu Alexandru SebastianIIIIStan Sorin Gavril (Liceul Teoretic O.C.Taslauanu )
3749. Onu Alexandru SebastianIII IStan Sorin Gavril (Liceul Teoretic O.C.Taslauanu)
3750. Cazac AnastasiaIII IIStan Sorin Gavril (Liceul Teoretic O.C.Taslauanu)
3751. Cazac AnastasiaIIIIIStan Sorin Gavril (Liceul Teoretic O.C.Taslauanu )
3752. Citiriga Razvan AlexandruIII MStan Sorin Gavril (Liceul Teoretic O.C.Taslauanu)
3753. Citiriga Razvan AlexandruIIIMStan Sorin Gavril (Liceul Teoretic O.C.Taslauanu )
3754. BREHUESCU ANDREEAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3755. CARA TIMEEAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3756. IOANES MAYAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3757. PARAOAN MAIAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3758. STERMIR MAIAPregatitoare AISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3759. GROS IRINAPregatitoare BISIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3760. GROS IRINAPregatitoare BISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3761. MOLDOVAN ANNEPregatitoare BISTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3762. MOLDOVAN ANNEPregatitoare BISIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3763. NICORICI TUDOR MIHAIPregatitoare BISIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3764. VARDA KARINAPregatitoare BISIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
3765. Butoi AlexandruIV BIGalesanu Cerasela (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
3766. Susman RaulIV AIIStancioi Mariana (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
3767. Pasca RobertIV AIIIStancioi Mariana (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
3768. Herban AlexandruIV BIIIGalesanu Cerasela (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
3769. BAKAI IUCAPregatitoare AISOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3770. BARAIAC DACIANPregatitoare AISOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3771. BRATULESCU TUDORPregatitoare AISOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3772. COJOCARU OANAPregatitoare AISOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3773. MATHE DARIAPregatitoare AISOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3774. PANA AIDAPregatitoare AISOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3775. IFRIM ADRIANI AIDAVID MARIANA RODICA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3776. SOLOVAN EDUARDI AIDAVID MARIANA RODICA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3777. SOVAGO ALEXANDRA MARIAI AIDAVID MARIANA RODICA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3778. BERINDEI JASONI BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3779. DALA AMALIA STEFANIAI BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3780. GRECU BIANCA IOANAI BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3781. SIRBU ARIANA NICOLETAI BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
3782. Burza AlexandraI BIVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3783. Iacob RoxanaI BIVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3784. Stan GeorgeI BIVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3785. ALBA DARIAI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3786. BARB RAZVANI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3787. BUCOVANU ALESIAI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3788. CONDURAT MELINDAI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3789. GRIDAN ANDREII STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3790. HERCI FLAVIUSI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3791. ISTRATE ALESIA MARIAI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3792. JUNIE DAVIDI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3793. NAP NICHOLASI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3794. VERESTOI RIANAI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3795. VLAICONI ARIANAI STEPICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3796. NAP NICHOLASI STEPIICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3797. Muntean AlexandraI BIIIVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3798. HERCI FLAVIUSI STEPIIICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3799. VERESTOI RIANAI STEPIIICernescu Marioara Vana Mariana ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
3800. AL MOHAMAD BADRIV AIGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)
3801. AL MOHAMAD IBRAHIMIV AIGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)
3802. AL MOHAMAD KHADIJAIV AIGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)
3803. Sibiescu Florin AlexandruIV AIGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)
3804. NITA MARIAPregatitoare -IDIACONU ELENA (LICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTI)
3805. PANAIT LARISAPregatitoare -IDIACONU ELENA (LICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTI)
3806. STANCIU ELENIPregatitoare -IDIACONU ELENA (LICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTI)
3807. ANDREI ALEXANDRUIV AIIIAnghel Luminita (Scoala Gimnaziala Radulesti)
3808. Carjan Bianca GabrielaPregatitoare -IBadescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )
3809. Morcov Amalia MihaelaPregatitoare -IBadescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )
3810. Robe DorinaI -IIIBacaianu Laura Angela (Scoala Gimnaziala Cosambesti )
3811. Grecu Andra MariaIII -IBadescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )
3812. Carjan StefaniaIV -IBacaianu Laura Angela (Scoala Gimnaziala Cosambesti )
3813. Dobrita Denisa ElenaI AIIITudorache Marilena (Scoala Gimnaziala Cosereni)
3814. ENE BIANCA MARIAPregatitoare AIIITanasescu Georgeta (Liceul Tehnologic Fierbinti Targ)
3815. SURDU CATALINAII AIMARCU VALENTINA-DANA (Scoala Gimnaziala Sinesti)
3816. HARAS ANDREIII AIIIMARCU VALENTINA-DANA (Scoala Gimnaziala Sinesti)
3817. Papacioc RaresIV AINae Florica (Gimnaziala Nr. 3 )
3818. Nicolae StefaniaIV BITapu Daniela (Gimnaziala Nr. 3 )
3819. Ene Anamaria RoxanaII BISimionescu Marinela (Liceul de Arte Ionel Perlea)
3820. SIMIONESCU CRSITIANII AMLUPEA DANIELA (Liceul Tehnologic Sfanta Ecaterina )
3821. MATICIUC IANPregatitoare AITEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3822. BULGARU REBECA MARIAPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3823. CASANIANU DARIUSPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3824. CERNESCU IUSTINAPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3825. CIOBANU EDUARDPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3826. DOLNICEANU DARIAPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3827. MARIN ANNA MARIAPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3828. NISTOR ROBERTPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3829. OPINCA COSMINPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3830. PRICOP ALEXANDERPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3831. UNGUREANU DARIA IOANAPregatitoare CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3832. BACIU BIANCA MARIAII AIOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3833. CARBUNEANU TEODORAII AIOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3834. GHEORGHE ALEXANDRA MARIAII AIOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3835. MANOLIU TEODORAII AIOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3836. UNGUREANU MAYAII AIOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3837. CRETU MATEIII CICRETU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3838. CIOFU ANDREI MARIOIII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3839. GAVRILOAIE COSMINIII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3840. PRIGOREANU CRISTIANIII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3841. TINCU VLADIII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3842. VINTILA TUDORIII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3843. Pricop Bianca Ivona IVIMelinte Adriana (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3844. POPA CONSTANTIN LAURENTIUIV DICHELARU MARIANA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3845. RACHIERU TUDOR IOANIV DICHELARU MARIANA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
3846. SCURTU MARIOII BICIUBOTARU MARIA (Scoala Alecu Russo)
3847. SOLOMON RARESIII CIAPETROI EUGENIA (Scoala Alecu Russo)
3848. BURLACU MATEIIII CIIIAPETROI EUGENIA (Scoala Alecu Russo)
3849. Costea AndraII EIHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)
3850. Dumitrache DamianII EIHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)
3851. Lazaroiu IoanaII EIHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)
3852. Mihai MaiaII EIHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)
3853. Musat AndreeaII EIHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)
3854. Rusu RenataII EIHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)
3855. Enache Rares GabrielPregatitoare BIMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)
3856. Erdes DavidPregatitoare BIMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)
3857. Goriac IustinPregatitoare BIMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)
3858. Paraschiv Mihnea AlexandruPregatitoare BIMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)
3859. Verdes Ana MariaPregatitoare BIMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)
3860. Herman AnastasiaII CIStefan Loredana (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)
3861. Insuratelu DianaII AIRusu Catalina (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
3862. BEjAN STEFANIAII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3863. CAPANU NICOLETAII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3864. CHIRNOAGA RARESII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3865. HULUTA OANA TEODORAII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3866. MARGARINT ISABELLAII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3867. SACRIERU DENISII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3868. SACRIERU DENISII AILORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3869. SACALEANU ALEXANDRUIV BIIRIMIA RALUCA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
3870. Covalschi EduardI AICATRUC CORNELIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
3871. ZAPODEANU AMALIAI CIFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
3872. Ignat VictorII CIIITescu Corina (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
3873. Ciobanu CasianII CMTescu Corina (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
3874. ATOMULESEI ANDREIIV BIMUSTEATA SILVIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
3875. Hogas MihaiIV BIMUSTEATA SILVIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
3876. TIFUI GABRIELI FIOBREJA MIHAELA (Scoala Otilia Cazimir)
3877. IFTIMIE DIANAIII CICRISTEA CONSTANTA (Scoala Otilia Cazimir)
3878. Anghel Maria CorneliaI AIPenu Iuliana (Scoala primara Junior)
3879. Leon Antonia FlorentinaI AIPenu Iuliana (Scoala primara Junior)
3880. Istrate IlincaII AIMinea Liliana (Scoala primara Junior)
3881. Balasescu Tudor MihaiIII AIMocanu Mioara (Scoala primara Junior)
3882. Danila MateiIII AIMocanu Mioara (Scoala primara Junior)
3883. Mihai Luiza TeodoraIII AIIMocanu Mioara (Scoala primara Junior)
3884. MURARASU ALEXANDRA IOANAPregatitoare BISIRBULESCU MARCELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )
3885. SPANU OCTAVIANPregatitoare BISIRBULESCU MARCELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )
3886. BUCSA DARIAI AISANDU MARINELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )
3887. Joldescu CrinaIV AIRotariu Irina (Clubul Copiilor Pascani)
3888. Calugaru RobertI CIIICristea Camelia (SCOALA GARABET IBRAILEANU)
3889. Bichescu Medeea ElenaII BICondurache Adriana (SCOALA GARABET IBRAILEANU)
3890. Pavaluc StefanII CIIIBelei Irina (SCOALA GARABET IBRAILEANU)
3891. Onofrei LorenaIII BIIIBarbu Elena (SCOALA GARABET IBRAILEANU)
3892. Adam SabinaPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3893. Despa Ana MariaPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3894. Dinca SabinaPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3895. Fulga StefaniaPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3896. Iordan BiancaPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3897. Mihai DavidPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3898. Negoita AlexandraPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3899. Tomescu MateiPregatitoare CINegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)
3900. ARSENE PAVELI BIVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)
3901. CAMARASU MARAI BIVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)
3902. CAMENITA DIANAI BIVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)
3903. Pencu Evelyn IoanaPregatitoare BIcatana florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
3904. SIMION MIRUNA IOANAPregatitoare AIIMIHAI LENUTA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
3905. Panait AyanaI AIChirea Doina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
3906. Popa Rares-LucaII AIMarinescu Eugenia (Liceul Teoretic Ioan Petrus)
3907. AS YANNAIV AINitu Petronela (SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA)
3908. GINCU DARIAIV AINitu Petronela (SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA)
3909. LUTA ISABELAIV AINitu Petronela (SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA)
3910. CICEK ATAPregatitoare AISABIE ALINA (Scoala Primara Happy Children Academy)
3911. DIACONESCU CARBUNESCU MATEIII AILEFTER ADRIANA (Scoala Primara Happy Children Academy)
3912. RATI AMALIAII AILEFTER ADRIANA (Scoala Primara Happy Children Academy)
3913. ROLEA ANA MARIAII AILEFTER ADRIANA (Scoala Primara Happy Children Academy)
3914. IORDACHE RADUIV AIMITU BERTINA (Scoala Primara Happy Children Academy)
3915. DIRLE ALEESIAI CIHAGAU LIANA (Colegiul de Arte )
3916. TIRA ANASTASIAI CIIIHAGAU LIANA (Colegiul de Arte )
3917. DRAGOS VICTORIII AIWALTER CRISTINA (Colegiul de Arte )
3918. Horincar TudorPregatitoare AIPop DorinaTamara (Gimnaziala Avram Iancu)
3919. Rudics KarlaPregatitoare BIFlorian Daniela (Gimnaziala Avram Iancu)
3920. Ardelean MaraPregatitoare CIDeac Odarca (Gimnaziala Avram Iancu)
3921. Codati CristianPregatitoare CIDeac Odarca (Gimnaziala Avram Iancu)
3922. Codati StefanaPregatitoare CIDeac Odarca (Gimnaziala Avram Iancu)
3923. Ardelean StefanI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3924. Coroiu LuizaI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3925. Costin DavidI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3926. Farcas MateiI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3927. Iosip MaraI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3928. Sturza TudorI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3929. Suluman IrinaI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3930. Voicu DavidI AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
3931. Corpodean ElizaI BIPasca Rodica (Gimnaziala Avram Iancu)
3932. Fechete DragosI BIPasca Rodica (Gimnaziala Avram Iancu)
3933. Bogdan LucaII AIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
3934. Buhan MateiII AIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
3935. Costin TudorII AIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
3936. Gogota TudorII AIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
3937. Kalanyos StefanII BICorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)
3938. Sabou AlessiaII BICorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)
3939. Bogdan MateiII AIIIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
3940. Puie TudorII BIIICorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)
3941. Sajerli AlesiaIV AIPetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)
3942. COVACI DAVIDI AIBIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3943. COZMAI AIBIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3944. CUDALBU SIMONAI AIBIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3945. TRIFOI ELISAI AIBIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3946. RADU ANDREIIII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3947. RAUS STEFANIAIII AIIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3948. URSA ADRIANIII AIIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3949. BARCUTEANU CARINAIII AMMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3950. FEIDI MANUELAIII AMMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3951. HASMASAN CORINAIII AMMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
3952. Andercau VasileIV AIBlavenstein Mariana (Gimnaziala Vasile Alecsandri)
3953. Bujor MateiII AIROTAR VOICHITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
3954. Lenghel AlssiaIV AIROPAN FILIP CRISTINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
3955. Ciocotisan AlessiaIV AIIIROPAN FILIP CRISTINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
3956. Bunyi IngridIV AMROPAN FILIP CRISTINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
3957. Pescaru DariaII BISas Daciana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
3958. Tuturuga FlorinaII BISas Daciana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
3959. Buzura PatriciaI AIAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3960. Pop MateiI AIAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3961. Topan LucaI DIISasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3962. Ciubotariu CarlaII CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3963. Mandrusca AndreiII CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3964. Sasaran IonutII CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3965. Rotar GeorgeII DIIIDragos Dorina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
3966. Cormos VladPregatitoare BIIIMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3967. Dumitru AdrianPregatitoare BIIIMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3968. Minaila FilipPregatitoare CIIICiociu Laura (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3969. Salajan AlexandruPregatitoare CIIICiociu Laura (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3970. Costin AntoniaI AIPop Luminita (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3971. Onet RaulII BIIvaszuk Corina (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3972. Pataky MayaII CICaprar Antonela (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3973. Pop RaresIV BIPascaniuc Zita (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
3974. Bizau AndreiI AIMicle MMaria (Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu)
3975. Mich EsteraI AIMicle MMaria (Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu)
3976. PINTEA FLAVIAPregatitoare AISELEK FARCAS (Scoala Nicolae Iorga)
3977. BENEA MIRUNAPregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3978. CAUNI ALEXANDRUPregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3979. CIOCIU TOMAS Pregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3980. FLOREA FLORINAPregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3981. PERNES ANDRA Pregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3982. SCHMIED TEODORAPregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3983. STEGERAN ANDREIPregatitoare BIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3984. RUS BUCUR ARIANAPregatitoare DITODASCA MIHAELA (Scoala Nicolae Iorga)
3985. STAN KRISTAPregatitoare DITODASCA MIHAELA (Scoala Nicolae Iorga)
3986. NAGY BOTOS CARLAPregatitoare BIIIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3987. ABRUDAN ALEXANDRUII BIKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3988. CHIRA CAMELIAII BIKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3989. GOTH ALEXANDRAII BIKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3990. TRENISAN SOFIAII BIKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3991. BORCUTI DANAII DIGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3992. LAZAR DAVIDII DIGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3993. POP ALEXANDRUII DIGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3994. CUCEU ROBERTAII DIIIGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3995. ZAHARIE MARCUSII DIIIGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
3996. CACINA RADUIII BIBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3997. HARAGAS ADRIANAIII BIIBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)
3998. NECHITA ILUTANPregatitoare AIRACOLTA MARIANA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
3999. GATAN VLADPregatitoare CITOMOIAGA RAMONA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4000. NEMES TUDORPregatitoare CITOMOIAGA RAMONA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4001. PENA CRISTINAI AIBRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4002. MIHALCA ILINCAI AIIBRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4003. ISAIU LUCAI AIIIBRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4004. CONTRA MIHAIII AIGEDUT OTILIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4005. MURESAN CORINAII AIIGEDUT OTILIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4006. CHENDE MIHAELAIV BICHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4007. Hofman OliverPregatitoare AIALINA ROATIS (SCOALA PRIMARA INTERNATIONALA)
4008. Sabo EmmaPregatitoare AIALINA ROATIS (SCOALA PRIMARA INTERNATIONALA)
4009. CIRT DENISAI AINISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4010. CRAINIC EDUARD GEORGEI AINISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4011. SABADIS PAULI AINISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4012. ONEA EMANUELAI BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4013. ZAH NATANAELI BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4014. DRAGOS MIHAIII AIBOLOS AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4015. HOJDA ANDREIII AIBOLOS AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4016. BUDEA DANIELII BICHISIU RUXANDRA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4017. VANCIU TIMOTEIII BICHISIU RUXANDRA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4018. POP ROBERTAI ICIRTIU ELENA (Scoala Gimnaziala Salsig)
4019. IUGA RARESI AIVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)
4020. STETCU RAZVAN GAVRILI AIVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)
4021. IUGA OANA ISABELAI AIIIVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)
4022. Cociorva Alexandra MariaPregatitoare AITamas Delia (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)
4023. Cocoara MaraI CISabo Doina (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)
4024. REDNIC ANDREI STEFANI AIDORINA GRIGOR (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4025. SMECICAS NATALIA SILVIAI AIDORINA GRIGOR (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4026. GODJA ANDRADA MARIAI AIIIGRIGOR DORINA (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4027. UNGUREAN ADELINA TEODORAI AMDORINA GRIGOR (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4028. Badan PatriciaII AIRosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4029. Chindris RaresII AIRosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4030. Dunca AdelinII AIRosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4031. Grigor MirunaII AIRosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4032. Muresan AlinII AIRosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4033. Brad CellaIII AITrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4034. Chis CristianIII AITrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4035. Dunca DariusIII AITrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4036. Rusneac VanessaIII AITrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)
4037. CINDEA DRAGOS-CRISTIANII BIIACOB RAMONA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4038. GHERMAN ELENAII CISAS SANDA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4039. CUPSA RADUII CMSAS SANDA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4040. BOTA SARA ALEXANDRAIII AIGHERMAN AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4041. VELE ALEXIAIII AIGHERMAN AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4042. VLASIN CRISTINAIII AIOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)
4043. SIMON ELIANIII AIIIOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)
4044. Birsan Eduard StefanPregatitoare AIVlad Ana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)
4045. Antal LucaI AIPascu Ana - Elvira (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)
4046. Pop Carmen AmeliaIV BIMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)
4047. CARSTENOIU ALEXANDRAII AIPetcu Gabriela (Scoala Gimnaziala Brosteni)
4048. TRUSCONIU CLAUDIAII AIIIPetcu Gabriela (Scoala Gimnaziala Brosteni)
4049. Besliu Sorina I AINeagoe Irina (LICEUL TEORETIC)
4050. Poenaru Alexandru I AINeagoe Irina (LICEUL TEORETIC)
4051. BADOIU NARCISII AIIonica Cerga Daniela (LICEUL TEORETIC)
4052. BALANOIU SARAII AIIonica Cerga Daniela (LICEUL TEORETIC)
4053. CIOAREC VLADII AIIonica Cerga Daniela (LICEUL TEORETIC)
4054. DINCULEASA ANDRAII AIIonica Cerga Daniela (LICEUL TEORETIC)
4055. TABACEL MARIOII AIIonica Cerga Daniela (LICEUL TEORETIC)
4056. IANAS ALEXANDRU TRANDAFIRI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4057. IUTU RAZVAN STEFANI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4058. MECA ANASTASIA MARAI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4059. PADUREANU MIRCEA DAMIANI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4060. POPESCU CARINAI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4061. ROCHIAN MARAI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4062. STUREK ERIC VLADIMIRI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4063. TIRCOL MARIO CRISTIANI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4064. TUTURIGA LUCA STEFANI AIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
4065. BANCA VLADI BICILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)
4066. HINOVEANU CAMELIAI BICILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)
4067. CARAUSAN GHEORGHE NICOLAUSIII CMSAVOIU EMILIA (Scoala Alice Voinescu)
4068. ANASTASOAEI MATEIPregatitoare IDIACONU CRISTINA- MARIANA (Gimnaziala Mastacan)
4069. SOCEA VALENTINAI IPURCARU MARIA- SIMONA (Gimnaziala Mastacan)
4070. Mamina-Chiriac IlincaPregatitoare AIIoan Branzei ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)
4071. Tudurache Matei-StefanPregatitoare AIIoan Branzei ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)
4072. Afemei TudorPregatitoare AIIIIoan Branzei ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)
4073. Cojocaru SmarandaI CIMihaela Vlad-Roxana Urda ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)
4074. Mititelu MirceaPregatitoare AIMihaiasa Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4075. IORDACHESCU MATEIPregatitoare BILaza Cohut Cristina (Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc)
4076. ALBU IANIS CONSTANTINPregatitoare AIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4077. PATRUICA ANA MARIAPregatitoare AIIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4078. LUPU ANDREEA MIRUNAPregatitoare AIIIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4079. CIUCANU DIMITRIEPregatitoare AMARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4080. BOTEZ MINA NICOLLEI DIIFRIM GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4081. NASOI CRISTIANII CIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4082. VORNICU LORENAII CIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4083. BURSUC RAZVANIII AISTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4084. VORNICU STEFANIII AISTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4085. PRICOPIE RENATA ANTONIAIII CIBIRSAN BOGDANA MIRONA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4086. STROE EMILIA CRISTINAIII CIBIRSAN BOGDANA MIRONA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4087. FLORESCU DRAGOSIV AIBIRSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4088. HANGANU ALISIV AIBIRSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4089. LIULEA DAVIDIV AIBIRSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4090. POPESCU MIHNEAIV AIBIRSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4091. SECARA DIANAIV AIIIBIRSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4092. ONU DARIAPregatitoare AIResmerita Rozina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4093. RADU RARES MIHAIPregatitoare AIResmerita Rozina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4094. RESMERITA DAVIDPregatitoare AIResmerita Rozina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4095. ANDREI TEODORAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4096. BARNA MARIAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4097. CAUS SARAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4098. CHELARIU MARIAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4099. CORDUNEANU ANA MARIAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4100. CRETU LUCAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4101. DOBRIN COSTINPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4102. FESTILA AURA MARIAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4103. KRICOPOL ILINCAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4104. MIRON ALEXPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4105. OICA ANA MIAPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4106. SAVA TUDORPregatitoare CIAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4107. APREUTESEI IOANA TEODORAPregatitoare EIResmerita Rozina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4108. AILENEI SOFIAI BIAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4109. BALTAG CARINAI BIAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4110. STAN RARES STEFANI BIAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4111. ALBU MIHAI RARESI DICroitoriu Dumitru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4112. TUREATCA MIHAII DICroitoriu Dumitru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4113. APALAGHIEI STEFANII AIAtomei Gabriela Ramona (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4114. BACIU ROBERTII BIBlanariu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4115. TODIREANU RAZVANII BIBlanariu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4116. ALBU ANDREI CEZARII CISTANCIU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4117. NEAGU VICTORII EISova Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4118. ALBU MATEIIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4119. ALUPULUI BOGDANIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4120. APETREI CLARAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4121. BABOI ROBERTIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4122. BALTAG MARIAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4123. BOURCEANU RARES CONSTANTINIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4124. BUGA MATEIIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4125. CORLADE THEAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4126. GUSA MIHALCEA RARESIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4127. HARABAGIU VICTORIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4128. HORHOGEA RIANAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4129. IFTIMIA ILINCAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4130. TARANTUS GIORGIAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4131. TATULEA ALEXANDRAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4132. VOLOSENIUC ALEXANDRUIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4133. ZAHARIA CLARAIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4134. BORDEI CRISTIANIII BIDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4135. MATACHE MEDEEAIII BIDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4136. SANDESCU BIANCAIII BIDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4137. TODIRAS EMAIII BIDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4138. CHIRIC CASANDRAIII CIConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4139. MACOVEI ADRIANIII CIConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4140. MEZEI SARA MEDEEAIII CIConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4141. NASTASA MICHELLE DESIREIII CIConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4142. ENACHESCU ANDREIIV AILuca Mary Claudia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4143. NITA CALINIV AILuca Mary Claudia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4144. BLAJ CLAUDIOIV CIVaideanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4145. IVAN DENISAIV CMVaideanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4146. Maxim AlexandruII CIChirica Simona (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4147. Raspopa IoanaII CIChirica Simona (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4148. Luchian CristianIV DISolomon Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4149. Isachioaiei MihnesIV CMMitrea Loredana (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4150. Driscu DanielI AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4151. FARCAS DAVIDI AIIAMANDEI NICOLETA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4152. TONILA DENISAI AIIAMANDEI NICOLETA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4153. Balasca Eduard GabrielII CICapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4154. Cazacu AndreiII CICapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4155. Mirza MariaII CICapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4156. Onisor KarinaII CICapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4157. LEAHU RAZVANIV CIMORARU MIHAELA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4158. PITIRICI RARESIV CIMORARU MIHAELA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4159. Dinulete- Moore Angelina-Maria-IulianaIV AIPopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
4160. Prisecaru Denisa - GeorgianaIV AIPopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
4161. Pantilimon Luca- GeorgeIV AIIPopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
4162. Rusu TeodorII AIIIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4163. Zaharia Alexandru DariusII AIIIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4164. Costin LorenaII AMBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4165. Popa AlessiaII AMBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4166. Constantin Bianca-MariaII BMAtodiresei Mihaela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4167. Bostan DariaIV AMGaliuc Elena (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4168. Hanganu MaraPregatitoare AISORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4169. Jugaru IlincaPregatitoare AISORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4170. Talmacel AlexandruPregatitoare AISORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4171. BALASCA ANAMARIAPregatitoare BIMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4172. Jitaru Ichimas Maria SorinaPregatitoare BIMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4173. Oprea Sabina ElenaPregatitoare BIMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4174. Serediuc Ovidiu StefanPregatitoare BIMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4175. Staicu Alessia TeodoraPregatitoare BIMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4176. Stirbu Amalia ElenaPregatitoare BIMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4177. STOICA ALEXANDRUPregatitoare CIHutan Ana Geanina (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4178. Andries IoanaPregatitoare AIISORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4179. Chirila IoanaPregatitoare AMSORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4180. DUMBRAVA DARIUS STEFANI CIRomaniuc Cristina (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4181. MARTICI TEODORI CIRomaniuc Cristina (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4182. Panaite BiancaI DIBibirus Alina-Marcela (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4183. BUZDUGAN TEODORAII AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4184. LEONATU ROBERTAII AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4185. RACHIERU MARIA ADELINAII AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4186. ANTONIE VICTOR IOAN II EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4187. CIOBANU COSMIN IOANII EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4188. COSTEA ALESIA ELENA II EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4189. HUTAN LIZUCAII EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4190. IVANOV ANA MARIA ALEXANDRAII EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4191. NECHITA GEORGIANA STEFANIAII EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4192. NICA DARIUS CRISTIANII EIIILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4193. MARCU COSMINAPregatitoare BIPLAI MIHAELA (Scoala Mihai Eminescu)
4194. Blindu LucaPregatitoare BIMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4195. Caleap SophiaPregatitoare BIMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4196. Sandu EmiliaPregatitoare BIMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4197. Turcanu IlincaPregatitoare BIMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4198. Anghel Maia-AlexandraI AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4199. Bogus Stefania-IazminaI AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4200. Miron Stefan-IoanI AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4201. Surugiu Lavinia-ElenaI AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4202. Cordoneanu Luca-StefanI BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4203. Cordoneanu Teodora-ElenaI BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4204. Fermus EcaterinaI BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4205. Luca Roxana-ElenaI BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4206. Cimpeanu RaresII AIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4207. Zabulic IoanaII AIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4208. Popa MateiII BIElena Dumitrascu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4209. Basma MihneaII AIIIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4210. Custura SofiaII AMAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4211. Popa EmilianIV BIAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4212. Vasile AnaIV BIIAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4213. Vacaru Ioana-SoranaIV BMAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4214. NICORESCU CAMELIAPregatitoare .ITIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4215. COBZARIU ANASTASIAPregatitoare .IIITIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4216. IRIMIA ALEXANDRUPregatitoare .IIITIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4217. CALIMAN LAURAI .ICALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4218. CALIMAN TEODORI .ICALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4219. COJOCARU DENISI .IIICALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4220. CALIMAN DARIAII .ILOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4221. MUTU ELENA SABINAII .ILOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4222. DRAGUSANU MIRIAMII .IIILOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4223. JUGARIU GEORGIANAII .IIILOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4224. ROMAN INGRID ELIANAIII .IIITURCANU ANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4225. DASCALU DRAGOSIV .ICONSTANTIN ANISOARA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4226. PASCU ANA MARIAIV .IIICONSTANTIN ANISOARA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4227. COLTA PHILIPPE-ANDREIII AILuca Angela (Liceul Teoretic Vasile Alecsandri)
4228. Bocanet DenisII .ISofrone Mihaela (Scoala Gimnaziala Vaduri)
4229. Budurca TudorII .MSofrone Mihaela (Scoala Gimnaziala Vaduri)
4230. Coanda RaisaPregatitoare BITruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)
4231. Dinita StefanPregatitoare BITruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)
4232. Iorga IzabelaPregatitoare BITruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)
4233. Nicolae LorenzoPregatitoare BITruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)
4234. Ticloi DariaPregatitoare BITruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)
4235. Tabacu AlexandruI BIIIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)
4236. Constantin RobertII AIAlbeanu Mihaela (Colegiui Tehnic Bal)
4237. Mostenescu Madalina MihaelaPregatitoare AIZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )
4238. Patru DavidPregatitoare AIZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )
4239. Pislea AlexandraPregatitoare AIZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )
4240. Ion Sanda AlexiaPregatitoare AIIZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )
4241. Costache IonutI AICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
4242. Dadulescu AndreiI AICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
4243. Fedeles IanisaI AICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
4244. Nicolescu Irina-MariaII AICernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)
4245. Potra BiancaII AICernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)
4246. Ciobanu AlexandruPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4247. Constantin GabrielPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4248. Dobre MariaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4249. Filip RaresPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4250. Florea AlexandraPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4251. Floricel AlinaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4252. Gheorghe LucaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4253. Iancu MarinaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4254. Joita AndraPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4255. Joita BiancaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4256. Nitu MaraPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4257. Popescu DenisaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4258. Raduica MarioPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4259. Rosianu IannisPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4260. Stan RaduPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4261. Stavorache MirunaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4262. Stefanache AmeliaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4263. Stoenesteanu Ary-AnaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4264. Tenea AndreeaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4265. Torcea AlexandraPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4266. Voicu RalucaPregatitoare BIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4267. Radu IlianaPregatitoare BIIIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4268. Radu RareshPregatitoare BIIIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4269. Vasile DariaPregatitoare BIIIGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)
4270. Pisica Miruna RebecaI CIRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)
4271. Pistol Aura TeodoraI CIRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)
4272. Radulescu Andra MariaI CIRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)
4273. Dinca MihaiI DIRosianu Laura Iancu Marinela (Nicolae Titulescu)
4274. Groza RayssaI DIRosianu Laura Iancu Marinela (Nicolae Titulescu)
4275. Ionescu NicoleI DIRosianu Laura Iancu Marinela (Nicolae Titulescu)
4276. Voiculescu MihneaI DIRosianu Laura Iancu Marinela (Nicolae Titulescu)
4277. Voicu AlexandruI DIIIRosianu Laura Iancu Marinela (Nicolae Titulescu)
4278. Baroana BiancaIII AINeiculescu Dumitra (Nicolae Titulescu)
4279. Tudoran MugurelIII AINeiculescu Dumitra (Nicolae Titulescu)
4280. Ciobanu DeliaIV CIPascu Mirela (Nicolae Titulescu)
4281. Ciungu EricaIV CIPascu Mirela (Nicolae Titulescu)
4282. Popescu BiancaIV CIPascu Mirela (Nicolae Titulescu)
4283. VISANESCU CODRUTAI AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4284. GRIGORE DAVIDII AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4285. NEDA MARIA-ALEXANDRAII AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4286. RADULESCU-MIERLACIOIU DAVID-STEFANII AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4287. RIOSANU RARES-MIHAIII AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4288. FLORICEL ALEXANDRUII DITITIRIGA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4289. PIROI ANDREIPregatitoare DBIJIGLARU FLORINA (Scoala Dumitru Buzdun)
4290. POPA IULIAPregatitoare DBIJIGLARU FLORINA (Scoala Dumitru Buzdun)
4291. Cocolos AlexandraPregatitoare AICiobanu Rodica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4292. Micu EduardPregatitoare AICiobanu Rodica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4293. Stanciu AlexandruPregatitoare aICiobanu Rodica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4294. Bratasanu AlexandruPregatitoare BICiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4295. Ivan AlexandruPregatitoare BICiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4296. Nicola IlincaPregatitoare BICiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4297. Lupu DariaPregatitoare BMCiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4298. Andrei RazvanII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4299. Bescuca AlexandruII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4300. Birtan DenisaII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4301. Ciocirlan AndraII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4302. Pop VladII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4303. Raducanu GabrielaII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4304. Sanda CosminaII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4305. Sapca IoanaII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4306. Tutuianu RazvanII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4307. Vadastreanu SebastianII AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4308. Cococi MihaiII BIDatcu Adela Carmen (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4309. Datcu AndreiII BIDatcu Adela Carmen (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4310. Lia GabrielII BIDatcu Adela Carmen (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4311. Mirea IrinaII BIDatcu Adela Carmen (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4312. Bescuca TheodoraIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4313. Ciobanica AlexandruIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4314. Gherghita MaraIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4315. Gune AndraIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4316. Ivan LorenaIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4317. Musat HoriaIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4318. Raicea AlexiaIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4319. Serbanica AliciaIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4320. Staicu RazvanIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4321. Stanica EmmaIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4322. Torba RaresIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4323. Vasile SergiuIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4324. Vladu DariusIII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4325. FALCA CRISTIANAPregatitoare AINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4326. GALETAN ALESIAPregatitoare AIIINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4327. GRIGORE ANDREEAI AIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4328. Marincu AndraPregatitoare BIRistea Alina (Liceul T Vladimirescu)
4329. Duta SorinaII ISERBANICA EUGENIA (Scoala Gimnaziala Plesoiu)
4330. Viziru AdrianII ISERBANICA EUGENIA (Scoala Gimnaziala Plesoiu)
4331. Dabugeanu AlexiaPregatitoare AILaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)
4332. Catana CostinPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4333. Macesanu MirunaPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4334. Martinescu NicusorPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4335. Perpelea DavidPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4336. Popescu YanisPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4337. Serban LucaPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4338. Udrea NicolasPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4339. Ungureanu MirunaPregatitoare BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4340. Sirbu AlexandruPregatitoare AIIILaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)
4341. Voica Maria TeodoraIII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4342. Popa Marian EduartIV AIVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4343. Ivan Bianca MariaIV AIIIVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4344. Pacioianu TeodoraIV AIIIVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4345. MORARU SARAII BICAPATINA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4346. NEDELEA STEFANII BICAPATINA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4347. POPA LUCAIV AMILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4348. BADOI RAZVAN ANDREIPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4349. DRAGOMIR BIANCA MARIAPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4350. DRUGU CRISTINA IONELAPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4351. MILITARU COSMINPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4352. PREDUT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4353. PUSCASU PATRIKPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4354. STOICULESCU VANESSAPregatitoare CISTANCU AURELIA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4355. FLOREA DENIS MIHAIII AIANDREESCU DENISA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4356. BARBU VALENTINII BIMARIN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4357. CHIROIU MARIAII BIMARIN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4358. FLORESCU ADNANAII BIMARIN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4359. Moraru SaraII BICapatina Andreea (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4360. Nedelea StefanII BICapatina Andreea (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4361. IORDACHE DENIS ANDREIII AIIANDREESCU DENISA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4362. PITIGOI MIHAI SEBASTIANII AMANDREESCU DENISA (SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU)
4363. BECHEANU MARIAI BIFIRESCU MARIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4364. CIRSTEA ERIKII AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4365. DOLOCAN DANAII AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4366. MOCAN IULIAII AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4367. SZOCS MATEIII AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4368. PETRACHE TUDORIII AICIRSTEA ELENA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4369. Nastase AlessiaIII BIAlesu Silvia (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4370. Radulescu AnaIII BIIAlesu Silvia (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4371. MARINESCU SARAI BIIANA TATIANA- IRINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4372. Calin Maria-AlexandraII AITudoran Steluta (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4373. Ciopor Yanis-AndreiII AITudoran Steluta (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4374. Godeanu Robert-MihaiII AITudoran Steluta (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4375. Gogoneata Radu-AndreiII AITudoran Steluta (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4376. Dumitrescu Andrei I IMargareta Gheorghita (Scoala Gimnaziala nr 3)
4377. Dumitrescu Andrei-StefanI AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4378. Mitrache David-AndreiI AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4379. Pietrisi Alessia-MariaI AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4380. Tataranu Anya-ElenaI AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4381. Ghindescu MihaiII BICristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4382. Mis David-AndreiII BICristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4383. Petcu Anna-MariaIV BMCristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4384. Paraschiv StefaniaPregatitoare BICapatina Amalia (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)
4385. Sofia FlorinII AIUngheanu Malina (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)
4386. Vasile SaraII AIUngheanu Malina (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)
4387. DINCA ANNA ERIKAI AINITA GINA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4388. MARIN CRISTIANAI BIGLONT DINU LAURENTIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4389. PERIETEANU MIHAII BIGLONT DINU LAURENTIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4390. BADEA ALEXANDRUII BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4391. MATEESCU MATEIII BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4392. OCHENATU VLADII BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4393. PARASCHIVA OCTAVIANII BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4394. PEIA CLAUDIUII BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4395. BOTOGAN MARIA CRISTINAIV AITRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4396. COMANESCU ANDREIIV AITRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4397. CONSTANTIN FRANCECAIV AITRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4398. SMARANDACHE ANDREEAIV AITRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4399. TRAISTARU MARIA COSMINAIV AITRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4400. ANTONESCU RADUPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4401. APETROAE DARIUSPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4402. BOBEA GABRIELPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4403. BRATOSIN LUCAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4404. BULAREANU ANA MARIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4405. CAPRARU TUDORPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4406. CARAGIOIU EVAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4407. CHIOTOROIU ERICAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4408. COMAN ALEXIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4409. CRACIUN CLAUDIUPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4410. CRICAN NATALIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4411. FENIC ANDREIPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4412. GHINESCU ALEXIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4413. GHINESCU DELIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4414. JILAVEANU ALEXIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4415. NEGOITA IUSTINPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4416. PARASCHIV SOPHIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4417. PAUN ALEXANDRAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4418. PINTECE STEFANPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4419. PODARU MEDEEAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4420. POPA ALEXIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4421. RADU ALEXANDRUPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4422. SERBAN SARAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4423. SOSA RADUPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4424. STEFANICA MARAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4425. UNGUREANU ALICIAPregatitoare BIDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)
4426. Cucu Teodora MihaelaII AITraistaru Monica (Scoala Gimnaziala Centrala)
4427. Dobra MihaelaII AITraistaru Monica (Scoala Gimnaziala Centrala)
4428. BOLOCAN MARIA ANTONIAPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4429. MIRCEA MARIA ANTONIAPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4430. MUSAT MAXIMUS ANDREIPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4431. OPREA IONELA AURELIA ANTONIAPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4432. POPESCU VLAD NICOLAEPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4433. TOADER MIHAI CRISTIAN FLORENTINPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4434. ZAMFIR ROBERTPregatitoare BIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4435. MATEI ALEXANDRU MIHAILPregatitoare BIIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4436. CHIRCHIBOI ALINA GEORGIANAPregatitoare BIIIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4437. RADULESCU ABELPregatitoare BIIIOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )
4438. Ciobanu AlexandraII AINuta Constanta (Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure)
4439. KUTLU GABRIELLEII AINuta Constanta (Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure)
4440. NEAGU ROBERT II AINuta Constanta (Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure)
4441. VISINOIU IRINAPregatitoare BIAlexandrescu Catalina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil)
4442. MILITOIU MIHNEAIV AINICOLAE LOREDANA (Scoala Primara Angels)
4443. BORCAN MARIAI BISANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)
4444. BURLICA ANDREII BISANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)
4445. MINCA ANDRADAI BISANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)
4446. ALION MIRUNA ELENAI CIGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)
4447. APOSTOL ANAI CIGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)
4448. ENE THOMASI CIGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)
4449. PIRVAN ILINCA EMILIAI CIGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)
4450. ANGHEL RARES MIHAIII AIBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4451. BURLACU ANDREI VALENTINII AIBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4452. DINULESCU IOANA CLAUDIAII AIBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4453. DRAGUSIN DARIA IOANAII AIBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4454. TOMA TEODORA DESPINAII AIBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4455. BARBU THEODORII BIDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)
4456. CATALIN DARIAII BIDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)
4457. GEORGESCU THEEAII BIDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)
4458. RADU FABIANII BIDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)
4459. FERCALA MARIOII CIPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)
4460. IORDACHE BIANCA PAULAII CIPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)
4461. PERJU STEFAN DANIELII CIPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)
4462. VASILE NICOLETAII CIPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)
4463. CRISTEA RARESII DISANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)
4464. GHITA BIANCAII DISANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)
4465. LOGHIN VLADII DISANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)
4466. CONSTANTIN ALESSIA ANASTASIAII AMBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4467. DICU DENNIS JUSTINII AMBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4468. MANTA STEFANIA DARIAII AMBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4469. PATRASCU IUSTIN ANDREIII AMBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4470. SOLEA ANDREI LUCAII AMBABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)
4471. MARIN ALESIAIII AIIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)
4472. MILITARU MIHAIIII AIIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)
4473. CATRICICA RUXANDRAIII BIRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
4474. ENE DEBORAHIII BIRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
4475. MARIN LUCAIII BIRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
4476. VISOIU TEODORIII BIRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
4477. ALEXANDRESCU STEFANI AIStanciu Nicoleta (C.N. Ion Luca Caragiale)
4478. MAFTEI DAVIDI AIStanciu Nicoleta (C.N. Ion Luca Caragiale)
4479. VASII VLAD ANDREII BIDUMITRACHE GINA (C.N. Ion Luca Caragiale)
4480. Marin FilipI AIGrigore Carmen (Colegiul de Arta Carmen Sylva)
4481. Palangeanu IoanaI AIGrigore Carmen (Colegiul de Arta Carmen Sylva)
4482. ILIE ALEXANDRU-GABRIELPregatitoare AIStroe Amalia (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4483. BACIOIU DARIUSSTEFANPregatitoare BIDobre Constanta (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4484. ROSCA TIBERIUS STEFANPregatitoare BIDobre Constanta (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4485. ARSENE TOMAPregatitoare CISladariu Aura (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4486. MANOLACHE RARESPregatitoare CISladariu Aura (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4487. DUMITRASCU SERGIU STEFANPregatitoare DICalavie Iuliana (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4488. MARINICA MARIA RALUCAPregatitoare DICalavie Iuliana (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4489. DRAGU ALEXANDRUII AICucu Anisoara (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4490. OLTEANU ALEXIAII BIGheorghe SAnda (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4491. PAVEL ANDREIII BIGheorghe Sanda (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)
4492. DRAGULIN ANDREI-TUDORII AIBELDICA AURICA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)
4493. MARIN IOANA VIORICAII BIILIESCU SIMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)
4494. BINDER DARIUSII DIGherasim Iuliana (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4495. CUDALBU TIBERIU IOANII DIGherasim Iuliana (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4496. DAVIDESCU SILVIA VALENTINAII DIGherasim Iuliana (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4497. SAVU STEFAN CATALINIII DIDinita Daniela (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4498. MOCANU TUDORIII AIIIComanescu Maria (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4499. LUCA RADUPregatitoare AIMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)
4500. MIHAI DAVIDPregatitoare AIMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)
4501. RIZEA RARES Pregatitoare AIMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)
4502. STOICA RADUPregatitoare AIMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)
4503. VASILESCU RUXANDRA I BINAE ELENA (Scoala Grigore Moisil)
4504. PETROSANU BIANCA-ANDREEAII AIGEORGESCU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)
4505. POPESCU ILINCAII AIGEORGESCU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)
4506. DOBRE ANDREIII EIDOGARU IOANA (Scoala Grigore Moisil)
4507. Ionescu Maria IVINica Alina Maria (Scoala Grigore Moisil)
4508. IONESCU MARIAIV AINICA ALINA (Scoala Grigore Moisil)
4509. POPESCU DARIAIV AINICA ALINA (Scoala Grigore Moisil)
4510. Preda AndreiPregatitoare AIDogaru Laura (Scoala Poienarii Apostoli)
4511. DONEA ADELINAI AIION MARIA GABRIELA (Scoala Poienarii Apostoli)
4512. POPESCU MARAI AIION MARIA GABRIELA (Scoala Poienarii Apostoli)
4513. TUDOR RARESI AIION MARIA GABRIELA (Scoala Poienarii Apostoli)
4514. DIACONESCU ALEXANDRU TASHIIII AIGUZU CAMELIA (Scoala Gimnaziala George Enescu)
4515. Andronache Lavinia Maria NicolePregatitoare BIIBodea Larisa (Scoala Gimnaziala Principesa Maria)
4516. Lazar Alina Anne MaryPregatitoare BMBodea Larisa (Scoala Gimnaziala Principesa Maria)
4517. Nicolescu Ana-Maria MihaelaIV -ISIRBU MONICA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Telega)
4518. Szasz IringoI CISIPOS ZSOFIA (Scoala Gimnaziala)
4519. BUTCOVAN CEZARAIII BIIIBuzgau Veronica (Scoala Gimnaziala)
4520. MAIER IULIAIII BIIIBuzgau Veronica (Scoala Gimnaziala)
4521. Andrei AndreaIII BIGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)
4522. Gavra David-AugustinIII BIGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)
4523. Napradean MarisiaIII BIIGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)
4524. Drulea Daria MariaIII BIIIGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)
4525. POP BRIGITTAIII AIVERES SANDA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4526. COLCER RUSU JESSICAIII AIIVERES SANDA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4527. CHIRTI LUIZAIII AIIIVERES SANDA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4528. Torkos MirunaII AIMoisi Mirela (Gimnaziala Petri Mor)
4529. Ardelean GiuliaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4530. Gal DariusPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4531. Girdan GabrielaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4532. Jurcau LucaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4533. Man DarioPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4534. Man DavidPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4535. Oprea DavidPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4536. Silaghi CristinaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4537. Silaghi RaisaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4538. Tirle IrinaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4539. Torje IuliaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4540. Torje IuliaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4541. Zibileanu DoinaPregatitoare AIPop Camelia (Scoala Gimnaziala Silvania)
4542. Ghile RaisaPregatitoare BIBonte Adriana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4543. Girz AlexiaPregatitoare BIBonte Adriana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4544. Sabau SophiaPregatitoare BIBonte Adriana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4545. Ardelean SaraPregatitoare CITeieru Cristina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4546. Balog AlesiaPregatitoare CITeieru Cristina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4547. Chioran AndraPregatitoare CITeieru Cristina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4548. Crisan CristianPregatitoare CITeieru Cristina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4549. Oros RaulPregatitoare CITeieru Cristina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4550. Teusan CarlaPregatitoare CITeieru Cristina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4551. Man EduardI AIAIONESE MARIANA (Scoala Gimnaziala Silvania)
4552. Pop CristianI AIAIONESE MARIANA (Scoala Gimnaziala Silvania)
4553. Vancea MirunaI BIVancea Ana Sorina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4554. Bodea AmadeaI CIBodea Florica (Scoala Gimnaziala Silvania)
4555. Bregea ArianaI CIBodea Florica (Scoala Gimnaziala Silvania)
4556. Haraga MelaniaI CIBodea Florica (Scoala Gimnaziala Silvania)
4557. Jozsa-Botos AndreaI CIBodea Florica (Scoala Gimnaziala Silvania)
4558. Ones BiancaI CIBodea Florica (Scoala Gimnaziala Silvania)
4559. TUNS DARIA LORENAII AIMOLDOVAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Silvania)
4560. TURCAS NICHOLASII AIMOLDOVAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Silvania)
4561. Jurcut DanielaII BISumalan Angelica (Scoala Gimnaziala Silvania)
4562. ARDELEAN LUANAIII CIKandert Stela (Scoala Gimnaziala Silvania)
4563. GEIGER KIRAIII CIKandert Stela (Scoala Gimnaziala Silvania)
4564. Cheta AlisiaPregatitoare EIIGombos Melinda (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4565. Nagy EduardPregatitoare EMGombos Melinda (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4566. BRISC MARIAI FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4567. IACOB MARIA TEODORAI FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4568. MARIAN SOFIAI FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4569. ONACA TUDOR IULIANI FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4570. BARBUR TUDORI GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4571. GAVRILUT ANDREII GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4572. Criste TudorII BIBejan Sorina (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4573. CIMPOIES MARIA IULIAIII AIBogdan Aurica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4574. LAZEA TUDOR MATEIIII AIBogdan Aurica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4575. SUTEU OANAIII EIIElekes Erika (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4576. Goron MarioIII BIIIPop Emilia (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4577. POP MARIETAIII FIIICulcear Floare (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4578. Ilut DenisaIII BMPop Emilia (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4579. Ardai KrisztianIV DMFazakas Csilla (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4580. CERNEA VLADI IIUREA MARCELA (Liceul Tehnologic Mirsa)
4581. Lungu IzabelaIV AINicolaescu Rodica (Liceul Tehnologic Mirsa)
4582. IONESCU ANDREIII BIMAILAT MARIA (Colegiul National Octavian Goga)
4583. Ghita RaduPregatitoare AIVAIDA MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4584. Li XihangPregatitoare AIVAIDA MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4585. DASCAL ROBERTII CIRAULEA GEORGETA (Scoala N. Iorga)
4586. BISCHIN IOAN DANIELIV BICERNEA FILOTEA (Scoala N. Iorga)
4587. FLEACA ANASTASIAIV BICERNEA FILOTEA (Scoala N. Iorga)
4588. SUSU ADELINA MIRIAMIV AIIIMOHANU CORINA (Scoala Regina Maria)
4589. NECHIFOR ANA ALEXIAIICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4590. NECHITA YANNIS THEODORIICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4591. SILISTEANU DARIA MARIUCAIICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4592. TARANU ALESIA TEODORAIICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4593. VASILIU ALEXANDRA ANDREEAIICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4594. ALEXANDROAIA PETRUIIIBENKE CARMEN (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4595. GAVRILESCU ROBERT STEFAN IIIVASILACHE MARIA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4596. LUPU ANDREI TEODORIIIVASILACHE MARIA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4597. SIMINOC SORANAIIIBENKE CARMEN (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4598. TAPES ABDULLAHIIIBENKE CARMEN (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4599. Alexandrescu LucaPregatitoare AIIIMorosan Silvia (Scoala Gimnaziala Ion Irimescu)
4600. Filip DariusII SbSIIvanov Iuliana Ivanov Paulina (Scoala Gimnaziala Ion Irimescu)
4601. Ionas TeonaII SbSIIvanov Iuliana Ivanov Paulina (Scoala Gimnaziala Ion Irimescu)
4602. Ivanov LucaII SbSIIvanov Iuliana Ivanov Paulina (Scoala Gimnaziala Ion Irimescu)
4603. Mihalache TiberiuII SbSIIvanov Iuliana Ivanov Paulina (Scoala Gimnaziala Ion Irimescu)
4604. Macovei AlexandraI AILungeanu Ioana (Scoala Gimnaziala-Dimitrie Gusti)
4605. Tcaciuc Denisa AlinaPregatitoare AIMorosan Elena (Scoala Mihail Sadoveanu- Granicesti)
4606. Zepciuc DeliaPregatitoare AIMorosan Elena (Scoala Mihail Sadoveanu- Granicesti)
4607. Goras Constantina MariaI AIMorosan Elena (Scoala Mihail Sadoveanu- Granicesti)
4608. Rusu Ioana AntoniaPregatitoare BITeodorescu Raluca Maria (Sc Gimnaziala Petru Comarnescu)
4609. Ababei StefanII AIBartos Eleonora (Sc Gimnaziala Petru Comarnescu)
4610. Buburuzan MaraII AIBartos Eleonora (Sc Gimnaziala Petru Comarnescu)
4611. Turcan SabinaII AIBartos Eleonora (Sc Gimnaziala Petru Comarnescu)
4612. JUCAN EMANUELAPregatitoare BITODERAS DOMNICA (SCOALA GIMNAZIALA)
4613. TODERAS IONUTPregatitoare BITODERAS DOMNICA (SCOALA GIMNAZIALA)
4614. JUCAN DANIELI BITODERAS DOMNICA (SCOALA GIMNAZIALA)
4615. BIRU ADELINII BITODERAS DOMNICA (SCOALA GIMNAZIALA)
4616. BUTA TUDOR-CIPRIANIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4617. CLIM DELIA-IOANAIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4618. LEIZERIUC ANDREEA-DENISAIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4619. LEIZERIUC EMILIAN-ANDREIIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4620. GHIORGHITA IZABELA-LORENAIIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4621. CLIM NARCIS-SEBASTIANIIIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4622. TUCALIUC COSMIN-ANDREIIIIIIPENCIUC GABRIELA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4623. GHITUN SAMUELIVIPENCIUC SIMONA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4624. MITIU LARISA-MADALINAIVIPENCIUC SIMONA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4625. ANDRICIOAEI CRISTINAIVIIPENCIUC SIMONA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4626. URSU DANIELA-IULIANAIVIIPENCIUC SIMONA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4627. GRADINARU IONUT-ALEXANDRUIVIIIPENCIUC SIMONA (Scoala Gimnaziala Siminicea)
4628. Diaconescu IrinaPregatitoare BIGrigoras Daniela Adina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4629. Burac Horia IoanPregatitoare CIManican Ileana (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4630. Iacob IustinaI BIPintilie Liliana (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4631. Cretu Luca MihaiII AIAndronache Maricica (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4632. Tecuceanu ElizaII AIAndronache Maricica (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4633. Toma Dragos IonutII AIAndronache Maricica (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4634. Verciuc IoanII AIAndronache Maricica (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
4635. ALBU ANASTASIAPregatitoare BIANASTASIU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4636. GRUNICHEVICI SONIAPregatitoare BIANASTASIU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4637. DANILA CARLAI EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4638. MORUZ RARESI EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4639. NITA STEFANI EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4640. RAULIUC ILARIAI EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4641. MOROSANU EVELINAI EIIIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4642. BISTRITAN DANIELIII AIBORZA LIVIU (Acad.Haralabie Mihaescu)
4643. Filipciuc AlexandruIII BICHITA GIORGIANA (Acad.Haralabie Mihaescu)
4644. TUCA INGRID MARIAI AIFORFOTA DORINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.2)
4645. VINTU MIHAI SERBANII BIFORFOTA DORINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.2)
4646. BRABETE ANDREI DAVIDPregatitoare BIIRIANU LAURA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4647. DELCEA SABIN FLORINPregatitoare BIIRIANU LAURA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4648. DUMINICA ANDREEA CATALINAPregatitoare BIIRIANU LAURA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4649. TANE ALEXANDRA MARIAPregatitoare BIIRIANU LAURA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4650. LUTA MARIAPregatitoare CIANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4651. GAVANESCU DARIAPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4652. GROSU RALUCAPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4653. NICOLESCU ANCAPregatitoare AIIIMINCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4654. patrascu amaliaPregatitoare CIIIANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4655. CORARLIE ROXANAI AIVoicu Popescu Corina (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4656. GRASA CATALINI AIVoicu Popescu Corina (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4657. SERBAN BOGDANII CINEAGU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4658. SIMION DAVIDII CIINEAGU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4659. ALBU AIDAII CIIINEAGU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4660. BALABAN BOGDANIII AICALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4661. IVAN CIPRIANIII AICALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4662. MANEA ANDRUIII AICALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4663. BAN SARAIII AIIICALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4664. CHIRIGIU RARESIV BIENACHE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4665. RIZEA ANDREIIV BIENACHE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4666. MUSAT DIANAIV AMNICOLESCU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4667. Bibiloiu Andrei IonutPregatitoare BIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4668. Stanciu SaraPregatitoare SteIBara Sandica si Boldea Valerica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4669. Tucmeanu DavidPregatitoare SteIBara Sandica si Boldea Valerica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4670. Brabete Alexia MariaPregatitoare BIIIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4671. Geana Adriana MariaPregatitoare BIIIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4672. Enache EricI AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4673. Florea CosminI AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4674. Marinescu AnaI AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4675. Mihaila MaraI AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4676. Niculcea Eva-MariaI AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4677. Visan AlexandruI AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4678. Bega MariaI CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4679. Biolan AdrianI CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4680. Gheorghe CostinelaI CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4681. Nedelcu AdinaI CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4682. Pauna TudorI AIIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4683. Militaru BiancaI AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4684. Cherpec FlaviusIII BMGogoi Monica (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
4685. Barbu Tabita DeborahII AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
4686. Prioteasa DariaII AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
4687. Floroiu LaviniaPregatitoare BIEnus Nicoleta Ionela (Scoala nr 2)
4688. Iliuta MariusPregatitoare BIEnus Nicoleta Ionela (Scoala nr 2)
4689. Clantau Ioana-BrianaI AIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
4690. Iancu Matei-MihaiI AIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
4691. Ciocanel MihaelaI BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4692. Grosu Morcov LucaI BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4693. Marginica MarioI BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4694. Paraschiv Nicol-CarinaI BIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
4695. Paraschiv RianaI BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4696. Toma ElenaI BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4697. Vasile Medeea-ElenaI BIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
4698. Voiculet Andrei-GabrielI BIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
4699. Tabara Bianca-TeodoraI BIIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
4700. Iuga DianaI BIIIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4701. Serban RobertI BIIIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4702. Carstica IonelaI BMPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4703. Joitoiu AlexiaI BMPirnac Mariana (Scoala nr 2)
4704. Voinea AndreeaII BIVintila Florina (Scoala nr 2)
4705. Badea LucaII BIIVintila Florina (Scoala nr 2)
4706. Militaru Melissa MariaIII AIMiu Simona (Scoala nr 2)
4707. Edu Radu StefanIII AIIIMiu Simona (Scoala nr 2)
4708. FURTUNA CLARAPregatitoare BIDRAGHICI NICOLETA (SCOALA NR. 1)
4709. ROANA CRINAPregatitoare BIDRAGHICI NICOLETA (SCOALA NR. 1)
4710. VACHIU MIHAIPregatitoare BIDRAGHICI NICOLETA (SCOALA NR. 1)
4711. VIDESCU ANDREII AITraistaru luciana (SCOALA NR. 1)
4712. ARGATU IOANII BIROBACIU NELI-STEFANIA (SCOALA NR. 1)
4713. LUPU DENISII BIROBACIU NELI-STEFANIA (SCOALA NR. 1)
4714. ROBACIU ROBERTII BIROBACIU NELI-STEFANIA (SCOALA NR. 1)
4715. VOCHIN MIRUNAII BIROBACIU NELI-STEFANIA (SCOALA NR. 1)
4716. NECULITA DAVIDII BIIIROBACIU NELI-STEFANIA (SCOALA NR. 1)
4717. Nica FilipPregatitoare AIToda Ionela Maria (Scoala Gimnaziala Dudestii Noi)
4718. Bucur GeorgianaPregatitoare AIIORGOVAN CAMELIA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4719. Iorgovan DariusPregatitoare AIIORGOVAN CAMELIA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4720. Piseru AndradaPregatitoare AIIORGOVAN CAMELIA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4721. Predescu MayaPregatitoare AIIORGOVAN CAMELIA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4722. BOCA GEORGE ANDREIPregatitoare BIDuma Mirela (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4723. DINA ADRIANPregatitoare BIDuma Mirela (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4724. PAUN MADALINAPregatitoare BIDuma Mirela (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4725. ZAMFIRESCU LUCASPregatitoare BIDuma Mirela (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4726. Saroni CatalinI AIArdelean Daciana-Aura (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4727. CROITORU ANDREIIV AICOVACI CORINA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
4728. GRECU ANDREII BIGRASU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 4)
4729. RADU GABRIELI BIGRASU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 4)
4730. Ciocan MihaiPregatitoare AIIstrat Eugenia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4731. Badiu DianaPregatitoare CIPozsar Ana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4732. Isfan FlavianPregatitoare CIPozsar Ana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4733. Barboni IonutPregatitoare AIIIIstrat Eugenia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4734. Anderca Maria- MagdalenaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4735. Ardelean Ioana-YasminaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4736. Constantin Oana- CristianaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4737. Covaci Cristiana ElenaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4738. Lapugean Cristiana- LoredanaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4739. Lera Raluca-MihaelaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4740. Suciu ElenaI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4741. Urs AlexandraI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4742. Vilcu Fabian AndreiI AIMagu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4743. Kiss DariusI BISirbu Denisa (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4744. Kiss DariusI BISirbu Denisa (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4745. Vlad AndreiI BISirbu Denisa (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4746. Vlad AndreiI BISirbu Denisa (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4747. Popescu LuanaII AICiucure Loredana (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4748. TALASMAN DENISPregatitoare BIMOTOC DORICA (Colegiul National Banatean)
4749. GOMBOS-LUCA ISABELAPregatitoare FIBOROS BIANCA (Colegiul National Banatean)
4750. PREDA LEIAPregatitoare FIBOROS BIANCA (Colegiul National Banatean)
4751. ZVANCIUC-DATCU RIHANNAPregatitoare FIBOROS BIANCA (Colegiul National Banatean)
4752. NICORICI MARIAPregatitoare BMMOTOC DORICA (Colegiul National Banatean)
4753. HOLEICIUC DELIA MARIAI aIIPREOTESOIU KARINA (Colegiul National Banatean)
4754. FLOREA NATALIAII BILEANCA ADELINA (Colegiul National Banatean)
4755. ALEXANDRU CARINAII CILOBONT DORINA MARIA (Colegiul National Banatean)
4756. CERNAZANU GLAVAN TUDORII CILOBONT DORINA MARIA (Colegiul National Banatean)
4757. POPA MARIUSII FISFERCOCI REBECA (Colegiul National Banatean)
4758. VISA RAULII CIIILOBONT DORINA MARIA (Colegiul National Banatean)
4759. CHIRA-JURJ MIRUNAI IHerczeg Monica (Colegiul Tehnic Electrotimis Scoala Gimnaziala nr.20 )
4760. POPA DAVIDI IHerczeg Monica (Colegiul Tehnic Electrotimis Scoala Gimnaziala nr.20 )
4761. NEGREA CARLAPregatitoare AIDANCIA DANIELA (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4762. PETRISOR IOANAPregatitoare AIDANCIA DANIELA (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4763. Boariu TimeeaPregatitoare BIPeterfi Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4764. BOARIU TIMEEAPregatitoare BIPeterfi Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4765. MATESESCU PASCALAU BOGDANPregatitoare BIPeterfi Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4766. Matesescu-Pascalau BogdanPregatitoare BIPeterfi Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4767. Rusu DavidPregatitoare BIPeterfi Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4768. RUSU DAVIDPregatitoare BIPeterfi Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4769. DRAGOMIR MARIAI AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4770. PETERFI ALEXANDRAI AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
4771. CORDOS MARIA IULIAII AIPantea Tamara (Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara)
4772. MANEA BEATRICEII AIPantea Tamara (Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara)
4773. CARADJOV ALESSIAPregatitoare AIIBESCHIU ANCA (Palatul Copiilor Timisoara)
4774. BUCULEI YANAI AIIIBESCHIU ANCA (Palatul Copiilor Timisoara)
4775. BENTAN FILIPI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4776. BOBROV RAULI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4777. BOICU MARIOI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4778. JURJI IUSTINI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4779. JURJI IUSTINI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4780. SIMON CASIANI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4781. ZAGREAN HADASAI AIvladu alina (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4782. BENGA DENISAII AITarau-Pop Camelia (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4783. COZOCEA THEODORII AITarau-Pop Camelia (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4784. TALOS CASIANII AITarau-Pop Camelia (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4785. TOC ANDRADAII AITarau-Pop Camelia (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4786. TURCANU LARISAII AITarau-Pop Camelia (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4787. CENUSE RAUL GABRIELIII AITarau-Pop Carmen (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4788. CORICOVAC MITEL DANIELIII AITarau-Pop Carmen (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4789. TOMA BOGDANIII AITarau-Pop Carmen (Scoala Gimnaziala Dimitrie Tichindeal)
4790. CODREA SEBASTIANPregatitoare FINEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4791. COICULESCUSILVIAPregatitoare FINEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4792. DUMITRU ANDRADAPregatitoare FINEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4793. ILIE IULIAPregatitoare FINEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4794. MAIER DAVIDPregatitoare FINEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4795. SILASI ANDREEAPregatitoare FINEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4796. DRUGA RAISAPregatitoare FMNEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4797. HOPIRTEAN ANDREIPregatitoare FMNEAGOE MONICA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4798. BURLACU MIHAII CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4799. CODREANU RAULI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4800. DAVID ANDREII CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4801. DRAGOI EMAI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4802. MATEI ISABELAI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4803. NACIU ALEXANDRUI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4804. PAIUSAN ALEXANDRAI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4805. ROSU TEODORAI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4806. SUCIU BIANCAI CIHAHUE LILIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4807. ASTRATINEI ROBERT ANDREII EIPOPA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4808. ERIMESCU ADELAI EIPOPA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4809. VICOL- CARAGEA TOMAI EIPOPA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4810. PATRASCU BIANCAII AIZOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4811. SILASI ALEXANDRUII AIZOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4812. JUCHEL DAVIDII BIALBULESCU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4813. PATA ANDREIII BIALBULESCU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4814. BALINT PATRICIAII CIVLAD TATIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4815. MADA MEDEEAII CIVLAD TATIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4816. BODEA MATEIII DIVITU SNEJANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4817. VALEAN DIANAII AIIIZOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4818. MURESAN IRISII BIIIALBULESCU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4819. TOLEA MARAII BIIIALBULESCU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4820. GRADEA IULIAII DIIIVITU SNEJANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4821. GHEORGHITA DANAII BMALBULESCU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4822. IORGA SARAII BMALBULESCU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4823. NEGRU RAISAIII BICHIRTES SEVERIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4824. TEGHIU BOGDAN STEFANIII BICHIRTES SEVERIANA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4825. PANTALIR IOANAIV CIIINOVACOVICI GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr.24)
4826. Mocan RaduIV AITripa Maria (Scoala nr 7 Sf. Maria)
4827. Bulgaru Ioana AlexiaII AIVasilescu Iuliana (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
4828. Cardon Maria LacramioaraII AIVasilescu Iuliana (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
4829. Puiu Nicola RamonaII AIIIVasilescu Iuliana (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
4830. Banea Valentin AdrianII AITulica Constanta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4831. Catruna EduardII AITulica Constanta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4832. Orbeanu Valeria AndreeaII AITulica Constanta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4833. Radoi Andrei CatalinII AITulica Constanta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4834. Staicu Maria BiancaII AITulica Constanta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4835. Tepelus SorinII AITulica Constanta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4836. Adochitei CrinaIII BIRadoi Janeta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4837. Anton MedeeaIII BIRadoi Janeta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4838. Bulutu IustinIII BIRadoi Janeta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4839. Colioglu-Matei MarianIII BIRadoi Janeta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4840. Neculake GeorgianaIII BIRadoi Janeta (Scoala Gimnaziala Gh. Banea)
4841. IORDACHE COSMIN IULIANI AIPLANGE PAULA (Nichifor Ludovig)
4842. RUBINO REBECCAI AIPLANGE PAULA (Nichifor Ludovig)
4843. OLTEANU BOGDANI AIIIPLANGE PAULA (Nichifor Ludovig)
4844. DUMITRASCU ANDREEA GABRIELAIV AMPLANGE PAULA (Nichifor Ludovig)
4845. GOGOASA TEODORAIV AMPLANGE PAULA (Nichifor Ludovig)
4846. Barbu Ioana StelianaIV AIPopa Aurelia (Liceul Teoretic Ion Creanga)
4847. Barbu Ioana StelianaIV AIPopa Aurelia (Liceul Teoretic Ion Creanga)
4848. NITA ALEXANDRAII AIGRECEANU GIGICA (Scoala Gimnaziala Alexandru Ciucurencu)
4849. DUMITRACHE LIANA ANDREEAII CICONACHI VALENTINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Ciucurencu)
4850. VASILE EMILIA GABRIELAII CICONACHI VALENTINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Ciucurencu)
4851. POSTOLACHE IULIANA MARISELAPregatitoare undIURSU MIOARA CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Sat Albesti)
4852. SPINACHE IOANA PAULAPregatitoare undIURSU MIOARA CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Sat Albesti)
4853. Birhala RalucaPregatitoare AICOTOROIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4854. Arhire DavidPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4855. Arhire DavidPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4856. Boidache EduardPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4857. Enache VictorPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4858. Grosu IlincaPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4859. Nastase YasminPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4860. Nistor IustinPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4861. Nistor IustinPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4862. Popa AlexandraPregatitoare BIJACOTA MONICA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4863. Chirica MariaPregatitoare cICHIRIAC TATIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4864. Chirica MariaPregatitoare CICHIRIAC TATIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4865. Rebegea BeatricePregatitoare cICHIRIAC TATIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4866. Andonie ClaudiaII AICOTOROIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4867. Butucanu MariaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4868. Codrianu AlexiaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4869. Corbeanu DariaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4870. Dingu DenisII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4871. Dingu DenisII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4872. Dogaru MirunaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4873. Popov RebeccaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4874. Popov RebeccaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4875. Todiruta ElenaII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4876. Ursu SraII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4877. Vizureanu CiprianII AIMARCUTA DANIELA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4878. Alexa RobertIV AICOTOROIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4879. Dumitrasc MateiIV AICOTOROIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4880. Dumitrasc MateiIV AICOTOROIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Iorgu Radu)
4881. Badarau LucaPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4882. Gheorghita PatrickPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4883. Moroianu FlorentiuPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4884. Nae DenisPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4885. Pintilie MateiPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4886. Popa YanisPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4887. Sava StefaniaPregatitoare AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4888. Chirila RaresPregatitoare DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4889. Chirvasa MihaiPregatitoare DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4890. Chirvase RaresPregatitoare DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4891. Munteanu DariaPregatitoare DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4892. Munteanu StefanPregatitoare DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4893. Timofte ArianaPregatitoare DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4894. Popescu AndreiPregatitoare DIIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4895. Cretu BiancaI AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4896. Guzgan VladII CINacu Roxana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4897. Matei TeodorIII AMOsoianu D Agavriloaei I (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
4898. Radu CodrinII BICIOLAN EUGENIA (Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu)
4899. PLESU LORENA-ANDREEAII BIGanea Nela (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
4900. RACOVITA AMELIA-IOANAII BIGanea Nela (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
4901. Gogeneata Rebeca- TeodoraII DIBigu Dorina (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
4902. Hohota Alina - ValentinaII DIIIBigu Dorina (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
4903. Hohota Alina - ValentinaII DIIIBigu Dorina (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
4904. BIGHIU ALEXIAPregatitoare AINastase Otilia (Stroe S.Belloescu)
4905. DARIE IRINAPregatitoare AINastase Otilia (Stroe S.Belloescu)
4906. GRAD ALEXANDRUI AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
4907. ONOFREI GABRIELAI AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
4908. SECAREANU JONATHANI AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
4909. GHERGHINIS RUXANDRAII AIOprea Mihaela (Stroe S.Belloescu)
4910. NADA MIHNEAII AIOprea Mihaela (Stroe S.Belloescu)
4911. OPREA DARIAII AIOprea Mihaela (Stroe S.Belloescu)
4912. GHERGHESCU ALINAIII AIHazu Mona (Stroe S.Belloescu)
4913. ANDREI ANAIII BIMunteanu Nela (Stroe S.Belloescu)
4914. CRUCEANU BIANCAIV AICiobanu Loredana (Stroe S.Belloescu)
4915. CRUCEANU ROXANAIV AICiobanu Loredana (Stroe S.Belloescu)
4916. DRAGOMIR ALEXANDRAIV BIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
4917. OPREA TEODORAIV BIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
4918. BANU DAVIDPregatitoare AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4919. PADURARU REMUSPregatitoare AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4920. STOICA ERICPregatitoare AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4921. ANTOGHE ANDREII AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4922. DIACONU PAVELI AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4923. HOLBAN COSMINI AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4924. POPA DARIAI AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4925. MOLAN IONUTI AIIIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4926. COMAN DIANAIII AIApostol Rodica (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4927. COMAN DIANAIII AIBodroghina Petrina (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4928. ROTARU RARESIII AIBodroghina Petrina (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4929. SANDU DENISIII AIBodroghina Petrina (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4930. ZMEU AMALIAIII AIBodroghina Petrina (Scoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala Barzesti)
4931. CIOVNICU DENISIV BIIORDACHE NICOLETA-LAURA (Scoala Gim. Mihai David Negresti)
4932. HULPAN DRAGOSIV BIIORDACHE NICOLETA-LAURA (Scoala Gim. Mihai David Negresti)
4933. CIOBANU RADUCUPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4934. LAPA RARES-STEFANPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4935. MAXIM DARIA-ELENAPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4936. MORARU NICU-CONSTANTINPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4937. PASCU ILEODOR-ALEXANDRUPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4938. PAVEL DANIEL-NICUSORPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4939. TODERITA ALICIA-TEODORAPregatitoare AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4940. Cretu AndreeaI AIMORARU ADRIANA-ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4941. Morariu Cristina-AbigailI AIMORARU ADRIANA-ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4942. Tunaru RobertaI AIMORARU ADRIANA-ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4943. Cretu IoanaIII AIMORARU ADRIANA-ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4944. Cretu IoanaIII AIMORARU ADRIANA-ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4945. CRETU ANASTASIA-FLORENTINAIV AIPRUTEANU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
4946. Marcu RaduI AIBARBOSU LENUTA (Scoala Gimnaziala Gheorghe Cioata)
4947. Plopan Andrei LucianI AIBARBOSU LENUTA (Scoala Gimnaziala Gheorghe Cioata)
4948. Plopan Stefania BeatriceI AIBARBOSU LENUTA (Scoala Gimnaziala Gheorghe Cioata)
4949. Achiricioae MihaiPregatitoare AIBucuci Duta (Scoala Constantin Parfene Vaslui)
4950. LUPU PATRICIAPregatitoare AIBucuci Duta (Scoala Constantin Parfene Vaslui)
4951. BOT VLADIMIRPregatitoare AIIIBucuci Duta (Scoala Constantin Parfene Vaslui)
4952. SPINACHE IUSTIANPregatitoare AIIIBucuci Duta (Scoala Constantin Parfene Vaslui)
4953. AGAFITEI NICOLETAPregatitoare AIChitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4954. GHILASE BIANCA-GABRIELAPregatitoare AIChitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4955. VATAVU ALESIA-DAVINAPregatitoare AIChitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4956. ARTENI DARIA-MARIAPregatitoare AIIIChitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4957. Pavelescu Denis MarioI AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4958. Ungureanu GeorgeI AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4959. AMARITEI DARIUSI BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4960. CRAIU ANA-MARIAI Step by StepIIonescu Melania-Stirbu Aurica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4961. IANCU IANISI Step by StepIIonescu Melania-Stirbu Aurica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4962. Gabara SorinII AIObreja Silvia (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4963. Luncanu StefanII AIObreja Silvia (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4964. Alexandru MateiIII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4965. Nechifor RaresIV AIVrabie Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4966. Parfene AndraIV AIVrabie Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4967. Ambrosa DragosIV Step By StepIGherasim Veronica- Carstea Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
4968. ALEXA EDUARDPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4969. ALEXA STEFANIAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4970. ASAVEI RAZVAN- GEORGEPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4971. BOGHIU ERICPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4972. CAPTALAN MIRUNAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4973. CIOBANU RARESPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4974. COTAIE MIHNEAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4975. DOROBAT TEODORAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4976. GRAMADA MATEI NICOLAEPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4977. NITANU ISTRATE LORENAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4978. ONICA CODRINPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4979. OTEL MEDEEAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4980. PIRGARU VIVIANAPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4981. TONICA SEBASTIANPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4982. ZAHARIA EMILIANPregatitoare AIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4983. CHIPER FABIANPregatitoare BIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4984. CRACIUN TUDORPregatitoare BIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4985. GHETAU ALEXANDRAPregatitoare BIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4986. ONOFREI MARIAPregatitoare BIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4987. ROSBACK SARAPregatitoare BIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4988. SILISTRU STEFANPregatitoare BIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4989. Hrum Erika StefaniaPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4990. Leica George MateiPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4991. Mihalache Cosmin AndreiPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4992. Mocanu AlexandruPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4993. Olaru Ana - MariaPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4994. Olaru CatalinaPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4995. Ripa KarinaPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4996. Sirbu Maria IustinaPregatitoare CIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4997. ONOFREI CODRINPregatitoare AIIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4998. BLINDA ALEXANDRUPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
4999. CIUNTUC VLADPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5000. CRELIUC ERICPregatitoare BIIJACOTA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5001. SITARU MARIA DARIAPregatitoare AIIIPADURARU DELIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5002. Frunza David - SebastianPregatitoare CIIIMaftei Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5003. Puica StefanII CIDiaconu Alina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5004. Sandu MihneaII CIDiaconu Alina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5005. Stirbu MirunaII CIDiaconu Alina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5006. Ababei Miruna ElenaIV AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5007. Antochi Melissa StefaniaIV AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5008. Puica AndreiIV AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5009. Toma Larisa MariaIV AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5010. ALISTAR MATEIPregatitoare CIRaizu Alina-Nadia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5011. FIGHIUC ERICA-IOANAPregatitoare CIRaizu Alina-Nadia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5012. LAZARESCU TEODOR GABRIELPregatitoare CIRaizu Alina-Nadia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5013. RUSU-MARDARE DAVID-STEFANPregatitoare CIRaizu Alina-Nadia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5014. DAVID ILARIA-MARIAPregatitoare CIIIRaizu Alina-Nadia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5015. TATARU SERBAN-GEORGEI AICirlescu Iulia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5016. TOSU VLAD-MIHAII AICirlescu Iulia (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5017. Mihu AlexandruI BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5018. Chicu Bianca-IonelaI DIIIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5019. Perju Andra-MariaI DIIIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5020. Vartolomei BogdanII BIGherase Carmen (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5021. SAFIR TUDORIII DIBUTNARU MANUELA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5022. STECLARU MARIAIII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5023. Balan RaresIII EIIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5024. Leonte MariaIII EIIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5025. Tanasa StefaniaIII EIIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5026. Hulpan RobertIV BMGifei Iuliana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5027. Marianuc MariaI AIRusu Iustina (Scoala Gimnaziala nr.1 Zorleni)
5028. DOBRESCU DAVIDI AIBuleteanu Iuliana (Liceul George Tarnea)
5029. GRIGOROIU TITUSI AIBuleteanu Iuliana (Liceul George Tarnea)
5030. TABIRCA KARLAI AIBuleteanu Iuliana (Liceul George Tarnea)
5031. BANICA ANTONIO MARIUSPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5032. CALINESCU MARIA ANCUTAPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5033. CIOBANU ANDREEA KARINAPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5034. CONSTANTIN EDUARD GABRIELPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5035. CRACIUNESCU FLORENTINA GABRIELAPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5036. FATIHI EMILPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5037. POPESCU STEFANIA ALEXIAPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5038. SELESCU ION ALEXANDRUPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5039. TANASE ANDRA MARIAPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5040. TRUSCA DARIA ALEXANDRAPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5041. VLADU IOAN DAVIDPregatitoare AIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5042. BADARAU AYANA MARIAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5043. BALUTOIU ANTONIO ANDREIPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5044. BOBOCEL LUCA ANDREIPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5045. BOSTINA ADINA MARIAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5046. BUDURASCU YANIS ANDREIPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5047. BUTISTEANU MARIA MIHAELAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5048. DIACONU GEORGIANA ISABELLEPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5049. DINCA STEFANIA ALEXANDRAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5050. DOBRE TEODORPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5051. DUMITRASCU ROBERT CONSTANTINPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5052. GIURA DUMITRU CRISTIANPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5053. ILINCA FLORIN CRISTIANPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5054. ILINCUTA ELENA MIHAELA MALINAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5055. ION LUCIA TEODORAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5056. LAESI DARIA STEFANIAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5057. LIXANDRA TEODOR MIHAIPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5058. MATEI ALEXANDRU MARIANPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5059. MIRON ANA MARIAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5060. PETRARIU DAVID MIHAIPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5061. POGONEANU ALESIA ELENAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5062. ROSU TEODOR GABRIELPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5063. STANCIU DARIA MARIAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5064. STANESCU HERMINA MARIAPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5065. TUDOR CONSTANTIN MIHAI MARIUSPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5066. VALEANU YANIS CRISTIANPregatitoare BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5067. BUDURASCU LAVINIAPregatitoare CISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5068. SASU IOANAPregatitoare CISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5069. LEULESCU SERGIU MIHAIPregatitoare AIIIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5070. NECSULESCU IOAN ALEXANDRUPregatitoare AIIIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5071. PETRESCU ANDREI MARIUSPregatitoare AIIIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5072. STEFAN LUCA CONSTANTINPregatitoare AIIIVADUVA NATALIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5073. FILIP ALEXIAPregatitoare CIIISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5074. IORDACHE LORENAPregatitoare CIIISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5075. SANDULESCU ANAPregatitoare CIIISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5076. VALIUC IONUTPregatitoare CIIISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5077. BOALBES ANDRA MARIAII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5078. COADA ANA TEODORAII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5079. COCA ANTONIA MARIAII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5080. GHEORGHE DIANA ELENAII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5081. LIXANDRA IONUT OCTAVIANII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5082. MARIN GUINEA ANASTASIAII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5083. TUFURIN MARA ELENAII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5084. VOICU LUCA GEORGEII AIBOALBES ELENA SPIRIDON GABRIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5085. ALEXANDRU ARINAII CISMARANDOIU VICTORIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5086. BURTOI ANDREI ERICII DIPETRARIU DENISA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5087. CARCADIA MARIUS GEORGE CATALINII DIPETRARIU DENISA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5088. BURDULEA NAOMIII DIIIPETRARIU DENISA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5089. BALTAC ALEXANDRUIII AIBADEA ANCA LUNGOCI ZENOVIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5090. CAPET TEODORAIII AIBADEA ANCA LUNGOCI ZENOVIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5091. DEACONU ALEXANDRAIII AIBADEA ANCA LUNGOCI ZENOVIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5092. FUGARETU MARIANGELAIII AIBADEA ANCA LUNGOCI ZENOVIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5093. MITROI COSTIN SEBASTIANIII AIBADEA ANCA LUNGOCI ZENOVIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5094. BUDURASCU DANIELIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5095. CUCU IOANAIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5096. POPESCU TUDORIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5097. PRALA MIHAIIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5098. RUSU RALUCAIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5099. STAN ANDREIIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5100. TOBOSARU DIANAIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5101. TUDOR DANIELIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5102. ZAULETI ILIE GABRIELIII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5103. DOVLEAC IOAN ALEXANDRUIII CIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5104. BADOI GEORGIANAIII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5105. GULIE NICOLETA SENAIII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5106. MIHAILA DARIUSIII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5107. JIJEU STEFANIA CLEOPATRAIII CIIIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5108. IORDACHE STEFANIAIII CMMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5109. BURLAN ELENA GEORGIANAIV BIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5110. FLOROIU NICOLETA VALERIA VALENTINAIV BIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5111. GRUJDIN GHEORGHE VALENTINIV BIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5112. SMARANDOIU ELENA ANDRADAIV BIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5113. BARBU ANISIAIV CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5114. DINA MIHAIIV CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5115. DIRLECI TUDORIV CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5116. DOBRE CRISTINAIV CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5117. TRUSCA MIRIAMIV CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5118. VLADESCU RALUCAIV CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5119. ANGELESCU MARAPregatitoare AIEMILIA RADUCIOIU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5120. CARCIUMARU DAVIDPregatitoare AIEMILIA RADUCIOIU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5121. CRACANA LORENAPregatitoare BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5122. DINU STEFANIAPregatitoare BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5123. IVAN IOANAPregatitoare BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5124. Binder ErikPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5125. Binder ErikPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5126. Dancila AlexiaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5127. Despoiu MelissaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5128. Fageteanu MariaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5129. Mihalcea AnaMariaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5130. Smeu MarucaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5131. Stanca PaulaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5132. Stani DariusPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5133. Tudorica FabioPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5134. Vasilescu MelisaPregatitoare CIParvulescu Mihaela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5135. DIACONU ANDREEA TEODORAPregatitoare DICRISTINA SERBAN (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5136. CALCIU ALESSIAPregatitoare DIICRISTINA SERBAN (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5137. SUTEU BOGDANPregatitoare DIICRISTINA SERBAN (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5138. HURLUP FRANCESCAPregatitoare AIIIEMILIA RADUCIOIU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5139. COSTACHE STEFAN CRISTIANPregatitoare DIIICRISTINA SERBAN (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5140. TUDOR IOANA CATALINAPregatitoare DIIICRISTINA SERBAN (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5141. PASCUT ANA SOFIAPregatitoare BMMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5142. CLEOANTA IULIAIV AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5143. DRAGAN CAROLINAIV AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5144. NOVAC MARIAIV AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5145. FIRICA IOANAPregatitoare CISASU ROXANA (Scoala Anton Pann)
5146. SASU RAZVANPregatitoare CISASU ROXANA (Scoala Anton Pann)
5147. BRADEANU GIULIAPregatitoare CIIISASU ROXANA (Scoala Anton Pann)
5148. BRADEANU STEFANPregatitoare CIIISASU ROXANA (Scoala Anton Pann)
5149. ENACHE ADRIANAPregatitoare CIIISASU ROXANA (Scoala Anton Pann)
5150. BONDOC ANAII AIBAESU ALINA (Scoala Anton Pann)
5151. FUGAROIU MIRUNAII BITUDORAN ANA MARIA (Scoala Anton Pann)
5152. TRUSCULETE VLADII BITudoran Ana Maria (Scoala Anton Pann)
5153. BALA MARAIV AICRACIUN NICOLITA (Scoala Anton Pann)
5154. DOROBANTU FANURIEIV AICRACIUN NICOLITA (Scoala Anton Pann)
5155. ILIESCU MELISAIV AICRACIUN NICOLITA (Scoala Anton Pann)
5156. URSU ECATERIAIV AICRACIUN NICOLITA (Scoala Anton Pann)
5157. Neacsa Razvan - GabrielPregatitoare BIGherghina - Tudor Aurora (Scoala Gimnaziala nr 10)
5158. Ponov Eduard - IonutPregatitoare BIGherghina - Tudor Aurora (Scoala Gimnaziala nr 10)
5159. Popa Constantin - PaulPregatitoare BIGherghina - Tudor Aurora (Scoala Gimnaziala nr 10)
5160. Tudor Elena - IzabelaPregatitoare CIBoieriu Elena (Scoala Gimnaziala nr 10)
5161. Cocos Denis-StefanI CIStanica Maria (Scoala Gimnaziala nr 10)
5162. Constantin Maria-AlexandraII BIConstantin Cristiana-Liana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5163. Lazar Luca - StefanII BIConstantin Cristiana-Liana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5164. Veteleanu Clara - MariaII BIIConstantin Cristiana-Liana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5165. Patru Mihai-AlexandruII BIIIConstantin Cristiana-Liana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5166. Munteanu Daniel - AdrianII BMConstantin Cristiana-Liana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5167. Dumbravescu Elena - AlexandraIII BIIBurduaza Ana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5168. Cretu Maria-IoanaPregatitoare AIIonita Valerica (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5169. Ionescu RazvanII BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5170. Oros VictorII BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5171. Perta IanisII BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5172. Raducanu ArianaII BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5173. Cicu FabianII CIStanescu Adela (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5174. Udroiu AnaIII AIGrigoroiu Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5175. Nica IoanaIII CINica Daiana (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5176. Badraga MariaII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5177. Buda Iulia MariaII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5178. Ion Duca MariaII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5179. Martalogu EduardII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5180. Mihai Vlad StefanII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5181. Moise IreneII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5182. Nuta Ilias CosminII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5183. Olaru Ana MariaII CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5184. Baciu StefaniaPregatitoare AIMischiu Ileana Mosteanu Loredana (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5185. Padina AdinaPregatitoare AIMischiu Ileana Mosteanu Loredana (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5186. Tichirel LucaPregatitoare AIMischiu Ileana Mosteanu Loredana (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5187. Draghici DariusPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5188. Turel MarioPregatitoare AIIMischiu Ileana Mosteanu Loredana (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5189. Zarioiu GabrielPregatitoare BIIIOlaru Maria Vilcu Raluca (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5190. Toma Eduard GabrielIV AIRadu Ileana Vizantie Doina (Scoala Gimnaziala Nr.13)
5191. BUTUC TIMEEAa II a IVASILE CODRUTA (Scoala nr 4)
5192. Balici Ioana MariaPregatitoare SpaIBalint Mihaela (Scoala Primara Discovery Kids)
5193. PETRIA GEORGE-ALEXANDRUPregatitoare BISUROVCEK ION (Scoala Take Ionescu)
5194. ZAHARIA ERIKA-MARIAPregatitoare BISUROVCEK ION (Scoala Take Ionescu)
5195. PERSU DARIUSI EIPOPESCU STEFANIA (Scoala Take Ionescu)
5196. STANCIU-GHEORGHISTEANU STEFANIAI EIPOPESCU STEFANIA (Scoala Take Ionescu)
5197. COLTEA DAVID-STEFANII AIGEORGESCU ELISABETA (Scoala Take Ionescu)
5198. IORDACHE TUDOR-ANDREIII AIGEORGESCU ELISABETA (Scoala Take Ionescu)
5199. PAVAL MIHNEA-VLADIMIRII AIGEORGESCU ELISABETA (Scoala Take Ionescu)
5200. TEODORESCU DARIA-STEFANIAII AIGEORGESCU ELISABETA (Scoala Take Ionescu)
5201. BOSEA VLADIMIR MIHAIII CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5202. FLORESCU STEFANIA RUXANDRA II CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5203. GRIGORESCU OANA II CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5204. MUSTATA CLARA ELENAII CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5205. COSAC ROBERT-MIHAIII DIPOPESCU ILEANA (Scoala Take Ionescu)
5206. STANCIU-GHEORGHISTEANU ANASTASIA II DIPOPESCU ILEANA (Scoala Take Ionescu)
5207. BOTEZ TEODOR SIMEONIII BIRADULESCU DOINA (Scoala Take Ionescu)
5208. CIAUSESCU ANA NICOLETAIII AIIICROITORU VIOLETA (Scoala Take Ionescu)
5209. Pavel Razvan TeodorII AISpiridon Gabriela (Maresal Alexandru Averescu)
5210. Trifan Ruxandra ElenaII AISpiridon Gabriela (Maresal Alexandru Averescu)
5211. VASILACHE IOANAIII AIVASILACHE IRINA (Mihail Armencea)
5212. ANGHELINA TUDORIV AIPETREA OANA (Mihail Armencea)
5213. DIMACHE ALEXANDRUIV AIPETREA OANA (Mihail Armencea)
5214. ALRADEI BOGDAN RARESPregatitoare AIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5215. CALUGAREANU RADUPregatitoare AIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5216. GAFTON ALBERTPregatitoare AIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5217. GURITA MARIOPregatitoare AIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5218. VOICU IONUTPregatitoare AIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5219. BESLEAGA BIANCAPregatitoare AIIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5220. PILA DENISPregatitoare AIIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5221. ANDREI IRINAII AISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5222. JORA OCTAVIANII AISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5223. SAVIN ANDRAII AISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5224. ELGAHANAM SARAII AIIISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5225. GRADINARU VLADII AIIISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5226. Dabija AndreeaIII AICHIRIC DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5227. BACIU MIHNEA- IUSTINIV AICOMAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5228. RUSU LAURAIV AIIICOMAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5229. Balerca IustinI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5230. Chenderes Vlaimir PetruI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5231. Chiper Sanda NicoletaI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5232. Dumitru Amalia StefaniaI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5233. Gongu RaissaI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5234. Grigoriu GeorgeI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5235. Marcu EmilianI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5236. Miron Eva MariaI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5237. Munteanu Maria VioletaI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5238. Nica StefanI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5239. Pahome Tudor FlorinI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5240. Pavel AndreiI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5241. Popa AlexandraI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5242. Savulescu Tudor AndreiI BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5243. Petre Razvan StefanI DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5244. Ciribasa MatiasI EITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5245. Cotarlan LaviniaI EITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5246. Muscalu EmanuelI EITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5247. Sandu Irina AlexandraI EITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5248. Talmaciu ElenaI EITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5249. Cotet TeodorII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5250. Cucuta MateiII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5251. Ghibirdic DariaII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5252. Horodinschi DragosII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5253. Lazarin MelindaII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5254. Mocanu JuliaII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5255. Niculescu MariaII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5256. Pogorevici IoanaII AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5257. Mocanu Tudor CristianIII AIMaria Cojanu (Scoala Ion Basgan)
5258. Tronaru Bianca AndreeaIII AIMaria Cojanu (Scoala Ion Basgan)
5259. Cornea Alexandru SebastianIII BINicoleta Cojocea (Scoala Ion Basgan)
5260. Sava AnamariaIII BINicoleta Cojocea (Scoala Ion Basgan)
5261. Pinzaru SaraI BIPinzaru Gina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Homocea)
5262. PETREA DIANA ANDREEAII BIRADU MARICICA (Scoala Gimnaziala Homocea)
5263. Duca CezaraII CICovrig Maria (Gimnaziul Alexandru Ioan Cuza)
5264. SANDOR ANAII CICovrig Maria (Gimnaziul Alexandru Ioan Cuza)
5265. GERMAN CEZARAI AIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5266. SIMON TUDORI AIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5267. VERESS REBECAI AIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5268. ERCEAN DAVIDI BICHIRTES CRISTINA (Scoala Gimnaziala Europa)
5269. PACA RAOULI BICHIRTES CRISTINA (Scoala Gimnaziala Europa)
5270. ELKAHLOUT SARAI AIIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5271. TUDOR MOLDOVANI AIIIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5272. PINTEA CRISTINA MARIAII AISIGMIREAN AMALIA (Scoala Gimnaziala Europa)
5273. Chindea Mark-VictorPregatitoare AIKonig Ioan (Scoala Gimnaziala George Cosbuc)