Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti ordonati pe centre de concurs (editia 2015 - 2016)
Nume elevClasaPremiuCadru didactic (Scoala)
1. Florea FlaviaPregatitoare AITETC NATALIA (Liceul cu Program Sportiv)
2. Hartagan EmmaII AISAVU ANCA (Liceul cu Program Sportiv)
3. Baba RianaII CMOPRUTA SPERANTA (Liceul cu Program Sportiv)
4. Achim IuliaIII AIIBRATU MARINA (Liceul cu Program Sportiv)
5. NANDREA IADIRAII AIDOBROTA MARINELA (Scoala Avram Iancu)
6. HATEGAN TUDORII AIIDOBROTA MARINELA (Scoala Avram Iancu)
7. MORGOVAN ANDREIIII CMANDRO DANA (Scoala Avram Iancu)
8. POPA SEBASTIANIII CMANDRO DANA (Scoala Avram Iancu)
9. TUDOSE VLADIII CMANDRO DANA (Scoala Avram Iancu)
10. DEACONU SABINAPregatitoare AIDRAGHICI MARIA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
11. BORZA BOGDANPregatitoare CIUTIU ILEANA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
12. SUCIU ARIANAPregatitoare CIUTIU ILEANA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
13. BUZDUGAN DARIAI AIMINDROC NICOLETA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
14. JURCA ANDREII AIMINDROC NICOLETA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
15. STANCIU DENISAI AIMINDROC NICOLETA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
16. URSALES LAVINIAI AIMINDROC NICOLETA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
17. MORAR CODRUTAII CIBORSAN FLORINA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
18. PAVEN EDUARDII CIBORSAN FLORINA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
19. TIMBUS TEODORAII CIBORSAN FLORINA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
20. BOLEA DRAGOSIII CITRAXLER IONELA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
21. PRATA DARIAIV BIPOP FELICIA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
22. GILEA PAULIV AMBOIT DANIELA (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)
23. BUCUR IOANAI CIVILCEANU DELIA (Scoala Vasile Goldis )
24. RADU IRINAI CIVILCEANU DELIA (Scoala Vasile Goldis )
25. BUCUR MARIAIII AIIILUPEA RODICA (Scoala Vasile Goldis )
26. Bodea IrinaPregatitoare AIJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)
27. Sicoe RobertPregatitoare AIJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)
28. Heler AnamariaPregatitoare AMJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)
29. Marcu AlexandruI AIBota Cristina (Scoala Gimnaziala Campeni)
30. Salagean MihaiII CIBustan Adela (Scoala Gimnaziala Campeni)
31. Scrob CristinaII CIBustan Adela (Scoala Gimnaziala Campeni)
32. Floca DanielaIII AIICorches Ioana (Scoala Gimnaziala Campeni)
33. Gligor DragosIII AIICorches Ioana (Scoala Gimnaziala Campeni)
34. MARCU ANDREI NICHOLASIV CISCHIAU SANFLORA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
35. BUMBU PAUL COSMINIV EIMICU MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
36. HODOR ANDREEAIV EIMICU MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
37. PETRAS KEVINIV EIMICU MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
38. OPRITA DARIUSI AIBORBELY SIMONA (Liceul Teoretic Teius)
39. ANDREI CRISTINA- IULIAII AISICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)
40. KRISTOF MARIAII AISICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)
41. VERESIU IOAN - PAULII AISICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)
42. Barlog Raul CristianIV AISICOIE OLGA (Liceul Teoretic Teius)
43. LUCACI DARIANAI DIBOGADI ELENA ANDRADA (Liceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn Arad)
44. STERCIUC LUCASI DIBOGADI ELENA ANDRADA (Liceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn Arad)
45. ENARU MATEIPregatitoare ISTEFANESCU LILIANA SILVIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
46. BRAGAREA MARIAI ITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
47. COJOCARU MIRUNAI ITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
48. PAVEL CIOCANAS ALBERTI ITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
49. VLAD ROBERTAI ITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
50. PANTURU DIANAI IIITOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
51. CEAPRAZ NICHOLAS ANDREIII IENARU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
52. STRAJERU ANA MARIAII IENARU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
53. UNGUREANU PETRUTII IENARU CORNELIA (Scoala Gimnaziala nr 1)
54. DOBRIN FLORIN POMPILIUIV IOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
55. POSTOACA RARES IOANIV IOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
56. TOBIAS MIHAIIV IOANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)
57. CHISINAU TANIAIV AIVLADOIU RUXANDRA CRISTINA (Scoala C.D. Aricescu)
58. OLTEANU TEODORAIV AIIVLADOIU RUXANDRA CRISTINA (Scoala C.D. Aricescu)
59. CIOLAN ANDREIIV AIIIVLADOIU RUXANDRA CRISTINA (Scoala C.D. Aricescu)
60. Ilinca AlexandruPregatitoare SIDuta Cristina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
61. Tureac RaresI SIPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
62. Niculescu NicolasII IIPopescu Petruta (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
63. Raduc StefaniaII IIPopescu Petruta (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
64. Sain RaresIII SIAndrei Beatrice (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
65. Buta NorisIV IITudosie Elena (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
66. Dogioiu RarasIV IITudosie Elena (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)
67. CODIRLA STEFANIAPregatitoare BITROSCENCO CRISTINA (Scoala Nanu Muscel)
68. TROSCENCO DEMETRIOPregatitoare BITROSCENCO CRISTINA (Scoala Nanu Muscel)
69. BUTOI IOANAPregatitoare DIVINTILA NARCISA NECULA ELENA (Scoala Nanu Muscel)
70. STANCIU TEODORAPregatitoare DIVINTILA NARCISA NECULA ELENA (Scoala Nanu Muscel)
71. Fologea SebastianIV AIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
72. Staicu OctavianIV AIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
73. Ceapraz MariaIV BIMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)
74. Enache MariaIV EIPITEA ANCA (Scoala Nanu Muscel)
75. Bizon AncaIV AIIIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
76. Maruntu StefaniaI AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
77. Mateescu IoanaI AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
78. Serban AndreiI AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
79. Stoica DariaI AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
80. Vasilescu KarinaI AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
81. Vladescu DavidI AIMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
82. Mihai MateiI BIBivol Oana (Scoala Oprea Iorgulescu )
83. Tica StefanI BIBivol Oana (Scoala Oprea Iorgulescu )
84. Lixandru SarrahI AMMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )
85. Neagoe MihneaII AIMirea Daniela (Scoala Oprea Iorgulescu )
86. Iordache MateiIV CINeagoe Daniela (Scoala Oprea Iorgulescu )
87. Olteanu ErikaPregatitoare AIGhencea Maria (Scoala Gimnaziala Carol I)
88. Serban TudorPregatitoare AIGhencea Maria (Scoala Gimnaziala Carol I)
89. Stanca ErinPregatitoare AIGhencea Maria (Scoala Gimnaziala Carol I)
90. Surdu OanaPregatitoare AIGhencea Maria (Scoala Gimnaziala Carol I)
91. Arine AlesiaI AIManu Petrina (Scoala Gimnaziala Carol I)
92. Diaconu LoredanaI AIManu Petrina (Scoala Gimnaziala Carol I)
93. Dinescu MirunaI AIManu Petrina (Scoala Gimnaziala Carol I)
94. Baltag Ana-MariaPregatitoare AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
95. Duca SebastianPregatitoare AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
96. Ducu StefanPregatitoare AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
97. Stoica GeorgePregatitoare AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
98. TiroiuTheodorPregatitoare AIHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
99. Costache Delia AndreeaPregatitoare CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
100. Dervis Irina MariaPregatitoare CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
101. Ilie Rares ConstantinPregatitoare CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
102. Moisescu Ioan TeodorPregatitoare CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
103. Picu DanielPregatitoare CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
104. Stefan Constantin AdelinPregatitoare CISpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
105. Boboc David AndreiII CIBadea Silvia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
106. Ciurea RuxandraII CIBadea Silvia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
107. Darie Radu MihaiII CIBadea Silvia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
108. Jianu Alexia IoanaII CIBadea Silvia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
109. Tiroiu Alexia StefaniaIII AIIIMartoiu Mihaela Maria (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
110. Scarlat Andra NicoleIV AIIvanescu Eugenia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
111. Busoi- Radulescu StefanIV CIIIBadea Silvia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
112. Busoi- Radulescu StefanIV CIIIPescaru Georgeta Gabriela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
113. Barbulescu DariaIV AIChira Elena Delia (Scoala Gim Nr.1 Dobresti)
114. RAUCEA NICOLETAI AICOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
115. DUTA IOANAII AICOLES CORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
116. UNGUREANU SEBASTIANII AICOLES CORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
117. VULPOIU STEFANIII AMBOGDAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
118. DOGIOIU LUCAIV IDAMASCHIN ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
119. BOARTA ALBERT ANDREIIV IIIDAMASCHIN ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
120. ALEXE ANDREEAI DIPISICA GEORGETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
121. AUREL OCTAVIANI DIPISICA GEORGETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
122. RADOI ANDREII DIPISICA GEORGETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
123. BORS DAVIDII AIFILFANESCU IULIANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
124. FILFANESCU IOANAII AIFILFANESCU IULIANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
125. TITA TEODORIII AISORA VALENTINA (SCOALA LIVIU REBREANU)
126. GROSARU IANISIV BITANASESCU ELISABETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
127. ACATRINEI ROBERTIV CITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
128. COJANU ALEXANDRA FLORENTINAIV CITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
129. NICOLAE VALENTIN MARIOIV CITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
130. STAN SEBASTIAN MIHAIIV CITITA JEANA (SCOALA LIVIU REBREANU)
131. DEACONU SABINAIV DINITU LAURA (SCOALA LIVIU REBREANU)
132. PETRIA IONESCU ANDREIAIV DINITU LAURA (SCOALA LIVIU REBREANU)
133. GADOIU ANDREII AIRADU MARIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
134. PARASCHIV ANDREI CRISTIANI AIRADU MARIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
135. STANCU ELENAI AIRADU MARIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
136. MIRANCEA IRINAI BIBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
137. CALINESCU LAURENTIU DANI CIMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
138. CIRSTEA SARAII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
139. GHITA STEFANII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
140. PANAITESCU IOANAII AIIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
141. BANU ANDREIII CIROSCA GHEORGHITA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
142. MIRCEA LUCIANII CIROSCA GHEORGHITA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
143. DRAGUTA MIHAIII DIEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
144. EPURE MALINAII DIEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
145. MILEA CLAUDIAII EIGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
146. TESA STEFANII EIIIGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
147. STANCU ALEXIAIII BIOLARU LAURA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
148. BOSTINARU RADUIV AIVLASCEANU MONICA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
149. DRAGOMIR MIRUNAIV AIVLASCEANU MONICA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
150. SORA IOANAIV AIVLASCEANU MONICA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
151. STATE BIANCAIV DIIIONESCU ALINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
152. DANESCU ANAIV AMVLASCEANU MONICA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
153. DOBRESCU DARIAIV AMVLASCEANU MONICA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)
154. GHETIE RARESII AIPetre Ramona (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
155. Florea Denisa MihaelaIV DIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
156. Gratianu Delia ElenaIV DIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
157. Vasilescu Vanesa MariaIV DIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
158. Ruja Maria DianaIV DIIRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)
159. BALAN RADU STEFANPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
160. DORE OCTAVIANPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
161. ION MARA ELENAPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
162. LACRARU THEODOR GEORGEPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
163. POPESCU-CIOACA ELIANA ANDREEAPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
164. STAN IOANPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
165. TATU DAVIDPregatitoare AIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
166. ANDREESCU RUXANDRAPregatitoare BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
167. Constantinescu Maia-ElenaPregatitoare BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
168. MARINESCU ANA-MARIAPregatitoare BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
169. NEGOESCU BIANCAPregatitoare BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
170. PLETOIU KATRINELPregatitoare BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
171. SASU MARIAPregatitoare BIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
172. DUTA NICOLETAPregatitoare AIIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
173. RIZEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare AIIIPOPESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
174. GHERGHIN DARIAPregatitoare BIIIRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
175. CIOLAN LUCASI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
176. CONSTANTIN ALEXAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
177. CRACIUN ALESSIAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
178. DEAC PETRAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
179. DIACONU VICTORI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
180. GINAVAR ADINAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
181. IONESCU ELIZAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
182. IRIMIA LARAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
183. MINCU REBECAI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
184. NASTASE RARESI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
185. RIZESCU ALESSANDROI BIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
186. PANA SERGIUII AIMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
187. PANAITESCU IVONAII AIMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
188. IONESCU ALEXANDRUII BIPOPESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
189. TEODORESCU ANA-MARIAII BIPOPESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
190. BOLD IRINAII BIIIPOPESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
191. DOBRESCU MARIAII BMPOPESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
192. CRISTEA ALEXIAIV AIOLTEANU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
193. MINDRUT LUCAIV AIOLTEANU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
194. STAN ALEXIAIV AIOLTEANU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
195. STAN DARIAIV AIOLTEANU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
196. Bolovan Ilinca MariaPregatitoare AIENACHE LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
197. Chinie Ambra AlexandraPregatitoare AIENACHE LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
198. Soare Maya AndreeaPregatitoare AIENACHE LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
199. Mazare EmanuelII AIRicu Georgiana (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
200. MAZARE EMANUELII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
201. MAZARE  EMANUEL II A IRICU  GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
202. Oprea DianaII AIRicu Georgiana (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
203. OPREA DIANAII AIRICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
204. OPREA  DIANAII A IRICU  GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
205. Cristescu AndreeaIII AIStanescu Monica (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
206. CRISTESCU  ANDREEA III A ISTANESCU  MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
207. Grecu MariaIII AIStanescu Monica (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
208. GRECU  MARIA III A ISTANESCU  MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
209. Stan AndraIII AIStanescu Monica (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
210. STAN  ANDRA III A ISTANESCU  MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
211. Danescu Maria NicoletaII AIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
212. Solomon David AlexandruII AIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
213. Tudor Andrei IoanII AIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
214. Visan Rares CristianII AIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
215. Dragomir Ianis GabrielII BINEGRU MARIA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Traian)
216. Ionica Mihnea OctavianII AIIIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
217. Mihalcea Andrada MariaII AIIIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
218. Tudor Yasmina AndreeaII AIIIRacovita Adriana VioletaA (Scoala Gimnaziala Traian)
219. Ionescu DavidII BIIINEGRU MARIA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Traian)
220. ALEXANDRU CRISTIANII BIPOPESCU LILIANA (Scoala Gimnaziala Tudor Arghezi)
221. SANDU BIANCAII BIPOPESCU LILIANA (Scoala Gimnaziala Tudor Arghezi)
222. LUPU BIANCAPregatitoare AIENITA ILEANA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
223. SPIRLEANU EDUARDPregatitoare AIENITA ILEANA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
224. TRANDAFIR MARIAPregatitoare AIENITA ILEANA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
225. Dacinoi DariusII EISerbanica Arina (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)
226. Sandulachi DariaI CIRadu Elena (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
227. Marin OliviaI CMRadu Elena (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
228. Belegan FilipIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
229. Bila AlexandruIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
230. Chirila TiberiuIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
231. Copaescu AndradaIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
232. Deaconescu VladIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
233. Dilgeanu SergiuIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
234. Mocanu AlbertIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
235. Stanculescu AndradaIV AIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
236. Ileana Petre CristianIV BIGrigore Viorela (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
237. Tudor AlexandruIV AIIIRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
238. Spataru BrianaIV AMRebedeu Dana (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
239. Adam MateoPregatitoare IKozma Mariana (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)
240. Oancea EmmaPregatitoare IGeanta Simina (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)
241. POSTOACA CRISTIANPregatitoare IKozma Mariana (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)
242. SARBU FABIANPregatitoare IKozma Mariana (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)
243. ANDREIESCU DANIELII IConstantin Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)
244. Duca Alexandru CristianII IPeca Silvia (SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STOENESTI)
245. Puiulescu EduardII IPeca Silvia (SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STOENESTI)
246. Anghel Maria- CleopatraPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
247. Apopii DavidPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
248. Merlusca AlexandruPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
249. Merlusca DianaPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
250. Pisaltu GabrielaPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
251. Purcaru AlisiaPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
252. Rauta AlexandruPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
253. Stanciu StefanPregatitoare AIDiaconu Alina- Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)
254. Cluci MatteoI AISUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)
255. Stanciu MihaelaI AISUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)
256. Albu DariaIV AIBildigau Ana (Scoala Gimnaziala Asau)
257. BENEA TEODORI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
258. BURCA ENYAI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
259. CONSTANDACHE SOFIAI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
260. DINESCU MATEII BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
261. DINU CORINAI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
262. GURAMULTA ALEXANDRAI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
263. POPOVENIUC SANZIANA - MAGDALENAI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
264. RUSU DARIAI BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
265. SAMSON MATEII BIIVU CRISTINA (Gimnaziala Ion Creanga)
266. ARDELEANU ELIZA GABRIELAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
267. Ardeleanu Eliza GabrielaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
268. BONTAS LORENA MIHAELA I CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
269. Bontas Lorena MihaelaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
270. CIOBANU IRIS AGATHA EVELYNI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
271. Ciobanu Iris Agatha EvelynI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
272. COZMA MIRUNA ANDREEAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
273. Cozma Miruna AndreeaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
274. Grosu Denisa MihaelaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
275. GROSU DENISA MIHAELAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
276. Laslau DariaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
277. LASLAU DARIAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
278. MUNTEANU DAVID ALEXANDRUI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
279. Munteanu David AlexandruI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
280. PARFENE NICOLAE DANIELI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
281. PAUNESCU MEDEEA GABRIELAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
282. Paunescu Medeea GabrielaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
283. PETRILA DIANAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
284. Petrila DianaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
285. POPA IONUT CIPRIANI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
286. Popa Ionut CiprianI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
287. Popescu David AndreiI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
288. POPESCU DAVID ANDREII CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
289. SLICARU BIANCAI CIPOPOVENIUC NELI (Gimnaziala Ion Creanga)
290. Slicaru BiancaI CIPopoveniuc Nela (Gimnaziala Ion Creanga)
291. Ailenei IoanaII AIUngureanu Laura (Gimnaziala Ion Creanga)
292. Balan TeodoraII AIUngureanu Laura (Gimnaziala Ion Creanga)
293. Rebegea Larisa NicoleII AIUngureanu Laura (Gimnaziala Ion Creanga)
294. CHIRUTA ALESIA STEFANIAII BIPLOIANU MIRELA (Gimnaziala Ion Creanga)
295. DIMOFTE ROBERT IONUTII BIPLOIANU MIRELA (Gimnaziala Ion Creanga)
296. POPA ALIN IOAN ALEXANDRUII BIPLOIANU MIRELA (Gimnaziala Ion Creanga)
297. POPA CLAUDIA ELENA II BIPLOIANU MIRELA (Gimnaziala Ion Creanga)
298. TIHOC TUDOR STEFANII BIPLOIANU MIRELA (Gimnaziala Ion Creanga)
299. TREPADUS ROBERT FLAVIUSII BIPLOIANU MIRELA (Gimnaziala Ion Creanga)
300. Donici RaresII CIVoicu Elena (Gimnaziala Ion Creanga)
301. Stan Stefan CristianII AIIIUngureanu Laura (Gimnaziala Ion Creanga)
302. Dinu AndiII CMVranciu Cristina (Gimnaziala Ion Creanga)
303. Dinu AndiII CMVoicu Elena (Gimnaziala Ion Creanga)
304. Furdui VladII CMVoicu Elena (Gimnaziala Ion Creanga)
305. Grecu MarioII CMVoicu Elena (Gimnaziala Ion Creanga)
306. Adomnicai MayaIII AIVranciu Cristina (Gimnaziala Ion Creanga)
307. CHIFU RARESIII BIBecheanu Maria (Gimnaziala Ion Creanga)
308. TUDOR ALLEGRAIII BIBecheanu Maria (Gimnaziala Ion Creanga)
309. Ciubotaru DariaIII AIIIVranciu Cristina (Gimnaziala Ion Creanga)
310. Dabija BiancaIII AIIIVranciu Cristina (Gimnaziala Ion Creanga)
311. Gaman DariaIII AIIIVranciu Cristina (Gimnaziala Ion Creanga)
312. CONSTANDACHE MATEEAIII BIIIBecheanu Maria (Gimnaziala Ion Creanga)
313. MERTICARIU VLADIII BIIIBecheanu Maria (Gimnaziala Ion Creanga)
314. PASCARU DARIAIII BIIIBecheanu Maria (Gimnaziala Ion Creanga)
315. TREFAS TEODORAI BISTIRBAT ADINA (Gimnaziala N. Iorga)
316. CONDURACHE MARA-IOANAI BIIISTIRBAT ADINA (Gimnaziala N. Iorga)
317. CENUSA ANDREIIII BIGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)
318. IORDACHE RARES GEORGEIII BIIIGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)
319. Bogdanel LarisaII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
320. Stuart AlexII DIAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
321. Ciuberea MarianII DMAntonie Carmen-Elena (Scoala Al.I.Cuza)
322. APARASCHIVEI NICOLAEPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
323. BILIS IOANAPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
324. BORCEA DAVIDPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
325. CRETU ANDREIPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
326. DASCALU RAISAPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
327. GACIU ANDREIPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
328. GRADINARU IOANAPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
329. HARLEA FRANCESCAPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
330. NICOLAE ANDREIPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
331. PELIU RAISAPregatitoare DISentes Diana (Scoala Al. I. Cuza)
332. BICU ROBERTI BIGrigore Felicia (Scoala Al. I. Cuza)
333. CIOCAN VICTORI BIGrigore Felicia (Scoala Al. I. Cuza)
334. STOICA ANA-MARIAI BIGrigore Felicia (Scoala Al. I. Cuza)
335. GEORGESCU ANDREEAI BIIGrigore Felicia (Scoala Al. I. Cuza)
336. COLTANEL ILINCAII AIHagima Maria (Scoala Al. I. Cuza)
337. MUSAT MIHNEAII BILotcu Daniela (Scoala Al. I. Cuza)
338. STEFANESCU IARINAII BILotcu Daniela (Scoala Al. I. Cuza)
339. BALAS ALEXANDRUII CISpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
340. BALINT IUSTINII CISpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
341. BIXADE RALUCAII CISpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
342. HALADUT AMALIAII CISpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
343. SOCIU ADRIANII CISpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
344. VRACIU DELIAII CISpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
345. MARDARI MAYAII BIIILotcu Daniela (Scoala Al. I. Cuza)
346. DIACONU SABRINAII CMSpita Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
347. DOBRANIS STEFANIII DIRomanschi Laura (Scoala Al. I. Cuza)
348. COMAN ANTONIAIII EIFuioaga Oana (Scoala Al. I. Cuza)
349. BIXADE ANDREIIV AICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
350. CHIRITA DIANAIV AICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
351. ENACHE DAVIDIV AICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
352. IACOB ALEXANDRAIV AICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
353. MERLUSCA ALESSIOIV AICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
354. TIMIS MADALINAIV AICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
355. IBANESCU CRISTINAIV CIChiriac Monalisa (Scoala Al. I. Cuza)
356. MILEA ALEXANDRAIV CIChiriac Monalisa (Scoala Al. I. Cuza)
357. PISLARU ALEXANDRUIV CIChiriac Monalisa (Scoala Al. I. Cuza)
358. BURCEAG STEFANIV EIIstoc Cornelia (Scoala Al. I. Cuza)
359. MUNTEANU ELENAIV EIIstoc Cornelia (Scoala Al. I. Cuza)
360. POPA DIANAIV EIIstoc Cornelia (Scoala Al. I. Cuza)
361. PRISECARU RADUIV EIIstoc Cornelia (Scoala Al. I. Cuza)
362. UMBRARESCU ANDREIIV EIIstoc Cornelia (Scoala Al. I. Cuza)
363. TANASOV RAZVANIV FICreanga Monica (Scoala Al. I. Cuza)
364. AIACOBOAE RADU-MATEIIV AIICojocaru Carmen-Elena (Scoala Al. I. Cuza)
365. ZEDIU STEFANIAIV CIIChiriac Monalisa (Scoala Al. I. Cuza)
366. CONSTANTIN SERENAIV FIICreanga Monica (Scoala Al. I. Cuza)
367. FECIORU ADRIANIV EIIIIstoc Cornelia (Scoala Al. I. Cuza)
368. Florescu AngelicaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
369. Grigoras CosminPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
370. Iacob GeorgianaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
371. Istoc AndreeaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
372. Luca ElizaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
373. Matanie SmarandaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
374. Neculaescu LucasPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
375. Nistor MarioPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
376. Pistea AndreiPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
377. Puiu IonutPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
378. Sima MateiPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
379. Tudoriu NicolaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
380. Vascan DragosPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
381. Vrabie LucaPregatitoare AIIonascu Cristina (Scoala Alecu Russo)
382. Dumea CaiusII AIIICosma Elena (Scoala Alecu Russo)
383. ANTOHI ROXANA-MARIAPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
384. BIRGAU GIULIA-PAULAPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
385. CONDOPOL BIANCA-STEFANAPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
386. DANU DENISA-IOANAPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
387. JIPA TUDOR-CONSTANTINPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
388. LUPU MIRIAM-ELENAPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
389. MANESCU-BOGDAN RADUPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
390. MATEIU SERGIU-CONSTANTINPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
391. OSENSCHI LORENAPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
392. ZAHARIA VLAD-ANDREIPregatitoare BISimion Nina (Scoala C-tin Platon)
393. Muraru Vlad TudorI AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
394. Todireanu Stefan AlinI AIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
395. Danila TudorI BIDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)
396. Demsa Julia AbigailI BIDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)
397. Dumitrescu Ana SofiaI BIDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)
398. Leonte DariaI BIDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)
399. Rotaru MariaI BIDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)
400. Baltariu Andra IulianaI AIIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
401. Hanga MatteoI AIIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
402. Capris Iulian GeorgeI AIIIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
403. Coca Tudor CristianI AIIIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
404. Ursu MariaI AIIIToc Maria (Scoala C-tin Platon)
405. Lungu RobertI BMDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)
406. ANDRONACHE BOGDANII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
407. BERILA TEODORII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
408. HUMA DARIAII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
409. SCARLAT GABRIEL LUCAII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
410. SCARLAT RICARDOII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
411. TOMOZEI RALUCA RAISAII AISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
412. Negru TeodorII BIRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)
413. Stoica Daria-RenataII BIRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)
414. Totu Bianca-IulianaII BIRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)
415. Cheta Alexandru-PetruII CIDocuta Adriana (Scoala C-tin Platon)
416. Chirila StefaniaII CIDocuta Adriana (Scoala C-tin Platon)
417. Merlan SaraII CIDocuta Adriana (Scoala C-tin Platon)
418. Pascaru DenisII CIDocuta Adriana (Scoala C-tin Platon)
419. ANTON DIANAIII AIRacles Gheorghe (Scoala C-tin Platon)
420. APROFIREI MARAIII AIRacles Gheorghe (Scoala C-tin Platon)
421. PETRUSCA STEFANIII AIRacles Gheorghe (Scoala C-tin Platon)
422. TOMOZEI BRIANAIII AIRacles Gheorghe (Scoala C-tin Platon)
423. CHILIANU VLADUT ANTONIO-III BICiobanu Lenuta (Scoala C-tin Platon)
424. FODOR CRISTIAN ANTONELIII BICiobanu Lenuta (Scoala C-tin Platon)
425. NADEJDE STEFANIV AIIISuhani Claudia (Scoala C-tin Platon)
426. BABUTA LUCAPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
427. BOCA ANDREEAPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
428. COCIORVA STEFANPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
429. CRIHAN DARIAPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
430. DRUG ALEXANDRUPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
431. IRIMIA ALEXANDRUPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
432. SANDU TUDORPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
433. TANASA MATEIPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
434. URBAN IOANAPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
435. VASILOAIA BIANCAPregatitoare AIACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
436. ABRUDAN ANDREIII AIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
437. BOAMBA IOANA ECATERINAII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
438. COZMA RUXANDRAII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
439. DANCIU PETRU ALEXANDRUII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
440. DOROFTE ALEXIA GEORGIANAII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
441. IANACHIUC DARIUS STEFANII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
442. LOTCU AUGUSTIN ALEXANDRUII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
443. MANOLACHE OANA MARIAII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
444. SARBU ALEXANDRAII CICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
445. ANCHIDIN ANDREIII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
446. ARBANAS-MOCANU TEODORAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
447. BALASOIU IRIS-ELENAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
448. BANU STEFANAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
449. BUDAU ALEXIA-NICOLETAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
450. CERCELARU DARIA-THEODORAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
451. DRAGHICI LUCAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
452. GHERASIM COSTINII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
453. GOLOGAN COSMIN-CONSTANTINII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
454. ISPASOAIA ANDREEAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
455. OCHEAN-IROFTE MIRUNAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
456. POPA BIANCA-MARIAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
457. SCHIFIRNET RADU-STEFANII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
458. STRATULA DARIA-MARIAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
459. TOMA ANCA-MARIAII DICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
460. ABRUDAN ANDREIII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
461. ANGHEL DENNISII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
462. ARSENE DRAGOSII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
463. DONICI OLIVIANAII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
464. JUSCA ALEXANDRAII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
465. LAMBRU TUDORII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
466. ROCA DARIUSII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
467. SACIC RALUCAII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
468. TAMI ELENAII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
469. TUTU CATALINII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
470. UNGUREANU DAIANAII EIZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
471. PASTIA PATRICK-CRISTIANII DIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
472. ANDRIES MARA BIANCAII CIIICOMAN IRINA ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
473. Andone AndreeaIV AIMorarasu Laura (Scoala Gimnaziala M. Costin)
474. ABABEI TUDOR MIHAIPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
475. CRACIUN MAIA MAYA MARIAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
476. DOGARU EMMAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
477. IONEL RADU MIHAIPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
478. MANOLACHE NINA ELENAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
479. MOISA ECATERINAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
480. NEDELCU MARA ANDREEAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
481. OJOG ALEXANDRU IOANPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
482. PANTELIMON IOANAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
483. PINTEA SEBASTIANPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
484. RADU MARIAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
485. TROFOR DARIA STEFANAPregatitoare AIMOISA CARMEN DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
486. ANDREI GABRIELAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
487. APETRI MINA SORINAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
488. APOPEI ROXANA IOANAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
489. ARAMA IONUT ALEXANDRUPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
490. AXINTE RAISA TIANAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
491. BALAN DELIA MARIAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
492. BLEANDA MATEI IONUTPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
493. BLUI ROBERT ALEXANDRUPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
494. BORDEIANU STEFANIA CRISTIANAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
495. BORTUN ANIA MARIAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
496. CHIRIBAU ELENA CRISTINAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
497. CUZMIN ADELINA ANDREEAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
498. GAVRILOVICI MATEOPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
499. GRUIA VICTORPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
500. LACATUSU VICTOR STEFANELPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
501. MARCU LUCA ANDREIPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
502. MARIUT SERENA MARIA Pregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
503. MIRON TANASE CATALINAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
504. MOISE IOANA CRISTINAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
505. OJOG DELIA TEODORAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
506. POPA DENIS ANDREIPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
507. SANDULACHE STEFANPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
508. TEPES IONELAPregatitoare BIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
509. ANDRIES DENIS STEFANPregatitoare BIIIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
510. BURGHELEA STEFANI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
511. CIORCILA MARA I AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
512. DOBARCEANU SOFIA MARIAI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
513. MARCA ERICI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
514. MATEI MALINA ELENAI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
515. MATIES KARA ELENAI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
516. PARASCHIVESCU PATRICKI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
517. SUFARIU MIHNEAI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
518. TABACARU IASMINAI AICIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
519. GAVRILIU CALIN PETRUI BIPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
520. CHIRILA AMALIAI CILEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
521. MARGINA MATEEAI CILEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
522. BODRON ALEXI AMCIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
523. CIUBOTARU LARISAI AMCIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
524. GUNEA CRISTIANI AMCIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
525. SINCULET DAVIDI AMCIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
526. SOVA GATU CHRISTIANI AMCIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
527. TEIRAU LUCAI AMCIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
528. CURCA ERICA MARIAI BMPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
529. STANCIU CATALINI BMPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
530. ABU AKIL SOFIA IRISII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
531. CREMENE DRAGOS LUCAII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
532. MANOLACHE ILINCAII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
533. NECOARA ANASTASIAII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
534. PAVAL MARIA ISABELLAII AIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
535. BARSAN PAULII BIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
536. CUZMIN DAVIDII BIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
537. VATAMANIUC ANDREIII BIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
538. VATAVU MIHNEAII BIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
539. OLTEANU BOGDAN ANDREIII AIIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
540. DELEU MIHNEA CONSTANTINII AIIIMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
541. MUNTEANU MATEIII BIIIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
542. SLAVU STEFANII BIIIPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
543. PARAGINA LUCA NICHOLASII AMMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
544. IANCU MARISAII BMPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
545. ARVINTE MARIA MIHAELAIII AIBUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
546. AMARINEI IUSTINIV BIBUTNARU CARMEN (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
547. BERCOVICI BOGDANIV BIBUTNARU CARMEN (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
548. DUMITRASCU LUCAIV BIIIBUTNARU CARMEN (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
549. TICA STEFANIV BMBUTNARU CARMEN (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
550. VERDES RAZVANIV BMBUTNARU CARMEN (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
551. Ciobanu DariusPregatitoare AIBeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
552. Dogaru CosminaPregatitoare AIBeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
553. Dragu NataliaPregatitoare AIBeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
554. Oprisan CatalinPregatitoare AIBeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
555. Colac DariaPregatitoare BIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
556. Ficuta AndreeaPregatitoare BIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
557. Pascu DenisaPregatitoare BIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
558. Tanase DariusPregatitoare BIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
559. Tataru AndreiPregatitoare BIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
560. Ignat DariaPregatitoare BIIIAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
561. Antip RalucaI AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
562. Paduraru GeorgeI AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
563. Panaite Ana-MariaI AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
564. Susanu VladI AIHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
565. Costea RaulI BILambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
566. Obreja RianaI BILambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
567. Putina AndreeaI BILambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
568. Obreja GabrielaII AISava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
569. Olaru StefaniaII AISava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
570. Patriciu AndreiII AISava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
571. Soica DariaII AISava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
572. Oanea MedeeaII BIMilitaru Luminita (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
573. Bargaoanu GabrielII AMSava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
574. Lacatusu StefanII AMSava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
575. Obreja ElenaII AMSava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
576. Iancu MariaIII BIISimon Marciana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
577. Grigoras AndreeaIII BMSimon Marciana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
578. Mocanu EmaIII BMSimon Marciana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
579. Simon EduardIV AIDanu Angela (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)
580. BALAITA RALUCAPregatitoare Icosa valentina (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
581. BALAITA RALUCAPregatitoare aIcosa valentina (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
582. PADURARU RARESPregatitoare aIcosa valentina (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
583. STAN DAVIDEPregatitoare aIcosa valentina (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
584. TEODOR ANDREIPregatitoare aIcosa valentina (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
585. BREAHNA CLEOPATRAPregatitoare EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
586. BRUMA DELIAPregatitoare EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
587. HERGHELEGIU MARIAPregatitoare EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
588. URICARU THEODORAPregatitoare EIBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
589. cazan alexandraI aIleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
590. chirita denisaI aIleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
591. ROSCA ANDREEAI aIleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
592. rusu alexandruI aIleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
593. vieru maraI aIleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
594. mircea deliaI aIIleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
595. POCITANIE GABRIELII aICIUBOTARU VIOLETA (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
596. cot david georgeIII bIIIbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
597. neagu denisaIII bMbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
598. triscariu lorenaIII bMbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)
599. Ardeleanu RazvanPregatitoare AIBarjoveanu Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
600. Cozma VladPregatitoare AIBarjoveanu Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
601. Diaconu AlexandraPregatitoare AIBarjoveanu Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
602. Furdui LucaPregatitoare AIBarjoveanu Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
603. Chiron AlexI AIRebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
604. Crimu AmaliaI AIRebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
605. Guler DariaI AIRebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
606. Podoleanu LucaI AIRebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
607. Rotaru CosminI AIRebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
608. Alexa DanI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
609. Bejenaru CodrutI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
610. Buzdugan SabinI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
611. Mihai LorenaI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
612. Monar DariaI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
613. Padurescu VictorI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
614. Panzaru AndreiI CILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
615. Gherasim TeodoraI CIIILupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
616. GAVRILIU MIHNEAII BIDIACONU IONEL-CATALIN (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
617. BOSMAN ALICIA-VIVIANAII BMDIACONU IONEL-CATALIN (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
618. Popa IlincaIII BIMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
619. Cochior Maria-AntoniaIII AIIBotezatu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
620. Scarlat EduardIII AIIBotezatu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
621. Hulubina GeorgeIII DIIBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
622. Spataru IlincaIII BIIIMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
623. Cornea CarminaIII DIIIBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
624. Chiriac AdrianIV AIHodoroaba Ana (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
625. Cristea IoanaIV AIHodoroaba Ana (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
626. Lovin IanisIV AIHodoroaba Ana (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
627. Neica MarioIV AIHodoroaba Ana (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
628. Borcea Robert NicolaePregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
629. Cirlan AlexandruPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
630. Cozma NicolasPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
631. Lupescu Denis StefanPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
632. Marangoci Alexandra MariaPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
633. Marian YustinPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
634. Piscu Maria Andrada MedaPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
635. Ploscaru Sofia MariaPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
636. Popa AnastasiaPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
637. Popa MaximilianPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
638. Popescu PaulPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
639. Suciu Alexandra IoanaPregatitoare AIAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)
640. Angheluta Sarah ElenaPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
641. Antal Mara EleonoraPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
642. Craciun Vladimir AndreiPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
643. Cretu Calin StefanPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
644. Lefter Daria MariaPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
645. Oprea SaraPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
646. Paveluc RaresPregatitoare DINecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)
647. Angheluta Miruna ElenaPregatitoare EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
648. Bejan TudorPregatitoare EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
649. Cojocaru AndreeaPregatitoare EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
650. Lupu TheodoraPregatitoare EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
651. Rusu Octavian RaduPregatitoare EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
652. Vita Filip GeorgePregatitoare EIDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)
653. Boldur Alexandra MariaI CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
654. Lovin Oliver NectarieI CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
655. Manea AdelinaI CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
656. Matasaru AlexandraI CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
657. Popovici Giovani VasileI CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
658. Prihoanca Ioana SophiaI CIChirciu Olga (Scoala M. Dragan)
659. Dragomir Laurentiu FlorinII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
660. Floares Andra GabrielaII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
661. Galai Casiana IoanaII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
662. Imbrea Rares AndreiII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
663. Lazar Malina IustinaII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
664. Lupescu Alin NicolaeII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
665. Minut Teodora ElenaII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
666. Munteanu Bianca IoanaII AITodirica Luminita-Nusa (Scoala M. Dragan)
667. Dumitru TeodoraII BIBerza Ileana (Scoala M. Dragan)
668. Morozan Daria-GeorgianaII BIBerza Ileana (Scoala M. Dragan)
669. Bargu Ioan AlexandruII DIIIVartic Daniela (Scoala M. Dragan)
670. Nasturas GabrielaII DIIIVartic Daniela (Scoala M. Dragan)
671. Craiu AlbertIII BIMorozan Mariana (Scoala M. Dragan)
672. Ungureanu AndreiIII BIMorozan Mariana (Scoala M. Dragan)
673. Moruz Alice ElenaIV AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
674. Nechita Crina StefaniaIV AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
675. Safir Tudor StefanIV AICostea Delia (Scoala M. Dragan)
676. Arsene Ana MateeaPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
677. Benchea Eric MihaiPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
678. Gaspar Rares AndreiPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
679. Hrincescu Mihai AndreiPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
680. Iftimiu Rares GeorgePregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
681. Ionas Ariana IoanaPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
682. Maric IustinPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
683. Olaru Daria MariaPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
684. Popa Robert ConstantinPregatitoare AIDumitrascu Miia (Scoala S. Haret)
685. Darie OvidiuPregatitoare BIPintilie Irina-Cristina (Scoala S. Haret)
686. Laslau DavidPregatitoare BIPintilie Irina-Cristina (Scoala S. Haret)
687. Rusu RazvanPregatitoare BIPintilie Irina-Cristina (Scoala S. Haret)
688. Ardeleanu David MihaiPregatitoare CIAnton Marieta (Scoala S. Haret)
689. Cojocaru Luca StefanPregatitoare CIAnton Marieta (Scoala S. Haret)
690. Faur Sarah MariaPregatitoare CIAnton Marieta (Scoala S. Haret)
691. Olariu Andreea SaraPregatitoare CIAnton Marieta (Scoala S. Haret)
692. Busuioc Claudia NicolaI AIMauca Clemasa (Scoala S. Haret)
693. Serban Cristian LucaI AIMauca Clemasa (Scoala S. Haret)
694. Stanica AlexandruI AIMauca Clemasa (Scoala S. Haret)
695. Axinte CatincaII AIStan Valeria (Scoala S. Haret)
696. Cojan EduardII AIStan Valeria (Scoala S. Haret)
697. Niculaescu RaresII AIStan Valeria (Scoala S. Haret)
698. Pascu IngridII AIStan Valeria (Scoala S. Haret)
699. Avramescu TudorII BICercelariu Anca (Scoala S. Haret)
700. Butanu AlesiaII AIIIStan Valeria (Scoala S. Haret)
701. Cojocaru CasianaII AIIIStan Valeria (Scoala S. Haret)
702. Movileanu StefanII AIIIStan Valeria (Scoala S. Haret)
703. Chibzui Alexandra-MariaIII CIBosinceanu Luminita (Scoala S. Haret)
704. Butnariu BiancaIII AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
705. Dobrea BrianaIII AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
706. Pintilie SmarandaIII AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
707. Sofian MihneaIII AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
708. Teleaga MateiIII AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
709. Sova MateiIII AMTirca Laura (Scoala S. Haret)
710. Macor Maria DianaIII BMGaspar Anca (Scoala S. Haret)
711. Sufaru Mateea StefaniaIII BMGaspar Anca (Scoala S. Haret)
712. Ciubotaru TraianIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
713. Ciurea CelineIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
714. Gavriliu Alexia-IoanaIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
715. Hanga Laur AndreiIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
716. Lungu Stefania BogdanaIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
717. Miron RobertIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
718. Movileanu Daria MariaIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
719. Popa Maria AlexiaIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
720. Rusu Bianca IoanaIV AIGavrilut Monalisa (Scoala S. Haret)
721. Florea EmiliaIV CIAdam Crina (Scoala S. Haret)
722. Avramescu AdaIV CIIIAdam Crina (Scoala S. Haret)
723. BABASA KENNY GABRIELI AIAntohi Carmen (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
724. BORDEANU ROBERTA MARIAI AIAntohi Carmen (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
725. GIRLEA TUDORI AIAntohi Carmen (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
726. JGHEBAN ANDREI IULIANI AIAntohi Carmen (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
727. grigore andreeaIV BIciubotaru gina (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
728. grigore xeniaIV BIciubotaru gina (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
729. AFRASINEI ALEXANDRU-LEONARDPregatitoare AICIUBOTARU ALINA-VOICHITA (Scoala Gimnaziala)
730. AFRASINEI ALEXANDRU-LEONARDPregatitoare AILeteanu Olga (Scoala Gimnaziala)
731. LIVESCU ANDRADA-FLORINAPregatitoare AILeteanu Olga (Scoala Gimnaziala)
732. SAMOILA IOANAI AIFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)
733. GEOSANU IONUT-ANDREASI AIIIFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)
734. DOLEANU ALEXANDRA-GEORGIANAII AIMOCANU IOANA (Scoala Gimnaziala)
735. ROSU DARIA-ALESSANDRAII AIMOCANU IOANA (Scoala Gimnaziala)
736. CADAR ANDREIII BIChitescu Anca-Nicoleta (Scoala Gimnaziala)
737. DUMITRACHE CONSTANTINII AIIIMOCANU IOANA (Scoala Gimnaziala)
738. Andronache IonutI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
739. Cristea AlexandruI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
740. Culica DorianI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
741. Damian DragosI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
742. Irofte AdinaI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
743. Neagu LeonardI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
744. Padure AdaI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
745. Panaite GabrielaI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
746. Pislaru CristianI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
747. Tudorache DeliaI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
748. Tuluca MirunaI AITosa Gabriela (Scoala Gimnaziala Caiuti)
749. Dobre AndreiII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
750. Duta Maria CatalinaII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
751. Filip Roxana ElenaII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
752. Ghimpu Amalia ElenaII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
753. Leon Eliza GabrielaII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
754. Neamtu Marian IonelII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
755. Sandulache Silviu AlexandruII AIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
756. Duta MarioII AIIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
757. Facaoaru Amalia MariaII AIIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
758. Chelaru CatalinaII AIIIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
759. Damian Ana MariaII AIIIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
760. Neagu Matei StefanII AIIIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
761. Pacioga Robert MarianII AMMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
762. Mazilu Iris AndreeaPregatitoare AIAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)
763. Minca Alexandru IoanPregatitoare AIAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)
764. Roman Cosmin GeorgePregatitoare AIAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)
765. Mititelu Bianca StefaniaIII AIBalas Veronica (Liceul Tehnologic Darmanesti)
766. Lazarescu IoanaPregatitoare AISemes Ana Carmen (Scoala Gimnaziala Scarlat Longhin)
767. Asauanu Alexandru - NicolaeII BIMaftei Camelia (Scoala Gimnaziala Scarlat Longhin)
768. Spoiala George - IonutII BIMaftei Camelia (Scoala Gimnaziala Scarlat Longhin)
769. Gherasimescu TeodoraPregatitoare BICaloian Laura (Scoala George Enescu)
770. Gospodiu Ana-MariaPregatitoare BICaloian Laura (Scoala George Enescu)
771. Iorga Rayssa-MariaPregatitoare BICaloian Laura (Scoala George Enescu)
772. Ciobanu Tudor-StefanI CILupu Anca (Scoala George Enescu)
773. Maciuca Serban-Andrei I CILupu Anca (Scoala George Enescu)
774. Mocanasu LarisaI CILupu Anca (Scoala George Enescu)
775. Tustiu Vlad-CristianI CILupu Anca (Scoala George Enescu)
776. Dascalasu Daria-MalinaII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
777. Ene Paul-DimitrieII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
778. Filip Ioana-NicoleII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
779. Lacatusu-Iscu VladII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
780. Petecuta Maya-IoanaII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
781. Vascan AlexiaII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
782. Zota Elena-AlexiaII AIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
783. Miron CosminII BIMunteanu Cristina (Scoala George Enescu)
784. Munteanu AndreiII BIMunteanu Cristina (Scoala George Enescu)
785. Musteata DariaII BIMunteanu Cristina (Scoala George Enescu)
786. Ichim Alexia-PaulaII AIIIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
787. Petecuta Alexia-MariaII AIIIBotezatu Maria (Scoala George Enescu)
788. Macadan Maria-EcaterinaIII BIIICioineag Ionela (Scoala George Enescu)
789. Lazarovici Serban-AlexandruIV AIMonoreanu Adriana (Scoala George Enescu)
790. Lita EduardIV AIMonoreanu Adriana (Scoala George Enescu)
791. Ulea Laura-AndreeaIV AIMonoreanu Adriana (Scoala George Enescu)
792. Prajescu Smaranda StefaniaI BIParascan Mircea (Scoala St. Luchian)
793. Radu AlexandruI AIIIBalanica Carmen (Scoala St. Luchian)
794. Maris NectariaII AIHeres Viorica (Scoala St. Luchian)
795. Motei CristianaII AIHeres Viorica (Scoala St. Luchian)
796. Prajescu Patricia ElenaII AIHeres Viorica (Scoala St. Luchian)
797. Oros Andreea BiancaII BI Cojocaru Gabriela (Scoala St. Luchian)
798. Daviduta StefanII CIToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)
799. Bidiga Iulian MarianII BIII Cojocaru Gabriela (Scoala St. Luchian)
800. Fodor IazminaII BIIICojocaru Gabriela (Scoala St. Luchian)
801. Mariniuc StefaniaII CIIIToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)
802. Martin AlexandruII CIII Toncu Iuliana (Scoala St. Luchian)
803. Florea AndreiIII AIII Pintilie Alina (Scoala St. Luchian)
804. Cosa DariaIV AI Buruiana Tanta (Scoala St. Luchian)
805. Lazar AlexandruIV AI Buruiana Tanta (Scoala St. Luchian)
806. Armasu FlorinIV BIII Dumea Anca (Scoala St. Luchian)
807. Barla Vlad MateiIV CIII Tabacaru Loredana (Scoala St. Luchian)
808. Albu Paul NeculaiII AIPruteanu Marina (Scoala Tristan Tzara)
809. Munteanu Miruna AlexiaII AIPruteanu Marina (Scoala Tristan Tzara)
810. Alazaroaie Narcis AdrianII BIEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)
811. Murariu Raluca GabrielaII BIEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)
812. Nedelcu Victor AndreiII BIEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)
813. Stanciu DanielII BIEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)
814. Tiru Stefan DragosII BIEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)
815. Chiriches FabioIII AIPOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
816. Ghiur Flavia- MartaIII AIPOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
817. Ciuraru FlaviusIII AIIIPOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
818. Petrea KevinIII AMPOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
819. Bejan Lavinia-DanielaIV BISANDULACHE DANIELA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
820. Moraru Andreea-CarmenIV BISANDULACHE DANIELA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
821. Dobos Octavian-IoanIV BIIISANDULACHE DANIELA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
822. CIOCA DAVID STEFANPregatitoare AIMosie Cosette (Scoala E.Racovita)
823. PADURARU ANDRA ELENAPregatitoare AIMosie Cosette (Scoala E.Racovita)
824. Ababei Madalin IonutPregatitoare BIDuta Mihaela (Scoala E.Racovita)
825. Chiuaru Maria AlexandraPregatitoare BIDuta Mihaela (Scoala E.Racovita)
826. Costea Radu NicolaePregatitoare BIDuta Mihaela (Scoala E.Racovita)
827. Coroama Alexandra MihaelaII AIFonoca Aglaia (Scoala E.Racovita)
828. Murgu AndreiIV BIRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)
829. Bozoianu IrinaPregatitoare AIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
830. Chiriac Ana MariaPregatitoare AIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
831. Chiru DariaPregatitoare AIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
832. Giaman OvidiuPregatitoare BITUFA NADIA (Scoala George Calinescu)
833. Nistor TeodorPregatitoare BITUFA NADIA (Scoala George Calinescu)
834. Bounegru MarianPregatitoare CIANDREI NELA (Scoala George Calinescu)
835. Chitu Mario GabrielPregatitoare CIANDREI NELA (Scoala George Calinescu)
836. Fabian Bogdan IonutPregatitoare CIANDREI NELA (Scoala George Calinescu)
837. Magdalina Mario AndreiPregatitoare CIANDREI NELA (Scoala George Calinescu)
838. Negoescu Daria StefaniaPregatitoare CIANDREI NELA (Scoala George Calinescu)
839. Toca Ioana TeodoraPregatitoare CIANDREI NELA (Scoala George Calinescu)
840. Turturica SaraPregatitoare AIIBUTA DORICA (Scoala George Calinescu)
841. Hrisca Liviu GeorgePregatitoare BIIITUFA NADIA (Scoala George Calinescu)
842. Hanganu AriadnaI AITOMA VIORICA (Scoala George Calinescu)
843. SOARE CLAUDIUI CITUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)
844. APUSCASITEI DENISI DISANDU ANA (Scoala George Calinescu)
845. LAZAR DIANAI DISANDU ANA (Scoala George Calinescu)
846. FABIAN CRISTINA BIANCAII CIPARFENE VIRGINIA (Scoala George Calinescu)
847. GHIOC IOANAII CIPARFENE VIRGINIA (Scoala George Calinescu)
848. POPA ALEXANDRU IOANII CIPARFENE VIRGINIA (Scoala George Calinescu)
849. RADU ALEXIA IOANAII CIPARFENE VIRGINIA (Scoala George Calinescu)
850. PAIU DRAGOSIV BICIOROBEA LENUTA (Scoala George Calinescu)
851. PRISECARU GABRIELIV BICIOROBEA LENUTA (Scoala George Calinescu)
852. MANEA ANI MARIAIV CIPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)
853. CENAC CEZARI AIPANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)
854. MATA NICOLAEI AIIPANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)
855. IACOB VICTORI AIIIPANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)
856. Burga MihaiPregatitoare BIPetec Carmen (Scoala nr 1)
857. Petrescu TheodorPregatitoare CISchifirnet Loredana (Scoala nr 1)
858. Radu Alin MihaiPregatitoare CISchifirnet Loredana (Scoala nr 1)
859. Romedea CristianPregatitoare CISchifirnet Loredana (Scoala nr 1)
860. Vrinceanu AndreiPregatitoare CISchifirnet Loredana (Scoala nr 1)
861. Blanaru AndreeaI BIMoraru Steluta (Scoala nr 1)
862. Ciorteanu Bianca MariaII CIBolocan Mihaela (Scoala nr 1)
863. Toader BogdanII CIIIBolocan Mihaela (Scoala nr 1)
864. Ciobanu DragosIII BIAbaza Irina Marinela (Scoala nr 1)
865. Avasiloaie CristianIV AIPirjol Gabriela (Scoala nr 1)
866. Moraru Jacqueline-AimeeIV AIPirjol Gabriela (Scoala nr 1)
867. Palamariuc AmaliaIV AIPirjol Gabriela (Scoala nr 1)
868. Ciobotaru Denisa MihaelaPregatitoare IUntea-Mare Brandusa Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
869. Dragoi Nicoleta ElenaPregatitoare IUntea-Mare Brandusa Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
870. Untea-Mare George StefanPregatitoare IUntea-Mare Brandusa Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
871. Diaconu Denis AndreiI IButuruga Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
872. Panaite TicusorIII IChelmus Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
873. Dutu Georgian-BogdanelIII IIIChelmus Mariana (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
874. Pascal Cosmina-FlorianaIV IRau Cezar (Scoala Gimnaziala nr 1 Orbeni)
875. Circei PavelPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
876. Circei Robert NicolasPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
877. Cleanu Petrina CristinaPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
878. Irimia Delia-StefaniaPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
879. Irimia Gheorghita-RobertPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
880. Petre Gabita-DragosPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
881. Petre Stefania-MadalinaPregatitoare IStanescu Maria (Scoala Primara nr 3 Scurta)
882. Ganea IacovIII IIGalatanu Gabriela (Scoala Primara nr 3 Scurta)
883. Bontoi DianaIII IIIGalatanu Gabriela (Scoala Primara nr 3 Scurta)
884. Finaru Andreea MadalinaIII IIIGalatanu Gabriela (Scoala Primara nr 3 Scurta)
885. CELMARE MARIA TEODORAPregatitoare BITILIMBECI MARIA (Scoala nr 2)
886. MATECIUC MIHAIPregatitoare BITILIMBECI MARIA (Scoala nr 2)
887. OLARU MALINAPregatitoare BITILIMBECI MARIA (Scoala nr 2)
888. GENES IUSTINIANI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
889. NEMTANU VLADI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
890. OLARU SARAI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
891. PAVALACHE TEODORAI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
892. POPA DANIELI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
893. SILOCHI RARESI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
894. SOCACI RAULI AIDANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)
895. ABABEI DANIELI BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
896. BRANDABUR DARIUSI BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
897. CHIPER LUIZAI BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
898. IORGA DANIELI BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
899. JICMON ROBERTI BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
900. SOCACI RAZVANI BINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
901. DIACONU DARIAI BIIINECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)
902. ARAMA ROXANAII AIBALAN VIOLETA (Scoala nr 2)
903. MIRICA RARESII AIBALAN VIOLETA (Scoala nr 2)
904. ROMASCANU MIHAELAII BIVLASIE ANA (Scoala nr 2)
905. SOPRON SASHAII BIVLASIE ANA (Scoala nr 2)
906. DOBOS VIVIENPregatitoare AILATA ILEANA (C. N. Octavian Goga)
907. NOGE ADONISPregatitoare AILATA ILEANA (C. N. Octavian Goga)
908. TIRNOVEAN CRISTIANPregatitoare AILATA ILEANA (C. N. Octavian Goga)
909. CHISALITA DIANAPregatitoare CICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
910. DAT DENISPregatitoare CICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
911. LAZAR EDUARDPregatitoare CICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
912. ORSAN MIHNEAPregatitoare CICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
913. PETRICA PATRICIAPregatitoare CICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
914. SILAGHI ISABELAPregatitoare CICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
915. FAUR CODRINPregatitoare DIROMAN LAURA (C. N. Octavian Goga)
916. NICA ANDREEAPregatitoare DIROMAN LAURA (C. N. Octavian Goga)
917. BUSE MIHAIPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
918. DURNEA SOFIAPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
919. GULES ANDREIPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
920. MAGHIAR MANUELPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
921. PURDEA RIANAPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
922. SILAGHI KARINAPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
923. ZOLDESI EVELYNPregatitoare CIIICOZMA ELISABETA (C. N. Octavian Goga)
924. LOZOC FLAVIUII AILOVAS ANNA (C. N. Octavian Goga)
925. JURCSIK DIANAIIIIILOVAS ANNA (C. N. Octavian Goga)
926. COZMA BOGDANII AIIILOVAS ANNA (C. N. Octavian Goga)
927. CRACIUN BOGDANII BIIIBUTCOVAN STELA (C. N. Octavian Goga)
928. GAL LETITIAII BIIIBUTCOVAN STELA (C. N. Octavian Goga)
929. JURCSIK DIANA ANDREEAII BIIIBUTCOVAN STELA (C. N. Octavian Goga)
930. DUSZKO MARIAIV BISCURT MARIA (C. N. Octavian Goga)
931. MAIOR MIRUNAIV BISCURT MARIA (C. N. Octavian Goga)
932. FARAGAU IULIAIV BMSCURT MARIA (C. N. Octavian Goga)
933. Belenesi BogdanPregatitoare CIPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
934. Pelle CarlaPregatitoare CIPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
935. Puscas CarlaPregatitoare DIPopa Diana (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
936. Halmagean TeodoraI DIDuma Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
937. Drugas DamianII AIPintean Brandusa (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
938. Lupse VictorIV EIMarian Marcela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
939. ROMAN ALEXIAPregatitoare AIVIDICAN CRISTIANA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
940. STANCIU ANASTASIAPregatitoare AIVIDICAN CRISTIANA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
941. MIHES SARAI AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
942. PACURAR MIHAII AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
943. SIMUT SOPHIAI AICODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
944. DUNCA PATRICIAI BIVONEA LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
945. OLA RAISAI BIVONEA LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
946. SCROBOTA OANAI BIVONEA LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
947. ARDELEAN VIOREL I EIBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
948. SZILBEREISZ FRANCESCA I EIBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
949. GYURCSIK DENNIS I EIIIBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
950. CAPUS AMALIAII AIPOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
951. POPA COSMINII AIPOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
952. MARINESCU ALEXANDRUII BICIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
953. PINTEA ANDREIII BICIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
954. RUS AYANAII BICIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
955. TRIPA VLADII BICIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
956. VESA ANDREEAII CIBORZ DIANA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
957. BOJI OCTAVIANII BIICIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
958. STANCIU BOGDANII BIICIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
959. TASADAN ADAII AIIIPOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
960. CORDOS HORIAIV CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
961. MORAR HERLEA CEZARIV CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
962. STAMATIU MEDEEAIV CIPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
963. TARAU RADUIV DIIENEI DAVID LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
964. BUZGUTA ANIELAIV FITAMASAN ILINCA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)
965. BOTA ALEXIAPregatitoare IVIDICAN LOREDANA (Scoala Gimnaziala nr1 Uileacu de Beius)
966. GABOR ELISABETAPregatitoare IVIDICAN LOREDANA (Scoala Gimnaziala nr1 Uileacu de Beius)
967. MALITA SONIA ANAMARIAI IVIDICAN LOREDANA (Scoala Gimnaziala nr1 Uileacu de Beius)
968. ANDREICA DARIUS LORANDIV IVIDICAN LOREDANA (Scoala Gimnaziala nr1 Uileacu de Beius)
969. FILIP GABRIELAIV IVIDICAN LOREDANA (Scoala Gimnaziala nr1 Uileacu de Beius)
970. Bindea RazvanPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
971. Danila SorinPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
972. Denes Botean MateiPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
973. Lucaciu AndreeaPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
974. Maierean AndraPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
975. Marian IonutPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
976. Pop JessicaPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
977. Seichely NataliaPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
978. Talos LarisaPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
979. Tusa AlexandraPregatitoare AIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
980. Nastase AlexandruPregatitoare AIIIZsigmond Anca (C N Petru Rares)
981. Muresan LaraI AIDoros Ioana (C N Petru Rares)
982. Rusu MihaiI AIDoros Ioana (C N Petru Rares)
983. Badale LucaI AIIIDoros Ioana (C N Petru Rares)
984. Toma Teodora GabrielaI AIIIDoros Ioana (C N Petru Rares)
985. Bindea AndreeaII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
986. Magdea MariaII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
987. Oprea AdrianaII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
988. Rus ErikII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
989. Sasarman GabrielaII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
990. Szasz SebastianII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
991. Talos RaulII AIChis Lidia Beatrice (C N Petru Rares)
992. Diugan DavidPregatitoare CIPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
993. Hrisman Bogdan MariusPregatitoare CIPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
994. Bindea LuizaI BISeserman Veturia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
995. Costin-Simijdean VladI BISeserman Veturia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
996. Retegan RebecaI CIKerekes Maria (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
997. Dragoi DavidI BIIISeserman Veturia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
998. Vidican PatrickI BIIISeserman Veturia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
999. Marga LuizaII AIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1000. Toderel DavidII aIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1001. Buia DariusII AIIIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1002. Gheorghiu DaianaII AIIIMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1003. Cora MariaIII AIRus Mirela (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1004. Dragos AndraIII AIRus Mirela (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1005. Rus CatalinIII AIRus Mirela (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1006. Boca VladIII AIIRus Mirela (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1007. Bolos OliviaIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1008. Denes AmaliaIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1009. Luca DianaIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1010. Rodila OanaIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1011. Spermezan MariaIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1012. Suson EmaIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1013. Viman AlexandraIV AILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1014. Ciocodan PetrutaIV BIRcian Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1015. Zagrean SoniaIV BIRcian Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1016. Nath AntoniaIV AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1017. Saplacan RaulIV AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1018. Fratila MariaIV BIIIRcian Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1019. Salistean FlaviaIV BIIIRcian Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1020. Poenar RalucaIV CIIICristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
1021. Ciorbea Alina AlesiaIII CISidor Maria (Colegiul National Andrei Muresanu)
1022. POIENAR IULIAPregatitoare AITAMASAN CAMELIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)
1023. CHIS ANDREEAI AICHIRA DALIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)
1024. JIRGHIUTA RAISAI AIIICHIRA DALIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)
1025. MOLDOVAN MIHAIII BIPOP DORALINA (Colegiul National Liviu Rebreanu)
1026. LOBONTIU VLAD ANDREIIII AIZAVOIANU TEODORA (Colegiul National Liviu Rebreanu)
1027. POP ALEXANDRA-MARIAII AIDEUS FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1028. FLOARE DORUIV AIIUSAN OLTITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1029. IONITA OVIDIU STEFANIV BIHORGA ALEXANDRINA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1030. MUNTEANU VICTOR GABRIELIV BIHORGA ALEXANDRINA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1031. OLARU DARIUS ALEXANDRUIV AIIIIUSAN OLTITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1032. BANDEAN RAULII DIRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
1033. IRZSA RAULII DIRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
1034. NEGREA SIMIONII DIRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
1035. POP DAVIDII DIRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
1036. Crisan TudorPregatitoare AIDoboaca Mariana (Scoala Gimnaziala Nr. 4)
1037. Fekete DavidPregatitoare AIDoboaca Mariana (Scoala Gimnaziala Nr. 4)
1038. Caprar AdrianPregatitoare SICuciurean Bogdan (Scoala Gimnaziala Nr. 4)
1039. Nat NataliaPregatitoare SICuciurean Bogdan (Scoala Gimnaziala Nr. 4)
1040. Poenaru CristianPregatitoare SICuciurean Bogdan (Scoala Gimnaziala Nr. 4)
1041. MURESAN RAULI BIGANEA SANDA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)
1042. Adam SamuelII AIUrian Cornel (Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului)
1043. Rus Adriana-LenutaII AIUrian Cornel (Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului)
1044. BONTAS EVA MARIAPregatitoare BIPIRLEA LUCRETIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1045. CANDALE ANDREEAPregatitoare BIPIRLEA LUCRETIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1046. DUNCA ARIANAPregatitoare BIPIRLEA LUCRETIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1047. BALOTA CLAUDIUIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1048. BINDIU ALEXANDRUIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1049. BORS COSMINIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1050. BUIA ALEXANDRUIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1051. CANDALE SILVIUIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1052. HARJOABA SOFIAIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1053. HOZA DIANAIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1054. LEONTE ADINAIV BIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1055. VARARIAN MIRUNAIV BIIBIRTA LILIANA STEFANIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
1056. Andrei AlinPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1057. Bodea Paul AlbertPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1058. Burduhos LuanaPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1059. Buzila AlexandraPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1060. Cotu Sara PatrisiaPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1061. Galatan Daniel ValetinPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1062. Greabu EmanuelPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1063. Iliesi LorenaPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1064. Moldovan Ana-MariaPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1065. Muresan SebastianPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1066. Pop Ana CarinaPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1067. Spaller TeodoraPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1068. Zagrean TaniaPregatitoare AIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1069. Gavriloaie SamuielPregatitoare BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1070. Ilovan NataliaPregatitoare BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1071. Olasau AlexandruPregatitoare BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1072. Pandelea DariaPregatitoare BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1073. Stoian IonutPregatitoare BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1074. Strutan Florin AdrianPregatitoare BIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1075. Buhai Denis DanielPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1076. Dradici Catalin GabrielPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1077. Geczo Greta MariaPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1078. Hordoan Matias ClaudiuPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1079. Ignat MariaPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1080. Moldovan Garofita MoraPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1081. Pintea AlexandraPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1082. Ungur Justina AnamariaPregatitoare CIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1083. Burdet AnastasiaPregatitoare BIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1084. Potor LiviuPregatitoare BIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1085. Ani DragosPregatitoare AIIIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1086. Fetti SilviaPregatitoare AIIIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1087. Hognogi IoanaPregatitoare AIIIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1088. Stoian Alex CristianPregatitoare AIIIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1089. Vamanu DariusPregatitoare AIIIBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1090. Borsa IovianaPregatitoare BIIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1091. Horj MyriamPregatitoare BIIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1092. Maereanu AmaliaPregatitoare BIIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1093. Pascu ElizaPregatitoare BIIIBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1094. Birnbaum-Birbon Denisa CatalinaPregatitoare CIIIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1095. Toderici Tinuta AndreeaPregatitoare CIIIFloroae Adriana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1096. Brici CarinaPregatitoare AMBucur Mariana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1097. Adochie MelissaI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1098. Martari Sorin EduardI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1099. Pop Alexandru MarianI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1100. Retegan SoniaI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1101. Rosu Bogdan GabrielI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1102. Sabau Denisa AlexandrinaI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1103. Sutia MihaiI CICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1104. Bozomala AndreeaI CIIICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1105. Cirstea AndreiI CIIICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1106. Miron FlorinaI CIIICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1107. BOTE NICOLA CLAUDIAII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1108. CRETA IONUT DARIUSII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1109. CRETIU AIDA OCSANAII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1110. FLOROAE IOAN ANDREASII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1111. LOGIN DAIANA ISABELII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1112. NEDELEA CALINII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1113. NICOARA LORENA PETRUTAII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1114. STRUGAR SOFIAII AIKovacs Anuta Ina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1115. BODESCU EMILIANII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1116. BRICIU SARAHII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1117. BURDET ANDREIII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1118. NASCUTIU DANIELAII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1119. NICULAE SEBASTIANII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1120. PALTINEAN NAOMIII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1121. PRADAN IULIAII BIVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1122. Buzila NicoleIII AITimis Adela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1123. Calus AlexandruIII AITimis Adela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1124. Bolbos DanielIII BIRos Crina Larisa (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1125. Sorasan DariaIII AIIITimis Adela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1126. Runcan PatriciaIII AMTimis Adela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1127. CRETA ALINAIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1128. DUMITRU MIHAELAIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1129. FODORCA RARESIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1130. GALAN BEATRISIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1131. IZVORAN-OLTEAN STEFANIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1132. POP ANDAIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1133. PUPEZA TANIAIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1134. SALVAN SORINAIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1135. SERMESAN ALEXIV AIMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1136. ZAHARIE GABRIELIV AMMURESAN ADELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
1137. Belean ElenaII AIPatras Fira (Liceul Radu Petrescu)
1138. Boros IlincaII AIPatras Fira (Liceul Radu Petrescu)
1139. Gergely BogdanII AIPatras Fira (Liceul Radu Petrescu)
1140. Junel ArianaII AIPatras Fira (Liceul Radu Petrescu)
1141. Moldovan IoanaII AIPatras Fira (Liceul Radu Petrescu)
1142. Vlad MariaII AIPatras Fira (Liceul Radu Petrescu)
1143. Bodriheic DorianaII AIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1144. Bodriheic EmilianaII AIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1145. Bureaca OctavianII AIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1146. Minastire Andreea MariaII AIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1147. Tiolan Simona AntonelaII AIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1148. Bodriheic Darius AlexandruII AIIIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1149. Cirdan Alexandru MihaiII AIIIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1150. Cirdan Mihail AdrianII AIIIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1151. Vargotchi Razvan DanielII AIIIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1152. Bonchis GiuliaIV BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1153. Domide ElenaIV BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1154. Malutan AbelIV BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1155. Moldovan MariaIV BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1156. Sfrangeu DanielaIV BIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1157. Bindiu AlexandruIV CIPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1158. Bodea CalinIV CIPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1159. Debreteni DariaIV CIPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1160. Morariu SebastianIV CIPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1161. Bindiu FlorinIV BIIIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1162. Virtic RazvanIV BIIIMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
1163. Herta Ioan RaresIV AIGranciu Maria (Scoala Gimnaziala Romuli)
1164. Monita VirginiaIV AIGranciu Maria (Scoala Gimnaziala Romuli)
1165. Peter NataliaIV AIGranciu Maria (Scoala Gimnaziala Romuli)
1166. Rus Maria VeronicaIV AIGranciu Maria (Scoala Gimnaziala Romuli)
1167. Birta Gabriela AlexandraIV AIIIGranciu Maria (Scoala Gimnaziala Romuli)
1168. AVRAM CRISTIANPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1169. BUGA ALEXANDRAPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1170. BUIA ANA MARIAPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1171. DARABAN REBECAPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1172. LAZAR ALEXANDRUPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1173. MIHALI MINAPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1174. SIGHIARTAU NATALIAPregatitoare AIBENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1175. OANEA FLORIN ADRIANI AIISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1176. SOHORCA ALEX SEBASTIANI AIISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1177. STRUGARI GABRIELA MAXIMILIANAI AIISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1178. RUS DANIELI DIOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1179. AVRAM CRISTINA GABRIELAII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1180. JARDA IONUTII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1181. LAZAR GABRIELII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1182. PETRASCU FLORINELA SILVIAII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1183. PETRASCU TRAIANII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1184. TAHIS CRISTIANII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1185. TRUFAN ALEXII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1186. TRUFAN MARCUSII AIBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1187. BANDEAN ELISAII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1188. COSTAN CRISTIANII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1189. SFRENGEU RARESII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1190. STRIMBU EDWARDII CISORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1191. LAZAR GIULIAII EICALIN LEONORA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1192. STEOPOAE MARIAII EICALIN LEONORA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1193. CIRCU STEFANIA VIORICAII AMBONTAS GABRIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1194. ANI ANTONIA EMANUELAIII BIANI IOANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1195. BUTA ANA MARIAIV BITAMAS VASILE (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1196. PIORAS DANIELIV BITAMAS VASILE (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1197. ALGEORGE ANA MARIAIV EIVASILICHI LIGIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1198. BORGOVAN ANDREEAIV EIVASILICHI LIGIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1199. BULTA TRAIANIV EIVASILICHI LIGIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1200. COSTAN TIMEEAIV EIVASILICHI LIGIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1201. MARCUS ANDREASIV EIVASILICHI LIGIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1202. NICULAI FLORINAIV EIVASILICHI LIGIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)
1203. Forai Andreea IoanaI AIRosca Elena (Liceul Tehnologic Tirlisua)
1204. Cojocariu Mihai Catalin Pregatitoare CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1205. Moldovanu Madalina CosminaPregatitoare CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1206. Negel Ariana IoanaPregatitoare CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1207. Prajinariu NataliaPregatitoare CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1208. Sarbu Daria PatriciaPregatitoare CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1209. Tolocariu StefaniaPregatitoare CISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1210. Anastasie Cristiana MariaPregatitoare CIIISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1211. Costea Alexandru EduardPregatitoare CIIISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1212. Dorofte DavidPregatitoare CIIISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1213. Drobota Eduard FlorinPregatitoare CIIISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1214. Oliniuc Roxana GiorgianaPregatitoare CIIISUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1215. APETREI MEDEEA GABRIELAI AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1216. CODAU IOAN SEBASTIAN I AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1217. RACLARIU ANDREEA DIANA I AISurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1218. ONOFRICIUC ALESIO GABRIEL I AMSurdu Denis Manuela (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1219. Cucosal Alexia II AIHUMA STEFANIA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1220. Urzica Miruna II AIHUMA STEFANIA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1221. Ursache Alexandru II AIIHUMA STEFANIA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)
1222. Aghiorghiesei MaiaIV DIOrasanu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr.7 )
1223. GRIGORAS SERGIU RAZVANI AICriclevit Monica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1224. DOROFTEI FEDERICO MARIOI CICRICLEVIT MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1225. IMBIR AMOSI CICRICLEVIT MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1226. PATRIU LARISA- MARINELAI CICRICLEVIT MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1227. FACALET DENIS-COSMINI CIICRICLEVIT MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1228. BEJINARIU MARIA-CEZARAI CIIICRICLEVIT MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1229. DRECEA BEATRICE-GABRIELAI CIIICRICLEVIT MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1230. Bordeianu RalucaII AIPlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1231. Baesu MalinaII AIIPlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1232. Dobrincu Denisa MedeeaII AIIIPlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)
1233. Adam KrisztianPregatitoare AIVakulovski Carmina (Liceul Andrei Muresanu Brasov)
1234. Hodirnau AndreiPregatitoare AIVakulovski Carmina (Liceul Andrei Muresanu Brasov)
1235. Pustai FlaviusPregatitoare AIVakulovski Carmina (Liceul Andrei Muresanu Brasov)
1236. Tint StefanPregatitoare AIVakulovski Carmina (Liceul Andrei Muresanu Brasov)
1237. Suroiu ArinaII BIPOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)
1238. IOVA RADUIV AIPOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)
1239. VLAD RARESIV AIIIPOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)
1240. APOSTOAIE RAOUL CONSTANTINPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1241. GIRLEANU DENIS MIHAIPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1242. MOTOI CRISTINA MIHAELAPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1243. POPOVICIU CARLA MARIAPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1244. PUSCASU ALEXANDRA MARIAPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1245. RAUCA IOANAPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1246. STRATICA CRISTIANPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1247. TIBIREAN DELIA IOANAPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1248. TOMI CEZARPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1249. VULPE ANDREIPregatitoare AIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1250. BUTNARIU RADUPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1251. CHICIUDEAN BOGDANPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1252. CRISTEA DANIELPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1253. LAKATOS MIHAIPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1254. MOISE IRINAPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1255. PURGHEL ROBERTPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1256. VILCU ANDRAPregatitoare BISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1257. HUBALEK CARLAPregatitoare CINICU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1258. MARGINEAN MIRUNAPregatitoare CINICU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1259. GHITA ALEXANDRU ANDREIPregatitoare AIIIFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1260. DRAGOI TUDORPregatitoare BIIISTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1261. LORENT MIHNEAPregatitoare BMSTEFAN ADELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1262. MANEA CARLAI CIIIDRAGOS CRISTINA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1263. CRIVEANU DRAGOSII AIANTONESCU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1264. GIAMAN ANDREIII AIANTONESCU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1265. MOIAN-DUSA RARESII AIANTONESCU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1266. VALEANU GEANINAII AIANTONESCU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1267. DRUGAU ANA BIANCAII BIIIMARES MONICA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1268. PUIU BOGDANIII BISTANGACIU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1269. MINCU FLORINIV CIMALE GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr 19)
1270. CEPOI ZAHRAI CIVASILE MIHAELA GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1271. BREZINA EDUARDI CMVASILE MIHAELA GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1272. NEDELCU RALUCAII CIBADAU LEONORA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1273. CUREA ALEXANDRAIV AINEAGU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1274. ICHIM DAVIDIV AINEAGU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1275. MIHAILA EDUARDIV CICHICUS GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1276. TEPES COCEAN ANA MARIA IV BIIIVARZARU CAMELIA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)
1277. STINGA DENISPregatitoare BIMihalcescu Luminita (Liceul Tehnologic Anghel Saligny)
1278. TUDOR GABRIELPregatitoare BIMihalcescu Luminita (Liceul Tehnologic Anghel Saligny)
1279. POPA IULIAN STEFANII BIDragomir Liliana (Liceul Tehnologic Anghel Saligny)
1280. TIRHOCA BOGDANIV BIMoise Carmen (Liceul Tehnologic Anghel Saligny)
1281. Radulescu SiminaI DMOstache Carmen (Scoala Al. I. Cuza)
1282. Ciocarlan Mihai BogdanII AICireasa Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
1283. Dura Maria AdrianaII AICireasa Mirela (Scoala Al. I. Cuza)
1284. Alexandru Maria-CatalinaIV BIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1285. Filote RazvanIV BIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1286. Marchidanu MariaIV BIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1287. Stanca Maria IrinaIV BIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1288. Madadi DariaIV BIIUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)
1289. IVASCU CRISTINAII BIDumitriade Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1290. TUDOR TEDORAII BIDumitriade Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1291. BUNEA-BONTAS ANDREEAII CISIMION MARIANA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1292. TIRILA ALEXIA DENISAII BMDumitriade Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1293. GROZEA ROXANA IONELAIV AIMANGIUREA MARIANA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1294. DOBROTA CATALINIV BICaragata Gicuta (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1295. MANEA ANCA GABRIELAIV CITESILEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
1296. CHIRILOV DENISAPregatitoare AIIONESCU MONICA (Scoala I.L.Caragiale)
1297. VLASE LUCAPregatitoare AIIONESCU MONICA (Scoala I.L.Caragiale)
1298. VLASE LUCAPregatitoare AIIONESCU MONICA (Scoala I.L.Caragiale)
1299. BISCEANU CRISTINAIV AISTANISLAV ELENA (Scoala I.L.Caragiale)
1300. MAZALU MIHAIIV AISTANISLAV ELENA (Scoala I.L.Caragiale)
1301. ANTONESCU PETRE ANDREIIV AIISTANISLAV ELENA (Scoala I.L.Caragiale)
1302. Bologa MihaiPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1303. Cumpata TudorPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1304. Ionescu Lascar MayaPregatitoare AICarmen Dumitrache. (C. N. Mihai Eminescu)
1305. Machedon RaissaPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1306. Marinescu HoratiuPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1307. Popa AyleenPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1308. Popescu RalucaPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1309. Ureche MihaiPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1310. Vasile Ana- MariaPregatitoare AICarmen Dumitrache. (C. N. Mihai Eminescu)
1311. Vlad DamianPregatitoare AICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1312. Dinica AntoniaPregatitoare BIGica Grosu (C. N. Mihai Eminescu)
1313. Ristache DragosPregatitoare AIIICarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
1314. Vacarescu David GabrielPregatitoare BIIIGica Grosu (C. N. Mihai Eminescu)
1315. Iordache MaraII AIDespina Daoud (C. N. Mihai Eminescu)
1316. Ludosanu LucaII AIDespina Daoud (C. N. Mihai Eminescu)
1317. Pavel MateiII BIIIFlorentina Chifu (C. N. Mihai Eminescu)
1318. Ujeniuc BiancaII BIFelicia Enache (Colegiul National de Muzica George Enescu)
1319. BAICU ANA MARIAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1320. BRATU MATEIPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1321. BUCUR DARIUSPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1322. CHIVU IRINA LAVINIA MARIAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1323. COJOCARIU ANA MARIA NICOLETAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1324. DINA RARESPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1325. IORDACHE ALEXIA ANDREEAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1326. MIHAI KARINA MARIAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1327. NISTOR SEBASTIANPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1328. PETRE ANDREEAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1329. POPESCU IUSTINPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1330. RUSSU ALEXANDRA MARIAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1331. SERBAN DENISAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1332. STOICESCU ADIELPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1333. STRAINESCU ANDRAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1334. TODIRICA MADALINAPregatitoare AIISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)
1335. ANTIP DAVIDI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1336. APOPII BUCUR CRISTINAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1337. BALAN OLGAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1338. ENACHE SASHAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1339. FRATICA ELENAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1340. GHITA CRISTINAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1341. GOIGOJAN MATEII AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1342. PAUNA TEODORAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1343. ROSU PETRAI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1344. SERBOTEI SERGIUI AICHIOREAN GABRIELA (Gimnaziala Nr 31)
1345. DRANGANAGIU LUCIANI CIDEACONU EMILIANA (Gimnaziala Nr 31)
1346. URSAN RAZVANI CIDEACONU EMILIANA (Gimnaziala Nr 31)
1347. IZBASESCU ALEXANDRA CAMELIAI CMDEACONU EMILIANA (Gimnaziala Nr 31)
1348. DUMITRU BIANCAIV AIPARGA SILVIA (Gimnaziala Nr 31)
1349. COSTEA ALEXANDRAIV CICONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)
1350. ILIE JAQUELINEIV CICONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)
1351. ANCUTA MATEI STEFANPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1352. CIRLAN MARIA TEODORAPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1353. COSTINA ALEXANDRUPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1354. CURICHERIU ALEXIAPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1355. GENESCU ALEXANDRUPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1356. OPREA RADU STEFANPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1357. POPESCU MIHAIL CHRISTIANPregatitoare CIMihai Florica (Hamburg Sc 195)
1358. Asandei MariaPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1359. Bardas MateiPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1360. Constantinescu AlexandraPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1361. Enache IrinaPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1362. Pop MedeeaPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1363. Stan LarisaPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1364. Vasilescu BogdanPregatitoare EIGanea Catalina (Hamburg Sc 195)
1365. Militaru IrisPregatitoare IIRadita Claudia (Hamburg Sc 195)
1366. Varlan EricPregatitoare IIRadita Claudia (Hamburg Sc 195)
1367. CHIRIPUCI DAVIDPregatitoare KIAlexandru Gratiela (Hamburg Sc 195)
1368. GIURA MIHNEAPregatitoare KIAlexandru Gratiela (Hamburg Sc 195)
1369. LIBIU MAIAPregatitoare KIAlexandru Gratiela (Hamburg Sc 195)
1370. STAN CRISTINAPregatitoare KIAlexandru Gratiela (Hamburg Sc 195)
1371. GHETES ANDREIPregatitoare MICOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)
1372. MARES TUDOR BOGDANPregatitoare MICOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)
1373. MOLDOVEANU MARIAPregatitoare MICOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)
1374. SMULEAC ANDREIPregatitoare MICOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)
1375. TURIAC TUDORPregatitoare MICOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)
1376. VOICU ANDREIPregatitoare MICOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)
1377. ALEXE DAVIDPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1378. DAMEAN ALEXIAPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1379. DIBU ANDREEAPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1380. MORARU SEBASTIANPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1381. NICOLAU MATEIPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1382. ONESCU ANASTASIAPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1383. STOICA VLADPregatitoare OISmuleac Gabriela (Hamburg Sc 195)
1384. COLAN MATEIPregatitoare KIIIAlexandru Gratiela (Hamburg Sc 195)
1385. Preda IrinaI AIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1386. Turtoi MariaI AIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1387. Badea Alexandra-MariaI GIPop Gabriela (Hamburg Sc 195)
1388. CADAR MATEII IICretu Mirela (Hamburg Sc 195)
1389. TIVDA ILINCAI IICretu Mirela (Hamburg Sc 195)
1390. Pralea AlexandruI AIIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1391. Tabacaru AlexandraI AIIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1392. Ionescu TominaI AIIIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1393. Marin DavidI AIIIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1394. Nichita AnastasiaI AIIIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1395. Rosu SimonaI AIIIAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1396. ASANDEI DANIELI IIIICretu Mirela (Hamburg Sc 195)
1397. Juganaru MateiI AMAida Frujina (Hamburg Sc 195)
1398. Baluta RaresII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1399. Dicu RaisaII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1400. Gheorghe MateiII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1401. Iorgulescu TudorII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1402. Profeanu StefanII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1403. Radu IreneII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1404. Sbarcea TheaII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1405. Tanrikulu dan BarisII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1406. Tudor AlexandruII DIBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)
1407. Brulea Tudor GabrielII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1408. Cazacu Eduard CristianII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1409. Chivu Calin AndreiII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1410. Constantinescu Theodora AndreeaII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1411. Dobrin DavidII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1412. Dobromir Vlad AndreiII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1413. Gansac MirceaII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1414. Popescu Bogdan GabrielII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1415. Spataru Vlad AndreiII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1416. Tabarcea Ingrid AlessiaII EIPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)
1417. Berca TeodoraIII EIBarbu Sorina (Hamburg Sc 195)
1418. Tudose SerbanIII EIBarbu Sorina (Hamburg Sc 195)
1419. ANASTASESCU GEORGEPregatitoare AIJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)
1420. PETRICA ISABELAPregatitoare AIJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)
1421. RADU DAVIDPregatitoare AIJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)
1422. ILIE RARESPregatitoare DISTANCU DANIELA (Liceul Odobleja)
1423. GASPAR TEAI CISTATE OANA (Liceul Odobleja)
1424. RADULESCU CARMINAI CISTATE OANA (Liceul Odobleja)
1425. SOPCALUI DAVIDI CISTATE OANA (Liceul Odobleja)
1426. SUFARU ANDREII CISTATE OANA (Liceul Odobleja)
1427. FOCA DENISAII BIMOCANU RALUCA (Liceul Odobleja)
1428. CIOBARCIANU DESPINAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1429. CORRADI MIRAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1430. CRACIUNESCU AGATAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1431. DUVAC ALESSIAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1432. JIDOVU BOGDANIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1433. POPESCU ANTONIOIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1434. STROE IRINAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1435. TATARU LUCAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1436. ZAMFIR IRINAIV AILAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)
1437. Damian MirunaPregatitoare AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1438. Macarascu FilipPregatitoare AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1439. Manea AlexandraPregatitoare AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1440. Nica AndreeaPregatitoare AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1441. Pechi AnaPregatitoare AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1442. Stoica RazvanPregatitoare AITalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1443. Abraham StefanPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1444. Atitiene NataliePregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1445. Costin TiberiuPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1446. Csisser BrianaPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1447. Gigiu IngridPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1448. Ilin DavidPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1449. Jucan DaesiaPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1450. Netcu ArminaPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1451. Paduraru AlexandruPregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1452. Sandu JasminePregatitoare BISerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1453. Ciobanu GabrielPregatitoare CIPopa Susana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1454. Pavel IoanPregatitoare CIPopa Susana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1455. Popa CristianPregatitoare CIPopa Susana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1456. Momete LauraI AIJilaveanu Maria-Ana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1457. Panait AlexandruI AIJilaveanu Maria-Ana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1458. Clate CiprianI BINegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1459. Stefan NicolasI BINegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1460. Grigoras IlincaII AIIliescu Bianca (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1461. Ioan TudorII AIIliescu Bianca (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1462. Nita MariusII AIIliescu Bianca (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1463. Rusu StefanII AIIliescu Bianca (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1464. Sandulescu TudorII AIIliescu Bianca (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1465. Tudor ArianaII AIIliescu Bianca (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1466. Marmureanu LauraIII BIIIJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1467. Iordache LaurentiuIV AIVasilescu Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1468. Popescu AlexandruIV AIVasilescu Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1469. Oprea RaresIV BIIOproiu Claudia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
1470. ALECU DAVIDPregatitoare BIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1471. BITENCO ANA-MARIAPregatitoare BIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1472. BOSTINA PARVANOV CRISTIANPregatitoare BIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1473. BUFEA FADIAPregatitoare BIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1474. BARA SOFIAPregatitoare BIIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1475. FLORIAN DARIAPregatitoare BIIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1476. PETRESCU MARAPregatitoare BIIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1477. SOLOMAN MIHAIPregatitoare BIIIHutanu Alma (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1478. IHORA EMMAI AIPATRU MONICA (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1479. LECA MARAI AIPATRU MONICA (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1480. OLARU RAZVANI AIPATRU MONICA (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1481. ALDIA RAZVANI BIMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1482. LICA TUDORI BIMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1483. Calin DariaII AIState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1484. Ciobanu MariaII AIState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1485. Geavela AlexiaII AIState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1486. Leca ClaraII AIState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1487. Sola CostinII AIState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1488. Dragos Ana MariaII CINegoita Irina (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1489. Let ElenaII CIIINegoita Irina (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1490. Rasadeanu CosminIV BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1491. Udroiu MirunaIV BIRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)
1492. Popescu FlorianII AICalin Marilena (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1493. Dascalu DavidII BISimona Iordache (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1494. Gustareata DianaII BISimona Iordache (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)
1495. Grecu VladII BIDiana Tudor (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1496. BUCUR RADUIV AIIOANA NEATA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1497. NASTASE ALESIAIV AIIOANA NEATA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1498. PETA ANDREI MATHIASIV BIGEARAP AURELIA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1499. DOBARLEANU TUDORIV AIIIOANA NEATA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1500. GORGOTA CRISTIANIV AIIIOANA NEATA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1501. HOREANGA ILINCAIV AIIIOANA NEATA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1502. BOTOACA IOANAIV AIIIIOANA NEATA (Liceul Teoretic Ion Barbu)
1503. Acevski AvaPregatitoare CIMiu Eugenia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1504. Dan Irina BiancaPregatitoare CIMiu Eugenia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1505. Dumitrescu AlexandraPregatitoare CIMiu Eugenia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1506. Stoica ClaraPregatitoare CIMiu Eugenia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1507. Vulpe RemusPregatitoare CIMiu Eugenia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1508. Calu AidaI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1509. Caprariu SofiaI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1510. Dinescu DavidI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1511. Dobrica MariaI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1512. Muntean MihaiI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1513. Turea MateiI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1514. Turea MihneaI AIIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1515. Matei AndreeaIII AIChindea Daniela (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1516. Ktistakis InesIII AIIChindea Daniela (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1517. Volintiru MariaIII AIIIChindea Daniela (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1518. Ghita Sasha MariaIV AIBabus Janica (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1519. Matei Mara SandraIV AIBabus Janica (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1520. Petrescu CatincaIV AIBabus Janica (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1521. Tanase Irina IV AIBabus Janica (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1522. Giosan DarinaIV CIIIIorga Florentina (Liceul Teoretic Jean Monnet)
1523. CALDARUS MARIOI AIBACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1524. SANDU IUSTINI AIBACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1525. TRUSCA ANDREII AIBACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1526. VIJULIE MATEII AIBACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1527. Grigore Radu AndreiI BINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1528. Sampaleanu LucaI BIINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1529. FLORESCU MIHAII AIIIBACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1530. MITRIC ANISIAI AIIIBACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1531. Stan Malina DannayI BIIINECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)
1532. Vladan RaresPregatitoare AIAnamaria Vecerdea (Sarida Club)
1533. Iancu DeeaII SARIDAICristina Toloi (Sarida Club)
1534. CONSTANTIN MIHNEA STEFANPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1535. IONESCU ANDREAS SILVIUPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1536. IONESCU LORENAPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1537. MANOLIU RIANA ELENAPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1538. NAE ANA TEODORAPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1539. PETRE IRINA MARIAPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1540. TANCOC IONUT MATEIPregatitoare AIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1541. CONSTANTINESCU TEODORA NATALIAPregatitoare BIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1542. ISTRATE SOFIAPregatitoare BIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1543. OSTAFIE ANDREEA ALESSIAPregatitoare BIZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1544. BURSUC STEFANPregatitoare DICOSTACHE AMALIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1545. STIRBU ALEXANDRU MATEI GABRIELPregatitoare DICOSTACHE AMALIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1546. RADUICA EVA IOANAPregatitoare AIIIToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1547. BACIU OANA MARIAI BIOBARSE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1548. TROIE OCTAVIAN ANTONIUI CIOBARSE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1549. POPESCU ALEXIA IOANAI BIIOBARSE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1550. STANCIU ALESIA GABRIELAI CIIOBARSE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1551. BALASAN ADINAII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1552. CONDURARU MIRUNAII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1553. CRISTEA TUDORII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1554. GHEORGHIU VLADII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1555. GROZAVU CRISTINAII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1556. JIANU-NEMTEANU ISABELLII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1557. NICOLAE-PINDARU ALEXIAII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1558. STOENESCU CELINEII BIGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1559. GUGHEA DIANAII BMGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1560. MANOLE BOGDANIII BIIIANTONICA ECATERINA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1561. IONITA MIHAIIV BIRENTEA CARMEN (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1562. NICULITA CIPRIANIV BIRENTEA CARMEN (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1563. ZANOAGA VICTOR OVIDIUIV BIRENTEA CARMEN (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)
1564. DINU IOANAIV CIPETRE MELINTE CATALINA (Scoala Cezar Bolliac)
1565. ROBESCU MATEIIV CIPETRE MELINTE CATALINA (Scoala Cezar Bolliac)
1566. Alexandru David AndreiPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1567. Ciorneanu EvaPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1568. Dumitrescu CiprianPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1569. Gavrilita LucaPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1570. Micula Daniel PetruPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1571. Moisa Miruna BeatricePregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1572. Nicolae IrinaPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1573. Nicula Maria AntoniaPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1574. Radu AnaPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1575. Vicol Daniel AndreiPregatitoare AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1576. Bortan Alex LucaI AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1577. Nicolae Georgiana ElenaII AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1578. Popa Matei StefanII AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1579. Varia Ana MariaII AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1580. Costea Tudor II AIIIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1581. Catana Andrei MirceaIV AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1582. COJOCARU FLAVIUSIV AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1583. Dinu IlincaIV AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1584. Vicol Ioana CristinaIV AIMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)
1585. Nicorici IrinaIV AITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1586. CATRINA VICTORIAIV BIBataus Cornelia (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1587. Cavescu Dumitru AndreiIV AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1588. Iordache Victor AndreiIV AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1589. Udroiu Mihnea AlexandruIV AIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1590. Barbulescu Robert CristianIV AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1591. Nacu SofiaIV AIIITuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
1592. Neagu Culea RaduPregatitoare AIVlaicu Roxana (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1593. Porojan AlessiaI AIIPotorac Silvia (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1594. Spataroaia AlessandraIV BIRaducanu Florentina (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1595. Badita TeodorIV CITrifan Luminita (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1596. Gyorgy Mihnea ViktorIV CITrifan Luminita (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)
1597. ENACHE MARIANPregatitoare BIMIU FLORICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1598. ILIE VLADPregatitoare BIMIU FLORICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1599. BUTAN ANAMARIAPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1600. CRISTEA REBECAPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1601. DAN RAISAPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1602. IOFCEA ANA MARIAPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1603. MOCANU VLADIMIRPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1604. PALAGHIU RUXANDRAPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1605. PAVEL BOGDANPregatitoare DICATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1606. CALARASU ANCAPregatitoare EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1607. DUMITRU ANAPregatitoare EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1608. GALLINI CARLAPregatitoare EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1609. PAUNA ANASTASIAPregatitoare EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1610. RADOSLAV MATEIPregatitoare EISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1611. DUTU EDUARDPregatitoare EIISMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1612. FRUMOSU ANDREIPregatitoare DMCATANA ASTRID (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1613. PAMPU AMALIAPregatitoare EMSMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1614. POPESCU LARISA IOANAI AIDUCMAN MARIANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1615. STANCESCU NICHOLASI AIDUCMAN MARIANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1616. JILAVU ALEXANDRUI BITARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1617. POP ANDRUI BITARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1618. GHEORGHIU REBECAI BIITARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1619. BOBOC ANDREII BMTARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1620. ENACHE MARIA II AIROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1621. SOARE BOGDANII AIROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1622. DUMITRESCU SASHAII BILUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1623. MATARA ADRIANAII BILUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1624. CRAINIC THEODORII CIZELDEA LAVINIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1625. CALINESCU MATEIIII AIBALABAN ALINA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1626. DOBRANIS ILARIAIII AIBALABAN ALINA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1627. IVAN MIHAI ALEXANDRUIV BIBAJAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
1628. BECA SOPHIAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1629. BONCA ANDREIPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1630. CARUNTU CLARAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1631. DICA DELIAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1632. GARAIS MARIAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1633. GHEORGHE SARAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1634. GLODEANU DAVIDPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1635. GUTOI DELIAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1636. MAICAN ALEXANDRUPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1637. PANDELE TOMAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1638. PLATONOV EMAPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1639. POPA THEODORPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1640. RISTICI TUDORPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1641. SERBAN MAXPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1642. VASILIU SEBASTIANPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1643. VLAICU TUDORPregatitoare AIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1644. Cotorobai IlincaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1645. Cristu AndreiPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1646. David DanielPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1647. Dumitrescu MariaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1648. Grigore AnastasiaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1649. Iovanescu LiviaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1650. Mancas VictorPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1651. Manea SophiaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1652. Mares LucaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1653. Mares RaisaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1654. Salomeia MihaiPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1655. Scaesteanu CezarPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1656. Sidor FilipPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1657. Spataru MariaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1658. Unguru RaresPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1659. Voicu AlexiaPregatitoare BINeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1660. Gandore TeodoraII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1661. Lupu MateiII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1662. Niculescu MateiII AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1663. popa ilinca II AIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1664. FABIAN ALESIAII BIONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1665. MICU ILINCAII BIONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1666. OPREA MARIAII BIONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1667. STANICA ALEXANDRAII BIONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1668. Enachescu RazvanII AIIIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1669. GOLIC VICTORII AIIIVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1670. GAVRIZI KATERINAII BIIIONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1671. BALAN TEODORIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1672. BULACU MIHAIIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1673. CHIVU RAZVANIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1674. DRAGOI SIMONAIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1675. POPESCU ANDREIIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1676. STEFANICA MARIAIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1677. STROIA RARESIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1678. TUDOR ANDREIIV AICOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1679. CIRLIGEANU ALEXANDRAIV CIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1680. COSTACHE RALUCAIV CIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1681. IONITA ANDREEAIV CIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1682. VARIU RADUIV CIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1683. MOLDOVEANU RADUIV CIIIDUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1684. PINTILIE ANA-MARIAIV AMCOTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1685. Lero MaxIV BMSTEFANICA ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
1686. ALDEA WESSELLY ALEXANDRAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1687. BRANISCHI ALEXANDRAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1688. CARAMIDA NICOLETAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1689. DAMIAN TEODORAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1690. DINU DIANAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1691. DUTA DENISAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1692. GHEORGHE VLADPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1693. MINCAN RARESPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1694. RADUCA PAVELPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1695. STEFAN FRANCESCAPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1696. TANCU MARIOPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1697. VINTU CHRISTIANPregatitoare AITOPOR LIVIA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1698. BUSUIOC MARIAPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1699. DANCIU IONAPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1700. DOLANESCU CRAINICEANU STEFANPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1701. DUDC IOANPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1702. GRAMA VLAD 100Pregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1703. MARTINOV OTTOPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1704. OLTEANU ANNELISEPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1705. RAPEANU ADINAPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1706. SASU DAVIDPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1707. TASCAU NATHALIAPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1708. VADUVA MARIAPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1709. VISOIU EMAPregatitoare BICRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1710. CONSTANTIN MARIOPregatitoare CISASU ANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1711. CONSTANTINESCU DIANAPregatitoare CISASU ANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1712. DUMBRAVA CATALINPregatitoare CISASU ANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1713. FIROIU MARIAPregatitoare CISASU ANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1714. HROMADNIC PATRICIAPregatitoare CISASU ANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1715. SANDU RARESPregatitoare CISASU ANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1716. AGOSTON ERIKAPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1717. CALITESCU IRINAPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1718. CIRCIUMARU ALEXANDRAPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1719. CIUCA ANDREEAPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1720. DABU DARIAPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1721. FURU DELIAPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1722. IACOB ALEXANDRUPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1723. PANA CRISTIANPregatitoare DIMANCIULEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1724. ISTRATE CARINAI DINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1725. SCARLATESCU RIANAI DINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1726. GRAMA ANDREII DIIINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1727. BALTARETU SANZIANAIV BICATANESCU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1728. IONESCU ANDREIIV CIDUMITRU CARMEN (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
1729. CIUGULEA ANDREIPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1730. DINU ALEXANDRUPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1731. IROD MARIAPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1732. ISTRATE ALEXANDRUPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1733. IVANOV ALEXANDRAPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1734. MARINESCU ANDREIPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1735. POPA STEFANPregatitoare CICALIN OLGUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1736. RADU ALINAI AICINDEA DOINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1737. SUTA IOANAI AICINDEA DOINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1738. MARCU ALEXANDRUI BIPANA STELUTA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1739. SAMOIL KALAMBAYI SOFIAI DIZAMFIR NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1740. NITU PAVELI AMCINDEA DOINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1741. PATRASCU ADRIANI AMCINDEA DOINA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1742. CAUTIS VICTORII AIDIHOIU VICTORIA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1743. DENDEA DARIAII AIDIHOIU VICTORIA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1744. ILINCA ANDREEAII AIDIHOIU VICTORIA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1745. SERBANOIU DIANAII AIDIHOIU VICTORIA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1746. GAVAN ALEXANDRUII BIVOINEAG ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1747. PADURARU STEFANII BIVOINEAG ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1748. GRIGORE DAVIDIII AISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1749. HERASTEANU GEORGEIII AISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1750. TIHON LIVIAIII AISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1751. BABAUA ANAIII DIMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1752. IONITA LUCAIII DIMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1753. NEDELCU RADUIII DIMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1754. GHEORGHE ANAIII AIISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1755. ARTENE ROBERTIII AIIISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1756. BOTORAN ISABELAIII AIIISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1757. DUDAU ANDREIIII AIIISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1758. RUIU RADUIII AIIISTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1759. MIREA ILINCAIII DIIIMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1760. NASTASE EDUARDIII DIIIMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1761. COJOCAREL TEODORIII AMSTANCIU ANA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1762. CRISTESCU OCTAVIANIII DMMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1763. ENE SIMINAIII DMMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1764. PATRASCU ROBERTIII DMMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1765. SPRANCEANA SONIAIII DMMITU ANTOANETA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1766. CRISTEA ALEXANDRAIV AIVLADU ANICA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1767. CRISTEA CRISTIANIV AIVLADU ANICA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1768. DAIA TRAIANIV AIVLADU ANICA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1769. FRONEA DANIELAIV AIVLADU ANICA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1770. NASTASE RALUCAIV AIVLADU ANICA (Scoala Gimnaziala nr 113)
1771. MOCANU VLADIV DICURUIA CARMEN (Scoala Gimnaziala nr 113)
1772. UNGUREANU ROBERTIV DIICURUIA CARMEN (Scoala Gimnaziala nr 113)
1773. Bosneag Ayana MariaPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1774. Curca LucaPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1775. Esanu Toma StefanPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1776. Nitu Daria AndreaPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1777. Serban DariaPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1778. Simion Andreea CristinaPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1779. Tudor Ana EmanuelaPregatitoare AIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1780. Burcea MariaPregatitoare BIBeldea Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1781. Gologan AndreeaPregatitoare AIIIBadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)
1782. Curelariu KatincaI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1783. Dumitrescu IoanaI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1784. Dumitru DariaI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1785. Malciu DenisaI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1786. Mazilu StefaniaI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1787. Prioteasa IoanaI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1788. Rau CodrinI AIStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)
1789. GHEORGHE RADUI BIMARINAS PANSELUTA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1790. SECARA VICTORI BIMARINAS PANSELUTA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1791. STANCU RARESI BIMARINAS PANSELUTA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1792. GRIGORE PATRICKI EILINTES RAMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1793. POPA ANAI EILINTES RAMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1794. TARNAUCIANU PIERRE GABRIELI EILINTES RAMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1795. BADEA ANDREII I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1796. EPURE LAURAI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1797. IACOB ANDREII I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1798. POLACEK ANASTASIaI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1799. POPESCU RARESI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1800. SERBAN ANIAI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1801. STANCU DANIELI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1802. TEMPEA TUDORI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1803. UNGUREANU ILINCAI I CIMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1804. Ghita MateiII AIIvan Olimpia (Scoala Gimnaziala nr 117)
1805. Chirita DanII DIVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)
1806. Grigore EcaterinaII DIVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)
1807. Iordache AndreiII DIVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)
1808. Radulescu MateiII DIVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)
1809. Pisica Tudor MihaiIII AIIIIonita Mihaela Violeta (Scoala Gimnaziala nr 117)
1810. CRACIUN TUDORIV AIBARBULESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1811. PETRE DARIUSIV AIBARBULESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1812. SANDRU CRISTINAIV AIBARBULESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1813. SERBAN ISABELAIV AIBARBULESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1814. SOTCAN MATEIIV AIBARBULESCU DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 117)
1815. Danilov AlexandruIV CIPuscas Maria Magdalena (Scoala Gimnaziala nr 117)
1816. Jernoiu AmaliaIV CIPuscas Maria Magdalena (Scoala Gimnaziala nr 117)
1817. Radulescu VladIV CIPuscas Maria Magdalena (Scoala Gimnaziala nr 117)
1818. Barcutean RuxandraPregatitoare BICristescu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 133)
1819. Ruta MateiPregatitoare BICristescu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 133)
1820. Cheaga DavidI BMIacob Dolfina (Scoala Gimnaziala nr 133)
1821. SANDA GABRIELII BIDima Ramona (Scoala Gimnaziala nr 133)
1822. CONSTANTINESCU PETRUPregatitoare AINITU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1823. LUCA MARIAPregatitoare AINITU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1824. STANCA ANESIAPregatitoare AINITU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1825. VADEAN VLADPregatitoare AINITU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1826. ANDRASESCU BEATRICEPregatitoare EIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1827. HODOROGEA ANAPregatitoare EIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1828. LATIS MARAPregatitoare EIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1829. PINTOI IUSTINAPregatitoare EIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1830. TEODOR FILIPPregatitoare EIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1831. DOBREU TOMAPregatitoare EIIIPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1832. CAPLAN ALESSIAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1833. CAPLAN ANNAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1834. DIACONESCU IOANI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1835. IGNAT EVAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1836. IONEL IOANAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1837. IONESCU CRISTIANI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1838. MANDRAGIU MARAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1839. MATEI MARAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1840. NEAGOE ILINCAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1841. POPINZAREANU ALEXANDRUI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1842. SEICEAN LUCAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1843. STAN VLAD RALUCAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1844. TANASE TUDORI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1845. TONE RAISAI AIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1846. BABEANU BIANCAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1847. BIRTOI ANDREEAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1848. CEPISCA MARIAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1849. CIOLANEL ALBERTI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1850. CONSTANTINESCU ANNAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1851. DINU IOANAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1852. GANEA ALEXANDRUI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1853. IANCULESCU VLADI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1854. IONESCU MIHNEAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1855. LUNGU ELIZAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1856. NEAGU ANDREII BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1857. NEAGU ANISIAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1858. NITU TUDORI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1859. PANTAZESCU ANDREEAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1860. PREOTESCU DAVIDI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1861. SAVASTRE LUCAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1862. SAVU ERICI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1863. VOICU MARIAI BIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1864. ATIMOFTIOAIE SELENAI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1865. HUMA EDUARDI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1866. MILITARU NICOLAEI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1867. MUSAT DAVID ADRIANI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1868. NASTACU MIHAII DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1869. NITA-TUDOR RARESI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1870. PIRVU BIANCAI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1871. STATESCU SOFIAI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1872. STRAUT ANAI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1873. TUTUI TUDORI DIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1874. ALEXANDRESCU ANA MARIAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1875. ALEXESCU IRISI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1876. ANGHEL MALINAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1877. BOROCAN CALINI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1878. COCA ALEXANDRUI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1879. GRIGORESCU MARAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1880. NICORESCU IOANAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1881. NICU ALEXANDRAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1882. NICULESCU SEBASTIANI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1883. NUTA CRISTIANI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1884. PISLARU TEODORI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1885. SERBANUT DENISAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1886. VASILE MANUELAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1887. VINTILA ADELINAI EISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1888. CACIULA DIANAI AIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1889. DIMA ALEXANDRUI AIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1890. PUIU ADRIANI AIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1891. MODORAN ANAI BIIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1892. BUSE SERBANI DIIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1893. DUMITRESCU RAZVANI DIIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1894. JORASCU ROBERTI DIIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1895. MOISE TUDORI DIIDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1896. STANCU TUDORI EIISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1897. ARSENESCU STEFANI AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1898. CIMPOERU VICTORI AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1899. EPURE ALEXANDRUI AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1900. GUSTA MARTAI AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1901. PARAIPAN ALEXANDRUI AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1902. DRAGHICI ANDREII BIIIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1903. PRIBOI IOANAI BIIIMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1904. ANDREI LIAI EIIISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1905. CIUNTU TIBERIUI EIIISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1906. CRINTEA EVAI EIIISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1907. DOBRE ALEXANDRUI EIIISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1908. FIRU MARIAI EIIISIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1909. FILIP DIANAI AMANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1910. CIOBANU ANDREIII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1911. DRAGAN LILIANAII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1912. GUSITA MIHNEA II AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1913. NECULAESCU ANDREIII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1914. NEGULESCU SONIAII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1915. NUTA ILINCAII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1916. PASCUT ALEXANDRUII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1917. PAUNA CAROLII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1918. PETCU ANDREIII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1919. PETRISOR ILINCAII AIMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1920. LUPU OZANAII BISTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1921. NITA ALEXANDRUII BISTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1922. UNGUREANU ANDREIII BISTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1923. BUTNARU ANDREEAII CIPAULINA ENACHE (Scoala Gimnaziala nr 150)
1924. CANANGIU DARIUSII CIPAULINA ENACHE (Scoala Gimnaziala nr 150)
1925. GANU RARESII CIPAULINA ENACHE (Scoala Gimnaziala nr 150)
1926. TULEA CASIANII CIPAULINA ENACHE (Scoala Gimnaziala nr 150)
1927. CONSTANTIN VICTORII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1928. IACOBESCU RUXANDRAII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1929. IOSIFESCU SASHAII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1930. JOSANU ALEXANDRUII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1931. MOICEANU DAVIDII DIIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1932. MOTOTOLEA SARAIII DIIILOUISE BORTOI (Scoala Gimnaziala nr 150)
1933. PETCU ANA MARIAIII DIIILOUISE BORTOI (Scoala Gimnaziala nr 150)
1934. AIZIC IOANAIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1935. ANGHEL DELIAIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1936. COMAN RADUIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1937. MIHAI IULIAIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1938. POPESCU BIANCAIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1939. URECHE COSMINIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1940. WANG ANAIV AIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1941. DRAGOMIR-SERBOIU DARIUSIV DIBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1942. DUTA STEFANIV EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1943. GEORGESCU VLAD IOANIV EIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1944. ALBU TEODORIV AIIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1945. RIZOIU MARIA LUCIAIV EIIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1946. RADOI MATEIIV AIIIFLORENTINA CARDEL (Scoala Gimnaziala nr 150)
1947. VERTAN ANA TEODORAIV EIIIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
1948. Constantinescu BiancaPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1949. Craciun RaresPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1950. Discalicau MariusPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1951. Dumitru Ana MariaPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1952. Frumosu AlexandruPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1953. Ivan DariaPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1954. Mot IngridPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1955. Nastasa AndreeaPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1956. Savu AlexandraPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1957. Vlascu SofiaPregatitoare AINiculae Doina (Scoala gimnaziala nr 164)
1958. Dinu BiancaPregatitoare BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1959. Fintescu MaraPregatitoare BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1960. Gostian TaniaPregatitoare BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1961. Safta IsabellaPregatitoare BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1962. Stanescu BiancaPregatitoare BIVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)
1963. Florea MariaPregatitoare CINitu Dorinel (Scoala gimnaziala nr 164)
1964. Mirica LeonardPregatitoare CINitu Dorinel (Scoala gimnaziala nr 164)
1965. Deaconescu David MihaiIV AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1966. Ivan Ana MariaIV AIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1967. Mares SofiaIV AIIBirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)
1968. DINU CODRINPregatitoare AIPOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1969. LUPULUI IULIAPregatitoare AIPOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1970. NETOIU RARESPregatitoare AIPOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1971. STEFAN VLADPregatitoare AIPOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1972. PETRILA IOANAPregatitoare CIDumitru Alina (Scoala Gimnaziala nr 169)
1973. RADU ANDREASPregatitoare CIDumitru Alina (Scoala Gimnaziala nr 169)
1974. SECUI MARIAPregatitoare CIDumitru Alina (Scoala Gimnaziala nr 169)
1975. RADOI ADELINAPregatitoare DIDANILA VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1976. VASILE ANA RALUCAPregatitoare DIDANILA VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1977. GHEORGHE MARIAPregatitoare BIICODREA SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1978. MURESAN RUXANDRAI AIILIE MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1979. PIRVU DARIAII AIGHITA RALUCA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1980. CONSTANTIN THEODORAII BIMURESAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1981. GROSU VLADII BIMURESAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1982. VLADUCU ANDRADAII BIMURESAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1983. CIMPOESU RARESIII CICIMPOESU MANUELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1984. DOBRE ANDREIIV AICIUREA MARIA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1985. AGAPIE ALEXIAIV BICOROI MANUELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1986. BUTOIU BOGDANIV BICOROI MANUELA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1987. MURESAN MIHNEAIV DINEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1988. SOFONEA MARIAIV DIIINEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1989. POPA MIRCEAIV DMNEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1990. RAILEANU MATEIIV DMNEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)
1991. Caruceriu TeodoraPregatitoare BIPantazi Roxana (Scoala Gimnaziala Nr 189)
1992. Ichim BiancaPregatitoare BIPantazi Roxana (Scoala Gimnaziala Nr 189)
1993. Stoinescu AlexandraPregatitoare BIPantazi Roxana (Scoala Gimnaziala Nr 189)
1994. BAITAN TUDORPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1995. BANU RADUPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1996. BUSU FILIPPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1997. MALIS BOGDANPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1998. MIHAI VLADPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
1999. OANCEA RAZVANPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
2000. PANTIRU STEFANPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
2001. PETRE FLAVIUSPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
2002. VLASCEANU MARAPregatitoare BIPETREANU DOINA (Scoala Gimnaziala Nr 307)
2003. Angelescu AdelinaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2004. Anghel SebatianPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2005. Badea IuliaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2006. Blanaru SofiaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2007. Cirstea AnaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2008. Conache AnastasiaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2009. Condrachi DragosPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2010. Dinu AlexandruPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2011. Dobrin AlexandraPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2012. Iliuta AndreiPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2013. Mandru AlexandruPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2014. Neagoe RazvanPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2015. Niculescu AlexandruPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2016. Onu MariaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2017. Simionescu TaniaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2018. Stan SebastianPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2019. Tache VladPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2020. Tanasa RazvanPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2021. Tanase MihaiPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2022. Tomescu MariaPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2023. Varzaru AndraPregatitoare AIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2024. Abrudan DavidPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2025. Balan DariusPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2026. Boabes CristinaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2027. Butoi MariaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2028. Calin AntoniaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2029. Cazan DominicPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2030. Ciobotea MaraPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2031. Cirlogea VladPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2032. Dragos VladPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2033. Dragutescu RaresPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2034. Geanuneanu Ana MariaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2035. Ilinca PatrickPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2036. Ionescu VladPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2037. Maracine AndreiPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2038. Mitric Ciupe TudorPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2039. Mocanu RaduPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2040. Nitu EvaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2041. Pislaru MadalinaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2042. Popescu CezarPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2043. Spiropolous TheofanisPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2044. Stan TimeeaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2045. Toth TimeeaPregatitoare BIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2046. Croitoru TudorPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2047. Dobea RaisaPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2048. Donescu EricPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2049. Ghinculov MariaPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2050. Grigore TudorPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2051. Ionescu TudorPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2052. Man NicholasPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2053. Moldovan MihaiPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2054. Negoescu RaresPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2055. Olteanu EmmaPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2056. Smarandeanu RaresPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2057. Vultur MihaiPregatitoare CINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2058. Alexe Eva MariaPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2059. Budisteanu StefanPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2060. Cotovelea GoranPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2061. Murafa SofiaPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2062. Paraschiv AndreeaPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2063. Rece StefanPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2064. Stirbu AlexandruPregatitoare DITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2065. Anghel Teodor-DimitriePregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2066. Constantinescu EvaPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2067. Cristescu Eva-MariaPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2068. Diaconu DariaPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2069. Grigore PatrickPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2070. Ion Ana-Maria-CristinaPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2071. Ionescu Patrick-AlexandruPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2072. Munteanu AlexandraPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2073. Pascu MihneaPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2074. Rotar VladPregatitoare EIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2075. Abalasei EduardPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2076. Bosoanca HoriaPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2077. Constantinescu AlexPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2078. Croitoru DanielPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2079. Ene CarinaPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2080. Farhat FatimaPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2081. Mitroi DimitriePregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2082. Mitroi TeodorPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2083. Pietraru TeofilPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2084. Pistalu AlexandruPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2085. Raicu DavidPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2086. Zaharia StefaniaPregatitoare FIGanea Anisoara (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2087. Ghita Aida-MariaPregatitoare EIIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2088. Ghinescu MaiaPregatitoare BIIIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2089. Neagoe MateiPregatitoare BIIIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2090. Cireap TheaPregatitoare CIIINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2091. Constantinoiu TheodoraPregatitoare DIIITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2092. Prusac AlexandraPregatitoare DIIITopor Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2093. Fulga Maria AlexandraI AIDobre-Fracea Eleonora (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2094. Goitescu LucaI AIDobre-Fracea Eleonora (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2095. Popa DariusI AIDobre-Fracea Eleonora (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2096. Rusu VanessaI AIDobre-Fracea Eleonora (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2097. Gavris VladimirI BIBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2098. Georgescu MihaiI BIBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2099. Miclaus TudorI BIBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2100. Costache David I CIBanica Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2101. Abbasi Far Kosh SamiraI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2102. Chelu DenisaI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2103. Dinulescu MihneaI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2104. Dragan DavidI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2105. Marin EvaI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2106. Opritoiu IuliaI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2107. Tapai AlexiaI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2108. Tufeanu TudorI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2109. Zainea CatalinI DIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2110. Chifor AntonioI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2111. Cristescu BiancaI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2112. Ionescu AlexandraI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2113. Olaru KarinaI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2114. Olteanu AmaliaI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2115. Radu DavidI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2116. Rosca Ana TeodoraI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2117. Stanca AnaI EIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2118. Chivu MihailI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2119. Ciuclea AnaI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2120. Cristofor EduardI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2121. Ignat MateiI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2122. Ilie DragosI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2123. Matei EduardI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2124. Negoisteanu AlexandraI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2125. Traneci MateiI FIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2126. Ivan MariaI AIIDobre-Fracea Eleonora (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2127. Baruzzi EdoardoI DIIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2128. Cascarade DamianI DIIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2129. Sandu CarlaI DIIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2130. Titirisca VladI DIIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2131. Blujdea DanielI EIIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2132. Chirila MariaI EIIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2133. Ungureanu MateiI EIIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2134. Enache IanisI FIIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2135. Rapaila RaisaI FIIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2136. Zamfir LucaI AIIIDobre-Fracea Eleonora (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2137. Popescu MaraI BIIIBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2138. Arhip StefaniaI DIIIIonescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2139. Vlad ElisaI EIIIPetria Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2140. Lazarovici IrisI BMBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2141. Nitu FilipI BMBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2142. Sirghe MirceaI BMBurlan Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2143. Dumitrascu BogdanI FMBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2144. Pandra DavidI FMBaciu Elena (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2145. Avadanei MariaII AIRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2146. Grigore DavidII AIRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2147. Man IngridII AIRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2148. Selaru StefanII AIRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2149. Tincu RazvanII AIRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2150. Alexe DavidII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2151. Babii IolandaII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2152. Carp-Tarabega IrisII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2153. Chitu RuxandraII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2154. Constantinescu AlessiaII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2155. Iordache StefanII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2156. Josanu PatriciaII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2157. Petrache AndreeaII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2158. Petriu BeatriceII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2159. Sorescu AlexandruII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2160. Stafiescu DragosII BISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2161. Barabulea VictorII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2162. Caragata VladII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2163. Decu StefanII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2164. Decu TudorII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2165. Dumitrescu TeodoraII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2166. Ivancencu DimitrieII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2167. Ivascu BiancaII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2168. Lascut TudorII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2169. Margarit RaresII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2170. Popescu RazvanII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2171. Trica IoanaII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2172. Velea SaraII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2173. Zabrautanu TheodoraII CITaramoiu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2174. Ciungradi MihaiII DIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2175. Diaconu IustinaII DIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2176. Has Ana-CristinaII DIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2177. Sacarin AnaII DIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2178. Tanasciuc DariaII DIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2179. Dobre ErichII EIJiga Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2180. Negrila MariaII EIJiga Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2181. Stoica VictorII EIJiga Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2182. Barbu DavidII DIIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2183. Biber IngridII DIIDirlau Oana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2184. Dinca Maria CarlaII BIIISardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2185. Murafa LucaII AMRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2186. Mogila VladII BMSardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2187. Pripon MateiII BMSardare Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2188. Dolineaschi TudorIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2189. Fares YusufIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2190. Mitache RobertaIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2191. Movileanu ElenaIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2192. Munteanu BogdanIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2193. Perja OanaIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2194. Racu AlexandraIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2195. Setran CezarIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2196. Tudose RaduIII AIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2197. Benescu AlexandruIII BITeianu Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2198. Gavrea SaraIII AIIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2199. Gheorghe IoanaIII AIIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2200. Grosaru EvaIII AIIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2201. Iencsi EricIII AIIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2202. Necula MaraIII AIIStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2203. Gurau AlexandruIII DIIIStoica Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2204. Ladopoulos AlexandrosIII AMStanculescu Niculina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2205. Mindru MirunaIII BMTeianu Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2206. Stefan Maria III CMSurdan Alina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2207. Abbasi Far Kosh DariusIII DMStoica Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2208. Chira DariaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2209. Copcic AlinaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2210. Draghici IoanaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2211. Ene SmarandaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2212. Fares ZinaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2213. Ghinescu TeodoraIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2214. Ionascu AlexandruIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2215. Ionescu AndreiIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2216. Ionescu CristianaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2217. Ivanescu BogdanIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2218. Jinga AndreiIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2219. Mihaica AlissiaIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2220. Sirghe MateiIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2221. Tache-Fuerea AlexIV AIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2222. Chirila AnaIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2223. Ionescu DianaIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2224. Iordache IrinaIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2225. Iosif MariaIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2226. Mihaila CristinaIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2227. Naicu MartinIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2228. Velciu IlincaIV BIDandareanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2229. Ciobotea BiancaIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2230. Copariu AnaIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2231. Cozmaciuc AnaIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2232. Dirlau DariaIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2233. Dragutescu IlincaIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2234. Gidea AlexandruIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2235. Giuhat OctavianIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2236. Gurita MihaiIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2237. Nae VladIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2238. Popescu RaduIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2239. Rata IarinaIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2240. Voinea AndreiIV CIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2241. Andrei LucaIV DIBarba Roxana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2242. Popa Thea AnaIV DIBarba Roxana (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2243. Boabes RazvanIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2244. Ilie Ana-AlexiaIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2245. Mocanu-Malaianu RuxandraIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2246. Nedelcu IngridIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2247. Nicorescu TudorIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2248. Pelmus AlexiaIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2249. Rusu RafaelaIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2250. Serban TeodoraIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2251. Stoian AlexiaIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2252. Tonca CristinaIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2253. Zahiu MariaIV EIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2254. Derius VladIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2255. Mirea MateiIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2256. Morus AlexandruIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2257. Nastaila BogdanIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2258. Niculae GiuliaIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2259. Radu MariaIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2260. Vitalia MihaiIV FIBalalau Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2261. Rotaru BriannaIV AIIIonescu Gabriela (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2262. Dulica MihaelaIV CIIIChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2263. Dragos HannibalIV CMChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
2264. GABOR IRINAI AIElena Dumitru (Scoala Gimnaziala nr 84)
2265. HURLOIU ROBERTI AIElena Dumitru (Scoala Gimnaziala nr 84)
2266. DOBRE ANDREII CIOana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)
2267. ENACHE OCTAVIANI CIOana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)
2268. IANCULESCU -RADU ALEXANDRUI CIOana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)
2269. POPESCU ALEXANDRAI BIRADU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2270. NASTASIU KARINAIII AIACOSTIOAIE MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2271. BOARI ALINIV BIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2272. IRIMIA VICTORIV BIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2273. CRETU CRISTINAIV DINASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2274. STANESCU NICHOLASIV DINASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2275. SZOCS TEODORAIV DINASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2276. ANDREESCU RADUIV BIIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
2277. ANGHELINA MARIA BIANCAPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2278. DINCA ALEXIE MIHAIPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2279. GHITA SOFIA MARIAPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2280. MILITARU ANDREEA ELENAPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2281. MIRICA BIANCA ELENAPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2282. PETRESCU RADU CRISTIANPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2283. PIRPILIU ALEXANDRU CIPRIANPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2284. PORUMBAC ANDREIPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2285. TAURECI STEFANPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2286. TOMA LUCA DARIANPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2287. UNGUREANU DELIA STEFANIAPregatitoare CIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2288. IONESCU SABINA MARIAPregatitoare CIIIEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2289. APOSTOL TUDOR ALEXANDRUPregatitoare CMEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2290. UNGUREANU ADRIANA MARIAPregatitoare CMEDU CAMELIA NICORNA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2291. TEODORESCU NICOLAS- ALEXANDRUIII CMUNGUREANU MARICICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)
2292. Neagoe Diana AndreeaIV AIModan Lavinia (Scoala Gimnaziala Nr. 156)
2293. Dobroiu FelixIV EINiculae Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 156)
2294. Vladuca DavidIV EINiculae Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 156)
2295. Boca Ana MariaPregatitoare AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2296. Mircea Eva IuliaPregatitoare AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2297. Muclea Radu AlexandruPregatitoare AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2298. Ogararu Stefan GeorgePregatitoare AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2299. Pirvu Radu AlexandruPregatitoare AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2300. Simulescu Alexia MihaelaPregatitoare AICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2301. BANASEANU ANDREEA ALEXANDRAPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2302. CHERCIU NATALIA GABRIELAPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2303. CHIRA CEZAR NICHOLASPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2304. ELISEI BIANCA REBECAPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2305. HUIDAN CIPRIAN IONUTPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2306. PANAIT NICOLETA DANIELAPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2307. SAVESCU DENIS IONUTPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2308. STANCIU BOGDAN ANDREIPregatitoare BIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2309. Nichita Narcis MirelPregatitoare CINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2310. Stancu Alexandru StefanPregatitoare CINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2311. Tanase Ema CristinaPregatitoare CINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2312. Vladescu Karina MariaPregatitoare CINAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2313. Chirca Eduard MarioPregatitoare AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2314. Damaschin Maria AlexandraPregatitoare AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2315. Mircea Vera MadalinaPregatitoare AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2316. Pop Elena CristinaPregatitoare AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2317. Stana Andreea ValentinaPregatitoare AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2318. Tudor Mario GabrielPregatitoare AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2319. FLOREA DARIUS CONSTANTINPregatitoare BIIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2320. FLOREA DAVID CRISTIANPregatitoare BIIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2321. SZILAGHY ANDRA STEFANIAPregatitoare BIIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2322. VASILE LARISA MARIA KARINAPregatitoare BIIIAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2323. Costache NicolasI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2324. Gheorghe AlexiaI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2325. Lungu RaduI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2326. Mina EsteraI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2327. Neagu AndreiI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2328. Pena InukaI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2329. Suciu AndreasI BINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2330. TABACU CODRUT CRISTIANI CISfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2331. Badea CrinaI BIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2332. Nicolai AndreiI BIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2333. Serban MariaI BIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2334. NEDELCIU AMALIA MARIAI CIISfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2335. Boboc DariaI BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2336. Grama AlexandruI BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2337. Iordache BogdanI BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2338. PARTENIE LUCIAN MIHAILI CIIISfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2339. Gelea MariaI BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2340. Samson RebecaI BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2341. SIDOR EDUARD CHRISTIANI CMSfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2342. Matei Maia RobertaII AIIILungu Mirela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2343. Sandu Diana AlexandraII AMLungu Mirela (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2344. Maria MaraIII AIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2345. Mistirian AdrianaIII AIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2346. Naftanaila TeodoraIII AIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2347. Stefanescu AlexandraIII AIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2348. Suciu PetruIII AIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2349. BOBARU CRISTINA NICOLETAIII BIBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2350. BUSILA EDUARDIII BIBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2351. CONSTANTIN ROBERT STEFANIII BIBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2352. Gheorghe AntoniaIII AIIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2353. Stan FlorinaIII AIIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2354. BADOI MARIA ILONAIII BIIIBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2355. BALA CRISTIAN BONEIII BIIIBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2356. FIERARU MARIO ALEXANDRUIII BIIIBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2357. CHIRCA BIANCA NICOLEIII BMBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2358. EPURICA MARIANIII BMBarbu Herta (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2359. ANTON IRINA CARLAIV CIDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2360. POPA LORELEY MARIE- JEANNEIV CIDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)
2361. ARON THEODORPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2362. BADOI FILIPPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2363. BRATU TUDORPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2364. BUJOR DAVIDPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2365. CEAUSU CLARAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2366. CIAUSU ANDREEAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2367. CONSTANTIN VLADPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2368. DINCA VLADPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2369. DOBRITOIU ALEXANDRAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2370. DRAGAN MIRCEAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2371. DUMBRAVA LUCAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2372. DUMITRASCONIU RAZVANPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2373. FRANCU ANDREIPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2374. FRATICA ARYANAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2375. IONESCU RALUCAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2376. ISTRATE LAURAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2377. MATEI GABRIELAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2378. MONAC MAIAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2379. NICOLAIE LUIZAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2380. NITAN DANIELPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2381. PETCU DRAGOSPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2382. RADU KARINAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2383. RUSU IOANAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2384. SERBU DENISAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2385. TERZI REBECAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2386. VASILOIU ALEXIAPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2387. VISOIU ROSE MARIEPregatitoare AITRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2388. GHICA MARIAI BIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2389. SARPE MATEII BIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2390. SIMA TEODORI BIIIDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2391. SUNEL TUDORII AICOJAN ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2392. CIOBOTARU MIHAIII BILUNGU IULIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2393. SANDU ANDREIII BILUNGU IULIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2394. Manolache Sebastian StefanIII AIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2395. Ousor Theodora-BrianaIII AIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2396. Mengazi DeryaIII AIIIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2397. Popescu David AlexandruIII AIIIMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
2398. SEFTIC LARAPregatitoare AIDragan Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 96)
2399. SERBAN DANI BIRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)
2400. MARGINEAN SARRAIV AIICiocodei Letitia (Scoala Gimnaziala Nr. 96)
2401. BARCARU-VLAD DARIUSPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2402. BESTEALA ROBERT-STEFANPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2403. CIOCIOANA DAVID-ANDREIPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2404. CIUPITU SOPHIA-MARIAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2405. CONSTANTIN IARINA-IOANAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2406. DARABAN YASMIN-ELENAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2407. DUDAU ADRIAN- CRISTIANPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2408. FLOREA ANDREI-CRISTIANPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2409. GHITA SEBASTIAN-IOANPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2410. MARIN CRISTINA-MARIAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2411. MAXIM ELENAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2412. MINZARESCU IORDAN NECTARIEPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2413. MITEA DAVID-GABRIELPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2414. MUSAT ANDREI-CRISTIANPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2415. NEDELCU GEORGE-LUCA-MATIASPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2416. PACURAR RARES-ANDREIPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2417. PAVEL LARISA-MARIAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2418. POPESCU DARIA-IOANAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2419. PRETORIAN ELISABETAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2420. PRETORIAN TAISIAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2421. SANDOI ANDREI-LUCAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2422. STAN DARIA-ELENAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2423. STANCU ALEXANDRU-IONUTPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2424. STOIAN IRINA-IOANAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2425. STOIAN RARES-ANDREIPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2426. STOICA ANELIS-GEORGIANAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2427. SURUGIU ANDREI-LUCAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2428. ULIAN MAYA-ALEXANDRAPregatitoare BIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2429. MANOLE ANTONIO-ROBERTPregatitoare BIIIENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)
2430. Antoniu BiancaII AIBuzica Ecaterina (scoala gimnaziala nr.80)
2431. Cocos CatalinaII AIBuzica Ecaterina (scoala gimnaziala nr.80)
2432. JERCAN DEIAII AIBuzica Ecaterina (scoala gimnaziala nr.80)
2433. Margina AdelinaII AIBuzica Ecaterina (scoala gimnaziala nr.80)
2434. Ungur TeodoraII AIBuzica Ecaterina (scoala gimnaziala nr.80)
2435. Vasie TudorII AIBuzica Ecaterina (scoala gimnaziala nr.80)
2436. DASU RARESII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2437. DRAGOMIRESCU ALEXANDRAII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2438. GHEORGHE RUXANDRAII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2439. MARINESCU DAVIDII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2440. MIRCIU MIHAELAII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2441. NICOLAE TEODORII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2442. SPANU CLARA MARIAII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2443. STROE IULIUSII BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2444. DUMITRESCU ADRIANII BIIICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2445. GAULEA MATEIIII BIgeorgescu ionela (scoala gimnaziala nr.80)
2446. VASILE ANDREIIII BIgeorgescu ionela (scoala gimnaziala nr.80)
2447. DUMITRU ANTONIA THEODORAIII CIMIHAI ANGELICA (scoala gimnaziala nr.80)
2448. ALEXANDRESCU LUCAIII II BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2449. FOALEA VALENTINAIII II BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2450. NEGOITA GEORGEIII II BICIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)
2451. Andreescu AnaIV CICocos Iulia (scoala gimnaziala nr.80)
2452. Popescu TeodoraIV CICocos Iulia (scoala gimnaziala nr.80)
2453. Statescu Iulia-AndreeaIV CICocos Iulia (scoala gimnaziala nr.80)
2454. MAZARARU D-M STEFAN-IUSTINII AIMAZARARU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2455. MEIROSU D MARIA-ALEXANDRAII AIMAZARARU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)
2456. CROITORU MARIA SOFIAPregatitoare AIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
2457. MILEA STEFANPregatitoare AIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
2458. MINDRECI RADU STEFANPregatitoare AIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
2459. PAUNOIU PAVELPregatitoare AIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
2460. VALUARENU TUDOR IANCUPregatitoare AIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
2461. Pop PatriciaI BIIosifescu Liana (Scoala Martisor)
2462. Velicu AmeliI BIIIIosifescu Liana (Scoala Martisor)
2463. Balan LucaI BMIosifescu Liana (Scoala Martisor)
2464. NITA ROBERTII AIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2465. PAVLOVSCHI ALEXANDRII AIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2466. SARBU RARESII AIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2467. SIPOS MATEIII AIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2468. JILETCOVICI IOANA RUXANDRAII BISTAFANICA CARMEN (Scoala Martisor)
2469. SERBAN MARIA ALEXANDRAII BISTAFANICA CARMEN (Scoala Martisor)
2470. TEODORESCU DAVID IONUTII BISTAFANICA CARMEN (Scoala Martisor)
2471. STANCESCU LARAII AIIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2472. COMANEAN MARCOII AIIIJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2473. ALEXANDRU SABINAII AMJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)
2474. Gavat Delia Cristina III AIGheorghiu Valentina (Scoala Martisor)
2475. IACOB MIHNEAIII BISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2476. IVAN BIANCA MARIAIII BISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2477. MAGUREANU ANDREIIII BISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2478. NUTA STEFANIII BISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2479. PREDA MIHAIIII BIIISTOICA MARIA (Scoala Martisor)
2480. DONTU ANDREEAIV BIIVAN CORNELIA (Scoala Martisor)
2481. ENE DANIELAIV BIIVAN CORNELIA (Scoala Martisor)
2482. IVAN DRAGOSIV BIIVAN CORNELIA (Scoala Martisor)
2483. CIOCANESCU DARIAIV CIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2484. PETRE ANAIV CIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2485. POPESCU RUXANDRAIV CIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2486. SITARU ALEXIAIV CIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2487. MIHAILA HORATIUIV CIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
2488. DEACONEASA MARAPregatitoare AIJoita Adriana (Scoala nr 142)
2489. STANCULESCU IULIAI AIStroica Daniela (Scoala nr 142)
2490. GRAMA ANDREII AIIIStroica Daniela (Scoala nr 142)
2491. Chiciorea RaduII AINagyi Cristina (Scoala nr 165)
2492. Chiciorea RaduII AINagyi Cristina (Scoala nr 165)
2493. Chiriac Maria AlexandraIV AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2494. Mihailescu David-MihaiIV AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2495. Stiubei Sergiu-MihaiIV AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2496. Stratulat Bianca-MariaIV AIVasile Elena (Scoala nr 165)
2497. Dunca RaresI EICiurlea Raluca (Scoala Nr 179)
2498. BADEA ALEXANDRU CRISTIANPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2499. BORCILA ANDREIPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2500. BORCILA STEFANPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2501. BUNEA ALEXANDRU MIHAIPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2502. COBZARIU RALUCA ALEXANDRAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2503. COSTENIUC RADU GABRIELPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2504. DOROBANTU ALEXIA MARIAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2505. GHEORGHE MIRUNAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2506. GHIURLUC EDUARDPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2507. GORDICIUC MAIA ALEXANDRAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2508. ICHIM ANA ILEANAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2509. IONESCU MIHNEA IULIANPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2510. LUCA DAVIDPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2511. MATASARIU RADU COSTINPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2512. MATEI ILINCA ALEXANDRAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2513. MOREANU MATEEA MARIAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2514. NITA VLADPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2515. PATRU DARIA MARIAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2516. PAVALOIU ANDREIPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2517. RIZEA IOANAPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2518. SCUTARU MATEI ALEXANDRUPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2519. STANESCU DAVID GABRIELPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2520. VALOSCHI-NENCESCU YANIS TEODORPregatitoare AICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2521. Chirita LianaPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2522. Costache PetrePregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2523. Floarea RobertPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2524. Florea AlexandruPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2525. Ionescu HoriaPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2526. Marcoiu RaresPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2527. Murgu NicholasPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2528. Pandeleanu RaresPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2529. Paun BiancaPregatitoare BIGugu Diana (Scoala nr 197)
2530. BRICEAG ADELAPregatitoare CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2531. CIOC ELIZAPregatitoare CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2532. OPREA TIBERIUPregatitoare CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2533. SOCEA ANAPregatitoare CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2534. STROIE IRINAPregatitoare CIGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)
2535. Buta KarinaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2536. Cazan Alessia MariaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2537. Ciocea TeodoraPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2538. Dragomir DavidPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2539. Dumitrescu Albert GabrielPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2540. Gojgorea RobertaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2541. Luca MariaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2542. Moise Andreea MagdalenaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2543. Neagu Luca GabrielPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2544. Orodel DragosPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2545. Rentea FlaviaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2546. Ruscior AndreeaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2547. Stamin Oana MariaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2548. Stoica Stefan RazvanPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2549. Tigau AndreiPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2550. Tulbure AnaPregatitoare EIEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)
2551. BECHERU COSTIN ADRIANPregatitoare AIIICARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)
2552. Mironov CezarI AISTURZA LUMINITA (Scoala nr 197)
2553. Carbunaru Sara DenisaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2554. Comanescu Mircea Adela IoanaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2555. Constantinescu EvaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2556. Hubati MariaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2557. Jurca Bianca MariaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2558. Mihai AndreeaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2559. Mihailescu IoanaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2560. Milostivu Christian ClaudiuI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2561. Minea Vlad GabrielI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2562. Moisanu Manzat Radu GregoryI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2563. Nacu BiancaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2564. Nove Alexandru EricI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2565. Olaru DavidI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2566. Petrisor IoanaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2567. Petrisor MariaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2568. Pirneci MariaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2569. Roman Adelina MariaI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2570. Tanase Tudor IoanI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2571. Vandalac DamianI BIApostol Nicoleta (Scoala nr 197)
2572. Bercea MariaI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2573. Honciuc Andra StefaniaI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2574. Ilioaea Bogdan IonutI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2575. Petrescu Maria DariaI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2576. Toma Iustin Mihai DanielI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2577. Trifu AlexiaI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2578. Vlad AlessiaI DIIordache Elisabeta (Scoala nr 197)
2579. Toncu SabrinaI FIBadea Alexandra (Scoala nr 197)
2580. Cojocaru DanII BITurcanu Carmen (Scoala nr 197)
2581. Vasu VictorII EIStoichici Simona (Scoala nr 197)
2582. Trandafir StefaniaIII CICojocia Elena (Scoala nr 197)
2583. Manole Tudor MihaiIII DIStanculea Georgeta (Scoala nr 197)
2584. TUDOROIU CATALINAIV AITUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)
2585. BARLA MAIAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2586. BENTZ ALEXIAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2587. MIHAESCU MATEIPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2588. MIRCEA ISABELAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2589. PIERSINARU VICTORIAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2590. POLOGA IOANAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2591. SAVU TEODORAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2592. SILIVESTRU ANDRAPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2593. STOIAN TEODORPregatitoare AIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2594. CIRSTEI ALEXANDRUPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2595. CIUCA CEZARAPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2596. COJOCARU ELISAPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2597. MANEA DARIAPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2598. MIHUTESCU MAYAPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2599. STAN DIANAPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2600. STRATULA SOFIA MARIAPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2601. TANASESCU TEODORPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2602. VISINOIU MATEIPregatitoare BISPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
2603. ANGIU ANDREIPregatitoare CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2604. BURCEA ANDREIPregatitoare CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2605. BUSE BIANCAPregatitoare CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2606. CONEA ANDREEAPregatitoare CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2607. POPESCU MAYAPregatitoare CIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2608. CODREANU DIANAPregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2609. CONTESCU VLADPregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2610. CRACIUNOIU DAVIDPregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2611. FLUTUR POP EDUARDPregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2612. IANCULESCU FILIPPregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2613. MARIN LUCA Pregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2614. TOMA RAULPregatitoare DIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2615. BADEA IARINAPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2616. CONSTANTINESCU KARINAPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2617. ISAILA ALEXANDRUPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2618. MIRCEA LUCAPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2619. SERBAN EDUARDPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2620. TAGARICI DELIAPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2621. TRUSCA IOANAPregatitoare EIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
2622. OLTEANU ARIANAPregatitoare AIIIFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
2623. BARDAHAN DARIAPregatitoare CIIIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2624. CALIN RAULPregatitoare CIIIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2625. DRAGNE MARIAPregatitoare CIIIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2626. IORDACHE TEODORAPregatitoare CIIIGRUEV ANCA (Scoala nr 280)
2627. LUPU DENISPregatitoare DIIIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
2628. Anastasiu IoanaI AIDinu Dorina (Scoala nr 280)
2629. Cristescu SofiaI AIDinu Dorina (Scoala nr 280)
2630. Mateescu GabrielI AIDinu Dorina (Scoala nr 280)
2631. Onceriu AndreasI AIDinu Dorina (Scoala nr 280)
2632. Vlad TeodorI AIDinu Dorina (Scoala nr 280)
2633. Buica StefaniaII EIFlorea Rodica (Scoala nr 280)
2634. Ispas RaduII EIFlorea Rodica (Scoala nr 280)
2635. Olteanu StesanII EIFlorea Rodica (Scoala nr 280)
2636. DINU ANDREEAIII AIVLAD MARIANA (Scoala nr 280)
2637. GHITESCU COSMINAIII CICOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)
2638. GURA VLADIV AISILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)
2639. FRATILA MARIUSIV BIGHENADE LUIZA (Scoala nr 280)
2640. IORDACHE STEFANIAIV BIGHENADE LUIZA (Scoala nr 280)
2641. MESESAN RAZVANIV BIGHENADE LUIZA (Scoala nr 280)
2642. URSESCU IOANIV DICRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)
2643. FRIPTU GEORGEIV EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2644. LICIU RAULIV EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2645. PATRASCU ANDREIIV EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2646. STRAJER ANDREIIV EIVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2647. CIRMICI DAVIDIV FIMOCANU MARIOARA (Scoala nr 280)
2648. ILIE TUDORIV EMVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2649. PALII ERVYNIV EMVORNICU ANDA (Scoala nr 280)
2650. ALEXE IOANAPregatitoare CIPATRASCU LUIZA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2651. IACATA MARIA-KARINAPregatitoare CIPATRASCU LUIZA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2652. IONICA TUDORI EIDANIELA STANCIU (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2653. BARBU ALEXIAI CMANA STEFANITA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2654. ANDRONESU LUCAII AIGUTA MIHAELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2655. BILNICU ALEXANDRAII AIGUTA MIHAELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2656. DUSCEAC DARIAII AIGUTA MIHAELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2657. DARIE IOANA ALEXANDRAII BITUDORACHE CAMELIA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2658. RUSU-EREMIA BIANCAII BMTUDORACHE CAMELIA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2659. ARITON DARIAIV BIMACARIE ELENA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2660. PALAMARIU PETRUIV BIMACARIE ELENA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2661. UNGUREANU SERGIUIV EIIRATIU PARASCHIVA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)
2662. TALA MIHNEAI BIIEmilia Bratu (Scoala nr 309)
2663. BERTEANU ANDREIIV BIIoana Iordache (Scoala nr 309)
2664. BOBEA MARIOIV BIIoana Iordache (Scoala nr 309)
2665. CRISTEA ANDREEAPregatitoare AIBLEORTU CRISTIANA (Scoala nr 46)
2666. DRAGOMIR REBECAPregatitoare AIBLEORTU CRISTIANA (Scoala nr 46)
2667. DUMITRU CATINCAPregatitoare AIBLEORTU CRISTIANA (Scoala nr 46)
2668. IVAN LUCAPregatitoare AIBLEORTU CRISTIANA (Scoala nr 46)
2669. ALBU ALEXANDRAPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2670. BOGZA MARIA-KARINAPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2671. BOLOCAN ALEXANDRAPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2672. CERNAT RARESPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2673. CONSTANTINESCU ANDREI-DRAGOSPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2674. DINCA MAYRAPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2675. PETRACHE TEODORA-GABRIELAPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2676. SELO NADERPregatitoare BISTAN ADRIANA (Scoala nr 46)
2677. BUCUR LUCAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2678. DUTU ILEANAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2679. IACOB LIDIAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2680. ION MARAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2681. IORDAN ANDREIPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2682. NISTOR SOFIAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2683. TANASACHE EVAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2684. VINTILA GABRIELAPregatitoare CIBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)
2685. CHIORESCU ROBERT ALEXANDRUPregatitoare DIMERLAU DIANA (Scoala nr 46)
2686. SOFICA ALEXANDRU GABRIELPregatitoare DIMERLAU DIANA (Scoala nr 46)
2687. VLASCEANU GEORGE ALEXANDRUPregatitoare DIMERLAU DIANA (Scoala nr 46)
2688. PUTINELU ALEXANDRUI AIPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
2689. BAILESTEANU MARIAI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2690. CUTIERU STEFANI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2691. DIACONU CARMENI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2692. DUMITRU BIANCAI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2693. ILIE ANDREEAI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2694. LUCA DIANAI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2695. TAUTU BIANCAI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2696. VATAMANIUC KARINAI BIDINCA MARINA (Scoala nr 46)
2697. DIMINEATA MIHAELA-CLEMENTINAI CINICULAE IOANA (Scoala nr 46)
2698. BOTEZ DANIELI AMPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
2699. DINCA STEFANI AMPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
2700. PLOHI DAN-IOANI AMPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
2701. DRAGOMIR ANDREI GEORGEII BIVOINEA CRISTINA (Scoala nr 46)
2702. DRAGOMIR CATALIN TEODORII BIVOINEA CRISTINA (Scoala nr 46)
2703. GAVRILESCU RADU MIHAIII BIVOINEA CRISTINA (Scoala nr 46)
2704. POPESCU ANISIA MARIAII BIVOINEA CRISTINA (Scoala nr 46)
2705. POPISTEANU RARESIII CIGEORGESCU GIANINA (Scoala nr 46)
2706. LAMATIC MIHNEAPregatitoare BIBUDA LIVIA (Scoala nr 52 Iancului)
2707. SIMION HORIA ADRIANPregatitoare BIBUDA LIVIA (Scoala nr 52 Iancului)
2708. TUDOR STEFANPregatitoare BIBUDA LIVIA (Scoala nr 52 Iancului)
2709. ZAVINCU MAIA NICOLEPregatitoare BIBUDA LIVIA (Scoala nr 52 Iancului)
2710. MUNTEANU RALUCAII AIGALUSCA CARMEN (Scoala nr 52 Iancului)
2711. PITULICE MARIAII AIGALUSCA CARMEN (Scoala nr 52 Iancului)
2712. BREBEANU IOANAII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2713. CONSTANTINESCU NECTARIEII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2714. GROFU MIHNEAII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2715. MAZILU DAVIDII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2716. NICULAE MIRUNAII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2717. POPESCU SEBASTIANII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2718. SOGODEL DARIUSII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2719. TANASE ALEXANDRUII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2720. USCOIU RARESII BITRIFU LILIANA (Scoala nr 52 Iancului)
2721. CIOFLAN IONUTII AMGALUSCA CARMEN (Scoala nr 52 Iancului)
2722. NICULAE ANAIV AIMAZILU MIOARA (Scoala nr 52 Iancului)
2723. SUNA ANDREII AIROBU MARIA (Scoala nr 97)
2724. PROCOP DIANAI BICostache Magdalena (Scoala nr 97)
2725. ZECA ANDREEA VERONICAI HICIUCLEA DORINA (Scoala nr 97)
2726. BOSTINESCU OCTAVIANI CIIDEGERATU GABRIELA (Scoala nr 97)
2727. DOBRE ANAI FIIVACAREANU RALUCA (Scoala nr 97)
2728. DIMA MIHAII HIICIUCLEA DORINA (Scoala nr 97)
2729. OANCEA IOANAI AIIIROBU MARIA (Scoala nr 97)
2730. MIHUTA MEDEEAI DMCENAC OLGA (Scoala nr 97)
2731. BOIANGIU ANA MARIAII AITURLEA STELUTA (Scoala nr 97)
2732. STANCIU RARESII AITURLEA STELUTA (Scoala nr 97)
2733. FRANCISC DIANA MIHAELAII CIHRISCU NINA (Scoala nr 97)
2734. NICOLAE DANII DIOFITERESCU ADRIANA (Scoala nr 97)
2735. ILIESCU CEZARAII FIIORGA ROXANA (Scoala nr 97)
2736. IONESCU RADUII FIIORGA ROXANA (Scoala nr 97)
2737. VILA ANDREIII BIIICATE ELENA (Scoala nr 97)
2738. Ciobotenco VladIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2739. Diaconu AlexandruIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2740. Peligrad MirunaIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2741. Serbanescu AnaIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2742. Stanciu BogdanIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2743. Stanila RaduIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2744. Stefan TeodoraIV AICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2745. Bulata CalinIV DINuta Otilia (Scoala nr 97)
2746. Marinescu TeodoraIV DINuta Otilia (Scoala nr 97)
2747. Busila AliceIV FICojocaru Maria (Scoala nr 97)
2748. Stoenoiu AndreeaIV FICojocaru Maria (Scoala nr 97)
2749. Barbanta VladIV AIIICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2750. Gerea SerbanIV AIIICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2751. Ionescu TudorIV AIIICarapanceanu - Toma Valeria (Scoala nr 97)
2752. Iordache RaresIV DIIINuta Otilia (Scoala nr 97)
2753. Burca TeodoraIV FIIICojocaru Maria (Scoala nr 97)
2754. BUTOI MARAPregatitoare AIAPOSTOL MADALINA (Scoala nr 99)
2755. IORGA DAVIDPregatitoare AIAPOSTOL MADALINA (Scoala nr 99)
2756. OLARU CRISTIANPregatitoare AIAPOSTOL MADALINA (Scoala nr 99)
2757. BRODEALA ANA MARIAII AIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
2758. CLIPA BIANCAII AIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
2759. CUCULEANU STEFANII AIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
2760. DOBRIN DAVIDII AIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
2761. DUTU MARIAII AIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
2762. GEOROCEANU ANDREIII BMPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
2763. CORCODEL TEODORAIII C SC. PIA BRIBURLAN CRISTINA (Scoala nr 99)
2764. GEOROCEANU VLADIV CIIIGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)
2765. ANCA IOAN - ALEXANDRUPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2766. BIBE IOANA - ALEXANDRAPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2767. BOANTA MARIA - ELENAPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2768. CALISPERA DAVID - STEFANPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2769. CROITORU EVA - MARIAPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2770. DRAGOMIR ALEXANDRU - COSTINPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2771. DUMITRACHE LETITIA - ANAPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2772. GHIDARCEA BRIANA - ELENAPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2773. HEBEAN PATRICKPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2774. MARIN BIANCA - ALEXIAPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2775. NICOLICI TUDOR - ANDREIPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2776. ROMEGHEA PATRICK - STEFANPregatitoare CIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2777. AVRAM MIRUNA ANDREEAPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2778. DUMITRESCU LUCA ADRIANPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2779. ERHAN ALEXANDRUPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2780. KOCS RARES MIHAIPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2781. MANOLE MAYA ANDREEAPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2782. NICULESCU IULIA SILVIANAPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2783. POSTELNICU ALEXANDRU EDUARDPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2784. RIZEA ANDREEAPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2785. VASILE GIULIA MARIAPregatitoare DICEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)
2786. BALUTESCU DIANAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2787. BODEANU TEODORAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2788. BURCEA GABRIELPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2789. DUMITRESCU BOGDANPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2790. EPURAS SOPHIAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2791. IFRIM ANDREEAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2792. ISCULESCU SONIAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2793. MAGUREANU ANDREI Pregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2794. MIHORDEA MATEIPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2795. NACHESCU COSMINPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2796. NICULESCU RAISAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2797. POPA DARIAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2798. POPA MATEI Pregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2799. PREDA MEDEEAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2800. RADU CATRINEL Pregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2801. STANCIU STEFANPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2802. STOICESCU LUCA Pregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2803. WETTENSTEIN EMMAPregatitoare EIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2804. DIMITRIU IONPregatitoare EIIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2805. APOSTU EFREMOV CODRINPregatitoare CIIIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2806. ILINCA IOAN - DANIELPregatitoare CIIIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2807. KOULOSOUSAS ARIS - KONSTANTINOSPregatitoare CIIIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2808. NICULESCU CLARA - IOANAPregatitoare CIIIRADU MIHAELA - SILVIA (Scoala Nr. 49)
2809. MIU DARIAPregatitoare EIIIBERHECI ALEXANDRA (Scoala Nr. 49)
2810. BALAUR MATEIPregatitoare AIComan Camelia (Scoala Vasile Alecsandri)
2811. TUDOSE MONICAI BMPelinaru Selia (Scoala Vasile Alecsandri)
2812. ITU SEBASTIANII AIIonescu Luiza (Scoala Vasile Alecsandri)
2813. BALAN MONICAIV AIMihailescu Cleopatra (Scoala Vasile Alecsandri)
2814. IAMANDOIU CRINAII AIION DANIELA (Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Soter)
2815. OLTEANU ANDREIII AIION DANIELA (Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Soter)
2816. GRIGORE DRAGOSIII AITOMA-NICOLAU ELENA-DANA (Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Soter)
2817. SOLZEA CATALINAIV AIMIRICA ANDREEA-NICOLETA (Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Soter)
2818. BERGER IOHANPregatitoare AIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2819. DUMITRIU SOFIAPregatitoare AIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2820. IOANITESCU DARIEPregatitoare AIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2821. MATUC ALEXANDRUPregatitoare AIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2822. PAUN MIRUNAPregatitoare AIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2823. STOICA ILEANAPregatitoare AIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2824. BALAN RUXANDRA MARIAPregatitoare STEIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2825. DRAGOMIR MARIA ALEXANDRAPregatitoare STEIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2826. GIURCA DORIS ROBERTAPregatitoare STEIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2827. PANCIU RARES STEFANPregatitoare STEIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2828. VRINCEANU ILINCAPregatitoare STEIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2829. SCORTANU BIANCAPregatitoare AIIIDUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2830. BUTU ALEXIA ILINCAPregatitoare STEIIIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2831. DRABIK ANDRZEJ IONUTPregatitoare STEIIIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2832. GHERASE TUDOR STEFANPregatitoare STEIIIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2833. MIHAI ANDREI STEFANPregatitoare STEIIIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2834. SERBAN CASIAN PAVELPregatitoare STEIIIALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2835. GHEORGHIU STEFAN DENISPregatitoare STEMALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2836. NEACSU DARIUS MIHAIPregatitoare STEMALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2837. SASARMAN-SAVA DARIA MARIAPregatitoare STEMALEXANDRU MARIA-POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2838. CROITORU DARIA IOANAI AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2839. LUCA MATEII AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2840. MOISE MARIA CLARAI AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2841. NITU BIANCA MARIAI AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2842. PETER SONIA MARIAI AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2843. VOICILA MARIAI AIRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2844. GHEORGHIOIU MIHAII AMRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2845. PREDA DRAGOS FLORENTIN I AMRAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2846. CIRSTIAN ELENA ALEXANDRAII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2847. COSTANDA RUXANDRA NICOLETAII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2848. DRAGAN VALENTINAII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2849. GRAMA VALENTINA MIHAELAII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2850. IRIMIA CLAUDIAII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2851. ISACILA EMA ELENAII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2852. RAICAN TEODORII AITUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2853. ANGHEL LUCAII STEP BY STEPIMAICAN CRISTINA-ONET ALINA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2854. CRETU ANDREIII STEP BY STEPIMAICAN CRISTINA-ONET ALINA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2855. GEORGESCU ALEXANDRAII STEP BY STEPIMAICAN CRISTINA-ONET ALINA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2856. CIULIC RADUCU MARIANII AMTUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2857. SPINU TEODORA ANDREEAIII STEP BY STEPIIICARBUNEANU DANIELA-CRACIUN NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2858. ENACHE MARIOIV BIVINATORU CAMELIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)
2859. GHINEA IOANAPregatitoare CIAXENTE MIRELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2860. STANCIULESCU ARIANAPregatitoare CIAXENTE MIRELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2861. Ciobotaru MihneaPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2862. Dumitru LucaPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2863. Iordache YannisPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2864. Istudor DenisPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2865. Neculai AlexandraPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2866. Pascu DavidPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2867. Petre StefanPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2868. Rotaru RaduPregatitoare FIDogaru Angela Pirlogea Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2869. Moise AndreiPregatitoare I EICoseru Ana Teodor Sanda (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2870. Stoica AndreiPregatitoare I EICoseru Ana Teodor Sanda (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2871. CONSTANTIN ROBERTPregatitoare AIIITOADER TATIANA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2872. MIRON RARESI BIMINEA MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2873. Balaceanu MaraI CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2874. MERSOIU RAISA ANTONIAI CIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2875. Negoias Medeea IoanaI CIIIOancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2876. Cimpeanu Ioana AlexiaII AI Barbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2877. Ghinea Iulia MariaII AI Barbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2878. Moise Razvan AndreiII AI Barbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2879. Tarcoci Maria AlexiaII AI Barbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2880. Cazan BiancaII CIJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2881. Ion AntonioII CIJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2882. AGHEANA CODRUTII DIMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2883. NEDELCU MARIOII DIMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2884. COTRUTA MARIAN - ALEXANDRUII EIGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2885. FLOREA IOANA - MARIAII EIGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2886. SILIVESTRU DIANA - ANDREEAII EIGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2887. DOBRIN GABRIELII F STEP BY STEICIRSTOI LIVIA GOGONEL ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2888. DUMITRACHE VICTORII F STEP BY STEICIRSTOI LIVIA GOGONEL ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2889. PIRVU ADINAII F STEP BY STEICIRSTOI LIVIA GOGONEL ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2890. STOICA ANDREEAII F STEP BY STEICIRSTOI LIVIA GOGONEL ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2891. SUDITU ANDREIII F STEP BY STEICIRSTOI LIVIA GOGONEL ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2892. Petroiu DavidII CIIJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2893. TUDOR EDUARDII DIIIMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2894. NEDELCU HORIAII EMGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2895. BALACEANU THEODORIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2896. CACENSCHI MIHAIIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2897. CONSTANTIN SEBASTIANIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2898. COSTACHE ROBERTIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2899. ENI BIANCAIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2900. ILIE ANTONIAIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2901. MELUS DARIAIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2902. MIRON ANTONIAIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2903. STANCU ELISAIV BISTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2904. Dorobantu AlexandraIV CIDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2905. Toma MariaIV CIDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2906. BACIU ALICIAIV DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2907. IACOB MARIAIV DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2908. LAZAR BIANCAIV DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2909. RADU RALUCAIV DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2910. RAICAN DARIAIV DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2911. TANASA DAMIANIV DITOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2912. STANCA ALEXANDRAIV EIRINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2913. Musceleanu Bianca IoanaIV AIIIPopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2914. Stan AlexiaIV CIIIDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
2915. Sandu Mihai AndreiII AIPopa Adrian Laurentiu (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2916. Simion AngelaII AIPopa Adrian Laurentiu (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2917. DUMITRU ANDRAIII DITACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2918. GHEORMA ANDREIIII DITACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2919. BARBU ANDRAIII DMTACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )
2920. Dragomir AlexandruIV AIDavid Ecaterina-Maria (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2921. Neagu Dragos-IonutIV AIDavid Ecaterina-Maria (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2922. Negru Madalina-IoanaIV AIDavid Ecaterina-Maria (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2923. Zota AndreiIV AIDavid Ecaterina-Maria (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2924. GEAVLETE BIANCAIV BIPosirca Gina (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2925. IONITA ANDREIIV BIPosirca Gina (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2926. TIRU RALUCA BIANCAIV BIPosirca Gina (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2927. Cazan RobertIV DMRosca Elena-Oana (Scoala Gimnaziala Sfantul Apostol Andrei)
2928. Chila MihailI BIPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)
2929. Focsa TeodorII AIIosif Gabriela (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)
2930. TEODORESCU STEFANPregatitoare AINechifor Gina (Scoala Gimnaziala nr 6)
2931. MESCA RARESPregatitoare AIIINechifor Gina (Scoala Gimnaziala nr 6)
2932. DUMITRU ANDAI AIDragomir Balan Irina (Scoala Gimnaziala nr 6)
2933. RUSU DENISI AIDragomir Balan Irina (Scoala Gimnaziala nr 6)
2934. COSEREA MIHNEAIV AIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2935. BARBU IOANAIV AIIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2936. GURITA RALUCAIV AIIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2937. NECHIFOR MIHAELAIV AIIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2938. BURLACU ALINAIV AIIIBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2939. CRINGASU ANAMARIAIV AMBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2940. NEAMTU RIANNAIV AMBARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)
2941. ANDREI DAVIDPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2942. ANTON STEFANIAPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2943. BADIU DAVIDPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2944. BRUTARU SOFYPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2945. CHIROIU EDUARDPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2946. MANOLACHI ALEXIAPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2947. MIHAI COSMINPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2948. OPREA COSTINPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2949. STRIMBEI MIRIAMPregatitoare DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2950. Cristache OanaPregatitoare EIPosea Elena (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2951. Neculai AndreiPregatitoare EIPosea Elena (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2952. ANDREI DARIAPregatitoare DIIIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2953. GHEORGHE NICOLAEPregatitoare DIIIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2954. Basescu Iulia ClaudiaI AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2955. Chiru Rares MihaiI AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2956. Darie Elena AndaI AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2957. Huiu Ionut AlexandruI AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2958. Noaptes Alexandra AndreeaI AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2959. Tatu Denisa NicoletaI AIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2960. Adamache AlexandraI BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2961. Bara RaresI BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2962. Ganescu AlexandraI BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2963. Gheorghita MariyaI BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2964. Moise RazvanI BIPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2965. BRANZEA ANDRADAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2966. DAN BIANCAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2967. DAN IOANAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2968. DINICA DELIAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2969. MANAILA MARIAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2970. OLTEANU CRISTINAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2971. PERIAN ANDREII DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2972. RAILEANU RAMONAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2973. SINCA ELENAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2974. TUDORAN LUCAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2975. VOICU TATIANAI DIFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2976. Neagu Mara IlincaI AIIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2977. Pisau Daria ElenaI AIIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2978. Piron Teodora MariaI AIIIDascalu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2979. ATANASIU ANDREIII AIMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2980. NISTOROIU ANDREIII AIMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2981. TOADER LAVINIAII AIMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2982. Anton StefaniaII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2983. MUNTEANU DARIAII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2984. RADU ILINCAII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2985. RADUCAN SEBASTIANII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2986. SOLOMON ANDRAII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2987. TUDORACHE MARIAII BIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2988. Aurica LucianII CIPopa Ion (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2989. Chiorpec PetruII CIPopa Ion (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2990. Nitu DariusII CIPopa Ion (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2991. COJOCARU BIANCA-ALEXIAII DIALBU RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2992. JANTEA DENISA-IOANAII DIALBU RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2993. STRIMBEI MIRIAMII DIALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2994. MIHALACHE ISABELLAII EIBarticel Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2995. PETRE SEBASTIANII EIBarticel Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2996. PIRVU RADIANAII EIBarticel Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2997. ALDEA EMILIANII AIIIMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2998. CRISTEA DARIAII BIIIGrigore Mirela (Scoala Gimnaziala Nr.1)
2999. MIHAI ALEXANDRUII AMMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3000. RIVERA ROCABADO FRANCESCAII AMMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3001. CORCODEL ALINIII AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3002. TUDOR STEFAN GIANIIII AIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3003. CHIRAC FLAVIA PAULAIII BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3004. LEONTE LEONARDO IOANIII BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3005. POPESCU INGRIDIII BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3006. VRACIU TEODORAIII BICERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3007. Anton RazvanIII DIPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3008. Cretu DimitrisIII DIPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3009. MOROGAN IOANAIII AIIMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3010. Cernea AntoniaIV AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3011. Chintoiu RaresIV AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3012. Dragoi MihaiIV AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3013. Oprea BiancaIV AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3014. Ralea MaraIV AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3015. Serban VictorIV AISararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3016. Pirvu Ana MariaIV BIChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3017. Cretoiu TeodoraIV CINEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3018. Foarfeca MariaIV CINEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3019. State LauraIV CINEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3020. Dascalu FlorentinaIV DIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3021. Ungureanu AndreeaIV DIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3022. Mihai MirunaIV DIIIDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)
3023. PAMPU MALINAI AIARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
3024. SPOREA ALESSIAI AIARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
3025. LEPA RARESII AISURU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
3026. MARILA ANAMARIAII AISURU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)
3027. Marin Andra FlorentinaI DIIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3028. Plange CristinaI DIIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3029. Badica ClaudiuI EIIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)
3030. Ivan Robert MihaitaI EIIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)
3031. Petcu AndreeaI EIIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)
3032. Iancu BogdanI EIIIIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)
3033. Ciuciur AlessiaII AIPanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)
3034. Dragomir CristianII AIPanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)
3035. Dumitru GabrielaII AIPanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)
3036. Fageanu AnemonaII AIPanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)
3037. Ionescu AndreiII AIPanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)
3038. Neagu AlexandraII AIPanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)
3039. Alexandru CiprianII EIVladau Mariana (Nicolae Titulescu)
3040. Pretorian VictorII EIVladau Mariana (Nicolae Titulescu)
3041. Dragomir Ioana AlexandraII EIIIVladau Mariana (Nicolae Titulescu)
3042. Duda AndreiII EIIIVladau Mariana (Nicolae Titulescu)
3043. Chihaia AnamariaIII AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
3044. Deacu AntonioIII AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
3045. Dumitrascu RianaIII AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
3046. Savu Mirela BiancaIII AIChipaila Florica (Nicolae Titulescu)
3047. Catrinoiu IarinaIII CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3048. Ilie Ana MariaIII CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3049. Iliuta Andrei ValentinIII CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3050. Matac DaianaIII CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3051. Stoica AlexandruIII CIPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)
3052. Chiamil Ercan BogdanIV FIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
3053. Dima Catalin AlexandruIV FIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
3054. Grosu Maria IulianaIV FIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
3055. Vasile Maria DariaIV FIRadu Cristina (Nicolae Titulescu)
3056. Chirali BogdanPregatitoare -IJucan Claudia (Colegiul National George Baritiu)
3057. Moldovan BogdanPregatitoare -IJucan Claudia (Colegiul National George Baritiu)
3058. Petre MihneaPregatitoare -IJucan Claudia (Colegiul National George Baritiu)
3059. Puscasiu DenisaPregatitoare -IIIJucan Claudia (Colegiul National George Baritiu)
3060. Antofie MaximilianI -IIILoredana Petrule (Colegiul National George Baritiu)
3061. BOTA STEFANIAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3062. COZMA DRAGOSPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3063. FONOAGE ANASTASIAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3064. GIURGIU ALEXANDRAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3065. IELCEAN DRAGOSPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3066. MATIS DENISAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3067. PACURAR DARIAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3068. PAVEL VICTORPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3069. POP DARIAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3070. SZABO ELISAPregatitoare 5IMARINA AURELIA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3071. BOLBOACA TEODORAPregatitoare 6IHARAN MIRELA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3072. CADAR CRISTIANAPregatitoare 6IHARAN MIRELA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3073. ROSU MARAPregatitoare 6IHARAN MIRELA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3074. GIURGIU CARLAI FIIIMARIAN HAJNAL (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3075. MOLDOVAN ALESIAII BITodorut Lenuta (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3076. SORAN TUDORII BIIITodorut Lenuta (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)
3077. Ilisan DariaI IGalan Raluca (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3078. Penea TeodoraI IGalan Raluca (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3079. Penea TeodoraI EIGalan Raluca (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3080. Socaciu DavidI EIIGalan Raluca (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3081. Urda DariusIIIIGalan Raluca (Scoala gimnaziala Ion Creanga)
3082. Chiorean AlexiaIII AIICrisan Genoveva (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3083. Oltean ElenaIII AIICrisan Genoveva (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3084. Precup RouaIII AIIICrisan Genoveva (scoala gimnaziala Ion Creanga)
3085. Luca BogdanIII AIPorcila Adina (Scoala Gimnaziala Simion Balint)
3086. Chereches TudorPregatitoare AIDunca Marilena (Scoala Avram Iancu)
3087. Ianchis HannaPregatitoare AIDunca Marilena (Scoala Avram Iancu)
3088. Tamas Andreea Ana MariaPregatitoare AIDunca Marilena (Scoala Avram Iancu)
3089. Brasoveanu MariaPregatitoare EIVoicu Cristina (Scoala Avram Iancu)
3090. Pintya Anelis EmanuelaPregatitoare AIIIDunca Marilena (Scoala Avram Iancu)
3091. Serban DenisaPregatitoare EIIIVoicu Cristina (Scoala Avram Iancu)
3092. BUCUR CRISTIANAPregatitoare AIMARGINEAN LENKE (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3093. CRISAN SARAPregatitoare AIMARGINEAN LENKE (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3094. DUMA ANDREI DAVIDPregatitoare AIMARGINEAN LENKE (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3095. METEA SERBANPregatitoare AIMARGINEAN LENKE (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3096. MOCEAN RARESPregatitoare AIMARGINEAN LENKE (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3097. STRAJAN ANDREIPregatitoare AIMARGINEAN LENKE (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3098. POPA ANDREIII BIIRIMIES DACIANA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3099. BUCUR STEFANIAIII CIDUCA ELENA MONICA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3100. SAS ALEXIAIII CIDUCA ELENA MONICA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3101. CERNEA ALEXIAIV AICULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3102. CIOCAN IONUTIV AICULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3103. FLOREA PAULIV AICULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3104. MURESAN MARCIV AICULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3105. VALEAN ERICIV AICULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )
3106. Andreica DanielPregatitoare AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3107. Bocsa SerenaPregatitoare AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3108. Fenesan DeniaPregatitoare AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3109. Giurgiu IlincaPregatitoare AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3110. Rusu AlexandruPregatitoare AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3111. Ungurianu GeorgianaPregatitoare AIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3112. Balint MaiaPregatitoare CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3113. Oltean AntoniaPregatitoare CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3114. Pop SiminaPregatitoare CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3115. Pop VictoriaPregatitoare CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3116. Trif MateeaPregatitoare CIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3117. Detesan RaisaPregatitoare AIIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3118. Golfin DavidPregatitoare AIIAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3119. Trifan SamiraPregatitoare CIIIOstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3120. Costea RobertI AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3121. Iozsa EduardI AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3122. Lup MaiaI AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3123. Pirv AndreiI AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3124. Prata AlecsiaI AIOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3125. Cocan BiancaIII CIDetesan Mihaela (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)
3126. Anagnoste IonutII BINeli Dimancea (30)
3127. Buzgaru EmanuelII BINeli Dimancea (30)
3128. Cucu SebastianII BINeli Dimancea (30)
3129. Ionescu Sara YaelII BINeli Dimancea (30)
3130. Boja Eric OctavianII DIVizan Iuliana (30)
3131. Dalamitra ToniII DIVizan Iuliana (30)
3132. Preda HristoforII DIVizan Iuliana (30)
3133. Tudorache Ana-MariaII DIVizan Iuliana (30)
3134. Capatana AnastasiaII BIIINeli Dimancea (30)
3135. FIRSOV DRAGOS ANDREIPregatitoare BIEnache Monica (CNA Regina Maria)
3136. PATRASCU DARIUSPregatitoare BIEnache Monica (CNA Regina Maria)
3137. STERE MARIA MELANIAPregatitoare BIEnache Monica (CNA Regina Maria)
3138. BONDARENCO ALEXANDRUPregatitoare BIIIEnache Monica (CNA Regina Maria)
3139. CUZDRIOREAN ERICPregatitoare BIIIEnache Monica (CNA Regina Maria)
3140. ABDULHAI RAULI BIComan Laura (CNA Regina Maria)
3141. ARAGEA GEORGIANAI BIComan Laura (CNA Regina Maria)
3142. FILIP IRISA MARIA GEORGIANAII AIVarasteanu Carmen-Mihaela (CNA Regina Maria)
3143. HALEP VASILICAII AIVarasteanu Carmen-Mihaela (CNA Regina Maria)
3144. Damian AriortPregatitoare BIDragoi Adina Lucia (Ion Minulescu)
3145. Guralivu DavidPregatitoare BIDragoi Adina Lucia (Ion Minulescu)
3146. ANURI MELANIAPregatitoare AIOLEA MARIA (Scoala Gimnaziala Ion Borcea )
3147. AVARVARE MARIA ANDREEAPregatitoare AIOLEA MARIA (Scoala Gimnaziala Ion Borcea )
3148. MANDA ELENA MADALINAPregatitoare AIOLEA MARIA (Scoala Gimnaziala Ion Borcea )
3149. PANGA DARIA MARIAPregatitoare AIOLEA MARIA (Scoala Gimnaziala Ion Borcea )
3150. TUDOR LOREDANAPregatitoare AIOLEA MARIA (Scoala Gimnaziala Ion Borcea )
3151. Azis Ebru FatimaPregatitoare EIAioanei Manuela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3152. Monahov MariaPregatitoare EIAioanei Manuela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3153. Ciolacu Maria MihaelaPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3154. Corodeanu Ema AlexandraPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3155. Curte Mihaela RebecaPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3156. Dobrica Ioana KarinaPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3157. Nita AndreeaPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3158. Pantes LaviniaPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3159. Petricala Alexandru DragosPregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3160. Sapera Sergiu NicolaePregatitoare VevIMihai Florica (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3161. Culea DariaII CIPapuc Corina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3162. Hagi Sophia NicoleII CIPapuc Corina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3163. Onofrei AlexandruII CIPapuc Corina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3164. Emurla KarinaII FIIonescu Adriana Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3165. Stamule Lisa MariaII FIIonescu Adriana Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3166. Tudor Mara AndreeaII FIIonescu Adriana Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3167. Cartale RaduII FMIonescu Adriana Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3168. Ciutea Adela IoanaIII CIFlorentina Suciu (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3169. Lazar Mario AndreiIII CIFlorentina Suciu (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3170. Oase Andrei AlexandruIII CIFlorentina Suciu (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3171. Ion Darius AndreiIII CMFlorentina Suciu (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3172. Talmaciu Ana MariaIII CMFlorentina Suciu (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3173. ANTOHE BOGDAN-STEFANIV AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3174. COTOCEA ALEXIA-MARIAIV AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3175. SAMATA IONUTIV AIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3176. Balcan Andi RaulIV CISamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3177. Danila MariaIV CISamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3178. Oncioiu Cristian MihaiIV CISamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3179. PANAIT KARINA-ANDREEAIV AIIIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3180. Gheorghe Ana- MariaIV CMSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3181. Teodorov Radu StefanIV CMSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
3182. Diaconu Emma CristinaPregatitoare CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3183. Gradinaru MihailPregatitoare CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3184. Hanzu Pazara Cezar MaximilianPregatitoare CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3185. Prajitura PaulianPregatitoare CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3186. Vergelea Gabriel CristianPregatitoare CIEnuta Primavera Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3187. Carazeanu Bianca AlexandraI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3188. Dragomir MaraI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3189. Gaina Maria BiancaI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3190. Ghenescu Edwin MihaiI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3191. Ionescu Marcel CristianI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3192. Svinarciuc Iustin-DanielI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3193. Tiganescu Razvan IonutI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3194. Voicila Karina ElenaI DIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3195. Casler Matei-AlexandruI DIIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3196. Stercu Maria SoranaI DIIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3197. Ciocanu GabrielI DIIIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3198. Menabit EbruI DIIIVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3199. Skaf AntonyI DMVasiliev Anca-Raluca (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
3200. Anghel Leonard Pregatitoare AIStoichitoiu Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3201. Arnautu AlexiaPregatitoare AIStoichitoiu Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3202. Radulescu LorenaPregatitoare AIStoichitoiu Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3203. Zgura NicolaPregatitoare AIStoichitoiu Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3204. Bacanu DariusPregatitoare BIUrla Rodica (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3205. Gigica CostinPregatitoare BIUrla Rodica (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3206. Pirvu Tudor Pregatitoare BIUrla Rodica (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3207. Cealera MateiPregatitoare EIAndreiescu Florina (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3208. Duduna SaraPregatitoare EIAndreiescu Florina (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3209. Panca MarioPregatitoare AMStoichitoiu Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3210. PERJU-CANDEA BOGDANIII CIIIPALASCA SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3211. Acsan EduardIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3212. Calipetre DavidIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3213. Duduna ArianaIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3214. Duduna ArianaIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3215. Ipate IoanaIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3216. Ipate IoanaIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3217. Nasurla KaanIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3218. Pirvanescu DimitrieIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3219. Prip BiancaIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3220. Prip BiancaIV DICotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
3221. CIOPA ANA ELENAII CICHEMAL FATMA (Scoala Gimnaziala Nr 38 Dimitrie Cantemir)
3222. TUTEA ANDREI-IULIANIII BISeitmola Nulgean (Scoala Gimnaziala nr 40 Aurel Vlaicu)
3223. SERBAN MIRCEA IONUTI AIVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)
3224. VACARIU GEORGE ANDREII AIVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)
3225. MIREA IRIS DIANAI AIIIVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)
3226. TERZI ALEXANDRA NARCISAI AIIIVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)
3227. IONITA ANDREEAII AIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3228. NEGRILA ANDREEA PAULAII AIIIFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)
3229. MOROSANU TEODORA MARIAIII AIPopescu Nina (Scoala Gimnaziala nr 8)
3230. IBRAM TAHIRIII AIIIPopescu Nina (Scoala Gimnaziala nr 8)
3231. STANCIU RARES STEFANIII AIIIPopescu Nina (Scoala Gimnaziala nr 8)
3232. STANCIU RARES STEFANIII AIIIPopescu Nina (Scoala Gimnaziala nr 8)
3233. Baitoc MaraPregatitoare BISzente Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3234. Ripeanu ElenaPregatitoare BISzente Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3235. Manole BiancaI AIUntaru Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3236. Zbranca IrisI AIUntaru Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3237. Buzea FilipI BIMacu Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)
3238. Babu TudorPregatitoare DICiuca Fevronia (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3239. Papp FlaviusPregatitoare DICiuca Fevronia (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3240. Scutaru StefanPregatitoare DICiuca Fevronia (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3241. Mircioiu Maria StefaniaII AIDavid Doina (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3242. Badiu Xara IoanaII BIRupesac Ecaterina (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3243. Georgescu MihaiII CICiuca Fevronia (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3244. Dobre Rares StefanIV CIIMoraru Constanda (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)
3245. Rotaru SofiaPregatitoare AIVuap Kanel (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3246. Hornet Maria LarisaI AIBratu Mirela (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3247. Cristea Catalin DragosII BIGeoglavan Lucica (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3248. Doroftei Bogdan CristianIII AIOvanez Elena (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3249. Bajdu MariaIV AIChiorpec Mihaela (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
3250. Dinu StefanI CIFaget Mihaela (Scoala nr. 37 )
3251. Petrea AndreeaI CIIIFaget Mihaela (Scoala nr. 37 )
3252. Martac Larisa ArianaII CIGazdaru Elena (Scoala nr. 37 )
3253. Simion Catalina GeorgianaII CIGazdaru Elena (Scoala nr. 37 )
3254. SORESCU ANDREEA ELENAIII DICOJOCARU ELENA (Scoala nr. 37 )
3255. Cociasu AlexandruII CIMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3256. GHITA SOFIAII DITARAS VALENTINA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3257. Gemanaru LeonardII CIIIMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3258. Panait AlexandruII CMMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3259. Isleam BilghinIII BIGheldi Filis (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3260. GHERLAN CALIN PAULIII CIIIRotaru Iuliana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)
3261. Ciopa AdelinaPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3262. Cretu SofiaPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3263. Culus TheodoraPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3264. Filip AlexandruPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3265. Meneveli AadenPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3266. Preda CristianaPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3267. Tudose PatrickPregatitoare AIGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3268. Maxim EduardPregatitoare BIJeciu Oana (Scoala Gimnaziala nr 1)
3269. Badea MariaIII BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3270. Diaconescu VictorIII BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3271. Marinescu MariaIII BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3272. Pavalachi EricIII BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3273. Seitcadil SaraIII BIMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)
3274. KRUPENSKY IONUT ALEXANDRUI CIRATOI ELENA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA)
3275. ENE CIPRIAN ALEXANDRUI CIIIRATOI ELENA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA)
3276. MUSTAFA DENISI BIUNGUREANU MINODORA (Liceul Teoretic Callatis)
3277. DRAGNEA CARINAI BIIIUNGUREANU MINODORA (Liceul Teoretic Callatis)
3278. FALIBOGA-ANDREI LUSYANNA II AILUNGU GEORGETA (Liceul Teoretic Callatis)
3279. GEORGESCU COSMINII BIIVAN ANA-ANCA (Liceul Teoretic Callatis)
3280. STOICA ALEXIAII BIIVAN ANA-ANCA (Liceul Teoretic Callatis)
3281. HROM KARLAII AIIILUNGU GEORGETA (Liceul Teoretic Callatis)
3282. EMIN ELISII BIIIIVAN ANA-ANCA (Liceul Teoretic Callatis)
3283. GRANAT ANDREIIII AINECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3284. TALOS BEATRICEIII BIIIBIBICU MIRELA (Liceul Teoretic Callatis)
3285. PUZDRE MEDEEAIV AIBULBOACA OLGA (Liceul Teoretic Callatis)
3286. SEMON COSMINIV CIDINCA ANCA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3287. TARANU DIANAIV CIIIDINCA ANCA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)
3288. Cherim AlmarPregatitoare AIElmi Ersin (Scoala Constantin Brancusi)
3289. Dinca Maria AntoniaPregatitoare CICiolacu Andreia (Scoala Constantin Brancusi)
3290. Dimancea Cristian AndreiII DIHornet Monica Ioana (Scoala Constantin Brancusi)
3291. Podlog Isabela MihaelaII DIHornet Monica Ioana (Scoala Constantin Brancusi)
3292. Baetica MariaII AIIITanasescu Mihaela (Scoala Constantin Brancusi)
3293. Radue AmyPregatitoare BIAli Leila (Scoala Gimnaziala George Enescu)
3294. Papillon NicholasIV EIIIPariza Daniela (Scoala Gimnaziala George Enescu)
3295. Maxim ElenaPregatitoare AIStroe Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 1)
3296. Buzan AlesiaII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3297. Constandache MihaiII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3298. Mambet NadieII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3299. Panait SebastianII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3300. Staicu MaiaII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3301. Tudor BiancaII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3302. Ureche AntoniaII BIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3303. Duta DavidII BIIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3304. Nita DenisaII BIIIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3305. Baluta DariaII BMIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
3306. BALASA ANDREI CRISTIANPregatitoare AIALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3307. ISTRATE LAURENTIU ANDREIPregatitoare AIALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3308. PENA ANA NIKOLAPregatitoare AIALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3309. VRINCEANU DIANA MARIAPregatitoare AIALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3310. FELINPregatitoare BIBEBU ANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3311. MOCANU THEODOR SEBASTIANPregatitoare BIBEBU ANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3312. TILINCA ISABELA ANDREEAPregatitoare BIBEBU ANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3313. SANDU ANCAPregatitoare CITOADER SIMONA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3314. STOICA DELIAPregatitoare DISTEFANESCU MAGDA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3315. VISAN FLORICAPregatitoare DISTEFANESCU MAGDA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3316. BEBU MIRUNAI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3317. BIRSASTEANU RADUI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3318. CIOROIU GEORGIANAI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3319. DOLCEANU TEODORI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3320. GEAFAR ESRINI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3321. MELENTE LUCAI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3322. TACCIU EDUARDI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3323. TILINCA VLADUTI AIABIBULA SEILA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3324. ALI DENISI BIMEMET DALIDAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3325. EL YAZJI BILALI BIMEMET DALIDAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3326. GEAFAR BIRCANI BIMEMET DALIDAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3327. SERBAN-CERNAT ANA-ROSAI BIMEMET DALIDAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3328. BICHILIE IRINA I DIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3329. VLAS AMALIAI DIRAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3330. CIORTAN STEFANIAII AIMILEA ANAMARIA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3331. BEJENARU GEORGEII CIREGEP NIRAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3332. SULIMAN TAIFUN1II CIREGEP NIRAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3333. MARTINESCU IONUT ALEXANDRUIV AIMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3334. BIRSASTEANU REBECA MARIAIV BIOANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
3335. Ciobanu ZinaII AIManescu Gheorghe (Scoala Corbii Mari)
3336. Radu CezarII AMManescu Gheorghe (Scoala Corbii Mari)
3337. Doamna Maria -TeodoraII CIDoamna Nicoleta- Istrate Elena (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3338. Iancu Ana-MariaII CIDoamna Nicoleta - Istrate Elena (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3339. Malau Alexandra -StefaniaII CIDoamna Nicoleta - Istrate Elena (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3340. Marinescu Clara-MihaelaII CIDoamna Nicoleta - Istrate Elena (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)
3341. Bogoi AlexandruPregatitoare AIMagirescu Mirela (Scoala Radu cel Mare)
3342. Cucu AlexandruPregatitoare AIMagirescu Mirela (Scoala Radu cel Mare)
3343. Mihalcea BogdanPregatitoare AIMagirescu Mirela (Scoala Radu cel Mare)
3344. Voicu IulianPregatitoare AIMagirescu Mirela (Scoala Radu cel Mare)
3345. Pana Adelina Claudia ElenaPregatitoare BIBogoi Madalina (Scoala Radu cel Mare)
3346. Andrei TeodorIV AINitu Marieana si Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
3347. Grigore IuliaIV AINitu Marieana si Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
3348. Bucur Mario ValentinIV CINeculae Gabriela (Scoala Radu cel Mare)
3349. Tanase Valentin AlinIV CINeculae Gabriela (Scoala Radu cel Mare)
3350. MANEA TRAIAN-ANDREIII IMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3351. OSIAC DIANA-VIORICAII IMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3352. BADEA ANTONIA-RAMONAII IIMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3353. DUMITRU MARIUS-ALEXANDRUII IIMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3354. OBACIU MIHAI-STEFANII IIMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3355. STAN AMALIA-IOANAII IIMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3356. BADEA CORNELIA ALEXANDRAII IIIMOCAITA MARIANA (Scoala Gimnaziala Petresti-Structura Ionesti)
3357. Matei AlexandraI AIStoican Monica (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
3358. Matei DecebalIV AIRadoi Gheorghe (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
3359. Stoican VladIV AIRadoi Gheorghe (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
3360. Anghel StefanPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3361. Anghel StefanPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3362. Duta EricPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3363. Leafu AnisiaPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3364. Nica VladPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3365. Pirvulescu MariaPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3366. Pirvulescu MariaPregatitoare BIGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3367. Mihai AndreiI AIAndrei Evelyn (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3368. Stoian GabrielI AIAndrei Evelyn (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3369. Turcu StefaniaI AIAndrei Evelyn (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3370. Dutulescu Cristiana ElenaI BINecula Simona Eleonora (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3371. Iordache Rares StefanI BINecula Simona Eleonora (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3372. Maria Carmen CristianaI BINecula Simona Eleonora (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3373. Neaga Maria AlexiaI BINecula Simona Eleonora (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3374. Petrescu Vlad MihaiI BINecula Simona Eleonora (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3375. Ursaiche TeodorI BINecula Simona Eleonora (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3376. CLIPEA ALESSIA THEODORA ANGELINA MARIAII CIJianu Iuliana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3377. CRISTESCU MARIAII CIJianu Iuliana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3378. MILEA MIHNEA TEODOR GABRIELII CIJianu Iuliana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3379. IORDACHE DAVIDIV CIMilitaru Ileana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3380. OPREA ALEXANDRAIV CIMilitaru Ileana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3381. SIMA MIHNEAIV CIMilitaru Ileana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
3382. Buzaianu MariaPregatitoare BIPaun Virginia (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3383. Stancu Timeea ElenaPregatitoare BIPaun Virginia (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3384. Dragut AngelinaI BIMiricioiu Alexandra Carmen (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3385. Radu B M Eduard StefanI BIIIMiricioiu Alexandra Carmen (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3386. Brezeanu Ana MariaII SIRadu Marioara si Marcu Luminita (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3387. Paun Alexandru AndreiIV AIStroescu Stana (Colegiul National Constantin Cantacuzino)
3388. CORNATEANU CRISTIANII BIBADESCU ADRIANA (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3389. MOVILA ANA-AMELIAII BIBADESCU ADRIANA (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3390. PUSCARU TEODORAII BIBADESCU ADRIANA (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3391. FULGER ALEXIAIV AIBASCEANU MIHAELA (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3392. SCANTEIE ALEXANDRUIV DIMATAOANU VIORICA (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
3393. ANDREI ALESIA MARIAPregatitoare CIDUMITRACHE ROXANA (Scoala Matei Basarab)
3394. STANCU ANDREEA FLORENTINAPregatitoare CIDUMITRACHE ROXANA (Scoala Matei Basarab)
3395. COJOCARU BIANCAIII AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3396. DUMITRESCU DAVIDIII AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3397. NEACSU DARIAIII AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3398. NEACSU STEFANIAIII AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3399. TUDOR OCTAVIANIII AIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3400. VISAN SARAIII AIIIBADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)
3401. GRIGORE RADUII BIMOCANU LIVIU (Scoala Mihai Viteazul)
3402. MIHALCEA ALEXANDRU GABRIELII CIZAMFIRACHE VASILICA (Scoala Mihai Viteazul)
3403. CALINESCU AMALIA IOANAIV CIILINCA GEORGIANA (Scoala Mihai Viteazul)
3404. Stanea RobertIV BICostache V- Profiroiu C (Scoala prof. Paul Banica)
3405. Balasa RaresIV CIZegheru M-Suica R (Scoala prof. Paul Banica)
3406. Habeanu FlaviusIV CIZegheru M-Suica R (Scoala prof. Paul Banica)
3407. Dragnea EricPregatitoare AIManea Domnica (Scoala Tudor Vladimirescu)
3408. Dumbrava Daria IoanaPregatitoare AIManea Domnica (Scoala Tudor Vladimirescu)
3409. Ungureanu Alexia GabrielaPregatitoare AIManea Domnica (Scoala Tudor Vladimirescu)
3410. Vizitiu SilviaPregatitoare SteISaghel Ionela Catalina Catalina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3411. Mocanu AlexandraPregatitoare SteMSaghel Ionela Catalina Catalina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3412. Mocanu TeodoraPregatitoare SteMSaghel Ionela Catalina Catalina (Scoala Tudor Vladimirescu)
3413. Tincescu ErikaI StepIVlasceanu Maria Serb Marius (Scoala Tudor Vladimirescu)
3414. Hura Tudor Ana-MariaII StepIAnton Maria Brebeanu Ciprian (Scoala Tudor Vladimirescu)
3415. Bucataru Bogdan AndreiPregatitoare DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3416. Chilivercu AndreeaPregatitoare DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3417. Marinescu Merina AndreeaPregatitoare DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3418. Porumboiu Mihai AndreiPregatitoare DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3419. Radu Emma GabrielaPregatitoare DINica Isabella Marilena (C.N. Carol I)
3420. Andrei RaresI CIToma Georgiana (C.N. Carol I)
3421. Tandareanu YannisI CIToma Georgiana (C.N. Carol I)
3422. Nitu VictorIV CIBogdan Ecaterina (C.N. Carol I)
3423. Balasa EleonoraPregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3424. Bozgan IrenePregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3425. Cirstina DariusPregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3426. Drinceanu Ana-MariaPregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3427. Lupu SofiaPregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3428. Olteanu NicholasPregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3429. Petrescu RobertPregatitoare CIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3430. BANICA ANNA MIHAELAPregatitoare DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3431. ION MARIA VIOLETAPregatitoare DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3432. MIU VLAD MIHAIPregatitoare DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3433. MOGOANTA CORINA MIHAELAPregatitoare DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3434. RADU-MARE ALEXIA NICOLETAPregatitoare DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3435. VADUVA DAVID CONSTANTINPregatitoare DIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3436. Visan GabrielaPregatitoare CIIIMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)
3437. NICULESCU RUXANDRAPregatitoare DIIIGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)
3438. COTORA DARIAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3439. CRACIUN MELANIAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3440. CUSMA ALEXIAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3441. DIONISIE TEODORAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3442. GHIZDAVU RARESIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3443. KRISTIAN KRISTAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3444. PICULEATA ALEXANDRAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3445. STANCU ALEXIAIV AIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3446. Baragan Giuca PetriciaIV CIPopescu Roxana (C.N. Fratii Buzesti)
3447. Papalitsas FeyIV CIPopescu Roxana (C.N. Fratii Buzesti)
3448. Sdarna MarioIV CIPopescu Roxana (C.N. Fratii Buzesti)
3449. Petria AlmaIV DICONSTANTIN VILIANA (C.N. Fratii Buzesti)
3450. Stamatescu MihaiIV DICONSTANTIN VILIANA (C.N. Fratii Buzesti)
3451. Tita GabrielIV DICONSTANTIN VILIANA (C.N. Fratii Buzesti)
3452. TICANA MIHNEAIV AIIIBADEA ADELA-GRIGORE ELENA (C.N. Fratii Buzesti)
3453. NITESCU ANDRA-MARIAIII AMVelea Monica (Colegiul National Elena Cuza)
3454. SANDOIU MIHAI DAVIDPregatitoare AIprof Iancu Georgeta (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3455. VOINEA IANIS ADRIANPregatitoare AIprof Iancu Georgeta (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3456. BUSTEAN DAVIDPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3457. CATANA ALEXANDRUPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3458. GRECU SARA-ALESIAPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3459. OITA ADRIANA MEDEEAPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3460. PARASCHIV-RIZA EDUARDPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3461. POPA IOANA REBECAPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3462. SCHIOPU ALESIA-MARIAPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3463. STANIA AYANPregatitoare BIprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3464. NUTA DARIAPregatitoare CIprof CATUN FLORINA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3465. GHEORGHE-MEDELETE TEODORA-ELENAI BIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3466. POPA MARIAN-KLAUS-ANDREII BIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3467. TICU MARIA-DIANAI BIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3468. DINCA MARIUSI DIProf GAVRILESCU AMALIA-ELENA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3469. VASILESCU ALEXANDRUI DIProf GAVRILESCU AMALIA-ELENA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3470. CISMARU ANAII CIprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3471. ILIUTA ALEXANDRU IONUTII CIprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3472. VASILE EDUARDOII CIprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3473. VINTILA GABRIELII CIprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3474. MANOLACHE CAPLEA FABIAN ALEXII CIIIprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3475. SUTU MIHAELA PATRICIAII BMprof NEAGOE GEORGIANA-DENISA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
3476. Tita Bianca - ElenaI A STEP BY STEPIOanta Aurora Afrem Monica (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3477. Cojocaru MariaIV AILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3478. Tita AlexandruIV AILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3479. Tudor RaresIV AILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3480. OLTEANU ROBERTOIV BIPopescu Paula Costache Oana (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3481. PANESCU ANDREIIV BIPopescu Paula Costache Oana (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3482. SERBAN YANISIV BIPopescu Paula Costache Oana (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3483. Zuleam AdrianaIV AIILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3484. Zara DenisaIV AIIILula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)
3485. IANCU IOANAI AIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3486. MANESCU VLADI AIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3487. MANESCU VLADI AIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3488. MELEACA AMERI AIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3489. RADUT IONUTI AIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3490. MIU ANDREII EIMELINESCU MARLENA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3491. PETCU ELENAI EIMELINESCU MARLENA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3492. BELU FLORINI AIIIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3493. BELU FLORINI AIIIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3494. BOBIRCEA RAISSAI AIIIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3495. PISOI STEFANI AIIIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3496. TUDORASCU DAVIDI AIIIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3497. TUDORICA MICU VLADI AIIIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3498. BALAICAN AMELIAI AMDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3499. BARBU STEFANII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3500. CONSTANTINESCU RADUII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3501. ILIE VLAD MIHAIII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3502. IOVAN MARIA CODRUTAII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3503. IVANOVICI IARINA ANDREEAII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3504. MIHAIU ALEXIA TEODORAII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3505. PATRASCU RADUII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3506. POPA MIHAI ALEXANDRUII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3507. POPESCU ANDREI BOGDANII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3508. TRAISTARU DRAGOS ALEXANDRUII AISTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3509. ANDREI LUCAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3510. CODRES MIHAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3511. COLAN MARA DARIAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3512. CUREA DAVID MIHAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3513. DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3514. GHEORGHE CAROL ALEXANDRUII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3515. GIURGITEANU CRISTIANAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3516. MAGEANU ANDY STEFANII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3517. MAGEANU ANDY STEFANII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3518. MAIURU STEFANII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3519. POPESCU DARIAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3520. ROTARU RAZVAN MIHAIII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3521. SELEA EMMA TEODORAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3522. SIMION ALMA ANDREEAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3523. STAICU MARIO DINELII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3524. VILCULESCU IOANAII BIDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3525. UDREA IRIS ELENAII CICRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3526. BALUTA DENISAII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3527. BARBUT CATALINII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3528. CANCESCU MATEIII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3529. CHIRTIBUS SASAII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3530. DEDIU STEFANII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3531. POPA JASMINEII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3532. TEICA ISABELAII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3533. VASILESCU MIHAIII DIRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3534. IOANA VICTOR ANDREIII CIICRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3535. ARMASELU ANDREIII AMSTEFAN FLOAREA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3536. DIACONU MARA IRINAII BMDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3537. DUCU ANDREIII BMDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3538. POPA NEACSU STEFANII BMDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3539. VLADU DAVIDII BMDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3540. STEFAN ANA MARIA CRISTIANAIV BIBALOSACHE DORINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3541. DASCALU ARIANA GABRIELAIV CIGAVRILA ELENA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3542. GHEORGHE RAZVAN IONUTIV CIGAVRILA ELENA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3543. MARASESCU EVA MARIAIV CIGAVRILA ELENA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3544. STANOI CARLA ELENAIV CIDraghici Marinela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3545. STANOI CLARA ELENAIV CIGAVRILA ELENA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3546. BOUREANU MIHAIIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3547. COJOCAREANU ANA OTILIAIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3548. COSTACHE ALEXIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3549. LAUTARU BIANCAIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3550. MERISANU DAVIDIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3551. MOANTA ARINAIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3552. SCHIOPU DARIUSIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3553. VASILE ANA MARIAIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3554. VILCULESCU MARIAIV DIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3555. ANCUTA RAULIV AIIIVantu Maria (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3556. IOTA BIANCAIV DIIIPOPESCU MIRELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3557. CIOTIR ALBERTIV BMBALOSACHE DORINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
3558. POPESCU DARIAII AIFARFARA MINODORA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3559. POPOVICI VIRGILII AIFARFARA MINODORA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3560. TUCA ALESSIAII AIFARFARA MINODORA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3561. POENARU MATEIII AIIIFARFARA MINODORA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3562. STAN ALEXIAII BMINELE CAMELIA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3563. PETRESCU CIPRIANIV BICIOABA ANA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3564. VLADUT ALEXANDRUIV BICIOABA ANA (Scoala Gimnaziala Decebal)
3565. IONESCU STEFANPregatitoare AIPreda C-tin (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3566. Barbu CiprianPregatitoare BIGuiu Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3567. Calin DavidPregatitoare BIGuiu Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3568. Negoita IsabellaPregatitoare BIGuiu Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3569. Rezeanu DragosPregatitoare BIGuiu Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3570. Buca IngridPregatitoare CIBucur Daniela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3571. Ion CristianaPregatitoare CIBucur Daniela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3572. Paun RaysaPregatitoare CIBucur Daniela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3573. Racovita LuissaPregatitoare CIBucur Daniela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3574. Barbu TonyPregatitoare DIStanescu -Balhac (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3575. Lapadus FabianaPregatitoare DIStanescu -Balhac (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3576. Stanescu RazvanPregatitoare DIStanescu -Balhac (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3577. Matei RazvanI AISibisanu Gheorghe (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3578. Merisanu GabrielI AISibisanu Gheorghe (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3579. Pop Alexandru MihaiI AISibisanu Gheorghe (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3580. Ghita LucaII CIBarbu Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3581. Bonea SebastianIV DIVintilescu Monica (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)
3582. Barbulescu DavidPregatitoare AICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3583. Cioabla BiancaPregatitoare AICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3584. Vancea AndreiPregatitoare AICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3585. Preda RobertPregatitoare AIIICalin Olga (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3586. Balaci Mihai DanielIV CIBarbulescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3587. Galbenu Alexia MariaIV CIBarbulescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
3588. DUMITRESCU BOGDANI AIGAULISCHI MARGARETA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3589. IVANESCU ALEXANDRUI AIGAULISCHI MARGARETA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3590. POPESCU ANCAI AIGAULISCHI MARGARETA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3591. BEGIU DARIA NICOLI CIVADUVA LIVIA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3592. GHERASIM MELISSAI CIVADUVA LIVIA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3593. DUTOIU ARIANAI DIGRUJDIN SIMONA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3594. MARINCEAN VALENTINA ANDREEAI DIGRUJDIN SIMONA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3595. NEGULESCU DARIA MARIAI DIGRUJDIN SIMONA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3596. POPESCU ALEXANDRU IONUTI DIGRUJDIN SIMONA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3597. CRACIUN LUCA DENIS OCTAVIANI DIIIGRUJDIN SIMONA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3598. STANESCU ALEXANDRU MIHAII DIIIGRUJDIN SIMONA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3599. BRAICU MIRCEAII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3600. DEATCU ANASTASIAII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3601. FLORESCU ALEXANDRAII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3602. PISTAE ALEXANDRUII DINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3603. CONSTANTIN STEFANII DIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3604. UDREA CLAUDIUII DIINORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3605. CIOCSAN TEODORA ERMINAIV DICRIVINEANU CRINA IONELIA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3606. GIUBELAN MARIA ALEXANDRAIV DICRIVINEANU CRINA IONELIA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3607. LUNGU LAURA MARIAIV DICRIVINEANU CRINA IONELIA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3608. STOIAN ANA STEFANIAIV DICRIVINEANU CRINA IONELIA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
3609. DRAGOMIR SARAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3610. IONICA MIRCEAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3611. LUPU GEORGEI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3612. MLADIN CLAUDIUI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3613. NEGOITA CRISTIANAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3614. NICOLAE BIANCAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3615. OLTEANU ANDREII DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3616. SMARANDACHE ANA MARIAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3617. STANCULESCU ANDREI VLADI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3618. VACUTA ANDRAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3619. VASILESCU IULIAI DINEREMZOIU ANA (Scoala Gimnaziala Traian)
3620. AMZA GABRIELAII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3621. BARBU ANA MARIAII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3622. BICA TEODORAII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3623. BUNAIASU RAISAII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3624. GAIAN DARIAII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3625. NEAMTU TEODORAII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3626. TEPUS RADUII AISTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)
3627. VLAICU ALEXANDRAIII AIDUTA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Traian)
3628. BONDOC ALEXIAIII CIDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3629. MIULESCU VLADIII CIDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3630. PATRU CRISTIANIII CIDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3631. SABAU RUCSANDRAIII CIIDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3632. POPESCU ALEXIAIII CIIIDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3633. Bulubasa Alexia ElenaIII BMCiupitu Turceanu Eugenia Magdalena (Scoala Gimnaziala Traian)
3634. Predoi Vlad MihaiIII BMCiupitu Turceanu Eugenia Magdalena (Scoala Gimnaziala Traian)
3635. BURTEA ALEXIAIV BINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3636. GRECU DIANAIV BINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3637. GURGUI ANAIV BINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3638. ILIE RICARDOIV BINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3639. PARASCHIVU SEBASTIANIV BINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3640. RADA ANDREEAIV BINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3641. COSTACHE MIHAIIV DIIVAN STELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3642. DAN RAZVAN STEFANIV DIIVAN STELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3643. IVAN LAURA GABRIELAIV DIIVAN STELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3644. NEDELCU ROXANA ELENAIV DIIVAN STELA (Scoala Gimnaziala Traian)
3645. BANUT ANDREIIV BIIINalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3646. DOBRE FRANCESCAIV BMNalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3647. RADULESCU PATRIKIV BMNalbitoru Cristina Nicoletaa (Scoala Gimnaziala Traian)
3648. Barbu RazvanPregatitoare AIOprica - Dafina Daniela (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3649. Coanda CalinPregatitoare AIOprica - Dafina Daniela (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3650. Genoiu AgathaPregatitoare AIOprica - Dafina Daniela (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3651. Matei RazvanPregatitoare AIOprica - Dafina Daniela (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3652. Moraru StefanPregatitoare AIOprica - Dafina Daniela (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3653. Stroe CarmenPregatitoare AIOprica - Dafina Daniela (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3654. Croicu EmaPregatitoare BICaravan Elena (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3655. Nitoiu EricPregatitoare BICaravan Elena (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3656. Orheiu FilipPregatitoare BICaravan Elena (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3657. Ciupitu DariusPregatitoare CIBanu Carmen (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3658. Pana IuliaPregatitoare CIBanu Carmen (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3659. Balasa AncaII DISoreanu Roxana (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3660. Dan AndraIII CICotoi Nicoleta (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3661. Dumitru RaresIV AIPetcu Eugenia (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3662. Cotolan LuminitaIV BIDelevedova Lucia (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3663. Pirvulescu GabrielaIV BIDelevedova Lucia (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3664. Tica SebastianIV BIDelevedova Lucia (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
3665. DUDU ALEXIAII AISMARANDACHE CLAUDIA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)
3666. SPIRIDON RARESII AIIISMARANDACHE CLAUDIA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)
3667. MUNTEANU MIRUNAII AMSMARANDACHE CLAUDIA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)
3668. PESCAREANU DAVIDI AIMURARESCU DIANA (Sf. Dumitru)
3669. ANGHEL MARIA I BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3670. CIRCIUMARU CRISTIANI BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3671. COJOCARU RARESI BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3672. GHERGHI MIHAI I BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3673. MIHAILESCU TEODORAI BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3674. PIRVESCU ERICI BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3675. SMARANDACHE RARESI BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3676. SMARANDACHE RARESI BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3677. TUDOR ALEXANDRU I BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3678. TUDORAN SOFIA I BIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3679. CAZACU DOMINIQUE -DARIA I DIDRAGOMIR CARMEN MARINELA (Sf. Dumitru)
3680. IOANA GABRIELA -MARIELA I DIDRAGOMIR CARMEN MARINELA (Sf. Dumitru)
3681. STINGA ROBERT -ALEXANDRU I DIDRAGOMIR CARMEN MARINELA (Sf. Dumitru)
3682. GLAVAN ISABELA I BIIIJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)
3683. GHITA SEBASTIANII AIMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)
3684. MARINICA ALEXANDRAII AIMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)
3685. MIRTAN LIVIUII AIMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)
3686. PRUNOIU ANIELA II AIMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)
3687. EPURAN DRAGOSII BISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3688. PUPAZA MIHNEAII BISTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)
3689. VULTURU BOGDAN II CISTAVARACHE TEODORA (Sf. Dumitru)
3690. BADESCU ANDREEAIII BIDRAGANESCU ANDRADA (Sf. Dumitru)
3691. CALUTOIU BRIANAIII BIDRAGANESCU ANDRADA (Sf. Dumitru)
3692. ORSCA ALEXIAIII BIDRAGANESCU ANDRADA (Sf. Dumitru)
3693. ROGOCIU RAZVANIII CIRADU DANIELA (Sf. Dumitru)
3694. RADUCANU IULIAIV AIUDRESCU CRISTINA (Sf. Dumitru)
3695. BURDUSEL ALEXIA MIHAELAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3696. COCOSILA ANDREEA GABRIELAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3697. ENCULESCU ANDRA MICHAELAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3698. FUMURESCU ELENAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3699. NITU ALEXANDRU STEFANIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3700. NUTA IULIA ELENAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3701. OCHEA LIVIU MIHAIIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3702. POPA TEONA STEFANIAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3703. TECU TEODORA MARIAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3704. VASILE MARIA ALEXANDRAIV BITOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)
3705. BADEA MARYELLENIV CIDIACONU-DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3706. BELU MARIUSIV CIDIACONU-DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3707. GHERGHELY ELINAIV CIDIACONU-DINU RALUCA (Sf. Dumitru)
3708. Hriscu Iulia AlexandraI BITurosu Dorina (C N Costache Negri)
3709. Crintea TeodoraII AIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3710. Dumitrascu Andrei CezarII AIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3711. Dumitru LucaII AIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3712. Ghimpu CodrinII AIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3713. Mantu Filip AdrianII AIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3714. Serghie Maria ClaraII AIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3715. Amolioaiei Iulia AlexiaII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3716. Chirita Stefania MariaII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3717. Diacanu Alexia CristianaII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3718. Foltea AlexandruII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3719. Ignat Bianca AndreeaII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3720. Oanca Andrei CristianII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3721. Oanca Andrei CristianII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3722. Olaru Bianca AlessiaII BIMatei Doina (C N Costache Negri)
3723. Antohi Ianis- MateoII AIIIStefanica Rodica (C N Costache Negri)
3724. Chelariu Alexandru GabrielIII AIAilincai Elena (C N Costache Negri)
3725. Rapa Alexia BiancaIII AIAilincai Elena (C N Costache Negri)
3726. Rosca-Mayer MariaIII AIAilincai Elena (C N Costache Negri)
3727. Soare Anais IvonneIII AIAilincai Elena (C N Costache Negri)
3728. Buhaescu DeliaIV AITrotusanu Gina (C N Costache Negri)
3729. Cretu StefaniaIV AITrotusanu Gina (C N Costache Negri)
3730. David TheodorIV AITrotusanu Gina (C N Costache Negri)
3731. Matei MariaIV AITrotusanu Gina (C N Costache Negri)
3732. Baston Tudor MateiIV BIBalan Ecaterina (C N Costache Negri)
3733. Constandache Vlad CiprianIV BIBalan Ecaterina (C N Costache Negri)
3734. Popoiu AndreiIV BIBalan Ecaterina (C N Costache Negri)
3735. Gabara GeorgeII AIMiron Doinita (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)
3736. Nicoara AimeeII AIMiron Doinita (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)
3737. HURDUC RAZVANPregatitoare AIDUMITRU CORNELIA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3738. LEONTE DARIUSPregatitoare AIDUMITRU CORNELIA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3739. MANZA STEFANPregatitoare AIDUMITRU CORNELIA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3740. TAMAZLACARIU ALINAPregatitoare AIDUMITRU CORNELIA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3741. ANTON ANDREEAPregatitoare BIPETCU NICOLETA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3742. BUNU HORIAPregatitoare BIPETCU NICOLETA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3743. CACOIANU TUDORPregatitoare BIPETCU NICOLETA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3744. COCU RAULPregatitoare BIPETCU NICOLETA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3745. STATE GIULIAPregatitoare BIPETCU NICOLETA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3746. BRANDIU DAVID - ROBERTPregatitoare CICOMAN ALEXI - DANIELA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3747. HUZUM MARIO - GEORGEPregatitoare CICOMAN ALEXI - DANIELA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3748. IORDACHE DARIAPregatitoare CICOMAN ALEXI - DANIELA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3749. NECHITA CARLAPregatitoare CICOMAN ALEXI - DANIELA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3750. BOGEAN DARIA MARIAPregatitoare CIIICOMAN ALEXI - DANIELA (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3751. TOFAN COSMINI AILUPU - NEICU STAN (Liceul Teoretic Mircea Eliade)
3752. GHIOCA CRISTIANII AILUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3753. LUCA TUDOR ANDREIII AILUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3754. PAIZAN BIANCA MARIAII AILUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3755. IOITESCU ROXANAII CILAZAR LUMINITA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3756. PETREA ALEXANDRAII CILAZAR LUMINITA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3757. DARIE LIAIV BISIMIONESCU MARINELA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)
3758. PALADE MARIAPregatitoare BIMARIN N CARAMALAU N (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3759. REBREAN ALEXANDRAPregatitoare BIMARIN N CARAMALAU N (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3760. COJITA IRIS ANDREEAPregatitoare CIZAHAROV D ROTARU A (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3761. Cojita Iris Andreea Pregatitoare CIZaharov  Daniela si Rotaru Alexandra (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3762. DAMIAN ANDREEIPregatitoare CIZAHAROV D ROTARU A (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3763. MUSAT DIANA ELENAI AIIENACHE D MARIN A (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3764. CIUREA EDUARD BOGDANIV AIIIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3765. PRODAN RARES IONUTIV AIIIHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)
3766. Dumitru FlorinPregatitoare DIMaravela Simona (Scoala Gimnaziala nr 22)
3767. Porumb DianaPregatitoare DIMaravela Simona (Scoala Gimnaziala nr 22)
3768. Andrei SabinIII BIPetrea Ana Maria (Scoala Gimnaziala nr 22)
3769. Dorobat Iannis AndreiIII BIPetrea Ana Maria (Scoala Gimnaziala nr 22)
3770. Mistreanu Miruna MihaelaIII BMPetrea Ana Maria (Scoala Gimnaziala nr 22)
3771. Adamita DavidIV CIPana Doina Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 22)
3772. Burhuc Maria LaviniaIV CIPana Doina Iuliana (Scoala Gimnaziala nr 22)
3773. Bobe Eduard FlorinPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3774. Diaconu IrinaPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3775. Leoca David CristianPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3776. Machidon Alexandra IoanaPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3777. Neagu Stefan GeorgianPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3778. Nicodim David TeodorPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3779. Teodoru Sarah MariaPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3780. Tocu MariaPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3781. Zamfir Bianca GabreilaPregatitoare AIAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3782. Nica DavidPregatitoare BIChirosca Angela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3783. Cojocea Paul NicolasPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3784. Cristea DavidPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3785. Mocanu RobertPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3786. Munteanu AndreiPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3787. Patrascu TeodoraPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3788. Radu TudorPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3789. Secuianu CristinaPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3790. Serban RalucaPregatitoare CICiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3791. Andronache Maria SaraPregatitoare DIPavel Anca (Scoala Gimnaziala nr 29)
3792. Oana Mario DenisPregatitoare DIPavel Anca (Scoala Gimnaziala nr 29)
3793. Anastasoaiei Victor AndreiPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3794. Angheluta Maria CarmenPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3795. Aursei AndreeaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3796. Citea Maria AlexandraPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3797. Dumitru Bogdan AndreiPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3798. Ionita David MihaiPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3799. Moldoveanu Daria Ana MariaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3800. Natu Alexandru DenisPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3801. Pricop MateiPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3802. Sandica Daria IoanaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3803. Stanga Alexandra SorinaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3804. Stanga Ana Maria IoanaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3805. Stavar NicoletaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3806. Tiron AnaPregatitoare EIDobrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3807. Barceanu StefanPregatitoare BIIIChirosca Angela (Scoala Gimnaziala nr 29)
3808. Chiriac IoanaI DIIMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3809. Boghean SebastianI DIIIMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)
3810. Bosneaga StefanII BICocu Titina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3811. Nicodim StefanII BICocu Titina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3812. Ungureanu AndreiII CIDimofte Cristina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3813. Albota CarolinaII DICostin Victoria (Scoala Gimnaziala nr 29)
3814. Miron AlexiaII DICostin Victoria (Scoala Gimnaziala nr 29)
3815. Neamtu AndreeaII BIIICocu Titina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3816. Tulus TeodorII BMCocu Titina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3817. Bejan DianaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3818. Ciulei MarioIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3819. Dinica BiancaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3820. Gheorghiu CrinaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3821. Graur IoanaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3822. Jitaru CristianIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3823. Maftei AndreiIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3824. Mititelu SabinaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3825. Modiga MaiaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3826. Momoiu AlexandruIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3827. Munteanu StefanIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3828. Palenciuc DariaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3829. Pelin DorianaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3830. Tulus LidiaIV BILungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)
3831. Burghelea Tiberiu AndreiIV CIStoica Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 29)
3832. Duminica Danut AlexandruIV CIStoica Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 29)
3833. Enache Maria AlexandraIV CIStoica Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 29)
3834. Andrei GiuliaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3835. Andrei RaisaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3836. Barliba MihneaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3837. Bubulica IraIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3838. Cojocariu AndreeaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3839. Dumbrava DariaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3840. Iftime AlexandraIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3841. Iliescu MarioIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3842. Ion AlexandraIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3843. Mihai AliceIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3844. Radu AndreeaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3845. Tecuta AdaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3846. Vasilache AlexiaIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3847. Vasile RaresIV DIBoza Ghinita (Scoala Gimnaziala nr 29)
3848. Duminica Adrian CatalinIV CMStoica Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 29)
3849. Constantinescu RaresPregatitoare AIEpure Florentina Cristina (Scoala Gimnaziala nr 43 Dan Barbilian)
3850. Genete RobertPregatitoare AIEpure Florentina Cristina (Scoala Gimnaziala nr 43 Dan Barbilian)
3851. Ghionea Denisa AndreeaIV BIBuruiana Lenuta (Scoala Gimnaziala nr 43 Dan Barbilian)
3852. Tulus Luca RowanIV BIBuruiana Lenuta (Scoala Gimnaziala nr 43 Dan Barbilian)
3853. Savioli Flavio IustinIV CITocu Virginia (Scoala Gimnaziala nr 43 Dan Barbilian)
3854. BOCANET ERICAPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3855. BOURCEANU LORENAPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3856. IONITA NATALIAPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3857. NICHIFOROV MARIAPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3858. SOLTUZ POPA RARESPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3859. STEFAN ANTONIAPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3860. ZAHARIA STEFANIAPregatitoare AISTAVAR MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3861. IORGA ANDREII BMTOFAN VIRGINIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3862. BRATU IANAII AIGROSU CATIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3863. MUNTEANU COSMINII AIGROSU CATIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3864. NICULESCU BIANCAII AIGROSU CATIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3865. NASTASE RAZVANII BIRADU MARIA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3866. TULEI RADU CRISTIANIII A ICORNEA LUMINITA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3867. MAFTEI MIHNEA ROBERTIII AIIICORNEA LUMINITA ELENA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3868. ARNAUTU ANDREEAIV AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3869. ARNAUTU ANDREEAIV AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3870. CONDURACHE-BOTA DARIUSIV AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3871. GRIGORE ALEXANDRUIV AIMAFTEI SIMONA (Scoala Gimnaziala nr.25)
3872. TILICI SERGIUIV CIHULUBEI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
3873. Neculau Rares-AndreiII AIGeles Constanta (Scoala Gimnaziala nr.26)
3874. Scarlat DenisII AIGeles Constanta (Scoala Gimnaziala nr.26)
3875. Furdui Anamaria II BITanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3876. Nechita BogdanIII AINeculai Viorica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3877. Prodrom LucaIII AIII Neculai Viorica (Scoala Gimnaziala nr.26)
3878. Maxim RaresIV AICiacaru Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.26)
3879. Mijan CrinaIV AICiacaru Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.26)
3880. Neculai AlexandraIV AICiacaru Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.26)
3881. Smadu AndreiIV AICiacaru Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.26)
3882. Tenea AndradaIV AICiacaru Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.26)
3883. Danaila Ana- MariaIV BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3884. Vasiliu ValentinIV BIMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)
3885. ACXINTE IOANAII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3886. BURSUCANU ALEXIAII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3887. COROIU SEBASTIANII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3888. VOICU RALUCAII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3889. NECULA SEBASTIANII AIIICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3890. BALTAG ALEXIAIII AICERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3891. BALTAG ALEXIAIII AINECULA CEZARINA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3892. BUJOR CRISTINAIII BIBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3893. BURIC ANDRA MIRUNAIII BIBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3894. CIUCIU MARIAIII BIBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3895. BOSIE MIHAIIV BIVLAICU SILVIA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3896. POPA EDUARDIV BIVLAICU SILVIA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)
3897. Stavarache AndreiII AICotos Lenuta (Scoala nr 12 Miron Costin)
3898. Dimitriu AlexandraII BIRusu Camelia (Scoala nr 12 Miron Costin)
3899. Stamatin AndreiII BIRusu Camelia (Scoala nr 12 Miron Costin)
3900. BOLOCAN BIANCAI AICiuca Camelia (Scoala Nr 7 Galati)
3901. EMILIAN ADRIANAI AICiuca Camelia (Scoala Nr 7 Galati)
3902. POPLESANU CATALINAI AICiuca Camelia (Scoala Nr 7 Galati)
3903. ANTON SOFIAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3904. DIMA GIANINAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3905. FELEA LIVIAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3906. MAIEREANU ANDREEAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3907. OLARU ANDREEAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3908. PANTEA LAVINIA MARIAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3909. TURCU ANA MARIAI BIPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3910. IOVITA TEODORI AMCiuca Camelia (Scoala Nr 7 Galati)
3911. PORTASA EDUARDOI AMCiuca Camelia (Scoala Nr 7 Galati)
3912. BRANZA SARAI BMPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3913. UDREA IOANAI BMPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3914. VERNER IASMINA MARIAI BMPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)
3915. IRIMIA ROXANA ANDREEAII AIBOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3916. PICUS ALEXANDRAII AIBOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3917. PUSCASU ANCAII AIBOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3918. SERBAN RADUII AIBOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3919. TSILAKIDIS IOANNISII AIBOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3920. VLASIE IOANAII AIBOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)
3921. IVASCU MIRUNA ALEXANDRAI AITANJALA LENUTA (scoala gimnaziala nr.3)
3922. DANAILA JESSICAII AISIMA DANIELA (scoala gimnaziala nr.3)
3923. MUSAT BIANCAII AISIMA DANIELA (scoala gimnaziala nr.3)
3924. Cotoranu MarcoI AICorodeanu Aglaia (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
3925. Butuman DenisaI CIPescaru Venera (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
3926. Peneoasu AndreeaI CIPescaru Venera (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
3927. Paraschiv DeliaII AIUrsu Doina (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
3928. Butunoi AndreiII BIGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3929. Vizitiu Ana MariaII BIGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3930. Lefter ClaudiuIII AILEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3931. Sava AndreiIII AILEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3932. Dragan BogdanIV CIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3933. Nita IsabelleIV CIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3934. Pinzaru BiancaIV CIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
3935. TOMOZEI ANDREEAI AIIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)
3936. Iuga CosminaII AISimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
3937. Anca SebastianPregatitoare BIApostol Lidia (Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu)
3938. Sosea VictoriaPregatitoare BIApostol Lidia (Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu)
3939. DELEA ROBERTIV CISTAICU CORINA (Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu)
3940. EPURE DARIUS FLORINIV CICRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3941. NEGHINA ANA MARIAIV CICRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3942. DRAICA DIANA ANDREEAIV CIIICRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3943. ION ANDREEA MIRELAIV CIIICRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
3944. Budeanu IoanI BIVladu Ana Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 ROVINARI)
3945. Andronie BiancaIV BIAnghel Simona (CNSH)
3946. Anoaica RobertIV BIAnghel Simona (CNSH)
3947. Chiliban AndreeaIV BIAnghel Simona (CNSH)
3948. Dutu AndraIV BIAnghel Simona (CNSH)
3949. Neguti RobertaIV BIANGHEL SIMONA (CNSH)
3950. IRIZA MIHAII AIMIREA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3951. PARAU IARINAI AIMIREA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3952. TATAR CRISTIANI AIMIREA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3953. FUNDEANU DARIUS STEFANI CICIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3954. GRIDAN ALEXANDRA ANA MARIAI CICIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3955. IVANISI CONSTANTIN ANDREASI CICIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3956. NEBUNU ALEXANDRUI CICIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3957. POPESCU BOGDAN STEFANI CICIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3958. CIRSTOIU ANDRA GABRIELAII AIMORMAN MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3959. NEAMTU STEFANII AIMORMAN MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3960. POPESCU VLADII AIMORMAN MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3961. CRUCERU LUIZA CRISTIANAII BISTANCIOI DANIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3962. GURAN-LUPULESCU PATRICKII AIIIMORMAN MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3963. TUTUNARU MIHNEAII AIIIMORMAN MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3964. MITREA SORINAII AMMORMAN MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3965. Stoian Victor IoanIV BIGrigorescu Maria (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3966. Neacsa LeonardIV BMGrigorescu Maria (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
3967. Brebu Iulian-GabrielPregatitoare CIScheau Mihaela-Nadia (Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu )
3968. BOBIC LUIZAPregatitoare AIMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3969. CHIRIAC ALINPregatitoare AIMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3970. CORDIE NAOMI-EUNICEPregatitoare AIMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3971. COSOROABA EDUARDPregatitoare AIMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3972. POPESCU TEODOR MIHAIPregatitoare AIMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3973. SPRINCENATU CONSTANTINPregatitoare AIMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3974. PANOIU ELENAPregatitoare BIDOBRITESCU ILEANA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3975. STOIAN MIHAIPregatitoare BIDOBRITESCU ILEANA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3976. ALBU ALEXANDRAPregatitoare EINICULETE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3977. DIACONESCU VLADUTPregatitoare EINICULETE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3978. ECOBESCU NICOLASPregatitoare EINICULETE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3979. POPA DENISPregatitoare EINICULETE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3980. RADUT ALEXANDRUPregatitoare EINICULETE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3981. TIRVULEA DENISPregatitoare EINICULETE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3982. GEANA RARESI AIGUTA MARCEL (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3983. MANASIA ALEXANDRUI AIGUTA MARCEL (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3984. TOMESCU RADUI AIGUTA MARCEL (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3985. NOVAC TEODORAI BIPIRVULESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3986. ANDRONIE ALINAI DITISTEA FLOAREA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3987. COLTESCU DARIUSI AIIIGUTA MARCEL (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3988. CARAVAN ALEXANDRUI DMTISTEA FLOAREA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3989. STANCU MARIO CATALINI DMTISTEA FLOAREA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3990. DIACONESCU DAMIANII AIFILIP CLAUDIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3991. DUMITRASCU RADUII AIFILIP CLAUDIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3992. PECINGINA ALESIAII AIFILIP CLAUDIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3993. DEACONU MIHAI LIVIUII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3994. GOMOI MIRUNAII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3995. GORUN ALEXANDRUII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3996. HOARA RHIANA IOANAII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3997. SCHIAU ILONAII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3998. ZAVOIANU RARESII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
3999. ZGUROIU LUCAII BITURTOI DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4000. TIPLUICA FLORENTINA NICOLETAII EIFOANENE EMILIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4001. DANCIULESCU DARIUSII CMCORAGA ADELINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4002. POPESCU TEODORAIII BIITEICA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4003. ANGHELOIU DAVIDIII BIIITEICA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4004. RUGEANU ANDREIIII AMBUTA IOANA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4005. MANASIA NICOLASIII DMJUREBIE ANAMARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4006. TOROP RADUIV BITOROP DELIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4007. MALAIUS ANDREIIV DIROIBU MINODORA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4008. BALICA TEODORAIV EISTINGA LELIA VIORIC (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4009. COTORCEA MIHAI ALEXANDRUIV EISTINGA LELIA VIORIC (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4010. ZAMFIROIU BOGDAN MARIANIV EISTINGA LELIA VIORIC (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4011. TAEREL RADUIV BIITOROP DELIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4012. BARBU ROBERTAIV EIISTINGA LELIA VIORIC (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4013. MILITARU ANDREIIV EIISTINGA LELIA VIORIC (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4014. PASARE CHRISTINA-ALEXIAIV AIIITUCULINA EMILIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4015. VACARU TIBERIU-MIHAIIV AIIITUCULINA EMILIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4016. ILIN AMALIAIV EIIISTINGA LELIA VIORIC (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4017. BARBU ANDREI-EMILIANIV AMTUCULINA EMILIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4018. DJORDJEVIC STEFANIA-RANYAIV AMTUCULINA EMILIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4019. VIJULAN ANDREEA-MARIAIV AMTUCULINA EMILIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
4020. POPESCU PETRUTIII BMOPROIU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)
4021. BAC ANDREEAPregatitoare AILUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4022. GRIGORAS ROBERTAPregatitoare AILUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4023. GUGA FODOR ALESIAPregatitoare AILUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4024. PRIOTEASA CAMELIAPregatitoare AILUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4025. DANC MIHAIPregatitoare BIBORZEI MARIANA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4026. SAPUNARU RALUCAPregatitoare BIBORZEI MARIANA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4027. VRATISLAV IOANAPregatitoare BIBORZEI MARIANA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)
4028. BUTOI ALEXANDRUIII BIGALESANU CERASELA (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
4029. HERBAN ALEXANDRUIII BIGALESANU CERASELA (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
4030. MATEUT ALICIAIII BIGALESANU CERASELA (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)
4031. SOLOVAN EDUARDPregatitoare AIARDELEAN MARIA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4032. SOVAGO ALEXANDRA MARIAPregatitoare AIARDELEAN MARIA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4033. DALA AMALIA STEFANIAPregatitoare BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4034. GEACA DELIA IZABELAPregatitoare BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4035. GRECU BIANCA IOANAPregatitoare BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4036. SIRBU ARIANA NICOLETAPregatitoare BICHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4037. ISTRATE ADINAI AIAGAVRILOAIE MARIA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4038. SUDITU TIMEEAI AIAGAVRILOAIE MARIA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)
4039. ALBA DARIAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4040. BARB RAZVANPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4041. BUCOVANU ALESIAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4042. BURZA ALEXANDRAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4043. CONDURAT MELINDAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4044. GRIDAN ANDREIPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4045. ISTRATE MIAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4046. JUNIE DAVIDPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4047. NAP NICHOLASPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4048. POPA BRIAN VALENTINPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4049. SIMON DENISZAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4050. VERESTOI RIANAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4051. VLAICONI ARIANAPregatitoare STEICERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)
4052. Calin Maria-DenisaII AIGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)
4053. Condu AlexandruII AIGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)
4054. Cristea Maria- TeodoraII AIGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)
4055. Ghita Anca- IoanaII AIGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)
4056. Mihai Norina- AndreeaII AIGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)
4057. VOUCIUC IUSTINAPregatitoare BITOMULESEI MIHAELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4058. GAVRILESCU TUDORPregatitoare DIMUSEI MARIETA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4059. MIHAILESCU TEODORPregatitoare DIMUSEI MARIETA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4060. VASILICA TIBERIUPregatitoare DIMUSEI MARIETA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4061. NICA MATEIPregatitoare BIITOMULESEI MIHAELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4062. PANOZZO IASMINAPregatitoare BIITOMULESEI MIHAELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4063. PISALRIU VASILE Pregatitoare BIITOMULESEI MIHAELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4064. BUCUR ANASTASIAPregatitoare DIIIMUSEI MARIETA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4065. GAINA PARASCHEVAPregatitoare DIIIMUSEI MARIETA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4066. CLOSCA ANEMONAPregatitoare BMTOMULESEI MIHAELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4067. BARNEA IUSTINI CIICRETU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4068. GHEORGHE ALEXANDRAI AMOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4069. GRAVRILOAIE COSMINII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4070. MIHAILA SOPCA DARIUSII BIRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4071. AVORNICESEI ANDREIIV AITEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4072. DAVIDESCU STEFANIV AITEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4073. MIHALACHE SARAIV AITEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4074. OCHIANA SABRINAIV AITEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4075. MIHAILA MIHAI IV BIONOFREI GABRIELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4076. TURBINCA GABRIELAIV BIONOFREI GABRIELA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4077. COTUNOAEI DORUIV CISIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4078. ROMAN RADUIV AIITEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
4079. Gradinaru IsabellaIII AICiuntuMagdalena (Scoala B.P.Hasdeu)
4080. Prusac AnaIII BIIsac Otilia (Scoala B.P.Hasdeu)
4081. ADIOUBAN HAMZAPregatitoare AITANASE TEODORA (Scoala Gheorghe Asachi)
4082. SURUGIU ARINA ELENAPregatitoare AITANASE TEODORA (Scoala Gheorghe Asachi)
4083. ZAHARIA HORIAPregatitoare BITURANSCHI SILVIA (Scoala Gheorghe Asachi)
4084. BUNDUC MARAII AIGATU GENOVEVA (Scoala Gheorghe Asachi)
4085. Anuta FlavianPregatitoare AIChebac Elena Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)
4086. Apostu IoanaPregatitoare AIChebac Elena Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)
4087. Iacob dariaPregatitoare AIIChebac Elena Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)
4088. Taralunga AlexandruPregatitoare AIIIChebac Elena Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)
4089. Aldea Alexandra ElenaPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4090. Alexandru Raisa AndreeaPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4091. Andries Andrei StefanelPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4092. Barsanescu Bianca AlexandraPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4093. Bocan Cezar GabrielPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4094. Bortica Daria AlexandraPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4095. Butnaru Alexandru IoanPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4096. Ceru Teodora NarcisaPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4097. Ciobotaru Dragos AndreiPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4098. Ciubotaru Matei DenisPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4099. Dumitrachi Darius FlorinPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4100. Dura Razvan DumitruPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4101. Gradinariu Sara Daria MariaPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4102. Ionescu Stefan AlexandruPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4103. Lupu Ianis FlorinPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4104. Pascariu Radu StefanPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4105. Pintilei DenisPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4106. Secrieru Miruna FlorinaPregatitoare AIGHEORGHICA ELENA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4107. Cosofrett Marius ConstantinPregatitoare BIHABIB TINCUTA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4108. Miron Vasilica OctavianPregatitoare BIHABIB TINCUTA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4109. Surugiu Alexandra MariaPregatitoare BIHABIB TINCUTA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4110. Tanasa Anastasia MariaPregatitoare BIHABIB TINCUTA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4111. Zalincu Daria MariaPregatitoare BIHABIB TINCUTA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)
4112. COZMA STEFANIV CIMORARASU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4113. IFTIMIE PAVELIV CIMORARASU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4114. ISARI ANDREWIV CMMORARASU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4115. ARTENIE MATEIPregatitoare CIFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4116. CIUCU MARIAPregatitoare CIFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4117. ZAPODEANU AMALIAPregatitoare CIFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4118. MIRON DARIEPregatitoare GIGUZU DANIELA BERE DANIELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4119. MIRON DARIEPregatitoare GIGUZU DANIELA BERE DANIELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4120. POPESCU CARINAPregatitoare CIIIFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4121. Ganea MirunaI AILAZAR ALBINITA PETRONELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4122. Soroaga RaresI AILAZAR ALBINITA PETRONELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4123. ROSCA MARIA ADELAII DIDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4124. Agarici Ana AdelinaII EIBOTEZ CARLA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4125. Padurariu Stefan AlexandruII EIBOTEZ CARLA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4126. SFECLIS DARIA MARIAII DMDREER FLORENTINA CUTIC MARGARETA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4127. CHIRIAC GEORGE BOGDANIV BICHEPTANARIU JENITA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4128. BRAHARU BIANCAIV EIMOCANU ALINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4129. MANTU MATEIIV AMCHIRILA BEATRICE (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
4130. ATANASIU ANA DARIAI BIIIPASCU ANISOARA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )
4131. CALUGARU ROBERTPregatitoare CIICRISTEA CAMELIA GEANINA (SCOALA GARABET IBRAILEANU)
4132. RIZNIC SARAI BIICONDURACHE ADRIANA (SCOALA GARABET IBRAILEANU)
4133. TANASE MARAIV AIGHEORGHIU CECILIA (Scoala Pro Ingenio)
4134. CONSTANTIN DARIAIV BIIUGA RALUCA (Scoala Pro Ingenio)
4135. IORDACHE TUDORIV BIIUGA RALUCA (Scoala Pro Ingenio)
4136. MOROMETE DENISAIV BIIIIUGA RALUCA (Scoala Pro Ingenio)
4137. BACANU DENISA FLORINAPregatitoare AIBACANU MIHAELA (Liceul cu Program Sportiv)
4138. CAMENITA DIANA-MIHAELAPregatitoare BIBACIU MADALINA (Liceul cu Program Sportiv)
4139. PRUNDARU IONUT-CRISTIANPregatitoare BIBACIU MADALINA (Liceul cu Program Sportiv)
4140. TOARGA-PIRGARU ANDREI-CRISTIANIII BIGeorgescu Maria-Doinita (Liceul cu Program Sportiv)
4141. APOSTOLACHE CRISTINA MARIAIV AIVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)
4142. GHIORGHE GABRIELIV AIVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)
4143. BACIU DARIUSIV AIIIVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)
4144. CRISTEA MARIA BIANCAPregatitoare AICHIREA DOINA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4145. RACHITA STEFANPregatitoare AICHIREA DOINA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4146. BOGDAN BIANCAPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4147. CHIRITA SOFIAPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4148. DRAGAN GABRIELPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4149. FLOREA GIULIA TEODORAPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4150. GIUHAT CRISTINAPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4151. NETE ALEXANDRAPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4152. PREDEANU SEBASTIANPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4153. VASILE DANIELAPregatitoare BITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4154. Anca Ana GabrielaI DIGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4155. Anca Ana GabrielaI DIAlexandra georgescu (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4156. Cananica Elena RoxanaI DIGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4157. Ganciu Roberta MarinaI DIGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4158. Limbalata Livia IoanaI DIGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4159. Tudor Andreea Daria NicoletaI DIGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4160. ENCULESCU IOANAII CIFLOREA OLIVIA ELENA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4161. FACALET MARA TEODORAIV BICATANA FLORENTINA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4162. POPESCU BIANCA MARIAIV BICATANA FLORENTINA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4163. VACARU MARIA RAISAIV BICATANA FLORENTINA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4164. DAMIAN MADALINAIV CITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4165. GITIN STEFANIV CITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4166. PREDEANU RAZVANIV CITUDOR VERONICA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
4167. MARGEAN ANA MARIAPregatitoare AImitu bertina (Scoala Primara Happy Children Academy)
4168. Coroiu Ana LuizaPregatitoare AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
4169. Maghiar AlexandruPregatitoare AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
4170. Voicu DavidPregatitoare AICoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)
4171. Birle LucasI AIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
4172. Costin TudorI AIBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
4173. Sabou AlessiaI BIIICorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)
4174. Gogota TudorI AMBalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)
4175. Voicu LuizaII AIDedu Mariana (Gimnaziala Avram Iancu)
4176. Coman IuliaII BIIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)
4177. Costin TudorII BIIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)
4178. Muresan PaulII BIIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)
4179. Pintescu StefanaII BIIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)
4180. Popa-Rat VanessaIIIIPetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)
4181. Mociran ElenaIII AIPetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)
4182. Petrut MihaiIII AIPetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)
4183. Pop TudorIII AIPetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)
4184. Sajerli AlesiaIII AIPetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)
4185. Calin LarisaIV AIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4186. Huminic CristianIV AIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4187. Leta DominicIV AIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4188. Salajan CarlaIV AIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4189. Ardeleanu MaraIV AIIIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4190. Misaros OanaIV AIIIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4191. Solomon AlexiaIV AIIIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4192. Vlasin AlessiaIV AIIIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
4193. CADAR OANAPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4194. COVACI DAVIDPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4195. COZMA ANTONIAPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4196. ENCULESCU BOGDANPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4197. GRETIES ANTONIOPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4198. HASMASAN ALEXANDRAPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4199. MIHALI ANDREIPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4200. POP DARIUSPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4201. POPAN CATALINPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4202. SELEGEAN DIANAPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4203. TRIFOI ELISAPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4204. VLASAN ALEXANDRUPregatitoare AIBIRLE DELIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4205. Barcuteanu CarinaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4206. Calauz BogdanII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4207. Catricicau LucaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4208. Cupse AlexandruII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4209. Doia RazvanII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4210. Feidi ManuelaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4211. Gaz PaulaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4212. Ghete AndreiII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4213. Goloman AlexandruII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4214. Hasmasan CorinaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4215. Kiss BogdanII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4216. Magdas MariaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4217. Pauliuc MateeaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4218. Petrar DariaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4219. Pop SerbanII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4220. Radu AndreiII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4221. Raus StefaniaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4222. Rosian RalucaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4223. Rosian RalucaII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4224. Timar BogdanII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4225. Ursa AdrianII AIMihnea Maria (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4226. POP DARIAII BIMuresan Ileana (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)
4227. Andercau VasileIII AIBlavenstein Mariana (Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4228. Tamas EugenPregatitoare AIPetrenciu Valentina (LICEUL DE ARTE)
4229. Sabau LucaPregatitoare BIChiorean Maria (LICEUL DE ARTE)
4230. Barbul AdrianPregatitoare CIHagau Liana (LICEUL DE ARTE)
4231. Rogoz RazvanPregatitoare CIHagau Liana (LICEUL DE ARTE)
4232. Tira AnastasiaPregatitoare CIHagau Liana (LICEUL DE ARTE)
4233. Puscas AnaPregatitoare AMPetrenciu Valentina (LICEUL DE ARTE)
4234. Jurge Iulia IIIWalter Cristina (LICEUL DE ARTE)
4235. Chira MariaII AIWalter Cristina (LICEUL DE ARTE)
4236. Dragos VictorII AIWalter Cristina (LICEUL DE ARTE)
4237. Dumitras VictorII AIWalter Cristina (LICEUL DE ARTE)
4238. Farcas CarinaII AIWalter Cristina (LICEUL DE ARTE)
4239. Petrean AndreiII BIBila Ancuta (LICEUL DE ARTE)
4240. Barcsy MirunaII AMWalter Cristina (LICEUL DE ARTE)
4241. Jurcau VladIV AIIICoviza Carmen (LICEUL DE ARTE)
4242. Bene AlexandraII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4243. Clopotaru CalinII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4244. Cristian DariusII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4245. Gligan AlesiaII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4246. Grozavu IoanaII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4247. Lolos CalinII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4248. Maris MirceaII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4249. Miskolczi EmaII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4250. Sima SergiuII AITamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)
4251. Bodnar IoanaPregatitoare AIAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4252. Breban VladPregatitoare AIAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4253. Pop MateiPregatitoare AIAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4254. Balogh DavidPregatitoare DISasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4255. Satmari MaraPregatitoare DISasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4256. Bran AmeliaI CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4257. Cionca MadalinaI CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4258. Mahalean AlexandraI CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4259. Mandrusca AndreiI CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4260. Sasaran IonutI CIPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4261. Alexandrescu MariaIV CIMicle Maria (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4262. Shahzad Ahmed RayadIV CIMicle Maria (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4263. Darle DavidIV CIIIMicle Maria (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4264. Tamasan MateiII AIHusti Florentina (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
4265. Cotetiu DavidII AIIHusti Florentina (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
4266. Radu VictorIV BIMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)
4267. PURCAR BIANCAI BIKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)
4268. DANCIU MELISAII BIBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)
4269. IONESCU MARAII BIBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)
4270. KATO ANDREEAII BIBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)
4271. SABO ALEXANDRUII BIBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)
4272. BOTIZAN TUDORIV AIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
4273. COCOS DARISIV AIFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)
4274. ACASANDREI IRINAIV BIHERBIL PALAGA (Scoala Nicolae Iorga)
4275. ILIS GEORGEPregatitoare AIBRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4276. MOLDOVEAN STEFANIAPregatitoare BINECHITA RODICA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4277. GLODAN RARESII CIMICHIS IONITA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4278. TAMAIAN LIDIAIV AIRACOLTA MARIANA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4279. AGHEORGHIESEI RARESIV BIMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4280. FILIMON DORAIV BIMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4281. MANEA PATRICIAIV BIMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4282. SPAN TEODORAIV BIMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4283. VANCEA BIANCAIV BIIMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4284. ROBU MARAIV BIIIMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
4285. Crainic EduardPregatitoare AINISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4286. Mura PetraPregatitoare AINISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4287. Buda IonutPregatitoare BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4288. Onea EmanuelaPregatitoare BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4289. Podina FilipPregatitoare BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4290. Pop CarlaPregatitoare BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4291. Zah NatanaelPregatitoare BICHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4292. Hojda AndreiI AIBOLOS AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4293. Pop PaulI AIBOLOS AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4294. Gita IuliaIII AIONT MARIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4295. Tohatan BogdanIII BIIRIMIES AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
4296. Pop RobertaPregatitoare ICirtiu Elena (Scoala Gimnaziala Salsig)
4297. Salajan IrinaI IPop Alina (Scoala Gimnaziala Salsig)
4298. Tamas FlaviaII BIMihai Marcela (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)
4299. POP ANDREI IOANI AISLEAM AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4300. RUS MARIA GABRIELAI AISLEAM AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4301. CINDEA DRAGOSI BIIACOB RAMONA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4302. CUPSA RADUI CISAS SANDA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4303. GHERMAN ELENAI CISAS SANDA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4304. VELE ALEXIAII AIGHERMAN AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)
4305. Pop AndreeaII AINasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4306. Pop GabrielII AINasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4307. Pop AndraII AIINasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4308. Pop RazvanII AIINasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4309. Mircea IonutII AIIINasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4310. Rihard PavelII AIIINasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4311. Pop LucaII AMNasui Cristina (Scoala Gimnaziala)
4312. ROBU ANDREIPregatitoare BICILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)
4313. CARAUSAN GHEORGHE NICOLAUSII CISAVOIU EMILIA (Scoala Alice Voinescu)
4314. CORACI DENISA ANDREEAII CISAVOIU EMILIA (Scoala Alice Voinescu)
4315. DRAGOTOIU MIHAI SEBASTIANII CIIISAVOIU EMILIA (Scoala Alice Voinescu)
4316. A NGHELUS ANDREEA SHEILAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4317. AXINIA GEORGIANA STEFANIAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4318. CIUDIN ELENA - MIHAELAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4319. GLIGA SEBASTIAN - IOANPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4320. IFTIMESCU BIANCA GABRIELAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4321. IONICHI SORIN - CONSTANTINPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4322. MIRON BEATRICE - GEORGIANAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4323. OANA IONELA - CRISTINAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4324. STACHIE IOANA - FABIANAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4325. STACHIE SOFIA - ROBERTAPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4326. VODA CONSTANTIN - EDUARDOPregatitoare -IANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4327. BALANICI IOANAPregatitoare -IIANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4328. STOLERU RARES - ANDREIPregatitoare -IIANGELA ILIESCU (SCOALA GIMNAZILA VASILE CONTA)
4329. ACHIRITOAEI RARESPregatitoare BIMEHEDINT LUCIA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4330. LAZAR ROBERT-MIHAIII AIPINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4331. MURARIU ANDREI-LEONARDII AIPINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4332. Adascalitei Grasu Gabriela DanielaII BICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4333. Ailincutei DavidII BICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4334. Budis IngridII BICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4335. Ivanov Alexandru PaulII BICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4336. Murariu Bogdan II BICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4337. Murariu DragosII BICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4338. AIOANEI ALBERT-NICOLAE II AIIIPINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4339. MARIUTA TUDOR-ALEXANDRUII AIIIPINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4340. Laszlo MagdaII BIIICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4341. Mihut DianaII BIIICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4342. Samson StefanII BIIICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4343. Sechelaru DenisII BIIICozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4344. Bordei MariaIII BIAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4345. Chele JenifferIII BIAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4346. Matei DavidIII BIAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4347. Poetelea ClaraIII BIAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)
4348. CATRINOI DARIUSI BINOHAI CARMEN (Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc)
4349. IVASCU DENISPregatitoare CISTOLERU NICULINA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4350. ARHIRE CLARISAPregatitoare DIIFRIM GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4351. BORTA MIRUNAPregatitoare DIIFRIM GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4352. CRETU IOANA ALESIAPregatitoare STEIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4353. ISACHI LIAPregatitoare STEIBUDIS CECILIA si LEAHU MARIANA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4354. CORDUNEANU MATEI ALEXANDRUI CIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4355. CREANGA ADELINAI CIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4356. ILISEI BIANCA IOANAI CIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4357. NASOI CRISTIANI CIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4358. BURSUC RAZVANII AISTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4359. TARANU GEORGEII AISTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4360. VORNICU STEFANII AISTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4361. LUPASCU EDUARDO-STEFANII DIANGHEL ANDREEA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4362. ADAM KARINA ELENAII STEP by STEPIVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4363. ADAM KARINA ELENAII STEP by STEPIVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4364. BICAJANU MARIAII STEP by STEPIVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4365. ISACHI BIANCA HELENEII STEP by STEPIVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4366. NICORESCU RALUCA TEODORAII STEP by STEPIVASILACHI CRINARELA si PETRARU CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4367. POPESCU MIHNEAIII AIBARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4368. CIUBOTARU RADU VASILEIII STEP by STEPIBALAU DENISA si IOSUB RAMONA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4369. PAL MATEIIII STEP by STEPIBALAU DENISA si IOSUB RAMONA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4370. OLARIU IOANAIII STEP by STEPIIBALAU DENISA si IOSUB RAMONA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4371. PADURARU ANAMARIAIII STEP by STEPIIBALAU DENISA si IOSUB RAMONA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4372. BABII MATEIIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4373. BABII MATEIIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4374. BORDEI CHRISTIANIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4375. CONDURAT STEFANIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4376. IGNEA BIANCAIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4377. PANTAZIU MIHNEAIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4378. SASU MARAIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4379. TITAN GEORGIANAIV BIARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4380. COJOCARU DELIAIV AIIIALEXEII ANETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4381. BILBOR LORANDIV AMALEXEII ANETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
4382. BOTOMEI VLADUT ANDREIIII AIANDRIESCU CARMEN VASILICA (Scoala Gimnaziala Nr 8)
4383. CHIRITA MARIA ARIANAIII AIANDRIESCU CARMEN VASILICA (Scoala Gimnaziala Nr 8)
4384. SIRBU PAUL ANDREIIII AIANDRIESCU CARMEN VASILICA (Scoala Gimnaziala Nr 8)
4385. Patrascanu AnaPregatitoare AIOnofrei Ciprian (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4386. Veiss TianaPregatitoare AIOnofrei Ciprian (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4387. Bataraga CasianII BIAmaicei Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4388. Ploscaru DavideII CIIorga Anca (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4389. Florea ElenaIV AIAcristinei Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4390. Apetrei StefanIV BIDandu Marieta (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
4391. HILOHI THEODORPregatitoare AIPASCARU OANA (Scoala nr 2)
4392. AMARIEI CASIANPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4393. BALTAG CARINAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4394. DORNEANU MADALINAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4395. GRIGORAS ARIANAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4396. ISTRATE CATALINAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4397. LUPU IOANAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4398. MIHAILESCU MIRUNAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4399. MIHAILESCU SARAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4400. MURARU STEFANPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4401. POPA RARESPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4402. PRICOPI ALEXANDRAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4403. STAN STEFANPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4404. TARALUNGA GRETAPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4405. URZICA DENISPregatitoare BIANDREI STELA (Scoala nr 2)
4406. ARMANU STEFAN RARESPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4407. BODNAR MATEIPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4408. BRUMA BIANCAPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4409. LEONTE DENISPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4410. MANCAS MATEIPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4411. TAPARLAN EVELINEPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4412. TIMOFTE DAVIDPregatitoare CICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4413. ALBU MIHAI RARESPregatitoare DICROITORIU DUMITRU GIANINA (Scoala nr 2)
4414. ASOFIEI IUSTINPregatitoare DICROITORIU DUMITRU GIANINA (Scoala nr 2)
4415. CRETU TIMOTEIPregatitoare DICROITORIU DUMITRU GIANINA (Scoala nr 2)
4416. TUREATCA MIHAIPregatitoare DICROITORIU DUMITRU GIANINA (Scoala nr 2)
4417. ATANASOAIE TUDOR MIHAIPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4418. BUZU ALEXANDRU MIHNEAPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4419. CALIN PUSCASU MATEIPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4420. GALAN ECATERINA MARIE CLAIREPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4421. MALINESCU ANDREIPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4422. MIHAI DRAGOS STEFANPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4423. MITREA IOAN ALEXANDRUPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4424. MORTE MAIA ANDREEAPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4425. MUNTEANU ANDREI ROBERTPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4426. OLARU ELISA MARIAPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4427. TIMOFTE TUDOR STEFANPregatitoare EIMIHAI SENINA (Scoala nr 2)
4428. DOCHITA TEODORAPregatitoare CIIICEAI ALINA MARCELA (Scoala nr 2)
4429. BATRANU IRINAI BIBLANARIU DANIELA (Scoala nr 2)
4430. PETCU IASMINAI BIBLANARIU DANIELA (Scoala nr 2)
4431. BUTNAR TEONAI EISOVA MARIA (Scoala nr 2)
4432. MACOVEI DANIELI EISOVA MARIA (Scoala nr 2)
4433. NEAGU VICTOR MATEII EISOVA MARIA (Scoala nr 2)
4434. CONSTANTIN VLADI AIIIATOMEI GABRIELA RAMONA (Scoala nr 2)
4435. ALBU MATEI ALEXANDRUII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4436. APETREI ELENA CLARAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4437. APOPEI ANA ALEXIAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4438. ARAVEICEI ALEXANDRUII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4439. BABOI ROBERT IOANII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4440. BALTAG MARIA PAULAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4441. BERARIU CASANDRA ELENAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4442. BOURCEANU RARES CONSTANTINII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4443. BOZGA TEODORII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4444. BUGA MATEI ADRIANII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4445. CARAMIDA MIRIAMII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4446. CEPOI CRINA TEONAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4447. CORLADE THEAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4448. GALEATA MATEIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4449. GUSA MIHALCEA RARES ANDREIII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4450. HARABAGIU LEPORTA VICTORII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4451. HOREA ELENA ANASTASIAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4452. HORHOGEA RIANAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4453. IFTIMIA ILINCAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4454. SAVA STEFANII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4455. STEFANESCU TAINAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4456. TARANTUS GIORGIAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4457. TATULEA DIANA ALEXANDRAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4458. VOLOSENIUC UDESCU ALEXANDRUII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4459. ZAHARIA CLARA ELEONORAII AIPOSTOLICA STELUTA (Scoala nr 2)
4460. ANDRIESCU RAMONII CICONSTANTIN MARGARETA (Scoala nr 2)
4461. CHIRIAC CASANDRA MARIAII CICONSTANTIN MARGARETA (Scoala nr 2)
4462. MACOVEI ADRIAN MIHAIII CICONSTANTIN MARGARETA (Scoala nr 2)
4463. MEZEI SARA MEDEEAII CICONSTANTIN MARGARETA (Scoala nr 2)
4464. MIZILIGEANU ERIKA MARIAII CICONSTANTIN MARGARETA (Scoala nr 2)
4465. NASTASA MICHELLE DESIREEII CICONSTANTIN MARGARETA (Scoala nr 2)
4466. BLAJ CLAUDIOIII CIDUMEA ANTON CRISTINA (Scoala nr 2)
4467. POBEREZNIC IANIV AIRESMERITA ROZINA (Scoala nr 2)
4468. BUCULEI IOANAIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4469. BURDUJA ANDAIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4470. DARIE VLADIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4471. IFTIME ALEXANDRUIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4472. IFTIMIE DELIAIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4473. ROMAN RALUCAIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4474. SAVA ALEXIAIV CIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4475. CORFA MARAIV CIIIAXINIA ELENA (Scoala nr 2)
4476. AXINIA CATALINAPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4477. BALANESCU EDUARDPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4478. BUGA ALEXANDRUPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4479. CANSCHI MARIOPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4480. CHIRIAC ALYSSPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4481. DRISCU DANIELPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4482. DUMITRASCU ANDREIPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4483. PELEPCO CALINPregatitoare AIMANEA CAMELIA (CN Roman Voda)
4484. BURSUC LUCA STEFANII AIBARJOVANU MARIA (CN Roman Voda)
4485. GHIORGHITA ALEXANDRU CRISTIANII AIIIBARJOVANU MARIA (CN Roman Voda)
4486. HAZI CATALINIII AMLUNGU GABRIELA (CN Roman Voda)
4487. BIBIRUS STEFANIV AICOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
4488. CIOBANU COSTINIV AICOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
4489. GHINDEA ALESIAIV AICOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
4490. MOLODOI PETRUIV AICOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
4491. PUSCASU OTILIAIV AICOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
4492. TODIREANU LAURAIV AICOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
4493. BODRON DIMITRIEI AIAGAVRILOAIEI GALIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4494. HOLBAN BOGDANI AIAGAVRILOAIEI GALIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4495. BALAN SARAI CIIVASCU-CAPRA ANCA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4496. BALASCA EDUARDI CIIVASCU-CAPRA ANCA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4497. CAZACU ANDREII CIIVASCU-CAPRA ANCA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4498. PASCARIU RENATAI CIIVASCU-CAPRA ANCA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4499. FLOREA ANDREII AMAGAVRILOAIEI GALIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4500. MIRZA MARIAI CMIVASCU-CAPRA ANCA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4501. BALAITA MATEIIII AITARALUNGA DOINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4502. CRETU SEBASTIANIII AITARALUNGA DOINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4503. OPREA CARINAIII AITARALUNGA DOINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4504. BALAITA ANDREIIII BIPAULET IRINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4505. FERARU MIHNEAIII BIPAULET IRINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4506. FERARU MIHNEAIII BIPAULET IRINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4507. FOLTEA ALEXANDRUIII BIPAULET IRINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4508. NICA ALEXANDRUIII AIITARALUNGA DOINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4509. ROGOJINARU CALINIII BIIPAULET IRINA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4510. DANAILA MIRUNA GEORGIANAIV AIMEAUTA EUGENIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4511. LEFTER ANDREIIV AIMEAUTA EUGENIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4512. MIHALACHE EDUARDIV AIMEAUTA EUGENIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4513. LEONTE VALENTINIV AIIMEAUTA EUGENIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4514. ALBESCU ALEXIV AIIIMEAUTA EUGENIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
4515. Prisecaru MariaIII AIIPopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
4516. Dinulete- Moore Angelina-Maria-IulianaIII AIIIPopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
4517. Matasel Sara GiuliaIV AIAxinia Carmen (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
4518. CRISMARIUC TEODORAI AIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4519. RUSU TEODORI AIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4520. ZAHARIA ALEXANDRUI AIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4521. APREUTESI TEODORI AIIIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4522. BUZDUGAN DENISI AIIIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4523. COSTIN ELENA LORENAI AIIIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4524. POPA ALESSIAI AIIIBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4525. ISTOC VENIAMINI AMBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4526. VICOL ADELINAI AMBadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4527. Boscodeala AndreiIII AIIIGaliuc Elena (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)
4528. DUMBRAVA DARIUS STEFANPregatitoare CIROMANIUC CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4529. IORDANESCU DARIA TEODORAPregatitoare CIROMANIUC CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4530. LUCA ELENA KARINAPregatitoare CIROMANIUC CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4531. MARTICI TEODORPregatitoare CIROMANIUC CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4532. ONISORU LUCA ALEXANDRUPregatitoare CIROMANIUC CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4533. ARCANA FLAVIA MIRUNAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4534. BUZDUGAN TEODORAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4535. CAPRARU GEORGE SERBANI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4536. LEONATU ROBERTA MARIAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4537. LUNGU JULIA COSTINAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4538. MAIOGAN MIHNEA ANDREII AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4539. MANCA STEFAN LUCAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4540. MORARITA DAVID STEFANI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4541. RACHIERU MARIA ADELINAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4542. RADU ANDREII AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4543. STEFANESCU RADU ANDREII AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4544. TACAL DARIAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4545. TANARU NICHOLAS LUCIANI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4546. ZANESCU VERONICAI AIOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4547. ANTONIE VICTOR IOANI EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4548. HUTAN LIZUCAI EILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4549. COSTEA ALESIA ELENAI EIILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4550. NECHITA GEORGIANA STEFANIAI EIIILOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4551. CEPARU MEDEEA OANAIII DINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4552. STRATULAT MATEIIII DINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4553. SUREI STEFANIII DINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4554. URSU ANA MARIAIII DINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4555. GRIGORE EMILIA MARIAIII DIINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4556. IRIMIEA DENISA ANDREIAIII DIINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4557. MANOLACHE-MARTIN EDUARDIII DIIINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4558. VAMANU STEFAN DANIELIII DIIINASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)
4559. ROSU CRISTIANIV AIPLAI MIHAELA (Scoala Mihai Eminescu)
4560. Anghel Maia-AlexandraPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4561. Auratei AndreeaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4562. Bogus Iazmina-StefaniaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4563. Florescu Patricia-IoanaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4564. Ilarie AlessiaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4565. Miron Stefan-IoanPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4566. Serban Denis-AlexandruPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4567. Stan Bianca-StefaniaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4568. Surugiu Lavinia-ElenaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4569. Tuduran Alexandra-Elena-GabrielaPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4570. Vlad Iulian-ValentinPregatitoare AIMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4571. Aparaschivei George-GiulianPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4572. Corduneanu Luca-StefanPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4573. Corduneanu Teodora-ElenaPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4574. Cretu Raul-ConstantinPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4575. Fermus EcaterinaPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4576. Luca Roxana-AndreeaPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4577. Vatamanu Adelina-GeorgianaPregatitoare BIMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4578. Basma Mihnea-StefanI AIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4579. Cimpeanu Rares-IonutI AIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4580. Huma Albert-DanielI AIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4581. Zabulic Ioana-AlesiaI AIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4582. Popa MateiI BIElena Dumitrascu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4583. Mihai Daniel-PetruI AIIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4584. Baghiu Alessia-MariaI AIIIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4585. Beldiman StefanI AIIIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4586. Custura Sofia-ElenaI AIIIAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4587. Aghirasimoaei Maria-EleonoraII BIVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4588. Anastasoaiei Stefan-IustinianII BIVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4589. Ivanciu Olivia-Teodora-GabrielaII BIVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4590. Neacsu Marius-NicolaeII BIVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4591. Nicorescu Andrei-RobertII BIVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4592. Corfu Maria-MirunaII BMVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4593. Japalela Ioana-BiancaIV BIMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)
4594. Caliman LauraPregatitoare .ICaliman Roxana (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4595. Caliman TeodorPregatitoare .ICaliman Roxana (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4596. Tanasa LauraPregatitoare .ICaliman Roxana (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4597. Dragusanu MiriamI .ILoghin Monica (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4598. Jugariu GeorgianaI .ILoghin Monica (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4599. Mutu Elena-SabinaI .IILoghin Monica (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4600. Capitanu MarcuI .MLoghin Monica (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)
4601. Sofrone GeorgeI .ISOFRONE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Vaduri)
4602. Budurca Tudor AndreiI .MSOFRONE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Vaduri)
4603. Sofrone TeodoraIII .IRipanu Elena (Scoala Gimnaziala Vaduri)
4604. Onea AndreiIV .ITacu Simona (Scoala Gimnaziala Vaduri)
4605. Costache IonutPregatitoare AICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
4606. Mitrica DenisPregatitoare AICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
4607. Mitru AlinaPregatitoare AICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
4608. Gogoseanu DavidI AIParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)
4609. Mirea DianaI AIParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)
4610. Nardin MariusI BICernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)
4611. Nicolescu Irina-MariaI BICernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)
4612. Eftimie AndreiII AIChivu Aura-Nica Nicoleta (Colegiul National Ionita Asan)
4613. Iliescu EduardII AIGrozavescu Nadia (GHEORGHE MAGHERU)
4614. NEAGOIE TIBERIUIII BIZamfirescu Camelia (GHEORGHE MAGHERU)
4615. Zamfir BogdanIV AIRotunjanu Loredana (GHEORGHE MAGHERU)
4616. Rotunjanu Ada MihaelaIV AIIIRotunjanu Loredana (GHEORGHE MAGHERU)
4617. BALAN SARAPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4618. BARBU DARIAPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4619. BELEA DARIAPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4620. DRAGHICI FELICIAPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4621. MEDINTU MATEIPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4622. RIOSANU MAIAPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4623. VISANESCU CODRUTAPregatitoare AIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4624. FLORICEL PATRICIA-TEODORAPregatitoare BIBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4625. MUNTEANU LUCA-GABRIELPregatitoare BIBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4626. POSTELNICU IRIS-ALESSANDRAPregatitoare BIBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4627. YUCEL EDIZ-LUCAPregatitoare BIBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4628. CATANA ROBERTPregatitoare AIIIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4629. DREJOI MYRYAMPregatitoare AIIIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4630. FILIP AIDAPregatitoare AIIIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4631. RADULESCU ARIANAPregatitoare AIIIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4632. SOARE IOANAPregatitoare AIIIENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4633. MITRACHE ANA MARIA-GABRIELAI AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4634. MORARU ALINA-THEODORAI AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4635. NEDA MARIA-ALEXANDRAI AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4636. PETREA MIHAI-ALEXANDRUI AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4637. PIRVU ALEXANDRA-MARIAI AICRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4638. NEGRILA ANDREIIV BIJIANU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4639. PITURU RARESIV BMJIANU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4640. Bescuca AlexandruI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4641. Birtan DenisaI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4642. Ciocirlan AndraI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4643. Pop VladI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4644. Sanda CosminaI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4645. Sapca IoanaI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4646. Tutuianu RazvanI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4647. Vadastreanu SebastianI AIPufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4648. Cococi MihaiI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4649. Datcu AndreiI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4650. Lacatus AndreiI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4651. Lia GabrielI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4652. Mirea IrinaI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4653. Mitroi CosminaI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4654. Rosu IoanaI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4655. Vicica MaraI BIDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4656. Ciobanica AlexandruII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4657. Musat HoriaII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4658. Staicu RazvanII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4659. Stanica EmmaII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4660. Vasile SergiuII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4661. Vladu DariusII BIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4662. Andrei RoxanaII BIIIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4663. Dimulescu BeatriceII BIIIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4664. Gherghita MaraII BIIIVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)
4665. COSMA ALEXIAPregatitoare BIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4666. GRIGORE ANDREEAPregatitoare BIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4667. VELEA GEORGIANAPregatitoare BIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4668. GEAPANA MARIANPregatitoare BIIIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4669. DINU MADALINII BIPETCU CRISTIANA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4670. AVRAM ANDREIIV AINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4671. BUCALET MARIAIV AINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4672. DUMITRU ANDREIIV AINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4673. MIHAILESCU IONUTIV AINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4674. PETCU OANAIV AINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4675. STAN CRISTIANIV BITUDOR GHEORGHITA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4676. MARGHESCU COSETTEIV AIIINICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
4677. Mionel EdiPregatitoare AIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4678. Sanda MihaitaPregatitoare AIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4679. Trasnea MarioPregatitoare AIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4680. Trasnea MarioPregatitoare AIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4681. Neacsu AlexiaPregatitoare CIDumitru Ancuta (Liceul T Vladimirescu)
4682. Neacsu IuliaPregatitoare AIIIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4683. Nita ElenaPregatitoare AIIIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4684. Savulescu DanutPregatitoare AIIIPopa Carmen (Liceul T Vladimirescu)
4685. Tudorica MirunaII AIDinu Aurelia (Liceul T Vladimirescu)
4686. Viespe MariusII AIDinu Aurelia (Liceul T Vladimirescu)
4687. Mitrica IannisII BISfetcu Vasilica (Liceul T Vladimirescu)
4688. Mitrica SebastianII BISfetcu Vasilica (Liceul T Vladimirescu)
4689. Burtea BiancaIII BMCioc Luminita (Liceul T Vladimirescu)
4690. Iova DenisaIV AIPirvu Simina (Liceul T Vladimirescu)
4691. Stanescu MariaIV AIPirvu Simina (Liceul T Vladimirescu)
4692. Cotoi ConstantinIV AIIIPirvu Simina (Liceul T Vladimirescu)
4693. Balutoiu RalucaII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4694. Bodescu AndreeaII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4695. Nicolae TheodorII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4696. Popa GeorgianaII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4697. Popa LidiaII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4698. Voica MariaII AIVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4699. Ivan Bianca MariaIII AIIVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4700. Ene LucaIII AIIIVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
4701. Cocolos TeodorIV BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4702. Liciu SaraIV BIMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)
4703. Ristea IoanaIV AIIILaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)
4704. Cojocaru ErikaI BICapatina Andreea (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4705. Tanase RebecaI BMCapatina Andreea (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4706. Popa AdelinII AIIIConstantin Alina Ofelia (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4707. Stefan AlexandruIII AIIlie Mariana (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4708. Popa LucaIII AIIIlie Mariana (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4709. Bolborea RaduIV AIBarbu Diana (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4710. Nedelea AlinIV AIBarbu Diana (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4711. Vasiloiu AndreiIV AIBarbu Diana (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)
4712. FLOREA DENIS MIHAII AIANDREESCU DENISA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4713. BARBU VALENTINI BIMARIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4714. CHIROIU MARIAI BIMARIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4715. FLORESCU ADNANAI BIMARIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4716. BALASAN FLORINEL MARIOI AIIIANDREESCU DENISA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4717. TRUSCA IRINAIV AISTERIE VIOLETA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4718. VOICA-PIRVU MELANIAIV AMSTERIE VIOLETA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)
4719. BOSTINA LUCAI AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4720. CIRSTEA ERIKI AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4721. DOLOCAN DANAI AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4722. NEACSU CATALINI AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4723. PITIGOI NOEMYI AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4724. SZOCS MATEII AIIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4725. GHITA CRISTIANII AICIRSTEA ELENA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4726. MARCU DENISII AICIRSTEA ELENA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4727. PETRACHE TUDOR MARCELII AICIRSTEA ELENA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4728. UTA BIANCAII AICIRSTEA ELENA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4729. DRUGA MARIOII BIALESU SILVIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4730. FLOREA BOGDANII BIALESU SILVIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4731. NASTASE ALESSIAII BIALESU SILVIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4732. NECIU ANTONIAII BIALESU SILVIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4733. NEGURICI DARIAII BIALESU SILVIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4734. RADULESCU ANAII BIALESU SILVIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)
4735. Ana Nicole AndreeaI AITudoran Steluta Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4736. Botoman George AlexandruI AITudoran Steluta Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4737. Calin Maria AlexandraI AITudoran Steluta Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
4738. Florian Stefania-AlexaPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4739. Hutuleac Daniel-CostinPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4740. Lisca Sara-AndreeaPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4741. Nedelea Mihai-SebastianPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4742. Pietrisi Alessia-MariaPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4743. Restea GabrielPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4744. Selaru Andrei-RazvanPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4745. Stegaru Constantin-MarcoPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4746. Toader Maia-MelaniaPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4747. Vincze Andrei-MirceaPregatitoare AIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4748. Mitrache David-AndreiPregatitoare AIIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4749. Mis DavidI BICristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4750. Velcea LetitiaI BMCristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4751. Stegaru Emanuel-CatalinIV AINicolae Anca (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
4752. Radu RaresPregatitoare AISterie Otilia (Scoala Gimnaziala Plesoiu)
4753. Tiugan Emma, clasa pregatitoare APregatitoare AIOtilia Sterie (Scoala Gimnaziala Plesoiu)
4754. PARASCHIVA OCTAVIANI BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4755. PEIA CLAUDIUI BISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4756. CIOCAN LAVINIAI BIISERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4757. GOTOI MATEIII AICIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4758. MARIUS ANDREEAII AICIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4759. COMANESCU RADU ANDREIIII AITRAIASTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4760. NICOLA BIANCA MARIAIII AITRAIASTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4761. NICOLA CLARA ANDREEAIII AITRAIASTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4762. TRAISTARU MARIA C OSMINAIII AITRAIASTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4763. BELU ANDRAIII BIDumitra Ioana Gabriela (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4764. MIHALACHE LORENAIII BIDumitra Ioana Gabriela (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4765. NANE MIHNEAIII BIDumitra Ioana Gabriela (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4766. DOBRE SEBASTIANIII BMDumitra Ioana Gabriela (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4767. B?l?anu MateiIV BIFILIP EMILIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4768. C?l?toru CosminIV BIFILIP EMILIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)
4769. MITRU BOGDANII AIRechitean Tatiana (Liceul Teoretic Scoala Primara)
4770. NUTA FILIPII AIRechitean Tatiana (Liceul Teoretic Scoala Primara)
4771. PITICAS DARIA MARIAII AIRechitean Tatiana (Liceul Teoretic Scoala Primara)
4772. BORCAN MARIAPregatitoare 2ISandu Mihaela (C. N. Jean Monnet)
4773. MINCA ANDRADAPregatitoare 2ISandu Mihaela (C. N. Jean Monnet)
4774. BURLICA ANDREIPregatitoare 2IIISandu Mihaela (C. N. Jean Monnet)
4775. RUS ILINCAPregatitoare 2IIISandu Mihaela (C. N. Jean Monnet)
4776. ANGHEL RARE? MIHAII AIBaban Marilena (C. N. Jean Monnet)
4777. DINULESCU IOANA CLAUDIAI AIBaban Marilena (C. N. Jean Monnet)
4778. DR?GU?IN DARIA IOANAI AIBaban Marilena (C. N. Jean Monnet)
4779. BORCESCU ANDREEAI BIDragu Mariana (C. N. Jean Monnet)
4780. CATALIN DARIAI BIDragu Mariana (C. N. Jean Monnet)
4781. GEORGESCU THEEAI BIDragu Mariana (C. N. Jean Monnet)
4782. ILIE RARESI BIDragu Mariana (C. N. Jean Monnet)
4783. ISBASOIU MARIAI BIDragu Mariana (C. N. Jean Monnet)
4784. BUSUIOC RUIXANDRAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4785. IORDACHE BIANCAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4786. LUPASCU MARIAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4787. NAE ALEXANDRUI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4788. PERJU STEFANI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4789. SAVULESCU DENISAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4790. STOICA MARAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4791. TUDORACHE SORINAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4792. VASILE NICOLETAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4793. VINTILA MARAI CIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
4794. GHITA BIANCAI DISanda Valentina (C. N. Jean Monnet)
4795. DICU DENNIS JUSTINI AIIBaban Marilena (C. N. Jean Monnet)
4796. PATRASCU IUSTINI AIIIBaban Marilena (C. N. Jean Monnet)
4797. BALAN STEFANII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4798. BARDAS NECTARIEII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4799. BATRANU IOANAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4800. CERNICA TEODORAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4801. GHEORGHE RALUCAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4802. MARIN ALESIAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4803. MILITARU MIHAIII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4804. NASTASOIU DARIAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4805. OANCEA SANZIANAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4806. TEISANU MARIAII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4807. VIDRU RARESII AIIacob Maria (C. N. Jean Monnet)
4808. ANGHELUS MAIAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4809. CATRICICA RUXANDRAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4810. CRISTEA FLORINII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4811. DRAGAN ANISIAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4812. ENE DEBORAHII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4813. LUNCA ANDREIII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4814. MARIN LUCAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4815. MARINESCU ELIZAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4816. MITREA DENISII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4817. NICULESCU-IONI?? EVAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4818. RADUCANU AURELIANII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4819. STEFURAC MIRUNAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4820. TOMA SARAII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4821. VISOIU TEODORII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4822. VISOIU TEODORII BIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4823. ANGHEL ANDREIII CIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4824. BULIGA DAVIDII CIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4825. IANCU ANIELAII CIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4826. VASILE GABRIELII CIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4827. VISAN MIRUNAII CIRipeanu Renada (C. N. Jean Monnet)
4828. DUTA RUXANDRAIV AIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4829. IOAN TUDOR MIHAIIV AIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4830. IRIMESCU THEAIV AIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4831. PLESA DARIUSIV AIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4832. PREDA IASMINAIV AIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4833. TUDORAN IULIAIV AIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4834. CUCUTEANU TUDOR MIRCEAIV BIPetrescu Florin (C. N. Jean Monnet)
4835. GEORGESCU ANDREIIV AIIFarmazon Alexandrina (C. N. Jean Monnet)
4836. TORAC TOMA EDWARDIV BIIPetrescu Florin (C. N. Jean Monnet)
4837. Bratu CristianaPregatitoare AIIon Maria Manuela (Profesor Nicolae Simache)
4838. Nitescu MariucaPregatitoare AIIon Maria Manuela (Profesor Nicolae Simache)
4839. Oprean NicolaePregatitoare AIIon Maria Manuela (Profesor Nicolae Simache)
4840. Preda MariaPregatitoare AIIon Maria Manuela (Profesor Nicolae Simache)
4841. BADEA TEODORIII AIMILITARU LAVINIA (Scoala Elena Doamna)
4842. DUMITRESCU SARA III AIMILITARU LAVINIA (Scoala Elena Doamna)
4843. LICA MARIAIII AICRISTESCU FLORENTINA (Scoala Elena Doamna)
4844. Dumitriu RaduII CIVasile Irina (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)
4845. Constantin Maria AntoniaIV CIDragulin Gabriela (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)
4846. Vilcu RaresIV CIDragulin Gabriela (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)
4847. Panait DennisIV DIGrecu Oana (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)
4848. Stanciu DavidIV DIIGrecu Oana (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)
4849. DUMITRACHE BICA DENISAPregatitoare AIBarbu Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4850. BADEA DAVIDII CINISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4851. DRAGOS ANAII CINISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4852. NEACSU RALUCAII CINISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4853. VOINEA TEODORAII CMNISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
4854. Loghin MihaelaPregatitoare AIProdan Ana-Maria (Scoala Gimnaziala Rares Voda)
4855. Toma CatalinaPregatitoare AIIIProdan Ana-Maria (Scoala Gimnaziala Rares Voda)
4856. Bobe TeodoraIII IIonescu Roxana (Scoala Gimnaziala Rares Voda)
4857. Olaru DavidIII IIIonescu Roxana (Scoala Gimnaziala Rares Voda)
4858. Ionita BogdanIV BIDaniela Oprea (Scoala Gimnaziala Rares Voda)
4859. BINDER DARIUSI DMGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4860. CUDALBU TIBERIU IOANI DMGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4861. GILIE DAVIDII AICOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4862. SOLDEA IOANAII AICOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4863. BRUJBAN ANDREIIV AIMARIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4864. DAVIES ANDREW VIMALIV BIPRISTOLEANU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4865. REMES CRISTIANIV BIPRISTOLEANU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)
4866. MORARU ANDREIPregatitoare AICOSTACHE CORNELIA (scoala grigore moisil)
4867. STAN LAURENTIUPregatitoare AICOSTACHE CORNELIA (scoala grigore moisil)
4868. DRAGOMIR EDUARD-STEFANI AIGEORGESCU CRISTINA (scoala grigore moisil)
4869. MANESCU CARMEN-ALEXANDRAI AIGEORGESCU CRISTINA (scoala grigore moisil)
4870. MARIN ARIANA-GABRIELAI AIGEORGESCU CRISTINA (scoala grigore moisil)
4871. PETROSANU BIANCA-ANDREEAI AIGEORGESCU CRISTINA (scoala grigore moisil)
4872. POPESCU ILINCAI AIGEORGESCU CRISTINA (scoala grigore moisil)
4873. IONESCU DARIUS II BIDIACONU IOANA (scoala grigore moisil)
4874. SANDULESCU MARIAII CISULT LIVIA (scoala grigore moisil)
4875. IONESCU MARIAIII AINICA ALINA (scoala grigore moisil)
4876. POPESCU DARIAIII AINICA ALINA (scoala grigore moisil)
4877. BANU DAVIDIV AICASPRUF DOINA (scoala grigore moisil)
4878. DRAGOMIRESCU SARAIV AICASPRUF DOINA (scoala grigore moisil)
4879. POPA CALIN IV AICASPRUF DOINA (scoala grigore moisil)
4880. STOICA OANA IV AICASPRUF DOINA (scoala grigore moisil)
4881. BOTOSANU ALEXIA STEFANIAPregatitoare FIVLADUTA FLORICA (Scoala Nicolae Titulescu)
4882. MARTIN GIULIA STEFANIAPregatitoare FIVLADUTA FLORICA (Scoala Nicolae Titulescu)
4883. DAMOC ANALISAIV -IPreda Constanta-Luminita (Scoala Nicolae Titulescu)
4884. COCONEA ALEXIAIV -IIPreda Constanta-Luminita (Scoala Nicolae Titulescu)
4885. DODOIU STEFANIAIV -IIIPreda Constanta-Luminita (Scoala Nicolae Titulescu)
4886. Diaconescu Alexandru Tashi TseringII AIGuzu Camelia (Scoala Gimnaziala George Enescu)
4887. Dragus SintiaPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4888. Hoie RazvanPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4889. Kortyan LeonardoPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4890. Lazin JenniferPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4891. Medve DominicPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4892. Osan AndraPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4893. Pop OliviaPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4894. Soos ErikPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4895. Szucs LucaPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4896. Vaida HoreaPregatitoare AIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4897. Gandi AlexandruPregatitoare AIIIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4898. Ulici LeaPregatitoare AIIIRoatis Adriana (Scoala Gimnaziala C-tin Brancoveanu)
4899. Bicazan AdelinI BIMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)
4900. Dindelegan AndreiI BIMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)
4901. Osan Alesia CristinaI BIMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)
4902. Puscas MihaiI BIMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)
4903. Ungur TabitaI BIMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)
4904. Andreica IoanaI BMMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)
4905. Sarca RobertaI AIMoisi Mirela (Gimnaziala Petri Mor)
4906. Seute MihaiI AIMoisi Mirela (Gimnaziala Petri Mor)
4907. Torkos MirunaI AIMoisi Mirela (Gimnaziala Petri Mor)
4908. Agoston KewinPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4909. Ciataris DianaPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4910. Cosma DavidPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4911. Ghilea KarinaPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4912. Man EduardPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4913. Oltean AlexiaPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4914. Pop AlexandraPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4915. Pop MaiaPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4916. Satmari ValentinaPregatitoare AIAionese Mariana (Scoala Gimnaziala Silvania)
4917. ABRUDAN AURORAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4918. ANDOR DIANAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4919. BODEA AMADEAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4920. BREGEA ARIANAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4921. CRISAN AMALIAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4922. FLORE LEONARDPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4923. HARAGA MELANIAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4924. JOZSA-BOTOS ANDREAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4925. MOGA MARINAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4926. ONES BIANCAPregatitoare CIBodea Floruca (Scoala Gimnaziala Silvania)
4927. Geiger MariaIV cITeieru CRistina (Scoala Gimnaziala Silvania)
4928. Brisc MariaPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4929. Domocos AlexPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4930. Dorotean AndreiPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4931. Iacob TeodoraPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4932. Lazar RaresPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4933. Marian SofiaPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4934. Pop DamarisPregatitoare FIHorvath Rodica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4935. Barbur TudorPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4936. Bolgar PatriciaPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4937. Buciuman Luca StefanPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4938. Gavrilut Andrei PetrePregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4939. Hategan Alexandra MariaPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4940. Irimiea MariaPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4941. Leuca AnaPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4942. Maior Ferenc DavidPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4943. Marcus Sofia DariaPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4944. Prunea Bianca TeodoraPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4945. Sabau Tudor ConstantinPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4946. Serban Maria ViorelaPregatitoare GIBodis Magdalena (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4947. Cimpoies Maria IuliaII AIBogdan Aurica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4948. Magyar GeorgeII AIBogdan Aurica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4949. Ilut DenisaII BIPop Emilia (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4950. But AndreiII FICulcear Floare (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4951. Barbur CatincaII AIIIBogdan Aurica (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4952. FAZACAS MIHAIIV BICimpoies Mirela (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4953. Alexutan CristianIV CICighi Floare (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4954. Santa Iulia-MariaIV CICighi Floare (Scoala Gimnaziala M.Eminescu)
4955. Fleseriu Andrei AlexandruPregatitoare AIPui Anamaria Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4956. Gliga Matei AndreiPregatitoare AIPui Anamaria Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4957. Horsia Andrei LucianPregatitoare AIPui Anamaria Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4958. Horsia Denisa IoanaPregatitoare AIPui Anamaria Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4959. Mihaila Iannis IliePregatitoare AIPui Anamaria Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4960. Sandu Andrei IonPregatitoare AIPui Anamaria Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
4961. KADAR BEATRICE MARIAIV CIIHan Silvia Camelia (Scoala Gimnaziala Nr.21)
4962. IOSIF LUCAPregatitoare AIPRESECAN NADIA (Scoala N. Iorga)
4963. SAVU ALEXIAPregatitoare BICALIN DORINA (Scoala N. Iorga)
4964. MIHAILA ALESSIA MARIAIV BICARTAU SIMONA (Scoala N. Iorga)
4965. STAN MEDEEA IOANAII AIIMUNTEANU ANCA MARIA (Scoala Regina Maria)
4966. TAMAS RIANNA ELENAII AMMUNTEANU ANCA MARIA (Scoala Regina Maria)
4967. BUCSA ANTONIAIV CIITORDAI INKE (Scoala Regina Maria)
4968. BALAN ROBERT GEORGEPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4969. CIOBANU DELIA MARIAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4970. LUCA DARIUS TEODORPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4971. MATEICIUC ALEXANDRU NICOLAEPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4972. MIHAI ALIYA IOANAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4973. NECHIFOR ANA ALEXIAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4974. NECHITA YANNIS THEODORPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4975. OANEA FRANCESCA STEFANIAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4976. OSTAFI ALEXANDRU DRAGOSPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4977. PRISACARIU MATEI IONUTPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4978. SILISTEANU DARIA MARIUCAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4979. TARANU ALESIA TEODORAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4980. VASILIU ALEXANDRA ANDREEAPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4981. VORNICU ALEXANDRU DAVIDPregatitoare BICLIPA DUMITRITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4982. COSTANDACHE MARTA GEORGIANAI CIVASILACHE MARIA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4983. RADU ELENAI CIIIVASILACHE MARIA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4984. APOPII RAZVANI CMVASILACHE MARIA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4985. NECHIFOR MARIA CINZIAIV BITRISI ALEXANDRINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)
4986. MORUZ RARES FLORINPregatitoare EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4987. OLTEAN RARES IOANPregatitoare EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4988. PALADE MAYA MARIAPregatitoare EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4989. RAULIUC ILARIAPregatitoare EIGROSU BRINDUSA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4990. ONICEANU STEFANII BICRACIUN ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4991. VIERIU LIAII BICRACIUN ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4992. BOGHIAN STEFANAII BIICRACIUN ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4993. COMSA MIRELA ELENAIII AITABARCEA SILVESTRU (Scoala Gimnaziala Nr.3)
4994. Filipciuc AlexandruII BICHITA GIORGIANA (Acad.Haralabie Mihaescu)
4995. COBARLIE MARIA ROXANAPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4996. GAVANESCU DARIUS TEODORPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4997. GHINA MARIBEL IONELAPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4998. MATEI EDUARD FLORINPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
4999. MOLDOVEANU BOGDAN IONUTPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5000. PAUNICA BOGDAN IONUTPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5001. POPESCU MARIA ALEXIAPregatitoare AIVOICU POPESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5002. ENE ANDREIPregatitoare CIVENETICU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5003. ENE DENISPregatitoare CIVENETICU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5004. COMANESCU SARAH CAROLINAPregatitoare BIIIIVAN AURELIA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5005. GHERGHE ADELINA GABRIELAPregatitoare BIIIIVAN AURELIA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5006. MACAVEI ALEXIAPregatitoare BIIIIVAN AURELIA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5007. MACAVEI CATALINAPregatitoare BIIIIVAN AURELIA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5008. IOANCEA ANDREIPregatitoare CIIIVENETICU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5009. ISCRU CRISTIANI BIDUMITRASCU FLORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5010. SERBAN BOGDANI CIANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5011. SERBAN BOGDANI CINEAGU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5012. BUZATU LUCAS DAVIDI BIIDUMITRASCU FLORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5013. BANCULESCU ANA MARIAI BIIIDUMITRASCU FLORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5014. VOINEA ROBERTI BIIIDUMITRASCU FLORINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5015. BALABAN BOGDANII AICALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5016. BAN SARAHII AICALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5017. PASARICA ALEXANDRUIII AINICOLESCU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5018. MUSAT DIANA CLAUDIAIII AMNICOLESCU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5019. ZAHARIA THEODORAIII AMCALCIIA LUCICA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5020. ZAHARIA THEODORAIII AMNICOLESCU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5021. BIRLEANU VALENTIN COSTINELIV AIMINCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5022. TARAULEA ROXANA TEODORAIV AIMINCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5023. RUSIN RAIRA INNESIV BIBALAURU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5024. ALBESCU ALEXANDRUIV CIANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5025. COTRUTA CRISTINAIV CIANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5026. MAGUREANU CRISTINAIV CIANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5027. CHELU MIHAI CONSTANTINIV AMMINCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5028. PROCA NICOLETA ALEXANDRAIV BMBALAURU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5029. MIRCEA VLADIV CMANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5030. VIRLUGA CIPRIANIV CMANTONIU VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr.5 Alexandria)
5031. CIRNU CATALIN CLAUDIUI AIALEXE RODICA (Scoala Gimnaziala Frasinet)
5032. MEDINTU RADU IOANI AIALEXE RODICA (Scoala Gimnaziala Frasinet)
5033. TAIATU STEFANIA CRISTINAI AIIIALEXE RODICA (Scoala Gimnaziala Frasinet)
5034. Stan Eduard Alin MarianII AIAnghel Elena-Angelica (Scoala Gimnaziala nr. 1)
5035. Florea CosminPregatitoare AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5036. Militaru BiancaPregatitoare AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5037. Niculcea EvaPregatitoare AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5038. Pauna TudorPregatitoare AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5039. Scarlatescu RazvanPregatitoare AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5040. Visan AlexandruPregatitoare AIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5041. Bega Maria DenisaPregatitoare CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5042. Biolan Alexandru AdrianPregatitoare CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5043. Linta Luca AlexandruPregatitoare CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5044. Nedelcu Adina MariaPregatitoare CIVoiculeanu Mirela Carmen (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5045. Mateescu RaisaPregatitoare AIIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5046. Mihaila MaraPregatitoare AIIIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5047. Baltateanu MariaPregatitoare AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5048. Niculescu GildaPregatitoare AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5049. Rosu Scarlat Radu AndreiII AIGheorghe Delia (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5050. Anghel DanielIV BIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5051. Bria IrinaIV BIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5052. Marinescu RaresIV BIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5053. Sirbu AlinIV BIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5054. Stefanescu AndreinaIV BIScarlat Liliana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5055. Buciuc BogdanIV D -step by stIBara Sandica si Boldea Valerica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5056. Frunzareanu AndreiIV D -step by stIIBara Sandica si Boldea Valerica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5057. Plopeanu RobertIV D -step by stIIIBara Sandica si Boldea Valerica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
5058. BARBULESCU INA MARIAII AIBOJA GABRIELA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5059. Dumitru AndreiII BIGogoi Monica (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5060. Raduna Chris Marie AlexiaII BIGogoi Monica (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5061. GRIGORE VICTORIAII CIVLAD LUMINITA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5062. TEIUS MARIAII CIVLAD LUMINITA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5063. MAGUREANU DARIA ANDREEAII DINAITA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5064. MEDINTU THEA CRISTINAII DINAITA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5065. VELICU TEODORA-MARIAII DINAITA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5066. DULCA DIANAII BIIINAITA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5067. IVASCU DELIA ANDREEAII DMNAITA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5068. Bratu AlinIV BIRistea Gheorghita (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5069. Calota Anca-MariaIV BIRistea Gheorghita (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIA)
5070. Cucu EmilianPregatitoare AIPaunescu Gheorghita (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5071. Mircea DanielPregatitoare AIPaunescu Gheorghita (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5072. Nedelcioiu LucianaPregatitoare AIPaunescu Gheorghita (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5073. Preda DenisaPregatitoare AIPaunescu Gheorghita (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5074. Soare Ana-MariaPregatitoare AIPaunescu Gheorghita (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5075. Albu MarinaI AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5076. Angheloaia IonutI AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5077. Barbu TabitaI AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5078. Prioteasa DariaI AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5079. Vasilescu IuliaI AIGitlan Florentina (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5080. Dodenciu IonelaII AINitu George (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5081. Pusca AndreiII AINitu George (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5082. Dulceanu IoanaIV AIBarbu Claudia (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5083. Duta AndreiIV AIBarbu Claudia (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5084. Megan SarahIV AIBarbu Claudia (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5085. Mircea MarianIV AIBarbu Claudia (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5086. Rimboaca ElizaIV AIBarbu Claudia (Scoala primara nr.5 Alexandru Deparateanu)
5087. Ciocanel MihaelaPregatitoare BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5088. Grosu Morcov LucaPregatitoare BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5089. Paraschiv RiaPregatitoare BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5090. Toma ElenaPregatitoare BIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5091. Joitoiu AlexiaPregatitoare BIIIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5092. Marginica MarioPregatitoare BIIIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5093. Serban RobertPregatitoare BIIIPirnac Mariana (Scoala nr 2)
5094. NASSAR ATTA ATTIA ADAMI AIBASCOVEANU ELENA (Scoala nr 2)
5095. COSTACHE DENISA-ANDREEAI AIIBASCOVEANU ELENA (Scoala nr 2)
5096. PARASCHIV MAXIMILIAN-MARIOI AIIIBASCOVEANU ELENA (Scoala nr 2)
5097. CRACIUN DARIUS-IULIANI AMBASCOVEANU ELENA (Scoala nr 2)
5098. Enache Sara MariaII AIMiu Simona (Scoala nr 2)
5099. Militaru Melissa MariaII AIMiu Simona (Scoala nr 2)
5100. Popescu Alexandru DavidII AIMiu Simona (Scoala nr 2)
5101. IANCU VALENTINA STEFANIAII BIBASCOVEANU MARIN (Scoala nr 2)
5102. MANOLACHE CATALIN MARIANII BIBASCOVEANU MARIN (Scoala nr 2)
5103. MILITARU CORINA PATRICIAII BIBASCOVEANU MARIN (Scoala nr 2)
5104. PISTOL EMILIA CARMEN ADELINAII BIBASCOVEANU MARIN (Scoala nr 2)
5105. PREDEL VALENTINA ALEXANDRAII BIBASCOVEANU MARIN (Scoala nr 2)
5106. PUIAN ANDREEAII BIBASCOVEANU MARIN (Scoala nr 2)
5107. Edu Radu StefanII AIIIMiu Simona (Scoala nr 2)
5108. Olteanu Daria AlexandraII AIIIMiu Simona (Scoala nr 2)
5109. Voiculet Maria DianaII AIIIMiu Simona (Scoala nr 2)
5110. BURCEA DENISAPregatitoare BIDavidescu Marian (SCOALA NR. 1)
5111. DIANA CRIVATPregatitoare BIDavidescu Marian (SCOALA NR. 1)
5112. IORDACHE COSMINPregatitoare BIDavidescu Marian (SCOALA NR. 1)
5113. NUTU MATEIPregatitoare BIDavidescu Marian (SCOALA NR. 1)
5114. STANCIU LUCAPregatitoare BIDavidescu Marian (SCOALA NR. 1)
5115. STANCIU SABINPregatitoare BIDavidescu Marian (SCOALA NR. 1)
5116. DAVIDESCU MARICAI AIDOGEANU ALEXANDRINA (SCOALA NR. 1)
5117. ARGATU IOANI BIROBACIU NELI-STAFANIA (SCOALA NR. 1)
5118. DOGARU BOGDANI BIROBACIU NELI-STAFANIA (SCOALA NR. 1)
5119. LUPU DENISI BIROBACIU NELI-STAFANIA (SCOALA NR. 1)
5120. NECULITA DAVIDI BIROBACIU NELI-STAFANIA (SCOALA NR. 1)
5121. ROBACIU ROBERTI BIROBACIU NELI-STAFANIA (SCOALA NR. 1)
5122. BATRINU ANDREIII BIENE AURELIA (SCOALA NR. 1)
5123. DINU STEFANII BIENE AURELIA (SCOALA NR. 1)
5124. DRAGHICI SARAII BIENE AURELIA (SCOALA NR. 1)
5125. ENE DENISAII BIENE AURELIA (SCOALA NR. 1)
5126. VLADA ERICII BIENE AURELIA (SCOALA NR. 1)
5127. SPINU FLORINELII BIIIENE AURELIA (SCOALA NR. 1)
5128. Draghici AdinaIII AINetejoru Reluta (SCOALA NR. 1)
5129. Erimia AncaIII AINetejoru Reluta (SCOALA NR. 1)
5130. Erimia AncaIII AINetejoru Reluta (SCOALA NR. 1)
5131. Paun TeodoraIII AINetejoru Reluta (SCOALA NR. 1)
5132. Serban DavidIII AINetejoru Reluta (SCOALA NR. 1)
5133. Serban DavidIII BIBadanoiu Hilde Claudia (SCOALA NR. 1)
5134. Dragomir Leonard StefanIII BIIBadanoiu Hilde Claudia (SCOALA NR. 1)
5135. Serban Mariana IoanaIII BMBadanoiu Hilde Claudia (SCOALA NR. 1)
5136. DAVIDESCU ALEXANDRU-GEORGIANIV BIDRAGHICI NICOLETA (SCOALA NR. 1)
5137. NASTASE ALEXANDRUIV BIDRAGHICI NICOLETA (SCOALA NR. 1)
5138. Jilavu DimitreiPregatitoare AIArdelean Daciana (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5139. Saroni CatalinPregatitoare AIArdelean Daciana (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5140. Sima AlexandruPregatitoare AIArdelean Daciana (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5141. Ciulonescu Iris MariaI AIFiat Daniela (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5142. Iacobescu AlexandruI AIFiat Daniela (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5143. RUIAN IOANA STEFANIAII BIBorca Andreea (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5144. RUIAN IOANA STEFANIAII BIBorca Andreea (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5145. CROITORU ANDREIIII AICOVACI CORINA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5146. DRILEA ANDRAIV BIIORGOVAN CAMELIA (Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu Lugoj)
5147. BRIA ELISABETAPregatitoare AIPETRESCU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala nr 4)
5148. POPESCU ALEXANDRA-MARIAPregatitoare AIPETRESCU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala nr 4)
5149. POPOVICI NICOLAEPregatitoare AIPETRESCU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala nr 4)
5150. BIRLIBESCU IULIAPregatitoare AIPREOTESOIU KARINA (Colegiul National Banatean)
5151. ORHA ANAPregatitoare AIPREOTESOIU KARINA (Colegiul National Banatean)
5152. PINGHEL CEZARPregatitoare AIPREOTESOIU KARINA (Colegiul National Banatean)
5153. STOIANOVICI RAZVANPregatitoare AIPREOTESOIU KARINA (Colegiul National Banatean)
5154. BURU DAVIDPregatitoare CISTOICOV ALEXANDRA (Colegiul National Banatean)
5155. TURCU ROBERTPregatitoare CISTOICOV ALEXANDRA (Colegiul National Banatean)
5156. ROMAN DARIUSPregatitoare FIBADEA ADRIANA (Colegiul National Banatean)
5157. VISA RAULI CILOBONT DORINA (Colegiul National Banatean)
5158. IANCU DARIA ELENAI CIIILOBONT DORINA (Colegiul National Banatean)
5159. VERMESAN IOANAII BIVISU DANA (Colegiul National Banatean)
5160. MARANESCU ROXANAII CIIIFLORESCU DELIA (Colegiul National Banatean)
5161. Dragomir MariaPregatitoare AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5162. Nicolae MariaPregatitoare AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5163. Perdivara AndreeaPregatitoare AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5164. Peterfi AlexandraPregatitoare AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5165. Stiubea MariaPregatitoare AIGherghina Nicoleta (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5166. Barna MariaI AISamfescu Simona (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5167. Galan GabrielI AISamfescu Simona (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5168. Augustinov DavidII DIIancau Diana (Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara)
5169. Tiru AndreiII CIBADESCU DANIELA (Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara)
5170. Borca BogdanII CIIIBADESCU DANIELA (Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara)
5171. TEREGOVAN DAVIDIV AIBESCHIU ANCA (Palatul Copiilor Timisoara)
5172. CARABENCIOV BONOIV AIIBESCHIU ANCA (Palatul Copiilor Timisoara)
5173. Balita MarioPregatitoare AIPanduru Zorita (Scoala Gimnaziala nr.24)
5174. Ivascu EmaPregatitoare AIPanduru Zorita (Scoala Gimnaziala nr.24)
5175. Lapadat AnastasiaPregatitoare AIPanduru Zorita (Scoala Gimnaziala nr.24)
5176. Mada IuliaPregatitoare AIPanduru Zorita (Scoala Gimnaziala nr.24)
5177. Molocea AlbertPregatitoare AIPanduru Zorita (Scoala Gimnaziala nr.24)
5178. Stroe YanissaPregatitoare AIPanduru Zorita (Scoala Gimnaziala nr.24)
5179. Calapis CristianaPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5180. David Andrei SebastianPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5181. Lelescu SaraPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5182. Matei IsabelaPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5183. Paiusan AlexandraPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5184. Rosu TeodoraPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5185. Suciu BiancaPregatitoare CIHahue Liliana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5186. Stefanache MateiPregatitoare DICrutu Catalina (Scoala Gimnaziala nr.24)
5187. Berghea Daria MariaPregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5188. Ciociltea Christa SaraPregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5189. Costinas BogdanPregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5190. Dobra Elena AmaliaPregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5191. Erimescu Adela SophiePregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5192. Menta Daniel IoanPregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5193. Muntean Maia AndreeaPregatitoare EIPopa Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5194. Valean DianaI AIZota Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.24)
5195. Mada MedeeaI CIVlad Tatiana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5196. Andres DesireeI EIVlad Ioan (Scoala Gimnaziala nr.24)
5197. Juchel DavidI BIIIAlbulescu Cornelia (Scoala Gimnaziala nr.24)
5198. Ember DenisaI EIIIVlad Ioan (Scoala Gimnaziala nr.24)
5199. Chisde AndreiII AIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5200. Pintea DariusII AIBaciu Elena (Scoala Gimnaziala nr.24)
5201. Negru RaisaII BIChirtes Severiana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5202. Paun ClaraII BIChirtes Severiana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5203. Sirbu CristinaII BIChirtes Severiana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5204. Teghiu BogdanII BIChirtes Severiana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5205. Partenie Vasiu EmmaII CIIatin Eugenia (Scoala Gimnaziala nr.24)
5206. Nartea AndraII DIDurbaca Diana (Scoala Gimnaziala nr.24)
5207. Gules Ana MariaII CMIatin Eugenia (Scoala Gimnaziala nr.24)
5208. FILIP THEODOR ANDREIPregatitoare AIURSU MIOARA CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Sat Albesti)
5209. POPA MAYA IOANAPregatitoare AIURSU MIOARA CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Sat Albesti)
5210. SPINACHE RALUCA MARINAIII AIURSU MIOARA CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Sat Albesti)
5211. Cretu BiancaPregatitoare AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5212. Dominteanu TudorPregatitoare AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5213. Dumitrascu LucaPregatitoare AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5214. Mastacan LucaPregatitoare AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5215. Murgeanu AndreeaPregatitoare AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5216. Nentu DavidPregatitoare AIMihu M Chirila N (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5217. Constantinescu AlexiaPregatitoare BIMolenta Roxana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5218. Frincu DianaPregatitoare BIMolenta Roxana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5219. Nechita DavidPregatitoare BIMolenta Roxana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5220. Pindaru CristinaPregatitoare BIMolenta Roxana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5221. Taschina SaraPregatitoare BIMolenta Roxana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5222. Balan BiancaI AIIIacob Monica Budescu Petrina (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5223. Carabas CodrinI AIIIacob Monica Budescu Petrina (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5224. Chitiga VladI AIIIacob Monica Budescu Petrina (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5225. Olaru AndreeaI AIIIacob Monica Budescu Petrina (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5226. Toma SaraI AMIacob Monica Budescu Petrina (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5227. Buganu ClaraII AIOsoianu Denisa Stoian Iulia (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5228. Giusca AlexandruII AIOsoianu Denisa Stoian Iulia (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5229. Matei TeodorII AIOsoianu Denisa Stoian Iulia (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5230. Pletea TerezaII AIOsoianu Denisa Stoian Iulia (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5231. Costache DenisII DIAnton Lioara (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5232. Csepel DragosII DIAnton Lioara (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5233. Danila EduardII DIAnton Lioara (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5234. Danila EricII AIIIOsoianu Denisa Stoian Iulia (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5235. Chirvase DariusII DMAnton Lioara (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5236. Teodorescu IlincaII DMAnton Lioara (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5237. Compotecras FilipIII AIPaun L Gilca E (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5238. Iordan DragosIV AIFocsa Iuliana (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5239. Abaza AndraIV DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5240. Arama DeliaIV DIChirvasa Mihaela (Scoala Gimnaziala Episcop Iacov Antonovici)
5241. Radu CodrinI BICIOLAN EUGENIA (Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu)
5242. Marin Petru DariusI CIJora Cristina (Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu)
5243. Jora DariaI CIIIJora Cristina (Scoala Gimnaziala Manolache Costache Epureanu)
5244. Dorobat Tutor GeorgeI CIBurlacu Vicuta (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
5245. Lazu Matteo GeorgeI CIBurlacu Vicuta (Scoala Gimnaziala nr 11 George Tutoveanu)
5246. Olaru cosminII AIBratu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Gara Banca)
5247. BARBU IONUTPregatitoare AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5248. Gheorghiu NicholasPregatitoare AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5249. GRAD GABRIELPregatitoare AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5250. ONOFREI GABRIELAPregatitoare AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5251. RASCANU AURELIAPregatitoare AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5252. SECAREANU JONATHANPregatitoare AIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5253. CIOBANU CRISTINAPregatitoare AIIIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5254. HALUNGESCU STEFANPregatitoare AIIIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5255. SOVEJA COSMINPregatitoare AIIIPorumb Maria (Stroe S.Belloescu)
5256. GHERGHINIS RUXANDRAI AIOprea Mihaela (Stroe S.Belloescu)
5257. NECULAI MATEII AIOprea Mihaela (Stroe S.Belloescu)
5258. OPREA DARIAI AIIIOprea Mihaela (Stroe S.Belloescu)
5259. MORARU ADINAII AIHazu Mona (Stroe S.Belloescu)
5260. ANDREI ANAII BIMunteanu Nela (Stroe S.Belloescu)
5261. PALADE MARIOII BIMunteanu Nela (Stroe S.Belloescu)
5262. CRUCEANU BIANCAIII AICiobanu Loredana (Stroe S.Belloescu)
5263. CRUCEANU ROXANAIII AICiobanu Loredana (Stroe S.Belloescu)
5264. GRECU ADINAIII AICiobanu Loredana (Stroe S.Belloescu)
5265. DRAGOMIR ALEXANDRAIII BIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
5266. MUNTEANU ROBERTIII BIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
5267. OPREA TEODORAIII BIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
5268. REBEGEA GEORGEIII BIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
5269. FERARU REMUSIII AIIICiobanu Loredana (Stroe S.Belloescu)
5270. IONESCU STEFANAIII BIIIPalade Agata (Stroe S.Belloescu)
5271. ALBU IONUTIV AIFlorea Violeta (Stroe S.Belloescu)
5272. POIANU DAVIDIV AIFlorea Violeta (Stroe S.Belloescu)
5273. GEANA ANDREEAIV BINastase Otilia (Stroe S.Belloescu)
5274. JORA ANDREIIV BINastase Otilia (Stroe S.Belloescu)
5275. NISTOR-MARIA-ALEXANDRAIV BINastase Otilia (Stroe S.Belloescu)
5276. BALAN ROBERTIV AIIIFlorea Violeta (Stroe S.Belloescu)
5277. VACARUS ANDRADA ELENAIII AIBORDEIANU MIOARA MINA (Scoala Gimnaziala Nr. 1)
5278. Ciocan MirunaI AICuceanu Otilia (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5279. Dumitrascu IoanaI AICuceanu Otilia (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5280. Istrate MariaI AICuceanu Otilia (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5281. Nicolau DavidI AICuceanu Otilia (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5282. Lacatus IlincaI AIIICuceanu Otilia (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5283. LUPU MARIAII CIMARTA ALINA (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5284. MARCU ILINCAII CIMARTA ALINA (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5285. PATRAS ANDREIII CIMARTA ALINA (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
5286. Cioata SebastianPregatitoare AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5287. Pavelescu DenisPregatitoare AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5288. Popa BiancaPregatitoare AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5289. Stirbu EduardPregatitoare AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5290. Ungureanu GeorgePregatitoare AIValeanu Ionica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5291. Amaritei Darius - AlexandruPregatitoare BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5292. Calinciuc Iustin- AndreiPregatitoare BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5293. Gavril IoanaPregatitoare BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5294. Gogonici DragosPregatitoare BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5295. Ostan Alexandra- ElenaPregatitoare BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5296. Silistru TeodoraPregatitoare BIBarbu Lenuta (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5297. Bodroghina AlexandruPregatitoare CIStirbu Aurica-Chitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5298. Bot Raul GeorgePregatitoare CIStirbu Aurica-Chitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5299. Botez Daria StefaniaPregatitoare CIStirbu Aurica-Chitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5300. Fira Denisa StefaniaPregatitoare CIStirbu Aurica-Chitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5301. Iancu Ianis TudorPregatitoare CIStirbu Aurica-Chitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5302. Nestian Stefania BrianaPregatitoare CIStirbu Aurica-Chitic Florentina (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5303. Diaconu SophiaI AIObreja Silvia (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5304. Gabara Sorin- GabrielI AIObreja Silvia (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5305. Luncanu StefanI AIObreja Silvia (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5306. Alexandru MateiII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5307. Coman IoanaII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5308. Grigoras AlexII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5309. Onose AlexiaII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5310. Sava GeorgianaII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5311. Vatavu SaraII AIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5312. Popa DavidII AIIIZavate Elena (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5313. Arhire AlesiaIII AIPricob Simona Caraiman Florica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5314. Leparda DariaIII AIVrabie Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5315. Nastasa AndreeaIII AIVrabie Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5316. Nechifor RaresIII AIVrabie Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5317. Parfene AndraIII AIVrabie Veronica (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5318. Vatavu DariusIV AMIonescu Melania (Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui)
5319. Hanganu Raluca ElenaPregatitoare BIVictoria Lacatusu (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
5320. Gabara AndreiII AIPolcovnicu Emilia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
5321. Clapa AndreeaIII AIFloares Maria (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
5322. Cuzepan Cezara MariaIV BIMoraru Cerasela (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
5323. Sava StefanIV BIMoraru Cerasela (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
5324. Cotaie Stefania ClaudiaIII AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5325. Cristian CosticaIII AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5326. Enache David IonutIII AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5327. Grigoriu Iarina StefaniaIII AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5328. Puica AndreiIII AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5329. Toma Larisa MariaIII AIPopa Luminita (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5330. Barbu TudorIV AIPaduraru Delia (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5331. Salceanu StefanIV AIPaduraru Delia (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui)
5332. GRIGORAS MIRUNAIV AIFLUERAS MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Vaslui)
5333. HAULICA RARES STEFANUTIV AIFLUERAS MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Vaslui)
5334. SOLOMON ALEXANDRU MARIANIV AIFLUERAS MIHAELA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Vaslui)
5335. CHIRIAC ANDRA-MARIAPregatitoare AICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5336. LAZAR IANIS-STEFANPregatitoare AICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5337. LAZAREANU MATEI-ADRIANPregatitoare AICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5338. PRISECARU GIULIA-ELENAPregatitoare AICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5339. RADU OCTAVIAN-MATEIPregatitoare AICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5340. TATARU SERBAN-GEORGEPregatitoare AICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5341. Arteni BiancaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5342. Balauta IoanaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5343. Bordeianu IoanaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5344. Furnica DragosPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5345. Grecu ElenaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5346. Iacob SebastianPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5347. Iftime TudorPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5348. Jalba StefanPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5349. Maxim DianaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5350. Mihu AlexandruPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5351. Mocanu DariaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5352. Mocanu DavidPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5353. Moisa ElenaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5354. Neculau MaiaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5355. Rusu RaresPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5356. Stancu IlincaPregatitoare BIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5357. Chicu Bianca-IONELAPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5358. Merlusca Daria-AndreeaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5359. Noia Daria-StefaniaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5360. Obreja Luca-EduardPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5361. Oprita MirunaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5362. Perju Andra-MariaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5363. Popica MirunaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5364. Postolache Paula-AlexandraPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5365. Pricop Denisa-AndreeaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5366. Salabina MariaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5367. Samson Alexandra-ElenaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5368. Scinteie Matei-StefanPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5369. Spuma Ana-MariaPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5370. Zamfirachi Vlad-IonutPregatitoare DIBuciumas Maricica (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5371. GRIGORUTA DAVIDPregatitoare AIIICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5372. IONASCU LAURA-ELENAPregatitoare AIIICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5373. JUFA MARA-CARINAPregatitoare AIIICIRLESCU IULIA-ADRIANA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5374. Corogeanu IustinaPregatitoare BIIIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5375. Isachi DenisaPregatitoare BIIIMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5376. Buhaescu SaraII AITeodoru Alina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5377. Butnaru IonutII AITeodoru Alina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5378. Dobos IlincaII AITeodoru Alina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5379. Leustian AmaliaII AITeodoru Alina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5380. Calancia Delia IoanaII CIJuverdeanu Loredana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5381. Ciocan Radu AndreiII CIJuverdeanu Loredana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5382. SAFIR TUDORII DIBUTNARU MANUELA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5383. Balan RaresII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5384. Costache GabrielII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5385. Lau GeorgeII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5386. Leonte MariaII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5387. Scripcaru DariusII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5388. Tanasa StefaniaII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5389. Ungureanu AlexandruII EIBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5390. Moraru MariaII EMBorcan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5391. CIUCHILAN BIANCAIII CIBARBU DIANA ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5392. COROGEANU TEOFAN III CIBARBU DIANA ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5393. IVU BIANCA III CIBARBU DIANA ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5394. PARCALABU LORENA ANA MARIA III CIBARBU DIANA ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5395. STAN ARIANAIII CIBARBU DIANA ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5396. VASILACHE ELISA III CIBARBU DIANA ELENA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5397. CRAIU GABRIELIV CIRAIZU ALINA-NADIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5398. RUSU CODRIN-GEORGEIV CIRAIZU ALINA-NADIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5399. SIMION ANDREI-IUSTINIV CIRAIZU ALINA-NADIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5400. VINTU IASMINA-ELENAIV CIRAIZU ALINA-NADIA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
5401. GRIGOROIU TITUSPregatitoare AIBULETEANU IULIANA (Liceul George Tarnea)
5402. Armeanca NicoletaPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5403. Armeanca NicoletaPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5404. Gavrilescu RebecaPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5405. Jilcu AndreeaPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5406. Manea TeodoraPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5407. Mihailescu MihaiPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5408. Oprea EduardPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5409. Popa EduardPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5410. Popescu SergiuPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5411. Stoenescu LaraPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5412. Voinea SiminaPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5413. Zamfir LorelaiPregatitoare CIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5414. Rudareanu GabrielPregatitoare CIIIROTEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5415. Boalbes Andra MariaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5416. Coada Ana TeodoraI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5417. Coca Maria AntoniaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5418. Croitoru Marius AndreiI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5419. Croitoru Marius AndreiI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5420. Gheorghe Diana ElenaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5421. Lita Ruxandra ElenaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5422. Lixandra Ionut OctavianI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5423. Marcusi StefaniaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5424. Marin Guinea AnastasiaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5425. Pauna Andreea MonicaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5426. Petrache Elena LoredanaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5427. Petrescu Dragos ConstantinI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5428. Punga EduardI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5429. Tufurin Maria ElenaI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5430. Voicu Luca GeorgeI AISPIRIDON GABRIELA BOALBES ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5431. ALEXANDRU ARINAI CISMARANDOIU VICTORIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5432. DUTU MIRUNAI CISMARANDOIU VICTORIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5433. NITI STEFANI CISMARANDOIU VICTORIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5434. PAPANAU ANDREEAI DISTAN VIOLETA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5435. BUDURASCU ANA MARIAI CIIISMARANDOIU VICTORIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5436. POPA PATRICIAI CIIISMARANDOIU VICTORIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5437. Mitroi SebastianII AILUNGOCI ZENOVIA SERBAN MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5438. Sanda RebecaII AILUNGOCI ZENOVIA SERBAN MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5439. CUCU IOANAII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5440. POPESCU TUDORII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5441. TUDOR DANIELII BITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5442. Dovleac Ioan AlexandruII CIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5443. Jijeu Stefania CleopatraII CIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5444. Predescu GabrielII CIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5445. Predut Cristian PetricaII CIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5446. BLIDARU ELENA LUIZAII DISTELEA BIANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5447. BLINDU VLAD IOANII DISTELEA BIANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5448. POPESCU MONA DENISAII DISTELEA BIANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5449. BADOI GEORGIANAII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5450. BRADEANU MELISSAII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5451. CHITU ALINAII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5452. DRACEA DENISAII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5453. GULIE NICOLETAII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5454. ZAULETI ILIE GABRIELII BIIITIUCA MARIANA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5455. Cheroiu Oana MariaII CIIIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5456. Simion Marian NarcisII CIIIMITARU ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5457. FLOROIU NICOLETA VALERIA VALENTINAIII BIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5458. SMARANDOIU ELENA ANDRADAIII BIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5459. DINA MIHAIIII CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5460. DIRLECI TUDORIII CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5461. TRUSCA MIRIAMIII CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5462. VLADESCU RALUCAIII CISTAN ELENA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5463. Condoiu Nicusor LiviuIII DIBADEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5464. Cretu Madalin ConstantinIII DIBADEA ANCA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5465. ANGHEL GABRIEL RARESIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5466. BEDREAGA STEFANIA ANDREEAIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5467. BURLAN ELENA GEORGIANAIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5468. BUSE CRISTINA IASMINAIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5469. FLOROIU NICOLETA VALERIA VALENTINAIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5470. IORDANESCU CRISTIAN LEONARDIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5471. NEAGOE DELIA ROXANAIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5472. SURDU ELENA ROBERTAIII BIIIDRUGA LETITIA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5473. Diaconeasa LucaIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5474. Mitrut Teodor AndreiIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5475. Pietraru Elena Ana MariaIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5476. Preda Mihai DanielIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5477. Rotea Stefan MihaiIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5478. Truta Raluca AnamariaIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5479. Yainab BadiaaIV BISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5480. CONSTANTIN TEODORAIV CISIMOIU DANIELA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5481. Enescu Mihai AlexandruIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5482. Malaescu Roxana ElenaIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5483. Marin Ionut LaurentiuIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5484. Nastasoiu Andrei OvidiuIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5485. Pirvu Rares AndreiIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5486. Popa Eric DanielIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5487. Radescu Constantin FlaviusIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5488. Roman Ioana AlexandraIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5489. Rosu Cristiana GabrielaIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5490. Stancu Stefan NicusorIV BIIISTANCIU ELVIRA (Sc.Gim.Nicolae Balcescu)
5491. CARAPONU MIHAIPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5492. DUMITRASCU EDUARDPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5493. MIHAILESCU ANDREIPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5494. NICOLAE LUCAPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5495. OANTA ANDREEAPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5496. TRANECI GEORGEPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5497. TUCA BOGDANPregatitoare AISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5498. MOSTEANU ANISIAPregatitoare DIANCUTA BIANCA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5499. PORFIRE CRISTIANPregatitoare DIANCUTA BIANCA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5500. TUDOR DENISPregatitoare DIANCUTA BIANCA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5501. ANGHELUS ERICPregatitoare EICATANOIU ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5502. GHEORGHE DIANAPregatitoare EICATANOIU ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5503. MOACA ELENA ALEXIAPregatitoare EICATANOIU ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5504. TEODORA ANCAPregatitoare EICATANOIU ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5505. BALASOIU REBECAPregatitoare AIIISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5506. OANTA STEFANIAPregatitoare AIIISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5507. ZAMFIR ALEXANDRUPregatitoare AIIISTANCA ALINA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5508. DOBRE DARIUSII AICARMEN STANCULESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5509. ALBUICA OCTAVIANIV BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5510. CEBANU ANTONIV BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5511. DAVID SILVIUIV BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5512. DOBRA NICOLETAIV BIMIRELA POPESCU (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5513. CHELARESCU ALEXANDRUIV CIPIRVULESCU MIHAELA (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
5514. IONESCU ANDREIPregatitoare BIBITEA MARINELA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5515. MOISE DAVIDPregatitoare BIBITEA MARINELA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5516. COSMEANU MARIAI AILIMBASANU GEORGETA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5517. MARINESCU ALEXANDRUI AILIMBASANU GEORGETA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5518. BANCIU RAZVANIII AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5519. CLEOANTA IULIAIII AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5520. DRAGAN CAROLINAIII AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5521. NOVAC MARIAIII AIBOLOVAN VICTORIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5522. IONESCU CATALINAIV AISTANCA MELANIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5523. IONESCU CATALINAIV AISTANCA MELANIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5524. TARASASCU EMAIV AISTANCA MELANIA (Colegiul National Mircea cel Batran)
5525. Tuca DavidPregatitoare DIIITenea Valentina (Scoala Anton Pann)
5526. Vasile VladI AIIIBaesu Alina (Scoala Anton Pann)
5527. Fugaroiu MirunaI BIIITudoran Ana Maria (Scoala Anton Pann)
5528. Dorobantu FanurieIII AICraciun Nicolita (Scoala Anton Pann)
5529. Popescu AlexandraIII AIIICraciun Nicolita (Scoala Anton Pann)
5530. Olariu StefanIII AMCraciun Nicolita (Scoala Anton Pann)
5531. Patras ArinaIV BIITanasescu Nicolae (Scoala Anton Pann)
5532. Traistaru AlexandraIV BIITanasescu Nicolae (Scoala Anton Pann)
5533. Angheloiu AndradaIV BIIITanasescu Nicolae (Scoala Anton Pann)
5534. CIOBANU IOANA-IRENEPregatitoare CIStanica Maria (Scoala Gimnaziala nr 10)
5535. CONSTANTIN MARIA-ALEXANDRAI BIConstantin Cristiana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5536. NITA IOANA-ALESIAII BIBurduaza Ana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5537. OLTEAN LUCA-IOANII BIBurduaza Ana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5538. ONEA GEORGE-ROBERTII BIBurduaza Ana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5539. TATUT DARIA-MARIAII BIBurduaza Ana (Scoala Gimnaziala nr 10)
5540. COSEREA ALEXIA-IOANAII CISlatineanu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 10)
5541. SICLITARU RAULII CISlatineanu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 10)
5542. CIRICAN ANDRADAII CIIISlatineanu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 10)
5543. OLARU RAUL-ALEXANDRUIV CIGherghina Aurora (Scoala Gimnaziala nr 10)
5544. SMARANDACHE DAVIDIV CIGherghina Aurora (Scoala Gimnaziala nr 10)
5545. NEACSA ANDREASIV DIBoieriu Elena (Scoala Gimnaziala nr 10)
5546. Oros VictorI BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5547. Perta IanisI BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5548. Raducanu ArianaI BICeausoglu Anelice (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5549. Zachia Roberta-ElenaI CIStanescu Adela (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5550. Ionica Stefan AndreiI AIIIVasile Codruta (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5551. Radulescu Stefania CatalinaI AMVasile Codruta (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5552. Samoila Teodora MariaI AMVasile Codruta (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5553. Mirea-Bulubasa Petre-LucaIV DIIonita Valeria (Scoala Gimnaziala Nr 4)
5554. BIRTALAN DENISI AICazacu Vasilica (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5555. MICAN RAULI AICazacu Vasilica (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5556. TUFISI SARAHI AICazacu Vasilica (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5557. BADRAGA MARIAI CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5558. DUMITRASCU SEBASTIAN NICOLAEI CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5559. MOISE IRENEI CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5560. NUTA ILIAS COSMINI CIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5561. MIHAI VLAD STEFANI CIIIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5562. OLARU ANA MARIAI CIIIONOGEA MIOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 5)
5563. FLOREA DRAGOSII AIGRIGORESCU CONSTANTIN (Scoala nr 2 I.G. Duca)
5564. DASCALESCU GABRIELII BISTOIAN ADELA (Scoala nr 2 I.G. Duca)
5565. RADULESCU STEFANII AMGRIGORESCU CONSTANTIN (Scoala nr 2 I.G. Duca)
5566. RADULESCU STEFANII AMGRIGORESCU CONSTANTIN (Scoala nr 2 I.G. Duca)
5567. BAIASU CATALINI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5568. BOSEA MIHAI-VLADIMIRI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5569. BUSUIOCEANU DAVID-ANDREII CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5570. CHIRITA ANDRAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5571. DULACIOIU DAVID ANDREII CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5572. FLORESCU STEFANIA-RUXANDRAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5573. GRIGORESCU OANAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5574. MUSTATA CLARA ELENAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5575. MUSTATA CLARA ELENAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5576. NICOLAESCU DANIELAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5577. POPESCU ALYSSA-MARIAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5578. POPESCU ANA-MARIAI CISMARANDOIU TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5579. POPESCU DARIA ELENAI DMPOPESCU ELENA (Scoala Take Ionescu)
5580. RUSU AMALIA-TEODORAI DMPOPESCU ELENA (Scoala Take Ionescu)
5581. STANCIU GHEORGHISTEANU ANASTASIAI DMPOPESCU ELENA (Scoala Take Ionescu)
5582. BALUTA ALEXIA-THEODORA II AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5583. CIAUSESCU ANA-NICOLETAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5584. CIOBANU CLARA-GEORGIANAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5585. COSTEA ANDREI-ALEXIAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5586. COSTEA ANDREI-ALEXIAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5587. DICO DARIUS-GABRIELII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5588. FLOROIU MARIA-SOPHIAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5589. MIHAI RALUCA-ELENAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5590. NEAGRA CATINCA-IOANAII AISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
5591. TABACUTU ANDI II BIRADULESCU DOINA (Scoala Take Ionescu)
5592. GIUROIU MINDRU TUDOR CASIANII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5593. LUTA ALEXANDRA BIANCAII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5594. MARICA ALEXANDRA IOANAII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5595. MIHAI DANIEL VALENTINII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5596. NICOLAE MARA IOANAII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5597. POPA MARA TEODORAII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5598. RADELU ALIN VASILEII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5599. ZIDARU GHEORGHE RARESII EIBADEA NICOLETA (Scoala Take Ionescu)
5600. OLARU MAIA II BIIRADULESCU DOINA (Scoala Take Ionescu)
5601. BALSAN ALEXANDRAII BIIIRADULESCU DOINA (Scoala Take Ionescu)
5602. COMAN RADU II BMRADULESCU DOINA (Scoala Take Ionescu)
5603. DIACONU CONSTANTIN CRISTIANIII IIISUROVCEK RODICA (Scoala Take Ionescu)
5604. BUSI KARINAIII BMCOSAC FILOFTIA (Scoala Take Ionescu)
5605. BURCA ALEXIV AICROITORU VIOLETA (Scoala Take Ionescu)
5606. FLORICIOIU VICTORIV AICROITORU VIOLETA (Scoala Take Ionescu)
5607. ISPASOIU MIRUNAIV AIRUJA TAMARA (Scoala Take Ionescu)
5608. MORTEANU DINA MARIOIV BISUROVCEK ION (Scoala Take Ionescu)
5609. ANUTA ALEXANDRU GEORGEIV EIMANU RODICA IRINA (Scoala Take Ionescu)
5610. RADU ANDREEA VALERIAIV EIMANU RODICA IRINA (Scoala Take Ionescu)
5611. BLAJAN MATEIIV BIIISUROVCEK ION (Scoala Take Ionescu)
5612. MITREA ARMANDIV BMSUROVCEK ION (Scoala Take Ionescu)
5613. VASILACHE IOANAII AIVASILACHE IRINA (armencea)
5614. ANGHELINA TUDORIII AIPETREA OANA (armencea)
5615. Pavel Razvan TeodorI AISpiridon Gabriela (Maresal Alexandru Averescu)
5616. Croitoru Melisa IoanaI AIIISpiridon Gabriela (Maresal Alexandru Averescu)
5617. Lazaschevici Andrei GabrielI AIIISpiridon Gabriela (Maresal Alexandru Averescu)
5618. IONITA MARIAN LIANPregatitoare BIANETA ROTARU (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5619. MUNTEANU LAVINIA MIHAELAPregatitoare BIANETA ROTARU (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5620. TANASACHE ROBERT IONUTPregatitoare BIANETA ROTARU (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5621. TUTULAN ALEXIA ELENAPregatitoare BIANETA ROTARU (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5622. ELGAHANAM SARAI AISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5623. JORA OCTAVIANI AISTEFAN FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5624. AVRAM ADRIANII AICHIRIC DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5625. DUDU IARINAII AICHIRIC DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5626. PUIU RALUCAII AICHIRIC DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5627. SMEU ALEXIAII AICHIRIC DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5628. BACIU MIHNEA IUSTINIII AICOMAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5629. VASILACHE RAZVAN ANDREIIV AIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5630. BALTAGA STEFANIEIV BICARSOCHIE DIDINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5631. IORDACHESCU ANA- MARIAIV BICARSOCHIE DIDINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5632. MIHAILA CLAUDIUIV BICARSOCHIE DIDINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5633. POPA ROXANAIV BICARSOCHIE DIDINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5634. VOICU ANDRAIV AIIBACIU SILVIA- MARINA (Scoala Gimnaziala Nr 7)
5635. Babatie AlexandruPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5636. Balerca IustinPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5637. Bezverhnii AntonPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5638. Boboc AlexandraPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5639. Chenderes Vlaimir PetruPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5640. Chiper Sanda NicoletaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5641. Corcoz Albert GabrielPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5642. Cozma Carina IoanaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5643. Dima Alexandru CristianPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5644. Dragusanu David CristianPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5645. Dumitru Amalia StefaniaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5646. Esanu Ilinca AndradaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5647. Gongu RaissaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5648. Grigoras Mocanu VladPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5649. Ispirliu Stefan GabrielPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5650. Marcu EmilianPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5651. Marin Alina GabrielaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5652. Miron Eva MariaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5653. Munteanu Maria VioletaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5654. Nastasa Raluca MariaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5655. nicaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5656. Pavel AndreiPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5657. placintaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5658. Popa AlexandraPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5659. Purcel IsabellaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5660. Sacrieru MihneaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5661. Savulescu Tudor AndreiPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5662. Tutoveanu Alessia MariaPregatitoare BIFlorentina Enoiu (Scoala Ion Basgan)
5663. Antonescu MadalinPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5664. Balbarau TeodoraPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5665. Ciocarlan ElenaPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5666. Ciribasa MatiasPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5667. Cotarlan LaviniaPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5668. Giurgea SofiaPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5669. Muscalu EmanuelPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5670. Olteanu DariusPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5671. Sacaleanu Andreea MariaPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5672. Sandu Irina AlexandraPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5673. Talmaciu ElenaPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5674. Vaceanu MihaiPregatitoare CITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5675. Balan Stefan RaresPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5676. Bolovan RaresPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5677. Chirila Elisa ElenaPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5678. Nedelcu DavidPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5679. Petre Razvan StefanPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5680. Petrea Alesia MariaPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5681. Pricope MihaiPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5682. Raileanu SaraPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5683. Stamate KarinaPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5684. Trofin ElizaPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5685. Vlase Giulia AlezandraPregatitoare DIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5686. Paun BogdanPregatitoare CIIITudorela Butunoi (Scoala Ion Basgan)
5687. Manolache Andrei AlexandruPregatitoare DIIIRaluca Maxineanu (Scoala Ion Basgan)
5688. Cotet TeodorI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5689. Cucuta MateiI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5690. Esanu AlexiaI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5691. Gaina Andrei I AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5692. Ghibirdic DariaI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5693. Gurguiatu IoanaI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5694. Horodinschi DragosI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5695. Lazarin MelindaI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5696. Mocanu JuliaI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5697. Niculescu MariaI AIElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5698. Liciu DenisI AMElena Lepadatu (Scoala Ion Basgan)
5699. Cioara Rares IonutII AIMaria Cojanu (Scoala Ion Basgan)
5700. Gavrila IoanaII AIMaria Cojanu (Scoala Ion Basgan)
5701. Lepadatu AndraII AIMaria Cojanu (Scoala Ion Basgan)
5702. Mocanu Tudor CristianII AIMaria Cojanu (Scoala Ion Basgan)
5703. Sacreieru Tudor III AIMariana Ichim (Scoala Ion Basgan)
5704. Stoica PetruIII AIIIMariana Ichim (Scoala Ion Basgan)
5705. Calota MonicaIV AIRadita Drimbu (Scoala Ion Basgan)
5706. Damian IoanaIV AIRadita Drimbu (Scoala Ion Basgan)
5707. Butucianu Marius IonutIV BIMioara Popa (Scoala Ion Basgan)
5708. Gheorghe Alexandru MihaiIV BIMioara Popa (Scoala Ion Basgan)
5709. Gongu RebecaIV BIMioara Popa (Scoala Ion Basgan)
5710. Paltinus StefaniaIV BIIIMioara Popa (Scoala Ion Basgan)
5711. Ciolan MateiI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5712. Ciornuleta DenisI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5713. Dragos AndreiI AIRadu Radita (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5714. Dragu StefanI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5715. Floroiu StefanI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5716. Mihalcea StefaniaI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5717. Stanescu MirunaI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5718. Tuchilus AndreiI AIMihalcea Daniela (Scoala Gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Marasesti)
5719. SPANIOL ANDREA GEORGIANA I BIURCAN SUSANA (SCOALA NR 1)
5720. DUCA EMILIA II BI BLAGA LILIANA (SCOALA NR 1)
5721. Bucur CodrutaII AIMoldovan Lucretia (Gimnaziul Alexandru Ioan Cuza)
5722. BARSAN VICTORPregatitoare AIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5723. CURTA RARESPregatitoare AIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5724. GHERMAN CEZARAPregatitoare AIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5725. SAVU BOGDANPregatitoare AIIIALEXANDRU DIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5726. PINTEA CRISTINAI AIISIGMIREAN AMALIA (Scoala Gimnaziala Europa)
5727. SERBAN TUDORI AIISIGMIREAN AMALIA (Scoala Gimnaziala Europa)
5728. RUSSU ANAI AIIISIGMIREAN AMALIA (Scoala Gimnaziala Europa)
5729. MORAR OVIDIUI BIIIGHEORGHISOR ADRIANA (Scoala Gimnaziala Europa)
5730. TODORAN RADU FELIXIII BIIIPOP RODICA (Scoala Gimnaziala Europa)