Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti ordonati pe centre de concurs (editia 2014 - 2015)
Nume elevClasaPremiuCadru didactic (Scoala)
1. ACHIM IULIAa II-a AIIIBRATU MARINA (Liceul cu Program Sportiv)
2. CIOBANU ADRIANPregatitoare AIIIPOPESCU MARIA (Scoala Avram Iancu)
3. RUSU ANTONIAPregatitoare AIIIPOPESCU MARIA (Scoala Avram Iancu)
5. Tomus Sebastiana IV-a BMMarc Aurica (Scoala Gimnaziala Campeni)
6. MARCU ANDREIa III-a CIIISCHIAU SANFLORA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
7. BUMBU PAUL COSMINa III-a EIII (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
8. LORINTZ ALEXANDRUa IV-a CIIIGATEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
9. COLHON MARIOa IV-a AMSTAVAR MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
10. OLARU MARIAa IV-a CMGATEA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
11. NECULA LOISa III-aIII (Scoala Nanu Muscel)
12. Bizon Ancaa III-a AIIIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
13. Fologea Sebastiana III-a AIIIStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)
14. Popa RaduPregatitoare AIManuPetruta (Scoala Gimnaziala Carol I)
15. Cojocaru Catalina III-a AMBadarcea Elena (Scoala Gimnaziala Carol I)
16. State Catalina III-a CMPescaru Georgeta Gabriela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
17. Simion Andreia IV-a CMSpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)
18. CICU RARESa IV-a IIICOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
19. DASCALU ALESSIAa IV-a IIICOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
20. FINTOIU ANDREEAa IV-a IIICOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)
22. RIZOAICA ANDREIa III-a BMTANASESCU ELISABETA (SCOALA LIVIU REBREANU)
23. Ciuca Gabriela IV-a AMBerechet Daniela (SCOALA LIVIU REBREANU)
24. Raileanu Alina IV-a AMBerechet Daniela (SCOALA LIVIU REBREANU)
25. Stefanescu Andreia IV-a AMBerechet Daniela (SCOALA LIVIU REBREANU)
26. Zarescu Andradaa IV-a AMBerechet Daniela (SCOALA LIVIU REBREANU)
27. Diaconu Horiaa IV-a CMCostache Lidia (SCOALA LIVIU REBREANU)
28. Neacsu MariaI DMOprea Daniela (Matei Basarab)
29. Gheorghe Antoniaa III-a EIIITufeanu Daniela (Matei Basarab)
30. MINCU REBECAPregatitoare BIIIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
31. NASTASE RARESPregatitoare BIIIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
32. POPA VLADPregatitoare BIIIIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
33. MINDRUT LUCAa III-a AIIIOLTEANU DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)
34. Babian AmaliaPregatitoare BIIICostache Silvia (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
35. Diaconescu Teodor Mihai Pregatitoare BIIICostache Silvia (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
39. Marinache StefaniaI AMRicu Georgiana (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
40. Mazare EmanuelI AMRicu Georgiana (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
41. Badiceanu Vlad a IV-a AIIIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
42. Barbu Maria a IV-a AIIIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
43. Ilinescu Andreia IV-a AIIIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
44. Linta Alexandrua IV-a AIIIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
45. Marinescu Corneliua IV-a AIIIEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)
46. ALEXANDRU CRISTIANI BIPOPESCU LILIANA (Scoala Gimnaziala Tudor Arghezi)
47. Ilie Barbu Gianya IV-a CMIvascu Adriana (Scoala Matei Basarab)
49. Grigore Irinaa III-aIII (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)
50. Popa Dariaa III-aIII (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)
51. MOCANU ALBERTa III-a AIIIREBEDEU DANA (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
52. SPATARU BRIANAa III-a AIIIREBEDEU DANA (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
53. BILA ALEXANDRUa III-a AMREBEDEU DANA (Scoala nr. 3 Ion Pillat)
54. Rata DragosPregatitoare AIISuciu Mariana (Scoala Gimnaziala Asau)
55. POTOROACA DENISPregatitoare AIII (Scoala Gimnaziala Asau)
58. Ciocan-Andronic EduardPregatitoare BIIIGrigore Felicia (Scoala Al. I. Cuza)
59. MERLUSCA ALESSIOa III-a aIII (Scoala Al. I. Cuza)
60. AGAPE BIANCA ANAMARIAa III-a cIII (Scoala Al. I. Cuza)
61. PISLARU NICOLAE ALEXANDRUa III-a cIII (Scoala Al. I. Cuza)
62. Belciu Laura MihaelaCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
63. Irimia TeodorCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
64. Moisa Robert CostinCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
65. Muraru Vlad TudorCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
66. Opinca Giulia AndradaCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
67. Todireanu Stefan AlinCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
68. Ungureanu IustinaCP AIIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
69. Corodeanu AlexandraCP BIIIDEMSA ANCA (Scoala C-tin Platon)
70. Demsa Julia AbigailCP BIIIDEMSA ANCA (Scoala C-tin Platon)
71. Ladaru IustinCP BIIIDEMSA ANCA (Scoala C-tin Platon)
72. Lungu RobertCP BIIIDEMSA ANCA (Scoala C-tin Platon)
73. Rotaru MariaCP BIIIDEMSA ANCA (Scoala C-tin Platon)
74. Andrei Alex Ionut OttoCP AMTOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
75. Coca Tudor CristianCP AMTOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
76. Hanga MatteoCP AMTOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
77. Ursu MariaPregatitoare AIITOC MARIA (Scoala C-tin Platon)
78. BERILA TEODORI AIIISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
79. LISMAN ALESSIAI AIIISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
80. SPATARU LUCAI AIIISolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)
81. FODOR CRISTIAN ANTONELII BIIICiobanu Lenuta (Scoala C-tin Platon)
82. MOGLAN TEONA ILINCAII BIIICiobanu Lenuta (Scoala C-tin Platon)
83. Munteanu AlessiaI EIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
84. COZMA RUXANDRAI CIIICOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
85. DANCIU PETRU-ALEXANDRUI CIII (Scoala Gimnaziala M. Costin)
86. DIACONU MATEI-IOANI CIIICOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
87. LUCANU CRISTIANA-ELENAI CIIICOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
88. SANDU ADELINA-MARIAI CIIICOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
89. SARBU ALEXANDRA-IOANAI CIIICOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
90. VIERU MAYAI CIIICOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
91. BUDAU ALEXIA-NICOLETAI DIIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
92. FARTADE OCTAVIAN-EDUARDI DIIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
93. POPA BIANCA-MARIAI DIIICREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
94. Anghel DennisI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
95. Cucu DianaI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
96. Donici OlivianaI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
97. Jusca AlexandraI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
98. Lambru TudorI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
99. Mocanu DenisaI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
100. Tutu CatalinI EIIIZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
101. ENACHE CLAUDIUI CMCOMAN IRINA-ANCUTA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
102. BANU STEFANAI DMCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
103. GOLOGAN COSMIN-CONSTANTINI DMCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
104. LAZAR LARISAI DMCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
105. Abrudan AndreiI EMZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
106. Roca DariusI EMZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
107. Roman AnaI EMZaharia Costina Iuliana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
108. BRESUG MATEIa III-a BIIIVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
109. CIORISTEANU MARAa III-a BIIIVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
110. GHEORGHE MARIAa III-a BIIIVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
111. GONDOR GEORGINAa III-a BIIIVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
112. LICHI IOANAa III-a BIIIVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
113. STRUGARU LAURAa III-a BIIIVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)
114. Buhaianu Alessandraa III-a DIIIGunea Mariana (Scoala Gimnaziala M. Costin)
115. ABU-AKIL SOFIA IRISI AIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
116. APAVALOAIE ANDREEAI AIIIMocondoi Daniela Tinjala Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
117. ARAMA ROXANAI AIIIMocondoi Daniela Tinjala Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
118. NECOARA ANASTASIAI AIIIMocondoi Daniela Tinjala Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
119. PARLEA MARAI AIIIMocondoi Daniela Tinjala Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
120. Anchidin GianinaPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
121. Catana Ilinca AlexiaPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
122. Cojocariu MaraPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
123. Curca EricaPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
124. Gavriliu CalinPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
125. Nafornita DariusPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
126. Stanciu CatalinPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
127. Tuglia MaiaPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
128. LEPADATU LARAI AMMocondoi Daniela Tinjala Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
129. BERCOVICI BOGDAN a III-a BIIIButnaru Carmen Oros Roxana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
130. DAVID DENISa III-a BMButnaru Carmen Oros Roxana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
131. TICA STEFAN a III-a BMButnaru Carmen Oros Roxana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
132. VERDES RAZVANa III-a BMButnaru Carmen Oros Roxana (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
133. JACOTA ROBERTA-ANDREEAa IV-a III (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
134. ABU AKIL AIDA MARIAa IV-a AIIIMoisa Carmen Pintilie Maria (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
135. BABUS MARIUCAa IV-a AIIIMoisa Carmen Pintilie Maria (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
136. DRAGHICI SMARANDAa IV-a AIIIMoisa Carmen Pintilie Maria (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
137. MIHAILA AMALIA IOANAa IV-a AIIIMoisa Carmen Pintilie Maria (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
138. SIRBU ALEXANDRAa IV-a AIIIMoisa Carmen Pintilie Maria (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
139. Andronache Raresa IV-a BIIIIosub Lenuta Blanaru Petronela (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)
140. Ghenta AdrianPregatitoare AIIIFocsa Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
141. Luncanu Mateia III-a BIIIDraghin Roxana (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
142. Balint Matteoa III-a BMDraghin Roxana (Scoala Gimnaziala George Bacovia)
144. Karpfen Andrei Alexandrua III-aIII (Scoala Gimnaziala Nr. 10)
145. LUNGU MELANIAA IV AM (Scoala Gimnaziala Spiru Haret)
146. SOFIAN MIHNEA- CIPRIANa II-a AITirca Laura (Scoala S. Haret)
147. GHIMICI MARIA ALEXIAa II-a AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
148. PINTILIE IOANA-SMARANDAa II-a AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
149. SOVA PETRU- MATEIa II-a AIIITirca Laura (Scoala S. Haret)
150. DOBREA BRIANA- ELENAa II-a AMTirca Laura (Scoala S. Haret)
151. Apostol Stefan Luciana II-a CMBosinceanu Luminita (Scoala S. Haret)
152. Catanea Bianca Florinaa IV-a AIIICatanea Maricica (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)
153. Ghimpu Amalia ElenaI AIIIMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
154. Dobre AndreiI AMMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
155. Duta MarioI AMMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
156. Facaoaru Amalia MariaI AMMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)
157. Bertalan Alexandra VictoriaCP AIII (Liceul Tehnologic Darmanesti)
159. TIMARIU DENISIA ELENAa IV-a III (Liceul Tehnologic Darmanesti)
160. BALAN ALEXANDRA STEFANIAI AIII (Scoala George Enescu)
161. ENE PAUL-DIMITRIEI AIIIBOTEZATU MARIA (Scoala George Enescu)
162. ZOTA ELENA-ALEXIAI AIIIBOTEZATU MARIA (Scoala George Enescu)
163. VASCAN ALEXIA I AMBOTEZATU MARIA (Scoala George Enescu)
164. TANASE DIANA-GABRIELAa II-a BIIICIOINEAG IONELA (Scoala George Enescu)
165. Barzu Ioan RaresPregatitoare BIIIBalaban Marioara (Scoala St. Luchian)
166. Catana Denis AlinPregatitoare BIIIBalaban Marioara (Scoala St. Luchian)
167. Kont Alexandru IoanPregatitoare BIII (Scoala St. Luchian)
168. Lacatusu Delia ElenaPregatitoare BIIIBalaban Marioara (Scoala St. Luchian)
169. Prajescu SmarandaPregatitoare BIIIBalaban Marioara (Scoala St. Luchian)
170. Pricopi Maia TeodoraPregatitoare BIIIBalaban Marioara (Scoala St. Luchian)
171. DASCALU DORINa II-a CIIINITA MARIA (Scoala George Calinescu)
172. SECARA MARIAa IV-a CIIIPARFENE VIRGINIA (Scoala George Calinescu)
173. Ardeleanu AntoniaI AIIICozma Laura (Scoala nr 1)
174. DRUG EMANUEL COSTINI BM (Scoala nr 1)
175. Dragan David Andreia III-a III (Scoala nr 1)
176. Ibanescu -Lungu Ambraa III-a M (Scoala nr 1)
177. IOSUB RAZVAN BOGDANA IV A CIII (Scoala nr 1)
178. Grigoras Alexiaa IV-a AIIIRosu Valentina (Scoala nr 1)
179. Badale LucaPregatitoare AIIIDOROS IOANA (C N Pertu Rares)
180. Birta SaraPregatitoare AIIIDOROS IOANA (C N Pertu Rares)
181. Bugnar DianaPregatitoare AIIIDOROS IOANA (C N Pertu Rares)
182. Muresan LaraPregatitoare AIIIDOROS IOANA (C N Pertu Rares)
183. Rusu MihaiPregatitoare AIIIDOROS IOANA (C N Pertu Rares)
184. Molnar DariaI MMOLDOVAN RAVECA (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
185. Toderel DavidI IAMMOLDOVAN RAVECA (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
186. Cora Mariaa II-a IIAIIIMOLDOVAN MIRELA (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
190. Berintan Natanaela III-a AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
191. Bolos Oliviaa III-a AIII (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
192. Denes Amaliaa III-a AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
193. Luca Dianaa III-a AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
194. Rodila Oanaa III-a AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
195. Spermezan Mariaa III-a AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
196. Viman Alexandraa III-a AIIILazar Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
199. Ciocodan Maria Petrutaa III-a BM (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
200. Malutan David Natanaela III-a BM (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)
201. BUIA MIHAELAPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
202. FLAMAND EMANUELPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
203. HADARAU LUCIAPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
204. LUCHI ADRIANPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
205. PARTENE NATALIAPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
206. POP ANDREIPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
207. POP CRISTINA DENISAPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
208. PUI DANIELPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
209. URSA LAURAPregatitoare BIIICRACIUN ANCUTA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)
211. Sabau Denisa AlexandrinaPregatitoare CIIICira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
212. Sermesan Alexa III-a AIIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
213. Creta Alinaa III-a AIIIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
214. Izvoran-Oltean Stefana III-a AIIIMuresan Adela Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )
215. Bodriheic DorianaI AIIIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
216. Bodriheic EmilianaI AIIIBodriheic Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)
217. Iova Radua III-a AIIIPopovici Gabriela (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)
218. TIRHOACA BOGDANa III-a AIIIMOISE CARMEN (Scoala Gimnaziala Constantin Sandu Aldea)
219. GROZEA ROXANA-IONELAa III-aIII (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)
220. Mazalu Mihai Liviua III-aM (Scoala I.L.Caragiale)
221. Staticher DenisPregatitoare AIIIUrse Aneta (Scoala Gimnaziala Chiscani)
222. Dobrincu Larisaa II-a AMDumbrava Octavia (Scoala Gimnaziala Chiscani)
223. Voinea Ionuta IV-a BIIILucia Mutafei (C. N. Mihai Eminescu)
224. Prepelita Dariaa IV-a AMCarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)
225. DUMITRU BIANCA STEFANIA a III-a AMParga Silvia (Gimnaziala Nr 31)
226. Stanescu MihneaPregatitoare AIIIJilaveanu Maria Ana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
227. Clate CiprianPregatitoare BIIINegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
228. Cozac Andrei Pregatitoare BIIINegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
229. Popa Stefan Pregatitoare BIIINegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
230. Stefan NicolasPregatitoare BIIINegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
231. Afoniu LauraPregatitoare AMJilaveanu Maria Ana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
232. Cucu MateiPregatitoare BMNegreanu Mirela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
233. Cojocaru Gabriela II-a BIIIJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
234. Marmureanu Lauraa II-a BIIIJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)
235. GURITA MIHAIa III-a CIGHEORGHE MARGARETA (Scoala Avram Iancu)
236. GEREA SERBANa III-a CMGHEORGHE MARGARETA (Scoala Avram Iancu)
237. NICULITA CIPRIANa III-a DMROTARU AMALIA (Scoala Avram Iancu)
238. ALEXANDRU DARIA ANTONIAa IV-a AIIIZANOAGA NICOLETA (Scoala Avram Iancu)
239. MOROGAN MARIA CRISTINAa IV-a DIIITOADER ROXANA (Scoala Avram Iancu)
240. HODIVOIANU DAVIDa III-a BMBATAUS CORNELIA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
241. Bem Andreia IV-a AIIINechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
242. Onea Amaliaa IV-a FIIIIovanescu Floarea (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)
243. Simion Andraa III-a AIIICotor Lucia (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
244. Popescu-Ilioniu Andreia III-a AMCotor Lucia (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
245. STANCU DELIAa IV-a BIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
246. DINU PATRICa IV-a AIIINEACSU RAMONA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
247. GHITESCU IOANAa IV-a AIIINEACSU RAMONA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
248. SERBAN MIHNEAa IV-a AIIINEACSU RAMONA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
249. FLORESCU ANAa IV-a BIIIDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
250. DIACONESCU VLADa IV-a BMDRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)
251. GROSEANU ALESSIAPregatitoare DIIINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
252. MAZURU TEODORAPregatitoare DIIINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
253. RADU MIHAIPregatitoare DIIINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
254. SCARLATESCU RIANAPregatitoare DIIINAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)
255. CACIULA DIANAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
256. CAPLAN ANNAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
257. DIMA ALEXANDRUPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
258. FILIP DIANAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
259. IONEL IOANAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
260. IONESCU CRISTIANPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
261. MANDRAGIU MARAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
262. MATEI MARAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
263. SEICEAN LUCAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
264. TONE RAISAPregatitoare AIIIANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
265. MILITARU NICOLAEPregatitoare DIIIDIMA ALINA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
266. MUSAT DAVID ADRIANPregatitoare DIIIDIMA ALINA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
267. Pirvu BiancaPregatitoare DIII (Scoala Gimnaziala nr 150)
268. Rapcea MateiPregatitoare DIII (Scoala Gimnaziala nr 150)
269. Tutui TudorPregatitoare DIII (Scoala Gimnaziala nr 150)
272. ARDELEAN ALEXANDRUa III-a DIIIBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
273. IOSIFESCU DINU ALEXANDRUa III-a DIIIBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
274. PAUN VLAD ANDREIa III-a DIIIBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)
275. DUTA STEFANa III-a EIIIBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)
276. DRAGAN ADRIAN STEFANa IV-a AIIINITU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
277. PICIU DINITA ALEXANDRA DIANAa IV-a AIIINITU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)
278. DRAGOMIR ILONAa IV-a EM (Scoala Gimnaziala nr 150)
279. CERNEA VALENTINAa IV-a AIIINICULAE DOINA (Scoala gimnaziala nr 164)
280. DUMITRESCU IRINAa IV-a AIIINICULAE DOINA (Scoala gimnaziala nr 164)
281. IORDACHE IRINAa IV-a AIIINICULAE DOINA (Scoala gimnaziala nr 164)
282. CRISTESCU ANA-MARIAPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr 169)
283. GANE STEFANPregatitoare CIIIBAICAN MARIANA (Scoala Gimnaziala nr 169)
284. ROSU ALEXANDRAPregatitoare CIIIBAICAN MARIANA (Scoala Gimnaziala nr 169)
286. Rotaru Andreia II-a DMGeicu Lenuta (Scoala Gimnaziala Nr 79)
287. ILIE ANA-ALEXIAa III-a EIII (Scoala Gimnaziala Nr 79)
288. Pelmus Alexiaa III-a EIIIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
289. Serban Teodoraa III-a EIIIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
290. Stoian Alexiaa III-a EIIIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
291. Zahiu Mariaa III-a EIIIOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
292. Badea Patricka III-a CMChis Emilia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
293. Mihalache Iuliaa III-a EMOpait Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
294. Calin Dianaa IV-a BIIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
295. Bertianu Bogdana IV-a AIIIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
296. Bratu Bianca a IV-a AIIIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
297. Focsaneanu Calin a IV-a AIIIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
298. Serbanoiu Anaa IV-a AIIIPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
299. Popescu Cezara IV-a BIIIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
300. Radan Alessiaa IV-a BIIIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
301. Ursache Ruxandraa IV-a BIIIRistea Camelia (Scoala Gimnaziala Nr 79)
302. Moldovan Andreia IV-a CIIINeacsu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr 79)
303. Gogoana Davida IV-a EIIIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
304. Stanescu Mihaia IV-a EIIIGeorgescu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
305. Badea Mara Ioanaa IV-a AMPalcau Florentina (Scoala Gimnaziala Nr 79)
306. HAMZU VLADa III-a BIIIILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)
307. CARABANEANU MARIOPregatitoare AIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
308. Lungu Radu IoanPregatitoare BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
309. Mina EsteraPregatitoare BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
310. Nae Maia DenisaPregatitoare BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
311. Neagu Andrei GabrielPregatitoare BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
312. Pena Inuka AnastasiaPregatitoare BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
313. Vernica Danut MateiPregatitoare BIIINica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
314. GELEA MARIAPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
315. MILITARU STEFANIAPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
316. NEDELCIU AMALIAPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
317. TABACU CODRUTPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
318. TOMA CRISTINAPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
319. VOINEA DAVIDPregatitoare CIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
320. Suciu Andreas IosifPregatitoare BMNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
321. Stefanescu Alexandraa II-a AIIancu Silvia (Scoala Gimnaziala nr. 188)
322. BADOI MARIA ILONAa II-a BIIIBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
324. BURCEA FRANCISCA ANEMONAa IV-a AIII (Scoala Gimnaziala nr. 188)
325. SUCIU PRISCILLA ESTERAa IV-a AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
326. TOMA MARIA RALUCAa IV-a AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
327. VOINEA ANDREIa IV-a AIIICIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
328. GURGUTA NECTARIAa IV-a AMCIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
329. MANICA ALEXIA DELIA MARIAa IV-a AMCIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)
330. MANOLACHE SEBASTIAN STEFANa II-aM (Scoala Gimnaziala Nr. 81)
332. Alexandru CristinaPregatitoare BIIIIosifescu Liana (Scoala Martisor)
334. Petre Anaa III-a CIIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
335. Sitaru Alexiaa III-a CIIIBarbu Daniela (Scoala Martisor)
336. CHIS EMILIAa IV-a AIIIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
337. MILEA ADINAa IV-a AIIIFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
338. CERNEA MATEI a IV-a AMFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)
339. Crutan AlexandruPregatitoare EIIIBughianu Loredana (Scoala nr 197)
340. Patrulescu BiancaPregatitoare EIIIBughianu Loredana (Scoala nr 197)
341. Stancioiu KarinaPregatitoare EIIIBughianu Loredana (Scoala nr 197)
345. NEAMTU MATEIPregatitoare FIIIVRINCEANU VALERICA (Scoala nr 280)
346. Stanescu RobertPregatitoare FIII (Scoala nr 280)
347. DUMITRU LARISAPregatitoare FMVRINCEANU VALERICA (Scoala nr 280)
348. TUTA MARIAa II-a AIIIVLAD MARA (Scoala nr 280)
349. OPREA ANDREEA CATALINAa IV-a DIIIGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)
350. PETRE ROBERTa IV-a EIIIAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)
351. DRENEA CALINa IV-a AMFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)
352. MOHORA MARIAa IV-a BMSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
353. TROACA MARIOa IV-a BMSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)
354. DRAGHICI SARA MARIAPregatitoare AIIIPINTA GEORGETA (Scoala nr 46)
355. DUMINICA RALUCA NICOLETAPregatitoare CIIINICULAE IOANA (Scoala nr 46)
356. NICULAE ANA MARIAa III-a BIIIMAZILU MIOARA (Scoala nr 52 Iancului)
359. Peligrad MirunaIII AIIICarapanceanu Toma Valeria (Scoala nr 97)
360. Pirvu Andrei TeodorIII DIII (Scoala nr 97)
361. Stanila RaduIII AMCarapanceanu Toma Valeria (Scoala nr 97)
362. MORARESCU MIHNEA IV BIIIDaniela Istodor (Scoala nr 97)
363. OTEL BIANCAIV BIIIDaniela Istodor (Scoala nr 97)
364. SLEJUC MIHNEAIV BIIIDaniela Istodor (Scoala nr 97)
365. Necula VladimirIV-AIIIDogarel A (Scoala nr 97)
366. Rashidi IosifIV-AIIIDogarel A (Scoala nr 97)
367. CLIPA BIANCAI AIIIPASCU LUCIANA (Scoala nr 99)
368. DURA RADUI BIIIPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
369. PREDA TEODORAI BIIIPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
370. CONSTANTIN LAURAI BMPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
371. MOLEA DENISAI BMPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
372. PORUMBITA ALEXANDRUI BMPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)
374. Edu Andrei I CMJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)
376. Toma Mariaa III-a CIIIDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
377. Ungureanu Raresa III-a CIIIDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)
378. ILIE ANTONIAa III-a BMMARIA STATE (Scoala Gimnaziala G E Palade)
379. Dinu AndreeaPregatitoare AIIILupsan Mirela (Scoala nr 11 )
380. COSTINESCU RARESa III-a AIIICIMPEANU ANCA (Scoala nr 11 )
381. NEAGU ANDREIa III-a AIIICIMPEANU ANCA (Scoala nr 11 )
382. PERTEA ANDREI a III-a AIIICIMPEANU ANCA (Scoala nr 11 )
383. Maftei Denisa III-a BIII (Scoala nr 11 )
384. DUMITRACHE DAVID- IONUTa III-a DMBARBU IOANA (Scoala nr 11 )
386. CATRINOIU CHRISTIANAa IV-a AIIIDamian Angela (Scoala nr 11 )
387. MOLDOVEANU ALEXANDRAa IV-a AIIIDamian Angela (Scoala nr 11 )
388. OPREA GABRIELa IV-a AIIIDamian Angela (Scoala nr 11 )
389. PANAIT TEODORa IV-a AIIIDamian Angela (Scoala nr 11 )
390. RADUCAN MARAa IV-a AIIIDamian Angela (Scoala nr 11 )
391. SANDOIU BOGDANa IV-a AIIIDamian Angela (Scoala nr 11 )
392. TANASE ALEXa IV-a GMGROZAVU VERONICA (Scoala nr 11 )
393. DUMITRU HARYPregatitoare BIIISTANCIU SILVIANA (Nicolae Titulescu)
394. MANOLE ILINCAPregatitoare BIIISTANCIU SILVIANA (Nicolae Titulescu)
395. MINEA MARIO EMILPregatitoare DIIIIONESCU NICOLETA (Nicolae Titulescu)
396. POSTELNICU ANDREEA DIANAPregatitoare DIIIIONESCU NICOLETA (Nicolae Titulescu)
397. BADICA IOAN CLAUDIUPregatitoare EIIIIONESCU ANGELICA (Nicolae Titulescu)
398. IVAN RICARDOPregatitoare EIII (Nicolae Titulescu)
399. STAN MARIA BEATRICEPregatitoare EIIIIONESCU ANGELICA (Nicolae Titulescu)
403. PLINGE CRISTINAPregatitoare DMIONESCU NICOLETA (Nicolae Titulescu)
404. MATAC DAIANA ELENAa II-a III (Nicolae Titulescu)
405. CHIHAIA ANAMARIAa II-a AIIICHIPAILA FLORICA (Nicolae Titulescu)
406. FATU DAN-ALEXANDRUa II-a AIIICHIPAILA FLORICA (Nicolae Titulescu)
407. GABREANU BIANCAa II-a AIIICHIPAILA FLORICA (Nicolae Titulescu)
408. SAVU MIRELA-BIANCAa II-a AIIICHIPAILA FLORICA (Nicolae Titulescu)
410. MIRICA MARIA-LARISAa III-a AMZAMFIR MONICA (Nicolae Titulescu)
411. DUMITRASCU RIANA-ELENAa II-a AIICHIPAILA FLORICA (Scoala Nicolae Titulescu)
412. Fulina TeodoraI BIIDimancea Neli (SCOALA 30)
413. IBADULA EDA-AYANAI BIII (SCOALA 30)
414. Ionescu Sara YaelI BIIIDimancea Neli (SCOALA 30)
415. Ilie RuxandraPregatitoare CIIIStoicoci Melania (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
418. ANTOHE BOGDAN-STEFANa III-a AIIIIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
419. BIU ARSENIE-NICOLAEa III-a AMIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)
420. CARAZEANU BIANCA ALEXANDRAPregatitoare DIIIVASILIEV ANCA-RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
421. DRAGOMIR MARAPregatitoare DIIIVASILIEV ANCA-RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
422. GHENESCU EDWIN MIHAIPregatitoare DIIIVASILIEV ANCA-RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
423. SPRINCEANA MIHAI CRISTIANPregatitoare DIIIVASILIEV ANCA-RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
424. STERCU MARIA SORANAPregatitoare DIIIVASILIEV ANCA-RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
425. TIGANESCU RAZVAN IONUTPregatitoare DIIIVASILIEV ANCA-RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)
426. Calipetre Davida III-a DM (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)
427. Fifere Serban- Alexandrua II-a AMFlorescu Oana (Scoala Gimnaziala Nr 38 Dimitrie Cantemir)
428. Zana Alexiaa II-a BMGheldi Filis (Scoala Gimnaziala Nr.12 B.P. Hasdeu)
429. AMARANDI MATEIa II-a AIIIOVANEZ ELENA DANIELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)
430. Baluta DariaI BIIIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
431. Buzan AlesiaI BIIIIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
432. Nita DenisaI BMIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
433. Staicu MaiaI BMIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
434. Ureche AntoniaI BMIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)
435. Geafar Iren Aylin a III-a AM (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)
437. Andrei StefanPregatitoare AIIIIonita Tuta (Scoala Radu cel Mare)
438. SUSLOV TEODORAPregatitoare AIII (Scoala Radu cel Mare)
439. Danciu AndreeaPregatitoare BIIIDragota Florina (Scoala Radu cel Mare)
440. Florea AntonioPregatitoare BIIIDragota Florina (Scoala Radu cel Mare)
441. Guruianu MaiaPregatitoare BIIIDragota Florina (Scoala Radu cel Mare)
443. Andrei Teodora III-a AIIINitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
444. Grigore Iuliaa III-a AMNitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)
445. Vintila BiancaPREGATITOAREIII (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
446. Albu Nicoleta-AlexandraPregatitoare AIIIStoican Monica-Georgeta (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
447. Radoi Maria-RamonaPregatitoare AIIIStoican Monica-Georgeta (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
448. Stoican Vlad-Andreia III-aIII (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)
449. Mastacan Davida III-a BIIIBadeanu Olga (Scoala MihaiViteazul)
450. IORDACHE DAVIDa III-a CIIIMilitaru Ileana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)
451. FULGER ALEXIAa III-a AMBasceanu Mihaela (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)
453. ERCULESCU TEODORAa IV-a CIIIHANCU ANETA (Scoala Mihai Viteazul)
454. Banulescu Petru Radua IV-a AIIIManea Domnica (Scoala Tudor Vladimirescu)
455. BICU CODRUT EDUARDa IV-a MPoenaru Elena (Constantin Gerota)
456. Virtosu Alexandra Mihaelaa III-a BIIIVeliscu Liana (C.N. Carol I)
457. Cristovici Ioanaa III-a AMPopa Florentina (C.N. Carol I)
458. Mitrache Daniela III-a AMPopa Florentina (C.N. Carol I)
459. Popescu Sofia MariaPregatitoareIIIPRUFU VERONICA (CN FRATII BUZESTI)
460. Slesar Theodora MariaPregatitoareMPRUFU VERONICA (CN FRATII BUZESTI)
462. Paduraru Ana-Mariaa IV-a IIIMitrica Lavinia (CN FRATII BUZESTI)
463. Tudor Karinaa IV-a MMitrica Lavinia (CN FRATII BUZESTI)
464. Vaileanu Briannaa IV-a MBarbarasa Ionela (CN FRATII BUZESTI)
465. REZEANU JAMESa IV-a BIIISARBU ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)
466. IVANOVICI IARINA ANDREEAI AIIIStefan Flori (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
467. SELEA EMMA TEODORA I BMDinca Hermina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
468. Lupeanu Roberta II-a 2DMNadia Grinaru (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
469. IOTA BIANCA MARIA a III-a DIIIPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
470. LAUTARU BIANCA MARIA a III-a DIIIPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
471. MOANTA ARINA IOANA a III-a DIIIPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
472. VASILE ANA MARIA a III-a DIIIPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
473. GOGOSOIU RADU CRISTIANa III-a CMGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
474. COJOCAREANU ANA OTILIA a III-a DMPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
475. Danciulescu Anisia Teodoraa IV-a AIIIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
476. Manea Radua IV-a AIIIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
477. Pirva Adriana Mariaa IV-a AIIIPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
478. CEALICU MIHAIa IV-a BIIIMORARU MARCELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
479. Oporanu Iuliaa IV-a CIIIDuta Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
480. Radut Alexiaa IV-a CIIIDuta Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
481. Micu Cristina Alexandraa IV-a AMPopa Carmen (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)
482. FISCU LUCA-MARIANa III-aIII (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
483. Galbenu Alexia Mariaa III-a CIIIBarbulescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)
485. HERASCU ALEXANDRAI DMNORICA STAICU (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
486. Lungu Laura Mariaa III-a DIIICrivineanu Crina (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
487. Stoian Ana Stefaniaa III-a DM (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
488. Popa Daiana Andradaa IV-a BMUngureanu Sevastita (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)
489. Mlagiu Luca MihaiPregatitoare BIIIFilfan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Traian)
490. RADULESCU RARESPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Traian)
491. Trusca Mihnea DavidPregatitoare BIIIFilfan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Traian)
492. Zamfir Maria AndradaPregatitoare BIIIFilfan Lacramioara (Scoala Gimnaziala Traian)
493. Bogdan Andrei Pregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
494. Bonciu Razvan StefanPregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
495. Dracea DavidPregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
496. Moraru Rares DamianPregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
497. Penciu Dragos MihaiPregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
498. Udrea Irina StefaniaPregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
499. Zama-Neagra DariaPregatitoare EIIIPrioteasa Madalina (Scoala Gimnaziala Traian)
502. TOMA TEODORAa IV-a CIIIBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
503. ZAMFIR MIHNEAa IV-a CMBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)
504. FLORESCU ROBERT-ANDREIa III-a DMFUGARU MARIA (Scoala nr 32 A. Macedonski)
505. CIRSTEA GEORGIANA -ALINAa IV-a CIIICIRLOGEA SANDA (Scoala nr 32 A. Macedonski)
506. SIRBU NICOLETA-ALEXANDRAa IV-a CIIICIRLOGEA SANDA (Scoala nr 32 A. Macedonski)
507. TUINEA MIHAIa IV-a CMCIRLOGEA SANDA (Scoala nr 32 A. Macedonski)
508. CAPAC TABEEAI AIIIMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)
509. EPURAN DRAGOS NICUSORI BIII (Sf. Dumitru)
511. DAVID DARIA ALEXANDRAa IV-a AIIIENACHE GEORGETA (Sf. Dumitru)
512. IONITA MIHAI TEODORa IV-a AIIIENACHE GEORGETA (Sf. Dumitru)
513. BUSCA ADINAa IV-a CIIIVLAD AURELIA (Sf. Dumitru)
514. BUSCA ANDREEAa IV-a CIIIVLAD AURELIA (Sf. Dumitru)
515. Burhuc Maria Laviniaa III-a CII (Scoala Gimnaziala nr 22)
516. ADAMITA DAVIDa III-a CIIIPANA DOINA IULIANA (Scoala Gimnaziala nr 22)
517. BOGHEAN SEBASTIANPregatitoare DIIIMALAESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 29)
518. CHIRIAC IOANAPregatitoare DIIIMALAESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 29)
519. CHIRIAC RADUPregatitoare DIIIMALAESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 29)
520. CIULEI ANA MARIAPregatitoare DIIIMALAESCU NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 29)
521. MATEICIUC DAVIDa II-a AIIISTANCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala nr 29)
522. GHEORGHIU CRINA TEODORAa III-a BIIILUNGEANU GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 29)
523. RADU ANDREEAa III-a BIII (Scoala Gimnaziala nr 29)
524. ANDREI GIULIA LUCIANAa III-a DIIIBOZA GHINITA (Scoala Gimnaziala nr 29)
525. CIULEI MARIO ALEXANDRUa III-a DIII (Scoala Gimnaziala nr 29)
526. MITITELU SABINA CRISTIANAa III-a DIII (Scoala Gimnaziala nr 29)
527. VASILACHE ALEXIAa III-a DIIIBOZA GHINITA (Scoala Gimnaziala nr 29)
528. PALENCIUC DARIAa III-a BMLUNGEANU GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 29)
529. BIRLIBA MIHNEAa III-a DMBOZA GHINITA (Scoala Gimnaziala nr 29)
530. IFTIME ALEXANDRAa III-a DMBOZA GHINITA (Scoala Gimnaziala nr 29)
531. ILIESCU MARIOa III-a DMBOZA GHINITA (Scoala Gimnaziala nr 29)
532. BIRSAN ALEXa IV-a III (Scoala Gimnaziala nr 29)
533. EMANOIL GIULIAa IV-a III (Scoala Gimnaziala nr 29)
534. DUMITRU VLADPregatitoare CIIIPOPESCU MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr.25)
535. HUMINIC ANDREIPregatitoare CIIIPOPESCU MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr.25)
537. FURDUI EDUARDa III-a CMPOSTOLACHI BEATRICE (Scoala Gimnaziala nr.25)
538. VASILE ALEXANDRU-ANDREIa IV-a BMSTANCU DUMITRU (Scoala Gimnaziala nr.25)
539. Matei DianaPregatitoare AIIICorodeanu Aglaia (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
540. Ungureanu BiancaPregatitoare AIIICorodeanu Aglaia (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
541. Gealapu DenisaPregatitoare BIII (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)
542. Lefter Claudiua II-a AMLEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
543. Mitu Alexandraa II-a AMLEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
544. Dragan Bogdana III-a CIIIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
545. Nita Isabellea III-a CIIIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
546. Pinzaru Biancaa III-a CIIIBIRA ILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)
547. SIMA MARIAI AMSIMION ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)
548. Craciun Horatiu Cristiana IV-a DIIICraciun Dorina (Scoala Gimnaziala Nr 1)
549. GROZA EDUARDPregatitoare AIIIMIREA SILVIA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
550. MINDOIU ZEILAPregatitoare AIIIMIREA SILVIA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
551. PARAU IARINAPregatitoare AIIIMIREA SILVIA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
552. NEACSA LEONARDa III-a BIIIGRIGORESCU MARIA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
553. TEICA FILIP ALEXANDRUa IV-a BIIITOMESCU CRISTINA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)
555. Djordjevic Stefania Ranyaa III-a AIIITuculina Emilia (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
556. Pasare Christina-Alexiaa III-a AIIITuculina Emilia (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
557. COSEREANU TEODORAa III-a CIIIDUDAU DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
558. MALAIUS ANDREIa III-a DIIIROIBU MINODORA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
559. Gavril Irinaa III-a AMTuculina Emilia (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
560. TAEREL RADUa III-a BMTOROP DELIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
561. BERCULESCU IANISa III-a CMDUDAU DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
562. COCHINA ANDREIa III-a CMDUDAU DORINA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
563. BULEAUCA ARIANAa IV-aIII (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
564. BARDAN ANISIAa IV-a DIIIMUNTEANU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)
566. COTUNOAEI DORUa III-a CIIISimionescu Maria (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
567. Davidescu Stefan a III-a AMTeodorescu Vasilica (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
568. Roman Radu a III-a AMTeodorescu Vasilica (Scoala Gimnaziala Petru Rares)
569. Artenie Amaliaa III-a CIIIParfeni Mariana (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
570. Cocut Alexandrua III-a CIIIParfeni Mariana (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
571. NECHIFOR EMANUELAa III-a AMCHIRILA BEATRICE (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
572. Braharu Biancaa III-a EMMocanu Alina (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)
573. SAVU CRINA ANASTASIAa IV-a AMCHIREA DOINA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)
574. Ignat Lucaa III-a AIIIPop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)
575. Cuciureanu MihaitaPregatitoare AIIIPop Mariana (Octavian Goga)
576. Dabija PaulPregatitoare AIIIPop Mariana (Octavian Goga)
577. Negel AlexPregatitoare AIIIPop Mariana (Octavian Goga)
578. Oanta OanaPregatitoare AIIIPop Mariana (Octavian Goga)
579. Purcar BiancaPregatitoare BIIIKato Anca (Scoala Nicolae Iorga)
580. Sasaran TeodoraPregatitoare BIIIKato Anca (Scoala Nicolae Iorga)
581. Trenisan SofiaPregatitoare BIIIKato Anca (Scoala Nicolae Iorga)
582. Muntean Tudora IV-a BIIICovaciu Viorica (Scoala Nicolae Iorga)
583. CONTRA MIHAICPIIIGEDUT OTILIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
585. VANCEA BIANCA MARIA3MMINGHIRAS CAMELIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)
586. ELEKES PERSIDAa IV-a AIIINISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
587. BOLOS MIHAIa IV-a AMNISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)
588. SALAU MARIAa IV-a AIIIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
589. ZAGARA MARIOa IV-a AIIIPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
590. POGANU MARIAa IV-a AMPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
591. URZICEANU VLADa IV-a AMPOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)
592. PINTEA ALEXANDRAa III-a BIIIBARSAN LUCIA (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)
593. AMARIEI IUSTINPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
594. ARCHIP LUCIANPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
595. CIOBANU AMALIAPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
596. CORDUNEANU MATEIPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
597. DOMINTE LUCAPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
598. ILISEI BIANCAPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
599. NASOI CRISTIANPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
600. VORNICU LORENAPregatitoare CIIIGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)
601. VAIDEANU COSMINPregatitoare DIIICORDUNEANU MARICICA (Scoala Gimnaziala nr 5)
604. CIOCARLAN DARIAa II-a AIIBARSAN IRINA (Scoala Gimnaziala nr 5)
605. VASILCA DELIAa II-a AIIIBARSAN IRINA (Scoala Gimnaziala nr 5)
606. CIOCIRLAN ANDREIa IV-a III (Scoala Gimnaziala nr 5)
607. COJOCARU THEA MARIAa IV-a STEP BY SIIIIFRIM GABRIELA si BUDIS CECILIA (Scoala Gimnaziala nr 5)
608. ZAGARIN TUDORa IV-a M (Scoala Gimnaziala nr 5)
609. BISTRICEANU TRAIANa IV-a BIIILeonte Alexandrina (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
610. ANDRONIC MARIAa IV-a CMOnofrei Ciprian (Scoala Gimnaziala Nr. 3)
611. SUSAN DARIAPREG. BIIIBlanariu Daniela (Scoala nr 2)
612. ADASCALITEI MARIAPREG. CIII (Scoala nr 2)
613. IRIMIA OCTAVIANPREG. CIIINacu Maria (Scoala nr 2)
614. MAXIM ALEXANDRUPREG. CIIINacu Maria (Scoala nr 2)
615. BLIDESCU ELIZAPREG. DIIIChindea Anuta (Scoala nr 2)
616. CONSTANTIN ROBERTPREG. DIIIChindea Anuta (Scoala nr 2)
617. NOHAI MARAPREG. DIIIChindea Anuta (Scoala nr 2)
618. STAFIE ALEXANDRAPREG. DIIIChindea Anuta (Scoala nr 2)
619. TOMA ARIANAPREG. DIIIChindea Anuta (Scoala nr 2)
620. UNGUREANU ANDREIPREG. DIIIChindea Anuta (Scoala nr 2)
621. BORDEIU ALESSIAPREG. EIIISova Maria (Scoala nr 2)
622. URSU CATALINAPREG. EIIISova Maria (Scoala nr 2)
624. BARDAN DARIUSI DIIIVasiloaei Elena (Scoala nr 2)
625. MIHAILA MATEII DIIIVasiloaei Elena (Scoala nr 2)
626. VELESCU CRISTIANII BIIIFilip Mioara Vasilica (Scoala nr 2)
627. BUCULEI IOANA ALEXANDRAIII CIIIAxinia Elena (Scoala nr 2)
628. SAVA ALEXIAIII CIIIAxinia Elena (Scoala nr 2)
629. MIHAI DAVIDIII EIIIVanau Ramona Elena (Scoala nr 2)
630. LATES ANDREEAIII EMVanau Ramona Elena (Scoala nr 2)
631. ROTARU DIONISIEIV AIMuraru Maria (Scoala nr 2)
632. NEDELCU DANIELIV BMAndrei Stela (Scoala nr 2)
633. OLARIU CATALINAa III-a AMCOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)
634. MIHALACHE EDUARDa III-a AIIIMEAUTA EUGENIA (Scoala Alexandru Ioan Cuza)
635. Dinulete- Moore Angelina-Maria-Iulianaa II-a AMPopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )
636. Popa MateiPregatitoare BIIIElena Dumitrascu (Liceul Teoretic Roznov)
637. Aghirasimoaei Maria-EleonoraI BMVerona Bogus (Liceul Teoretic Roznov)
638. Olariu Denisa Ioanaa III-a AM (Scoala Gimnaziala Domneasca Grigore Ghica-Voda)
639. TRIFAN ALEXANDRA ISABELAa IV-a III (Scoala Gimnaziala Domneasca Grigore Ghica-Voda)
640. COSOFRET ANA ANDRAa IV-a BIIIMOVILA OANA MARIA (Scoala Gimnaziala Domneasca Grigore Ghica-Voda)
641. Bocai DeliaPregatitoare BIIIParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)
642. Rosu DariaPregatitoare BIIIParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)
644. Mirea DianaPregatitoare BMParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)
645. Priu DariaPregatitoare BMParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)
646. Buga Biancaa IV-a AIIICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
647. Ivan Alexandrua IV-a AIIICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
648. Ivan Andreia IV-a AIIICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
649. Macesanu Mirunaa IV-a AIIICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
650. Nine Alinaa IV-a AIIICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
651. Torcea Cipriana IV-a AIIICotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
652. Costache Mihaelaa IV-a AMCotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
653. Ilin Cristiana IV-a AMCotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
654. Mogosanu Ana Andreeaa IV-a AMCotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)
655. NEDA MARIA-ALEXANDRAPregatitoare AIIIGAVRILA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
656. PIRVU ALEXANDRA-MARIAPregatitoare AIIIGAVRILA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
657. RADULESCU-MIERLACIOIU STEFANPregatitoare AIIIGAVRILA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
658. VIISOREANU ALEXANDRU-STEFANPregatitoare AIIIGAVRILA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
659. ION DARIA-MIHAELAPregatitoare BIIIBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
660. OAIE ZAMFIR-ALEXIAPregatitoare BIIIBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
665. DUMITRESCU MIHAIa III-a BMJIANU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)
666. Mircea Leonard a IV-a AMVlad Camelia (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Corabia)
667. PETCU OANA a III-a AIIINICOLITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
668. CONSTANTIN MARINAa IV-a AIIIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
669. MIREA GEANINAa IV-a AIIIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
670. RADU GENTIANAa IV-a AIIIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
671. VILCU MADALINAa IV-a AIIIPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
672. CIOCAN ANDREEAa IV-a AMPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
673. GHERGHE ALEXANDRAa IV-a AMPIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)
674. Bodescu AndreeaI AMVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)
676. Valu Andreia IV-a BIIIVladu Vasile (Liceul cu Program Sportiv)
677. Manolea Cristian-Andreia IV-a AIIIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
678. Manu Robert-Mihaia IV-a AIIIGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
679. Bujgoi Mihnea-Ionuta IV-a AMGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)
680. GRIGORE ALEXIAI AIIIIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)
681. OPREA ANDREEAI BIIIRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
682. Andrei Rares MihaiPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
683. Badescu OtiliaPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
684. Bordei EmaPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
685. Burlacu AndreiPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
686. Dinulescu IoanaPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
687. Dragoi DavidPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
688. Solea Andrei LucaPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
689. Toma DespinaPregatitoare 1III (C. N. Jean Monnet)
690. Iordache BiancaPregatitoare 3IIIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
691. Savulescu DenisaPregatitoare 3IIIPoenaru Camelia (C. N. Jean Monnet)
692. BALAN STEFANI AMIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)
693. BATANOV IOANAI AMIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)
694. MITREA DENISI BMRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
695. PLOPEANU MARIAI BMRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)
696. GEORGESCU ANDREI MIHAIa III-a AMFARMAZON ALEXANDRINA (C. N. Jean Monnet)
697. Marcu Ionuta IV-a AMIon Maria Manuela (Profesor Nicolae Simache)
699. CONSTANTINESCU ANAa IV-a AIIICOSTACHE CORNELIA (scoala grigore moisil)
700. DIACONESCU BRIANAPregatitoare AIIIIONICA CRISTINA (Scoala Toma Caragiu)
701. barnut crinaI BIIICIOBANU ALINA (Scoala Gimnaziala Silvania)
702. GEIGER KIRAI CMKANDERT STELA (Scoala Gimnaziala Silvania)
704. PORCAR CEZARa IV-a AIIIAIONESE MARIANA (Scoala Gimnaziala Silvania)
705. OLEKSIK VLAD ANDREIa IV-a IIIGEAMANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 18)
706. CELMARE MIRUNA STEFANAa III-a BMANASTASIU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Nr.3)
707. Ingineru Alexandrua IV-a AIIIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
708. Ulmamei Dianaa IV-a AIIIPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
709. Badea Mihaia IV-a AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
710. Gancea Alina IV-a AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
711. Neamtu Alexandraa IV-a AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
712. Vaicar Stefaniaa IV-a AMPopescu Stefania (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)
713. Edu Radu StefanI AMMiu Simona (Scoala nr 2)
714. Kermanou KaterinaI AMMiu Simona (Scoala nr 2)
715. MANOLE CRISTIANA ALEXIAI AM (Scoala nr 2)
716. MILITARU MELISSA MARIAI AM (Scoala nr 2)
717. COJOCAR DUMITRITAA IV III (Scoala nr 2)
718. DINA LUCIANA GEORGIANAA IV III (Scoala nr 2)
719. Tudor Ana-Mariaa IV-a AIIIAndrei Emilia (Scoala nr 2)
720. IONESCU DARIAA IV AM (Scoala nr 2)
721. Neamtu Raresa IV-a AMBanu Laura (Scoala Gimnaziala)
722. VOROS IULIANAPregatitoare BIIIKORBER AURELIA (Scoala Gimnaziala nr 4)
723. MINDRU ELENAa IV-a BIII (Scoala Gimnaziala nr.25)
724. Girigan Mariaa III-a BIIIBusuioc Elena (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
725. Marta Teonaa III-a BIIIBusuioc Elena (Scoala Gimnaziala Anastasie Panu)
726. HURDUBAIA ANDREI Pregatitoare DIIIBUGULET GIANINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
727. Buruiana Stefana IV-a AMMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
728. Gheorghies Petruta IV-a AMMalanca Elena (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Vaslui)
729. Andreita Andreea LuminitaA IV AIII (LICEUL PREDA BUZESCU)
731. Dragomir RaulPregatitoare FIIIBudica Gabriela (Colegiul National de informatica Matei Basarab )
734. MARINESCU ALEXANDRUPregatitoare AIII (Colegiul National Mircea cel Batran)
735. ROBU ERICPregatitoare AIII (Colegiul National Mircea cel Batran)
736. SCHITEANU IOANAPregatitoare AIII (Colegiul National Mircea cel Batran)
737. CONSTANTINESCU MIRCEA a IV-a AIIIBITEA MARINELA (Colegiul National Mircea cel Batran)
738. Diaconu Andrei - Teodora III-a CMGherghina - Tudor Aurora (Scoala Gimnaziala nr 10)
739. Bizga MihaiPregatitoare BIIICeausoglu Anelice (Scoala nr 4)
740. Neghina ElisaPregatitoare BIIICeausoglu Anelice (Scoala nr 4)
741. Raducanu ArianaPregatitoare BIIICeausoglu Anelice (Scoala nr 4)
743. CIAUSESCU ANA NICOLETA I AIII (Scoala Take Ionescu)
744. CIOBANU CLARA GEORGIANAI IIISMARANDOIU ILIE (Scoala Take Ionescu)
745. FLOROIU SOPHIA MARIAI AIII (Scoala Take Ionescu)
746. FLORICIOIU VICTORIIIIIICROITORU VIOLETA (Scoala Take Ionescu)
747. TUGLUI IULIAIVIII (Scoala Take Ionescu)
748. BACIU MIHNEA- IUSTINa II-a AIIICOMAN VIOLETA (Scoala nr 7)
750. BARBIERI ALESSANDROa II-a AMCOMAN VIOLETA (Scoala nr 7)