Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Galati
Clasa:0
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Liceul Teoretic Mircea EliadeGHELASE ELENAPregatitoare A99Tudorache Alexandrina
Scoala Constantin Gh. MarinescuCIOBOTARU STEFAN SEBASTIANPregatitoare A100TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuDRAGAN IRIS BIANCAPregatitoare A100TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuZBARNEA RALUCA IOANAPregatitoare A98TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuLUPU SOFIA IOANAPregatitoare A98TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuCRACIUN KARINA LIVIAPregatitoare A98TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuNEAGU MARIOPregatitoare A98TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuTANASE ELENAPregatitoare A98TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuCRACIUN COSMIN STEFANPregatitoare A95TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuUNGUREANU ELIF ARIANAPregatitoare A95TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuBONTAS MIRUNAPregatitoare A95TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuHULPAN LUIZA BIANCAPregatitoare A95TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuSIRBU CAMELIA IULIAPregatitoare A95TABACARU LAURA
Scoala Constantin Gh. MarinescuCIOBANU CODRIN MIHAILPregatitoare C94PERJU NICOLETA GINA
Scoala Constantin Gh. MarinescuSALABINA DENISA ANDREEAPregatitoare C91PERJU NICOLETA GINA
Scoala Constantin Gh. MarinescuIACOB IULIAN CEZARPregatitoare C85PERJU NICOLETA GINA
Scoala Constantin Gh. MarinescuBADIU GEORGIANA BIANCAPregatitoare A75TABACARU LAURA
Scoala Gimnaziala Dan BarbilianAdam RobertPregatitoare B95Buruiana Lenuta
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuMAXIM ELENA ANTONIAPregatitoare D100SAVA DORINA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuDARICIUC-ROMAS ROBERTPregatitoare D100SAVA DORINA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuBIDEA TEODORAPregatitoare D100SAVA DORINA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuPOPA ALEXANDRUPregatitoare C100PINTILIE CARMEN
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuANGHELUTA IONUT-SEBASTIANPregatitoare D100SAVA DORINA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuVASILIU ARIANA ELENAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuURSU BIANCA NICOLAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuPUSCASU DAVID CRISTIANPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuPAGU STEFAN ANDREIPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuMOCANU PATRICK CALINPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuCUCU MIRUNA RAMONAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuCONACHE ALEXIA LACRAMIOARAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuBIRSAN DENISA ELENAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuDIMA MIRUNA GABRIELAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuANGHEL AMALIA - ELENAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuLUCA BIANCA ANDREEAPregatitoare B96TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuLEFTER DARIA ELENAPregatitoare B95TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuMOCANU ALEXANDRA-GEORGIANAPregatitoare D95SAVA DORINA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuANDRONIC DARIAPregatitoare C95PINTILIE CARMEN
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuMARIN ELENAPregatitoare C95PINTILIE CARMEN
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuNEACSU IOANAPregatitoare C90PINTILIE CARMEN
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuDORU MATEI-ANDREIPregatitoare D90SAVA DORINA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuMARAVELA STEFAN ALEXANDRUPregatitoare B90TELINOIU MARIETA
Scoala Gimnaziala Mihail SadoveanuTUTU EDUARDOPregatitoare C90PINTILIE CARMEN
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuIVANOV BIANCAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuTESULA LUCAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuPOALELUNGI MIRUNAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuANDREI SEBASTIANPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuBOBOC DAVIDPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuVASILE LARISAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuPOPESCU RADU ROBERTAPregatitoare A100HUHULEA L STEFAN D
Scoala Gimnaziala nr 22MIHAILA IUSTINPregatitoare C99Pana Doina Iuliana
Scoala Gimnaziala nr 22PANA ALEXANDRAPregatitoare C95Pana Doina Iuliana
Scoala Gimnaziala nr 22NICULAE DENISPregatitoare A90Chiriac Violeta
Scoala Gimnaziala nr 22BURUIANA ALEXANDRUPregatitoare C89Pana Doina Iuliana
Scoala Gimnaziala nr 29Gheorghita AyanaPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Rotaru AlexandraPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Ispas AlyssaPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Bivol SarahPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Basalic IoanaPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Dimofte RaresPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Munteanu MariaPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Radu Ana MariaPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Lepadatu MihaiPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Brasoveanu TheodoraPregatitoare B100Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Putanu GeorgePregatitoare B98Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Cherciu LaviniaPregatitoare B98Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Arama BiancaPregatitoare B98Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Palade MariaPregatitoare B98Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Petrea IrisPregatitoare B98Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Vrabie Ana IrenePregatitoare B95Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Sirghie StefaniaPregatitoare B95Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Roman DavidPregatitoare B95Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Mititelu MariaPregatitoare B95Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Chirita LuanaPregatitoare B93Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Cujba AndreiPregatitoare B93Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Cristea SofiaPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Neagu AlexandruPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Mehedinti LeviPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Musat EmaPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Garlescu BrianaPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Vranceanu DariaPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Aron AlexandruPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Minciu VeronicaPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Cujba TudorPregatitoare B90Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Petcu RazvanPregatitoare B85Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr 29Ungureanu Avram RobertPregatitoare B85Lungeanu Gherghina
Scoala Gimnaziala nr.25Encica MayaPregatitoare100Hulubei Laura
Scoala Gimnaziala nr.25Berechet CristianPregatitoare B100HULUBEI BEATRICE
Scoala Gimnaziala nr.25Stefanescu OctavianPregatitoare A100MAFTEI SIMONA
Scoala Gimnaziala nr.25Melinte MirunaPregatitoare A100MAFTEI SIMONA
Scoala Gimnaziala nr.25Haineala IustinPregatitoare B100HULUBEI BEATRICE
Scoala Gimnaziala nr.25Damian Ana-MariaPregatitoare B100HULUBEI BEATRICE
Scoala Gimnaziala nr.25Mircea StefanPregatitoare B100HULUBEI BEATRICE
Scoala Gimnaziala nr.25Chirvasa AlexandraPregatitoare A100MAFTEI SIMONA
Scoala Gimnaziala nr.25Tanase MariaPregatitoare B99HULUBEI BEATRICE
Scoala Gimnaziala nr.25Iorga GabrielPregatitoare A98MAFTEI SIMONA
Scoala Gimnaziala nr.25TRAMBITASU TEODORA Pregatitoare94Hulubei Laura
Scoala Gimnaziala nr.26Mitu MariaPregatitoare B100Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Frunza DragosPregatitoare B100Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Orac DragosPregatitoare B100Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Racovita RaresPregatitoare B100Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Savin EvaPregatitoare B100Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Ivascu MirunaPregatitoare B98Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Enache BiancaPregatitoare B98Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Palade AndraPregatitoare B98Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Gotca SebastianPregatitoare B96Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Chiru MariaPregatitoare B96Maizel Irina
Scoala Gimnaziala nr.26Hotnog BeatricePregatitoare B90Maizel Irina
Scoala nr 5 Elena DoamnaCHIRITA IOANAPregatitoare B100BIRA ILINCA
Scoala nr 5 Elena DoamnaCARJEU DARIAPregatitoare B100BIRA ILINCA
Scoala Stefan cel Mare GalatiSandu Diana AlexandraPregatitoare D97Bosneaga Mihaela
Scoala Stefan cel Mare GalatiZlate Luca GeorgePregatitoare D97Bosneaga Mihaela
Scoala Stefan cel Mare GalatiSerban Alexandra DanielaPregatitoare D96Bosneaga Mihaela
Scoala Stefan cel Mare GalatiNeacsu RebecaPregatitoare D95Bosneaga Mihaela
Scoala Stefan cel Mare GalatiFrangolea Daria IoanaPregatitoare D94Bosneaga Mihaela
Scoala Stefan cel Mare GalatiLazar Denisa AndreeaPregatitoare D93Bosneaga Mihaela

Inapoi la centrele de concurs