Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Arges
Clasa:2
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Lic. Teh. Petre-Ionescu MuscelDumitrascu LucaII A100Protopopescu Florina
Lic. Teh. Petre-Ionescu MuscelZavoianu CatincaII A100Protopopescu Florina
Lic. Teh. Petre-Ionescu MuscelBanu PatrickII A95Protopopescu Florina
Lic. Teh. Petre-Ionescu MuscelVoica AndreeaII A95Protopopescu Florina
Sc.Gim.Al.Davila PitestiBARBU MIHAI RARESII B100BOTEANU XIMENA
Sc.Gim.Al.Davila PitestiPOPESCU ADNANAII A100IONESCU ALINA
Sc.Gim.Al.Davila PitestiBICA ANDREEA CRISTIANAII B100BOTEANU XIMENA
Sc.Gim.Al.Davila PitestiPOPESCU ALESSIA ELENAII B100BOTEANU XIMENA
Sc.Gim.Al.Davila PitestiSTANCU ELENAII A95IONESCU ALINA
Scoala Gimnaziala Marin PredaDIACONU VICTORII B100IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Marin PredaCRACIUN ALESSIAII B100IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Marin PredaPOPESCU STEFANII A100CHIRCA GABRIELA
Scoala Gimnaziala Marin PredaPOPESCU STEFANII A100CHIRCA GABRIELA
Scoala Gimnaziala Marin PredaNECHITA ADELAII A100CHIRCA GABRIELA
Scoala Gimnaziala Marin PredaMINCU REBECAII B100IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Marin PredaMITRACHE ALEXANDRUII B100IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Marin PredaNASTASE RARESII B100IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Marin PredaMARIN MIHAIII B100IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Marin PredaGHEORGHE RUXANDRAII B90IONESCU LIANA
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuPasavel StefanII A100Tiroiu Otilia
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuDinu Constantin Daniel VictorII A100Tiroiu Otilia
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuChapet Ilinca Sarah MariaII A95Tiroiu Otilia
Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide Nedelea MariaII A100Stoica Elena Camelia
Scoala Gimnaziala nr 1APOSTOLACHE ALEXANDRUII undefined100TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1COJOCARU MIRUNAII undefined100TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1BRAGAREA MARIAII undefined100TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1VLAD ROBERTAII undefined100TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1PAVEL CIOCANAS ALBERTII undefined100TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1CIOBANU DENISAII undefined98TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1RIZOIU DENISAII undefined98TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr 1PANTURU DIANAII undefined98TOADER MARIA
Scoala Gimnaziala nr. 1 BarlaAlecu Bianca MihaelaII a II-a100Olteanu Danica
Scoala Gimnaziala nr. 1 BarlaGugiu Danut IonelII a II-a100Olteanu Danica
Scoala Gimnaziala Sf. IacobEnachescu MaiaII S100Pastoric Irina
Scoala Gimnaziala Sf. IacobParghel MariaII S100Pastoric Irina
Scoala Gimnaziala Sf. IacobGava LoriaII S100Pastoric Irina
Scoala Gimnaziala Sf. IacobBalea StefanII i98Andrei Cristina
Scoala Gimnaziala Sf. IacobStancu DavidII S95Pastoric Irina
Scoala Gimnaziala Sf. IacobPreda SebastianII i95Andrei Cristina
Scoala Gimnaziala Sf. IacobBologea MihailII S90Pastoric Irina
SCOALA LIVIU REBREANURadoi AndreiII D100PISICA GEORGETA
SCOALA LIVIU REBREANUAurel OctavianII D100PISICA GEORGETA
SCOALA LIVIU REBREANUAlexe AndreeaII D95PISICA GEORGETA
SCOALA LIVIU REBREANURadu ErikaII D90PISICA GEORGETA
Scoala Nanu MuscelVLADOIU MIRUNAII D100BRAGAREA MARIANA
Scoala Nanu MuscelCornateanu Iulia- MariaII A100OANA RODICA
Scoala Nanu MuscelPriboianu StefaniaII A100OANA RODICA
Scoala Nanu MuscelRADICI ALEXIAII B100BONCOI DANIELA
Scoala nr 11 Mihai EminescuRIZEA MARIA BIANCAII D100Proistosescu Elena
Scoala nr 4 Mircea cel BatranAndrei OdetteII B95Ungureanu Corina
Scoala Oprea Iorgulescu Tica StefanII B100Bivol Oana
Scoala Oprea Iorgulescu Stoica DariaII A100Marinescu Clara

Inapoi la centrele de concurs