Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Olt
Clasa:4
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Colegiul National Ionita AsanDobre GabrielIV A85Stanila Silvia
Colegiul National Ionita AsanGhimisi AndreiIV A85Stanila Silvia
Colegiul National Ionita AsanBrincoveanu RobertaIV A85Stanila Silvia
Colegiul National Ionita AsanLungeanu AlexandruIV A84Stanila Silvia
Colegiul National Ionita AsanCinca MariaIV A80Stanila Silvia
Liceul cu Program SportivPopa Marian EduartIV A100Voica Mariana
Liceul cu Program SportivIvan Bianca MariaIV A98Voica Mariana
Liceul cu Program SportivPacioianu TeodoraIV A98Voica Mariana
Liceul cu Program SportivPuenea Teodor ValentinIV A95Voica Mariana
Liceul cu Program SportivEne LucaIV A92Voica Mariana
Liceul cu Program SportivBarascu Alberto MihaiIV A87Voica Mariana
Liceul cu Program SportivTuca Alexandru IoanIV A85Voica Mariana
Nicolae TitulescuPopescu BiancaIV C100Pascu Mirela
Nicolae TitulescuCiobanu DeliaIV C100Pascu Mirela
Nicolae TitulescuCiungu EricaIV C100Pascu Mirela
Nicolae TitulescuSerban DariusIV C85Pascu Mirela
Scoala Gimnaziala Eugen IonescuPOPA LUCAIV A97ILIE MARIANA
Scoala Gimnaziala Eugen IonescuCIRCIUMARU MARIA-ALEXIAIV A95ILIE MARIANA
Scoala Gimnaziala Eugen IonescuBRAD ANCAIV A95ILIE MARIANA
Scoala Gimnaziala Eugen IonescuANDREI EDWARDIV A85ILIE MARIANA
Scoala Gimnaziala Eugen IonescuSTEFAN ALEXANDRUIV A82ILIE MARIANA
Scoala Gimnaziala Eugen IonescuVALCOV SARAIV A80ILIE MARIANA
Scoala Gimnaziala Nr. 2GOGOSEANU ANDREIIV C70PRUNA LARISA
Scoala Gimnaziala Nr. 2TEODORESCU DENISIV C67PRUNA LARISA
Scoala Gimnaziala Nr. 2NAE EDUARDIV C60PRUNA LARISA
Scoala Gimnaziala Nr. 2UNGUREANU ALIN-GABRIELIV BPart.BULZA DANIELA
Scoala Gimnaziala Nr. 2BIRZA MARIAIV CPart.PRUNA LARISA
Scoala Gimnaziala Nr. 3 SlatinaPetcu Anna-MariaIV B97Cristescu Reluta
Scoala Gimnaziala PlesoiuIdita BeniaminIV 84TRICA ADELA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaCOMANESCU ANDREIIV A100TRAISTARU RELY MONICA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaBOTOGAN MARIA CRISTINAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaTRAISTARU MARIA COSMINAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaSMARANDACHE ANDREEAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaCONSTANTIN FRANCECAIV A100TRAISTARU RELY MONICA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaNICOLA BIANCA MARIAIV A95TRAISTARU RELY MONICA
Scoala Gimnaziala Vlaicu VodaNICOLA CLARA ANDREEAIV A95TRAISTARU RELY MONICA

Inapoi la centrele de concurs